Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: George Soros: "Jestem bogiem, to ja wszystko stworzyłem"
 Post Napisane: 5 września 2016, o 07:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
George Soros: "Jestem bogiem, to ja wszystko stworzyłem"
Znany spekulant, miliarder George Soros długo pozostawał w cieniu, ale w ostatnim czasie zaczyna się mówić o nim i jego roli w kreowaniu światowej polityki.
On sam pozwala sobie na coraz więcej.
W wywiadzie, który przed laty dał brytyjskiej gazecie The Independent, stwierdził, że czuje się "bogiem" bo "wszystko stworzył".


Słynny miliarder zupełnie otwarcie przyznaje się do sponsorowania przekształceń w dawnych republikach radzieckich.
Niektórzy nawet mówią, że imperium sowieckie zmieniło się w imperium Sorosa.
Odbywało się to przeważnie tak, że przychylni mu ludzie stawali na czele "spontanicznej rewolucji", co było przedstawiane potem jako "dążenie do niepodległości".
W taki sposób odbyło się to na przykład w Gruzji czy na Ukrainie podczas tzw. "pomarańczowej rewolucji", która przyczyniła się do kariery politycznej Wiktora Juszczenko i Julii Tymoszenko.
Jeśli ktoś myśli, że to się skończyło jest w błędzie.



Dzięki ostatnim publikacjom Wikileaks dowiedzieliśmy się również, że Soros wpływał nawet na amerykańską politykę zagraniczną, dyktując swojej protegowanej, Hillary Clinton co ma robić gdy ta była jeszcze Sekretarzem Stanu w administracji Obamy.
Musiała go słuchać bo od lat jest on jej finansowym patronem.
Nadal zresztą tak jest i jej ewentualna wygrana w USA może tylko powiększyć wszechwładzę Sorosa.



W podobny sposób owija sobie wokół palca innych polityków, w tym wielu polskojęzycznych.
Ostatnio dzięki ujawnionym wyciekom po ataku hakerskim dowiedzieliśmy się,
że Sorosowi sprzyjają niektórzy polscy europosłowie.
Za to w ostatnich dniach do opinii publicznej docierają informacje o sponsorowaniu przez kontrowersyjnego miliardera, "Stowarzyszenia 61" zarządzanego przez córkę słynnego "obrońcy demokracji w Polsce", Prezesa Andrzeja Rzeplińskiego.
Jakby tego było mało pracuje tam również druga z córek naszego obecnego Prezesa Trybunału Kostytucyjnego.

Kulisy przepływów finansowych relacjonuje w szczegółach prasa prawicowa.



Smaczku dodaje fakt, że Stowarzyszenie 61 jest jednocześnie wydawcą portalu mamprawowiedziec.pl , który zasłynął z tego, że reklamował go podczas debaty prezydenckiej ówczesny Prezydent Rzeczpospolitej, Bronisław Komorowski.
Wtedy jeszcze podczas kampanii wyciągnięto mu, że w zarządzie wspomnianego powyżej stowarzyszenia zasiada córka prezydenta, Zofia Komorowska.
Potem ze stron internetowych usunięto jej nazwisko, ale pozostał wpis w KRS
.




Jak widać George Soros jest bardzo suteczny w swych działaniach i w celu realizacji swoich celów, jest w stanie bardzo skutecznie oplatać sieciami zależności wszelkie koła decyzyjne.
Robi to albo w celu zaspokojenia swoich "boskich" ambicji, albo po prostu realizuje plan kogoś jeszcze bardziej niebezpiecznego od niego samego.

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/georg ... stworzylem

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 5 września 2016, o 07:47 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: George Soros: "Jestem bogiem, to ja wszystko stworzyłem"
 Post Napisane: 5 września 2016, o 07:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
A jednak! Córka Rzeplińskiego przyznaje, że bez pieniędzy Sorosa nie byłoby serwisu MamPrawoWiedzieć. Dlaczego nie wnika w intencje "filantropa"?


Strategia na utrzymanie przy władzy dotychczasowego układu była niezwykle prosta. Działania polityczne miały zostać wsparte działaniami obywatelskimi, które przekonają wyborców, że jedynie kolejna kadencja Platformy Obywatelskiej i Bronisława Komorowskiego może zagwarantować Polsce stabilizację.
Zmobilizowano wszystkie siły i kapitały.
Z pomocą pospieszył także miliarder George Soros, który od lat finansuje „oddolne ruchy obywatelskie” w Polsce, by móc w pełni zrealizować swoją globalistyczno-multikulturową wizję świata.
Pieniądze płynęły przez Fundację Batorego, która następnie przekazywała fundusze mniejszym organizacjom.
Jak się okazuje, córki Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Rzeplińskiego, świadomie lub nieświadomie wpisywały się w ten plan.
Obie zasiadały we władzach fundacji prowadzącej portal MamPrawoWiedziec.pl.

Stowarzyszenie 61. powstało w 2007 roku i otrzymało - jak podawła GPC - ponad 300 tysięcy dolarów dotacji.
Środki te przeznaczono m.in. na rozwój portalu MamPrawoWiedziec.pl, o którym pozytywnie rozpisywała się „Gazeta Wyborcza”.
Portal został szeroko zareklamowany przez Bronisława Komorowskiego podczas kampanii prezydenckiej, kiedy to powołując się na opublikowane w nim opracowania,
zaatakował w telewizyjnej debacie wyborczej swojego kontrkandydata Andrzeja Dudę.

Gdy okazało, się że Komorowski reklamował portal, z którym związana jest jego córka, zrobiło się głośno.
Nazwisko Zofii Komorowskiej zostało wówczas usunięte z oficjalnej strony
Stowarzyszenia 61.

Stowarzyszeniem nadal kieruje jednak córka innego czynnego aktywisty, uporczywie walczącego z rządem PiS - prezesa Trybunału Konstytucyjnego.
Andrzej Rzepliński, tkwiąc w ostatnim bastionie poprzedniego układu, za wszelką cenę próbuje powstrzymać zmiany wprowadzane przez Prawo i Sprawiedliwość.
Podczas dzisiejszego kongresu sędziów, w którym uczestniczyli także politycy Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej stwierdził, że na początku obecnej kadencji Sejmu „wielu czuło się zaskoczonych i bezbronnych wobec argumentu - my jesteśmy suwerenem”.
Jak stwierdził, „suwerenem są także sędziowie”.

Szkoda tylko, że w parze z suwerennością nie zawsze idzie przejrzystość i uczciwość…

O tym, że organizacja córki Rzeplińskiego finansowana jest z pieniędzy Sorosa napisała kilka dni temu „Gazeta Polska Codziennie”..

Róża Rzeplińska przyznaje w rozmowie z portalem Tomasza Lisa, że pieniądze od Sorosa rzeczywiście pozwoliły uruchomić serwis MamPrawoWiedziec.pl.
Podanie tej informacji do wiadomości publicznej uznaje jednak za atak na jej ojca.


Jeżeli Stowarzyszenie 61 otrzymuje grant z konkursu Fundacji Batorego, to nie znaczy, że płyną pieniądze George’a Sorosa.
Bo Fundacja Batorego rozdziela różne fundusze, np. przez ostatnie trzy lata pieniądze dla naszego stowarzyszenia od Batorego pochodziły z dotacji Islandii, Liechtensteinu i Norwegii, ale wcześniej - też te pochodzące z dotacji Sorosa
. Bez jego pieniędzy i funduszy, które współfinansował nie byłoby serwisu Mam Prawo Wiedzieć

— mówi Rzeplińska w rozmowie z portalem naTemat.pl.

Róża Rzeplińska nie ma sobie nic do zarzucenia.
Twierdzi, że jest patriotką i służy Polsce.
Za czyje pieniądze?
W to stara się nie wnikać.

Jestem patriotką, mam silną postawę propaństwową. Jestem harcmistrzynią, co rozumiem, jako służbę dla Polski. Popieram jawność życia publicznego. Nie będę się wikłać w spiskowe teorie dziejów by zastanawiać się, dlaczego ten czy inny filantrop przekazuje pieniądze. To ludzie, którzy mają określone poglądy, inaczej nie byliby filantropami


— stwierdziła. Pewnie, po co się wnikać w szczegóły i prześwietlać zamiary „filantropa”. Wystarczy, że hojnie sypie kasą.

Rzeplińska wskazuje jednak, że troska o pieniądze dla stowarzyszenia jest jednak spora. Przyznaje, że ma obawy co do dalszych losów „projektów obywatelskich”.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: George Soros: "Jestem bogiem, to ja wszystko stworzyłem"
 Post Napisane: 22 listopada 2016, o 08:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Benjamin Fulford Update - Breaking News - George Soros zamordowany przez białych kapeluszach! niepotwierdzone
Niedziela, 20 listopada 2016 11:22

http://beforeitsnews.com/alternative/20 ... 41186.html
.
:shock:

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: George Soros: "Jestem bogiem, to ja wszystko stworzyłem"
 Post Napisane: 23 listopada 2016, o 07:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
https://www.monitor-polski.pl/george-soros-zamordowany/
https://benjaminfulford.net/
"Słowo to, że Soros jest martwy. To jest przedmiotem dyskusji w Pentagonie, jak również. Został wyjęty. Jeden po drugim Bush / Clinton / syndykatu zbrodni jest usuwane. Będę informować Cię jak mam więcej danych ".
George Soros zamordowany?

sorosGeorge Soros zamordowany?
Przed chwilą Benjamin Fulford podał na swoim blogu, że dostał informację, że Soros nie żyje. Głośno się o tym mówi w Pentagonie. Fulford uważa, że z klanu Clintonów jedna osoba po drugiej będzie usuwana. Więcej informacji gdy Fulford otrzyma potwierdzenie.

“The word is out that Soros is dead. It is being discussed at the Pentagon as well. He was taken out. One by one the Bush/Clinton/crime syndicate is being removed. I will update you as I have more data”.

_______

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 23 listopada 2016, o 07:11 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL