Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin » ILUMINAti -masoni - OKULTYZM-
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: APOKALIPTYCZNE BESTIE - Roman Nacht
 Post Napisane: 1 października 2015, o 16:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 13862
APOKALIPTYCZNE BESTIE
Motto: Nigdy nie bój się odezwać w sprawie uczciwości, prawdy i współczucia
wobec niesprawiedliwości, kłamstw i chciwości.
Postępując w ten sposób - zmienisz świat (na tej Ziemi).
William Faulkner

Motto: Jeśli ktoś chce być wielki, powiedz mu, żeby zapomniał o wielkości,
a raczej szukał prawdy. Wówczas znajdzie i jedno i drugie.
Horace Mann


Obserwując z dystansu nie dbając o poprawność religijną i polityczną widowisko inscenizowane i reżyserowane przez czarnych magów rządzących tym światem, świadomy człowiek XXI wieku powinien zadać sobie pytanie:

Czy Watykan (Pierwsza Bestia) wspiera zgodnie z proroctwem
zawartym w Apokalipsie wojujący Islam (Drugą Bestię)?

Obrazek
Karol Wojtyła alias Jan Paweł II całuje Koran
Obok niego szejk Jassin wysyłający na świat samobójców
i morderców, aby zabijali "niewierne psy" - wyznawców judaizmu, buddyzmu, chrystianizmu,
a więc katolików też.

.
Obrazek
Nieomylny Jan Paweł II i mufti Sheikh Ahmed Kaftaro w meczecie Omajadów w Damaszku.
6 maja 2001; EAST NEWS/AFP


Wygląda na to, że magowie z Watykanu wykorzystują wściekłość i ulubioną przez nich przemoc, która jest produktem ich wiary; postrzegania muzułmańskiej supremacji jako prawa...
... dano jej (pierwszej Bestii) usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa...; zatem otworzyła swe usta dla bluźnierstw przeciwko Bogu, by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi i mieszkańcom nieba.
(Apokalipsa, zwana też Objawieniem św. (?) Jana, XIII: 5,6).


Papież jest posiadaczem tak wielkiej godności i tak wywyższony, że nie jest już człowiekiem, lecz jakby Bogiem, wikarym Boga.
Papież jest boskim monarchą i najwyższym władcą, jest królem królów.
Dlatego wieńczy potrójną koronę jako król nieba, ziemi i niższych regionów.
(Lucius Ferraris, Prompta Bibliotheca, vol. 6, art. "Papa II". - L. Ferraris,
franciszkanin, katolicki kanonista i konsultant Świętego (?) Oficjum w Rzymie).

Wiedzcie, że jestem Bogiem na ziemi....
Pius XI


Te słowa wypowiedział w dniu 30 kwietnia 1922 roku, w watykańskiej sali tronowej człowiek o nazwisku Ambrogio Damiano Achille Ratti alias papież Pius XI do tłumu kardynałów, biskupów, księży, zakonnic, chłopców i dziewcząt, którzy padli przed nim na kolana po tym gdy usłyszeli: Wiedzcie, że jestem Ojcem Świętym, reprezentantem Boga na ziemi, Zastępcą Chrystusa, a to oznacza, że ja jestem Bogiem na Ziemi.


Pius XI był papieżem od 1922 do 1939 roku, i był tym, który podpisał traktat z Mussolinim na Lateranie w 1929 roku, dzięki czemu powstał Watykan.
Konsekwentnie wspierał faszystowską politykę rządu Mussoliniego...
dopóki ten ostatni nie doznał serii niepowodzeń militarnych.
Później Il Duce stał się zbędnym narzędziem i pozwolono mu wraz z kochanką zawisnąć.
Dzisiejsi gorliwi islamiści powinni uczyć się historii.
Sataniści niszczą swoje narzędzia, gdy te stają się zbędne.

Ostatnio Watykan zdecydował się nagle kanonizować dwie arabskie zakonnice i podpisać bezprecedensowy "traktat" nie z Autonomią Palestyńską, a z nieistniejącym "państwem palestyńskim"; traktat dotyczący instytucji katolickiej i jej obecności na Bliskim Wschodzie. Realizowanie krok po kroku planu sprawowania władzy z Jerozolimy nad całym światem staje się coraz bardziej widoczne. Madamme Dorothy de Rotschild ufundowała już nawet w Jerozolimie Najwyższy Trybunał Świata. Muzułmańscy terroryści z krwią niewinnych ofiar na rękach (także krwią chrześcijan) rządzący obecnie Autonomią Palestyńską ubrani w garnitury Hugo Bossa i Armaniego pokazywani są zgodnie z kreowaną poprawnością polityczną jako bojownicy o pokój, szczęście i radość i zgodnie ich dźwięczy krok z instytucją rzymskokatolicką. Pomimo chuligaństwa i aktów przemocy na terenie państw UE, rządy milczą jak zaklęte.
Jak zauważono, Islam zwany dziś poprawnie "religią pokoju" (Religion of Peace on line) dopuścił się prawie 26 000 ataków terrorystycznych w imię swojej religii od zamachu na WTC w Nowym Jorku, 9 września 2001.
Włoski publicysta, Giulio Meotti stwierdził, że 100.000 chrześcijan ginie rocznie z rąk oszalałych fanatyków muzułmańskich.
Wszystkie pozostałe systemy wiary łacznie nie popełniają tylu aktów terroru i tylko islam posługuje się pojęciem "islamofobia", w celu zatkania ust tym, którzy ośmielają się wskazywać palcem na ich zbrodnie.
Tylko przewrotni wyznawcy Koranu oskarżają "niewiernych" o "irracjonalny lęk" w stworzonej przez siebie atmosferze, w gdzie odczuwanie strachu i niepewności są całkowicie racjonalne.
Żadne inne wyznanie nie wymaga dla siebie szacunku podczas popełniania najbardziej odrażających zbrodni na bliźnich, a to dlatego, ponieważ islam jest w gruncie rzeczy polityczną, militarystyczną ideologią, a nie religią.

Zgodnie ze 100-letnim planem z 1982 roku, autorstwa Bractwa Muzułmańskiego zawładnięcie i rządzenie całym światem:

- emigracja do niemuzułmańskich państw
- osiedlenie się w nich na stałe
- rozmnożenie się i
- przejęcie kontroli nad miastami.

Ten proces jest już w toku.

Około 62 % testów Koranu zawiera przekleństwa miotane w stronę "niewiernych" lub wzywa do przemocy.
(Gdy jednak szariat staje się ustanowionym prawem w jakimś kraju, sami muzułmanie wcale nie są lepiej traktowani, tak że ze strachu przed wszystkowidzącym Allahem mordują innych wyznawców Koranu, co obserwujemy dziś nadal choćby na Bliskim Wschodzie.
N.p. Iran systematycznie dopuszczał się ludobójstwa własnej populacji arabskiej.
W tym samym czasie inna frakcja kontynuuje ataki na żydów i Izraelczyków, a jeszcze inna zajmuje się gorliwym wyrzynaniem chrześcijan, ścinaniem głów, paleniem ludzi i mienia, porwaniami, gwałtem, handlem narkotykami, a także handlem ludzkim towarem, handlem niewolnikami - kobiet i dzieci.
Fakty które każdy może sprawdzić choćby w ONZcie.
- Czy to nie jest bestialstwo?

Podczas gdy Hitler i naziści są odpowiedzialni za mord popełniony na około 60 milionach ludzkich istnień, a komunizm i Stalin na 80 milionach, to - jak twierdzą historycy - spuścizna islamu po 1400 latach zbliża się do 400 milionów (!) istnień ludzkich.od kontekstu historycznego, dumnie uważają się za część odwiecznej i niezmiennej słowem Boga.
Pytam ponownie: Czy to nie jest bestialstwo?

W Koranie można przeczytać co najmniej 109 wersetów, które wzywają wszystkich muzułmanów do walki z niewiernymi w imię Allaha
(niektóre dość graficzne).

O tych faktach milczą środki masowego przekazu przestrzegając narzuconej im i wprowadzonej w ich mózgi z premedytacją dla zmaterializowania swoich planów przez wpływowe bractwa (jezuici, Kawalerowie Maltańscy, Opus Dei) politycznej poprawności.

Ironią jest to, że życie osobiste tych, którzy dziś wmawiają światu, że islam jest religią pokoju i tak gorliwie przestrzegają dziś owej poprawności, jutro, pod rządami szariatu zbudza się z ręką w przysłowiowym nocniku; będą kamienowani i ścinani za swoje nie muzułmańskie pochodzenie, za uznawanie homoseksualnych małżeństw, za poparcie dla prawa do kształcenia się kobiet, za noszenie "nieskromnej" odzieży, za urodzenie dziecka "z nieprawego łoża"...
Tak wygląda moralność i mentalność drugiej apokaliptycznej bestii która otrzymuje moc od bestii pierwszej. ,[Hebr. słowo chaja oznacza zarówno zwierzę jak i żywy twór.
Takim monolitycznym żywym tworem może być instytucja zwana kościołem rzymskokatolickim.
Drugą bestią jest równie nietolerancyjny (niezwykle łagodnie rzecz ujmując), opętany żądzą władzy islam].


Gdy druga bestia wykona już brudną robotę... dla niej znienacka powieją wiatry w zupełnie inna stronę...

Kilka faktów, które warto wziąć tutaj pod uwagę, a które nie są powszechnie znane nawet tym, którzy nie chcą być Arabami, a chcą być Palestyńczykami;
(byłem tam, rozmawiałem z ludźmi, nie znają historii):

W II-gim wieku rzymski cesarza Hadrian zmienił nazwę Judei na "Palestyna", aby tym sposobem zakończyć wojny żydowsko-rzymskie po buncie Bar Kochby.
W IV wieku rzymski cesarz Konstantyn wydał dekret o rzekomo "chrześcijańskim" prawie uświęcenia niedzieli (pierwszego dnia tygodnia).
Poganin Konstantyn, nie Jezus.

W ten sposób skłócił Semitów i wywołał potężną falę nienawiści do nadal uświęcających siódmy dzień tygodnia - szabat (sobotę) wyznawców prawa mojżeszowego.
Dzisiejsi Arabowie palestyńscy to potomkowie byłych wyznawców judaizmu i z tego faktu zdają sobie sprawę.

Obecnie Rzym próbuje zniszczyć "Izrael" zmieniając nazwę tego państwa na "Państwo Palestyńskie".
To posunięcie ma spowodować przeniesienie stolicy Izraela z Jerozolimy do Tel Awiwu, a papież będzie mógł zasiąść na tronie w Jerozolimie, jako cesarz cesarzy i król królów. Z rzymskiego tronu ogłoszono, że Hebrajczycy, potomkowie Abrahama nie mają już biblijnego, historycznego "prawa, do ziemi kananejskiej jako do podarowanej im przez Boga na wieki". Komu służy "apokaliptyczna pierwsza bestia" posługująca się "drugą Bestią" w celu dokończenia misji Hitlera na Ziemi?


[Słowo hitler kojarzy mi się z ang. hitman - wynajętym mordercą; ang. to hit - uderzyć].

Adolf Hitler, dobry katolik,
którego siostra prowadziła we Wiedniu sierociniec dla żydowskich dzieci


Zaznajamiając się z historycznymi faktami i zdecydowanie ignorując dzisiejszą "poprawność" polityczną mającą na celu kamuflowanie planów "pierwszej bestii" nie można wątpić, że "bestia" ta, grająca od 2000 lat rolę wyznawców nauk chrystusowych była i pozostaje po dziś dzień wrogiem #1 tych wszystkich, którzy zagradzają jej drogę do celu - do Jerozolimy.

- Czyż papieski Rzym nie sponsorował rzekomo "chrześcijańskich" wypraw krzyżowych?
- Czy nie sponsorował hiszpańskiej inkwizycji?
- Czy nie wspierał w ludobójstwie hitlerowskich Niemiec?
- Czy nie zorganizował jeszcze wczoraj dla niemieckich zbrodniarzy wojennych "szczurzych kanałów", aby ci, w sutannach i koloratkach mogli zbiec ze zniszczonej przez nazistowskich barbarzyńców Europy?
- Czy to nie jest bestialstwo?

- Czy takie wydarzenia są dziełem przypadku czy raczej mistrzowskim planem czarnych magów na usługach ciemnych, astralnych mocy?


Żyjemy obecnie przy końcu ziemskich dni
, o czym świadczą choćby tylko te wydarzenia i w tej wersji, jak je nam serwują kontrolowane przez "bestie" mainstream media.

Dlatego opłaca można przeczytać t.zw. Biblię od Księgi Rodzaju do Objawienia czyli Apokalipsy, bowiem praktycznie wszystkie one pisane były przez hebrajskich pisarzy. Należy ten pamiętać o tym, że oryginału Biblii nikt nigdy nie widział; są to teksty przetłumaczone z wersji wcześniejszych tłumaczeń i często tłumaczone "na miarę".
Dobrze jest znać język hebrajski, bo wiele wyrazów i pojęć ma dziś inne znaczenie niż użyto ich w tłumaczeniu na język polski, angielski, niemiecki...
często z premedytacją, na zamówienie kapłanów różnych wyznań.

Żaden uczciwy sędzia nie uznałby tak sfałszowanego materiału za dowodowy.

Teksy biblijne często przypominają nam o pewnym "końcu świata" jaki stworzyli ludzie i "zwierzchności" o pewnej mentalności, żyjące w stanie świadomości zwanym buntem i pychą.
Nadchodzi obecnie - właśnie - "świat nadchodzący" - hebr.olam habaa; świat tworzony przez istoty także ludzkie, które stworzą go na fundamencie Boskich, na prawie kosmicznego porządku, zgodnie z wolą Stwórcy, a nie astralnych zbuntowanych manipulatorów, na prawie Boskiej mądrości dając przykład tym istotom i ich ludzkim sługusom jak należy żyć zgodnie z Prawem Wolności.

Dlatego myślę, że lepiej zająć się przestudiowaniem tekstu "kazania" na górze
(seria nauczań spisanych w Ewangelii Mateusza (Mt 5,1 – 7,28) wygłoszonych przez Jezusa Chrystusa) niż studiowaniem demonologii, kabały, czy ksiąg talmudycznych zawierające teksty pochodzące jakby z tego samego źródła, z którego później transmitowano Koran.

Tekst "kazania" na górze odczytywany przez światłego człowieka XXI wieku staje się inspiracją dla lekarza, który czyta go jako podręcznik zdrowego trybu życia*.
Przy tym wszystkim należy pamiętać, że istota duchowa zwana Bogiem - Stwórca Wszechświata i nas, jego mieszkańców nie zawarł całej swej mądrości w jednej, fałszowanej wielokrotnie księdze.

Np. warto spojrzeć oczami człowieka XXI wieku na wizje proroka Daniela, który widział w nich "Syna Człowieczego" przybywającego "w/na chmurach z nieba".

Widział też "księgę życia" i "życie wieczne" dla ludzi, którzy żyjąc na i w materii przestrzegali kosmicznych praw: m.in. kosmicznego porządku i sprawiedliwości.
(Kosmos - gr. porządek).
Księgi proroka Izajasza o Apokalipsa zapewniają nas, ludzi XXI wieku o powstaniu
"nowej Jerozolimy", o powstaniu "nowej ziemi i nowego nieba".
Wszystko to będzie czyste, doskonałe i subtelne dzięki wzniosłej częstotliwości naszej oczyszczonej z dogmatów tego świata świadomości.
"Zbawienie" leży w naszych rękach.
Energia potrzebną do wzniesienia się ponad i poza ten upadający stary świat jest tęsknota za normalnym, zdrowym życiem.

Wracając jeszcze do tematu apokaliptycznych bestii:
Tu jest potrzebna mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

http://romannacht.blogspot.com/2015_05_01_archive.html

666 - apokaliptyczne znamię bestii

Pierwsza Bestia - Rzym, dla przeprowadzenia swojego planu (panowanie nad światem z Jerozolimy) nadaje pewne prawa (daje moc)

Drugiej Bestii - morderczemu islamowi nadając mu imię "Państwo Palestyńskie" i zawiera z nią przymierze.
Zaślepiony nienawiścią do niewiernych psów islam godzi się na tę umowę.
Do czasu...
Do czasu, gdy jedna ze stron nie będzie już potrzebowała tej drugiej.
Ze strony muzułmańskiej wolno zawrzeć umowę z niewiernymi na 10 lat idąc za przykładem danym przez Mahometa.


Fotografie zamieszczone powyżej można uznać za prima facie dowód na to, że apokaliptyczne "znamię bestii" pochodzi z papieskiego Rzymu zakodowane w
Kodeksie Watykańskim (Codex Vaticanus).

666 to także arabskie, ismaelickie Bismillah dzisiejszych jihadistów - w imię Allaha.
Gdy jezuita, kardynał Jorge Mario Bergoglio zasiadł na tronie papieskim, w islamskim środowisku nie ukrywano radości (szczególnie w Argentynie, gdzie Bergolio był znany ze swojego nastawienia do społeczności żydowskiej i Izraela).

Obrazek
Czy to jest dość wyraźny przekaz dla tych, którzy twierdzą, że islam to religia pokoju?
Islamofobia czy islamorealizm?
Osądźcie sami.
Obrazek

Polskiego pochodzenia jezuita, Szymon Perski znany jako prezydent Izraela, Szymon Peres
Włoskiego pochodzenia jezuita Jorge Mario Bergoglio dziś rzymski papież
Mahmud Abbas od 1965 roku członek Al Fafatah (arab.: zwycięski podbój) dziś prezydent Palestyny

Pytam: CHRYSTUS CZY WATYKAN?
STWÓRCA WSZECHŚWIATA CZY 666 i ALLAH?


_______________________________________


http://english.alarabiya.net/en/News/middle-east.

Chamish, Barry. Paul – The Vatican Nazi Saint. This author/political journalist’s investigative reports and “Vatican Ratline” can be read at <http://www.barrychamish.com/Newsletters_2014/paul-the-vaticans-nazi-saint.html#sthash.IdHh4yWV.dpuf>

http://romannacht.blogspot.com/2015_05_01_archive.html

_________________
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 1 października 2015, o 16:42 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: APOKALIPTYCZNE BESTIE - Roman Nacht
 Post Napisane: 17 maja 2016, o 09:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 13862
Roma bestia która mówi dziwne rzeczy o Bogu i nad Niego wywyzsza siebie .
Wywyzsza przez głowe papieża .
Druga bestia islam - allah .
To jej przekaze władze .
Obserwujemy dziwne rzeczy dzieja sie w watykanie logo Smok.
Dziwne bo w jakims omamie pedza swoich wiernych do oddania siebie pod władze
allaha.
Oczywiście ,ze poki co jeszcze prostaczkowie uspieni ukołysani kołysaniem obrazów
nie chca o tym wiedzieć .
Ale znaki na niebie i ziemi pokazuja ,ze alah sie niecierpliwi i chce pokłonu,wszystko nabiera przyspieszenia.
Franciszek zapowiedział ,ze swieta bozego narodzenia moga ? byc juz ostanie ?
Widzimy ZALEW powodzi islamu i widzimy ze islam wygrywa nawet w konkursie piosenki.
Bestia przejmie władze i bedzie sie działo.

_________________
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: APOKALIPTYCZNE BESTIE - Roman Nacht
 Post Napisane: 17 maja 2016, o 14:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 13862
Czy cos nam umyka czy nie chcemy wiedzieć ?
Bestie Apokalipsy czyli Objawione kim one są.
Czy to Roma- matka wszetecznic
Czy to islam - alah ?

Pierwsza bestia odda władze drugiej bestii

_________________
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 17 maja 2016, o 14:49 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin » ILUMINAti -masoni - OKULTYZM-


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL