Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin » ILUMINAti -masoni - OKULTYZM-




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Data przyjscia szatana -Reset 2024
 Post Napisane: 8 grudnia 2020, o 18:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Reset 2024- precyzyjna data nadejscia Szatana
•7 gru 2020

Krzysztof Nazarewicz
13,2 tys. subskrypcji
SPOTKANIE W PIEKLE Z SZATANEM W REKLAMIE 20/20 (PIEKŁO JEST TUTAJ):
Właśnie pojawiła się nowa reklama aplikacji MATCH.
Szatan spotyka się z dziewczyna o imieniu : ,,20 20”.
Zaczyna się w piekle od słów : 11 miesięcy temu
. Oznacza to początek roku, 1/1/2020. 11 jest mistrzowska liczba,
więc 11 to zarówno Bóg i Szatan, w zależności od tego któremu panu ty służysz .

Szatan siedzi na swoim tronie i gapi się w swój telefon i dostaje wiadomość w aplikacji Match.
Następnie stoi pod łukowatym mostem (pod Firmamentem/Kopułą), i czeka na spotkanie .
Ona mówi
"Proszę, zadzwoń do mnie 20/20."
Następnie pyta szatana, skąd jest, gdzie odpowiada
"Z piekła", a ona mówi "Ja też".


Piorun uderza w biegnącą wiewiórkę.
Piorun jest przedstawieniem szatana
(Łk 10:18 Odpowiedział, że widziałem, jak szatan spadał jak piorun z nieba).
Szatan i 20/20 są wtedy widziani, jak przechodzą przez most.

Jest to o tyle istotne, że mówiłem w moich postach o CERN-ie, że używają Akceleratora Cząstek do otwarcia bramy/portalu do Piekła, aby mogli połączyć Piekło z Ziemią.

I właśnie dlatego Biblia mówi nam, że będziemy doświadczać Piekła na Ziemi, ponieważ dosłownie doświadczymy Piekła na Ziemi, kiedy ten most zostanie ukończony i rozpocznie się 7-letnie ucisk.


A przez pokazanie ich pod mostem (Szatan i 20/20) Szatan nam mówi, że most ten zostanie ukończony do końca 20/20 roku.
Następnie widzimy Szatana i 20/20 cieszących się wzajemnym towarzystwem Są Razem na stadionie piłkarskim, na siłowni, w kinie a także 20/20 próbuje wciągnąć Szatana do kościoła. Są Sami , ponieważ dzięki nowym rozporządzeniom COVID19 tego typu miejsca zostały zamknięte i nikt nie moze tam przebywać lub nie ma prawa robić żadnej z tych rzeczy.
Następnie na końcu reklamy, Szatan i 20/20 siedzą na ławce gapiąc się na nowojorski most i Szatan mówi "Po prostu nie chcę, aby ten rok się skończył", a 20/20 mówi "Kto by chciał?". Kto chciałby, żeby ten rok się skończył? A co z ludźmi, którym odebrano prawa i normalność? Jestem całkiem pewna, że wszyscy ludzie chcą, żeby ten rok się skończył. Ale nawet jeśli tak się stanie, sprawy nie wrócą do tego, co uważaliśmy za "normalne".
Wtedy nagle z nieba spada deszcz meteorytów, gotowy do zniszczenia. Potem całkowicie kończy się ogień piekielny, z napisami "Make 20/20 Your Year", ale potem przechodzi do "Make 2021 Your Year".


Więc w podsumowaniu tego, co mówi nam to ogłoszenie, jest to, że Piekło i Ziemia zostaną połączone mostem i zderzą się ze sobą.

A most ma być ukończony do końca roku 20/20.
To dlatego Szatan i 20/20 spotykają się pod mostem, a następnie są widziani jak chodzą po moście.
I dlatego oboje mówią, że są z Piekła, bo Piekło zostanie zmostowane z Ziemią w roku 20/20.
A powodem, dla którego reklama zakończyła się na Uczynieniu 20/20/2021 twoim rokiem z ognia piekielnego po tym jak pokazano zniszczenie.
Chodzi o to że 20/20 jest okresem oczekiwania przed nadejściem roku zniszczenia, który będzie w roku 2021.

W filmie Powrót do przyszłości wskazują 3 razy, że Szatan i zniszczenie przyjdzie na 1/2021.

Pierwszy raz jest, gdy Doktor wysyła Einsteina na jedną minutę w przyszłość, aby udokumentować swój eksperyment z wehikułem czasu.
Kiedy Doktor otwiera drzwi do wehikułu czasu po tym, jak Einstein przeszedł przez swój skok czasowy, pokazuje swój zegar do Einsteina i pokazując Marty'emu, że jego zegar jest minutę za Einsteinem.

Zegar Doktora odczytuje 1:20, a Einsteina 1:21. Oznacza to, że 1/2020 będzie okresem przygotowania i oczekiwania na zniszczenie pierwszego systemu bestii i ustąpienie miejsca drugiemu systemowi bestii (ucisku i panowaniu szatana), który rozpocznie się w 1/2021.

Znowu dlatego reklama kończy się wraz z uczynieniem 2020 roku twoim rokiem, a następnie przechodzi do 2021 roku, ponieważ 2021 będzie jego rokiem.

Drugi raz, gdy film podaje liczbę/datę 1/21, Doktor mówi, że do zasilania Deloreana/Maszyny czasu potrzeba 1,21 Gigawata. Doktor mówi nawet Marty'emu, że jedyną rzeczą, która wygeneruje taką moc w jego linii czasu jest ŚWIATŁO (Łk 10:18). Również Stephen Hawking odniósł się nawet do Akceleratora/Collidera CERN-u jako do MASZYNY CZASOWEJ

https://www.businessinsider.com/elect....... A Doktor zbudował maszynę czasu. Widzisz więc, że Śruba Błyskawicy aka Szatan będzie zaprzęgnięty do generowania mocy potrzebnej do budowy wehikułu czasu, a zniszczenie spadnie na 1/2021 stąd 1,21 Gigawata.
Po raz trzeci film podaje liczbę/datę 1/21, kiedy Doktor zmienia obwody czasowe na przyszłą datę 21 października 2015 roku. Październik to 10, ponieważ jest to 10. miesiąc, więc stawiamy 10 przed 21. i otrzymujemy 10/21 lub 1/21.
P.S. Było ogłoszenie dla DOOM ETERNAL, które pojawiło się na kanale Xbox’a https://whatoplay.com/xbox-one/rising... pod tytułem jest napisane: HELL IS RISING. Ponieważ za pomocą CERN’u dosłownie powstanie piekło na ziemi.Bądźcie przygotowani i pokutujcie przed Bogiem, bo czas już prawie nadszedł. 2021 jest dosłownie za niecały miesiąc, SĄD jest na nas!

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 grudnia 2020, o 18:19 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Data przyjscia szatana -Reset 2024
 Post Napisane: 9 grudnia 2020, o 13:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Jonathan i jego spojrzenie na ta reklame.

.
Match made in Hell --- WOW!! EXACTLY EXACTLY Matches ENTIRE MINISTRY --Recording #61

.WŁĄCZ NAPISY
.
Diane Phillips
3 dni temu
Zganić diabła w imię Jezusa Chrystusa, naszego Pana i Zbawiciela. Amen
Mikey LaPine
3 dni temu
Judy 1: 9 - „Archanioł Michał, spierając się z diabłem, spierał się o ciało Mojżesza, nie odważył się wnieść przeciwko niemu zarzutu kłamstwa, ale powiedział: Niech cię Pan zgromi”.
.
Richard Casillas
2 dni temu
Przywdziejcie całą Zbroję Bożą; Efezjan 6; 10-18, Łukasza 10; 19, Izajasza 54; 17, Marka 16; 17-18, psalmy 23,24,27,91 Módlcie się codziennie, bądźcie mocni w Panu
D. Cheema
1 dzień temu
Nie jestem pewien, czy zauważyłeś, ale o 7:14 na ścianie jest napisane Kepler 1643c, który jest niedawno odkrytą „obcą” planetą podobną do Ziemi. Może właśnie tam pójdą ci, którzy zdecydują się podążać drogami Szatana? Nie jestem pewien, ale wyraźnie umieścili to tam z jakiegoś powodu.
.
Shelly Filippi
3 dni temu
Właśnie to włączyłem. Właśnie wróciłem do domu z zakupów i pomyślałem, że to żart, Jonathan. Bóg pobłogosławił wszystkich moich braci i siostry w Chrystusie, bo jesteśmy na końcu.
.
D. Cheema
1 dzień temu
Nie jestem pewien, czy zauważyłeś, ale o 7:14 na ścianie jest napisane Kepler 1643c, który jest niedawno odkrytą „obcą” planetą podobną do Ziemi. Może właśnie tam pójdą ci, którzy zdecydują się podążać drogami Szatana? Nie jestem pewien, ale wyraźnie umieścili to tam z jakiegoś powodu.
.
Wolni w Jezusie
3 dni temu
Teraz stają się bezczelni ... Panie, zmiłuj się nad nami wszystkimi!
Mam na imię tutaj
Tak, są szeroko otwarte. Teraz prosto w nasze twarze.
7
Prawda jest w Chrystusie
Tak, płaszcz / kaptur odpadł.
Kepler
3

D. Cheema
2 dni temu
Nie jestem pewien, czy zauważyłeś, ale o 7:14 na ścianie jest napisane Kepler 1643c, który jest niedawno odkrytą „obcą” planetą podobną do Ziemi. Może właśnie tam pójdą ci, którzy zdecydują się podążać drogami Szatana? Nie jestem pewien, ale wyraźnie umieścili to tam z jakiegoś powodu.
2
Wolni w Jezusie
1 dzień temu
D. Cheema Wow! Dobry chwyt! Nawet nie pomyślałem o Keplerze NASA!
.
Ben Jr///////////
3 dni temu
Tak, bracie, będę cię obserwować przez chwilę. Jestem tutaj, w Rezerwacie Navajo. Ogromny szacunek dla wszystkiego, co również nam wszystkim rozjaśniłeś !! Boże, dziękuję ci bracie, trzymaj pocztę
.
Jeremy Mardis
3 dni temu
Ja też mieszkam w AZ, przez feniksa Jestem też po części tubylcem. Oglala Lakota, moja mama urodziła się w rezerwacie sosnowym w SD.
14
D. Cheema
2 dni temu
Nie jestem pewien, czy zauważyłeś, ale o 7:14 na ścianie jest napisane Kepler 1643c, który jest niedawno odkrytą „obcą” planetą podobną do Ziemi. Może właśnie tam pójdą ci, którzy zdecydują się podążać drogami szatana? Nie jestem pewien, ale wyraźnie umieścili to tam z jakiegoś powodu.
3
KolacjeGotowe8880
8 godzin temu (edytowany)
D. Cheema Dobry chwyt, musimy się temu bliżej przyjrzeć. Cała sprawa z kosmitami wiąże się z tym na okultystycznych poziomach. Aleister Crowley narysował obraz tej demonicznej istoty, którą napotkał, kiedy mieszkał w północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych. Wyglądało to tak, jak „Szaraki”, o których tak często donoszono wiele lat później. Miejsce, w którym mieszkał, znajdowało się dokładnie przy tej samej drodze, gdzie później, na początku lat 60-tych, rzekomo miało miejsce pierwsze „uprowadzenie przez UFO” Barneya i Betty Hill.
.
KolacjeGotowe8880.
A tak przy okazji, byłam bardzo zachęcona, aby zobaczyć twój komentarz Ben. Ja też mieszkam w AZ, wielki szacunek dla pana.
.
Kim Sanders
3 dni temu
Tak… jeszcze dzisiaj Wielkie Objawienie dla Ciała Chrystusa… kocham was wszystkich, moi bracia i siostry.

shirlee graham///////////
3 dni temu
Uściski i Miłość z powrotem do Ciebie, droga Siostro Kim
Robin Gerhart
3 dni temu
Wasza intensywność i powtarzalność są tym, co pokazuje nam, jak Jego Słowo jest w was i oświetla nas, abyśmy mogli jasno widzieć. Dziękuję nasz bracie, jesteśmy błogosławieni! Modlący się i wdzięczni
.
Mylifeoutloud 73
3 dni temu
Z tego, co rozumiem, Lucyfer ma być najpiękniejszym stworzeniem Boga, który chciał, a raczej domagał się tronu obok samego Boga. To zdrada stwórcy posłała go do wiecznego piekła.
Donna
2 dni temu
Mylifeoutloud 73 nie chciał być obok Boga, chciał zająć jego miejsce, a ponieważ jeśli zostałby wyrzucony wraz z 1/3 aniołów.
Teraz ma władzę prawną nad ziemią i wszystkim na niej. Jest taki przebiegły, dlatego Pismo mówi, aby studiować, aby okazać się godnym uznania i założyć pełną zbroję Chrystusa, aby móc przeciwstawić się złu, ponieważ nie walczymy z ciałem i krwią, walczymy z zwierzchnościami ciemności


Donna
3 dni temu
Mój Pan jest taki chory, taki chory, jestem taki chory, kiedy to widzę. Sprawiają, że Szatan jest tak kochającą, fajną osobą, a także ilu zostanie oszukanych, mówią o programowaniu.
.
AK King
3 dni temu
Czy kobiety tak desperacko pragną miłości i zła, że ​​dorównują szatanowi? Panie, chodź i weź mnie, proszę.
.
Ashley Dunbar
3 dni temu
Naprawdę czytałem swoją Biblię i natknąłem się na werset, który podkreśliłem jakiś czas temu. Oto i oto znowu to sprawdziłem.
Trąd w Biblii oznacza łuskowaty jak gad. Jezus uzdrawia trędowatego.
.
Mary Jacob
3 dni temu
Boję się o całą ludzkość!
Chcę tylko płakać!
Nie wyobrażam sobie bycia tobą!
Jesteś człowiekiem o bardzo silnym umyśle!
Musisz mieć umysł Chrystusa, aby zachować zdrowie psychiczne!
Niech cię Bóg błogosławi.
.
gina tully
2 dni temu
Tak. Uwielbiam sposób, w jaki działa nasz Pan. Tak doskonały. Zawsze. Pokój i łaska wam.
2
MihaDuV
3 dni temu
Ta sprawa z dzikimi zwierzętami jest niepokojąca. Tylko niezrównoważona osoba oddałaby to swojemu dziecku, to okropne
.
Max Maximus 3.0
3 dni temu
Łał. Tak, powinni zapłacić tobie tantiemy, bracie. Dziękuję za wszystko, co nam pokazałeś i którym tak łaskawie się z nami podzieliłeś.
54
Barbie Bright
3 dni temu
Widziałem to wczoraj i jest chore
59
shirlee graham
3 dni temu (edytowany)
Wiem, że moje serce podskoczyło, kiedy to zobaczyłem, bądź silna Siostro Barbie, ta jazda prawie się skończyła. Uściski i miłość
.
jfktruthseeker420
3 dni temu
Barbie, jesteś po prostu zazdrosny
1
Shelly Filippi
3 dni temu
Siostra na pewno. To strasznie obrzydliwe.
.
Jessica Ballerstadt Taylor
3 dni temu
jfktruthseeker420 zazdrosny ?? Czego?? Myślę, że nie!! To bardzo obrzydliwa i niepokojąca reklama. Również bardzo wymowne.
.
oczy anioła
2 dni temu
Gdzie widziałeś tę reklamę?
1
jfktruthseeker420
2 dni temu
Jessica Ballerstadt Taylor, ponieważ mąż barbie był osama bin ladenem.
Jeśli obejrzysz „świat cieni - globalną międzynarodową armstrade”, zorientujesz się, że Barbie to nie tylko lalka
.
Była żoną watażki i teraz jest zazdrosna, że ​​ktoś spotyka się z diabłem.
Ale w każdym razie… nieważne, jak poważny jesteś, to polecam ci obejrzenie „świata cieni - globalnej międzynarodowej armstrade”.
I badaj czarny
budżet.
.
Tracy Lawrence
2 dni temu
-Angel Eyes na youtube są reklamy, które pojawiają się podczas filmów. Widziałem tę reklamę podczas oglądania wideo.
1
oczy anioła
21 godzin temu
-Tracy Lawrence wow !! Ciekawe, dlaczego nigdy tego nie widziałem ??? Robi mi się niedobrze !!!
jody moffat
3 dni temu
Czy laboratorium w Wuhan i laboratorium w V jak Vendetta nie miały parasola jako logo? Mam dość ich symboliki i nonsensów. Dzięki Jonathan. Cześć bracia i siostry w Chrystusie!
.
theJonathanKleck
3 dni temu
Tak '' 'To samo co Resident Evil
27
Czerwona Barronessa
3 dni temu
Wydaje się, że w dzisiejszych czasach może być więcej symboli bomby prawdy w filmach fabularnych i prawie brak prawdy w MSM.
12
Jessica Fiveash
Cześć PIĘĆ z Jessicą Fiveash
3 dni temu
-theJonathan Kleck Chcę ci podziękować za twoją posługę
.
Mapa Zale - Danny Zale
3 dni temu
Wow, bracie Jonathan Kleck, właśnie rozmawialiśmy o tej reklamie w prywatnej grupie, a tu nakręciłeś film. Jak zawsze na miejscu.
31
oczy anioła
2 dni temu
Gdzie widziałeś tę reklamę ???
Gbimbo617
3 dni temu
Cześć, nazywam się George, to niesamowite, bo Biblia mówi, że diabeł ma mało czasu, aw tym klipie jest napisane, że diabeł mówi, że chciałby, aby ten rok nigdy się nie skończył, czy to zbieg okoliczności.
.








Rachael
3 dni temu
Nie będę kłamać… Po tym potrzebuję dwóch uścisków. Dużo miłości, Uścisk Grupowy!
.
Pan Prawda777
3 dni temu
Ta reklama opada szczęka, jest tak szatańska, że ​​nie mogę uwierzyć, do czego doszedł ten świat.
27
Stacy
14 godzin temu
Wyreżyserowane przez Ryana Reynoldsa.
.
Jezus zyskuje
3 dni temu
Nigdy o tym nie myślałem, ale tak, prawie wszystkie nabożeństwa są od 9 do 11 crazzzzzyyyyu
.
Edward Fretz
3 dni temu
Od razu pomyślałem, że są do 12:00

W samo południe zdałem sobie sprawę, że główna część zorganizowanej służby symbolicznie ma miejsce po 9-11,
co oznacza, że ​​od lat żyjemy w świecie 9/12, jakby ucisk już się rozpoczął i niewielu wie, jaka to późna godzina.
Tak więc, ostrzeżeniem jest, aby nie przegapić godziny naszego nawiedzenia w związku z pójściem tak szybko do naszego niebiańskiego domu !!
7
E zna Game News
2 dni temu
-Edward Fretz Niektórzy mówią, że to prawdziwe urodziny Jezusa Chrystusa
1
Ten byk rządzi
1 dzień temu
-E zna Game News. Ja też to słyszałem
.

Forever TRUMPER
3 dni temu
Jeśli spojrzysz na krzesło Szatana w lewym górnym rogu, zobaczysz wir, a ten symbol jest w rzeczywistości symbolem pedofilii. Używają tych symboli, aby zamawiać dzieci
26
Mikey LaPine
3 dni temu (edytowany)
Skąd wiedziałem, że Jonathan będzie miał tę miniaturę? Widziałem to i pomyślałem, "osa? Musisz żartować!" Ezechiela 13:20
.
Adam Myers
3 dni temu
Mikey Lapine jest nierealny, prawda? Bóg jest niesamowity. Dzięki, służcie Johnny'emu
8
OneMore Doll
3 dni temu (edytowany)
Nie! Nie palą śmieci. Palą karty do głosowania w niebieskim śmietniku na śmieci. hihi
18
Will Wonder
3 dni temu
Wow Johnny. Świat korporacji jest całkowicie zaangażowany w integrację złej strony z View.
Obrzydliwe! Dziękujemy za przekazanie nam większej wiedzy. Kocham cię w CHRYSTUSIE. rachunek w Floirda
.
Wiserine Mindenis
3 dni temu
Zgodzić się. Właśnie trafiłem na promocję tego nikczemnego trio. „Fauci, Andrew Cuomo, AOC są nominowanymi do nagrody Time„ Person of the Year ”https://nypost.com/2020/11/27/fauci-andrew-cuomo-aoc-are-time-person-of-the-year -nominowani /
.
Michelle Rougier
3 dni temu
Tak, mają nasze dusze poprzez akt urodzenia.
Co takiego jest, że umieszczają pielęgniarki w akcie urodzenia?
Odcisk twojej podeszwy (duszy).
Antychryst gromadził to wszystko od zarania dziejów i oczywiście z braku wiedzy jego lud nie żyje.
Rząd jest w to zaangażowany, a oni są bandą pedofilów.
Wciąż robią te wszystkie rozrywki, takie jak pandemia, aby trzymać cię z dala od tego, co naprawdę się dzieje.
.
Robert Bell
3 dni temu
Tak, masz rację. Mój umysł został oszołomiony i teraz czekamy, to są pacjenci Świętych. Błogosławieństwa i pokój tobie. Twój brat w Chrystusie - Robert
9
Michelle Rougier
3 dni temu
-Robert Bell tak, to jest chore. Papież jest antychrystem, który rządzi z laską i miał miliony wyznawców.
Nasze akty urodzenia są obligacjami zabezpieczającymi i codziennie są sprzedawane na Wall Street.
Całe prawo jest handlowe lub admirała. To wszystko o pieniądzach. Papież ma całe złoto i srebro.
Myśli, że ma świat w swoich rękach. Ale od małej dziewczynki miałem marzenia, że ​​muszę walczyć z nim w kościele i zawsze płakałem,
mówiąc, że jest większy ode mnie. Jest silniejszy, dopóki nie pójdzie mnie uderzyć, a wtedy otrzymałem siłę od tego potężnego.
Po prostu czekam na ten dzień.
Jestem gotowy.
Chcę ich wszystkich zdjąć.
Ale najpierw wezmę największy.
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 9 grudnia 2020, o 13:27 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin » ILUMINAti -masoni - OKULTYZM-


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL