Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin » ILUMINAti -masoni - OKULTYZM-




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: TETRAGRAMATON Film KijaniAmariAK
 Post Napisane: 6 listopada 2020, o 13:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
KING'S DISEASE KING JAMES & THE SERPENT KING OF THE BOTTOMLESS PIT


KijaniAmariAK
41,6 tys. subskrypcji
W tym odcinku przyjrzymy się dokładniej okładce 13. albumu studyjnego Nasa King's Disease. Przyjrzymy się również krótkiemu wywiadowi Obamy z Lebronem Jamesem z 31 października 2020 r.
Halloween w The Shop, aby zobaczyć, jakie powiązania możemy znaleźć.
Długość tego filmu to 19:22 (* Nie zrobiono tego celowo).
Konkordancja Stronga wymienia epignozę G1922 - dokładna i poprawna wiedza. Wiedza o JEDNYM PRAWDZIWYM BOGU, który oświecił duszę.
POCHWAL JAH !!!
...
Znany wojownik
2 dni temu (edytowano)
Podział salonu fryzjerskiego jest wyraźniejszy.
Jako dziecko zawsze patrzyłem na to z otwartymi oczami i dlaczego został użyty. Dziękuję ci mój Bracie za wyjaśnienie tego znaczenia.
Niech Najwyższy was błogosławi.
Świadectwo jest zawsze potrzebne w tych czasach, kiedy wróg jest zawsze
atakowanie tych, którzy zawsze szukają prawdy i są Królem Jeszuą.
Shalom.
.
TATALICZNY KANAŁ
2 dni temu
Uwielbiam jego filmy, bo potem zawsze jestem mądrzejszy. Nie miałem pojęcia o postu fryzjera.
.Nelson.
2 dni temu
„Nic nie dzieje się przez przypadek” masz rację.

RegSledge
2 dni temu
Programowanie owiec jest prawie zakończone. Wszystko idzie zgodnie ze scenariuszem. Z powodzeniem sprawiliśmy, że większość populacji uwierzyła w naszego wirusa i nosiła maski jak niewolnicy, którymi są. Musimy tylko sprawić, by kilka kolejnych filmów stało się wirusowych na temat osób, które wciąż nie śpią, i sprawiło, że wyglądali na całkowicie szalonych w oczach owiec.
Możemy łatwo utrzymać ich w walce o wybory, ponieważ wciąż nie mają pojęcia, że ​​wybieramy dla nich swoich marionetkowych prezydentów, a wybory to tylko program telewizyjny. Najwyższy czas, aby przynieść drugą falę, abyśmy mogli ponownie zamknąć ich w domu i nie wypuszczać, dopóki nie przyjmą naszych trujących szczepionek i nie umrą w ciągu najbliższych 8-12 miesięcy.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zabronimy im wychodzenia poza własny dom, jeśli nie zostaną zaszczepieni. Musimy kontynuować ich programowanie poprzez ruchy, które stworzyliśmy, takie jak Qanonnn, Anonymous itp. Wkrótce będziemy mogli rozpocząć III wojnę światową między politycznymi syjonistami a islamem, jak przewidział nasz bohater Albert Pike, co ostatecznie doprowadzi do zniszczenia chrześcijaństwa i ateizmu w tym samym czasie. Następnie wprowadzamy implanty mikroczipa, aby całkowicie kontrolować ludzi, którzy to robią, i zamieniać ich w roboty. Musimy także zrujnować gospodarkę i całkowicie wyeliminować gotówkę na podstawie rozprzestrzeniania się wirusa, a wreszcie wprowadzić nasz Nowy Porządek Świata i Jeden Rząd Światowy, na które czekaliśmy od wieków.
W przypadku, gdy coś pójdzie poza scenariusz, zawsze możemy wyciągnąć naszą ulubioną kartę wyścigu i poprosić naszego BFF George'a Sorosa o zabicie innej czarnej osoby, abyśmy mogli podzielić ich trochę bardziej i wykorzystać ich protesty na naszą korzyść, aby zwiększyć liczbę przypadków wirusów. Tak długo, jak będziemy nadal korzystać z naszych mediów, aby kształtować opinię publiczną i grać po stronie przeciwnej, używając każdego z nich, gdy będzie to konieczne, do wspierania naszych celów, będzie dobrze.
--- 1% (globalne elity)

Szukaj Pana, póki jeszcze masz czas. Boże błogosław
.
Pamela kocha Jezusa Chrystusa
My, czy to dotyczy ciebie ?????

Lilly Hanna
1 dzień temu
Dobrze podkreślone, ale dzieci Mesjasza to Owce, ponieważ jest Dobrym Pasterzem. Społeczeństwo sprawia, że ​​wydaje się, że bycie owcą to coś złego, ponieważ normalnie śpią i są głupie. Ale te fajne to kozie smh. Biblia mówi, że kiedy Mesjasz nadejdzie w ten wielki dzień żniw, postawi owcę po swojej prawej stronie i kozę po swojej lewej stronie.
.
Kimmykimko
2 dni temu
Nie mogę tego wymyślić. To jest dosłownie zapisane w materiale istnienia. Niesamowity.
,
Cindy Reinhart
2 dni temu
Widzę oczy Obeezy'ego w innych… Elon Musk… fałszywy Osama itd.
To, co teraz widzę, Barry jest wewnątrz naszego VP Pence.
Jesteśmy świadkami czystego zła! Urodziliśmy się na taki czas. Jesteśmy tym pokoleniem.
Niech nasz Ojciec błogosławi Ciebie i Twoich KijaniAmariAK i wszystkich Twoich widzów. Już czas… Czuję to.
Nadchodzi nagłe zniszczenie… Umowa Abrahama.
.
VICTORIA LAIDLAW
1 dzień temu
Abraham accord is based onPodstawą jest porozumienie Abrahama

https://youtu.be/ANJ3ZjJFcBU
BLESSINGS
1
Max Maximus 3.0
1 dzień temu
Not legitimate in any way these actors are perpetrating a ruse on the world for the most part:
W żaden sposób nieuzasadnieni aktorzy w większości dokonują podstępu na świecie:
https://youtu.be/kVvO3-q1-DI
.
MCperVERSE
1 dzień temu
Zwróć uwagę, że z dwóch linków udostępnionych w komentarzach 1 nadal działa i nabiera rozpędu, podczas gdy drugi został usunięty, a konto zamknięte. Zabierają prawdę każdemu, kto jej nie ma, z każdym mijającym dniem. Guru New Age w drugim ogniwie, które wciąż działa, pracuje dla nadchodzącego systemu bestii. Victorio, czy są jakieś inne podobne linki z dodatkowymi informacjami ujawniającymi Porozumienie Abrahama, którymi możesz się podzielić? Mam przeczucie, że odniesiesz zwycięstwo, gdy nasz ojciec położy Swoje prawo ... tak jak tam, gdzie ten drugi wydaje się być po prostu zdezorientowany do maksimum i pomaga szerzyć kłamstwo na maksymie ... Jeszua Hamashiach jest drogą, prawdą i światłem ... On przyszedł i przyjdzie ponownie ... dzięki Jego Odwiecznej Miłości powinno być bardziej niż oczywiste, jak blisko i Niebo zostało zesłane przez Jahwe, kiedy stał się człowiekiem i ile mamy Jego dzieci, robimy teraz i będziemy ZAWSZE liczą się dla Niego. Módlcie się, pośćcie, pokutujcie i powtarzajcie w Niebiańskim Imieniu Najwyższego.
.
Cindy Reinhart
1 dzień temu
-MCperVERSE Tak. Prawda zostaje wymazana. Ciągle myślałem biblijnie… on zawiera przymierze z wieloma… kiedy mówią o pokoju i bezpieczeństwie, nagłe zniszczenie. Ten świat jest w 100% biblijny. Prawdopodobnie dlatego mój umysł poszedł tam. Właśnie obserwowałem Bliski Wschód, niebo i pod naszymi stopami.
3
Maximus Decimus Meridius
2 dni temu
Tak wielu obserwujących i wierzących w selekcję 2020 SMH. Mówi o kolejnym wielkim złudzeniu. Niech Bóg błogosławi moich braci i siostry w potężnym imieniu Chrystus Jezus
. Będziemy musieli sobie pomagać, jak nigdy dotąd.
God bless my brothers and sisters in Christ Jesus mighty name
. We will need to help each other like never before.
.

Veldtian1
2 dni temu
Obama jest dosłownie obrzydliwie kulawy, na pewno jest królem Ziemi, nie ma mowy, żeby był TYM facetem.
3
Tom Hyatt
2 dni temu
Wolałbym to zobaczyć niż film. Twój głos to najlepszy dokument. Świetna edycja wideo. Dobra rzecz, wielkie przebudzenie! Pan podnosi zasłonę i objawia się iluzja oszustwa. Modlę się, aby to doprowadziło do zbawienia wielu dusz !!!
31

Ami Riegel
2 dni temu (edytowany)
Tak, widzisz te uszy u tego uśmiechniętego diabła? To było uszy OBAMAS W porządku
,TealBlues2
2 dni temu
Oryginalna historia o „wampirach” może mieć swoje korzenie w samej Biblii poprzez „Amalekitów” - ich imię oznacza „wampir”, a ich plemię było właściwie znane z wampiryzmu w najbardziej dosłownym tego słowa znaczeniu. Uważano, że „Amalek” był wnukiem Ezawa --- Inni twierdzą, że Amalekici w rzeczywistości mogli być „nasieniem węża” lub Nefilim
5
James Hoyle
2 dni temu
łał. Właśnie WIEDZIAŁEM, że fryzjerzy mają jakieś wielkie okultystyczne znaczenie!
13
obudził kupującego z Wal-Martu
2 dni temu
Pełnia księżyca była również w Byku razem z Uranem, a ostatnim razem, gdy Uran był w Byku, był rok 1944, "44" i nie było to zamierzone, ale lata 40. wyglądały dość kiepsko w tej dekadzie ... Uran wrócił do Byka w 2018 roku i zaczyna się więcej kupy jak zawsze ... może dlatego nazywa się Uran ... Byk to byk, więc jest to w zasadzie shit time.
.
Larry Mead
2 dni temu
1944 krwawy księżyc 2020 krwawy księżyc 76 lat między krwawymi księżycami w Halloween
10
Rachael
2 dni temu
Całkowicie się zgadzam, że Obama jest antychrystem. Ten album też z nas kpi, ponieważ chcieliśmy być naszym własnym królem. W ten sposób zostaliśmy zranieni i dotknięci chorobą. Choroba G4151 nadludzka anioł, demon. To również wyjaśniałoby mieszanie się symboli na krześle, gdy my (aniołowie) mieszaliśmy się (H6151) z gadzią rasą istot Szatana (demonów), czyniąc nas żelazem zmieszanym z grząską gliną. Jezus jest jedynym lekarstwem, gdy umarł na krzyżu, aby mógł pogodzić twoje dobre U i twoje złe U z powrotem z Bogiem, czyniąc cię Z DWÓCH, JEDNEGO nowego człowieka, burząc środkową ścianę działową, dając ci pokój Efezjan 2: 13-18.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 6 listopada 2020, o 13:38 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: TETRAGRAMATON Film KijaniAmariAK
 Post Napisane: 6 listopada 2020, o 17:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
42" OCCULT SYMBOLISM OF CHADWICK BOSEMAN'S DEATH
KijaniAmariAK
W tym odcinku przyjrzymy się okultystycznej symbolice związanej ze śmiercią Chadwicka Bosemana.
.
Zaufaj Jezusowi Jan 14: 6
2 miesiące temu
Od dnia „śmierci” Czarna Mamba do dnia „śmierci” Czarnej Pantery to 216 dni. 6x6x6 = 216
Film „Czarna Pantera” został wydany 16 lutego 2016 roku, a gra gwiazdowa Kobe Bryanta miała miejsce 16 lutego i 16 lutego. Ostatni film, w którym Chadwick był, został wydany 12 czerwca, 12 czerwca, czyli 216 wstecz, a on „umarł” 2 miesiące i 16 dni po tym dniu.
Chadwick Boseman wystąpił w filmie „42”, to wsteczna liczba Kobe. W tym filmie grał rolę Jackiego Robinsona, a teraz „umiera” w dniu, w którym pamiętamy Jackiego Robinsona.
.
Luis Hernandez
2 miesiące temu
Rozmawiałem dzisiaj z mamą o tym wszystkim ... coś wielkiego uderzy w USA
SystemCrasher113 dlp
2 miesiące temu
To niesamowite, jak Bóg pozwala, aby każdy najdrobniejszy szczegół był idealnie dopasowany, aby został odsłonięty przez właściwą osobę z oczami, które widzą !!!
31
Jeff Moore
2 miesiące temu
Każda umierająca osoba wzbudza we mnie podejrzenia ....... widziałem nagłówki i powiedziałem mojej żonie, że to bardziej rytualne bs.
.
Seth Burkhart
2 miesiące temu
Moje pytanie brzmi, czy są wystarczająco wysokie, aby wcześnie zgłosić się do swoich bunkrów? Wiem, że niektórzy z nich muszą służyć, zachowując się tak, jakby wszystko było w porządku, ale myślę, że Kobe, David Bowie, Chester Benigan, Chris Cornell i Alan Rickman mogli udać się do „Babilonu”, rzekomego miasta pod Denver.
1
Marian Marcus
Przemysł rozrywkowy, w tym sporty profesjonalne, jest zaangażowany w rytualne ofiary. Robią to w związku z premierą nowych filmów, podczas sezonu nagród, dla mistrzostw, stanowisk politycznych oraz sławy i fortuny.
2
Seth Burkhart
2 miesiące temu
Marian Marcus, ten świat jest tak fajny, że nie miałbym dzieci, gdybym wtedy wiedział, co wiem teraz.
.
Midnights & Mornings
2 miesiące temu
Corona Virus literally means "Crown the Snake"
Noce i poranki
2 miesiące temu
Wirus Corona dosłownie oznacza „Koronuj Węża”
.

KijaniAmariAK
2 miesiące temu
Modlę się o zdrowy i szybki powrót do zdrowia, przyjacielu! NAJWYŻSZY jest nasz lekarz. POCHWAJ JAH!
15
Maximus Decimus Meridius
Maximus Decimus Meridius
2 miesiące temu (edytowany)
@KijaniAmariAK HalleluYAH! Dobre rzeczy mój bracie, widzę, że nie odrzucasz ani nie komentujesz tak często, ale uwielbiam to widzieć, zwłaszcza że bracia w potrzebie są tym, którym potrzebujemy w dzisiejszych czasach społeczności. TMH Bóg dał nas sobie nawzajem, abyśmy pomagali na tym świecie, błagałbym wszystkich wyznawców i wierzących w Jahushua Ha'mashiach, czyli Jezus Chrystus, aby pomagali współwyznawcom wykładniczo, jak nigdy dotąd nie potrzebujemy siebie nawzajem. naucz nas, to jest ewangelia, a potem dokonał prawdziwego ciężkiego podnoszenia, kładąc swoje życie, abyśmy mogli być pojednani z ojcem przez łaskę. Żadna praca własna nie jest nam wybaczona, jeśli przyjmiemy ten dar od Stwórcy Darmowe, ale nie tanie. Mam zamiar modlić się za naszego brata, który jest teraz biedny i dzięki wierze wyzdrowieje.
Jeden dla Nelsona, brata w potrzebie, który o to prosił, i jeden dla kijani za poszukiwanie i mówienie prawdy w erze oszustwa.
Jana 15:13 Nikt nie ma większej miłości niż ta, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.
.
Niech Pan przyniesie wam zdrowie, pokój i zbawienie.
W imię Jezusa.
3

Maximus Decimus Meridius
2 miesiące temu
-Dj Colourzone Pamiętaj, że masz brata w Chrystusie, który kocha cię jak brata. Tak jak mój Bóg mi rozkazał. Modliłem się za nelsona i kijani, teraz będę się modlić za ciebie. Gdybyś mógł modlić się za mojego ziemskiego ojca, który tak naprawdę nie jest wierzącym i nie mogę go zmusić. Ale każdego chrześcijańskiego morału, którego się nauczyłem, a nie od Ducha Świętego, nauczyłem się od niego, gdy dorastałem. Jest lojalny, jest człowiekiem honoru, prawości i moralności. Nie rozumiem, dlaczego taki jest i nie wierzy w Boga ani w życie pozagrobowe. Mówię mu, mówię, dlaczego masz jakąś moralność, jeśli nie wierzysz, że nie będziemy sądzeni po tym życiu, dlaczego nie żyć jak poganin? I złości się i łamie mi to serce, bo nie chcę iść do nieba i wiem, że go tam nie będzie. To zraniłoby mnie tak głęboko w mojej duszy. Więc gdybyś mógł się za niego pomodlić, doceniłbym to bardziej niż znasz brata. Tak jak powiedziałem, będę się za was modlić, ponieważ odpowiedzieliście na mój komentarz i jako bracia i ciało Chrystusa musimy być przy sobie nawzajem, szczególnie w tych czasach. Nawet jeśli to tylko w modlitwie. Modlitwa jest tak potężna. Niech cię Bóg błogosławi w drogocennym imieniu Jezusa Chrystusa, znanego również jako Jahushua Ha'Mashiach
.
Dj Colourzone
2 miesiące temu
-Maximus Decimus Meridius Bracie, gorąco modlę się do Boga Ojca w imieniu Jezusa, aby zmiękczył serce twojego ziemskiego ojca, aby mógł zrozumieć SŁOWO i PRAWDĘ, którą jest Jezus Chrystus.
Że go rozpozna i uwierzy w niego. Czyniąc to, mógłby przyjąć swoją ofiarę za zadośćuczynienie za grzechy i otrzymać darmowy dar łaski. Czyniąc to, rzuca go na kolana, aby odpokutować za swoje grzechy i naprawdę zostać zbawionym. Proszę o to Ojca zgodnie z Jego wolą, a nie moją i naprawdę wierzę, że dzisiaj jesteśmy o krok bliżej do dodania imienia waszego ziemskiego ojca do księgi żywych! AMEN
.
Donna Gospel Outside Ministries
2 miesiące temu
To wyzwoliło coś w sferze duchowej. Ostatnio zmagam się ze skupieniem się na modlitwie i szukaniu Pana. Zasypiam w ciągu dnia, jakbym nie spał poprzedniej nocy. Wiem, że to wojna, a szatan jest przeciwko mnie i innym świętym. Widzę cię Szatanie. Bóg mnie NIE opuścił.
.
Jenn Richardson
2 miesiące temu
Uzgodniono teraz totalną wojnę - niech Bóg błogosławi ciebie i innych wierzących w tej społeczności
3
Nicholas Ferrara, Esq., Realtor

2 miesiące temu
To samo i miałem STRASZNE bóle nóg, podobnie jak to, co czułem, gdy dorastałem jako nastolatek. Lubię myśleć, że to dlatego, że teraz wzrastam duchowo
4
Donna Gospel Outside Ministries
2 miesiące temu
Nicholas Ferrara, Esq., Realtor Amen! Tak, ja też mam okropny ból! Mam 47 lat i moje nogi są pełne bólu. Chodzenie, a nawet schodzenie po schodach może być czasami bolesne.

Tak, kocham tę duchową perspektywę. Rozwijamy się duchowo, jesteśmy rozciągani, przycinani i udoskonalani! Boże błogosławieństwa, zaopatrzenie, ochrona i kierownictwo dla ciebie i twojej rodziny. W niezrównanym imieniu Jezusa Chrystusa z Nazaretu.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TETRAGRAMATON Film KijaniAmariAK
 Post Napisane: 6 listopada 2020, o 18:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
WAKANDA FOREVER OR SOMETHING MORE (THE TRUE MEANING BEHIND THE BLACK PANTHER SALUTE)
•3 wrz 2020

KijaniAmariAK
41,6 tys. subskrypcji
W tym odcinku przyjrzymy się symbolice związanej ze Śmiercią Czarnej Pantery oraz prawdziwemu pochodzeniu i znaczeniu Wakanda Forever Salute. Przyjrzymy się również symbolice ASENCION Davida Blaine'a, aby upewnić się, jak wiąże się ona również ze śmiercią Chadwicka Bosemana.

* KOREKTA ** - 0:29 w filmie Źle się wypowiedziałem, mówiąc „44-minutowy film”. Chciałem powiedzieć „44-sekundowy film”, tak jak w poprzednim filmie.

Oto 44-sekundowy klip wideo Chadwicka Bosemana z Operacji 42, do którego nawiązałem
Jak się okazuje, całe wideo było między 4:06 a 4:07, co łączy go z Obamą czytającą Psalm 46, który deklaruje się jako BÓG i 47. problemem, czyli Euklidesem lub Okiem Horusa.
.

JesusChristmyKing
2 miesiące temu
To wszystko to RYTUAŁY ... noszenie maski, powiedzenia, ruchy itp.
Amira
2 miesiące temu
tak
I niestety, nosząc maski, ludzie biorą udział w tych rytuałach, niezależnie od tego, czy o tym wiedzą, czy nie.

LAIDLAW

Wiele osób zmarło z powodu wirusa koronowego
4
VICTORIA LAIDLAW
2 miesiące temu
-Stardust Crusader. nie, umarli z powodu podstawowych warunków.
BŁOGOSŁAWIEŃSTWA
Nie ulegaj zaklęciu NWO upadłych aniołów zła.

Bądź bezinteresowny
1 miesiąc temu
-VICTORIA LAIDLAW ... To nie jest wirus! Chodzi o nadchodzącą złą szczepionkę, która zmienia twoje DNA !! Nie bierz tego ani nie poddawaj się testom !!! Maska dotyczy kontroli, czarów i czarów !!
.
VICTORIA LAIDLAW
1 miesiąc temu (edytowany)
Bądź bezinteresowny
Dziękuję Ci.
Rozumiem, że szczepienia mają DNA upadłych aniołów. (Glina zmieszana z żelazem)
Biblia mówi, że narody zostaną oszukane przez magię. FARMAKIA W ŁACIŃSKU TO CZAROWNICTWO / CZARNOŚĆ
Mam nadzieję, że nasz niebiański Ojciec wkrótce nas zabierze.
BŁOGOSŁAWIEŃSTWA
4
NIE NOSĘ MASKI
1 miesiąc temu
JesusChristmyKing tak i dla wszystkich tak zwanych wierzących w maskach, którzy będą się dogadywać, to przyjdzie do nich ...

Horyzont
1 miesiąc temu
tak, wszyscy biorą udział w masowym rytuale dla NWO / czaszki i piszczeli lub co, z tego wszystkiego wyjdą szalone rzeczy.

LeGeNd
1 miesiąc temu
VICTORIA LAIDLAW było już ujawnione, jak każdy pacjent umiera, lekarze są zmuszeni wyjaśnić na akcie zgonu jego koronawirus hmmm trochę dziwne, jeśli mnie zapytasz ...
Przez łaskę Boga
2 miesiące temu
-Michael To naprawdę niesamowite, jestem pod wrażeniem jego „wzroku”. Jestem bardzo wdzięczny, że dzieli się tą wiedzą i wiem, że Bóg go wykorzystuje i błogosławi mu za to.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TETRAGRAMATON Film KijaniAmariAK
 Post Napisane: 8 listopada 2020, o 17:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
STRANGE ANOMALIES PART 3: WOLVES IN SHEEPS CLOTHING THE LIGHTNING AND THE MAN WHO FELL TO EARTH
https://www.youtube.com/watch?v=5uA9_DX ... aniAmariAK


.KijaniAmariAK

W tym odcinku przyjrzymy się zabójstwu Jonathana Price'a w Wolfe City w Teksasie, dokonanym przez funkcjonariusza policji Shauna Lucasa. Robiąc to, ujawnimy ukrytą symbolikę ukrytą głęboko w tym zaaranżowanym wydarzeniu. Przyjrzymy się także Liber 777 Aleistera Corwleya i jak łączy się on z Łukaszem 10:18, LIGHTNING FROM HEAVEN.
........
Cindy Reinhart
4 tygodnie temu
Cały ten świat to kłamstwo i iluzja. Kilka gadających głów podłączonych do śpiączącego faraona. Ula umysł. Czyste zło.
82
Wierny Boże
4 tygodnie temu
Woah, to jest dokładnie to słowo (ILUZJA), które jest pod wrażeniem mojego ducha dzisiejszego ranka, gdy się obudziłem, pierwszą rzeczą, nad którą się zastanawiałem, są kłamstwa tego świata .. Powiedziałem sobie, że wszystko jest przedstawiane jako „ZŁUDZENIE”, wiesz Można powiedzieć, że iluzje oszukują umysł; wszyscy zostaliśmy oszukani, dopóki dobroć Boga nie otworzy nam oczu, abyśmy teraz mogli dostrzec prawdę. Cała chwała Bogu
11
Cindy Reinhart
-WiernyBóg Tak, rzeczywiście! Wierni ojca wychodzą „z pracy na drewnie”. Wierny Boże, niech nasz Ojciec w Niebie błogosławi Ciebie i Twoich! Uśmiecham się… Nie jestem już sam. Dużo miłości. :) To dla mnie niesamowite!
Wierny Boże
4 tygodnie temu
Cindy Reinhart Uwielbiam tę więź z moimi współwyznawcami.
Uśmiechajcie się dalej, bo nasze odkupienie jest blisko !!
twoja siostra w Christ Marie
2
Wszechmocny JESTEM
3 tygodnie temu
Jedna z największych iluzji ...
Prawdziwy pierwszy czarny prezydent ...
https://teespring.com/new-abraham-linco ... 2&cid=2397
.
Marianna Shurkova
3 tygodnie temu
- Pokazał to kanał ALLMighty I AM EnterTheStars. Trump oszukuje tak wielu. Jahwe jest naszą jedyną i prawdziwą nadzieją !!
Torrie N
3 tygodnie temu
-Wierny Bóg Bóg nazywa to silnym złudzeniem 2 Tesaloniczan 2:11
1
Gabrielle Elliott
2 tygodnie temu
Tak, to cały świat jest sceną
1
Jessica Oatis
4 tygodnie temu
Twój poziom wnikliwości jest niesamowity !!! Dziękuję za całą twoją pracę na rzecz szerzenia prawdy i dotarcia do zgubionych! Chwała Bogu!
.
Virginia Donovan
4 tygodnie temu
Powiedziałbym tak, dokładnie tak. Co więcej, są ofiarami dla szatana, rytuałami czarnej magii w celu przywołania i zainicjowania demonicznej aktywności.
13
Ayden Sumerall
3 tygodnie temu (edytowany)
Zgadza się, a niektórzy z nich nawet nie są „martwi”. Może klony, które pomogą stworzyć chaos i założę się, że nie znajdziesz żadnych lub niewielkich informacji o nich. Czemu? Ponieważ albo są klonami, albo pochodzą z podziemia. Przypomina mi ten film „My”. Ten film ma symboliczne znaczenie. Obejrzyj, jeśli tego nie widziałeś.
.
DRE YASHAREL
3 tygodnie temu
Jak myślisz, czym była śmierć George'a Floyda? szachowy ruch, aby zobaczyć, jak ludzie zareagują na kolejne bezsensowne zabójstwo, aby przygotować się na ludzi, którzy wystąpią przeciwko szczepionkom i upadkowi, który dotknie kraj. Chcą zmniejszyć liczbę ludności, której nie obchodzi stary sposób życia, a mniej mogą przejmować się utratą pieniędzy.
4
William Wright
3 tygodnie temu
to jest gra w szachy w porządku, ale zaczęła się dawno temu, Bóg już wygrał i Chrystus zapewnił Zwycięstwo. musimy wiedzieć, jakie ruchy Bóg zamierza wykonać i poruszać się razem z Nim, nie podążać za tłumami, nie szukać schronienia w bunkrach lub jaskiniach, podążać za Duchem Świętym, który przemawia przez tych, którzy pragną tylko służyć Bogu, a nie siebie, a przede wszystkim, nauczcie się mocy modlitwy i zróbcie to, co musicie, aby Duch mógł być z wami,

naśladując Chrystusa najlepiej jak potraficie, wszyscy wielcy ludzie, którzy byli wielcy tylko dlatego, że wykonywali słowo Boże. Cała wielkość w każdym z nas jest odbiciem naszego zrozumienia woli Bożej. Bóg nie ma tajemnic, że Jego Wola nie jest przed nami ukryta. Jego plany są ujawniane, jeśli ktoś ma oczy, by widzieć i uszy, by słuchać.
.
D M
4 tygodnie temu
Taylor Schiff Mój przyjacielu.
Nie jestem autorytetem w Piśmie Świętym, ale z tego, co wiem, Bóg zarządza wszystkimi rzeczami naraz.
Utrzymuje równowagę.
Wagi są równoważone przez tych, którzy sprzedają swoje dusze zwodzicielowi za materialne korzyści w tej dziedzinie.
Ma to na celu przywrócenie naturalnego porządku, reszta cierpi z powodu swojej zdrady.
Przegrywamy, ponieważ oni przyjmują.
Gdybyśmy wszyscy przestrzegali praw Boga i żyli z Nim w centrum naszego życia, te problemy nie istniałyby. Nie obwiniajcie ani nie bluźnijcie Najwyższemu. Poddajcie się Mu i módlcie się do Niego, a On wskaże wam drogę do wolności.
Mam nadzieję, że w jakiś sposób ci to pomoże i będę się modlił, aby twoje ciężary zostały złagodzone. Proszę, módlcie się również za mnie.
.
E A
4 tygodnie temu
Taylor Schiff
Tragedia niegodziwców i błogosławieństwo zaufania Bogu
Psalm Asafa.
73
Zaprawdę, Bóg jest dobry dla Izraela,
Do tych, którzy mają czyste serce.
Ale jeśli chodzi o mnie, moje stopy prawie się potknęły;
Moje kroki prawie się poślizgnęły.

Bo zazdrościłem chełpliwym,
Kiedy ujrzałem pomyślność niegodziwców.

Bo w ich śmierci nie ma boleści,
Ale ich siła jest mocna.

Nie mają kłopotów jak inni mężczyźni,
Nie są też nękani jak inni mężczyźni.

Dlatego pycha jest ich naszyjnikiem;
Przemoc okrywa ich jak odzienie.

Ich oczy wylewają się z obfitości;
Mają więcej, niż mogłoby sobie życzyć serce.

Szydzą i złośliwie mówią o ucisku;
Mówią wyniosle.

Skierowali usta ku niebu,
A ich język chodzi po ziemi.

Dlatego jego lud powraca tutaj,
A wody z pełnego kielicha są przez nich osuszane.

A oni mówią: „Skąd Bóg wie?
A czy jest wiedza w Najwyższym? ”

Oto bezbożni,
Którzy zawsze czują się swobodnie;
Zwiększają bogactwa.

Zaprawdę, na próżno oczyściłem swoje serce,
I umyłem ręce w niewinności.

Przez cały dzień nęka mnie,
I każdego ranka karceni.

Gdybym powiedział: „Tak powiem”
Oto byłbym nieprawdziwy wobec pokolenia Twoich dzieci.

Kiedy pomyślałem, jak to zrozumieć,
To było dla mnie zbyt bolesne…

Aż wszedłem do świątyni Boga;
Wtedy zrozumiałem ich koniec.

Zaprawdę, umieściłeś ich na śliskich miejscach;
Skazałeś ich na zagładę.

Och, jak za chwilę zostali doprowadzeni do spustoszenia!
Są całkowicie pochłonięci strachem.

Jak sen, gdy się budzi
Więc Panie, kiedy się obudzisz,
Będziesz gardził ich obrazem.

Dlatego moje serce było zasmucone,
I byłam zirytowana.
Byłem taki głupi i ignorancki;
Byłem przed Tobą jak bestia.

Niemniej jednak stale jestem z Tobą;
Trzymasz mnie za prawą rękę.

Poprowadzisz mnie swoją radą,
A potem przyjmij mnie do chwały.

Kogo mam w niebie oprócz Ciebie?
I nie ma na ziemi nikogo, kogo bym pragnął, oprócz Ciebie.

Moje ciało i serce zawodzą;
Ale Bóg jest siłą mojego serca i moim działem na wieki.

Zaprawdę, ci, którzy są daleko od Ciebie, zginą;
Zniszczyłeś wszystkich, którzy porzucają Cię z powodu nierządu.

Ale dobrze jest dla mnie zbliżyć się do Boga;
Zaufałem Panu Bogu,
Abym mógł oznajmić wszystkie Twoje dzieła


El-Nazr McDowell
4 tygodnie temu
@Ed DeBolt Nie zastanawiałbym się zbytnio nad takimi rzeczami jak David Icke. 911 było prawdziwe. Po prostu nie zrobiono tego w sposób, o którym mówią, ani w celu, który twierdzą. Może przyjrzę się bardziej temu, co mówisz o zamianie ról, ale z tego, co wiem, te programy iluministyczne dla konkretnych osób z określonych rodzin, z określonymi środowiskami, aby odegrać scenariusz w czasie rzeczywistym, czy umrzeć jako bohater lub złoczyńca dla ludzi ubóstwiać.

Jest powód, dla którego postacie takie jak Kobe mówią, że chciał umrzeć młodo, ponieważ miał odegrać rolę męczennika swoją krwią. Wierzę, że pewne rytuały, takie jak rytuał śmierci Kobe i Gianna, były prawdziwe, ponieważ ci faceci wierzą w rytuał składania krwawej ofiary w Beltane. Im młodsza, surowa i zdrowsza jest krew i większa sława, tym lepsza i potężniejsza jest magia. Z tego powodu Antychryst nazywany jest nosicielem męczenników

Shane Caldeira
4 tygodnie temu
Jachin i Boaz - Bliźniacze Wieże 101

Sprawy się nagrzewają, ponieważ lewica i prawica (demokrata i republikanin) wkrótce zostaną rozpuszczone w jednym skorumpowanym NWO. Alchemia Lucyferian Solve i Coagula - rozpuszczenie Czerwonego i Niebieskiego poprzez wojnę domową, aby stworzyć Purpurowy.
Łączenie przeciwieństw poprzez procesy alchemiczne. Jest to lucyferiańska okultystyczna alchemia na masach bezbożnych, a ognie manipulowanego chaosu przyniosą ich „rozwiązanie”. Tak samo jak dialektyka heglowska, w której teza (czerwony) ściera się z antytezą (niebieski), tworząc Syntezę (fioletowy). Fiolet to Bafomet, nieczyste połączenie przeciwieństw.

Wygląda na to, że satanistyczna elita globalistów używa „Bliźniaczych Wież” biblijnego Joachina i Boaza w swojej satanistycznej doktrynie do reprezentowania dwoistości lub przeciwieństw lub dwóch przeciwstawnych stron. Na przykład mężczyzna i kobieta, dobro i zło, miłość i nienawiść, demokrata i republikanin, materialny i duchowy, ogień i lód, ziemia i Niebo itd. Ten rodzaj dualizmu jest obecny w tych fałszywych religiach lucyferiańskich. Szatan przekręca biblijne pismo, aby dopasować je do własnej lucyferiańskiej fałszywej religii oszustwa i zła:

1 Królów 7: 21-22 KJV - I postawił kolumny w przedsionku świątyni, i postawił prawy słup i nazwał jego imię Jachin; i postawił lewy słup i nazwał jego imię. Boaz. [22] A na wierzchu słupów była lilia, tak zakończona była praca przy słupach.

Dwa filary ustawione na zewnątrz Świątyni Salomona stanowiły przejście do Świętego Miejsca Bożego, a diabeł przekręcił je, aby oznaczały coś całkowicie perwersyjnego. Łączenie przeciwieństw w celu stworzenia mieszanki lucyferiańskiej. Widzimy, jak masoni uważają, że Bliźniacze Filary reprezentują:

Dualizm i dwa filary
https://www.rimasons.org/trestleboard/2 ... az-joachim

„Po pierwsze, te filary były albo z mosiądzu, albo z brązu. W obu przypadkach pochodziły z połączenia metalu„ Słońca ”, czyli miedzi i metalu„ Księżyca ”, który był albo cyną, albo cynkiem. Ta mieszanka Słońca i Księżyca wyrażała harmonię i równowagę. Przejście przez te filary to szansa na nowy początek. Fakt, że te filary były puste, stał się dogodnym środkiem do przechowywania bagażu z przeszłości, ponieważ loża nie bierze pod uwagę lub nie pamięta błędów nowicjatu przed przystąpieniem do Złożyć.

Podejrzewam, że 911, lepiej znany jako wydarzenie fałszywej flagi z 11 września 2001 roku, było masowym okultystycznym rytuałem nie tylko jako hołd dla fałszywego boga słońca Appolyona lub Apollo (Objawienie 9:11 KJV), ale także głębszym symboliczny rytuał połączenia dwóch filarów masonerii (Joaquina i Boaza), łączący przeciwieństwa dualności, aby przynieść zsyntetyzowane Szare Państwo, Trzeci Filar, Jedno Światowe Centrum Handlu, Jeden Światowy Porządek. Nowa Wieża Babel! Przejście przez dualistyczny portal i wejście w New Age of Lucifer (101 Gate).
.
Dualizm i dwa filary
https://www.rimasons.org/trestleboard/2 ... az-joachim

„Po pierwsze, te filary były albo z mosiądzu, albo z brązu.
W obu przypadkach pochodziły z połączenia metalu„ Słońca ”, czyli miedzi i metalu„ Księżyca ”, który był albo cyną, albo cynkiem.
Ta mieszanka Słońca i Księżyca wyrażała harmonię i równowagę.
Przejście przez te filary to szansa na nowy początek.
Fakt, że te filary były puste, stał się dogodnym środkiem do przechowywania bagażu z przeszłości, ponieważ loża nie bierze pod uwagę lub nie pamięta błędów nowicjatu przed przystąpieniem do Złożyć.

Podejrzewam, że 911, lepiej znany jako wydarzenie fałszywej flagi z 11 września 2001 roku, było masowym okultystycznym rytuałem nie tylko jako hołd dla fałszywego boga słońca Appolyona lub Apollo (Objawienie 9:11 KJV), ale także głębszym symboliczny rytuał połączenia dwóch filarów masonerii (Joaquina i Boaza), łączący przeciwieństwa dualności, aby przynieść zsyntetyzowane Szare Państwo, Trzeci Filar, Jedno Światowe Centrum Handlu, Jeden Światowy Porządek. Nowa Wieża Babel! Przejście przez dualistyczny portal i wejście w New Age of Lucifer (101 Gate).
Solve et Coagula
https://youtu.be/Y7um0LTjI1k

Synteza stanu szarego
https://youtu.be/ZUkiBz9rYEs

Powstanie Feniksa
https://trumpetforyahweh.blogspot.com/2 ... x.html?m=1

Wydaje się, że zniszczenie Dwóch Filarów, Bliźniaczych Wież, reprezentuje przejście przez bramę dualizmu, jako że światowy etos przekracza teraz ustaloną moralność dobra i zła, w górę iw dół, w czerni i bieli i przenosi nas do New Age Szarego Lucyferianizmu.
To niweczy dzieło Wszechmocnego JHVH, mieszając światło z ciemnością i wprowadzając zamęt i dezorientację w Jego stworzeniu.


https://trumpetforyahweh.blogspot.com/2 ... s.html?m=1

To jest mieszanie czerni i bieli, rozmycie linii między przeciwieństwami w celu uzyskania szarości.
Połączenie trójkąta skierowanego w górę z trójkątem skierowanym w dół, aby utworzyć Gwiazdę Remphama, Kwadrat i Kompas.
Taki był plan szatana od dawna i zakończy się panowaniem antychrysta w 70. tygodniu Daniela.
Sam Albert Pike powiedział, że po trzeciej wojnie światowej będą w stanie wydobyć czystą doktrynę Lucyfera - szarą i zagmatwaną mieszankę dobra i zła w Nowym Porządku Świata.

Ponadto uważam, że Partie Czerwonych i Niebieskich zostały stworzone, aby wywoływać tarcia i sprzeciw, zarówno kontrolowane, jak i manipulowane przez Lucyfera i jego Królestwo.
Podobnie jak Bliźniacze Wieże, które zostały zburzone, aby stworzyć Jedno Światowe Centrum Handlu, tak czerwony i niebieski paradygmat przyniesie nową fioletową syntezę, doktrynę antychrysta Lucyferian New World Order.
Mieszanie tezy (kolor czerwony) i antyteza (kolor niebieski) w celu uzyskania syntezy (kolor fioletowy).

///


Wydaje się, że rok 2020 jest kulminacją okultystycznego rytuału 911, który rozpoczął się w 2001 roku i zakończy w tym roku, aby wprowadzić Nowy Porządek Świata.

Gdzie kończą się bliźniaki
https://youtu.be/MLBfvsr4Vvg

Ostatnie chwile !!
TrumpetforYahweh.blogspot.com

Wirus koronowy (koronowy)
https://docs.google.com/document/d/1sR- ... p=drivesdk

Dokumenty Google do druku
https://docs.google.com/document/d/1gvF ... p=drivesdk

Oto link do ulotki w formacie PDF na temat Znaku Bestii, który najprawdopodobniej jest implantem z mikroczipem RFID.

https://docs.wixstatic.com/ugd/8a14e6_8 ... 7703f1.pdf

Rapture wkrótce !!
- 1 Koryntian 15:52
- 1 Tesaloniczan 4:16
- Objawienie 3:10

Wersja do druku mojego pozostawionego listu:
https://docs.google.com/document/d/1wAE ... p=drivesdk

Wydaje się, że „Wielkim Dziełem” masonów i elity lucyferiańskiej jest upadek i połączenie przeciwieństw oraz doprowadzenie wszystkich rzeczy do jedności transpłciowej Bafometa, Lucyferiańskiego Szarego Państwa, które otworzy bramy piekła i zapoczątkuje Antychrysta, który pojawi się z upadłych.

Gwiezdne wrota - Objawienie 9:11
https://www.bitchute.com/video/Xu3fBn1ppOFQ/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: THE FAMILY DOLLAR MURDER -KijaniAmariAK
 Post Napisane: 27 listopada 2020, o 19:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
THE IMPORTANCE OF FAMILY OVER A DOLLAR
(*THE FAMILY DOLLAR MURDER)
.

tłumacz pod filmem włacz text i jezyk

KijaniAmariAK
41,7 tys. subskrypcji
TO JEST POWTÓRNE ODTWARZANIE OD 3 CZERWCA 2020.
Początkowe wideo zostało usunięte z powodu roszczenia dotyczącego
praw autorskich do utworu na początku, więc właśnie usunąłem utwór.
W tym odcinku przyjrzymy się bliżej powiązaniom morderstwa George'a Floyda
w TWIN City of Minneapolis i wszystkim innym odniesieniom
do TWINS otaczających ten incydent.

Przyjrzymy się także „lustrzanemu” obrazowi demonicznego ducha ognia
znajdującego się w płonącym budynku.
Co najważniejsze, odkryjemy PRAWDZIWĄ
agendę stojącą za tym, dlaczego te zamieszki są również organizowane.
Uwaga
Film z ograniczeniami wiekowymi (na podstawie uprawnień dla społeczności)


Billy prawdę powiedział B.
5 miesięcy temu
Wszyscy muszą przestać nosić te głupie maski, poważnie!
72
Pogrzebana prawda to ziarno
5 miesięcy temu
Duchowa wojna przejawiająca się fizycznie.
Jezus nadchodzi!
.
PL
8
22:30 / 22:37
RIOTS ACROSS AMERICA: A TALE OF DWÓCH MIAST LUB TYLKO JEDNE WIELKIE KŁAMSTWO (ponowne przesłanie)
10 472 Wyświetlenie
• 16 cze 2020

KijaniAmariAK
41,7 tys. subskrypcji
TO JEST POWTÓRNE ODTWARZANIE OD 3 CZERWCA 2020.
Początkowe wideo zostało usunięte z powodu roszczenia
dotyczącego praw autorskich do utworu na początku,
więc właśnie usunąłem utwór.
W tym odcinku przyjrzymy się bliżej powiązaniom morderstwa
George'a Floyda w

23
Michael Petschlag
5 miesięcy temu (edytowany)
Wszyscy obserwowali chwilę ciszy George'a Floyda,
przez 8 minut i 46 sekund. Dokładnie o tej samej godzinie pierwsza wieża
została trafiona 9-11 o godzinie 8:46.
Zbieg okoliczności, nie sądze.
Publikujesz wspaniałe informacje, które ludzkość musi zobaczyć.
Modlę się, aby każdy mógł zobaczyć, jak "ONI"
grają przeciwko sobie po obu stronach. Zjednoczeni stoimy,
podzieleni upadamy.
43
Ally C
5 miesięcy temu
Kolejny związek z rewolucją francuską ...
Policjant, który "zamordował" George'a Floyda, nazywa się Chauvin.
Słowo szowinista pochodzi od Nicholasa Chauvina,
jednego z żołnierzy Napoleona.

Według Wikipedii:
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: THE FAMILY DOLLAR MURDER -KijaniAmariAK
 Post Napisane: 11 grudnia 2020, o 13:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
STRANGE ANOMALIES 6 THE LANGUAGE OF SYMBOLISM THE SCARLET WOMAN &THE GREAT RESET 4 gru 2020

.
W tym odcinku przyjrzymy się językowi symboliki, związkowi dwóch znanych kobiet z symbolem DELTA i co ten symbol oznacza w szerszym kontekście. Przyjrzymy się również niektórym wydarzeniom, które omawialiśmy w przeszłości, aby zobaczyć, jak łączą się one z wydarzeniami, które mają miejsce teraz. Dodatkowo przyjrzymy się klęsce Papieża na Instagramie i okultystycznemu połączeniu New Age z WIELKIM RESETEM.
.

Wu_Killuminati
6 dni temu
Jezus nadchodzi, nie chce, żebyś został w tyle, kiedy przyjdzie, poproś Jezusa o przebaczenie.
42

Renee Terry
6 dni temu
Lepiej nie czekaj, aż tu dotrze… to nie zadziała. Zrób to teraz, bo jutro nie jest nam obiecane !! Dziś jest dzień zbawienia!
6
Renee Terry
5 dni temu
-Na Misji, tak, zdecydowanie odpowiada również Jezusowi. Zaufaj mi !! Nie daj się wciągnąć w szczegóły techniczne, a raczej skup się na zdrowej doktrynie. Jestem pewien, że Jezus nie obraża się ani nie zdenerwuje, kiedy wzywamy go niewłaściwym imieniem… On po prostu kocha, kiedy go wzywamy !!! Amen, dziękuję Jezu za zajęcie mojego miejsca na krzyżu
.
James Enewold
James Enewold
4 dni temu
-OnA Mission Rev 19:12 Jego oczy były jak płomień ognia, a na jego głowie było wiele koron; i miał napisane imię, którego nikt nie znał, tylko on sam.
1

Jelly Bean
6 dni temu
czuję się jak żołnierz uwięziony za liniami wroga, który stara się nie dać się złapać ... Chodź wkrótce Panie Jezu \ 0 /
48
n
5 dni temu
Jesteś kimś więcej niż zwycięzcą, a słowo Boże jest większe niż uczucia. To jest duchowe
.
Wanda Foxx
5 dni temu
Trzymaj się z dala od ludzi Venom!
Wytrwaj do końca. Yahshua powraca w ciele! Alleluja !!
17
Ewangelia na zewnątrz
6 dni temu (edytowany)
Chwała naszemu Panu i Zbawicielowi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bracie, jesteś na punkcie!
Zasady zaangażowania. Wróg wie, że musi poinformować.
To jest rozkaz Boga dla wroga. Musimy zdobyć wiedzę i zrozumienie. Jestem strażniczką od prawie dwóch dekad. Pragnąłem Boga i szukałem prawdy. Zawsze prowadził mnie do prawdy i ukrytych rzeczy wroga. Teraz jeszcze bardziej nas uszlachetnia. Bardzo dziękuję bracie. Wyświadczyliście waszym braciom i siostrom wielką przysługę i daliście nam wielki dar w postaci waszego Boga, który dał wam wykład. Nie można zaprzeczyć Bożej ręce w swoim życiu. Wasze posłuszeństwo, wiara i miłość do naszego Ojca nie pozostają niezauważone. Błogosławić!
25

Metro szt
5 dni temu
Jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych i jeszcze o tym nie wiesz… Jesteś w BABILONIE!
.
Sharon Lawson
5 dni temu
Z pewnością tajemnica BABILONU, o której mowa w proroctwach.
5
goldieyesgods
5 dni temu
I wiesz, że nadchodzi chaos ... .. Pozostań silny w wierze
.

Metro szt
5 dni temu
-Sharon Lawson tak, to było dla mnie takie objawienie z wysokości. Zacząłem składać razem całą symbolikę, która jest widoczna. Powiedziałem OMG, że jestem w Babilonie !!! Babilon nigdy nie upadł ..... dziękuję najwyższemu za objawienie. Jeśli ktoś jest ateistą, nie jest za późno, aby się odwrócić, uwierz mi ... jesteśmy na końcu czasów !! Jeśli widzisz to zło, to musisz wiedzieć, że pan Bóg wielki G też istnieje! Kocham was wszystkich w tych nadchodzących czasach. Zachowaj wiarę ... BYŁEŚ WYBRANY TU W TYM MIEJSCU. JESTEŚ BARDZO SPECJALNY LUB SKRAJNIE ZŁY. TUTAJ SĄ WYBRANI!
/
Sharon Lawson
5 dni temu
-Metro Pcs All Praise i dzięki The Most High. Mój przyjacielu i również dzięki tobie, błogosławieństwa dla ciebie i twoich. Wszystko, czego nas nauczyli, pochodzi z BABILONU i KŁAMSTWA, a nawet RELIGII, wydaje się, że szatan to ludzie kopiujący kota, co Stwórca zrobił i nadal robi.
chwytaj dzień
6 dni temu
Dlaczego powiedział „mój przyjacielu, Gerg ,, George Floyd”
11
Wide Awake and Aware-22
3 dni temu
Ponieważ facet, który to powiedział, prawie powiedział swoje WŁASNE imię! Nawet zaangażowani „policjanci” nie byli rzeczywistymi funkcjonariuszami prawa. Aktorzy .....
Ten świat to scena!
Podział i odwrócenie uwagi - porządek z chaosu.
.
Kage Baka
5 dni temu
Kiedy więc Obama ponownie pojawi się na światowej scenie jako władca jednego rządu światowego?
8
thealonestargazer
4 dni temu
Myśląc po upadku zadu i joe, obaj powinni spaść w tym samym czasie.
3
Gotowe
5 dni temu
22:52 Ktoś ??? zauważ, że zaraz miał powiedzieć GREG, a potem się złapał ???
13
goldieyesgods
5 dni temu
tak
Prawie zapomniał swojego imienia „Przyjaciel”
.Tim Bo
6 dni temu
Bracie, bardzo cię tu doceniamy.
Dziękuję Ojcu za przesłanie, które przekazał wam.
Prawda nie ma dokąd
ukryj się teraz.
Pokój, miłość i łaska
KijaniAmariAk.
26
Stickman
5 dni temu (edytowany)
To NIESAMOWITE, ile kłamstw wyszło z ust Obamy w tym krótkim klipie wideo
6
Jessica Isaacs
5 dni temu
Również dniem założycieli Delta Sigma jest 13 stycznia.
.
Renee Terry
6 dni temu
to nigdy nie zawodzi, kiedy zaczynam tęsknić za Twoimi filmami ... wysyłasz przesyłkę ... a Ty KijaniAmariak nigdy nie zawodzisz !!!! Dziękuję Ci! Twoja praca jest o wiele bardziej utalentowana, pouczająca i nie pozwala zapomnieć o zabawie niż jakikolwiek bezwartościowy kawałek śmieciowego Hollywood, jaki kiedykolwiek wydano !!!! $
8
Nana P
6 dni temu
Trąbka dla Jahwe zagrał dziś interesujący film zatytułowany „The Last Pharaoh”, który nawiązuje do BO i przedstawia doskonałą historię i tło jego możliwego pochodzenia. Wydało mi się to fascynujące i będę to oglądać ponownie. Twoja praca jest jak zawsze niesamowita, a ja nieustannie szukam Twojego następnego filmu. Dziękuję Ci
14
Beth Collier
6 dni temu
Wyciągnij nasze miecze (słowo) przeciwko wszelkiemu złu. Mów prawdę.
Chwała Ojcu Bogu i Królowi Jezusowi !!!
.
TATALICZNY KANAŁ
5 dni temu
Dzięki twoim filmom stałem się bardziej biegły w symbolice i teraz jestem lepszy w rozszyfrowywaniu tego, co widzę. Doceniam Cię! Błogosławieństwa
5

Dolphinitely_bro
5 dni temu
Czy Steven Jackson wymyka się i mówi Greg zamiast George Floyd? 22:50
11

Dolphinitely_bro
5 dni temu
Wszystko wydaje mi się zainscenizowane
JAY DiOR
6 dni temu
Czy mogę przesłać ten film, jak chcę, bez Twojej zgody. Doceniam Twoją pracę
9

KijaniAmariAK
5 dni temu
Tak…
YAH, BŁOGOSŁAWI!
9

King Tin
5 dni temu
Tak wielu ludzi będzie sądzić, ponieważ są bez Chrystusa
.
goldieyesgods
6 dni temu
Chcą zmienić ludzkie RNA / DNA w zamian na coś innego, o czym nie mówią media i rząd. Nie daj się nabrać na czar strachu, który robią codziennie, poza tym, że terraformują ziemię twardszymi chemikaliami za pomocą smug chemicznych.
.
Zayyo Artisto_
6 dni temu
Dla szczerego i pokornego poszukiwacza prawdy: największym sekretnym MESJASZEM JAHAWASHI i ABBA JAHAWAH, które ujawniają TERAZ jest KRÓLOWA Wszechświata, HAWAH; ONA jest Oblubienicą JAHAWASHI. Niebiański Zwój ogłasza JEJ - ONA jest „Chwałą” (Ps 19: 1-6). KRÓLOWA HAWAH wkrótce wyjdzie ze swojej śpiączki i ponownie połączy się z JEGO GROOMEM JAHAWASHI i świętować i dopełniać ICH małżeństwo (Obj. 19: 9). ONI nie mogli tego zrobić w Pierwszym Wszechświecie (jesteśmy teraz w ósmym - Obj. 10: 4). Aby przeczytać więcej o tej prawdzie i wielu innych, które JAHAWASHI wspiera tysiącami nadprzyrodzonych świadectw, przejdź do dancingforyeshua.blogspot.com. Aby ugruntować się w tej prawdzie, zaleca się rozpoczęcie czytania w określonej kolejności, a następnie przeczytanie wszystkich pozostałych:

Pt 1: Przesłanie JAHAWASHI do JEGO sług
Pt 1 :YAHAWASHI message to HIS servants

http://dancingforyeshua.blogspot.com/20 ... idebar&m=1

Pt 3:The QUEEN

http://dancingforyeshua.blogspot.com/20 ... eslide&m=1

Pt 4: of the Sea

http://dancingforyeshua.blogspot.com/20 ... eslide&m=1

Pt 6:The lesser YHWH

http://dancingforyeshua.blogspot.com/20 ... idebar&m=1

Pt 8: YAHAWASHI number 8

http://dancingforyeshua.blogspot.com/20 ... idebar&m=1

Pt 12: Somewhere in Time

http://dancingforyeshua.blogspot.com/20 ... eslide&m=1

Pt17:Barefoot Letter

http://dancingforyeshua.blogspot.com/20 ... eslide&m=1

Pt 18: Sleepy Beauty

http://dancingforyeshua.blogspot.com/20 ... eslide&m=1

Pt34#8: Romancing The Stone.

http://dancingforyeshua.blogspot.com/20 ... idebar&m=1

Pt34#9: QUEEN HAWAH Has Phoned Home

http://dancingforyeshua.blogspot.com/20 ... idebar&m=1
.
KijaniAmariAK
5 dni temu
Absolutnie .... POWIEDZ NIE SZCZEPIONCE !!! JAH BŁOGOSŁAWI!
16

goldieyesgods
5 dni temu
-KijaniAmariAK Absolutnie
.
Serial Like'er
3 dni temu
Po prostu weź szczepionkę, albo zostaniesz napiętnowany jako terrorysta i odpowiednio potraktowany ... masz tylko tygodnie na wykonanie. Służcie zaufaniu publicznemu, # chrońcie niewinnych, # przestrzegajcie prawa
.
Gary Whittaker
1 dzień temu
Czy to stąd pochodzi „Nieznajomość prawa nie jest wymówką” ???
.johnny Blaze
5 dni temu
Pies królowych Vulcan również umarł niedawno
3

Pasterz cywilny
6 dni temu
9:21 koleś w czerwieni wygląda na zrobionego ze zdjęć
.
Mistyczna Cesarzowa
3 dni temu
Bardzo chciałbym poznać symboliczne znaczenie Gavina McKinnesa, które pokazałeś.

NeetOne
6 dni temu
Jedna z kobiet delta ma wyraźny „guz Michelle”
Stefanie Phillips
1 dzień temu
Niepoczytalność! George Floyd stojący przed tą reklamą Corony !!! Jednak owce wciąż nie mogą tego rozgryźć
.
Jacobus Joe James
5 dni temu (edytowany)
Pan jest najbardziej niesamowitym nauczycielem w tych ostatnich dniach! Twoje informacje i rozeznanie są wyjątkowe! W moim Rauchu czuję, że naprawdę jesteś barakiem! Niech nadchodzą jego informacje i niech Yahushua Mashiyach, nasz Elohim, obdarzy was obficie! Bracie Shalom!
Utwórz gdzieś kanał zapasowy!
2

Nelson.
3 dni temu
Dziękuję za naukę, kocham to. Dzięki Twojej pracy cały czas uczę się czegoś nowego. Niech cię Bóg błogosławi, mój bracie.
1
Cynthia
5 dni temu
Tak, rzeczywiście jesteśmy w trakcie zmiany. Ja i mój dom będę służyć Najwyższemu Panu memu Jezusowi Chrystusowi
.
Constance Jackson
6 dni temu
O!!!! Wiem, że jesteś stróżem. Dobrze. Dziękuję za wyjaśnienie.
2

hopeseeker97
1 dzień temu
Kolory też są symboliczne! Zobacz, jak kolor magenta jest teraz wszędzie.

Alfred Altidor
5 dni temu
DOBRZE WYKONANE NAUCZANIE, WIEDZA JEST NAJLEPSZE DZIĘKUJĘ,
BRATU i Blogoslawie
.
Ciocia Kaykay z Kansas
3 dni temu
Absolutnie kocham twojego brata z pracy, coś się dla mnie zmieniło w tym roku, gdy poprosiłem Najwyższego o prawdę bez względu na cenę. To było tak, jakbym naprawdę otrzymał nowe oczy do patrzenia
. Całe moje życie zawsze byłem inny niż inni i widziałem rzeczy bardziej takimi, jakie były, a to zawsze prowadziło do wielu kłótni w mojej rodzinie. Studiuję i jestem strażniczką od około dekady, zaczęłam, gdy miałam 23 lata, teraz mam 33 lata, a ten rok był zupełnie inny. To tak, jakbym nie musiał już nawet próbować widzieć tej symboliki w niczym, teraz przychodzi to tak naturalnie. Moja rodzina nieustannie przygląda mi się spekulacjami, mówiąc: „Nie jestem pewien, czy wszystko ma za sobą znaczenie”. Prawda jest taka, że ​​nie mogę znaleźć niczego, co nie ma ukrytego znaczenia lub jest związane z symboliką. Chodzi o to, jak Najwyższy działa we wszystkim, cóż, zło naśladuje. Powiedział bowiem, że wywyższy się ponad wszystko ... Ciągle używają msnbc do komunikacji, czasami jest to tak rażące, że nie mogę w to uwierzyć. Jestem naprawdę podekscytowany, że żyję przez taki czas, jednak czasami jest mi przykro, bo wydaje się, że tak wielu śpi. Dziękuję bardzo za zainspirowaną pracę, którą wykonujesz, bracie -kijaniamariAK, jesteś naprawdę błogosławieństwem i jestem bardzo wdzięczny, że znalazłem swój kanał
.
Nina Williams
5 dni temu
Świetny. Pokochaj swoje badania i analizę duchową. Shalom w Yahushua!
3

Fallon Rappaport
6 dni temu
Błogosławieństwa za błogosławieństwami ... jesteś prawdziwym błogosławieństwem
El-Nazr McDowell
6 dni temu
Amen, bracie! Amen!
2

Ata2d99
5 dni temu
Porozmawiaj o synchronizacjach. Wczoraj oglądałem Face-Off, a imiona Cage'a i jego braci to Castor i Pollocks Troy
,
Steve Wilson
6
dni temu
Z niecierpliwością czekam na wasze filmy i doceniam perspektywę prawdy, którą wnosicie do stołu. Dziękuję Ci, za całą Twoją ciężką pracę. Wszelka chwała Jezusowi Chrystusowi
Lori
1 dzień temu
Absolutna cześć dla Ciebie. Wspaniała robota. Dziękuję Ci. Mam nadzieję, że masz się dobrze.
Zawsze modlę się za ciebie, Kijiani.
,
James Eric Johnson
3 dni temu
15:15 szafka jest tego samego koloru co flaga ONZ
kiki O'Bourke
6 dni temu
Bracie Thanku, bardzo wdzięczny za twoją pracę i wysiłek, aby pomóc nam wszystkim
Mahalo
Gary Whittaker
1 dzień temu
Przesilenie zimowe zwykle przypada na 21 grudnia, ale ma reprezentować Śmierć Słońca (w tym przypadku Saturn, Czarne Słońce), a 25. to Zmartwychwstanie / Odrodzenie
.
Angela Moffitt
4 dni temu
Dzisiaj w wiadomościach Oanna: „Spłonęła Kolegiata Środkowa. Zgromadzenie liczy około 1300 osób. Mieści nowojorski dzwon wolności, który zadzwonił w lipcu 1776 roku. Zbudowany w 1892 roku ”. Co najmniej interesujące. Cieszę się, że nikt nie został poważnie ranny.
.
Amaryahu Got Dat Sauce #ShalawamShalomSalaamah
6 dni temu (edytowany)
WSZYSTKIE POCHWALNE I ZADOWOLONE KRÓLOWI JAHAWASHI HAMASZIACH I ABBA JAHAWAH, KTÓRZY NAS CHRONI W TYCH OSTATNICH DNIACH. Shalawam Wa Ahab (Pokój i Miłość), Kijani!
.
Melvin Thomas Jr.
5 dni temu
PRZEJRZYSTOŚĆ wypełniona duchem! Maranatha ktoś!
.
Demetrius Madison
3 dni temu
Ojcem Asklepiosa jest Apollo (NASA), a jego matka nazywa się CORONIS. Od góry Hermon wypływa rzeka strażników zwana rzeką Sars (Sars Cov-2).
.
Edmond O'Brien
6 dni temu (edytowany)
1290 dni po 311 to 922 jeden z 923
1335 dni po 311 to 116 lub 911
Jeden dzień wolny od 311 dnia
.
T BORI
6 dni temu (edytowany)
Mój ulubiony kanał. Tak się cieszę, że słyszę twój głos. Jeden z symboli, który ostatnio widziałem, był na Kylie Jenner Ig, była ubrana w kostium węża z kłami schodzącymi przed jej twarzą. Kylie Jenner oddała hołd swoim krewnym Edwardowi Jennerowi, wynalazcy ospy wirusowej. Jeśli pomyślisz o wszystkich mężczyznach w tej rodzinie i przemianie jej ojca, jestem pewien, że coś jest nie tak z tymi kobietami. Jest tak wiele symboli, a jednak tak wiele jest nadal ślepych.
11
julie mathews
12 godzin temu
Bóg zaznaczy swój lud, zanim szatan uczyni swój! Nie bierz szczepionki !!!!
.
Luh Shine
2 dni temu
Bush przeczytał Psalm 23, kiedy zniszczono bliźniacze wieże. Obama przeczytał Psalm 46, gdy wzniesiono jedyne centrum handlu światowego. 23 chromosomy plus 23 chromosomy to 46 oznaczające nowe życie
.
Edmond O'Brien
6 dni temu
Edward Jenner, który zmarł 26 stycznia jak Kobe w 1823 823
kobe ​​bday
m
Glamazoński
6 dni temu
Mała ospa ... czy to może być następny plan? Joe dwukrotnie wspomniał o „Dark Winter”. Wyszukaj Operację Dark Winter. Te stworzenia.
6
KijaniAmariAK
6 dni temu
Ta cała rodzina jest zdecydowanie zaangażowana w okultyzm i praktykuje magię.

Edmond O'Brien
5 dni temu
-T BORI DeMar DeRozan DD równa się 44 Chase's away Intruder dzisiaj DeMar DeRozan ma 11443 dni, co daje 113 i 44
Christian Brown
4 dni temu
-KijaniAmariAK Proszę pana, jeśli nie ma pan nic przeciwko, żebym zapytał, jakie są dobre książki lub inne źródła, aby zrozumieć te symbole? Twoja wiedza i umiejętność łączenia tych wydarzeń są bez zarzutu!
.Kris B
5 dni temu
Świetny film, bracie. Zacząłem myśleć o bestii, której śmiertelna rana głowy została wyleczona ... jak wiemy, korona oznacza koronę, a ten wirus może być postrzegany jako śmiertelna rana dla społeczeństwa, więc czy istnieje jakiś związek z wirusem korony (śmiertelna rana głowy ) został wyleczony przez (wielki reset)? Ciekawy twoich myśli. Niech Bóg błogosławi wszystkich tutaj.



https://www.youtube.com/watch?v=581felQ ... aniAmariAK

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: THE FAMILY DOLLAR MURDER -KijaniAmariAK
 Post Napisane: 12 grudnia 2020, o 11:20 
Offline

Dołączył(a): 24 grudnia 2014, o 20:27
Posty: 798
"KijaniAmariAK
5 dni temu
Absolutnie .... POWIEDZ NIE SZCZEPIONCE !!! JAH BŁOGOSŁAWI!"
Na razie tylko nieliczne ugrupowania religijne przeciwstawiły się tym diabłom wcielonym. Mam na myśli chasydów:
Podczas pogrzebu znanego i szanowanego rabina w izraelskim Aszdod policja izraelska brutalnie zaatakowała chasydów za nieprzestrzeganie dystansu i noszenia masek. Chasydzi stawili opór i wznosili okrzyki "naziści” skierowane pod adresem władz i policji.To prawdopodobnie jedyna znana religia, która nie uznaje zbrodniczego masońskiego ataku na ludzkość. Wielki szacunek i słowa uznania ! Love orthodox Jews - They're the real deal !
Video: Moti Zilberberg
https://twitter.com/i/status/1313084126380077057

Obrazek

BTW. Wsyd mi za duchownych katolickich i papieża. To coś najbardziej obrzydliwego, ohydnego, najbardziej haniebnego, najbardziej wstrętnego co zrobili likwidując swe praktyki religijne i popierając prześladowania depopulacyjne na rozkaz lucyferian masońskich. ;(

_________________
Boże, choć Cię nie pojmuję,
Jednak nad wszystko miłuję.
Nad wszystko, co jest stworzone,
Boś Ty dobro nieskończone.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: THE FAMILY DOLLAR MURDER -KijaniAmariAK
 Post Napisane: 12 grudnia 2020, o 15:05 
Offline

Dołączył(a): 24 grudnia 2014, o 20:27
Posty: 798
Chasydzi przeciw Lucyferianom !

Ortodoksyjni Żydzi w Brooklynie palą maski podczas masowego protestu przeciwko nowym zasadom COVID w Nowym Jorku

Podczas protestów przywódcy społeczności obiecali przeciwstawiać się nowym zasadom poprzez spory sądowe i obywatelskie nieposłuszeństwo !
JTA
Shira Hanua
Opublikowany 07.10.2020

Protesty ortodoksyjnych Żydów przeciwko atakom Nowego Jorku na zgromadzeniach w ich dzielnicach stały się napięte we wtorek wieczorem, gdy tłumy młodych mężczyzn demonstrowały na ulicach Borough Park, podpalając stos masek iw pewnym momencie wypędzając reportera z okolicy. Nocny protest w mocno ortodoksyjnym rejonie Brooklynu miał na celu wprowadzenie nowych ograniczeń, które zamknęłyby szkoły, ograniczyły frekwencję w synagogach i zamykały mniej istotne firmy na obszarach, na których rośnie liczba COVID-19.
HAARETZ PODCAST: Bardzo bliskie wezwanie do szefa Netanjahu i Mossadu w Białym Domu

Protesty - a także gniewne wypowiedzi przywódców społeczności ortodoksyjnej - dały wyraz frustracji lokalnych ortodoksyjnych Żydów, którzy znajdują się obecnie w centrum pierwszego od wiosny powszechnego odrodzenia się COVID w Nowym Jorku. Wielu członków społeczności uważa, że władze miejskie i państwowe nieuczciwie atakują ortodoksyjnych Żydów, którzy są już podatni na antysemityzm, w swojej pandemii.

Podczas protestów przywódcy społeczności obiecali opierać się nowym zasadom poprzez spory sądowe i obywatelskie nieposłuszeństwo. „Nie zamkniemy” - oznajmił gospodarz radiowy i lokalna celebrytka Heshy Tischler, witając zgromadzonych tłumów.

Protesty pojawiły się w odpowiedzi na ogłoszenie przez gubernatora Nowego Jorku Andrew Cuomo we wtorek po południu o nowych ograniczeniach na dużym obszarze Brooklynu, na którym rośnie liczba przypadków COVID. Jego oświadczenie nastąpiło po podobnym ogłoszeniu przez burmistrza Nowego Jorku Billa de Blasio, który w niedzielę, podczas żydowskiego święta Sukkot, kiedy ortodoksyjni Żydzi nie używają telefonów komórkowych ani komputerów, powiedział, że w środę przeprowadzi się do zamknięcia szkół w oczekiwaniu na zgodę gubernatora . Następnie gubernator ogłosił w poniedziałek, że we wtorek zamknie szkoły. (Większość szkół prawosławnych jest faktycznie zamknięta w tym tygodniu z powodu święta Sukot).

W oświadczeniu we wtorek wieczorem lokalni prawosławni prawosławni oskarżyli gubernatora Nowego Jorku Andrew Cuomo o „obłudną przynętę i zamianę”.

„Gubernator poinformował przywódców społeczności żydowskiej podczas telekonferencji, że synagogi w„ czerwonych strefach ”będą mogły działać na poziomie 50%, i poprosił o współpracę społeczną (co było zapewnione, że nastąpi) - napisali, odnosząc się do rozmowy przeprowadzonej przez Cuomo z Przywódcy ortodoksyjni we wtorek przed ogłoszeniem nowych ograniczeń.


Gubernator stanu Nowy Jork narzuca nowe zasady dotyczące domów modlitwy, szkół i najważniejszych firm
Właśnie przeniosłem się z nowojorskiego COVID Ground Zero do Izraela. Tutaj jest znacznie gorzej
Coronavirus Live: Izrael wciąż daleko od odporności stadnej, pokazuje testy przeciwciał

„Co oburzające, zaledwie kilka godzin później gubernator Cuomo ogłosił drakoński powrót do ograniczeń, które zamknęłyby tysiące nowojorskich biznesów i ograniczyłyby domy modlitwy do maksymalnej liczby 10 osób (bez względu na maksymalną pojemność budynku)”.

Oświadczenie Agudath Israel, organizacji reprezentującej ortodoksyjne społeczności charedim, również wyrażało frustrację z powodu braku powiadomienia o ograniczeniach we wcześniejszym wezwaniu i sugerowało, że nowe zasady mogą być niezgodne z konstytucją.

„Niespodziewane ogłoszenie przez gubernatora Cuomo dzisiejszego masowego zamknięcia i ograniczenie do 10 osób na dom modlitwy w„ czerwonych strefach ”jest przerażające dla wszystkich wyznawców religii i dobrej wiary” - powiedzieli.

Wydawało się, że rozważają możliwość zakwestionowania nowych ograniczeń gubernatora w sądzie. „Agudath Israel zamierza zbadać wszelkie odpowiednie środki, aby cofnąć tę głęboko ofensywną akcję” - powiedzieli. Sędzia federalny wydał nakaz blokujący stanowi Nowy Jork narzucanie surowszych norm dotyczących zgromadzeń w pomieszczeniach podczas nabożeństw niż te, które nakłada się na inne miejsca zgromadzeń, powołując się na obawy dotyczące wolności religijnej. Agudath Israel złożyła w tej sprawie sprawę amicus.

Do protestujących w Borough Park dołączył we wtorek wieczorem Tischler i ich przedstawiciel w Radzie Miejskiej Kalman Yeger, którzy zachęcali tłum do walki o wolność religijną.

„Nie zostaniemy pozbawieni prawa, które mamy w Ameryce, jak wszyscy inni w Ameryce, prawa do wyznawania naszej religii” - powiedział w filmie opublikowanym na Twitterze przez lokalny serwis informacyjny BoroPark24. „Nie obchodzi mnie, kto w rządzie myśli, że może nas powstrzymać, mylą się. Niech spróbują ”.

Tischler pojawił się również później we wtorek wieczorem w Crown Heights, innej mocno ortodoksyjnej dzielnicy Brooklynu, w której nie ma nowych ograniczeń, ale gdzie de Blasio zidentyfikował niewielki wzrost wskaźników pozytywnych testów COVID. Tischler pojawił się na Simchat Beit Hashoevah, spotkaniu w święto Sukkot, które charakteryzują się śpiewami i tańcami, i zwrócił się do tłumu.

„Mamy orzeczenie sądowe, wygraliśmy, nasze szkoły i szkoły są otwarte, nie zamkniemy”, powiedział, najwyraźniej odnosząc się do nakazu sądowego wydanego latem przez sędziego federalnego, który uniemożliwił Stanowi Nowy Jork nałożenie surowszych przepisów na spotkania religijne niż w innych miejscach zamkniętych.

„A oto umowa, składam nowe orzeczenie sądowe, pogardzam Cuomo i idiotą de Blasio” - powiedział. „Będziemy obywatelskim nieposłuszeństwem… nasze poprawki, nasze pierwsze poprawki, nasze prawa, nie zamkniemy naszych szulów Simchas Tora!”

Krążyły inne filmy, na których protestujący skandowali: „Życie Żydów ma znaczenie”.

W pewnym momencie protestujący podpalili stos masek na środku ulicy.

Obrazek

_________________
Boże, choć Cię nie pojmuję,
Jednak nad wszystko miłuję.
Nad wszystko, co jest stworzone,
Boś Ty dobro nieskończone.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: THE FAMILY DOLLAR MURDER -KijaniAmariAK
 Post Napisane: 12 grudnia 2020, o 15:44 
Offline

Dołączył(a): 24 grudnia 2014, o 20:27
Posty: 798
https://s1.tvp.pl/images2/1/f/b/uid_1fb ... f50a52d348
22357804e44160191694814
2_width_1373_play_0_pos_0_gs_0_height_779.jpg
.
https://bi.im-g.pl/im/cc/a2/18/z2583316 ... aresztuja-
ortodoksyjnego-Zyda--ktory-uc.jpg
.
https://i.sadistic.pl/pics/b3171e69d15e.jpg
.
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/fs ... BlN2QxZjhm
YTUuanBlZ5GVAs0EsM0CpMLD
.
https://i.ytimg.com/vi/BgrP9AxagaM/maxresdefault.jpg
.
https://g1.gazetaprawna.pl/p/_wspolne/p ... olicja.jpg

_________________
Boże, choć Cię nie pojmuję,
Jednak nad wszystko miłuję.
Nad wszystko, co jest stworzone,
Boś Ty dobro nieskończone.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: THE FAMILY DOLLAR MURDER -KijaniAmariAK
 Post Napisane: 15 grudnia 2020, o 19:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
STRANGE ANOMALIES 7 : PROJECT RUNWAY & KOVID 19 THE PLAN TO ALTER THE FABRIC OF REALITY & YOUR DNA
9 gru 2020

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: THE FAMILY DOLLAR MURDER -KijaniAmariAK
 Post Napisane: 16 grudnia 2020, o 03:42 
Offline

Dołączył(a): 24 grudnia 2014, o 20:27
Posty: 798
noemi napisał(a):
STRANGE ANOMALIES 7 : PROJECT RUNWAY & KOVID 19 THE PLAN TO ALTER THE FABRIC OF REALITY & YOUR DNA
9 gru 2020

Interesujący materiał zamieszczony przez Noemi pokazujący przepaść między rządzącymi a rządzonymi. Iluminaci i politycy potrzebują NWO, ale ludzkość tego nie potrzebuje. Określenie "pandemia" pochodzi z języka greckiego (gr. pan „wszyscy”, demos „lud”) i oznacza masowe zachorowania, epidemię o szczególnie dużych rozmiarach. Nie ma żadnych masowych zachorowań na "covid 19"-to nazwa wymyślona niedawno, a zatem oszustwo tkwi już w samej nazwie.

Kolejne oszukańcze kłamstwa to maski "chroniące" przed wirusami, kwarantanna już nie jako izolacja zdrowych od chorych, tylko uwięzienie zdrowych, dystans społeczny którego skuteczności nie wykazała żadna praca naukowa. W wyniku oszustwa kowidiańskiego o 434 miliardy dolarów od połowy marca urósł majątek najbogatszych byznesmanów w USA jak wynika z raportu organizacji Americans for Tax Fairness. Najbogatsi stali się jeszcze bogatsi w czasie fałszywej pandemii, podczas gdy większość pracowników objętych jest przestojem, zarabia mniej lub zmuszona jest szukać nowej pracy. Polska gospodarka straciła 80 mld zł w ponad miesiąc. Straty wynikają z państwowych zakazów i totalitarnych represji. Polska gospodarka uległa zamrożeniu pod fałszywym pretekstem na skalę nie mającą precedensu w ostatnim stuleciu ! :(

_________________
Boże, choć Cię nie pojmuję,
Jednak nad wszystko miłuję.
Nad wszystko, co jest stworzone,
Boś Ty dobro nieskończone.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: THE FAMILY DOLLAR MURDER -KijaniAmariAK
 Post Napisane: 20 grudnia 2020, o 17:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
VACCINATION INDOCIRNATION THE BEGINNING OF THE END
THE WAR FOR YOUR SOUL
.
INDOKIRNACJA SZCZEPIENIA POCZĄTEK KOŃCA
WOJNA O TWOJĄ DUSZĘ

.......
film wideo z dzisiaj niestety natychmiast
został usunięty dotyczyl
C ovid 19

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: THE FAMILY DOLLAR MURDER -KijaniAmariAK
 Post Napisane: 20 grudnia 2020, o 18:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
STRANGE ANOMALIES5 THE 5th ANGEL THE RELEASE OF THE KING OF THE
•21 lis 2020
.
KijaniAmariAK
41,8 tys. subskrypcji
W tym odcinku przyjrzymy się wydaniu nowej książki Obamy, ZIEMI OBIECANA. Przyjrzymy się również trzem niedawnym strzelankom, które miały miejsce w różnych stanach w całym kraju, ale niektóre z nich są w jakiś sposób powiązane.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: THE FAMILY DOLLAR MURDER -KijaniAmariAK
 Post Napisane: 29 grudnia 2020, o 13:45 
Offline

Dołączył(a): 24 grudnia 2014, o 20:27
Posty: 798
noemi napisał(a):
STRANGE ANOMALIES5 THE 5th ANGEL THE RELEASE OF THE KING OF THE
•21 lis 2020
.
KijaniAmariAK
41,8 tys. subskrypcji
W tym odcinku przyjrzymy się wydaniu nowej książki Obamy, ZIEMI OBIECANA. Przyjrzymy się również trzem niedawnym strzelankom, które miały miejsce w różnych stanach w całym kraju, ale niektóre z nich są w jakiś sposób powiązane.

Noemi, znamy się wirtualnie z for dyskusyjnych od dawna, ale jeszcze nigdy nie byliśmy tak jednomyślni. Twoja praca na tym forum, edukowanie polskiej ciemnoty zidiociałej jest bezcenna ! Zasyłam wyrazy mojego ogromnego szacunku i uznania, oraz najszczersze życzenia wszelkiej pomyślności dla Ciebie w Nowym Roku ! :D:

_________________
Boże, choć Cię nie pojmuję,
Jednak nad wszystko miłuję.
Nad wszystko, co jest stworzone,
Boś Ty dobro nieskończone.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: THE FAMILY DOLLAR MURDER -KijaniAmariAK
 Post Napisane: 30 grudnia 2020, o 18:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Fedorowicz Dziekuję
Własnie to mam za zadanie przekazac otworzyc oczy bo wiekszosc nie ma pojecia
co sie dzieje .
Nie pomyslala bym jak okultyzm rozlany jest w usa i na swiecie
Ten mlody człowiek ma zdolnosc nie z ciała bo jest to nie mozliwe niemal w mgnieniu oka łaczyc fakty .
Na polskich stronach nic podobnego sie nie znadzie eden drugiego wysmiewa
tłamsi a tam ludzie sie nawracaja bo widza ze to NAPRAWDE KONIEC.
To co on podaje o obamie to wrecz niemozliwe ze ten waz jak sam o sobie mówi
ma az tak wiele do powiedzenia przez tyle lat ,co bedzie 6stycznia moze byc
ostateczne .

Jonathan tez rozwalił gniazdo szaranczy ale
on wział inny temat,jest jeszcze jednen tez wyjatkowy
a u nas nic jeno polityka walki i nie widza co nadchodzi.
Ta zidiociała ciemnota jak ich nazywasz ,to sa biedni zaslepieni ludzie
nie zdaja sobie sprawy ze maja Dusze która potrzebuje Ofiary Baranka bez skazy
bo Jego Krew ma Moc wyrwac ich z niewoli Smoka Weza starodawnego .
Oni sa w Ciemnosci bo taki dostali program i nie widza ze jest Zywy Jesus nie ten placek z maki .
Oby zdazyli oby zdazyli.zawołac Jezu potrzebuje ciebie daj mi Siebie poznac.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 30 grudnia 2020, o 18:28 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin » ILUMINAti -masoni - OKULTYZM-


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL