Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czaszki "Nefilim"
 Post Napisane: 26 lutego 2014, o 18:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Konflikt wokół wydłużonych czaszek

Oświadczenia Briena Foerstera na temat prowadzonych badań genetycznych na materiale pobranym z wydłlużonych czaszek, już okazało się kijem włożonym w mrowisko. Wszystko zaczęło się od informacji zamieszczonej na jego fejsie, w której stwierdził:

“(Czaszka) ma mtDNA (mitochondrialne DNA) nieznane u ludzi, małp człekokształtnych lub innych zwierząt. Jednak kilka fragmentów (czaszki), z których udało się wyodrębnić (genetyczne) sekwencje) wskazują, że te mutacje reprezentują kompletnie nową i nieznaną istotę ludzką, bardzo odległą od Homo sapiens, neandertalczyków czy denisowa. Nie jestem pewien czy odkrycie to znajdzie sobie miejsce w znanym nam obecnie drzewie ewolucyjnym. Pytanie brzmi: skoro byli oni od nas zupełnie inni czy w związku z tym nie mogli krzyżować się ze współczesnym człowiekiem?”


Atak na takie sensacyjne stwierdzenie przyszedł z najmniej oczekiwanego kierunku – bo od samego Grahama Hancocka, luminarza o ogromnym autorytecie w kwestiach zaginionych cywilizacji i nieortodoksyjnego podejścia do historii.
Hancock napisał na swoim fejsie:

“Mam poważne wątpliwości w związku z historiami krążącymi obecnie po internecie, budującymi fałszywe nadzieje i poprzez wygłoszenie ekstrawaganckiego i przedwczesnego oświadczenia na temat implikacji wynikających z testów DNA przeprowadzonych na określonych wydłużonych czaszkach z Paracas, Peru.
Nie mamy żadnych informacji na temat laboratorium, które przeprowadziło te testy a nawet sensacyjny raport, który wzbudził tak wiele uwagi podkreśla, że odkrycie jest dopiero w swojej początkowej fazie i jest niepewne.
Poczekajmy raczej na bezpośrednie ogłoszenie odkrycia niż na opinię kogoś, kto się na nie powołuje.
Poczekajmy na więcej rezultatów zanim dopadnie nas ekscytacja.
Wiele nieznanych wcześniej gatunków człowieka wyszło ostatnio na światło dzienne (Denisowa, Homo floresiensis) więc kto wie?
Zawsze dobrze jest być otwartym, ale w chwili obecnej obawiam się, że wszystko co jest związane z czaszkami z Paracas obróci się przeciwko alternatywnemu podejściu do historii. Obym się mylił”

.
Oświadczenie to wywołało natychmiast ożywioną dyskusję dzieląc ludzi zainteresowanych tym tematem i badaniami nad Zaginioną Cywilizacją na dwie grupy. Tych, którzy uważają, że czaszki z Paracas były deformowane sztucznie i tych, którzy uważają, że powstały naturalnie. Posypały się też od razu niewybredne epitety.

Brien próbował uspokoić sytuacje pisząc, że pierwsze badania mają na celu zwrócenie uwagi na problem i krytycy ze swoją opinią powinni poczekać na kolejne raporty z badań, które potwierdzą ich prawdziwość i że na tym właśnie polega naukowe podejście. Napisał on:

“Niezależnie od tego skąd pochodzi próbka 3A, to faktem jest, że posiada ona mutację mtDNA nieznaną dla rodzaju ludzkiego.
Obecne dane nie są pełne i potrzebne jest wiele kolejnych aby wydrębnić kompletne DNA.
Jednak kilka fragmentów jakie już wyodrębniono z próbki 3A, wskazuje, że te mutacje się nie zmienią i mamy do czynienia z zupełnie nowa ludzką istotą, odległą od Homo sapiens, neandertalczyków czy denisowa.
Ludzie ci nie krzyżowali się z resztą ludzkiej populacji, tworząc niewielką grupę, która zdegenerowała się na skutek zbyt małego zróżnicowania genetycznego.
To wyjaśniałoby niewielką liczbę grobów dzieci, których liczba musiała być niewielka.”


Hancock jednak osiągnął swój cel podważając wiarygodność Foerstera.
Wielu ludzi polega na zdaniu Hancocka, ze względu na jego olbrzymią wiedzę ale także i intuicję.
Jeśli jednak Foerster ma racje, stoimy na progu wielkiego odkrycia, które ma szansę zmienić sposób w jaki patrzymy na naszą ziemską cywilizację.
Taka możliwość podsyca konflikt, który wybuchł pomiędzy oboma panami w czasie wspólnej podróży po Peru i Boliwii, w której ja także miałem przyjemność uczestniczyć. Obaj badacze mają niezwykle silne osobowości i obaj wiedzą czego chcą – szkoda tylko że marnują energię na osobiste przepychanki, ale taka jest już ludzka natura, że nieustannie ze sobą współzawodniczymy.
Ja sam w tej dyskusji nie stoję po stronie ani jednego ani drugiego, bo dorobek obu jest dla mnie tak samo ważny.
Jestem też (przy okazji) bardzo zadowolony, że temat wydłużonych czaszek ma swoją kontynuacje na NA i może w przyszłości zaowocuje jakąś większą publikacją, o czym dam znać w swoim czasie.

Na zdjęciu od lewej: Zona Grahama Hancocka – Santha, Brien Foerster, Graham Hancock i żona Briena Foerstera – Irene. Jest to chyba jedyny moment w całej podróży, kiedy ustawili się w ten sposób do wspólnego zdjęcia.
http://nowaatlantyda.com/2014/02/15/kon ... h-czaszek/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 26 lutego 2014, o 18:31 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Czaszki "Nefilim"
 Post Napisane: 26 lutego 2014, o 18:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Rozszyfrowywanie genetyki wydłużonych ludzkich czaszek

Bart zwrócił uwagę na ciekawy wywiad Briena Foerstera dla Ancient Origin na temat wydłużonych czaszek. Dawno nie było na NA nic na temat pracy Briena więc to dobra okazją aby go odświeżyć.Poniżej sam wywiad i jego tłumaczenie na polski.Tytuł jest nieco przyciężki ale tak właśnie zatytułowano ten wywiad.


Ancient Origin: Brien – dziękuje bardzo za ten wywiad na temat wydłużonych czaszek w Paracas. W przeszłości przeprowadziliśmy kilka wywiadów na temat wydłużonych czaszek, ale tym razem jestem szczególnie podekscytowana twoim ostatnim oświadczeniem na temat badań DNA, przeprowadzonych na jednej z czaszek z Paracas. Czy na początku mógłbyś omówić ogólną sytuację związaną z czaszkami, szczególnie tymi z Paracas, ktore różnią się od innych wydłużonych czaszek jakie znalazleś?

Brien Foerster: Co szczególnie intryguje, gdy sprawdzić to co jest na internecie: zdjecia czy całe strony i jeśli googlować takie słowa jak czaszki kosmitów, czaszki ludzkich hybryd – bardzo często w wyniku tych poszukiwań pokazują się nam czaszki z Paracas, które mają nie tylko spore rozmiary, ale wyglądają jakby powstały w sposób naturalny. Zdumiewająca jest także wielka liczba takich czaszek.
Interview with Brien Foerster: Unravelling the Genetics of Elongated Human Skulls


AO: Chcesz przez to powiedzieć, że czaszki te nie powstały w skutek celowej deformacji, która miała miejsce w innych przypadkach wydłużonych czaszek?

BF: Sztuczna deformacja czaszek była znana i stosowana w rozmaitych częściach świata.
W większości przypadków miało to miejsce 2000 lat temu począwszy od Środkowego Wschodu, w Melanezji, Ameryce Łacińskiej, ale ponieważ jestem mocno zaangażowany w badania nad wydłużonymi czaszkami w rejonie Paracas i ogólnie kultury Paracas, która wymarła 2 tys lat temu, miałem okazję osobiście zbadać wiele czaszek a także setki innych w różnych kolekcjach na świecie.
Ok. 5-10% z nich nie nosi na sobie żadnych śladów celowej deformacji, które tworzą zazwyczaj płaskie powierzchnie na czole i w tylnej części czaszki.
Czaszki te wyglądają jakby powstały w sposób naturalny.
Obrazek

AO: Z tego co słyszałam czaszki te mają większą pojemność i wagę i czy jest wobec tego możliwe aby czaszka pod wpływem celowej deformacji zwiększyła swoją pojemność?

BF: Z moich rozmów z lekarzami wynika, że można zmienić kształt czaszki, ale nie można zmienić jej pojemności i wielkości. Czaszka ludzka ma z góry ustaloną (genetycznie) wielkość i pojemność. Przykład jaki przychodzi mi na myśl to gliniany garnek przed jego wypaleniem. Jest elastyczny na tyle, że możemy zmienić jego kształt, ale pojemność wciąż pozostanie taka sama. Niektóorzy uważają, że powody dla których kości czaszek z Paracas są mocniejsze od innych jest wynikiem diety tych ludzi a zwłaszcza ich niedożywieniem. Tymczasem ludzie Paracas mieli bardzo bogatą dietę od owoców morzą począwszy poprzez setki owoców i warzyw jakie uprawiali.
Można powiedzieć że ich dieta była znacznie bogatsza i zdrowsza od naszej.

AO: Badania tych czaszek stają się jeszcze bardziej interesujące ze względu na DNA, które można wyodrębnić z ich kości.
Zanim poznamy wyniki tych badań czy masz jakąś teorię na temat tego, co może z takich badań wyniknąć?

BF: Nie chcę wyciągać pochopnych wniosków.
Oczywiście mam na ten temat rozmaite pomysły, ale wolę poczekać na pełną analizę genetyczną, która zabiera ogromną ilość czasu: nie tylko z powodu braku pieniędzy, ale także aby znaleźć odpowiedniego genetyka, który jest otwarty na tego typu badania i na dodatek przeprowadzi je za ułamek oficjalnej ceny – dużo niższej niż komercyjna.
I co jest ważne chcemy aby te badania były przeprowadzone w sposób niezależny, unikając instytucji rządowych czy prywatnych, które być może wpłynęłyby na wyniki badań w sposób odbiegających od moich intencji.
Moją intencją jest odkryć prawdę o tym kim byli ci ludzie.

AO: Czy mógłyś wytłumaczyć na czym polegały dotychczasowe badania nad wydłużonymi czaszkami?

BF: Jest to bardzo złożony proces. Ludzie nie zdają sobie z tego sprawy myśląc, że test DNA jest w dzisiejszych czasach czymś niezwykle prostym.

Po pobraniu krwi w laboratorium wyniki badań są gotowe w kilka dni i na ich podstawie można ustalić wszystkich naszych przodków.

To, co jednak trzeba wziąć pod uwagę to fakt, że ostatni Paracas umarli 2 tys. lat temu. Mamy więc do czynienia z 2 tysiącami lat degeneracji materiału genetycznego.
Niedawno zmarły Lloyd Pye, z którym byłem związany osobiście i profesjonalnie – ze względu na jego fascynację tym tematem, dał przykład, że analiza istniejącego, świeżo pobranego materiału genetycznego od aktualnie żyjącej osoby jest jak patrzenie w szklaną kulę, a analiza materiału genetycznego pobrana od kogoś kto zmarł kilka tysięcy lat temu jest tym samym co rzucenie tą kulą o betonową podłogę.

Rozpada się ona na miliony maleńkich kawałków.
Tylko współczesny, nowoczesny, ogromnie drogi sprzęt jest w stanie odnaleźć te niewielkie elementy i złożyć je z powrotem w jedną całość. Jest bardzo trudno znaleźć kogoś, kto podąży tą drogą.
Mamy obecnie dwójkę genetyków pracujących nad tym projektem.
Jeden z nich dał mi po dwóch latach pierwsze wyniki analiz, które kompletnie go zaszokowały.

AO: Tak więc to, co ludzie muszą wiedzieć, jest tym co wynika z tych pierwszych rezultatów testów jakie przeprowadzono.

BF: To co mogę teraz powiedzieć to, że genetyk uważa, że próbki DNA pobrane z czaszki z Paracas, nie znajdują swoich odpowiedników w bazie danych banku genetycznego w USA, który powinien zawierać w sobie wszystkie – znane nauce – informacje genetyczne z całego świata. Genetyk uważa, że niektóre pary nie należą do żadnej ludzkiej haplogrupy, nie są też związane z neandertalczykami czy innymi gatunkami spokrewnionymi z człowiekiem.

AO: Podkreśliłeś, że jest to pierwsza faza testów. Jaki będzie następny krok? Czy jest możliwe, że te rezultaty okażą się zanieczyszczeniem lub wynikiem pomyłki.

BF: Coś takiego jest oczywiście możliwe. Osoba która dokonuje tych badań mieszka w USA, ma tytuł doktora i pracuje na co dzień wynajmując swoje usługi genetyczne organizacjom rządowym. Organizacje te nie wynajęłyby kogoś, kto nie wywiązuje się ze swojego zadania. Praca nad czaszkami zajęła mu wiele czasu – 2 lata aby uzyskać wstępne rezultaty z tylko jednej próbki. Posiada on jeszcze dwie inne próbki każda z innej czaszki z Paracas. Powód dla którego ujawniłem wstępne wyniki badań jest próba stworzenia zainteresowania tym tematem na świecie. Możemy zbierać fundusze po to, żeby przeprowadzić badania dwóch innych czaszek. Pomogłoby to na wielokrotne potworzenie testów genetycznych na rożnych czaszkach, aby stwierdzić czy jest to anomalia czy też nie – co jest w samo w sobie niezwykłe.

AO: Czy fakt, że wstępne wyniki nie mają swojego odpowiednika w banku genetycznym oznacza ze jest to mutacja, z która nie mieliśmy wcześniej do czynienia czy też jest to unikalne dla tej szczególnej rasy ludzi?

BF: Jest taka możliwość, ale z drugiej strony badania są zupełnie nowe a sami Paracas byli bardzo tajemniczym ludem. Nikt tak naprawdę nie badał tej kultury przez ostatnie 70 lat. Ludzie, którzy badają tą kulturę obecnie skupiają się na tkaninach, ale cały pomysł, że ich czaszki były inne został odrzucony i uznany za sztuczną deformację. Tak naprawdę nikt nie wie skąd pochodzi lud Paracas. Żyli na peruwiańskim wybrzeżu i z moich badań wynika, że ich przodkowie wywodzili się z innej części świata. Ich arystokracja miała czerwono brązowe włosy, co nie należy do typowo południowoamerykańskiej charakterystyki. Byli oni w miarę rośli. Osiągali 180 i więcej centymetrów wzrostu, co również nie jest typowe dla rdzennych mieszkańców tego kontynentu, żyjących 2 tysiące lat temu na peruwiańskim wybrzeżu.

AO: Jaka jest twoja opinia wobec tych znalezisk? Czy masz wizję tego co oznaczają uzyskane do tej pory rezultaty?

BF: Teoria którą tworzę uważa, że Paracas są mieszanką rożnych rodzajów ludzi.
Miejsce, które wybrali do życia ponad 2 tys. lat temu było o wiele bardziej zielone niż jest dziś. Było perfekcyjnym miejscem do stworzenia społeczności z dużym zapleczem rolniczym.,
Trzcina totora pozwalała na budowę dużych łodzi, napędzanych bawełnianym żaglem. Mogli być oni dzięki temu doskonałymi żeglarzami. Wierzę, że lud Nazca, który zajął te tereny po wyginięciu Paracas, mógł przyczynić się do ich zniszczenia, jednocześnie absorbując ich wiedzę.
Niektórzy Paracas mogli mieszać się z Nazca, ale wydłużone czaszki zniknęły z tych terenów 2 tys. lat temu, co w jakiś sposób związane jest z przybyciem Nazca, którzy byli niewykle wojowniczym plemieniem.

AO: Mówisz więc, że mamy do czynienia z mieszanką rozmaitych ludzi.
To, co wzbudza uwagę, to pytania o to czy ci ludzie pochodzą z innej planety?
Czy są kosmitami?
Gdy mówisz mieszanka różnych ludzi to masz na myśli, że ktoś tu się pojawił z innej planety i rozmnażał się z mieszkańcami Ziemi?
Co o tym myślisz?

BF: Jestem otwarty na ten pomysł. Rzecz jednak w tym, że nie chcę pojść za daleko w tym kierunku.
Przynajmniej na razie.
Mamy dopiero początkowe rezultaty.
To, że genetycy znaleźli taką część kodu genetycznego, która nie odpowiada niczemu co znamy, nie oznacza, że mamy do czynienia z zupełnie osobną rasą, bo nie wiemy skąd mogłaby ona pochodzić.
Poza tym ten zwracający uwagę fakt, że wydłużone czaszki należały do rodziny królewskiej jest bardzo niecodzienny, dlatego przyszłe badania nowych próbek wzmocnią lub zburzą rezultaty, które mamy teraz
. Mamy do czynienia z czymś niezmiernie intrygującym.
Nie odrzucam idei, że pochodzili z innej planety, lub byli wynikiem pozaziemskiej interwencji.
Lloyd Pye bardzo mocno popierał takie spojrzenie, mówiąc, że to nie są zwykli ludzie.
Obrazek
AO: Mówiąc o Lloydzie Pye – czy robisz coś żeby kontynuować dalej jego badania lub czy wiesz co się stało z badaniami jakie prowadził?

BF: Kilka miesięcy przed swoją śmiercią przekazał on czaszkę Starchild, “Starchild project” i uzyskane przez siebie informacje zaufanej grupie ludzi. Wiedział, że jest chory i nie był pewien czy wyzdrowieje. Ci ludzie prowadzą teraz zbiórkę pieniędzy oraz wiele analiz genetycznych, które można znaleźć na stronie Lloyda. Rzecz w tym, że trzeba spędzić wiele czasu żeby przeczytać wszystkie informacje i żeby zrozumieć czym jest Starchild. Nie wystarczy spędzić nad tym 5 czy 10 min. Jest tam wiele informacji o Starchild i niestety mamy do czynienia tylko z jednym Starchild, gdy z drugiej strony istnieją setki czaszek Paracas! Na dodatek mam do nich dostęp będąc asystentem kuratora muzeum, który stworzył kolekcję 40 czaszek. Jesteśmy otwarci dla wszystkich badaczy z całego świata, bo chcemy zrozumieć fenomen i każda pomoc jest mile widziana.

AO: Jeśli powtórne badanie potwierdzą początkowe rezultaty, i kiedy rozmaici badacze będą uczestniczyć w całym procesie, wynik tych badań będzie o wiele bardziej przekonywujący.

BF: Dokładnie do tego zmierzamy. Każdy test naukowy oznacza, że musi być powtarzalny z tym samym rezultatem. Tak więc mamy do czynienia z początkowymi wynikami które ogłosiłem publicznie. Także grupa ludzi pomogła mi zebrać 7 tys. dolarów na te badania i chcę żeby po 2 latach od tego momentu byli poinformowani o pracach jakie wsparli finansowo. Żeby wiedzieli, że pieniądze nie zostały roztrwonione i 100% poszło na badania. Mam także innego genetyka, który pracuje na kompletnie innym zestawem próbek i jest to dr Melba Ketchum z Teksasu, która jest związana z badaniami nad bigfootem, co przysporzyło jej wiele kłopotów. Ciągle w nią wierzę. Mamy jeszcze jedną lub dwie genetyczne firmy, które chcą z nami współpracować. Im więcej ludzi dokonuje analiz, tym więcej danych możemy uzyskać, które korygują się nawzajem i kontynuować ten projekt.

AO: Istnieje jednak wielu ludzi, którzy patrzą na to sceptycznie. Chcą oni zobaczyć konkretne rezultaty na papierze, chcą znać nazwisko genetyka lub instytucję która prowadzi obecnie prace na czaszkami. Są podejrzliwi, bo nie mają dostępu do wszystkich danych. Czy mógłbyś ustosunkować się do tej sytuacji?

BF: Rozmawiałem o tym z genetykiem i powiedział mi, że będzie w stanie mówić o tym publicznie, ale z pewnością nie po pierwszym teście. Jako naukowiec chce dokonać kilku powtórzeń badań i kiedy się upewni co doi wyniku, wówczas ujawni swoją tożsamość i będzie otwarty na dyskusje na temat przeprowadzonych testów.

AO: Patrząc z tego punktu widzenia – jak wygląda przyszły terminarz badań prowadzonych na próbkach i jak będzie wyglądała kwestia zbiórki pieniędzy na ten cel?
BF: W tej chwili jestem na etapie rozmów z kimś, kto chce stworzyć kampanię zbiórki pieniędzy na Indygogo i prowadzimy tą dyskusję od 5 miesięcy, ale na razie myślę, że to nie jest właściwy czas bo jestem zajęty innymi rzeczami. Prawdopodobnie zrobimy to za 2-3 miesiące i będzie to bardzo konkretna lista rzeczy, które będziemy chcieli zrealizować wraz z ceną jaką za to trzeba będzie zapłacić. Stworzę kompletny cennik i nowe badania będą wyodrębnione finansowo od poprzednich. Wysłałem także nowe próbki do innych genetyków i nadal czekam na wyniki. Melba Ketchum chce przekonać conajmniej dwa inne laboratoria zajmujące się badaniami DNA na terenie USA, aby włączyły się do projektu stworzenia genomu co jest bardzo skomplikowane i kosztuje fortunę: conajmniej 100 tys. dolarów. Dlatego mamy nadzieję, że inni genetycy będą w stanie poświęcić swój czas i swój sprzęt dla dobra ludzkości. Nie robimy tego dla własnego zysku.

AO: Wiedza na ten temat jest niezwykle ważna niezależnie od pochodzenia tych czaszek. Odkrywamy część naszej przeszłości a Paracas są tajemniczą grupą ludzi.

BF: W samej rzeczy. Od czasu badań nad wydłużonymi czaszkami Olemków w Meksyku czy też czaszek w Rosji a właściwie w Gruzji. Znaleziono tam sporą liczbę czaszek datowanych na co najmniej 2 tys. lat. Tworzę mapę na której zaznaczam miejsca gdzie występują wydłużone czaszki po to, aby zobaczyć drogi migracji i sprawdzić czy te grupy mają pomiędzy sobą jakieś genetyczny związek. Jest to długofalowe działanie. Dziękuję ci, że zechciałaś poruszyć tą historię. Jesteśmy na samym jej początku i jeśli uzyskamy nowe informacje z przyjemnością się nimi podzielę

AO: Dziękuję Brien. Jesteśmy wdzięczni, że zechciałeś nas poinformować o postępach w twoich badaniach

BF: Dziękuję bardzo. Wasza organizacja Ancient Origin to fenomenalny sukces. Jestem waszym fanem podobnie jak wielu innych ludzi. Rozwijacie się szybko. To wspaniała rzecz gdy grupa jak wy prezentuje informacje dla widzów na całym globie. W przeszłości robiło to wiele małych grup ale wy robicie to znakomicie.

AO: Dziękuję

BF: Cała przyjemność po mojej stronie
http://nowaatlantyda.com/2014/02/14/roz ... h-czaszek/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czaszki "Nefilim"
 Post Napisane: 26 lutego 2014, o 18:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Obrazek

Bardzo smutny dzień…. Lloyd Pye nie żyje…..
Pye był o krok od epokowego odkrycia, które miało bez cienia wątpliwości udowodnić istnienie nie tylko inteligentnego życia pozaziemskiego, ale także koegzystencję człowieka z istotami, które nie mieszczą się w obecnym naukowym paradygmacie.
Dziś Lloyda nie ma wśród żywych.
Zmarł na chłoniaka, raka gruczołów chłonnych.

Leczył się w niemieckiej klinice, która stosuje alternatywną terapię walki z tym nowotworem mając na swoim koncie spektakularne sukcesy.
Lloyd leczył sie tam od zeszłego roku i wszystko wskazywało na to, że pokona chorobę. Miał niezłomnego ducha i twardy charakter przywykły do walki z przeciwnościami losu. Kiedy zaczął planowac następne wyprawy oraz serie kolejnych badań genetycznych nad – nie tylko czaszką Starchild – ale także wydłużonymi czaszkami z Peru – rak nieoczekiwanie powrócił z ogromną siła i zabił badacza w ciągu tygodnia….
Odszedł niezwykły człowiek i czuję się tym osobiście dotknięty…
http://nowaatlantyda.com/2013/12/10/lloyd-pye/

,
Nie on pierwszy i nie ostatni który "ginie" z powodu raka .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czaszki "Nefilim"
 Post Napisane: 26 lutego 2015, o 10:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Pożegnanie z paradygmatem sztucznego odkształcenia wydłużonych czaszek.

Pożegnanie z paradygmatem sztucznego odkształcenia wydłużonych czaszek.

Wydłużone czaszki są przez „wykształconych naukowców” akademickich zwykle wiązane z wodogłowiem lub sztucznymi deformacjami czaszek…

Ten zakłamany paradygmat pojawiły się w pierwszej połowie 19 wieku jako wygodny sposób, na wyjaśniania pochodzenia niezwykłych czaszek odkrytych w Europie i Ameryce Południowej, w takich miejscach jak Krym czy Peru.

http://historiazakazana.hvs.pl/opowiesc ... onych-czas…/

Ideą paradygmatu jest silny nacisk na szerzenie kłamstwa twierdzącego, iż wszystkie wydłużone czaszki są wynikiem celowego przekształcenia formy czaszki poprzez zastosowanie czynników zewnętrznych.

Innymi słowy według „normalnych naukowców”, wszystkie wydłużone czaszki są tylko zdeformowanymi „normalnymi” czaszkami podobnymi do tych jakie mają współcześni ludzie.

Obrazek
Jakie dowody mogłyby zakwestionować ten paradygmat?

Istnienie płodów z wydłużonymi czaszkami, to arcy dowód, że czaszki o wydłużonym kształcie to naturalna cecha gatunkowa.


Czy mamy takie dowody?
Tak, o tak!
Co więcej, ten dowód został przedstawiony społeczności akademickiej 163 lata temu!

Rivero i Tschudi specjaliści od peruwiańskiej starożytności (opublikowali swoje badania w 1851 roku po hiszpańsku i w 1853 roku po angielsku) twierdzili, że znalezione czaszki nie były dziełem sztucznej deformacji.

Obrazek

Jednak ich hipotezom brakowało dowodów, ponieważ znaleźli i przebadali, tylko czaszki dorosłych. Innymi słowy ich, hipoteza, nie brała pod uwagę czaszek niemowląt i, co najważniejsze, płodów, które miały wydłużony kształt czaszki.

Warto przytoczyć późniejsze relacje Rivero i Tschudiego:

„Kiedy znaleźliśmy mumie małych dzieci nie zauważyliśmy na nich objawów i znaków sztucznych deformacji czaszek.”

Najważniejszym dowodem była mumia kobiety w ciąży znaleziona w zasypanej skałami jaskini w miejscowości Huichay ,dwie mile od Tarmy.

Profesor D’Outrepont, sława w dziedzinie położnictwa, stwierdził, że płód miał ok. siedmiu miesięcy. Matka i dziecko należeli do kultury Huancas.

„Ten sam dowód dotyczy mumii wystawionej publicznie w muzeum w Limie, prowadzonego przez ks. de Rivero.”


Wydłużone czaszki starożytnych peruwiańskich niemowląt były dostępne dla europejskich naukowców już w 1838 roku. Podobne czaszki były także w prywatnej kolekcji Samuela Mortona z Filadelfii.

Dwie wydłużone czaszki dzieci, które zostały odnalezione przez Rivero i Tschudiego zostały przeniesione z Peru do Anglii przez kapitana Blankleya i wystawione w Muzeum Devon w Kornwalii przez Natural History Society w 1838 roku.

Obrazek
Dr Bellamy szczegółowo opisał te czaszki w 1842 roku : „Czaszki należą do chłopca i dziewczynki mających nie więcej niż kilka miesięcy.

Badania nie wykazały zewnętrznych form modyfikacji niemowlęcych czaszek.
Czaszki miały zbliżony kształt do tych znalezionych na terenie „Titicacan” ,które można oglądać na wystawie w Muzeum College of Surgeons w Londynie.”

Mamy więc trzech znanych i cenionych badaczy, którzy jeszcze w 19 wieku potwierdzili autentyczność i naturalne pochodzenie większości wydłużonych czaszek, co potwierdzają mumie płodów i małych dzieci.

Rivero, Tschudi oraz Bellamy po analizie grobów i innych artefaktów postawili hipotezy, że czaszki te należały do wymarłej rasy ludzi.


W późniejszym czasie, różne ludy próbowały się upodobnić do starożytnej rasy, stąd znajdowane w różnych miejscach na świecie sztucznie zdeformowane czaszki.

Ta bardzo szczegółowo opisana już w dziewiętnastym wieku hipoteza, obala dzisiejszy zakłamany i naciągany paradygmat o braku dowodów na temat istnienia innych ras ludzi.

Istnieją :
1. Mumie płodów o wydłużanych czaszkach.
2. Mumie dzieci o wydłużonych czaszkach u, których nie stwierdzono oznak zewnętrznych prób deformacji czaszki.
3. Istnieją setki czaszek dorosłych osób, u których nie stwierdzono zewnętrznych oznak modyfikacji czaszek.

Teraz powstaje pytanie, jak to się stało, że paradygmat deformacji czaszek, stał się tak powszechny?

Odpowiedź w dużej mierze polega na władzy Mortona i jego ekspertyzach przeprowadzonych na bogatej kolekcji czaszek, która obecnie znajduje się na University of Pennsylvania Museum of Archaeology and Anthropology.

Obrazek
Jego wpływy i wywierane na niego naciski, były na tyle istotne, w momencie zamknięcia debaty na temat wydłużonych czaszek ,że przez następne 150 lat ,nikt nie mógł podważyć słów tego masona wspierającego ideologie Darwina.

Dopiero niezależny badacz Robert Connolly (spopularyzował wydłużone czaszki w połowie lat 1990) i Brien Foerster, zaczęli głośno mówić o fałszywych paradygmatach opisujących wydłużone czaszki.

Te rozważania i przedstawione przez nich dowody doprowadziły do publicznego zainteresowania prawdziwą historią pochodzenia człowieka.

Czaszki Mortona były opisane w typowy i charakterystycznych sposób w jaki opisuje się do dziś na (zakłamanych) uniwersytetach wydłużone czaszki.

Było jasne ,że ktoś postarał się o dostarczenie Mortonowi setek zdeformowanych czaszek, i zasugerował mu dany tok myślenia…

Dopiero w latach 90-tych odkryto, że terytorium Peru i Boliwii zamieszkiwała rasa starożytnych Peruwiańczyków, nie mająca nic wspólnego z ich następcami sztucznie deformującymi swoje czaszki na ich podobieństwo.

„Byłem szczęśliwy, kiedy przebadałem sto peruwiańskich czaszek. W wyniku moich badań ustaliliśmy, że teren Peru zaludniony był przez dwie rasy o innej strukturze budowy czaszek.

Starożytni Peruwiańczycy mieli naturalnie wydłużone czaszki,
a Morton na bazie dostarczonych mu wybranych czaszek stwierdził, że osiągneli to poprzez próby wiązania głowy.”

Jest to interesujące samo w sobie zagadnienie, które rodzi liczne pytania. Dlaczego, ludzie Ci chcieli sobie wydłużyć czaszki? Do kogo chcieli się upodobnić ?

Następnie Morton zmienił trochę zdanie i zaczął twierdzić, że wydłużone czaszki były domenom kapłanów, królów i wojowników …
W obliczu odkrycia płodów z wydłużonymi czaszkami, wszystkie te naciągane na siłę rozważania przestają mieć jakikolwiek sens…
Po prostu ci, którzy kłamią niszczą lub ukrywają wszystkie zagrażające im lub ich teorią artefakty, tak robią naukowcy, księża, politycy … Tak robią kłamcy !!!

Konieczne jest otwarcie debaty na temat „starożytnych Peruwiańczyków” i ich odpowiedników w innych częściach świata.

Zgodnie z tym wszystkim co już wiemy, konieczne jest, aby ponownie przebadać czaszki Mortona.

Pierwotnie opisane czaszki starożytnych Peruwiańczyków mają następujące cechy:

„[Głowica] jest mała, co znacznie wydłuża wąski profil na całej długości czaszki.
Czoło jest cofnięte i posiada zupełnie inną symetrię niż zwykłe czaszki z tamtego okresu.
Obrazek

W projekcji twarzy górna szczęka jest wypchnięta do przodu, a zęby są nachylone na zewnątrz. Orbity oczu są duże i zaokrąglone, kości nosowe, łuki jarzmowe są rozszerzone… Niezwykła prostota szwów, które łączą kości czaszki, odróżnia je od sztucznie zdeformowanych czaszek… ”

Biorąc pod uwagę, że istnieją co najmniej dwie mumie zawierające płody z wydłużonymi czaszkami, oraz setki mumi i szkieletów niemowląt, dorosłych i dzieci… Priorytetem dla społeczności akademickiej byłoby określenie fizycznej lokalizacji mumii i analiza ich DNA. Obecnie te badania są wykonywane przez niezależnych badacza i entuzjastów.

Ludzie Ci ,obecnie nie mają środków finansowych, infrastrukturalnych i napotykają poważne przeszkody w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń. Warto zauważyć, że mamy do czynienia z bardzo starym DNA, którego analiza, jest złożona i kosztowna.

Badania i skanowania na własną rękę przeprowadzili Penn i Janet Monge oraz P. Thomas Schoenemann…

Literatura:
1.Von Baer, Karl Ernst. Makrokephalen im Boden der Krim und Österreichs. St. Petersburg. 1860.
2.Bellamy, P. F. A brief Account of two Peruvian Mummies in the Museum of the Devon and Cornwall Natural History Society. in ‘Annals and Magazine of Natural History’. Vol. X. October 1842.
3.Graves, Robert J. Remarkable Skulls Found in Peru. No.15 of the Dublin Journal of Medical and Chemical Sciences. 1835.
4.Meigs, J. Aitken. Catalogue of Human Crania in the Collection of the Academie of Natural Sciences of Philadelphia: Based Upon the Third Edition of Dr. Morton’s ” Catalogue of Skulls”. Philadelphia. 1857.
5.Morton, Samuel George. Crania Americana; or, A Comparative View of the Skulls of Various Aboriginal Nations of North and South America. To which is Prefixed an Essay on the Varieties of the Human Species. London. 1839.
6.Rivero, M.E., Tschudi, J.D. Antigüedades peruanas. Vienna, 1851 (Spanish). Rivero, M.E., von Tschudi, J.J. Peruvian antiquities. New York, 1853 (English).

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czaszki "Nefilim"
 Post Napisane: 26 lutego 2015, o 11:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Genetyka wydłużonych czaszek.
Zapis wywiadu z Brienem Foersterem.


Obrazek
Wywiad omawia niedawno wygłoszone oświadczenie, na temat przeprowadzonych badań genetycznych jednej z czaszek z Paracas.

April: Brien, dziękuje Tobie i twojemu zespołowi za przeprowadzenie badań wydłużonych czaszek z Paracas. To na nowo otwiera temat ich starożytnego pochodzenia.

Na początek, może powiesz czym czaszki z Paracas różnią się od innych wydłużonych czaszek, które zostały znalezione?

Brien: Intrygujące jest to, że jeśli spojrzysz w internecie na zdjęcia, „obcych czaszek” lub „czaszek ludzkich hybryd”, dość często czaszki te są podobne do tych znalezionych w Paracas.

April: Więc ,można powiedzieć, że te czaszki nie były sztucznie poddane deformacji czy procesom takim jak spłaszczenie głowy lub wiązanie… ?

Brien: Dobrze wiemy, że deformacje czaszek były elementem naśladowczym, mającym 2000 lat temu, upodobnić mieszkańców Bliskiego Wschodu, Melanezji ,Ameryki Środkowej, Rumunii … do ich wielkich krewnych.

Najmłodsze z naturalnie wydłużonych czaszek mają trochę ponad 2000 lat, dziś tylko 5-10% znajdowanych czaszek, to czaszki naszych starożytnych przodków.

Kultura ta i cała rasa w Paracas wygasła 2000 lat temu…
Potem rdzenne ludy tamtych ziem próbowały się upodobniać do starożytnej cywilizacji. Zauważmy, że wszystko to zbiega się w czasie z opuszczeniem wielkich miast i rozproszeniem wielkich kultur…

April: Słyszałem także, że czaszki te, mają zwiększoną objętość i zwiększoną masę w porównaniu do innych sztucznie zdeformowanych czaszek.

Brien: Lekarze z, którymi prowadziłem badania, twierdzą, że można na wiele sposobów deformować ludzką głowę, jednak nie można przeskoczyć pewnych genetycznych i kostnych ograniczeń. Rozmiar czaszki, grubość kości, gęstość kości to cechy genetyczne zarezerwowane dla danego osobnika, ale i rasy.

Różnice pomiędzy naturalnymi i zdeformowanymi czaszkami są znaczne, i nie ma tutaj mowy o fałszowaniu materiału dowodowego.

Niektórzy „naukowcy” w desperacji mówili o innej diecie, niedożywieniu… Jednak dieta tych ludzi była o wiele zdrowsza niż nasza, ich ciała były wolne od zanieczyszeń. Jedli owoce, warzywa i owoce morza, pili zioła, byli okazami zdrowia…

April: Badanie tych czaszek stają się bardziej interesujące kiedy włączymy w to technologię ekstrakcji DNA i analizę łańcucha DNA.

Brien: Ja nie chcę przypuszczać czegokolwiek. Oczywiście, miałem wiele różnych pomysłów, ale czekałem na rzeczywistą analizę DNA ,a trwało to długo z powodu braku funduszy, a także z powodu trudności, po prostu nie mogłem znaleść uczciwego, wolnego od strachu genetyka, który byłby otwarty na studiowanie tego co jest zakazane.

Chcieliśmy zrobić to samodzielnie, ponieważ przychody każdej rządowej lub prywatnej fundacji są zależne od rządów, tajnych bractw i uniwersytetów
..
Nie chce aby ktoś zafałszował lub skasował wyniki moich badań i skonfiskował należące do mnie artefakty.

Moim zamiarem po prostu jest odnalezienie prawdy : chce wiedzieć kim byli ci ludzie.

April: Czy możesz powiedzieć coś o procesach testowania, które rzeczywiście miały miejsce lub mają miejsce do tej pory?

Brien: To bardzo złożony proces, a większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że: „Badania DNA są bardzo proste , możesz iść i na podstawie próbki krwi powiedzą tobie w ciągu kilku dni wszystko o twoim pochodzeniu genetycznym „, ale trzeba wziąć pod uwagę to, że ostatni człowiek z Paracas zginął 2000 lat temu, a więc mówimy o degeneracji materiału DNA.

Nieżyjący już Lloyd Pye, pobierał próbkę materiału genetycznego i analizował ją porównawczo z próbką kogoś, kto mieszka dziś w tym samym regionie.

Niestety dziś trudno stwierdzić czy istnieje odpowiedniki starożytnego DNA i czy starożytni krzyżowali się z ludźmi.

Poza tym nie chcemy zniszczyć całego dostępnego nam materiału badawczego.

Aktualnie mamy dwóch genetyków, wstępne wyniki badań nad ,którymi pracujemy od dwóch lat wstrząsnęły nami …

April: Większość ludzi chcesz wiedzieć, co dokładnie zostało odkryte przez Pana i pana zespół?
Brien: W zasadzie odkryliśmy to, co przypuszczaliśmy, że segmenty DNA Paracas, nie występują w GenBank, który jest bazą genetyczną (znajduje się w Stanach Zjednoczonych), zawierającą wszystkie znane informacje na temat ludzkiego DNA.

W badanych przez nas czaszkach są segmenty dna, które nie wydają się być zbierzne z żadnymi haplotypami człowieka, które znamy, także nie wiąże to tych ludzi z neandertalczykami lub innymi istotami tego typu.

April: To niesamowite. Rozumiem, że jest to pierwsza faza badań. Co będzie kolejnym etapem Twoich prac ? Czy to możliwe, że wynik Twoich prac był spowodowany zanieczyszczenia próbki, a kolejne badania mogą obalić wynik Twoich prac?

Brien: To jest możliwe. Jednak ten, kto mieszka w Stanach Zjednoczonych ,ma doktorat, wykonuje prace zlecone dla rządu Stanów Zjednoczonych nie będzie szukał taniej sensacji lub podważał swojej pozycji…

Te badania nad jedną próbką trwały ponad dwa lata. Ale badamy jednocześnie próbki z trzech różnych czaszek z Paracas, a więc te, pozyskane przez nas informacje już na tym etapie prac wzbudzą duże zainteresowanie ze strony opinii publicznej.

Chcemy zebrać dzięki publicznym zbiórkom pieniądze na kolejne badania genetyczne.

April: Coś co nie jest zgodne z GenBankiem, może okazać się tylko jedyną w swoim rodzaju mutacją genetyczną, unikalną dla gatunku ludzkiego?

Brien: To jest możliwe. Badania nad tajemniczym ludem z Paracas są tak świeże, że nie wiadomo dokąd zaniosą nas badania i dociekania. Nieśmiałe badania trwają od 70 lat.

Wiele osób, studiuje ich tekstylia, sztukę, ale tak naprawdę nie wiemy skąd Ci ludzie przybyli.
Mieszkali na wybrzeżu Peru i pewien procent ich przodków, pochodził z innych części świata, bo, wśród rodziny królewskiej, byli tacy, którzy mieli czerwono-brązowe włosy, które nie są rodzimą cechą charakterystyczną dla ludów amerykańskich.

Można tych ludzi powiązać z amerykańskimi gigantami ponieważ byli wysocy w przeciwieństwie do rdzennych mieszkańców Ameryki żyjących 2000 tysiące lat temu na wybrzeżu Peru.

http://historiazakazana.hvs.pl/giganci- ... adzili-ame…/

April:
Jaka jest twoja opinia na temat tych wszystkich ustaleń. ?

Brien: Mieszkańcy Paracas to członkowie różnych ras i różnych typów ludzi.
Jednak wszyscy oni wybrali wspólny obszar życia 2000 lat temu.

Było to i jest idealne miejsce życia dla społeczeństwa, chcącego żyć bezpiecznie w zakresie produkcji żywności.

Społeczeństwo to zajmowało się rolnictwem i połowami na dużą skalę o czym świadczą znajdowane resztki łodzi i statków

Mieli bawełnę, aby szyć żagle i mogli być wielkimi marynarzami. Wierzę również, że ludzie z Nazca, którzy również zajmowali pózniej obszar Paracas, dosłownie wchłonęli kulturę Paracas i jej wiedzę, choć nie potrafili już jej użyć.

Wydłużone czaszki znikają w okolicy Paracas 2000 lat temu i jest to zbierzne z przybyciem w te regiony ludu Nazca.

April: Mówisz o innym gatunku ludzi. Czy mogą to być czaszki obcych? Czy są one pochodzenia pozaziemskiego? Kiedy mówisz o innym gatunku ludzi, który przybył w te strony, czy mogli oni dać poczatęk rasie ludzkiej w tych stronach? Może hodowali ludzi jako niewolników nie krzyżując się z nimi?

Brien: Cóż, jestem otwarty na pomysły… Jednak, nie chcę iść za daleko w tym kierunku.

Dziwna jest oczywiście dominacja ludzi o wydłużonych czaszkach wśród rodzin królewskich.


Pobierane przez nas próbki, wzmocnią lub zniszczą wyniki naszej pracy.
Myślę, że nie można odrzucić pomysłu o zasiedleniu naszej planety przez naszych powracających na ziemię krewniaków.

Lloyd Pye powiedział „nie są to istoty z ziemi, ale nie oznacza to ,że nie są to ludzie…” .


April: Mówisz o Lloydzie Pye, co się dzieje z podjętymi przez niego badaniami ?

Brien: Loyd, kilka miesięcy przed śmiercią, przekazał mi czaszkę StarChild i informacje o grupie ludzi zajmujących się jej badaniami.
Zrobili ono wiele analiz genetycznych, które ludzie mogą zobaczyć na stronie internetowej Lloyda.

Obrazek
Chodzi o to, aby ludzie spędzili trochę czasu i zapoznali się z wszystkimi informacjami i badaniami przeprowadzonymi na czaszce Starchild. Ludziom wydaje się, że wiedza i nauka to trochę linków i 5 czy 10 minut czytania, spróbujcie na tej podstawie obronić swoją rację na drodze naukowej !!!

Niefortunne jest to, że istnieje tylko jedna Starchild, natomiast czaszek z Paracas są setki. Przez moje ręce przeszło ponad 40 czaszek i jesteśmy bardzo otwarci na zewnętrzną pomoc naukowców, lekarzy i genetyków z całego świata.

April: Ilość czaszek i materiału genetycznego daje niebywałe możliwość replikacji tych wyników.

Brien: Tak, to jest dokładnie to. Kilka osób pomogło mi w zebraniu 7000 dolarów, przeznaczonych na nowe badania i chciałbym, aby wiedzieli, że po 2 latach, pieniądze te nie poszły w błoto.

Nasz genetyk Dr Melba Ketchum z Teksasu, dwoi się i troi aby każdy aspekt badania mógł zostać powielony, a ich wyniki mogły zagościć w domach naukowców i zwykłych ludzi…

April : Jest mnóstwo ludzi, którzy są sceptyczni w stosunku do tego typu informacji. Pytają o możliwość zobaczenia tych wyników na papierze, chcą wiedzieć, kim jest genetyk wykonujący badania, jak nazywają się instytucje prowadzące badania, i robią się podejrzliwi, gdy niektóre z tych informacji nie są jeszcze dostępne.
Jak chcesz rozwiać te obawy?

Brien: Cóż, rzeczywiście rozmawiałem z wieloma ludźmi na ten temat, pokazując im wyniki naszych badań, z zastrzeżeniem, że materiały te mogą trafić do ludzi i naukowców dopiero bo drugiej serii badań. Przedstawienie światu wyników jednego badania jest zbyt łatwo obalić metodami naukowymi. Druga seria badań da nam pewność, i zamknie usta sceptykom, jestem tego powien.

April : Ok, co mają zrobić ludzie jeśli chcą wam pomoc i zaangażować się w te badania ?

Brien: W ciągu najbliższych 2 lub 3 miesięcy chcemy stworzyć kampanię informacyjną na temat naszych odkryć.
Chcemy stworzyć otwarty ruch na rzecz ujawnienia ukrywanych przed ludźmi faktów, zwrócę się do ludzi z listą naszych potrzeb…
Konkretna potrzeba to konkretne środki finansowe oraz umiejętności ludzi ,którzy zechcą nam pomóc.
Mam nadzieje, że znajdą się także genetycy ,którzy dołącza do mnie i Dr Melby Ketchum.

Melby starała się o pozyskanie conajmniej jednego laboratorium w Stanach Zjednoczonych, gdzie będziemy mogli przeprowadzić kompleksowe badania genomu, co jest bardzo skomplikowane technicznie i kosztowne.

Chodzi o małą fortunę, w grę wchodzi conajmniej 100,000 dolarów, więc mamy nadzieję, że inni genetycy będą mogli poświecić swój czas i wyposażenie swoich laboratoriów dla dobra społecznego.

April: Czy na waszej drodze pojawiły się tajemnicze grupy ludzi blokujące badania i proponujące pieniądze za możliwość udziału w badaniach?

Brien: Tak, ale… Rzecz w tym, że wydłużone czaszki znaleziono również wśród Olmeków na terenie Meksyku.
Na terenie Rosji i Gruzji, również znaleziono liczne wydłużone czaszki mające ponad 2000 tysiące lat.


Obrazek

Próbowaliśmy ustalić koncepcyjny wzór migracji tych istot, nie powinno być to trudne ponieważ posiadały one inną od ludzkiej grupę genetyczną.

To i wiele innych zagadnień skutecznie zamyka usta osobom, które chciałby ośmieszyć, kupić lub zdyskredytować nasze badania.

April : Dziękuję bardzo Brien, naprawdę doceniam to co robicie. Informuj nas o wszystko co się dzieje na bierząco .

Brien: Dziękuję ,mam nadzieję, że uda nam się wyciągnąć z mroków dziejów wiele tajemnic, szczególnie tych dotyczących pochodzenia człowieka.

Nasz ruch przyciąga coraz więcej ludzi i nie są to już ośmieszani przez cały świat odszczepieńcy i wariaci … Najbardziej zaskakujące są przecież kłamstwa w ,które wierzy cała populacja, nazywając to nauką. Wiedza jest w zasięgu naszych rąk, wystarczy niekiedy się pochylić nad małą rzeczą, aby zmienić cały zakłamany świat…

https://www.youtube.com/playlist?list=P ... za9mnRElda

Liga Świata
Dydymus
http://historiazakazana.hvs.pl/pozegnan ... h-czaszek/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czaszki "Nefilim"
 Post Napisane: 26 lutego 2015, o 11:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Interview with Brien Foerster -- Unravelling the Genetics of Elongated Skulls
https://www.youtube.com/watch?v=4Qsj5Qy ... za9mnRElda
.
Shiny Side Out - Interview - Brien Foerster - Paracas Skulls DNA results
https://www.youtube.com/watch?v=dwHca_x ... za9mnRElda


.

Brien Foerster Interview on TrueNorth 6.3.11

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czaszki "Nefilim"
 Post Napisane: 26 lutego 2015, o 11:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
New DNA Analysis of Paracas Elongated Skulls is Shocking:They Were Not Human


.


New Giant Skulls Found!

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czaszki "Nefilim"
 Post Napisane: 12 marca 2016, o 19:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362

Wypowiedź dr Edwarda Spencera
dla NTV - 30.10.2015

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 12 marca 2016, o 19:09 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL