Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Watykanem rządzi druga rasa inteligentnych istot na Ziemi!!!
 Post Napisane: 19 kwietnia 2014, o 17:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 13962
Doradca Banku Światowego oświadcza, że Watykanem rządzi druga rasa inteligentnych istot na Ziemi!!!!!!

Karen Hudes przez dwie dekady pracowała dla Banku Światowego i dosłużyła się pozycji Starszego Doradcy. W pewnym momencie zmieniła front i zaczęła zwalczać swojego pracodawcę. Jak każdy jej podobny poprzednik spotkał ją ostracyzm i kłopoty. Ostatnio Karen udzieliła sensacyjnego wywiadu, w którym oświadczyła, że w Watykanie rządzi ktoś inny niż Homo Sapiens, po jej słowach zapanowała konsternacja.

Hudes twierdzi, że jest realizowany jakiś plan i nikt niepowołany nie ma wpływu na jego rozwój. Poza tym stwierdziła ona, że ważną rolę odgrywa Watykan, który jej zdaniem jest rządzony nie przez papieża, lecz inną inteligentną rasę ludzką, której istnienie nie jest znane zwykłym zjadaczom chleba.Daje ona do zrozumienia, że w Rzymie rządzi rasa znana jako Homo Capensis. Jak sama mówi ich DNA jest zdecydowanie różne od naszego, dlatego nie ma co liczyć na potomstwo tej rasy i naszej. W wywiadzie Hudes stwierdziła, że Homo Capensis to nie jest rasa pozaziemska, a wręcz przeciwnie, humanoidzi tego gatunku stworzyli zaawansowaną cywilizację w okresie przed poprzednim zlodowaceniem

Obrazek
Karen Hudes twierdzi, że to Homo Capensis stara się utrzymać pod kontolą Homo Sapiens dostarczając ludziom ideologię "dziel i rządź" system monetary i pseudoreligię do manipulowania masami ludzi. Reakcja międzynarodowych mediów na rewelacje Hudes była zgodna z oczekiwaniami, czyli odmówiły one reakcji stosownej do wagi sprawy oczekując na nowe wytyczne i ozostając na z góry upatrzonych pozycjach, czyli w tym wypadku takich, które nie implikowały jakiegokolwiek zaangażowania.
Obrazek
Waga spraw jakie naświetliła Karen Hudes jest tak wielka, że możliwe są tylko dwie interpretacje. Pierwsza zakłada, że wszystko to co ona mówi to prawda i na każdym kroju czyhają ludzie gotowi zaatakować. Druga hipoteza zakłada, że pani Hudes jako pracownik Banku Światowego o zbyt wielkiej wiedzy, została odpowiednio zneutralizowana przez rządzących tym finansowym bajzlem.Po prostu jej wiedza mogła stać się niebezpieczna, tak jak swego czasu wiedza posła Gabriela Janowskiego, który tak zaciekle bronić interesu polskich cukrowni, że ktoś dosypał mu do napoju środku, który wyzwolił w nim zupełny "odlot" skutkujący miarowym podskakiwaniem na sejmowych korytarzach.Doprawdy trudno po jednym doniesieniu medialnym stwierdzić, czy Homo Capensis rzeczywiście istnieje. Być może rzeczywiście to do tej zapomnianej cywilizacji należą liczne zdumiewające monumenty spotykane na całym świecie? Hudes twierdzi, że dowodów na istnienie tej drugiej rasy jest aż nadto.Opcja mniej huraoptymistyczna zakłada, że snucie opowieści o innej rasie z większą pojemnością puszki mózgowej to objaw chorobowy wywołany u Hudes celowo i obliczony na zupełne zdyskredytowanie takich sensacyjnych teorii.Jeśli jednak władze zadadzą sobie aż tyle trudu aby ośmieszyć twierdzenia Hudes to paradoksalnie dla niektórych będzie to dowodem na to, że pewne dociekania były słuszne a nerwowe reakcje tylko jeszcze bardziej tego dowodzą.


http://innemedium.pl/wiadomosc/doradca- ... -istot-zie
http://www.redflagnews.com/headlines/cr ... he-vatican

_________________

Źródło:
http://www.redflagnews.com/headlines/cr ... disclose...
Udostępnij artykuł w sieciach społecznościowych

_________________
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 19 kwietnia 2014, o 17:31 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Watykanem rządzi druga rasa inteligentnych istot na Ziem
 Post Napisane: 26 kwietnia 2014, o 06:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 stycznia 2014, o 06:57
Posty: 251
Podam kilka ciekawych komentarzy pod tym artykułem:Dla mnie to nie są rewelacje, a po prostu ujawnianie faktów, z którymi zetknąłem się czytając książkę Wiliama Bramley'a pt. Bogowie Edenu, w której autor zebrał fakty z przestrzeni wielu set , a nawet tysięcy, lat zdarzenia wskazujące na możliwość opisaną w powyższym artykule.

Moim zdaniem może to być wstęp do Apokalipsy tj. do początku ujawniania prawdziwej historii naszej rzeczywistości, która jest zdominowana od tysięcy lat przez przedstwiciceli rasy pozaziemskiej lub mającej swoje korzenie na Ziemi. Może to być początek ujawniania stworzenia i celów religii na świecie , których głownym zadaniem jest kontrola umysłów tłumów Homo sapiens i stąd ideologia "dziel i rządź" , wyznawana przez wszystkie skorupowane rządy na świecie, jest wg prawa Machiavellego szeroko stosowana.

Być może pojawią się również inne informacje tego rodzaju i będzie ich coraz więcej.


fakt faktem, że coraz częściej słyszy się takie teorie, że nie jesteśmy tu sami...być może nie należy dopatrywać się "obcych" na innych planetach, a tuż pod nosem...na ziemi...jako dowód na potwierdzenie tej teori, spokojnie można podać pozostałości po poprzednich cywilizacjach, które człowiek na siłę tłumaczy sobie po swojemu, tak...byśmy to my byli na ziemi najinteligentniejszą rasą...istnienie innej cywilizacji sprzed wieków, może wyjaśnić owe pozostałości...na których znajduje się ślady obróbki znacznie wykraczające ponad nasze dzisiejsze możliwości.

Moim zdaniem, ta pani mówi prawdę o innej rasie i o tym, że dzieje się coś, na co nieuprawnieni nie mają wpływu. Co za tym przemawia? Wspomniana, jednolita reakcja światowych mediów, a szczególnie tzw. "świata nauki" z dziedziny archeologii i archeo antropologii, a dokładnie, brak ich natychmiastowej reakcji na "ewidentne, pseudonaukowe bzdury", jak to się określa takie snesacje archeo, oraz fakt, że opowieść o tej, innej rasie jest absolutnie fantastyczna. Jest tak fantastyczna, że aż nieprawdopodobna dla przeciętnego przedstawiciela Homo Sapiens. Dla tego wygląda włąśnie jak najbardziej autentycznie. Należy też pamiętać o tym, że ponad 70% (wg. mnie już dużo więcej) ludzkiej populacji nie potrafi używać własnego mózgu i jest ciemną, głupią, masą w dosłownym tego słowa anzczeniu. To jest naukowo dowiedziony fakt (to jest głównym powodem forowania demokracji i ustanowienia jej obecnie obowiązkowym ustrojem na świecie). Dla tego, ludzie opowiadający takie historie, wcale nie muszą być jakoś szczególnie zwalczani przez przedstawicieli opisywanych innych gatunków, ponieważ przeważająca ilość Homo Sapiens jest bezmyślana, nic z tego nie zrozumie i uzna to za fantazję, hereje i głupoty, pom czym natychmiast się zdekoncentruje z powodu jakiejś głupawej uwagi, więc takie sensacyjne przecieki nie stanowią dla nich zagrożenia. Istnieje też spore prawdopodobieństwo, że to podwójny bluff i jeżeli idzie o ścisłość, możemy mieć właśnie z tym do czynienia. Takie "przecieki" wcale nie są przypadkowe, ale kontrolowane. Takie informacje mogą puszczać sami zainteresowani w celu przeprowadzenia okresowego badania socjologicznego całej populacji Homo Sapiens. Inaczej mówiąć w celu sprawdzenia, czy poziom bezmyślności wzrósł powyżej wspomnianych 70%, o ile wzrósł i czy można już przejść do kolejnego etapu realizacji "ich" planów. To nie jest jedyne zadanie testowe na inteligencję w tej chwili. Sprawa samolotu, który rzekomo "wyparował", opowiadanie opinii światowej przeróżnych bzdurnych wersji po kolei, to wg. mnie, element tego samego testu IQ. W co to bezmyślne Homo Sapiens są jeszcze w stanie uwierzyć? Wcześniej były chociażby "dziury w ziemi", pojawiające się w różnych częściach świata. A gdzie są wyniki tego testu, jak "oni" je zbierają? W internecie. To są właśnie tematy gorąco komentowane na całym świecie przez Homo Sapiens. Wystarczy mieć program do klasyfikacji wypowiedzi od strony IQ, robiący statystykę i .... już.


To, że Watykanem rządzą hybrydy, to jasne. Tylko mało kto wie, że to hybrydy ludzko-demoniczne. Fizyczne potomstwo upadłych aniołów istniejące przed potopem i po nim, jak głosi Księga Rodzaju 6:1-4. Nefilimstwo. Bezpośrednia linia ,,niebieskiej krwi”, tak jak rodziny królewskie z GB. ,,Żydzi” to również mieszańce.W sumie to te wszystkie grupy znane zainteresowanym jako Iluminaci, Masoni, Jezuici, ,,Żydzi” przenikają się wzajemnie i to właśnie gęsto w Watykanie. Nie są ludźmi, tylko mieszańcami upadłych - dalszymi lub też bliższymi krewnymi. Watykan (z biblii znany jako Babilon Wielki, Wielka Nierządnica) sprawuje nad nimi (biblijna Bestia) kontrolę, jednak zaczynają się wyraźne problemy i ten pseudochrześcijański kult chyli się ku upadkowi. Nie żadni kosmici z innych planet jak pisał Daniken. Szczegóły na http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Watykanem rządzi druga rasa inteligentnych istot na Ziem
 Post Napisane: 27 kwietnia 2014, o 09:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 13962
Wcale mnie nie dziwia powyższe komentarze , od wielu lat mówie ze papiez to taka zasłona
marionetka pociągana za sznureczki .
To ktos kto ma skoncentrowac na sobie uwage po to, by patrzono w niego jak w obrazek.
A cel realizowany jest z dokładnością lecz ślepcy nie widzą .

Obecnie nawet sam papiez wspomina o braciach kosmitach ,tak ze pewnego dnia.....?

_________________
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Watykanem rządzi druga rasa inteligentnych istot na Ziem
 Post Napisane: 2 marca 2015, o 12:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 13962
Karen Hudes and Homo Capensis (napisy PL) 1/2
.
Ci w samym sercu ,ci którzy pociągają za sznurki
należa do innego gatunku.
Nie sa ludzką rasą,
Nazywają się "homo capensis"
Byli na Ziemi razem zldzkością od czasów przed epoką lodowcową.
Wiem o tym dlatego ,ze próbowałam pomóc prodcentowi filmowemu.
Edmundowi Druilhetowi...(Bankowcy ukradli Amerykę)
Oni nie są ludżmi .
Róznia sie tak bardzo ,ze gdyby współzyli z lidźmi ich potomstwo
byłoby bezpłodne.
czy to nefilim ?
Potomstwo ludzi i upadłych aniołów Czy to tosamo?
Nie,to nie sa anioły
Nie są istotami duchowymi.
To nie sa upadłe anioły, to sa Stwory
Wyglądają zupełnie tak samo jak ludzie poza tym ze maja wielkie czaszki.
Dlatego w WATykanie nosza te dziwaczne mitry jak je nazywają.
Mojżesz róniez nalezał do tego gatunku.
Mamy próbki ich DNA.napisano to na papirusach znalezionych w piramidzie.
Dowiedziałam sie od jednego....z internetu ....???


Ten gatunek zamieszkuje Watykan i działa poprzez Zakon Jezuitów.
Tak i tez w bankach w Portugalii.
Dlaczego wszystkie pieniądze konczą w WAtykanie podczas gdy ludzie głodują
Informacje na temat homo capensis znineły z internetu ,usunięto je.

..........

Karen Hudes and Homo Capensis (napisy PL) 2/2

maja predyspozycje matematyczne
ineigencja 150 nie posiadają kreatywności nie sa emocjonalni.

_________________
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 2 marca 2015, o 12:47 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL