Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » SŁOWO POCIESZENIA- WERSET - MODLITWA -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Słowo do mnie- do ciebie
 Post Napisane: 10 marca 2013, o 12:38 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Bog jest niezmienny.

„Zaiste, Ja, Pan, nie zmieniam się" Malachiasza 3.6

„Wszelki datek dobry i wszelki dar doskonały zstępuje z góry od Ojca światłości; u niego nie ma żadnej odmiany ani nawet chwilowego zaćmienia.” Jakuba 1.17

„Ja od początku zwiastowałem to, co będzie, i z dawna to, co jeszcze się nie stało. Ja wypowiadam swój zamysł, i spełnia się on, i dokonuję wszystkiego, czego chcę... jak powiedziałem, tak to wykonuję, jak postanowiłem, tak to czynię” (Izajasza 46.10-11).


Teraz jest czas laski, ale TEN CZAS LASKI SKONCZY SIE.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 10 marca 2013, o 12:38 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Słowo do mnie- do ciebie
 Post Napisane: 10 marca 2013, o 13:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Tak Czas łaski dobiega końca ,dlatego tak ważne jest by docenic by ujrzeć KIM JESTEM W NIM A ON WE MNIE.
Niestety ludzie wierzący myslą,że sa pokorni kiedy siebie pomniejszają , nie zdaja sobie
sprawy ,ze pomniejszają Ofiare , pomniejszają to co zostało DOKONANE W nich.
Nowe stworzenie ,to Natura Stwócy we mnie , to Nowy poziom Widzenia Majestatu
Jeszuah Mesjasza .
Anna i nie tylko ona ,patrzy na srogość IHVH , tak sie nam przedstawia Bóg jako grozny bezkompromisowy nie idacy na żadne układy ,żadne ustępstwa.
Robisz tak i tak bo jak nie to bedzie tak i tak -
Cytuj:
Stale tłumaczyłam Boga, tłumaczyłam, usprawiedliwiałam jego rozkazy rzezi.
Wg. proroków Bóg z jednej strony tępił bałwochwalców, wyznawców bożków - zabijając tysiące przy tym np. niewinne dzieci, a z drugiej strony innych bałwochwalców i buntowników CHRONIŁ, a wręcz darzył sympatią !!!
Jakże to tak ?!
Gdzie tu sprawiedliwość, gdzie tu miłość ? Wręcz OTUMANIANIE ludzi !

Ja nie byłam az tak usprawiedliwiająca nie widziałam tez gdzie chronił bałwochwalców i ze darzył ich sympatią .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Słowo do mnie- do ciebie
 Post Napisane: 10 marca 2013, o 13:24 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Nah. 1, (2) Bogiem żarliwym i mściwym jest Pan. Mściwy jest Pan i pełen gniewu. Mści się Pan na swoich wrogach i wybucha gniewem na swoich nieprzyjaciół. (3) Pan jest cierpliwy i pełen łaski, lecz na pewno sprawi, że winny nie ujdzie bezkarnie. Jego droga jest w burzy i wichrze, a chmura jest prochem pod jego nogami. (4) On gromi morze i wysusza je; sprawia, że wszystkie rzeki wysychają. Omdlewa Baszan i Karmel, a kwiat Libanu więdnie. (5) Góry drżą przed nim, a pagórki się rozpływają; ziemia staje się przed nim pustynią, smucą się wszyscy jej mieszkańcy. (6) Kto ostoi się przed jego srogością? Kto wytrwa wobec zapalczywości jego gniewu? Jego zawziętość roznieca się jak ogień, a skały rozpadają się przed nim. (7) Dobry jest Pan, ostoją jest w dniu ucisku; on zna tych, którzy mu ufają, (8) przeprowadza ich przez wezbrane fale. Lecz niszczy swoich przeciwników, a swoich nieprzyjaciół wpędza w mrok.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Słowo do mnie- do ciebie
 Post Napisane: 10 marca 2013, o 13:38 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
Ale o czym mówią te wersety , jak to sie ma do Czasu Łaski co chcesz powiedzieć ?

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Słowo do mnie- do ciebie
 Post Napisane: 10 marca 2013, o 13:40 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
anawa napisał(a):
Ale o czym mówią te wersety , jak to sie ma do Czasu Łaski co chcesz powiedzieć ?


wersety mowia o tym jaki jest Bog, a On sie nie zmienia, i czas laski minie.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Słowo do mnie- do ciebie
 Post Napisane: 10 marca 2013, o 14:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Słusznie On sie nie zmienia a Czas łaski sie konczy ,co wtedy ?
Napisano - z KAŻDEGO NIEURZECZONEGO SŁOWA ZDACIE sprawe .
Teraz zobacz CO mówią o sobie udzie ,którzy mówią,ze wiezą w Zbawienie w łąskę
w Jeszuah Mesjasz w Ojca Wieczności w IHVH w Miłosc Jego , Miłosierdzie i Sprawiedliwość
mozna by tak jeszcze wymieniać ...

Mówią o sobie tak jakby Nic sie w nich w ich wnetrzy -umyśle nie zmieniło nie dokonała sie
PRZEMIANA UMYSŁu , rzym 12 ..
On sa nadal na poziomie ciała a nie Ducha i nie dlatego ze tak moze byc ale dlatego ,ze
nie przyjmują PRAWDY o sobie Kim sa przez ofiare Jeszuah Mesjasza co DOKONAŁA W NICH
i z nimi .
Nadal widza siebie jako słąbych ,nędznych, utykających na dwie nogi , ciągle w strachu ze upadną ,ze odpadna .

Tu nie chodzi ze Moc Ofiary jest słaba ale o to ,ze nie uświadamiają sobie MOCY OFIARY
KTO TEGO DOKONAŁ , pozostają słowa ,ale jak widac to zamało.
Kiedy Duch bedzie dopuszczony wtedy ujrzą WARTOŚC TEGO KIM SĄ DLA JESZUAH MESJASZA .

WTEDY GO UWIELBIĄ bo nie moze byc inaczej ,a póki co pozostaje nadal wysiłek martwych uczynków.

Dlatego ze On sie nie zmienia ja mając JEGO BOJAŹN nie lekam sie ze On mnie puści,
jestem Ceną.JEGO ŻYCIA .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Słowo do mnie- do ciebie
 Post Napisane: 10 marca 2013, o 14:29 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
noemi napisał(a):
Słusznie On sie nie zmienia
no i o tym mowa !

prosze wroc do poprzedniej strony do mojego postu z godz 12:44

(agnieszka ; Napisane: N mar 10, 2013 12:44)

bo zaczynamy znowu pisac obok siebie.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Słowo do mnie- do ciebie
 Post Napisane: 10 marca 2013, o 14:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
agnieszka napisał(a):
Anna napisał(a):
Od dłuższego czasu mam problem z zaakceptowaniem Boga Starotestamentowego, a właściwie z zaakceptowaniem, tego co Prorocy - poprzez swoje proroctwa - mówią o Bogu.
Stale tłumaczyłam Boga, tłumaczyłam, usprawiedliwiałam jego rozkazy rzezi.
Wg. proroków Bóg z jednej strony tępił bałwochwalców, wyznawców bożków - zabijając tysiące przy tym np. niewinne dzieci, a z drugiej strony innych bałwochwalców i buntowników CHRONIŁ, a wręcz darzył sympatią !!! Jakże to tak ?! Gdzie tu sprawiedliwość, gdzie tu miłość ? Wręcz OTUMANIANIE ludzi !
I przyszedł czas, że już przestałam usprawiedliwiać, tylko ... odrzuciłam "prawdę" przekazywaną przez proroków i przestałam mieć wyrzuty sumienia, że nie przyjmuje do wiadomości takiej "prawdy".
Co było przełomowym momentem ???
Prosiłam Boga o wyjaśnienie i dostałam BARDZO KONKRETNE. Kilka zdań, które wypowiedział Jezus.

37) Wiem, że jesteście potomstwem Abrahama, ale wy usiłujecie Mnie zabić, bo nie przyjmujecie mojej nauki. (38) Głoszę to, co widziałem u mego Ojca, wy czynicie to, coście słyszeli od waszego ojca. (39) W odpowiedzi rzekli do Niego: Ojcem naszym jest Abraham. Rzekł do nich Jezus: Gdybyście byli dziećmi Abrahama, to byście pełnili czyny Abrahama. (40) Teraz usiłujecie Mnie zabić, człowieka, który wam powiedział prawdę usłyszaną u Boga. Tego Abraham nie czynił.

Ale jest Ojciec mój, który Mnie chwałą otacza, o którym wy mówicie: Jest naszym Bogiem, (55) ale wy Go nie znacie. Ja Go jednak znam. Gdybym powiedział, że Go nie znam, byłbym podobnie jak wy - kłamcą. Ale Ja Go znam i słowa Jego zachowuję.

Jezus również stwierdził, że TYLKO ON ZNA OJCA ! I PRZEKAZUJE TO CO JEST OD OJCA.
Czyli nawet MIŁOŚĆ DO WROGA ! NAWET DO MAŁEGO DZIECKA WROGA ! A jak to się ma do rzezi boga ST ?

(27) Wszystko przekazał Mi Ojciec mój. Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić. (28) Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. (29) Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. (30) Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie.

Jeśli mnie poznacie, poznacie i Ojca mego. Wówczas jeden z uczniów poprosił: „Panie, pokaż nam Ojca”, myśląc, że byłoby to najlepsze zadośćuczynienie naukom Chrystusa. Jezus odparł: „Tak długo jestem z wami i nie poznałeś mnie, Filipie? Kto mnie widział, widział Ojca”.



Dlaczego nie poznawali Boga, pomimo, że Jezus mówił, że jest odbiciem Boga ?
Bo przez dziesiątki lat funkcjonował Bóg ukazywany przez proroków !
Wymieszano PRAWDZIWEGO BOGA z bogiem.
Bóg dał DEKALOG i PRAWDZIWY BÓG jest Bogiem Dekalogu.
A tam mamy min. " NIE ZABIJAJ", "KOCHAJ BLIŹNIEGO".
Nie ma "OKO ZA OKO" i Jezus wyraźnie o tym mówi " (38) Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb! (39) A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi! (40) Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz! (41) Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące! (42) Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie. (43) Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził. (44) A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują;
Jezus jest PRAWDZIWYM BOGIEM - jest obrazem Miłości bożej do ludzi. Jest obmywającym nogi, nie mordującym. Miłość rodzi Miłość, agresja agresję, zło rodzi zło.


Jest tez TYM, ktorego jedynie mamy sie bac poniewaz On moze zatracic dusze w piekle, ktory zlapal za bicz i powyganial przekupniow, porozwalal stoly w swiatyni.
Do innych mowil plemie zmijowe, groby pobielane.

Mamy napisane tez,
"Bog jest ogniem trawiacym"
"Straszna to rzecz wpaść w ręce Boga żywego" (Hbr 10,31)
i, ze On nie da sie z siebie nasmiewac, oraz ze wymierzy kare tym, ktrzy Boga nie uznaja i nie sa posluszni Ewangelii - wieczna zaglade


Mówicie o IHVH ST nie ma tu Czasu łaski jest albo posłuszenstwo albo Sąd.
Zwróc uwage Agnieszko o kogo chodzi o kim mowa do kogo to sie tyczy .
Gdyby sie zmieniał byłby kompromisowy klaskał by np gejom ale ze sie nie zmienia
nie bedzie klaskał nie pójdzie w paradzie pseudomiłości.
Nie zmienia się ,zawsze oddziela Ziarno od plewy .
JESTEM ZIARNEM nie plewą - Jestem SŁOWEM- SŁOWA -

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Słowo do mnie- do ciebie
 Post Napisane: 10 marca 2013, o 14:50 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Mowimy o tym jaki jest Bog i, ze On sie nie zmienia, a Prorocy pisali o Nim, ze jest pelen gniewu, zapalczywosci oraz pelen laski, cierpliwosci, dobroci. Wyzej cytowalam.

Anna napisał(a):
Od dłuższego czasu mam problem z zaakceptowaniem Boga Starotestamentowego, a właściwie z zaakceptowaniem, tego co Prorocy - poprzez swoje proroctwa - mówią o Bogu.
(...)
Jezus również stwierdził, że TYLKO ON ZNA OJCA ! I PRZEKAZUJE TO CO JEST OD OJCA.
Czyli nawet MIŁOŚĆ DO WROGA ! NAWET DO MAŁEGO DZIECKA WROGA ! A jak to się ma do rzezi boga ST ?
(...)
Dlaczego nie poznawali Boga, pomimo, że Jezus mówił, że jest odbiciem Boga ?
Bo przez dziesiątki lat funkcjonował Bóg ukazywany przez proroków !
Wymieszano PRAWDZIWEGO BOGA z bogiem.
Bóg dał DEKALOG i PRAWDZIWY BÓG jest Bogiem Dekalogu.
A tam mamy min. " NIE ZABIJAJ", "KOCHAJ BLIŹNIEGO".
Nie ma "OKO ZA OKO" i Jezus wyraźnie o tym mówi
(...)
Jezus jest PRAWDZIWYM BOGIEM - jest obrazem Miłości bożej do ludzi. Jest obmywającym nogi, nie mordującym. Miłość rodzi Miłość, agresja agresję, zło rodzi zło.


Ania mowi, ze ma problem z Bogiem ST, a przeciez Pan Jezus jest tym Bogiem, wiec napisalam wczesniej, ze On nie tylko umywal nogi, ale jest tez TYM, KTORY przyjdzie wymierzyc kare tym, ktrzy Boga nie uznaja i nie sa posluszni Ewangelii - wieczna zaglade.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Słowo do mnie- do ciebie
 Post Napisane: 10 marca 2013, o 15:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
agnieszka napisał(a):
Mowimy o tym jaki jest Bog i, ze On sie nie zmienia, a Prorocy pisali o Nim, ze jest pelen gniewu, zapalczywosci oraz pelen laski, cierpliwosci, dobroci. Wyzej cytowalam.

Anna napisał(a):
Od dłuższego czasu mam problem z zaakceptowaniem Boga Starotestamentowego, a właściwie z zaakceptowaniem, tego co Prorocy - poprzez swoje proroctwa - mówią o Bogu.
(...)
Jezus również stwierdził, że TYLKO ON ZNA OJCA ! I PRZEKAZUJE TO CO JEST OD OJCA.
Czyli nawet MIŁOŚĆ DO WROGA ! NAWET DO MAŁEGO DZIECKA WROGA ! A jak to się ma do rzezi boga ST ?
(...)
Dlaczego nie poznawali Boga, pomimo, że Jezus mówił, że jest odbiciem Boga ?
Bo przez dziesiątki lat funkcjonował Bóg ukazywany przez proroków !
Wymieszano PRAWDZIWEGO BOGA z bogiem.
Bóg dał DEKALOG i PRAWDZIWY BÓG jest Bogiem Dekalogu.
A tam mamy min. " NIE ZABIJAJ", "KOCHAJ BLIŹNIEGO".
Nie ma "OKO ZA OKO" i Jezus wyraźnie o tym mówi
(...)
Jezus jest PRAWDZIWYM BOGIEM - jest obrazem Miłości bożej do ludzi. Jest obmywającym nogi, nie mordującym. Miłość rodzi Miłość, agresja agresję, zło rodzi zło.


Ania mowi, ze ma problem z Bogiem ST, a przeciez Pan Jezus jest tym Bogiem, wiec napisalam wczesniej, ze On nie tylko umywal nogi, ale jest tez TYM, KTORY przyjdzie wymierzyc kare tym, ktrzy Boga nie uznaja i nie sa posluszni Ewangelii - wieczna zaglade.

Wypadało by mi odpowiedziec na każde z osobna.
Dobrze napisałs Jest Tym który przyjdzie wymierzyć kare Tym .... którzy Go nie znają
Pomimo 2 tys lat Nie znaja nie przyjmuja GO jako Najwyższego OJCA WIECZNOŚCI
To odrzucenie nazywa nieposłuszenstwem ewangelii.
Komu zalezy by stawiac takie przeszkody ze sami nie wejda i innym odcinaja Droge.
Ania widzi niewinne dzieci ja tez tak widziałam i nie pojmowałam jak Bóg móg doprowadzic do zagłady dzieci ,ale ...ale co to były za dzieci ?
My nie wiedzimy tego co widzi Stwórca my patrzymy w zakrojonym widzeniu i jak ktos zrobi naszym zdaniem dobrego to jest dobry.
Np homoseksualista dobry człowiek bo uratował tonące dziecko - brawo nagrody oklaski
I co na to Bóg ? Ten który sie nie zmienia .
On juz wydał wczesniej wyrok i nie moze go zmienic .
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Słowo do mnie- do ciebie
 Post Napisane: 11 marca 2013, o 00:18 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
noemi napisał(a):
Słusznie On sie nie zmienia a Czas łaski sie konczy ,co wtedy ?
Napisano - z KAŻDEGO NIEURZECZONEGO SŁOWA ZDACIE sprawe .
Teraz zobacz CO mówią o sobie udzie ,którzy mówią,ze wiezą w Zbawienie w łąskę
w Jeszuah Mesjasz w Ojca Wieczności w IHVH w Miłosc Jego , Miłosierdzie i Sprawiedliwość
mozna by tak jeszcze wymieniać ...

Mówią o sobie tak jakby Nic sie w nich w ich wnetrzy -umyśle nie zmieniło nie dokonała sie
PRZEMIANA UMYSŁu , rzym 12 ..
On sa nadal na poziomie ciała a nie Ducha i nie dlatego ze tak moze byc ale dlatego ,ze
nie przyjmują PRAWDY o sobie Kim sa przez ofiare Jeszuah Mesjasza co DOKONAŁA W NICH
i z nimi .
Nadal widza siebie jako słąbych ,nędznych, utykających na dwie nogi , ciągle w strachu ze upadną ,ze odpadna .

Tu nie chodzi ze Moc Ofiary jest słaba ale o to ,ze nie uświadamiają sobie MOCY OFIARY
KTO TEGO DOKONAŁ , pozostają słowa ,ale jak widac to zamało.
Kiedy Duch bedzie dopuszczony wtedy ujrzą WARTOŚC TEGO KIM SĄ DLA JESZUAH MESJASZA .

WTEDY GO UWIELBIĄ bo nie moze byc inaczej ,a póki co pozostaje nadal wysiłek martwych uczynków.

Dlatego ze On sie nie zmienia ja mając JEGO BOJAŹN nie lekam sie ze On mnie puści,
jestem Ceną.JEGO ŻYCIA .


powiem szczerze nie lubie takiej pisaniny o innych, malo to merytoryczne, duzo slow malo tresci, a przeciez z kazdego nieuzytecznego slowa zdamy sprawe.

Pytasz co mowia o sobie ludzie, ktorzy wierza w Pana Jezusa Chrystusa,
ja mowie o sobie, ze jestem Bozym dzieckiem, bo tak mowi Slowo Boze, a Duch Swiety potwierdza to w moim duchu z czego szydzili sobie sj i badacze PS na forum biblia.webd , najwiecej Bartek, , ale to normalne , ze ten cielesny przesladuje duchowego . swiat nas nienawidzi.

Inni wierzacy tez mowia o sobie, ze sa dziecmi Bozymi.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Ostatnio edytowano 11 marca 2013, o 08:13 przez anawa, łącznie edytowano 1 raz
korekta


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Słowo do mnie- do ciebie
 Post Napisane: 31 marca 2013, o 14:37 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
(Paradoxical Commandments)
"Paradoksalne Przykazania"

"Mimo wszystko" - Kent M. Keith

Ludzie są nierozumni, nielogiczni
i samolubni,
KOCHAJ ICH, MIMO WSZYSTKO
Jeśli czynisz dobro, oskarżą Cię
o egocentryzm,
CZYŃ DOBRO, MIMO WSZYSTKO
Jeśli odnosisz
sukcesy, zyskujesz
fałszywych przyjaciół i prawdziwych wrogów,
ODNOŚ SUKCESY, MIMO WSZYSTKO
Twoja dobroć zostanie zapomniana
już jutro,
BĄDŹ DOBRY, MIMO WSZYSTKO
Szlachetność i szczerość wzmagają
Twoją wrażliwość
BĄDŹ SZLACHETNY I DOBRY, MIMO WSZYSTKO
To, co budujesz latami, może runąć
w ciągu jednej nocy,
BUDUJ, MIMO WSZYSTKO
Ludzie w gruncie rzeczy potrzebują
Twej pomocy, mogą Cię jednak zaatakować,
gdy im pomagasz,
POMAGAJ, MIMO WSZYSTKO
Dając światu najlepsze, co posiadasz,
otrzymujesz ciosy,
DAWAJ ŚWIATU NAJLEPSZE, CO POSIADASZ,
MIMO WSZYSTKO.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Słowo do mnie- do ciebie
 Post Napisane: 29 kwietnia 2013, o 08:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Obrazek


Takie to realne ,takie to codzienne .
Oczekujemy Pokoju-Szalom , ale zapominamy ,że miecz ,miecz przyniósł Pan Jezus .
Miecz ,który rozdziela aż do szpiku i kości , a to boli ,boli bo znowu zapominamy ,ze
jest odcinaniem -Obrzezywanie od umiłowania ciała.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Słowo do mnie- do ciebie
 Post Napisane: 19 maja 2013, o 10:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Obrazek


Przybądź Duchu Święty,
Ześlij z Nieba wzięty
Światła Twego Strumień.

Przyjdź, Ojcze ubogich,
Przyjdź, Dawco łask drogich,
Przyjdź, Światłości sumień.

O, najmilszy z gości,
Słodka serc radości,
Słodkie orzeźwienie.

W pracy Tyś ochłodą,
W skwarze Żywą Wodą,
W płaczu utulenie.

Światłości Najświętsza,
Serc wierzących wnętrza
Poddaj Twej potędze.

Bez Twojego Tchnienia,
Cóż jest wśród stworzenia?
Jeno cierń i nędze.

Obmyj co nieświęte,
Oschłym Wlej zachętę,
Ulecz serca ranę.

Nagnij, co jest harde,
Rozgrzej serca twarde,
Prowadź zabłąkane.

Daj Twoim wierzącym,
W Tobie ufającym,
Siedmiorakie dary.

Daj zasługę męstwa,
Daj wieniec zwycięstwa,
Daj szczęście bez miary.

Przyjdź, Duchu Święty, napełnij serca swoich wiernych
i zapal w nich Ogień Swojej Miłości.

.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Słowo do mnie- do ciebie
 Post Napisane: 11 lipca 2013, o 17:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Moment przed otwarciem oczu ,widziałam Biblie otwartą - psalm ? i słowa wypowiedziane.


Nie ma takiej SZATY która mogła by okryc ciało człowieka
tylko Obleczenie w Jahszuah Mesjasza.

.
Znajduję werset ...

Iz 64:6 bg "Aczkolwiek jesteśmy jako nieczysty my wszyscy, i jako szata splugawiona są wszystkie sprawiedliwości nasze;
przetoż wszyscy opadamy jako liść, a nieprawości nasze jako wiatr unoszą nas."

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 11 lipca 2013, o 17:49 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » SŁOWO POCIESZENIA- WERSET - MODLITWA -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL