Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » SŁOWO POCIESZENIA- WERSET - MODLITWA -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Codzienna modlitwa ochronna
 Post Napisane: 28 kwietnia 2017, o 18:13 
Offline
aktywni
aktywni

Dołączył(a): 5 marca 2014, o 12:13
Posty: 309
Kiedy chodzimy w światłości, krew Pana Jezusa oczyszcza nas z każdego grzechu.
Pierwszą sprawą jest zawsze poddanie się Bogu, a potem dopiero sprzeciwienie się diabłu.
Kiedy głosimy odwaznie EWANGELIĘ z MOCĄ, wróg wścieka się i knuje weszelkie mozliwe intrygi, żeby nas zniesławić, zdskredytować, mówić na nas wszelkie zło,wciagac w intrygi i przypisywać nam kłamstwa!
Wróg chce nas zdyskredytować na każdym kroku, aby pozbawić ewangelię mocy w taki sposób, aby osoba, która ją glosi wyglądała na osobę niewiarygodną, nieczystą i złą, której nie warto słuchać.
Takie praktyki byly wobec mnie stosowane od dawna, zwłaszcza na komunikatorach internetowych.
Przeklinano mnie i moją rodzine, życzono mi smierci i wysyłano do piekła na wieczne potepięnie, chciano mnie sądzić za życia a nawet manipulowac modlitwami i Słowem Bozym w taki sposób aby mnie zniszczyć.
Zastraszano, ze Bóg nie bedzie mi blogosławił, jeżeli, nie przyznam sie do tgeo
i tamtego, co było zwykłym urojeniem czyjegoś zwiedzionego ducha.
Jedni robili to całkowicie swiadomie, inni w zwiedzeniu - myśląc (podobnie jak Szaweł przed nawróceniem), że słuążą tym Bogu.

Dlatego modlę sie codziennie taką modlitwą:

Ogłaszam ochronę Swiętej krwi
Pana naszego Jezusa Chrystusa nade mną i całą moją rodziną,
oraz mur ognia Ducha Świętego jako ochronę nad nami.



Ogłaszam, że Anioł Boży zaklada obóz warowny wokół tych, którzy sie Boga boją i ratuje ich!

"Żadna broń ukuta przeciwko tobie nic nie wskóra, a każdemu językowi, który w sądzie przeciwko tobie wystąpi, zadasz kłam.
Takie jest dziedzictwo sług Pana i ich sprawiedliwość ode mnie pochodzi - mówi Pan.
"




Bóg poprowadził mnie w modlitwie i zapewnił o swojej ochronie i błogosławieństwie, gdyz tylko ON zna moje serce i zna motywacje mojego serca.
Kiedy trzeba On sam mnie koryguje w sposób pełen miłości.
Ludzie myslą, że mogą sami działac, jak BOG i sami sądzic ludzi.
Jednak to Bóg czyni. Zemsta do mnie należy, ja odpłacę - mówi Pan.
Jesli sumienie w niczym nas nie oskarża,a Duch Swiety, nie przekonuje o grzechu, nie mamy prawa ulegac duchowim kontroli, zeby wchodzic pod inny autorytet dlatego tylko, że ktos ma takie "widzimisie"



PS. A Bóg sprawił, że na szubiennicy, na której mial zawisnąc
Mordochaj, zawisnął Hamman.
Tak wygląda, gdy ktos knuje zło przeciw mnie. Bo Bóg wie wszystko!
A czlowiek jest tylko człowiekiem.

_________________
Ps 27:1 Pan światłością moją i zbawieniem moim: Kogóż bać się będę? Pan ochroną życia mego: Kogóż mam się lękać?


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 28 kwietnia 2017, o 18:13 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » SŁOWO POCIESZENIA- WERSET - MODLITWA -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL