Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » SŁOWO POCIESZENIA- WERSET - MODLITWA -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jezus modli się
 Post Napisane: 6 stycznia 2014, o 20:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 grudnia 2013, o 12:33
Posty: 103
Wszystkim życzę Błogosławionej nocy w ramionach naszego ZBAWICIELA


─═ڿڰۣڿ◕ڿڰۣڿ◕ڿڰۣڿ═ ─═ڿڰۣڿ◕ڿڰۣڿ◕ڿڰۣ═─



W ogrodzie Getsemane Jezus modlił się,uczniowie zasnęli,a On modlił się.Ojcze mój niech ten kielich mnie ominie,Ojcze mój moja dusza smutna jest. Ojcze mój niech Twa Wola spełni się.Anioł z nieba wzmacniał Go,a on modlił się,Jezu mój z grzechem świata się zmagałeś,Jezus mój ukochałeś grzeszny świat ,Jezus mój proszę przebacz winy me.

─═ڿڰۣڿ◕ڿڰۣڿ◕ڿڰۣڿ═ ─═ڿڰۣڿ◕ڿڰۣڿ◕ڿڰۣ═─




"I w śmiertelnym boju jeszcze gorliwiej się modlił;i był pot jego jak krople krwi,spływające na ziemię."(Łk.22,44)
Getsemane!
Widzimy tu naszego Zbawiciela w ogrodzie oliwnym.Działo się to nocą,gdy miał zostać pojmany.
Zanim ta chwila nadeszła modlił się gorliwie,staczając nieopisany duchowy bój,że jego pot był ja wielkie krople krwi.
Stąd ten przerażający strach w Jego duszy?
Ponieważ widział przed sobą wszystko to,co jedynie przenikliwie oko Boga potrafi dostrzec.
Jednak mimo to ukorzył się przed Ojcem,by całkowicie wykonać Jego wolę.
Krótko po tę,Ten,kory sam był miłością i który okazywał ją nawet wobec tych,którzy bez powodu nienawidzili Go,stanął przed uzbrojoną zgrają przychodzących w tym celu,by Go pochwycić.
Ich zamiarem było postawić Go przed sądem zdeprawowanych ludzi.

Jezus,Król,Pan zamiast berła i korony ze złota ,włożono mu na głowę koronę z cierni,która wżynała się w jego ciało raniąc go boleśnie,zamiast berła czcinę.
A zamiast królewskich szat,założono mu niedbale żołnierskie okrycie na krwawiące plecy,pluto,wyśmiewano się z niego zadamawiając mu cierpienia,raniąc Jego ciało.

Czy doceniasz te poświęcenie,które Jezus nasz Pan Zbawiciel dokonał dla mnie dla ciebie?
Czy jesteś gotów pójść za Nim?

dziś ,czas łaski,dzień zbawienia dla ciebie


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
"Odpowiadając Jezus,rzekł mu:Zaprawdę,zaprawdę powiadam ci,jeśli się kto nie narodzi na nowo,nie może ujrzeć Królestwa Bożego." (Jn.3,3 )


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 6 stycznia 2014, o 20:46 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » SŁOWO POCIESZENIA- WERSET - MODLITWA -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL