Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin » ILUMINAti -masoni - OKULTYZM-




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: OKULTYSTYCZNA NIERZĄDNICA APOKALIPSY - Wielki Babilon
 Post Napisane: 20 maja 2014, o 16:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Jest to prorocze studium ujawniające okultystyczną stronę Nierządnicy Apokalipsy Wielkiego Babilonu: "siedliska demonów i mieszkania wszelkiego odrażającego ducha, i kryjówki każdego nieczystego i wstrętnego ptaka". (Apokalipsa 18,2)


2. Historia, którą opowiem, rozegrała się w małej wiosce, osadzonej wysoko w górach, na jednej z Wysp Kanaryjskich, na południowy zachód od Hiszpanii.

3. Ta tętniąca niegdyś gwarem wioska stała się przerażająco cicha w nocy. Po zachodzie słońca mieszkańcy rozmawiali ze sobą tylko szeptem.

4. W nocnych godzinach przestali wychodzić ze swych domów, a wieczorami nie było słychać śpiewów.

5. Strach ogarnął serca mieszkańców. Zaczęto zamykać sklepy już wczesnym popołudniem.

6. Proszę przyjść jutro. Będzie lepiej, jeśli pośpieszy się pan do domu. Jest prawie ciemno.

7. Coś złego zakradło się do wioski. Nawet zwierzęta były wystraszone.

8. Słychać było dziwne, nie z tego świata dźwięki, dochodzące z domu wdowy Carmen Montez - bardzo nabożnej córki rzymskokatolickiej. Noce wdowy zamieniły się w koszmar.

9. Mieszkańcy po cichu pytali się nawzajem: Czyżby tymi opustoszałymi drogami spacerowali umarli?

10. Och, nie!

11. Carmen zapaliła świece i zaczęła modlić się do Dziewicy Marii, by tej nocy owa potworna zjawa nie wróciła. Naraz serce jej zaczęło łomotać, a twarz zrosił pot. Gdy się obróciła, lodowaty dreszcz przeszedł przez jej kręgosłup; usłyszała bowiem wolno otwierające się drzwi frontowe... te same drzwi, które tak starannie zaryglowała przed zachodem słońca! Złe wróciło.


Obrazek



1. Cofnijmy się o kilka lat by zobaczyć, jak zaczęły się te nocne koszmary. Carmen Montez miała małą 13-letnią córkę cierpiącą na niekontrolowane ataki epileptyczne. Doktor stwierdził, że nie ma lekarstwa dla Marguerity.

2. Carmen udała się z dzieckiem do Sanktuarium Dziewicy Marii i złożyła ślubowanie, że jeżeli Święta Dziewica uzdrowi jej córkę, wówczas mała Marguerita zostanie zakonnicą w klasztorze Karmelitanek.

3. Gdy tak się modliła przed figurą Błogosławionej Dziewicy,

4. na Margueritę zstąpiła dziwna moc. Epilepsja ustąpiła całkowicie. Lekarze byli tym zdumieni. Mała została uleczona. To był cud i Carmen oddała chwałę Dziewicy Marii za uzdrowienie jej małej dziewczynki.

5. Minęły 3 lata. Nastał czas, by Carmen wywiązała się z obietnicy danej Madonnie.

6. Matko Święta! Słyszę, jak po podłodze ciągną się łańcuchy..!

7. Carmen udała się do parafii, prosząc księdza o pomoc.

8. Ach, ojcze, to było przerażające. Słyszeliśmy krzyki i płacz w ciemności.

9. My wierzymy, że to są wołania twoich krewnych cierpiących w czyśćcu.

10. Oni domagają się częstszych mszów i oznajmują, żeby zapalono więcej świec.

11. Ależ, ojcze, jesteśmy bardzo biedne. Czy one tego nie rozumieją?

12. One rozumieją tylko agonie swych męczarni. Musisz im pomóc. Wtedy to ustąpi.

13. Spróbuję ojcze.

14. Zamówiliśmy więcej mszy, ale i to nie pomagało. Każdej nocy działo się coraz gorzej. Rodzina Carmen była przerażona, za wyjątkiem Marguerity, która siedząc, spokojnie odmawiała w swej izbie różaniec. Przygotowywała się do zostania karmalitanką.


Obrazek


1.W dniu, w którym Carmen ubrała córkę w nowy, brązowy habit karmelitańskiej nowicjuszki by sprawdzić czy pasuje należycie, 'Moc' uderzyła z furią. Podobne to było do rozszalałej wichury zrywającej obrazy ze ścian.

2. Ale w pokoju Marguerity, w którym ona odmawiała różaniec było cicho.

3. Pomóżcie mi!

4. ...błogosławiony owoc twojego żywota, Jezus.

5. Ksiądz proboszcz był pod presją, gdyż o problemach Carmen dowiedzieli się protestanci. Proboszcz rozpaczliwie poszukiwał jakiegoś cudu, który udowodni potęgę jego kościoła, a protestantów ukaże jako słabych i bezsilnych.

6. By się zabezpieczyć, zadzwonił do naszej diecezji. Przyrzekłem, że przyjdę i nakażę duszom czyśćcowym, żeby opuściły ten dom.

7. Przygotowałem się do egzorcyzmów poprzez poświęcenie hostii i odprawienie właściwej mszy na ten przypadek.

8. Uwaga! Zgodnie z rzymskokatolicką nauką, hostia jest małym, okrągłym opłatkiem, cudownie przemienianym podczas mszy w Pana Jezusa Chrystusa.

9. W dzień egzorcyzmów, jakby jakaś piekielna furia, spuszczona z uwięzi, szalała w domu Carmen Montez. 'Moc' coraz bardziej okazywała swą siłę.

10. Ja tego nie zniosę!

11. Pomóż nam!

12. W tym momencie miejscowy proboszcz podszedł do drzwi frontowych. Został poinstruowany, żeby czekał na mnie, ponieważ byłem jezuickim księdzem. Miał asystować mi przy odprawianiu egzorcyzmów. Jednak słysząc wołania o pomoc, wyrwał się do przodu, nie czekając na mnie. Próbował otworzyć drzwi, ale nie mógł. Kiedy tak się mocował z klamką, drzwi z impetem się otworzyły i...

Obrazek


1. Oooch! Matko Boska!


2. ...'Moc' wessała go z progu do wnętrza domu.


Drzwi zatrzasnęły się za nim, zaś pozostali na zewnątrz słyszeli rozpaczliwe krzyki swojego księdza.


3. Kiedy przybyłem do wioski, zamiast znaleźć proboszcza, spotkałem zakrystianina.


4. Gdzie jest ojciec?


5. Poszedł wcześniej i pewnie czeka na nas, ojcze Rivera.


6. Nie podoba mi się to. Tutaj miał czekać.


7. Gdy Ignacy de Loyola ustanowił zakon jezuitów, zetknął się ze światem duchów, stosując swe "duchowe ćwiczenia"
.

8. Miejscowy ksiądz prosił mnie o pomoc, ponieważ jako jezuitabyłem dobrze wyszkolony w studiach nad egzorcyzmem i królestwem duchów.


9. Wyruszyła procesja z kościoła do domu Carmen Montez. Widząc swego "opłatkowego boga" w niesionej monstrancji, ludzie na ulicy zatrzymywali się w nabożnej czci. Wiedzieli, że albo ktoś umarł, albo odbędą się egzorcyzmy.


10. Wychodzili z samochodów i klękali czyniąc znak krzyża gdyż wierzyli, że to sam Jezus Chrystus pod postacią małego opłatka mija ich. Drżeli, by nie obrazić boga w opłatku, księdza albo swojego kościoła.
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 20 maja 2014, o 16:04 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: OKULTYSTYCZNA NIERZĄDNICA APOKALIPSY - Wielki Babilo
 Post Napisane: 20 maja 2014, o 16:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
1. Gdzie jest ksiądz?

2. Jest w środku, ojcze.

3. Dajcie mi święconej wody, szybko!

4. Boże, ratuj nas! Matko Święta!

5. Idziemy do środka.

6. Boję się, ojcze!

7. Nie dbam o to. Idziecie ze mną!

8. Ojcze Rivera, patrz! Drzwi się otwierają!

9. Eeeekk... To... ojciec!

10. Święta Matko Boża!

11. Jest cały we krwi! Czyżby nie żył?


******************************************



1. Jest martwy. Został pocięty na strzępy, jakby ktoś ciął brzytwą.

2. Nie możesz tam wchodzić!

3. Ja muszę!

4. Będziesz zabity!

5. Jakaś niewidzialna siła chwyciła mnie w drzwiach i wciągnęła do środka domu.

6. Patrzcie! Złapało go!

7. O mój Boże! On też umrze!

8. Ludzie byli przerażeni.

9. Wirowałem jak bąk aż do sufitu. Coś pocięło moją liturgiczną szatę w kilkucentymetrowe poziome paski. To była scena jak z nocnego koszmaru. Kobiety unosiły się nad podłogą szybując z wielką prędkością, wymiotując zieloną substancję. Ale nawet w najsilniejszym napadzie furii, 'Moc' nie zbliżyła się do Marguerity.

10. Słyszałem zarówno wrzask, jak i śmiech. Szalejąca wichura ze świstem rzucała wszystkimi meblami po pokoju. Krzesła eksplodowały. Opadłem na podłogę, pokrytą pianą i zielonym szlamem.

******************************************



1. Gdy próbowałem poświęcić dom wodą święconą, ciotka Marguerity nagle krzyknęła: "Ojcze! Ty nie masz krucyfiksu"! Przebiegłszy z trudem po podłodze, chwyciła nożyczki, formując z nich krzyż. 'Moc' natychmiast przeniosła się do innego pokoju.

2. Zaraz potem cała moja asysta przeszła przez frontowe drzwi. Wyrwałem ministrantowi krucyfiks i zacząłem modlić się po łacinie.

3. Gdy tylko rozpocząłem modlitwę, kobiety opadły na podłogę. Dochodził do nas przeraźliwy wrzask i ciągły śmiech.

4. Wziąłem wtedy hostię (opłatkowego boga) i podałem ją najpierw Marguericie, ponieważ to ona stanowiła centrum tego wszystkiego, co się tam działo.

5. Gdy wszystkie kobiety przyjęły hostię, hałaśliwe głosy powoli ucichły. Dom wyglądał jak pobojowisko. 'Moc' wreszcie ustąpiła.

6. Czy rzeczywiście były to dusze zmarłych? Nie. To były demony.

Czy hostia i krucyfiks odpędziły precz Siłę? Nie. Wszystko to było zręcznie uknutym zamysłem szatana, aby ludzie coraz bardziej polegali na protekcji swego księdza. Ceną za to były ich dusze.


******************************************


1. Dlaczego szatan i jego demony pragną zawładnąć ludzkimi duszami? Żeby na to odpowiedzieć, musimy cofnąć się w czasie do incydentu, który miał miejsce w niebie. Kiedy Lucyfer zbuntował się przeciwko Bogu usiłując przejąć władzę, poparła go jednatrzecia aniołów. Była to dla nich katastrofalna decyzja.

2. Bóg zrzucił ich z nieba na planetę ziemia. Zmienił imię Lucyfera na szatan, a upadłe anioły stały się demonami. Bóg oznajmił im, jaka przyszłość ich czeka z powodu ich buntu: Ostatecznym ich domem będzie jezioro ogniste.

3. Szatan stał się księciem ciemności, diabłem...

4. Demony przeobraziły się armią duchów zdolnych do przybierania różnych kształtów i form. Są przebiegłe i inteligentne, i służą swemu mistrzowi - szatanowi - ze ślepym posłuszeństwem.

5. Na początku Bóg dał Adamowi władzę* nad całym światem, więc szatan nienawidził go. Gdy Adam zbuntował się przeciwko Bogu, panowanie nad światem przejął szatan.

6. Odtąd szatan miał legalną i duchową władzę** nad ziemskimi królestwami. Rozkazał swym demonom, żeby zniewolili umysły i ciała zbuntowanej ludzkości.

* Genesis 1,28 (Zobacz także komiks Kings of Kings, str.6)
** Łk 4,6

7. "...Bóg widział, że niegodziwość człowieka była wielka, a każde wyobrażenie i myśl jego serca stała się tylko ustawicznym złem"(Wj 6,5). Cały świat był uwikłany w okultyzm, więc Bóg postanowił zniszczyć wszelkie ciało na ziemi, za wyjątkiem Noego, który znalazł łaskę w Jego oczach.

8. Tylko Noe i jego rodzina ocaleli. Czy tamte złe siły też uległy zagładzie?

9. Nie! Podczas gdy wszystkie ziemskie stworzenia, tonąc, oddawały ostatnie tchnienie, demony odstępowały od ciał utopionych i podążały za arką, oczekując nowych ofiar wśród tych, którzy dopiero mieli się narodzić.
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: OKULTYSTYCZNA NIERZĄDNICA APOKALIPSY - Wielki Babilo
 Post Napisane: 20 maja 2014, o 17:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
1. Bóg przygotował piekło (jezioro ogniste) dla diabła i jego aniołów (Mt 25,41). Szatan wie, że w tym miejscu ostatecznie skończy, kiedy Chrystus wróci, by przejąć ten świat podczas swego drugiego przyjścia.

2. W swej złości szatan usiłuje zabrać ze sobą do piekła tylu ludzi, ile tylko możliwe. Oto jak to czyni:


3. Jezus nazywa szatana ojcem kłamstwa (Jan 8,44). Szatan nieustannie rozmyśla jak zwieść ludzkość do piekieł 'poprzez swą moc, fałszywe znaki i kłamliwe cuda'.
(II Tes 2,9) (Hbr 2,14)

4. Znał on proroctwa Biblii. Wiedział, że pewnego dnia Bóg przywdzieje kształt cielesny i urodzi się na tej ziemi, a imię Jego będzie Jezus.


Wiedział też, że narodzi się z dziewicy i umrze na krzyżu.


Ponieważ Jezus przyszedł na świat, by ocalić i wybawić ludzi od jeziora ognistego, więc szatan nienawidzi Go i jest zdeterminowany, by niszczyć Słowo Boże, i dlatego przebiegle stworzył wypaczoną wizję Jezusa, inną ewangelię i innego ducha, żeby bałamucić ludzkość.


5. Postanowił rozwinąć okultystyczny religijny system, w system sprawujący władzę nad całym światem; system, w który ludzie uwierzą, dla którego będą zabijać i dla którego gotowi będą umrzeć. Żeby wprowadzić to ustrojstwo na świat, użył on dwojga ludzi.


6. Semiramida poślubiła Nimroda. Historycy nazwali go synem i mężem swej matki*. -------------------- *Dwa Babilony" Hislopa, str.43

7. Pierwszym miastem zbudowanym po potopie był Babilon. Tutaj też założył swą siedzibę szatan. Semiramida była królową Babilonu, a Nimrod poprowadził ludzi do buntu przeciwko Bogu.

********************



1.Szatan niezwłocznie rozpoczął stawianie fundamentu dla swej religijnej maszyny, by zwalczać dzieło Boże. Ten potwór chciał posłać do piekieł miliony dusz.

2. W jaki sposób on to osiągnął, doktorze Rivera?

3. Przez Semiramidę. Była ona piękną i potężną wiedźmą, całkowicie zaprzedaną szatanowi. Podsunął jej wiele pomysłów.

4.Wykorzystała ona ludzką rebelię przeciwko Boskim prawom małżeństwa. Propagowała celibat, który był religijną przykrywką ukrytej rozwiązłości, cudzołóstwa, homoseksualizmu, sodomii i lesbijzmu. Stąd właśnie wywodzi się rzymskokatolicki celibat.*


5. Pozornie wyniósł on księży ponad innymi i uczynił ich "świętymi". Podobnie i dziś wierzą oni w wyższość sakramentu kapłaństwa (celibat) nad sakramentem małżeństwa (stawianie satanistycznych tradycji ponad Bożymi dekretami)**.

6.Siostry zakonne były świątynnymi prostytutkami obsługującymi księży - zupełnie jak dziś. Później nazywano ich dziewicami - westalkami. Obecnie nazywane są oblubienicami Chrystusa.

7. *Dwa Babilony, Hislopa, str. 220
**1 Tm 4,1-3 /Diabelska doktryna)

8. Ona też wymyśliła konfesjonał służący do wtrącania się w osobiste sprawy swoich poddanych.

9. Zrobiłam straszną rzecz.

10. Opowiedz mi o tym. Przecież wiesz, że możesz mi zaufać.

11. Ludzie bali się swoich kapłanów. Obawiali się szantażowania. Szatan był zachwycony tym pomysłem. W przyszłości zechce wykorzystać konfesjonał* do niszczenia narodów.

12. Śmierć przez ukrzyżowanie była także jednym z jej pomysłów**.

13. Krzyże były pierwotnie zaprojektowane jako symbole okultystyczne, którym oddawano cześć zarówno w starożytnym Babilonie, jak i Egipcie.

14. Nimrod był mistrzem czarnoksięstwa (męska wiedźma). Pod jego nadzorem rozwinięto astrologię. On także położył podwaliny zarówno dla białej, jak i czarnej magii. Nazywany był Molochem***. Ofiary składane Molochowi nie były czymś rzadkim.
Jeden z synów Noego - Sem, który jeszcze żył, zabił Nimroda, by zakończyć te okultystyczne praktyki.

15. Po tym fakcie Semiramida ogłosiła się boginią i zażądała dla siebie ofiar z nowonarodzonych dzieci.

16. Zabijano niemowlęta poprzez wbicie w ich klatkę piersiową krzyża; poczym usuwano serce.
17. Sprawiało to jej przyjemność i miało otwierać drogę do pokoju z ich bogiem Nimrodem.
18. Semiramida była ucieleśnieniem zła.

***************************



1. Gdy Nimrod został zabity, ludzie płakali. Ich bohater był martwy. Szatan postanowił wykorzystać jego śmierć.

2. Semiramida natychmiast uznała go za boga. Nazwała Nimroda Baalem – bogiem słońca i żądała oddawania mu czci.

3. Następnie zaszła w ciążę, twierdząc, że nadal jest dziewicą. Urodziłwszy syna, nazwała go 'Tammuz',

4. mówiąc wszystkim, że to zreinkarnowany Nimrod.

5. Twierdziła też, że to 'duch boga', który wcielił się w kobiece łono.* Jej symbolem był księżyc.

6. Ogłosiła się dziewicą matką** i wkrótce posągi przedstawiające ją trzymającą małego boga słońce pojawiły się wszędzie. Twierdziła, że był ich zbawicielem.
*Dwa Babilony, str. 19
**tamże, str. 76

7. W przyszłości fakt ten został wykorzystany przez szatana w celu oszukania milionów ludzi. Zaczął on przygotowywać się do nadejścia Jezusa.

8. Opowieści o Nimrodzie, Semiramidzie i Tammuzie zaczęły krążyć po świecie. Ich wątki stały się popularne w mitologiach. Wszyscy bazujący na tych ludziach, uroili sobie kolejnych bogów i boginie. Stawali się "świętą rodziną".
Semiramida stała się znana jako "królowa niebios". By omamić świat fałszywymi znakami, od czasu do czasu na przestrzeni dziejów szatan wykorzystywał swą 'Moc', wywołując demoniczną postać Semiramidy, pojawiającej się w różnych miejscach i przybierającej różnorodne kształty. Zjawiska te zasłynęły jako 'cuda'.

9. Zaaranżował on je dla odpowiednich ras: japońskiej, kaukaskiej, hinduskiej, czarnej czy latynoskiej. Oto reinkarnacja w całej swej pełni, a jest ona demoniczna. Każdy kraj ma swojego świętego patrona albo dziewicę. Patrz Apokalipsa 18,2-3

10. Czy szatan ma moc ożywić posąg w takim stopniu, by tenże poruszał się lub mówił?
Tak, robił to w przeszłości i uczyni to w przyszłości. Te jego fenomenalne zdolności zwiodą ludzi i na zawsze zgubią ich dusze.
Ap 13-15
Ap 16,13-14

11. Te wizje i zjawy występują w religiach pogańskich i w rzymskim katolicyźmie pod nazwami: Wenus, Diana, Izis, Madonna, Nasza Pani z Gwadelupy, Pani Nasza Fatimska, etc. W miarę jak zbliża się czas powtórnego przyjścia Jezusa, te "cuda" będą się nasilać. Nawet Żydzi w zamierzchłych czasach oddawali cześć "królowej niebios". Jr 7,17-20

12. "Wizja fatimska" jest potężnym trickiem politycznym, zainicjonowanym przez Watykan.

13. Dochodzi tu jeszcze przepowiedniaDziewicy Marii mówiącej swym wyznawcom, że jeżeli będą modlili się o pokój, to Rosja nawróci się na katolicyzm.

14. Watykan uważa, że światowa potęga USA się skończyła, dlatego zdecydował się wspierać marksizm...

15. [u]Watykan jest w trakcie odnawiania starego konkordatu z Moskwą [/u]i usiłuje przeforsować nowy rodzaj marksizmu*, po którym spodziewa się podboju świata!
Już teraz forsuje rozbrojenie i kontrolę posiadania broni** w celu przejęcia władzy. Dlatego więc 16. paźdz. 1978 wybrano komunistycznego papieża, zwanego Jan Pawłem II.
*Liberation Theology and social gospel

16. Od tej chwili obserwujcie wielką grę w mediach odnośnie "forsowania Fatimy". Obserwujcie również, jak rzymskokatolicy w Polsce podążą za papieżem. [Niniejszy komiks wydał Chick w 1983r...]
**Our Sunday Visitor, 24 stycznia 1982


***************************



1. W biblijnym Starym Testamencie, Bóg wywiódł naród, który miał być światłem dla pogrążonych w mrocznym świecie szatana. Ludzie ci mieli reprezentować Boga. Byli zwani dziećmi Izraela.

2. Przez 400 lat pozwalał Bóg, żeby byli niewolnikami w Egipcie. W tym czasie '(...)wybudowali dla faraonów kosztowne miasta, Python i Ramzes' (Wj 1,11)

3. Religia Semiramidy i Nimroda rozprzestrzeniła się w Egipcie. Kult słońca stał się wkrótce religią tego kraju, a bogowie Babilonu otrzymali egipskie imiona.*

4. Kapłani w egipskich świątyniach praktykowali transsubstancjację. Twierdzili, że posiadają magiczne moce, które umożliwiają im przemieniać wielkiego boga słońca Ozyrysa w opłatek.

5. Podczas tego religijnego rytuału wierni konsumowali swojego boga dla posilenia swych dusz.**
IHS oznaczało dla Egipcjan trójcę: Izis, Horus, Seb.***

6. Bóg wzbudził Mojżesza, żeby wyprowadził dzieci Izraela z Egiptu, z daleka od tej śmiertelnie okultystycznej religii.

7. Gdy faraon odmówił wypuszczenia Izraela, Bóg uderzył Egipt plagami i dokonał wielu cudów, by pomóc im uciec: rozdzielił Morze Czerwone. Kiedy już bezpiecznie przeszli, morze zamknęło się i armia faraona została zniszczona.

8. Bóg dał Mojżeszowi Dziesięcioro Przykazań na górze Synaj. Pierwsze przykazanie brzmiało: 'Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie'!

9. 'Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy mnie nienawidzą...' (Wj 20,3-5a)

10. Pan Bóg wie, że za każdym obiektem religijnym, do którego ludzie się modlą, adorują go albo czczą stoi demon, chciwy przyjęcia ludzkiego uwielbienia.

http://stara.alberto.pl/traktaty/albert ... o4_09.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: OKULTYSTYCZNA NIERZĄDNICA APOKALIPSY - Wielki Babilo
 Post Napisane: 20 maja 2014, o 18:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
1. Jezus wiedział, że szatan utworzył 'Moc' w celu zniszczenia ludzkości. Wiedząc to, Jezus więcej niż ktokolwiek inny w Biblii, mówił o piekle.

2. Używając 'Mocy', szatan uciekł się do podstępu wobec ludzi aby uwierzyli, iż 'wiele dróg może prowadzić do nieba'.

3. Jezus przystopował go mówiąc:

4. Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem:

5. Nikt nie przyjdzie do Ojca, tylko przeze mnie*.

6. Jezus rozpoczął budowanie swego Kościoła ze swymi apostołami.

Ludziom imponowały jego cuda, lecz nie cierpieli jego nauki.

7. Tysiące słuchało Go i podążało za Nim aby zostać nakarmionymi, ale kiedy było już po wszystkim, zostało ich potem 120, jak podaje Biblia.

Biblia naucza, że "wielu jest wezwanych ale mało wybranych"(Mt 22,14). Gdy przychodzi prześladowanie, większość tych "wiernych" odpada. Pozostają tylko ci naprawdę wierzący.

8. Jezus nie jest słabą wróżką, jak wielu chciałoby go takim widzieć. Miał On odwagę i niezłomność by okazać miłość do zagubionej owcy Izraela. Żaden rozsądnie myślący człowiek nie zmierzyłby się z taką religijną potęgą... ale Jezus nie był zwyczajnym człowiekiem. On nie zadawał żadnych ciosów, a jednak nienawidzili go. Szatan, jak oszalały generał, stosował każdy rodzaj ataku przeciwko Jezusowi, jaki mógł tylko wymyślić.

9. Jak szalony pędził tłumy. Nadszedł czas, gdy Jezus miał być ukrzyżowany. Twarz Pana skamieniała i płakał nad Jeruzalem.

10. Będąc posłusznym Bogu Ojcu, ukorzył się i pozwolił, by pochwyciły go krwawe ręce religijnej machiny (Mocy).

11. Sąd był szachrajstwem. Bito Go i zabrano z miasta, żeby uśmiercić Go jak kryminalistę. Ponieważ w tym tygodniu przypadała sobota, zwana 'Wielkanocą'(J 19,31), Jezus zmarł w piątek, wypełniając własne proroctwo.

12. Niektórzy z pisarzy i faryzeuszy odpowiedzieli mówiąc; Mistrzu, chcielibyśmy widzieć znak od Ciebie. Ale On odpowiadając im, rzekł: "Pokolenie złe i cudzołożne szuka znaku, a nie będzie znak im dany, jak tylko znak proroka Jonasza; gdyż jak Jonasz był trzy dni i trzy nocy w brzuchu wieloryba, tak będzie Syn człowieczy trzy dni i trzy nocy w sercu ziemi". (Mt 12,38-40)

************************



1. Narzędziem śmierci był krzyż zaprojektowany przez Semiramidę ku czci Tammuza. Pierwotnie miał kształt litery "T", jednak z czasem stał się bardziej wyrafinowany. W rzymskiej kulturze ofiara była krzyżowana na krzyżu nie tylko za popełnione przestępstwo, ale również jako ofiara dla pogańskich bóstw. Krzyż nigdy nie był symbolem chrześcijańskim. Kiedy Biblia mówi o krzyżu, zawsze odnosi się to do ofiary za grzechy; nigdy samego krzyża.

2. Był to największy akt miłości, jaki świat kiedykolwiek widział. Zbawiciel świata wisiał pomiędzy niebem a ziemią, stawszy się doskonałą ofiarą i odkupieniem (tylko jeden raz) za grzechy człowieka.

3. Niebo było zaciemnione przez 3 godziny. Każdy sprośny czyn kiedykolwiek popełniony przez człowieka wziął na siebie bezgrzeszny Baranek Boży. Przelał On swą drogocenną krew.

4. Biblia mówi: "...bez przelania krwi nie ma odpuszczenia (grzechów). (Hbr 9,22)

5. Gdy Jezus wyrzekł: "Wykonało się", złamał tym samym moc szatana. Zapoczątkował erę Nowego Testamentu. Umarł i został pochowany, lecz na trzeci dzień wstał z martwych. Była to ofiara doskonała. Jednakże żydowskie ofiary kontynuowano przez prawie 32 lata aż do zburzenia świątyni w 70 r.ne., jako wypełnienie Bożego proroctwa o powstrzymaniu bluźnierstwa. Jednak szatan szukał sposobu jego przywrócenia i zorganizował "mszę", w której ukazuje Chrystusa jako "nieustannie umierającego Zbawiciela" albo "martwego Chrystusa"*.

Gdy Jezus Chrystus powstał z martwych i wrócił do nieba - tak jak obiecał - przyszedł Duch Święty, by napełnić wierzących w Chrystusa (J 14,16-17). To dało im 'moc z wysokości', by stanąć przeciwko 'Mocy' i głosić Dobrą Nowinę o tym, że Chrystus zmarł za nasze grzechy, aby uwolnić nas ze śmiertelnych szatańskich więzów. Szatan był przerażony!

Zobacz traktat: "Czy rzymskokatolicy są chrześcijanami?; Chick Pub., str. 29

****************************



1. Gdy Chrystus budował swój Kościół, aby zebrać swych naśladowców, aby byli z Nim w niebie, szatan zajęty był organizacją swego fałszywego chrześcijańskiego kościoła, by swoich zwolenników zaprowadzić do przebywania z nim w piekle.

2. W Antiochii (Syria) wyznawcy Chrystusa zajęci byli ochranianiem pisarzy sporządzających dokładne kopie oryginalnych manuskryptów.

3. Oni kochali i czcili Słowo Boże.

4. W tym samym czasie 'Moc' trudziła się w Aleksandrii (Egipt przerabianiem Pism, by zaprzeczono boskości Chrystusa.

5. Nie wierzę w to! Należy to usunąć.

6. O tak, teraz lepiej.

7. Szatan 'wkroczył' z własną Biblią, zwaną później "Łacińską Wulgatą".

Patrz: "Która Biblia"?, autor Dawid Otis Fuller, D.D., str. 190-193., a także Sabotaż, wyd. Chick Publications, str. 18-19.

8. Inspirowane przez szatana prześladowania uderzyły w pierwszych wyznawców Chrystusa.

9. Jednak zamiast ich wytępić, uczyniły ich silniejszymi i powiększyły ich liczbę.

'Moc' rządziła Rzymem, zaprzęgając pogańskich cesarzy rzymskich do rzezi wyznawców Chrystusa.

10. Nadchodził czas, w którym szatan miał dać światu swoją wersję "chrześcijańskiego kościoła".

Pogaństwo miało otrzymać nową twarz.

11. Człowiekiem, którego on użył do wykreowania tego religijnego monstrum, był Konstantyn.

Gdy zmarł władca Rzymu, dwóch mężczyzn pretendowało do tronu: Konstantyn i inny rzymski generał, zwany Maxencjuszem.

******************************


1. Zajrzyjmy w prywatne życie człowieka, którego szatan ustanowił pierwszym papieżem.

2. W r.312 armia Konstantyna zmierzyła się ze swoim wrogiem Maxencjuszem, który stanął pomiędzy nim a tronem rzymskiego imperium.

3. To właśnie podczas tej bitwy szatan zwiódł Konstantyna zsyłając mu wizję. Ujrzał na niebie znak krzyża i słowa: "W tym znaku zwycięstwo" (I Tm 4,1). Wojska Konstantyna wspierane były przez szatańskie zastępy, które pomogły mu pokonać przeciwnika.*

*Sabotaż?, str. 19, Chick Publications, Inc.

4. W rezultacie tej walki Konstantyn stwierdził, że nawrócił się na chrześcijaństwo. W 313 r. publicznie wydał swój "Edykt o tolerancji" i rzekomo powstrzymał prześladowanie chrześcijan i przywrócił pokój. Celem jego, kierowanej pod wpływem szatana pracy, było wymieszanie pogaństwa z przewrotną formą chrześcijaństwa. Zmieszało się to razem i tak powstał rzymski katolicyzm.

5. Gdy przebywałem w lochach Watykanu, przeczytałem listy matki Konstantyna, Heleny.

6. Helena zaakceptowała babiloński typ chrześcijaństwa i modliła się do Dziewicy Marii.

7. Helena, która ubolewała nad swoim synem, błagała go, by oddał swe serce temu, którego nazywała 'prawdziwym Bogiem'.

8. Helena zaczęła obawiać się Konstantyna i przeżyła swoje życie na wygnaniu w Jerozolimie.

9. Znała ona straszną tajemnicę, że nie był on rzymskim katolikiem, lecz nadal oddawał cześć bogowi słońca "Solowi"* i nakazał zabijać prawdziwych wyznawców Chrystusa, którzy ukrywali się w górach, by przeżyć i chronić Słowo** Boże.

10. Jej syn był antychrystem, całkowicie obezwładnionym przez zwodzące go duchy, tak samo jak każdy następujący po nim papież.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: OKULTYSTYCZNA NIERZĄDNICA APOKALIPSY - Wielki Babilo
 Post Napisane: 20 maja 2014, o 18:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
1. U schyłku swego życia w 337 r. Konstantyn został położony przed zgromadzonym ludem w swych królewskich szatach i publicznie ochrzczony. Całe swoje życie nie godził się na chrzest i są podejrzenia, że w momencie, gdy woda dotknęła jego czoła, były to już zwłoki.

2. Natychmiast po nim senatorowie i wojskowi poddali się chrztowi. Był to moment tryumfu rzymskokatolickiego systemu.

3. Rozpanoszył się kościół szatana. Niszczył wszystko, co napotkał na swej drodze. Rzymski katolicyzm zawierał elementy czarnoksięstwa, judaizmu, pogaństwa i wypaczonego chrześcijaństwa, zachowującego pozór pobożności. (Ga 1,6-10)

4. Ta religijna machina kontrolowała Europę. Rozrastając się, wprowadzono czarnoksięstwo. Pojawiły się takie zjawiska, jak uroki, czary, klątwy, wędrówki dusz, czarne msze, rytualne mordy i picie ludzkiej krwi.

5. Siedliskiem tego wszystkiego w większości przypadków były klasztory i zakony całej Europy.

Demony wysokiej rangi otrzymały imiona takie, jak Pan, Bachus itd., wszystkie przypominające Nimroda. Imię Diana, które tak szanują współczesne wiedźmy, z nikim innym się nie kojarzy jak tylko z Semiramidą.

6. Wiedźmy zostały podporządkowane Watykanowi i jemu służyły. Historia pokazuje, że instytucja rzymskokatolicka skazywała wiedźmy na śmierć, lecz te wiedźmy były renegatami i nie okazały się lojalne Watykanu.

7. To dlatego Joanna d'Ark została spalona na stosie.

8. Uwaga! Podczas czarnych mszów wiedźmy składają ofiary Lucyferowi (lub szatanowi). W klasztorach ofiarę składa się Marii.

*****************************



1.Na tronie watykańskim zasiadł przedstawiciel Nimroda, udający Jezusa Chrystusa. Słowo "antychryst" znaczy fałszywy Chrystus. Jezus uczył nas, by miłować swych wrogów. Misją antychrysta było nawracać przeciwników lub ich mordować. Niektórzy z tych prawdziwych chrześcijan ukrywali się w górach. Byli znani jako 'anabaptyści', którzy wierzyli w suwerenną łaskę Boga, doktrynę zupełnego oddzielenia i zdecydowanie przeciwstawiali się chrzczeniu dzieci.

Popatrzmy na tę wąską drogę. Na odcinku 30 mil stały słupy wiodące do "świętego miasta". Na każdym słupie zatknięto głowę anabaptysty.

2. Nazywano ich anabaptystami, ponieważ ponownie chrzcili i nawracali rzymskich katolików, mówiąc im, że chrzest dzieci jest niebiblijny.

Nienawidzono ich za to.

3. Wszetecznica z Apokalipsy /rzymskokatolicka instytucja) wmawia swym dzieciom, że zostaną zbawione przez uczynki. Anabaptyści zajmowali stanowisko biblijne: "Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga: Nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił" (Efezów 2,8-9). Głoszenie tego poglądu kosztowało ich głowy.

4. Przed nastaniem Marcina Lutra moc Boża zstąpiła na chrześcijan, którzy ukrywali się wysoko w górach.

5. Ośmio i dziesięcioletni chłopcy zaczęli głosić niczym apostoł Paweł. Schodzili do miast, a katoliccy księża byli przerażeni.

6. Katolicy nawracali się wszędzie. Otrzymywali od Boga nowe tchnienie życia. Nic takiego nie wydarzyło się od czasów zmartwychwstania Chrystusa, kiedy to jego pierwsi wyznawcy entuzjastycznie rozgłaszali Dobrą Nowinę.

7. Dzieci te natychmiast spalono na stosie dla udaremnienia Bożego poruszenia.

8. Jak dowiedziałeś się o tym, dr Rivera?

9. Czytałem o tym w archiwach Watykanu. Wszystkie szczegóły zostały zanotowane, ale bardzo surowo zabrania się dostępu do tych historycznych przekazów.

*****************************



1. W wyniku tego potężnego odrodzenia 'Moc' zaczęła się rozpadać w kawałki. Babilon upadał. Szatan zwołał demony z całej ziemi, by zreorganizować swe zastępy. [Nawet w starożytnym Rzymie wzgórze to zwane było Vatikanus, co w klasycznej łacinie znaczy... Miejsce Wróżenia]. To miejsce miało stać się mieszkaniem diabłów. (Ap 18,2)

W tym historycznym momencie szatan wyniósł swego ulubieńca Ignacego de Loyolę, by uśmierzył duchowe przebudzenie i tych wszystkich, którzy przeciwstawiają się naukom Watykanu.

Jezus nakazuje nam: "Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują", czyli dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą.

(Mt 5,44)

2. Apokalipsa 6,5; patrz też: "Czterech Jeźdźców"(V część Alberto); wkrótce na www.alberto.pl

3. "Święty Urząd" puścił w ruch straszliwą inkwizycję. Podczas jej terrorystycznych rządów torturowano 68 milionów ludzi, a wielu z nich spalono na stosach. "Święty Urząd" zmienia tylko instrumenty tortur i schematy prześladowań, nigdy jednak nie przestaje funkcjonować.

4. Podczas II wojny światowej zabito 6 milionów Żydów "ku większej chwale Boga"(!). (Ten system nie zmienił się.*) Nawet obecnie "Święty Urząd" działa jak nigdy dotąd. Papież Jan Paweł II właśnie nakazał ustanawianie lokalnych trybunałów w parafiach całego świata.**

5. Loyola utworzył "Illuminati"(Alumbrados), satanistyczną organizację, wpływającą na umysły przywódców Europy poprzez hipnozę, czary i "kontrolowanie umysłu".

6. Loyola kontaktował się z duchowym światem, radząc się, jak prowadzić tę potężną i złą organizację. Duchy te faktycznie były demonami, kontrolowanymi przez szatana. Oświecały one umysł Loyoli. Biblia mówi: "I nic dziwnego. Sam bowiem szatan podaje się za anioła światłości". II Kor 11,14

Za swe dziwne poczynania Loyola został aresztowany przez mnichów dominikańskich prowadzących hiszpańską inkwizycję. Jednak dzięki szatanowi inkwizytorzy wypuścili go.

7. *Patrz Ojcowie Święci, Krzyżowcy #14, opublikowane przez Wydawnictwo Chick
**Los Angeles Times, 21. styczeń, 1983

******************************



1. Ignacy de Loyola wybiegał myślami dalej niż papież. Przedstawił koncepcję nowego zakonu zwanego Towarzystwem Jezusowym (jezuici), którego celem było służenie "Jego Świątobliwości". Papież zaaprobował ten pomysł, a Loyola został pierwszym jezuickim generałem.
2. Loyola rozwinął swe "duchowe ćwiczenia" mające doprowadzać do duchowej doskonałości.
3. Poprzez systematyczną medytację, modlitwę, kontemplację, wizualizację i iluminację Loyola wprowadzał się w trans i ekstazę. Widziano go nawet lewitującego nad podłogą, jak czyni to wielu jezuitów napełnionych mocą szatana, na przykład ja sam.
4. Miało to na celu utworzenie elitarnego zakonu jezuickiego, podążającego za nim w ślepym posłuszeństwie. Loyola czerpał swe koncepcje ze starożytnej Grecji, z okultyzmu i współczesnej nauki.
Chciał, by jego księża stanowili rzymskokatolicką inteligencję religijnych zakonów.
5. Wykorzystywał on zdobycze: 1. filozofii 2. metafizyki 3. logiki 4. psychoanalizy 5. psychologii 6. hipnozy 7. telepatii 8. parapsychologii(naukowe czarnoksięstwo) 9. psychiatrii 10. psychoterapii. Nazywa się je teraz naukami behawioralnymi.
6. Około 200r.n.e. montaniści (pierwsze ugrupowanie charyzmatycznych mnichów) 'mówili w językach', prorokowali, doświadczali ekstazy.
Przez całe lata przygotowywali drogę dla mistyków Loyoli, jego iluminatów i zakonu jezuickiego w celu przenikania i niszczenia prawdziwie biblijnie-wierzącego Kościoła.
7. Transcendentalna medytacja stosowana była przez montanistów jako ich główna dyscyplina wraz z koncentracją, powtarzaniem imion świętych i dziewicy (Kybele), bogini matki-płodności(Semiramidy), która stała się Dziewicą Marią, lub recytacją modłów pochwalnych.
8. Ci niezbawieni ludzie są nader atrakcyjni dla religijnych demonów.
"T.M". jest dzisiaj dobrym przykładem, gdzie nadawana jest mantra, która w rzeczywistości jest imieniem potężnego demona z Indii. Powtarzając jego imię, można go przywołać, a ostatecznie opanowuje on wyznawcę, stając się jego przewodnikiem (medium).
9. Jezuici potajemnie wykorzystują ruch charyzmatyczny dla wprowadzenia w grupach technik montanistów, mistyków i "ćwiczeń duchowych" Loyoli*, a także zdobyczy nauk behawioralnych...
*Anthony de Mello, "Sadhama, droga do Boga", wydane przez Instytute of Jesuit Sources, St.Luis, 1978, strona VII

10. SYMBOL UŻYWANY PRZEZ JEZUITÓW
11. Znane jako Cursillo, Marriage Encounter(Utarczka małżeńska), De Colores, etc.
12. Cała ta okultystyczna wiedza przyczyniła się do przejęcia kontroli przez jezuickich księży nad różnymi narodami.**
13. "Sekret historii Jezuitów", Edmunda Paris'a, opublikowany przez Chick Publications, Inc.

http://stara.alberto.pl/traktaty/albert ... o4_21.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: OKULTYSTYCZNA NIERZĄDNICA APOKALIPSY - Wielki Babilo
 Post Napisane: 20 maja 2014, o 18:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
1. Gdy Ignacy de Loyola doszedł do władzy w Watykanie, umieścił swą okultystyczną organizację "Illuminati"("Oświeconych") pod parasolem rzymskokatolickiej instytucji. Illuminati potajemnie stali się najważniejszą odnogą jezuickiego zakonu.
Loyola wiedział, że w końcu Illuminati będą zdolni kontrolować światową ekonomię, międzynarodową bankowość, siły militarne, wszystkie dziedziny wiedzy tajemnej i światowe religie, rzucając ludzkość na kolana, żeby służyła papieżowi.
2. Żadna grupa ludzi nie pogrążyła się tak głęboko w okultyzm jak jezuici.
Intensywne studia nad czarnoksięstwem i jego dziedzinami doprowadziły ich coraz bliżej szatana. Stosowali oni Transcendentalną Medytację* oraz wszystkie formy buddyzmu.
3. Dzisiaj współpracują oni z doktorami magii całego świata, sprzedając im, np. wodę święconą.
8 czerwca 1980 r. American Press ukazał papieża Jana Pawła II, który nie wnosi sprzeciwu wobec duchowych kultów opartych na afrykańskim voodoo a które przenikają do katolicyzmu. W jego odczuciu kulty te po oczyszczeniu mogą pomóc w rozprzestrzenianiu Ewangelii.
4. Jezuici zza kulis pomagali rozwijać się tym kultom poprzez zasoby finansowe i infiltrację.
5. W Bożych oczach 'kult' jest obrzydliwością. Biblia mówi nam, że wielka ladacznica Apokalipsy(17,5) jest tą Matką Obrzydliwości.
6. Każde nowopowstałe ugrupowanie religijne lub tajne stowarzyszenie jest zaraz wizytowane przez nieujawniających się jezuitów.
7. Takie 'nowe ciało' jest pod ogromnym wpływem tych inteligentnych, czarujących gości, którzy pomagają formować i kształtować nową grupę.
8. Co sądzi pan o moich nowych pomysłach?
9. Podobają się nam. Cieszę się, że dołączyłeś do nas.
10. Są one rozwijane tak, by służyły interesom Watykanu.
11. Kilka z tych grup to: masoneria świadkowie Jehowy mormoni unici chrześcijańska nauka itp.
12. Niektóre z tych duchowych obrzydliwości stwarzane są przez jezuitów. Możesz wyraźnie zobaczyć taki czy inny rodzaj kultu jako formy rzymskokatolicyzmu i rzymskokatolickiej instytucji mającej ten sam leżący u podstaw schemat w ich doktrynach, praktykach religijnych i strukturze.
13. Interesująca uwaga: Gdy zaczęły przeciekać informacje, że Loyola założył Illuminati, jezuici podstawili kolejnego wpływowego członka o imieniu Adam Weishaupt (zaprzysiężonego najwyższą przysięgą), by udawał, że opuścił zakon jezuitów i niby utworzył Illuminati 1 maja 1776. Miało to

przekonać świat, że nie ma żadnych powiązań pomiędzy Illuminatimi a systemem rzymskokatolickim.

**********************************


1. Jeżeli Watykan tak inteligentnie oszukuje nas, w takim razie co można powiedzieć o świętach Bożego Narodzenia? Czy może to być forma białej magii albo czy jest to okultyzm?
2. Biblia oznajmia: "Babilon był w ręku Pana złotym kielichem, upajającym całą ziemię. Jego wino piły wszystkie narody, dlatego w szał popadły" - Jeremiasz 51,7 (Apokalipsa 17,5)
3. Królowa Babilonu (Semiramida) nakazała światu celebrowanie urodzin swego syna Tammuza. Oczywiście, był on bogiem słońca, Baal'em, reprezentującym szatana. Ustanowiła dzień 25 grudnia jako dzień narodzin Baala. Jej astrologowie powiedzieli, że w tym dniu Słońce znajduje się w punkcie najbardziej odległym od Ziemi podczas przesilenia zimowego.*
4. Ludziom powiedziano, że 21 grudnia Słońce, czyli Baal umiera.
Następnie 24 grudnia zaczyna powracać do życia, a 25ego są jego narodziny.
5. Zimowe przesilenie.
6. Z upływem czasu na całym świecie w dniu 25. grudnia słońce było czczone pod różnymi nazwami: Tammuz, Horus, Ozyrys, Sol itp. Był to czas orgii, ofiarowania Baalowi niemowląt, pijaństwa i wesołości. Semiramida zarządziła dekorowanie drzew małymi kulkami wyobrażającymi Słońce.
7. Bóg zwalczał to pogańskie święto przez...
8. zabranianie Żydom dekorowania drzew, jak to czynili poganie.
(Jr 10,1-4)
9. Gdy po raz pierwszy odprawiono mszę o północy 24. grudnia 394 r., była to msza Chrystusowa albo Boże narodzenie. Machina religijna zamieniła narodziny Baala na narodziny Jezusa. Poganie byli zachwyceni. Dla instytucji rzymskiej dzień ten stał się największym w roku.
10. Jest to uroczysty czas świateł, pieśni, świątecznych choinek, prezentów, ale także czas samobójstw i rozpaczy bezdomnych.
Widzimy ciasta wigilijne, przyjęcia, dzieci czekające na Świętego Mikołaja zostawiającego im prezenty. Widać też Dziewicę Marię i Dziecię z słońcami wokół ich głów.
Czy Biblia instruuje nas, aby obchodzić narodziny Chrystusa? Nie! Ani Chrystus, ani apostołowie nie mówili o tym. Nie ma żadnego zapisu świadczącego o tym, żeby pierwsi chrześcijanie kiedykolwiek obchodzili narodziny Chrystusa. Ta niebiblijna praktyka została usankcjonowana przez Watykan w celu powiązania Chrystusa z mszą. Obecnie zmusza się protestantów do przestrzegania tego rzymskokatolickiego "świętego dnia".

11.* Okultyzm wielkiego dnia


******************************



1. W przeszłości wielkim dniem dla biblijnie wierzących był Dzień Dziękczynienia. Był to czas dziękowania Bogu za nowy ląd, który On im dał. Dzień ten wyznaczono w celu uczczenia wolności od prześladowań i jarzma Rzymu.

2. Ale teraz Dzień Dziękczynienia został oszpecony, gdyż temat procesu czarownic z Salem powraca na ekrany każdego roku w tym okresie. Media nazywają go "straszliwą plamą na amerykańskim protestantyźmie". Ale przyjrzyjmy się bliżej temu, co w rzeczywistości się wydarzyło.

3. W Salem był kaznodzieja o imieniu Samuel Parris. W jego domu mieszkał niewolnik Tituba, zajmujący się voodoo i czarami.

4. Tituba wprowadził młode dziewczyny z wioski do czarnoksięstwa i w rezultacie zostały opętane przez demony. Niektórzy chrześcijanie szybko się w tym zorientowali. W celu uchronienia siebie i swej tajemnicy, młode dziewczęta zaczęły publicznie oskarżać innych członków Kościoła, których nie lubiły, o rzucanie zaklęć.

5. Dziewczyny te używały swych okultystycznych sił (Mocy) do oddziaływania na ludzi.

6. W wyniku tego szaleństwa bezprawnie uśmiercono 23 chrześcijanki... a czarownice uszły bez szwanku.*

7. *Diabeł w Massachusetts Mariona Starkey'a, copyright 1949, Anchor Books, Doubleday & Co., Garden City, NY

8. Obecnie w wikkańskim kościele wszystkie jego wiedźmy wiedzą, co naprawdę się wydarzyło i śmieją się z tego. A potem bardzo obłudnie płaczą przed kamerami telewizyjnymi...

9. Nigdy więcej czarownice nie będą zabijane przez chrześcijan!

10. Wiedzą one, że zginęły chrześcijanki zamiast czarownic. Są też pewne tego, że opinia publiczna nigdy nie dowie się prawdy.

11. Telewizja konsekwentnie pokazuje nam zagładę "czarownic". Ale media milczą gdy chodzi o prawie 68 milionów ofiar straszliwej "hiszpańskiej inkwizycji".

12. Tak oto udało się szatanowi splugawić nasz Dzień Dziękczynienia.

((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((99



1. Alberto! Jeśli Watykan jest takim przybytkiem diabłów jak opisuje to Apokalipsa 18,2 ,
2. to jaką szansę ma rzymski katolik, by dostać się do nieba?
3. Żadnej, Tim.
4. Musisz zdać sobie sprawę, że ten okultystyczny system nigdy nie był chrześcijańskim Kościołem!
5. Wszystko w nim jest imitacją. Ich Bóg, ich Jezus i Duch Święty nie mają oparcia w Biblii. Pozwól mi wyjaśnić.
6. Kiedy Jezus rzekł: "Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże (Mk 10,14), ukazywało to Jego miłość do dzieci.
7. Rzymski ksiądz wmawia katolickim rodzicom, że chrzest jest absolutnie konieczny do zbawienia i jeśli dziecko nieochrzczone umrze, nie może być przyjęte do chwały.
8. Starożytna satanistyczna ceremonia złożenia niemowlęcia w ofierze Baalowi z użyciem oleju i soli będzie teraz zastosowana na ich dziecku przez wystawienie go demonom Babilonu ze względu na nieświadomość jego rodziców.
9. W sakramencie chrztu nie wolno przedstawić dziecka rzymskokatolickiemu 'Jezusowi'. Jakiemu Jezusowi? Mówimy o opłatku lub wafelku magicznie przemienionym przez księdza w Jezusa podczas mszy.
10. Waflowy Bóg (rzymskokatolicki Jezus) jest umieszczony w tabernakulum na ołtarzu 'Kościoła'. To jest ten Jezus, któremu nie wolno przedstawić dziecka, dlatego jest ono chrzczone z tyłu Kościoła.
11. Ksiądz twierdzi, że musi egzorcyzmować, żeby uchronić dziecko od demonicznych sił.
Poczym kreśli na głowie niemowlęcia znak Tammuza (symbol krzyża).
12. Następnie wkłada do ust dziecka sól i chrzci je wodą.
13. Dziecko staje się członkiem wielkiej babilońskiej religii Watykanu. Od tego momentu zostaje ono rzekomo oczyszczone z grzechu pierworodnego i uczynione dzieckiem Boga i dziedzicem nieba. Dziecię zostaje narodzone na nowo.

14. Ależ Alberto, Biblia mówi, że można ochrzcić tylko te osoby, które wierzą w Chrystusa.
15. Robi się to, aby ukazać ich identyfikację z Panem Jezusem i Jego śmiercią, pogrzebem i zmartwychwstaniem. (Rz 6,3-10; Dz 8,36-38)
16. Chrzczenia niemowląt nie ma w Biblii.
17. Wiem, Tim, ale to był szatański wymysł, by uwierzyli, że są w drodze do nieba.
18. Ten nie dający się zmazać znak na duszy niemowlęcia jest satanistyczny. Dziecię otrzymało piętno czarnoksięstwa.
19. I nie ma żadnej nadziei dla rzymskokatolika, dopóki nie opuści on tego niegodziwego systemu.
20. Jezus nienawidził go tak bardzo, że w Apokalipsie 18,4 powiedział do każdego drogiego katolika...
21. Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli.

http://stara.alberto.pl/traktaty/albert ... o4_25.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: OKULTYSTYCZNA NIERZĄDNICA APOKALIPSY - Wielki Babilo
 Post Napisane: 20 maja 2014, o 19:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
1. By utrzymać miliard członków "Nierządnicy Apokalipsy" w duchowym zniewoleniu, szatan używa mszy (imitacji Wieczerzy Pańskiej). Nazywane to jest "sakramentem Świętej Eucharystii". Jest to 'inny Jezus', przed którym ostrzega nas Biblia w drugim Liście do Koryntów 11,4.

2. To coś nazywa się 'hostią'. Zostało to oczywiście,

3. ukradzione Egipcjanom, którzy przemieniali wafelek w ich boga słońce-Ozyrysa. Dlatego hostia ma kształt słońca.

4. Jak wiecie, litery w katolickiej hostii są takie same jak na egipskim wafelku IHS, które stanowiły egipską trójcę: Izis, Horus'a, Seba.

5. Wszetecznica zmieniła je na trzy pierwsze litery "Świętego Imienia Jezus" w j. greckim. Symbol ten obrali jezuici za swą odznakę.*

6. Dla rzymskiego katolika nie uczestniczyć w sakramencie Świętej Eucharystii, znaczy być potępionym na wieczność.

7. Katolicy, którzy spożywają tego "innego Jezusa"(II Kor 11,4) w kształcie słońca, nie jedzą symbolicznie biblijnego Jezusa. Oni spożywają Baal'a, boga słońca - symbol szatana.

8. Miejsce pobytu diabłów (Watykan) z powodzeniem zarzuciło okultystyczną sieć na wszystkich swoich członków.

9. Rzymscy katolicy są przerażeni słowami Jezusa, gdy nakazuje im: "Wyjść z niej, ludu mój...)". (Ap 18,4)

Zamiast wierzyć Biblii i słowom Chrystusa, wolą pouczenia Wielkiej Wszetecznicy siedemnastego rozdziału Objawienia...
która dumnie twierdzi że... 'nie ma
zbawienia poza Kościołem Rzymu'.

10. Są dwa symbole, których używa okultystyczne monstrum religijne udające prawdziwy Kościół Chrześcijański. Pierwszym jest krucyfiks, a to jest symbol śmierci. Drugim symbolem jest Eucharystia.
11. Symbol krzyża wykreowała Semiramida, "Królowa Niebios", na pamiątkę swego syna Tammuza (boga Baala). Na Tammuzowym krzyżu umieszczono wyobrażenie "martwego Jezusa". Ten religijny obiekt jest przedmiotem adoracji i modlitw katolików.
Krucyfiks jest prawdziwym sercem tego okultyzmu. W Bożych oczach ta rzecz jest przeklęta -> Pwt 7,26
Za krucyfiksem kryją się potężne siły, wydzielające z siebie niesamowitą moc, jak ukazują to np. filmy o wampirach.
12. *Praktyczny słownik katolicki, str. 117


************************************


1. Kiedy odprawiałem egzorcyzmy nad Carmen Montez i jej córką, w rzeczywistości miałem do czynienia z udającymi dusze zmarłych demonami. Jezus wg Mateusza 12,43-45 powiedział nam, że jeśli demon zostanie wyrzucony z niezbawionej osoby, powróci z siedmioma gorszymi.
2. Tak więc jest to na korzyść szatana, jeśli wypędzi się słabsze demony z katolika. Okultystyczna siła zza krucyfiksu zyskuje na tym.
3. Przygotowuje to dla Złego drogę do całkowitego opętania przez babilońskie demony, takie jak 'Matka Boska'- demon o ogromnej mocy trzymający ich skutecznie w rzymsko-katolickim systemie.
4. Każdy krucyfiks, gdziekolwiek się znajduje, czy to w domu czy w klasztorach, naładowany jest mocami ciemności i oddziaływuje na każdego w pobliżu, ponieważ przyciąga demony.
5. Czyli jak ktoś ma w domu krucyfiks, to powinien go wyrzucić, czy tak?
6. Tak. Biblia mówi w (Pwt 7,26): "Nic obrzydłego nie wprowadzisz do twego domu, gdyż byłbyś przedmiotem klątwy jak ono. Będziesz uważać to za rzecz wstrętną, obrzydzisz to sobie, jest to bowiem obłożone klątwą".
7. Tim. Kiedy miałem 14 lat, nasza grupa z jezuickiego koledżu odwiedziła klasztor salezjański w Las Palmas na jednej z wysp kanaryjskich. Mieliśmy poznać, jak prowadzony był ten zakon. Specjalizowano się tam w pracy z sierotami.
8. Biegałem z kumplami po dworze, aż jeden z nas wpadł do dużego, otwartego rowu...
9. ...głębokiego na około 6 stóp, szeroki na 6 stóp i długiego na około 30 stóp. Nie mógł się z niego wydostać, więc skoczyłem na pomoc.
10. Pociągnąłem za długi kawałek drąga, by wydostać się z rowu, ale tkwił on w ogromnej beli bawełny, zwiniętej jak wielki koc.
11. Co to jest?
12. Gdy ciągnąłem za drąg, "koc" rozwinął się i... zmroziło mnie na widok tego, co zobaczyłem.
13. Były tam ciała siedmiu niemowląt.
14. Każde miało wbite w główkę 3 krzyże, krzyż wbity w każdą dłoń, a co najgorsza,
15. krzyże wbite w stopy i w klatkę piersiową wbite po dwa duże krzyże.
16. Miały wyjęte serca. Krzyż wyglądał jak . Oznacza to pokój Chrystusa.
17. Byłem tak przerażony, że nie mogłem mówić.


**********************************



1. Jeden z nas, który to widział, popełnił fatalny błąd. Powiedział swej 13-letniej siostrze, która była uczennicą szkoły przyklasztornej, co zobaczył. Ona zaś udała się do konfesjonału i powiedziała o tym swojemu księdzu.
2. Niedługo potem znaleziono jej ciało bez uszu i z obciętym językiem.
3. Święta Matko Boska... patrzcie!
4. Jakie to potworne!
5. W tym samym czasie, inny mój kolega zniknął w tajemniczy sposób i nigdy już go nie widziano.
6. Kiedy słuchałem, co przytrafiło się tej dziewczynie, włosy stanęły mi dęba.
7. Na jej piersi wyryto i wyjęto serce.
8. Czułem się ciężko chory ze strachu. Myślałem, że umrę.
9. Te niemowlęta ofiarowano Marii, tak jak składano ofiary Semiramidzie. Nic się nie zmieniło. (Spójrz na stronę 10.)
10. Krzyż, którego wbito w ofiary, oznacza "Pokój Chrystusa" albo "Pax Christus".
11. Jezuici zmienili ten krzyż w wyrafinowany, satanistyczny symbol kultu Marii.
12. Widzisz Tim, według katolickiej nauki, Maria cierpiała tak bardzo, jak Jezus na krzyżu...
ponieważ jej serce również było przebite.
Aby zdobyć współczucie Marii, katolik musi coś zaoferować.
Musi cierpieć dla niej, by zasłużyć na pokój Chrystusa.
13. Gdy zakonnica wykrwawia się na śmierć, rodząc dziecko księdza, wstrzymuje się medytację, aby mogła ona cierpieć dla Marii...
14. a jeśli będzie potrzeba, umrzeć dla niej.
15. Niemowlę zawsze chrzci się przed złożeniem go w ofierze. Często jest jednak torturowane, by mogło cierpieć.
Jezuici nauczają, że bez ofiar nie ma pokoju.
Nie może być pokoju z Chrystusem bez poświęceń dla Marii.
Maria doprowadzi taką cierpiącą osobę do swojego syna, by ułagodzić Jezusa i zawrzeć z nim pokój. To właśnie oznacza .
16. Tego nauczania nie znajdzie się w Biblii. To okultyzm! Dzisiejsza rzymskokatolicka Maria jest nikim innym jak Semiramidą.


***********************************



1. W ostatnie dni przed powtórnym przyjściem Jezusa szatan będzie inicjował cuda, żeby oszukać świat. Będzie to czynił za pomocą duchów zwodniczych i fałszywych (upozorowanych) cudów. (Mt 24,24)
2. Kiedy jeszcze byłem jezuickim księdzem, zwiedziłem Lourdes we Francji. Widziałem tam cud. Mężczyznę z nogą uciętą od kolana umieszczono w wodzie...
3. i na własne oczy ujrzałem, jak jego noga zaczęła rosnąć niczym kula mięsa w dół, aż uformowała się stopa z palcami. On wstał i zaczął chodzić, i oddał całkowitą chwałę dla Dziewicy Marii.
A tłumy zaczęły szaleć, nie wiedząc, że duchy dyjabłów też potrafią czynić cuda. (Mt 7,21) (Ap 16,14)
4. Nawet spośród tych, którzy twierdzą, że są biblijnie wierzącymi fundamentalistami albo ewangelistami, wielu dołączy się lub wesprze dialog i unię z Rzymem.* Możemy zobaczyć 'Moc' działającą poprzez popularnych nowych księży, prowadzących spotkania uzdrowicielskie. *I J 2,18-19
5. Charyzmatycy omdlewają, gdy ci kapłani Baala unoszą wysoko symbol okultyzmu (krucyfiks) i dzieją się "uzdrowienia", w których tle występuje bożek Semiramidy trzymającej małego boga-słońce.
6. Pan Jezus powiedział: "Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. (Mt 24,24)
7. 'Moc' porusza się przez ruch charyzmatyczny ku zadowoleniu Watykanu.
8. W jaki sposób wpadliśmy w takie zamięszanie?
9. Zostaliśmy zdradzeni przez naszych "chrześcijańskich" liderów. Zamiast walczyć o wiarę... (Judy 3),
stali się faryzeuszami i zaczęli bawić się w polityków. Wyniesiono ich na piedestał, a oni zaczęli zawierać kompromisy z diabłem...
głosząc miłość i jedność z Watykanem, zamiast głosić: "... wyjdźcie spośród nich i bądźcie osobno - mówi Pan..." (II Kor 6,17)
10. Pastorzy nie mogą już dłużej siedzieć na płocie. Poprzez unikanie tego tematu stali się sługami Watykanu.
11. Przeciętny katolik nic nie wie o krwawej inkwizycji, którą jego przywódcy zaplanowali dla wierzących w Biblię chrześcijan.
12. Jeśli nie powstaniemy razem, by zdobyć już ponad miliard rzymskich katolików dla Jezusa...
13. zostaną na wieczność straceni, a krew ich znajdzie się na naszych rękach przed sędziowskim tronem Chrystusa.


***************************



1. Szatanowi udało się oszukać niemal każdego by uwierzył, że instytucja rzymskokatolicka jest chrześcijańska. My odkryliśmy, że ich "JEZUS" to Tammuz, ich "Maria" to Semiramida, papież jest antychrystem, a ich "Hostia" została pożyczona z Egiptu i przedstawia boga słońca, zaś katolicki krucyfiks stanowi serce okultyzmu. Biblia mówi nam, że ten system to siedziba diabłów.

2. Jezus tego nienawidzi i przeklął tę niegodziwą religię i ostrzega katolików by ją zarzucili.

3. "...Wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli". (Ap 18,4)

4. Tylko przez wystąpienie i przyjęcie Jezusa jako Pana i Zbawiciela może rzymski katolik uwolnić się od tej okultystycznej mocy i uciec przed jeziorem ognistym.

5. Biblijnie wierzący, uczestniczący w charyzmatycznym połączeniu z rzymskim kultem Baala muszą przestudiować ten wers: "Nie wprzęgajcie się z niewierzącymi w jedno jarzmo. Cóż bowiem ma wspólnego światło z ciemnością? Albo jakaż jest wspólnota Chrystusa z Belialem lub wierzącego z niewiernym? (II Kor 6,14-15)

6. Bóg mówi: "Wyjdźcie spośród nich". (II Kor 6,17)

7. Jest jeszcze większa SIŁA ponad tą 'mocą'. Biblia naucza: "Bądźcie więc poddani Bogu, przeciwstawcie się natomiast diabłu, a ucieknie od was" /Jakuba 4,7). Patrz też Łukasza 10,19-20 i Efezów 6,10-18.

8. KTO ZDOBĘDZIE TWOJĄ DUSZĘ..? CHRYSTUS? CZY DIABEŁ?

9. BIBLIA MÓWI, ŻE JEST TYLKO JEDNA DROGA DO NIEBA!
10. Jezus powiedział: "Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie". Jan 14,6

http://stara.alberto.pl/traktaty/albert ... o4_29.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 20 maja 2014, o 19:04 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin » ILUMINAti -masoni - OKULTYZM-


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL