Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » KAWIARENKA - » LEKI z BOŻEJ APTEKI » moja choroba




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: akceptacja postów
 Post Napisane: 5 października 2017, o 19:13 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lipca 2012, o 16:35
Posty: 746
whitedove napisał(a):
Nie chcę w zaden sposób osądzać Veterana i nie było to moim celem. Tylko jeżeli ktoś nie wierzy w bożą interwencję to korzysta z innych form wyzdrowienia... I to jest logiczne .. można korzystac z wielu innych rzeczy np. diety czy suplementacji itd...oczywiście zgodnie z wiara jaką ma odnośnie tej danej terapii. Bo wszystko co nie wypływa z wiary jest grzechem czyli chybionym celem...


Wiara w Bożą interwencję nie kłóci się z leczeniem.
Już sam fakt że człowiek pozyskał wiedzę na temat korzystania z ziół można uznać za pomoc BOGA.
Była taka przypowiastka, nie wiem czy prawdziwa czy wymyślona ale dotykała sedna sprawy.
Ktoś modlił się o to by BÓG przeprawił go na drugi brzeg rzeki, modlił się i modlił.
W pewnym momencie z nurtem rzeki pojawiła się łódka ale ów człowiek nie skorzystał z niej tylko dalej się modlił o ponad naturalną interwencję.
Nie doczekał się i miał pretensje a przecież dostał coś co miało spełnić jego oczekiwanie.
Nie wiem czy to dokładnie tak było ale mniej więcej.
Czasami nie ma cudu ale otrzymujemy potrzebne nam narzędzia i musimy ich użyć.
Z jednej strony modlitwa więc ale z drugiej jakaś zaradność i szukanie sposobów by zmienić własną sytuację.
Wiara oczywiście jest elementem kluczowym.
Tzn. jeśli nie wierzysz w jakąś metodę to ona nie przyniesie skutku.
Jeśli nie wierzysz że picie ziół pozwoli wyzdrowieć to ich nie pij.
Już samo nastawienie to efekt leczniczy.
Np. Walter Last napisał że im ty się lepiej czujesz psychicznie, im jesteś radośniejszy, bardziej optymistyczny tym gorzej czuje się twój rak.
Psyche ma niesamowitą moc.
Terapia zaczyna się w głowie i wierze.
Reasumując zacytuję:
Cytuj:
„Bóg da potrzebne zioło”

Mama nam mówiła: „Jeśli człowiek zachoruje, to zawsze Bóg da mu zioło”.

Dużo podróżuję po kraju i obserwuję, jakie zioła rosną przed domami. Według nich można określić, na co choruje gospodarz domu.

Idę przez wieś, patrzę, przed domem tylko ptasi rdest (ros.-горе́ц пти́чий; łac. Polýgonum aviculáre), innych ziół nie ma. Wchodzę do domu i pytam: „Czy są u was tacy, u kogo bolą stawy, plecy?” – „Tak, są …” – „Pan dał przed waszym domem dywan leczniczych ziół. Kiedy wyjdzie słońce, zbierzcie to zioło, jak spadnie rosa i pijcie”. Idę dalej – przy domu jak ściana stoi serdecznik pospolity (ros.- пустырник; łac.- Leonurus cardiaca). Wchodzę do domu: „Czy jest u was ktoś z chorym sercem, wysokim ciśnieniem, nerwowy?” – „Tak, jest …” – „Pan dał wam ziele serdecznika. Zbierzcie i pijcie”. Idę dalej. Przed domem rośnie nostrzyk*. Wchodzę: „Czy macie kogoś z chorobami krwi, chorymi żyłami?” – „Są …” – „Bóg daje wam lekarstwo. Rośnie przed waszym progiem. Zbierajcie i leczcie się”.

Idąc dalej, patrzę: cały ogród zarośnięty glistnikiem. A więc, w domu tym chorują albo na raka, albo choroby skóry.

Jeśli ktoś ma kawałek ziemi i człowiek zachorował, to Pan daje mu właśnie takie zioło, jakie jest mu potrzebne. Boli serce – wyrosną „sercowe” zioła. Ale jeśli serce człowiek wyleczy, a następnego roku zachoruje wątroba, to Pan usunie te zioła i da zioło do leczenia wątroby.

Pewnego razu wybrałam się do sierocińca w województwie Tulskim, w którym przebywało pięćdziesiąt dwoje dzieci. Kierowniczka rozpłakała się: „Dzieci przemoczyły wszystkie materace, a kupić nowych nie możemy – nie wiem, co robić.” Dzieci cierpiały na nie trzymanie moczu, na tle nerwowym. Idąc do nich zauważyłam, że przy ogrodzeniu Domu Dziecka nie ma ani jednego ziółka za wyjątkiem ślazu (malwy). A ten kwiat bardzo dobrze leczy pęcherz moczowy. Przyniosłam im leczniczy zestaw i powiedziałam kierowniczce: „Dawajcie pić dzieciom ten napar i jeszcze więcej nazbierajcie kwiatów malwy i dawajcie pić dzieciom.” Po roku przyjechała do mojego domu i ukłoniła się do stóp: „Wszystkie dzieci są wyleczone!”


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 5 października 2017, o 19:13 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Kiedy człowiek nagle chudnie 25 kg
 Post Napisane: 5 października 2017, o 19:29 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 listopada 2014, o 21:26
Posty: 239
Tak Veteranie musimy postępowac zgodnie z wiarą w to co sobie zaaplikujemy. Ja czuję, że mam jeść jajka, miesko, kolagen w galaretkach wieprzowych, maslo, boczek itd.i mnie to nie oskarża bo wiem jak się czuję i jaką mam energię.A co do ziół to nie zaprzeczam ze mogą pomóc choć trzeba być ostrożnym bo można też przedawkowac...
Zyczę dużo zdrowia

_________________
whitedove / ona


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kiedy człowiek nagle chudnie 25 kg
 Post Napisane: 5 października 2017, o 19:37 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 listopada 2014, o 21:26
Posty: 239
Noemi wiesz, ze nie piszę dlatego aby miec powiernika ...Pisze to co czuje w danej chwili gdy czytam posty i albo sie do tego odnosze albo nie...albo wtedy gdy mam inne zdanie albo spojrzenie na dany post...Ale nigdy moim zamiarem nie jest chęć przypodobania się komuś, choć może czasem mam podobne zdanie...Pozdrawiam

_________________
whitedove / ona


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kiedy człowiek nagle chudnie 25 kg
 Post Napisane: 6 października 2017, o 00:38 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
a co do pani
noemi napisał(a):
agnieszka zareagowała ale wiesz dlaczego?
ona w tobie upatrzyła wspólnika do atakowania innych nie widzisz tego w jej postach?
ona tak juz ma

od lat miota pani na mnie bezpodstawne oszczerstwa publicznie z ktorych nie mam zamiaru sie tlumaczyc i udawadniac, ze nie jestem wielbladem, radzilabym tylko pani uamietac sie, bo z kazdego slowa zda pani sprawe.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kiedy człowiek nagle chudnie 25 kg
 Post Napisane: 6 października 2017, o 02:07 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
whitedove napisał(a):
Noemi wiesz, ze nie piszę dlatego aby miec powiernika ...Pisze to co czuje w danej chwili gdy czytam posty i albo sie do tego odnosze albo nie...albo wtedy gdy mam inne zdanie albo spojrzenie na dany post...Ale nigdy moim zamiarem nie jest chęć przypodobania się komuś, choć może czasem mam podobne zdanie...Pozdrawiam

pania noemi wkurzylo to, ze to Ty do mnie zwrocilas swoj post i ze sie rozumiemy i, ze moze mnie polubisz, bo od lat miota oszczerstwami pod moim adresem, by zrazac do mnie innych, a jeszcze bardziej wkurza ja to, ze zgadzamy sie w temacie ciala Pana Jezusa Chrystusa, bo widzisz chyba co oni glosza i to, ze wskazuje na falszywe nauczanie nazywaja moim atakiem na nich.
Tutaj to byl tylko pretekst, by wyzyc sie na mnie za to... uzywajac nawet niewybrednych epitetow pod moim adresem.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kiedy człowiek nagle chudnie 25 kg
 Post Napisane: 6 października 2017, o 03:08 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
noemi napisał(a):
do was ,które tak oficjalnie ogłosiłyscie ,ze veteran nie wierzy w uzdrowienie .

to jest oszczerstwo !
a dalej;
Cytuj:
agnieszka biedna chora dziewczyno chora na swoim punkcie biedna zalosna zdegenerowana do granic mozliwosci
niewybredne epitety, ktore pan RP nazywa lagodnoscia.
Cytuj:
która siedziała cicho na czatoniku fałszywie poddana dwom facetom Oj gdyby oni cie tutaj zobaczyli
oszczerstwa nie na temat.
i
Cytuj:
jak szalejesz jak sie szarpiesz tupiesz wrzeszczysz. Zdasz sprawe z kazdego oszczerstwa intrygi klamstwa
przypisywanie mi swoich zachowan i swojej dzialalnosci
Cytuj:
a moze to twoja choroba moze za kare ?


Nachodzi mnie tylko mysl, czy ta pani sie Boga nie boi i czy jeszcze zdolna do pokuty ?


Prosilam tez o podanie mi miejsa/ slow z ktorych powinna pokutowac, a dostalam te o to odpowiedz za ktora powinna sama pokutowac.

sama nie jestes zdolna sie zmienic a to ze sie nie zmieniasz
tylko dowodzi ze Duch Świety nie ma do ciebie przystepu w innym razie musiała bys
sie zmienic a jesli sie zmienilas to jakze okrutna musiałas byc wczesniej

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Ostatnio edytowano 6 października 2017, o 09:38 przez noemi, łącznie edytowano 1 raz
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kiedy człowiek nagle chudnie 25 kg
 Post Napisane: 6 października 2017, o 04:07 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
whitedove napisał(a):
Szkoda, że wątek został zamknięty bo chcialam coś jeszcze wyjasnić odn. wiary w Boże uzdrowienie.skoro veteran pisze ,że uzdrowienie nie jest bożym celem  w tym świecie to jak inaczej nazwać to co pisze.. dla mnie jest to brak wiary w to co mówi Pan Jezus..Na chorych klaść będą ręce a ci wyzdrowieją ew. Marka 16/18   Albo " Jego sińcem zostaliście uleczeni" z greki interlinearnej I piotra 2/24...
Jeżeli veteran ma takie zdanie o uzdrowieniu to dlaczego ja mam sie z tym zgodzić ? Jak kto wierzy tak ma... A pismo mówi..wszystko jest mozliwe dla wierzącego...dziwi mnie tylko fakt ,że nikt nie zareagował oprócz Agnieszki na to co napisał veteran tylko wszyscy staneli murem za nim  a nie napisali nic w obronie tego co jest prawdą.... a prawdą jest to,że pełną ewangelią jest uzdrowienie i przebaczenie naszych grzechów...i za to nasz potężny Bóg Jahwe cierpiał, chwała mu za to..

Dziekuje, ze to zobaczylas droga Siostro w Chrystusie, bo TU NIE CHODZI O PRAWDE, whitedove.
Tutaj jest kolko wzajemnej adoracji i szukanie wlasnej chwaly u ludzi.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kiedy człowiek nagle chudnie 25 kg
 Post Napisane: 6 października 2017, o 05:09 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lipca 2012, o 16:35
Posty: 746
agnieszka napisał(a):
a prawdą jest to,że pełną ewangelią jest uzdrowienie i przebaczenie naszych grzechów


To nie jest prawda tylko kłamstwo.
Uzdrowienie ani nie jest gwarantowane ani nie jest częścią EWANGELII.
Głoszenie na temat powszechnego zdrowia ludzi wierzących jest zawarte w tzw. ewangelii sukcesu i jest zwodzeniem.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kiedy człowiek nagle chudnie 25 kg
 Post Napisane: 6 października 2017, o 05:28 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
veteran napisał(a):
agnieszka napisał(a):
a prawdą jest to,że pełną ewangelią jest uzdrowienie i przebaczenie naszych grzechów


To nie jest prawda tylko kłamstwo.
Uzdrowienie ani nie jest gwarantowane ani nie jest częścią EWANGELII.
Głoszenie na temat powszechnego zdrowia ludzi wierzących jest zawarte w tzw. ewangelii sukcesu i jest zwodzeniem.

przepraszam bardzo, tak dla porzadku, ta zacytowana przez veterana wypowiedz nie jest moja, ale ten cytat jest z wypowiedzi whitedove.
Whitedove, czy chodzilo Ci o to, zeby inni staneli w obronie tego, ze kazdy napewno bedzie uzdrowiony ?

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kiedy człowiek nagle chudnie 25 kg
 Post Napisane: 6 października 2017, o 09:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18388
whitedove napisał(a):
Noemi wiesz, ze nie piszę dlatego aby miec powiernika ...Pisze to co czuje w danej chwili gdy czytam posty i albo sie do tego odnosze albo nie...albo wtedy gdy mam inne zdanie albo spojrzenie na dany post...Ale nigdy moim zamiarem nie jest chęć przypodobania się komuś, choć może czasem mam podobne zdanie...
Pozdrawiam

Wiem,ale agnieszka nie wie i ,to ona szuka wspólnika do atakowania innych
Nie daj sie nabrac na jej słówka o ze pisze do ciebie- droga siostro -to wabik
agnieszka najlepiej sie czuje z osoba która zajmuje sie magia okultyzmem
rzuca klatwy na lnnych .
sama widzisz ile zamętu narobiła tutaj własnie za takie zachowanie jest banowana
na kazdym forum taka jest wszedzie wabi jak modliszka a potem 'zjada energetycznie'

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kiedy człowiek nagle chudnie 25 kg
 Post Napisane: 7 października 2017, o 12:30 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
agnieszka napisał(a):
veteran napisał(a):
Żeś wymyśliła.
chodzilo o to, ze radzilam Ci zgodnie ze Slowem Bozym poprosic starszych o modlitwe,,,,,



_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kiedy człowiek nagle chudnie 25 kg
 Post Napisane: 7 października 2017, o 20:18 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 listopada 2014, o 21:26
Posty: 239
Agnieszko chodzilo mi o to , ze uzdrowienie jest zawarte w bożym dziele odkupienia...I nie jest to jakas inna ewangelia bo chyba czytamy ta sama biblie...

_________________
whitedove / ona


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kiedy człowiek nagle chudnie 25 kg
 Post Napisane: 7 października 2017, o 20:24 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 listopada 2014, o 21:26
Posty: 239
Psalm 103.3 On odpuszcza wszystkie winy twoje, leczy wszystkie choroby twoje....Tak czytam w swojej biblii i wiem , ze to prawda.....Wierzę Jezusowi Chrystusowi i korzystam z tego wszystkiego co zawiera dzielo krzyza....

_________________
whitedove / ona


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kiedy człowiek nagle chudnie 25 kg
 Post Napisane: 7 października 2017, o 21:15 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lipca 2012, o 16:35
Posty: 746
BÓG może wyleczyć każdego z każdej choroby, może ale nie musi bo nie zdrowie fizyczne dla BOGA jest najważniejsze ale stan ducha człowieka.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kiedy człowiek nagle chudnie 25 kg
 Post Napisane: 8 października 2017, o 00:21 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
whitedove rozumiem ;),
pozdrawiam

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 października 2017, o 00:21 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strona główna forum » KAWIARENKA - » LEKI z BOŻEJ APTEKI » moja choroba


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL