Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » SŁOWO POCIESZENIA- WERSET - MODLITWA -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Modlitwa Jabeza
 Post Napisane: 9 lutego 2015, o 15:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
(RP napisał(a):
bez urazy ale nie o przekładach pisałem a o modzie na judaizowanie
wyraziłem swoje zdanie
widzę w tym zagrozenie dla uznaniu boskości Jezusa Chrystusa
dlatego unikam brania w tym udziału by mimochodem nie byc uznanym za zwolennika tego
przepraszam jak kogoś ueaziłem


To jest ten Czas gdzie jest przesiewanie siła sie ich nie zatrzyma oni dla dnia zapierają sie Ojca.

Gal 3
(1) Mówię tedy: (bracia!) Pokąd dziedzic jest dziecięciem, nic nie jest różny od sługi, panem będąc wszystkiego;
(2) Ale jest pod opiekunami i dozorcami aż do czasu zamierzenia ojcowskiego.
(3) Także i my, gdyśmy byli dziećmi, pod żywioły świata byliśmy zniewoleni.
(4) Lecz gdy przyszło wypełnienie czasu, posłał Bóg onego Syna swego, który się urodził z niewiasty, który się stał pod zakonem,
(5) Aby tych, którzy pod zakonem byli, wykupił, żebyśmy prawa przysposobienia za synów dostąpili.
(6) A iżeście synowie, przetoż posłał Bóg Ducha Syna swego w serca wasze, wołającego Abba, to jest Ojcze.
(7) A tak już więcej nie jesteś niewolnikiem, ale synem; a ponieważ synem, tedy i dziedzicem Bożym przez Chrystusa.

(8) Aleć naonczas nie znając Boga, służyliście tym, którzy z przyrodzenia nie są bogowie. (9) A teraz poznawszy Boga, owszem i poznani będąc od Boga, jakoż się zaś nazad wracacie ku żywiołom mdłym i mizernym, którym zasię znowu służyć chcecie?
(10) Przestrzegacie dni i miesiące, i czasy, i lata.

(11) Boję się o was, bym snać darmo nie pracował około was..
..
Juz wtedy Paweł miał tą samą troskę ze wracają do tego z czego wyszli.
Nie wiem czy to moda czy upodobanie w biesiadowaniu oczekiwanie na ten dzien jedzenie i pica .
Nie wiem .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 9 lutego 2015, o 15:34 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » SŁOWO POCIESZENIA- WERSET - MODLITWA -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL