Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin » ILUMINAti -masoni - OKULTYZM-




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jezuici- Droga do ARMAGEDONU
 Post Napisane: 21 stycznia 2013, o 18:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
droga do Armagedonu-jezuici
viewtopic.php?f=29&t=275&p=1520#p1520
.

Obrazek
PRZYSIĘGA JEZUITÓW


Gdy jezuita niższej rangi ma być awansowany na stanowisko kierownicze, prowadzi się go do Kaplicy Reguły Zakonu.

Obecni są tam tylko trzej inni jezuici - starszy rangą pryncypał stoi przed ołtarzem, dwaj mnisi stoją po bokach ołtarza.

Jeden z nich trzyma biało-żółty sztandar papiestwa, drugi trzyma czarny sztandar ze sztyletem i czerwonym krzyżem nad czaszką i skrzyżowanymi piszczelami, ze słowami INRI, a pod nimi słowami

IUSTUM NECAR REGES IMPIUS.

Na posadzce znajduje się czerwony krzyż, ma którym kandydat klęczy.
Pryncypał wręcza mu mały czarny krucyfiks.
Kandydat bierze go lewą ręką i przyciska do serca.
Pryncypał wręcza kandydatowi sztylet, ten chwyta go za klingę i kieruje ostrze ku swojemu sercu.
Pryncypał trzyma sztylet za rękojeść i kieruje do kandydata słowa:

Na
"Mój synu, dotychczas uczono cię działać obłudnie: wśród Katolików być Katolikiem, być szpiegiem nawet wśród własnych braci; nie wierzyć żadnemu człowiekowi, nie ufać żadnemu człowiekowi.
Wśród reformatorów być reformatorem, wśród Hugenotów Hugenotem, wśród Kalwinistów Kalwinistą, wśród Protestantów być generalnie Protestantem; i uzyskując ich zaufanie, nauczać nawet z ich mównic, i denuncjować z całą porywczością twojej natury naszą Świętą Religię i Papieża, i zniżyć się nawet tak bardzo, by zostać Żydem wśród Żydów, byś mógł gromadzić wszystkie informacje na rzecz twojej Reguły, jako wierny żołnierz Papieża.
Uczono cię siać zdradziecko nasienie zazdrości i nienawiści między społecznościami, prowincjami, państwami, wśród których panował pokój, i nawoływać je do rozlewu krwi, angażując je w wojny przeciwko sobie, i kreować rewolucje i wojny domowe w krajach, które były niepodległe i cieszyły się dobrobytem, kultywujące naukę
i sztukę,
cieszące się dobrodziejstwami pokoju, łączyć się z walczącymi po obu stronach, i działać sekretnie z twoim bratem Jezuitą,
który może być zaangażowany po drugiej stronie, otwarcie przeciwko tym, z którymi ty jesteś powiązany, tylko po to, by Kościół był ostatecznie beneficjentem w postanowieniach paktów pokojowych, i że cel uświęca środki.


Uczono cię obowiązków szpiega, by gromadzić wszystkie statystyki, fakty i informacje w twoim zasięgu i z każdego źródła,
by wkraść się w łaski kręgu rodzinnego Protestantów i heretyków każdej klasy i każdego rodzaju (maści), również do grona handlowców, bankierów, prawników, do szkół i uniwersytetów, do parlamentów i legislatur, do sądownictwa, do rad stanu (rządów), i by być wszystkim dla wszystkich, przez wzgląd na Papieża, którego sługami jesteśmy do śmierci.


Poprzednio dostałeś wszystkie instrukcje jako nowicjusz, neofita, i służyłeś jako co-adjurer, spowiednik i ksiądz, ale nie otrzymałeś wszystkiego co niezbędne, by dowodzić w Armii Loyoli, w służbie Papieża.

Musisz odsłużyć pewien czas jako instrument i kat, tak jak polecają przełożeni; bo nie może tu dowodzić nikt, kto nie uświęcił swojej pracy (swoich trudów) krwią heretyka;
bo "bez rozlania krwi nikt nie może być zbawiony".

Zatem, by wyćwiczyć się do twoich zadań i zapewnić sobie zbawienie, jako uzupełnienie twojej poprzedniej przysięgi posłuszeństwa twojej Regule i wierności Papieżowi, powtarzaj za mną":

"Ja xxxxxxx teraz, w obecności Wszechmogącego
Boga, Błogosławionej Dziewicy Maryi, błogosławionego Św. Jana Chrzciciela, Świętych Apostołów, św. Piotra i Pawła i wszystkich świętych, świętej hostii nieba, i tobie, mój Duchowy Ojcze, przełożony generale Towarzystwa Jezusowego, założonego przez Św. Ignacego Loyolę
, za pontyfikatu Pawła III, i przedłużanego do dziś przez Łono Dziewicy, Macicę Boga, i Rózgę Jezusa Chrystusa,
oznajmiam i przysięgam, że Jego Świątobliwość Papież jest Wice Regentem Chrystusa i prawdziwą i jedyną głową Katolickiego lub Powszechnego Kościoła na Ziemi; i że na podstawie mocy związywania i rozwiązywania danej Jego Świątobliwości przez mojego Zbawiciela, Jezusa Chrystusa, ma on władzę usuwania heretyckich Królów, Książąt, Państw, Republik i Rządów, i mogą oni być śmiało zniszczeni.

Będę więc całą swoją mocą bronił tej doktryny oraz prawa i tradycji Jego Świątobliwości przeciwko wszystkim heretyckim lub Protestanckim uzurpatorom, szczególnie Kościołowi Luterańskiemu Niemiec, Holandii, Danii, Szwecji i Norwegii, i obecnie roszczącym sobie pretensje do władzy Kościołom Anglii i Szkocji, i ich oddziałom założonym teraz w Irlandii i na kontynencie Amerykańskim i poza nią, i wszystkim stronnictwom, które mogą być bezprawne, heretyckie, przeciwstawiające się świętemu Matczynemu Kościołowi Rzymu.

.

Wyrzekam się posłuszeństwa wobec każdego
heretyckiego króla, księcia lub państwa, nazwanego Protestanckim czy Liberalnym, i podległości każdemu ich prawu, każdemu urzędnikowi czy oficerowi.
Ponadto oświadczam, że doktryna Angielskich Kościołów Kalwinistów, Hugenotów, i innych nazywających siebie Protestanckimi i Masońskimi, jest przeklęta, i że przeklęci są ci, którzy jej nie zaniechają.

.

Ponadto deklaruję, że będę pomagał, asystował i doradzał każdemu agentowi Jego Świątobliwości, w każdym miejscu mojego pobytu, w Szwajcarii, Niemczech, Holandii, Irlandii albo Ameryce, lub w każdym innym królestwie czy terytorium, do którego się udam, i zrobię wszystko, by wytępić heretyckie Protestanckie lub Masońskie doktryny i zniszczyć wszystkie ich bezprawne władze, legalne czy nielegalne.


śOświadczam niemniej jednak, że wolno mi przyjmować każdą heretycką religię celem pomnożenia korzyści Matki Kościoła; przyrzekam utrzymać w tajemnicy wszystkie rady jej (Matki Kościoła) agentów, jako że zawierzają mi, i nic wyjawiać ich,bezpośrednio lub pośrednio, słowem, pismem lub jakimikolwiek okolicznościami, lecz wykonać wszystko, co będzie zalecane, wydane rozkazem lub wyjawione mi przez ciebie, mój Ojcze Duchowy,
albo przez każdego należącego do tej świętej Reguły.


Ponadto przyrzekam i oświadczam, że nie będę miał własnego zdania ani własnej woli, ani jakichkolwiek skrupułów, niczym trup lub nieboszczyk, lecz bez wahania zastosuję się do każdego rozkazu otrzymanego od moich przełożonych w milicji Papieża i Jezusa Chrystusa; że udam się do każdej części świata, do której zostanę wysłany, do zamarzniętych krajów północy, indyjskich dżungli, do centrów cywilizacji Europy albo do nietkniętych ludzka stopą kryjówek dzikich barbarzyńców Ameryki, bez szemrania i skarżenia się, i że będę podległy we wszystkim, cokolwiek jest mi polecone.

Ponadto przyrzekam i oświadczam, że, gdy pojawi się sposobność, będę prowadził bezlitosną wojnę, sekretnie lub jawnie, przeciwko wszystkim
heretykom, Protestantom i Masonom, tak jak mnie ukierunkowano, by wytępić ich z powierzchni całej Ziemi; bez oglądania się na wiek, płeć czy kondycję, [size=150]i że będę wieszać, palić, gotować, obdzierać ze skóry, dusić i grzebać żywcem tych haniebnych heretyków; rozpruwać brzuchy i łona ich kobiet, i roztrzaskiwać głowy ich dzieci o ściany, by unicestwić ich ohydną rasę.
Że, gdy nie da się tego zrobić jawnie, w tajemnicy użyję trucizny, struny do duszenia, stali sztyletu lub ołowianej kuli, bez względu na reputację, pozycję, godność czy autorytet osób, jakikolwiek by nie był ich stan, publiczny lub prywatny, jako że w każdej chwili mogę dostać polecenie, by tak uczynić, od agenta Papieża lub Przełożonego Towarzystwa Jezusowego.


Na potwierdzenie czego niniejszym przeznaczam swoje życie, duszę i wszystkie doczesne starania, a za pomocą sztyletu, który teraz otrzymuję, własną krwią się podpiszę by to poświadczyć;
a jeśli okażę się kłamcą albo słabym w swoim postanowieniu, niech moi bracia i towarzysze w milicji Papieża odetną mi dłonie i stopy a gardło niech rozetną od ucha do ucha, niech otworzą mi brzuch i palą w nim siarkę, niech zostanie mi zadana każda możliwa kara, a moja dusza niech będzie torturowana w nieskończoność przez demony w piekle.

Że w głosowaniu zawsze będę preferował Rycerza Kolumba, a nie Protestanta, a zwłaszcza Masona, (...);
że jeśli będę miał wybór między dwoma Katolikami, to będę popierał tego, który jest lepszym pomocnikiem Matki Kościoła, i głosował zgodnie z tym.
Że nie będę się układał z Protestantem ani zatrudniał Protestanta, jeśli w mojej mocy jest układać się z Katolikiem lub zatrudnić Katolika.

Że będę umieszczał Katolickie dziewczęta w Protestanckich rodzinach, by móc otrzymać cotygodniowy raport o wewnętrznych poczynaniach heretyków.

Że zaopatrzę się w broń i amunicję, aby móc być w gotowości, gdy słowo zostanie wypowiedziane, lub gdy rozkaże mi się bronić Kościoła, indywidualnie albo razem z milicją Papieża.
Ja, xxxxx, przysięgam to wszystko
na świętą Trójcę i święty sakrament, który mam otrzymać, by wypełnić i zachować mój ślub.
Na poświadczenie tego przyjmuję ten najświętszy sakrament Eucharystii i potwierdzam to samo moim imieniem, napisanym za pomocą ostrza tego sztyletu, zanurzonego w mojej własnej krwi, pieczętując to obliczu tego świętego sakramentu".


Kandydat otrzymuje od przełożonego opłatek i podpisuje się swoim imieniem za pomocą ostrza sztyletu zanurzonego w jego własnej krwi wziętej znad serca.



Źródło: http://www.ianpaisley.org/article.asp?ArtKey=jesuit

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 21 stycznia 2013, o 18:15 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: JEZUICI
 Post Napisane: 22 stycznia 2013, o 16:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Co znaczy ten symbol ?
Towarzyszy od pierwszej komunji kiedy to doczepiony jest do sukienki,świecy chusteczki.
Mamy go przed oczami ,ale co to za program co to za przekaz ?

Obrazek

Jezuici są spadkobiercami Templariuszy.
Zakon Templariuszy to Zakon Rycerzy Świątyni Salomona lub Zakon Rycerzy Świątyni Jerozolimskiej


W średniowieczu na rycinach Jerozolima pisano w ten sposób IHEROSOLIME
... I-Hero-Soli-me

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JEZUICI
 Post Napisane: 22 stycznia 2013, o 16:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
jezuici
Audiobook kartki z pamiętnika byłego jezuity Alighiero Tondi czyta Marcin Dachtera


http://chomikuj.pl/jack_one/drahtera/dr ... 28video%29
.
.

Jezuici - prawdziwi Illuminati Marcin Dachtera (Loyola Watykan NWO wojny terror ) cz.1


_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: ZAKON JEZUITÓW - Konkurenci Opus Dei"
 Post Napisane: 14 marca 2013, o 12:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
"Papieska armia", "Konkurenci Opus Dei".
Zakon jezuitów to jedno z najpotężniejszych zgromadzeń na świecie


Po wyborze Jorge Mario Bergoglio od razu zwrócono uwagę na fakt, że papież Franciszek to pierwszy jezuita, który został wybrany na następcę świętego Piotra.
Fascynujący nie był jedynie sam fakt, że papież jest zakonnikiem, ale że jest z zakonu jezuitów.
Zakonu owianego pewną tajemnicą – jako jedyne zgromadzenie obok trzech ślubów zakonnych – ubóstwa, posłuszeństwa i czystości, składają czwarty – bezwzględne posłuszeństwo papieżowi.
Mówi się też, że rywalizują z Opus Dei.
Obrazek

Jezuitów na całym świecie jest ponad 18 tysięcy. To najliczniejszy zakon męski, który działa w ponad 100 krajach na wszystkich kontynentach. Jezuici prowadzą szkoły, uniwersytety, instytuty, szpitale. Mają też swoje media. Uważani są zakon intelektualistów, który skupia w swoich szeregach wielu świetnie wykształconych uczonych. W środowisku katolickim uważani są za jedno z bardziej wpływowych zgromadzeń. Nowo wybrany papież – Jorge Mario Bergoglio – sam wstąpił w szeregi jezuitów, już jako człowiek dojrzały i wykształcony. Miał dyplom z chemii. Jeszcze przed święceniami (w wieku 33 lat) zdobył dyplom z filozofii, teologii i ukończył studia z zakresu literatury i psychologię.

Papieska armia

Historia jezuitów sięga XVI wieku. Zakon założył były oficer hiszpański Ignacy Loyola, który wspólnie z grupą studentów z Sorbony złożył w sierpniu 1534 roku śluby zakonne na paryskim wzgórzu Montmartre. Zgromadzenie jezuitów, nazywane Towarzystwem Jezusowym (po łacinie Societas Iesu, stąd skrót SJ umieszczany przy nazwiskach jezuitów) uroczyście zatwierdził w 1540 roku papież Paweł III.
Loyola ustalił surowe reguły – posłuszeństwo dogmatom, prawu kościelnemu. Jezuici w myśl hasła "Sentire cum Ecclesia" (Zawsze z Kościołem) ślubowali wierność zarówno Kościołowi, jak i papieżowi. Mieli walczyć z szerzącą się reformacją, bronić i propagować naukę Kościoła katolickiego, mieli również stać na straży papiestwa i umacniać jego zagrożoną pozycję. Szczególne przywiązanie jezuitów do papieża wyróżnia ich spośród innych zakonów. Jako jedyne zgromadzenie obok trzech ślubów zakonnych – ubóstwa, posłuszeństwa i czystości, składają jeszcze czwarty – bezwzględne posłuszeństwo papieżowi. Loyola bardzo stanowczo podkreślał wagę posłuszeństwa wobec hierarchii Kościoła.
Do jezuitów nie mógł wstąpić każdy, kto chciał. Brano pod uwagę m.in. zdolności intelektualne kandydatów. Zakonnicy mieli umacniać pozycję Kościoła, ale również edukować. Wymagano od nich nie tylko wykształcenia teologicznego. Mieli się doskonale orientować w otaczającym świecie, problemach, sytuacji polityczno-społecznej. Nawet po przyjęciu w szeregi Towarzystwa Jezusowego duchowni nadal się edukowali. Ich zadaniem było również działanie wśród ludzi, którzy decydowali o losach kraju i jego obywateli. Aby realizować swoje zadania, jezuici bardzo często byli blisko władzy i elit społecznych, pełnili funkcje spowiedników królewskich i książęcych. Ze względu na związki ze środowiskami politycznymi Jezuitom zarzucano inspirowanie prześladowania np. protestantów.

Trudna misja

Po pierwszym publicznym wystąpieniu nowego papieża – Franciszka komentatorzy zwrócili uwagę na jego pokorę – cnotę cenioną wśród jezuitów. – Przywołam kardynała Adama Kozłowieckiego. Jedynego jak do tej pory kardynała, jezuitę polskiego. Który mówił tak: my jezuici jesteśmy znani i dumni z naszej pokory – podkreślił ks. prof. Marek Inglot, dziekan Wydziału Historii
Kościoła na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie w rozmowie z Konradem Piaseckim na antenie RMF FM.
Ks. Inglot również zwrócił uwagę na niezwykłą więź łączącą jezuitów z Ojcem Świętym: – Wszystkich jezuitów wyróżnia przywiązanie do stolicy świętej, do tego się zobowiązujemy czwartym, specjalnym ślubem szczególnego posłuszeństwa Ojcu Świętemu w sprawach misji – zaznaczył.
Jak dodał, kuria generalna jezuitów i generał jezuitów mieszkają 100 metrów od Pałacu Apostolskiego, w którym będzie teraz urzędował nowy papież Franciszek.

Generał zakonu jezuitów jest przez wielu nazywany "czarnym papieżem", oczywiście dla odróżnienia od "białego papieża".
Historycy zwracają uwagę, że relacje między kolejnymi papieżami a jezuitami były dość trudne mimo składanego ślubu.

Jezuici szybko zaangażowali się w publiczną edukację w ramach szkół średnich i wyższych.
W niektórych państwach europejskich, m.in. w Polsce brali czynny udział w tworzeniu systemu szkolnictwa. Prowadzili też działalność misyjną w Ameryce i Azji. Początkowo szkoły uznawano za nowoczesne, ale z upływem czasu zaczęto wytykać zakonnikom skostniały program, nieuwzględniający m.in. rozwoju nauk ścisłych.
Problem stanowiły również konflikty na linii katolicy-protestanci.
W niektórych krajach protestanckich uznano jezuitów za wrogów
państwa, bo głosili katolicką teologię moralną.
Zaczęły się nasilać również konflikty między duchownymi a lokalną władzą w krajach, w których jezuici prowadzili działalność misyjną.

To wszystko doprowadziły do wydalenia zakonników z kilku państw.
Od papieża domagano się również kasaty zakonu. W dużym stopniu przyczyniły się do tego kłopoty finansowe misji na Martynice, gdzie jezuici nie spłacili w terminie zaciągniętego kredytu.
W 1772 roku parlament we Francji uznał, że jezuici szkodzą interesom narodu francuskiego. Decyzję o kasacji podjął pod presją polityczną papież Klemens XIV. Oficjalnie rozwiązał Towarzystwo Jezusowe we wszystkich krajach, które tworzyło wówczas na świecie 22,5 tys. zakonników. Zgromadzenie przywrócono dopiero w 1814 roku. Swoją pozycję zakon odbudował jednak właściwie dopiero po Soborze Watykańskim II.

Rywalizacja z Opus Dei

W XX wieku często zwracano uwagę na napięcia w relacjach między jezuitami a katolicką organizacją Opus Dei.
Mimo pięciu wieków historii niektórzy duchowni, również papieże przychylniej oceniali rolę, jaką odgrywało Opus Dei.
Bliżej Opus Dei niż jezuitów miał być chociażby papież Jan Paweł II.


Zwrócił na to uwagę również prowincjał jezuitów o. Dariusz Kowalczyk w rozmowie z telewizją Religia.tv. – Widać było różnicę [między Opus Dei a jezuitami – red.] w akcentowaniu tego, co kto w Kościele powinien robić i to też było przyczyną pewnych napięć.
Można się zastanawiać, jaki był stosunek Stolicy Apostolskiej, papieży, później Jana Pawła II do Towarzystwa Jezusowego i do Opus Dei.
Myślę że jest prawdą, że np. Jan Paweł II w pewnym okresie jakby czuł się bliższy
Opus Dei niż jezuitom – ocenił o. Dariusz Kowalczyk.
Przyznał też, że w tym czasie wielu jezuitów miało zatargi ze Stolicą Apostolską.
Teraz, kiedy na tronie Świętego Piotra zasiadł papież Franciszek – jeden z jezuitów – można przypuszczać, że pozycja wpływowego zakonu z pewnością się umocni.

http://natemat.pl/54169,papieska-armia- ... na-swiecie

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JEZUICI
 Post Napisane: 15 marca 2013, o 12:08 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
Papież Franciszek I: pierwszy jezuita na stanowisku papieża. Mroczna historia zakonu jezuitów

Posted by Jarek Kefir w dniu 14 Marzec 2013

Z historii zakonu jezuitów

“Prawdą jest, że rzymscy Jezuici opanowali do perfekcji wolnomularstwo, które jest ich najznakomitszym i najbardziej efektywnym narzędziem, dzięki któremu osiągają swoje cele wśród protestantów.”
The Grand Design Exposed, John Daniel, (Middleton, Idaho: CHJ Publishing, 1999), p. 302.
“Gdziekolwiek podążają Jezuici, rewolucja podąża za nimi”.
Behold A Pale Horse, Chpt.2,pg.92,William Cooper

“Jeśli prześledzisz masonerię, poprzez jej wszystkie odłamy, i dojdziesz do jej samego szczytu, do głównej głowy (szefa) masonerii światowej, odkryjesz że owa głowa oraz
szef Zakonu Jezuitów(zwany Czarnym Papieżem, generałem zakonu…) to jedna i ta sama osoba.”
James Parton (American historian)

“Pomiędzy 1555 a 1931 Zakon Jezuitów został wydalony z co najmniej 83 państw, państw miast oraz miast, za angażowanie się w polityczne intrygi i w przewrotowe spiski przeciwko dobrobytowi państwa, powołując się na zapiski jezuickiego księdza Thomasa J Campbella.
Praktycznie każdy powód wydalenia to polityczne intrygi, polityczna infiltracja, polityczne przewroty..”
(1987) J.E.C. Shepherd (Canadian historian)
“Jezuici napisali pierwsze 25 stopni szkockiej ryty masońskiej w ówczesnym College de Clermony w Paryżu w 1754 roku.”
The True origin of Scottish Rite Freemasonry According to the Masonic
Quiz Book: Ask Me Another, Brother by William Peterson.

“Zakon Jezuitów jest uosobieniem systemu którego celem jest polityczna dominacja za pomocą politycznych środków, systemu upiększonego przez religię, który wyznacza głowę religii katolickiej, Papieża, na politycznego władcę, i pod przykrywką Papieża-Króla, i używając go jako narzędzie, pragnie zdobyć dominację nad całym światem.”

Count von Hoensbroech, 1911, German Noble and ex-Jesuit Fourth Years a Jesuit, Count von Hoensbroech, translated by Alice Zimmern), New York.
Cassell and Company, Ltd., 1911) Vol. II, p. 430.

“Papież ma tysiące tajnych agentów na całym świecie.
Zaliczają się do nich Jezuici
, Knights of Columbus (elitarny katolicki klub w USA), Knights Of Malta(zrzeszający czołowe postacie światowej gospodarki, mediów, polityki, militariów, bankowości etc), Opus Dei, Wywiad Watykański i innych. Watykański wywiad i jego potencjał w terenie nie ma sobie równych.”
Dave Hunt, 1994, American Baptist Historian
A Woman Rides the Beast, Dave Hunt, p. 87

“Fuehrer(Hitler) doszedł do władzy dzięki głosom Katolickiego Centrum(partii rządzonej przez jezuitę Ludwiga Kaasa)
zaledwie pięć lat wcześniej (1933) ale większość celów cynicznie wyjawionych w Mein Kampf było już zrealizowanych.
Ta książka, została napisana przez jezuitę Ojca Staempfle, a podpisana przez Hitlera.

Bo to Zakon Jezuitów udoskonalił słynny pan-germański program opisany w tej książce, a Hitler się pod nim podpisał.”
Edmond Paris, 1965 French Historian The Secret History of the Jesuits.

“Widzę w Himmlerze naszego Ignatiusa Loyolę*.”
* Ignatius Loyola – założyciel zakonu Jezuitów.

Adolf Hitler: “Libres propos” (Flammarion, Paris 1952, p.164).

“Nauczyłem się bardzo dużo od Zakonu Jezuitów – powiedział Hitler.
Aż po dziś dzień nic nie było tak potężne, jak hierarchiczna organizacja KRK.
Zaadaptowałem wiele z tej organizacji do swojej własnej partii. Zdradzę ci pewien sekret, zakładam ‘zakon’, a w nim wychowam młodzież która zadrży podstawami świata.
Wtedy, Hitler przestał mówić, powiedział tylko że więcej nie może nic powiedzieć.”
[chodziło mu oczywiście o SS].

Hermann Rauschning, former national-socialist chief of the government of Dantzig:
“Hitler m’a dit”, (Ed. Co-operation, Paris 1939, pp.266, 267, 273 ss).
“Jezuici to organizacja militarna, nie religijny zakon
. Ich szef to generał armii, a nie ojciec w jakimś klasztorze.
Celem tej organizacji jest władza, w najbardziej jej despotycznym znaczeniu.
Absolutna, uniwersalna władza by kontrolować świat wedle woli jednego człowieka. Generał Jezuitów jest mistrzem, suwerenem nad suwerenami.
Gdziekolwiek Jezuici zostaną przyjęci, staja się mistrzami, za wszelka cenę.
Każdy czyn, każde przestępstwo, jakkolwiek okropne, jest chwalebna praca, jeśli popełnione jest w interesie Zakonu Jezuitów lub z rozkazu jego generała.”

Napoleon Bonaparte, źródło:
Fifty Years In the Church of Rome, Charles Chiniquy, (Grand Rapids, Michigan:
Baker Book House, 1968; originally published in 1886) p. 487.

“Rzymskokatolicki kler i braterstwo Jezuitów, dwie wyróżniające się polityczne organizacje, zjednoczone w swoich celach, które używają religii jako przykrywki pod ich polityczne cele, jak to zresztą zawsze robiły przez stulecia we wszystkich krajach.”
J. Wayne Laurens, 1855 American Historian & Patriot The Crisis:
Or, the Enemies of America Unmasked
“Drodzy towarzysze (do sześciu asystentów generała Jezuitów), nasze bronie są całkiem innego rodzaju od broni Cesarzy wszystkich stuleci. I nie będzie dla nas trudne manewrowanie w celu uczynienia z nas mistrzów wszystkich sił i tak już osłabionych przez wojny napoleońskie. Nie musimy obawiać się braku żołnierzy, musimy tylko z rekrutować ich ze wszystkich rang, państw i wdrożyć ich dokładnie w służbę. Lecz w tym samym czasie bądźmy czujni, by nikt nie podejrzewał nas o nasze konspiracyjne czyny. Nasza jest wiedza o wielkiej tajemnicy. Co do innych, to niech nas słyszą kiedy mówimy parabolami, tak ze mając oczy, nie będą widzieć, mając uszy, nie będą słyszeć. I niech nasza praca będzie sumienna! Dobrze wiecie że to do czego dążymy to władza nad światem, lecz jak odniesiemy sukces, jeśli nie będziemy wszędzie mieć (Iluminatów, Masonów) adeptów, którzy znają nasz język, ale którzy jednocześnie muszą pozostać nieznani wobec innych?”
Aloysius Fortis, 1825, 20 Generał Jezuitów [1820-1829],
Na tajnym zgromadzeniu do swoich asystentów, wśród których był:
21 General Jezuitów Johannes Roothaan. Tajna konferencja w Chieri.
Źródło: The Jesuit Conspiracy: The Secret Plan of the Order,
Abbate [Abate] Leone, (London: Chapman and Hall, 1848) pp. 60, 80, 81.

“Hierarchia Jezuitów jest czysto monarchiczna, a generał jest jej absolutnym królem.
Jezuita powinien cenić siebie indywidualnie jako nic, a Zakon jako wszystko.
I tak mocno jest ta zasada posłuszeństwa wdrożona, że Jezuita wykonując rozkazy Generała, nie może mieć skrupułów sprzeciwiając się Bogu.
Glosy sumienia są oznaką słabości, obawa przed wiecznym potępieniem jest usunięta z myśli jako przesądne bzdury; i największe zbrodnie, jeśli polenione z rozkazu Generała, są uważane za promowanie chwały i za wielbienie Boga.”
G. B. Nicolini of Rome, 1889
Protestant Italian Patriot
Exiled to England

History of the Jesuits

“Nasz ojciec Generał, jak wszyscy wiedzą, okupuje Rzym oraz papiestwo. Tworzymy wojny dla naszej przyjemności, pomiędzy jednym Księciem a drugim, pomiędzy Księciem a jego podwładnymi, uzurpujemy władzę nad miastami i państwami, nie obawiając się wykrycia naszych czynów. Odkąd robimy interesy z Wielkimi ludźmi, znamy każdy publiczny sekret, i możemy w każdy sposób zabić heretyków i wrogów Rzymu.”
F. Doza, 1667, Spanish Jesuit, “The Fiery Jesuits”.
“Deklaruję, ze nie mamy szans na osiągniecie sukcesu, bez znajomości, silnych powiązań, które będą miały swoich własnych szefów, swój własny język, aktywną i dobrze zorganizowaną korespondencję i rożnego rodzaju pokrętną literaturę (Oświecone Wolnomularstwo). Dla naszych celów niewystarczający są utalentowani ludzie czynu których mamy, musimy mieć złoto które przyspieszy ich pracę. Daj mi złoto, mnóstwo złota- wtedy z tak zdolnymi osobami i z takimi zasobami będę czynił jak kościół nakazuję, będę dążył nie tylko do władzy nad światem, lecz także do zrekonstruowania go w całości.”
Assistant to the Jesuit General, 1824
Secret Conference at Chieri.
“Dostarczyłem opinii publicznej tylko mała liczbę Jezuitów. Nadal pozostało trzystu członków których nie ujawniłem, lecz zrobię to w przyszłości. Oni byli wpływowi, bo taka była wola Królów, Jezuici mordowali księciów, i niepokoili mocarstwa. To że Jezuici byli oprawcami narodów, władcami świata, otwarcie przyznaję.”
Marcel de la Roche Arnauld, 1827
French Roman Catholic Priest,
“The Modern Jesuits”
Pomimo tego że Jezuici pierwotnie, (podobnie jak inne Zakony Kościoła Rzymskiego), byli poddanymi Papieża, zapewnili sobie, zgodnie z listem datowanym na październik 1836, że papież Grzegorz XVI praktycznie oddał siebie i cały kościół pod ich kontrolę. Konsekwencją tego że dla nich łatwiej było rządzić jednym człowiekiem niż wieloma niezależnymi biskupami, było utrzymywanie w ich interesie nieomylności jednego człowieka, Papieża.”
John McDonald, 1894
Scottish Reformed Pastor
“Romanism Analyzed”
“Przeczytajmy historie wszystkich konspiracji, które kiedykolwiek miały miejsce na Ziemi. Rozważ kwalifikacje (cechy), jakie są potrzebne do osiągnięcia sukcesu w takich przedsięwzięciach, ich szefów, którzy podejmują się takich zadań; niebezpieczeństwa którym muszą stawić czoła; wydatki które muszą ponieść. Rozważ to jak te niebezpieczne konspiracje powstawały, jak się kończyły. Nie znajdziesz żadnej konspiracji, której mózg byłby w stanie zorganizować swoje siły przy tak małym niebezpieczeństwie i z taka przewaga, jak General Jezuitów w 24 godziny”
M. Louis Rene De Caraduc, 1762, French Parliamentary Statesman
“Report on the Constitutions of the Jesuits” A Glimpse of the Great Secret Society, pp. 95, 96; citing the Report on the Constitutions of the Jesuits,
M. Louis Rene De Caraduc De La Chalotais, Procureur-General of King Louis XV
to Parliament, 22 December 1761.

“Jakkolwiek mocno podziwiałem niemieckich benedyktynów, jezuitów podziwiałem jeszcze bardziej.
Zakon Jezuitów to coś specjalnego; brygady szokowe Kościoła Katolickiego.
Ta organizacja była tak efektywna, że Heinrich Himmler użył jej jako model dla swoich szeregów nadludzi, Schutzstaffel (SS), których starannie wybrani członkowie składali specjalną przysięgę lojalności Fuehrerowi, tak samo jak najwyżsi rangą Jezuici (czwartaprzysięga) papieżowi. Ci ludzie rządzili światem, i było oczywiste że dobrze się bawili.”
“Will: The Autobiography of G. Gordon Liddy”,
G. Gordon Liddy – znany agent FBI, absolwent Jezuickiego Fordham Universiti,
(New York: St. Martin’s Press, 1980) pp. 23, 36.

“W kręgach rzymskokatolickich dobrze znany jest termin Czarny Papież, który opisuje Generała Zakonu Jezuitów. Papież zawsze ubrany jest na biało, generał na czarno, kontrast jest oczywisty. Lecz ci romaniści którzy niekoniecznie kochają jezuitów, ich liczba nie jest ograniczona, używają tego terminu wskazując na fakt że Czarny Papież dowodzi Białym Papieżem, nawet gdy ten pierwszy zobligowany jest przynajmniej do okazywania posłuszeństwa temu drugiemu”
“The Black Pope”, M. F. Cusack, (London: Marshall, Russell & Co., 1896)
pp. 13, 201.
“Widzi pan, z tej komnaty zarządzam nie tylko Paryżem, a także Chinami, lecz nie tylko Chinami, lecz całym światem, i nikt nie wie w jaki sposób to robię”
Michaelangelo Tamburini – 14 generał jezuitów, 1706-1730
“The Engineer Corps of Hell; Or Rome’s Sappers and Miners, p. 33″
“… Następnie stworzę hipotezę, która na pewno jest kontrowersyjna: fakt że Czarny Papież rządzi z boskiego nakazu, dla ostatecznego dobra ludzkości”
Frederick Tupper Saussy, znany amerykański muzyk i historyk, 2001
- jego kuzyn jest Jezuitą
“Rulers of Evil, Frederick Tupper Saussy,
(New York: Harper Collins Publishers, Inc., 2001) p. 6, 86, 93.”
“Rothschildowie byli jezuitami którzy wykorzystali swoje żydowskie pochodzenie jako przykrywka ich ponurych czynności. Jezuici, rękami Rothschildów i finansisty Nicholasa Biddle, dążyli do przejęcia kontroli nad systemem bankowym Stanów Zjednoczonych.”
Bill Hughes, “The Secret Terrorists and The Enemy Unmasked”
“Generał Jezuitów, mający na celu ustanowienie uniwersalnego papiestwa kontrolującego narody i “księciów” poprzez edukację (indoktrynację) i dyplomację, jest bez wątpienia najbardziej wpływową osobą na świecie. Jest przełożonym Jezuitów a jego prowincjałowie są mistrzami papieskich kardynałów, którzy z kolei są jawnymi bądź niejawnymi politycznymi mistrzami każdego rządu każdego narodu”
Eric Jon Phelps “Vatican Assassins III” s. 159

“Nowicjusz jezuickimoże któregoś dnia mieć u swoich stóp klęczących królów i księciów, i mieć władzę by kierować losami narodów.
Może regulować politykę i ramy prawne narodów które nawet nie są wyznawcami jego własnej wiary, poprzez członków kościoła którzy zajmują wysokie stanowiska w protestanckich krajach.

Jeśli proces “tworzenia jezuity” jest trudny, przypomina mu się że aspiruje do bycia członkiem jedynego na świecie kolektywu który może się pochwalić światową niemal dominacj.”
M.F. Cusack “The Black Pope”, pp. 118, 119.

“Generał zakonu zwykł stać obok papieża niczym wszechmocny właściciel feudalny w sredniowieczu stał obok słabego lorda, a rzymska ludność od dawna rozpoznawała ten fakt tytułując te dwie persony “białym” i “czarnym” papieżem. Prawda jest taka, ze zakon jezuitów nigdy, od początku, nie był posłuszny papieżowi, jesli kiedykolwiek ich wola i wola papieża nie była zbieżna ze sobą.”
Occult Theocrasy, Lady Queenborough,
(South Pasadena, California: Emissary Publications,
1980; originally published in 1933) p. 311.

“Zwykły jezuita nie posiada dla siebie zadnej wladzy, stanowiska, bogactwa czy wolnej woli, sentymentów.
Cała skoncentrowana władza należy do generała zakonu.
Jego rozkazy, pragnienia, są prawem.
Jego władza płynie z jego rąk jakby płynęła z samego źródła, na tych których on sam wybiera.
Ta włądza rozciąga się tak daleko jak on sobie tego życzy, zatrzymuje się wtedy gdy on tego chce.”
History of the Jesuits, Andrew Steinmetz,
(Philadelphia, Pennsylvania: Lea and Blanchard, 1848)
Vol. I of II, pp.146.

“Prawdą jest, że jezuita ma swojego generała, któremu jest posłuszny niczym niewolnik, lecz jezuita wierzy w to, ze jego generał jest niczym Bóg, więc jeśli martwe słowo Boga, w Piśmie Św, konfliktuje z żywym słowem Boga które przechodzi przez generała, autorytet żywego słowa bierze górę”
The Black Pope, pp. 118, 119. “Kto zabił Polskę, jeżeli nie jezuici? A przynajmniej cofnęli ją o trzy stulecia wstecz” Bronisław Trentowski (1806-1869)

http://kefir2010.wordpress.com/2013/03/ ... -jezuitow/

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JEZUICI
 Post Napisane: 16 marca 2013, o 19:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:58
Posty: 415
Tajemnica Tajemnych Stowarzyszeń

jezuici


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JEZUICI
 Post Napisane: 19 marca 2013, o 15:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Przyszliśmy tutaj jak baranki lecz będziemy rządzić jak wilki .
Będziemy wygnani jak psy i powrócimy jak orły…”


Obrazek

Jeszcze raz powracam do imienia FRANCISZEK...przyjętego przez papieża-jezuitę . Polskojęzyczne media nie dopuszczają innej możliwości niż odniesienie się do Asyżu . Nie twierdzę, że nie może być związku z tą osobą



Ale takie cechy, jak skromność , korzystanie z publicznych środków komunikacji ....wskazująca podobno jednoznacznie na czerpanie wzorca z "ubogiego Franciszka " , można znaleźć w bliższych jezuitom postaciach...

Wspominałem o już Franciszku Xawerym ,współzałożycielu jezuitów (http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasz ... -imie.html ) .

Jeszcze bardziej interesującym jest FRANCISZEK BORGIA. Święty rzymskokatolicki i trzeci generał

jezuitów był prawnukiem człowieka, który przyniósł wiele zgorszenia Kościołowi jako papież Aleksander VI.


Franciszek był najstarszym z 14 dzieci księcia Gandii. Dwóch spośród jego braci zostało kardynałami, jeden opatem, jeden arcybiskupem, dwie siostry zaś - opatkami. Franciszek studiował retorykę i filozofię u swojego wuja, arcybiskupa Aragonu. W wieku lat 19 Franciszek ożenił się z Eleanorą de Castro, z którą miał 8 dzieci.


W roku 1539 zmarła cesarzowa Izabela. Franciszek wraz z żoną brali udział w procesji żałobnej z Toledo do Elwiry. Gdy dotarła ona do grobowca, otwarto trumnę, a widok rozkładającego się ciała królowej - która za życia uważana była za bardzo piękną - wywarł głębokie wrażenie na Franciszku. Od tego czasu poświęcił się gorącej modlitwie i często przyjmował komunię. Po raz pierwszy też zetknął się z wędrującymi jezuitami.


W tym samym roku cesarz Karol V wyznaczył go na cesarskiego wicekróla w Katalonii. Franciszek okazał się wzorowym zarządcą, ale nie wszystkim podobały się jego działania, gdyż starał się ukrócić korupcję władzy sądowniczej, spoczywającej w rękach szlachty i zarządów miast. Napisał później: "Właśnie gdy byłem wicekrólem Katalonii Bóg przygotował mnie do bycia generałem Towarzystwa Jezusowego".(...)


W r. 1543 zmarł jego ojciec, a Franciszek odziedziczył po nim wszystkie tytuły i własności. Powrócił do swego księstwa, gdzie planował wybudować kolegium jezuickie. Także jego żona planowała wybudować klasztor, zmarła jednak przed zrealizowaniem swych planów w roku 1546. Rok później Franciszek został przyjęty prywatnie do Towarzystwa Jezusowego. Przekazał następnie najstarszemu synowi swe tytuły i własności i w roku 1551 przyjął święcenia kapłańskie.(...)


Jego działania, które za poradą św. Ignacego Loyoli utrzymywał w tajemnicy aż do ostatniej chwili, stały się sensacją i przyniosły mu przezwisko "świętego księcia".
Na jego Mszy prymicyjnej zgromadził się tak wielki tłum, że trzeba ją było odprawić na zewnątrz kościoła i trwała ona kilka godzin.(...)


Robił on co tylko mógł - poprzez pokorę i skrajną ascezę, by ludzie zapomnieli o jego szlachetnym pochodzeniu, nie dało się jednak ukryć jego wybitnych zdolności.
Z wielkim powodzeniem głosił kazania w Hiszpanii i Portugalii, a w 1554 św. Ignacy Loyola wyznaczył go na prowincjała tych krajów oraz Indii.
Sprawując swój urząd Franciszek spopularyzował mało wtedy jeszcze znanych jezuitów, zakładając liczne domy i kolegia oraz przyciągając wielu nowych członków.(...)


W roku 1561 Franciszek Borgia wezwany został do Rzymu, a cztery lata później jednogłośnie ogłoszono go generalnym przełożonym Jezuitów.
Zgromadzenie tak bardzo rozwinęło się podczas jego krótkich rządów, że nazwano go później jego drugim założycielem.
Szczególną jego troską było ulepszenie Kolegium Rzymskiego (obecnie Uniwersytet Gregoriański), które częściowo uposażył.(...)



Jako generał Towarzystwa Jezusowego Franciszek był jedną z ważniejszych postaci anty-reformacji.
Mówi się o nim, że położył dach na budowli, której fundamenty wzniósł św. Ignacy.
Uprzejmy i pokorny, hojny dla innych, a dla siebie surowy był on, jak napisał w liście do przyjaciela biskup Kartageny "wzorowym księciem i doskonałym chrześcijańskim szlachcicem".


( cytaty z http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TS ... orgia.html , podkreślenia własne ZJ)


Skromność, pokora , lojalność można znaleźć w biografiach również pierwszych jezuitów . Zatem uproszczeniem jest szukanie ich jedynie w franciszkańskim monopolu .

Osobiście bardziej interesowałbym się jezuickimi Franciszkami , jeżeli z przyjętego imienia chcemy spekulować o planach nowego papieża.

Warto też poznać kilka opini o jezuitach ...i kogo inspirowali .

Wnioski mogąbyć daleko idące .
I myślę , że dlatego skierowuje się uwagę opini publicznej z jezuitów na franciszkanów...
To jest moje osobiste przekonanie ...bez dowodów, ale na podstawie intuicji i obserwacji praktyki spiskowej...

"Przyszliśmy tutaj jak baranki
lecz będziemy rządzić jak wilki .
Będziemy wygnani jak psy i powrócimy jak
orły…”


Słowa świętego rzymskokatolickiego Franciszka Borgia Trzeciego Generała Jezuitów
Obrazek

“Widzę w Himmlerze naszego Ignatiusa
Loyolę*.”


* Ignatius Loyola – założyciel zakonu Jezuitów.

Adolf Hitler: “Libres propos” (Flammarion, Paris 1952, p.164).

“Kto zabił Polskę, jeżeli nie jezuici?
A przynajmniej cofnęli ją o trzy stulecia
wstecz”


Bronisław Trentowski (1806-1869)

“Jakkolwiek mocno podziwiałem niemieckich
benedyktynów, jezuitów podziwiałem jeszcze
bardziej.
Zakon Jezuitów to coś specjalnego;
brygady szokowe Kościoła Katolickiego.


Ta organizacja była tak efektywna, że Heinrich
Himmler użył jej jako model dla swoich
szeregów nadludzi, Schutzstaffel (SS), których
starannie wybrani członkowie składali specjalną
przysięgę lojalności Fuehrerowi, tak samo jak
najwyżsi rangą Jezuici (czwartaprzysięga)
papieżowi.
Ci ludzie rządzili światem, i było
oczywiste że dobrze się bawili.


“Will: The Autobiography of G. Gordon Liddy”,
G. Gordon Liddy – znany agent FBI, absolwent Jezuickiego Fordham Universiti,
(New York: St. Martin’s Press, 1980) pp. 23, 36.


Jezuici to organizacja militarna, nie religijny
zakon.
Ich szef to generał armii, a nie ojciec w
jakimś klasztorze.
Celem tej organizacji jest
władza, w najbardziej jej despotycznym
znaczeniu.
Absolutna, uniwersalna władza by
kontrolować świat wedle woli jednego
człowieka.
Generał Jezuitów jest mistrzem,
suwerenem nad suwerenami.
Gdziekolwiek
Jezuici zostaną przyjęci, staja się mistrzami, za
wszelka cenę.
Każdy czyn, każde przestępstwo,
jakkolwiek okropne, jest chwalebna praca, jeśli
popełnione jest w interesie Zakonu Jezuitów
lub z rozkazu jego generała.”


Napoleon Bonaparte, źródło:
Fifty Years In the Church of Rome, Charles Chiniquy, (Grand Rapids, Michigan:
Baker Book House, 1968; originally published in 1886) p. 487.

Historia jest świadkiem czasów,
światłem prawdy, życiem pamięci,
nauczycielką życia.
Cyceron


Poniżej obraz przedstawiający Saturna a obok pieczęć jezuicka .
Zwraca uwagę podobieństwo znaków .Przypadek ???
Obrazek


Obrazek
http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasz ... -lecz.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Jezuici
 Post Napisane: 9 października 2013, o 12:50 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Material z jednego forum ... pozdrawiam ! Tomasz G

Z pewnoscia zdziwi to niejednego, ale najpotezniejsze banki swiata sa w rekach jezuitow. Po spladrowaniu Rzymu w 1527 r ( t.zw. sacco di Roma ) przez wojska niemiecko-hiszpanskie, Ignacy Loyola podjal sie zreorganizowania Banku Rzymskiego. Wkrotce utworzono oddzial w Wenecji w 1587 r, w Rotterdamie w 1635 r. i w Anglii w w 1694 r., ktory stal sie po Banku Rzymskim pierwszym swiatowym Bankiem.

Jak Stwierdzil Benjamin Franklin - zalozyciel USA :" odmowa przez krola Jerzego III prawa koloniom do uzywania uczciwego systemu pienieznego, ktory uwalnial zwyklych ludzi od pulapek finansowych manipulatorow, byla prawdopodobnie glowna przyczyna rewolucji."
Banki nie maja znaczenia, jesli nie poswieca sie intrygom by zdobyc bogactwo, i wiedza bardzo dobrze jak latwo jest skorumpowac przywodcow narodu.
Juz rok po slawnej wypowiedzi Mayera Amschela Rotszylda : " pozwolcie mi emitowac i kontrolowac walute kraju, a nie bedzie mnie obchodzic kto ustanawia prawa " - bankierom udalo sie zalozyc nowy prywatny bank centralny First Bank of the United States, glownie dzieki staraniom glownego poplecznika Rotszyldow w USA Aleksandra Hamiltona.
Ten bank zalozony w 1791 do czasu wygasniecia swojej 20-letniej licencji praktycznie doprowadzil gospodarke do ruiny, wzbogacajac przy tym bankierow. Kongres odmowil przedluzenia licencji i zasygnalizowal chec powrotu do waluty emitowanej przez panstwo, od ktorej bankierzy nie otrzymywaliby zadnych procentow.
W odpowiedzi Nathan Mayer Rotszyld zagrozil " Albo licencja zostanie przedluzona, albo USA zostanie uwiklane w katastrofalna wojne ". Kongres wciaz odmawial, a Nathan Mayer Rotszyld glosno komentowal: " Dajmy bezczelnym Amerykanom nauczke ! Zrobmy z nich znowu kolonie ! ".

W 1812 r. Wielka Brytania finansowana przez kontrolowany przez Rotszyldow Bank Anglii rozpoczela wojne przeciw USA, aby odzyskac swoja kolonie i narzucic jej niewolnictwo wobec Banku Anglii, lub tez wpedzic USA w tak wielkie dlugi, ze zostana zmuszone do przedluzenia licencji prywatnemu bankowi centralnemu. Plan sie powiodl. Pomimo wygrania wojny przez USA Kongres byl zmuszony do udzielenia licencji na emisje oprocentowanej waluty nowemu bankowi Second Bank of the United States. Po raz kolejny bankierzy kontrolowali krajowa podaz pieniadza i nie obchodzilo ich, kto ustanawia prawa, ani ilu zolnierzy brytyjskich i amerykanskich trzeba bylo poswiecic.

Bill Hughes w ksiazce : The Secret Terrorists and The Enemy Unmasked, 2002 r . napisal : " Jezuici, rekami Rothschildow i finansisty Nicholasa Biddle, dazyli do przejecia kontroli nad systemem bankowym Stanow Zjednoczonych.” FED ( Federal Reserve ) zostal w gruncie rzeczy stworzony przez jezuitow, a on jest odpowiedzialny za finansowy kryzys swiatowy.
Z kolei Watykanski Bank to chyba najdziwniejsze miejsce i najbardziej tajemnicza instytucja finansowa na swiecie. Jego jedyny oddzial miesci sie w dawnym wiezieniu, w XV-wiecznej kamiennej wiezy, ktorej mury maja nawet dziewiec metrow grubosci. Bankomaty mozna obslugiwac po lacinie, a na scianach wisza krzyze.
Oficjalnie bank nazywany jest Instytutem Dziel Religijnych (IOR).

Te „ dziela ” to aktywa w wysokosci 6 miliardow euro oraz 33 tysiace kont klientow ze 150 krajow, glownie zakonow, diecezji, instytucji charytatywnych i pracownikow Watykanu. Z roznych nadsylanych raportow wynika, ze IOR jest zaangazowany w pranie brudnych pieniedzy. Nie jest to pierwszy przypadek tego typu w historii Watykanu.

Avro Manhattan w ksiazce The Vatican Billions napisal, ze Watykan czerpie ogromne zyski z inwestycji z Rothschildami w Wielkiej Brytanii, Francji i Ameryce, z Hambros Bank, z Credit Suisse w Londynie i Zurychu w Stanach Zjednoczonych z inwestycji z Morgan Bank, Chase-Manhattan Bank, First Narodowego Bank of New York, z Bankers Trust Company i z wielu wielu innych. Watykan ma miliardy w akcjach i obligacjach najpotezniejszych korporacji miedzynarodowych, takich jak Gulf Oil, Shell, General Motors, Betlejem Steel, General Electric, International Business Machines, NDS, itd. Najwieksze zyski Watykan osiagnal z gry na gieldzie, a wiec z posiadania udzialow w postaci akcji w przedsiebiorstwach na calym swiecie oraz z obligacji roznych emitentow. Skarb Watykanu z litego zlota wedlug szacunku ONZ wart jest wiele miliardow dolarow. Znaczna czesc jest przechowywana US Federal Reserve Bank, a reszta w bankach Angielskich i Szwajcarskich.

A jaka jest obecna polityka finansowa Watykanu i do czego daza jezuici ?

Watykan popiera stworzenie jednego ogolnoswiatowego rzadu i chce stworzenia swiatowego banku centralnego o czym poinformowala w specjalnym dokumencie Papieska Rada Iustitia et Pax. Celem wiec sa rzady nad calym swiatem. Stworzenie Swiatowego Banku Centralnego ulatwiloby to zadanie. Aspiracje jezuitow do rzadow globalnych staja sie coraz bardziej widoczne i oczywiste. Warto sie wiec nad tym powaznie zastanowic do czego to wszystko zmierza.

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Jezuici-
 Post Napisane: 4 czerwca 2014, o 06:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Czarnego papieża masońskich ADL zaatakowany przez żydowskiego Byłej Insider
Obrazek
Anti-Defamation League (ADL) jest ramię rządzonej jezuitów rzymskiego papiestwa od początku Ligi w 1913 roku.
Założony przez nienawidzących Nowego Testamentu, Jezusa Chrystusa -ubolewając, masońskich Żydów, którzy byli członkami B'nai B ' Rith , ADL zawsze był lojalny wobec papieża Rzymu.
(Twój edytor odnosi się do prawdziwego Pana Jezusa Chrystusa w Starym i Nowym Testamencie , a nie fałszywe "Jezus Chrystus" na krucyfiks, który nowy bóg został stworzony przez Konstantyna w 325 rne na Soborze Nicejskim w ten sposób, w rzeczywistości, rodzenia Roman papiestwo.)
Jej polityka spowodować podżeganie furii antyżydowskich wśród pogan w całej Ameryce Północnej, a przeznaczonych przez rasowo-żydowskiej, jezuita Temporal koadiutora nadzorowanie kult nienawiści, Abraham Foxmana .

ADL jest całkowity zwolennik papieża za masońskie żydowscy syjoniści Pracy działa rząd Izraela na rzecz "Wikariusza Chrystusa" i jego Rycerzy Malty nadzorowanie Rzymu ożywił " łacińskiego Królestwa Jerozolimy .

"Jeden z tych rycerzy jest jezuita- wykształconych i jezuita poinformowani
Król Juan Carlos , nie tylko "król Hiszpanii", ale także " Królem Jerozolimy . "


Żydowskie masonem i jezuita Temporal koadiutor prowadzenie ADL jest, po raz kolejny, Abraham Foxman .
To diabeł, który ma na celu ewangelicki protestanckich chrześcijan wrogiem Żydów zamieszkałych w Ameryce Północnej, jak również ci Żydzi słusznie przebywających w ich kraju Izraela, jest polskim Żydem, który wychował się na rzymski katolicyzm .
Ach tak, rzymskokatolicki Żyd uruchamiania ADL !
Wspaniały!
Teraz rozumiemy jego atak na chrześcijan wierzących w Biblię, a nie rozwiązywaniu obecnych zbrodni rządzonej jezuitów, Roman pontyfikatu.


Ponadto, to sługa szatana nadzoruje powierzeniem najwyższej nagrody ADL do sługi promującej cel Czarnego Papieża Antychrysta, anty-reformacji protestanckiej, sekty żydowskiej, czy te sługusy działać świadomie lub nieświadomie.
Że wielokrotnie (teraz uzyskać to!)
Nazywany jest " Kardynał Bea Interfaith Nagroda "Tak!
Ten masoński kult żydowski, potępiając zakonu jezuitów w Eurazji żydowski Holocaust ("całopalenie"), podczas gdy nigdy otwarcie obwinia papiestwu jezuitów za jego współudział, zachwala jeden z spowiedników jezuickich z Papież Pius XII -tak ukochany i uhonorowany przez byłego premiera Izraela i kolejny klerykalny, polski Żyd- Golda Meir !
Na to właśnie ten papież Pius XII , który miał dwóch spowiedników jezuickich w czasie jego pontyfikatu.
Pierwszy był niemiecki jezuita Robert Leiber , a drugi, jak się domyślacie, bawarski niemiecki jezuita Augustin kardynał Bea .
I było to złe i obrzydliwe Augustin Bea , a młody jezuita w Bawarii, który był promotorem prześladowania nazistowskie SS Żydów w Europie jako sprawdzony przez byłego kapłana odwrócił biblijnie wierzącego misjonarza do katolików w Nowym Jorku, Pastor Leon H. Lehman .

ADL-LogoADL jest narzędziem do zakonu jezuitów i część Czarnego Papieża kontrreformacji Międzynarodowego Intelligence Wspólnoty .
Jest zły, zła i powinna być ścigana przez Departament Sprawiedliwości na mocy nowego prawa przestępstw z nienawiści tuż obok papieża Benedykta XVI rzymskiej hierarchii w USA
(Nie jesteśmy zaskoczeni, że nadchodzi ostatni i ostatni papież, zamordowanych i zmartwychwstał się Antychryst, będzie mieć rasowego Żyda za jego Fałszywego Proroka !)
Dobrą wiadomością jest to, że były członek ADL, ewangelików wspomagany przez niektórych wierzących w Biblię, teraz otwarcie zaatakował Antichrist ADL Farmazona Abe Foxmana z jego polityki.
Chociaż uważam Ted Pike i Michael Collins Piper się adept jezuickie Czasowe coadjutors obwinianie Żydów za Papieża Międzynarodowego Conspiracy dla rządu światowego, załączony artykuł jest wielką wartość i mogą być odczytywane tutaj
http://vaticanassassins.org/2009/12/14/ ... r-insider/
..
Black Pope’s Freemasonic ADL Attacked by a Jewish Former Insider
The Anti-Defamation League (ADL) has been an arm of the Jesuit-ruled Roman Papacy since the League’s inception in 1913. Founded by New Testament-hating, Lord Jesus Christ-deploring, Masonic Jews who were members of B’nai B’rith, the ADL has always been loyal to the pope of Rome. (Your editor is referring to the true Lord Jesus Christ of the Old and New Testaments and not the false “Jesus Christ” on the crucifix, which new god was created by Constantine in 325 AD at the Council of Nicea thus, in fact, birthing the Roman papacy.) Its policies result in the fomenting of anti-Jewish fury among Gentiles throughout North America—as intended by the racially-Jewish, Jesuit Temporal Coadjutor overseeing the hate-cult, Abraham Foxman. The ADL is a total backer of the pope’s Masonic Jewish Labor Zionists running the government of Israel for the benefit of the “Vicar of Christ” and his Knights of Malta overseeing Rome’s revived “Latin Kingdom of Jerusalem.” One of those Knights is Jesuit-educated and Jesuit-advised King Juan Carlos, not only the “King of Spain,” but also the “King of Jerusalem.”

The Jewish Freemason and Jesuit Temporal Coadjutor running the ADL is, once again, Abraham Foxman. This devil, who seeks to make Evangelical Protestant Christians the enemy of Jewish people residing in North America as well as those Jews rightfully residing in their land of Israel, is a Polish Jew who was raised a Roman Catholic. Ah yes, a Roman Catholic Jew running the ADL! Wonderful!!! Now we understand his attack on Bible-believing Christians, while never addressing the present crimes of the Jesuit-ruled, Roman papacy.

Further, this servant of Satan oversees the conferring of the ADL’s highest award to the minions promoting the purpose of the Black Pope’s Antichrist, anti-Protestant Reformation, Jewish cult, whether those minions act consciously or unconsciously. That award (now get this!) is called “The Cardinal Bea Interfaith Award!” Yes! This Masonic Jewish cult, decrying the Jesuit Order’s Eurasian Jewish Holocaust (“burnt offering”)—while never openly blaming the Jesuit papacy for its complicity, extols one of the Jesuit confessors of Pope Pius XII—so beloved and honored by former Israeli Prime Minister and another popish, Polish Jew—Golda Meir! For it was this Pope Pius XII who had two Jesuit confessors during his pontificate. The first was German Jesuit Robert Leiber and the second, you guessed it, Bavarian German Jesuit Augustin Cardinal Bea. And it was this wicked and abominable Augustin Bea, while a young Jesuit in Bavaria, who was a promoter of the Nazi-SS persecution of Europe’s Jews as proven by ex-priest turned Bible-believing missionary to the Roman Catholics of New York City, Pastor Leo H. Lehman.

ADL-LogoThe ADL is a tool of the Jesuit Order and part of the Black Pope’s Counter Reformation International Intelligence Community. It is wicked, evil and should be prosecuted by the Department of Justice under the new Hate Crimes law right along with Pope Benedict XVI’s Roman Hierarchy in the U.S. (We are not surprised that the coming last and final pope, murdered and risen from the dead to be The Antichrist, will have a racial Jew for his False Prophet!) The good news is that a former ADL member, aided by certain Bible-believing Evangelicals, has now openly attacked the Antichrist ADL’s Freemason Abe Foxman with his policies. Although I regard Ted Pike and Michael Collins Piper to be adept Jesuit Temporal Coadjutors blaming the Jews for the Pope’s International Conspiracy for World Government, the attached article is of great worth and may be read here

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JEZUICI
 Post Napisane: 4 czerwca 2014, o 08:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Jezuita Zasada Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych Ameryki
Jesuit Rule of the Supreme Court of the United States of America

.
Obrazek
SMOM Wielka Rada, Magistral Villa, Rzym, 1999
Diaboliczny i przeklęta Towarzystwo Jezusowejest w pełnej kontroli Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych przez jezuickiego Georgetown University.
Obecnie istnieje sześć katolicy i Żydzi, lojalni wobec trzech jezuitów papieża Franciszka I co się "do Trybunału."
Dwie z tych Żydów, Ruth Bader Ginsburg i Stephen G. Breyer, są członkami
Nowy Jork opartej Rady Stosunków Zagranicznych nadzorowane przez miasta arcybiskup, kardynał Timothy Dolan .
Agenci dla Rzymu są "Yankees"; nie jeden jest z amerykańskiego Południa!
Protestanci i baptyści nie są dozwolone, zwłaszcza Av1611 reformacji biblijne- wierzący protestanci i baptyści!
Prezes Sądu Najwyższego jest John Roberts , który po oddaniu decydujący głos dla pro-socialist-communist/pro-cartel-capitalist "Obama Care"
natychmiast wyjechał z kraju na Maltę.
Nie, za dobrze wykonaną pracę po zdradzając swoje "prawica" zwolenników, Roberts został wprowadzony do Suwerennego Wojskowego Zakonu Maltańskiego co mmanded przez British blue-krwi i Mistrza, Matthew Festing .


Obrazek
SMOM Fra Matthew Festing: 79th Wielki Mistrz 2008

Prezes Sądu John G. Roberts jest członkiem międzynarodowego braterstwa popish, o krzyżowców Wojskowego Zakonu z jego pierwszej duchowej i politycznej przynależności do papieża Rzymu .
Jezuici, z ich "Caped krzyżowców," kontrolować finanse, naciśnij rozrywkowe, agencje wywiadowcze i rządy świata.
I biada człowiekowi, który jest odporny na wszechobecną potęgę tego papieskim "Antychryst" w Rzymie, chyba, że człowiek jest ubrany w sprawiedliwość zmartwychwstałego Pana Jezusa Chrystusa!

Rzeczywiście z celów i modlitwy, które człowiek może wygrać:


Albowiem ty, JAHWEH !
sprawiedliwemu błogosławić będziesz, a zastawisz go, jako tarczą, dobrotliwością twoją.

Psalm 05:13


http://vaticanassassins.org/2014/02/05/ ... f-america/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JEZUICI
 Post Napisane: 4 czerwca 2014, o 08:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Michael Braverman Fears to Air on truTV Information About Papal Military Order

Oto jeszcze jeden z najbardziej doskonała wiadomość Anglik Craig Oxley na jego Unhived umysł stronie.
Michael Braverman jest producentem wykonawczym
"teoria spiskowa" prowadzonej przez jezuitów Temporal
koadiutor rzymskokatolickiego Jesse Ventura .
Zgodnie z projektem, Braverman jest dogodnie rasowe Żydem, więc wszyscy Żydzi amerykańscy pewnego dnia być obwiniany przez faszystowskiego "Nowej Prawicy" do zniszczenia Ameryki jako część Czarnego Papieża działki narzucić swoją post-
"New World Order" Imperium Europa, ostateczna forma Daniela Proroka Czwartej Światowej Imperium pod dziesięciu rzymskich królów .

Zauważ, że jezuita Temporal koadiutor Alex Jones stara się przekierować uwagę od Fundacji Lazare Rzymu (należącego do Wojskowego i Szpitalnego Zakonu Świętego Łazarza z Jerozolimy ) do Anglii Orderu Podwiązki
(jakby winowajcą jest Anglia, a nie Rzym) nigdy wspomnieć, że najpotężniejsze szlachta ciągu Podwiązki są Kawalerów Maltańskich (takich jak Dame Malta królowej Elżbiety II) i Rycerze Zakonu Rycerskiego (np. król Juan Carlos I Hiszpanii).

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JEZUICI
 Post Napisane: 4 czerwca 2014, o 08:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Czarnego Papieża Rozkładanie Międzynarodowa faszystowska krucjata: zniszczyć USA, Budowanie UE
Obrazek
Rzeczy nadal się pogarszać tutaj w Czarnym Papieża "Holy Roman" 14.
Poprawka, Kartel-Corporate-faszysta, socjalista, komunista, masoński Amerykańska Empire (1868-obecnie).
Jednak najgorsze jest to, aby przyjść z innego czteroletnią kadencję przez islamskiego jezuitów Temporal koadiutora i Prince Hall Rite masonem Barry Davis Obamy .

Pod koniec jego drugiej kadencji zbliżającym, Biali mieszkańcy tego imperium będzie tak zdesperowany, będą mile widziane faszystowskiego dyktatora
wojskowego Zakonu z otwartymi ramionami i dziękczynienia.
Będzie korzystać z bardzo wojskowy kompleks przemysłowy, zbudowany przypuszczalnie do walki z komunizmem, przeciwko bardzo amerykańskich ludów przez kogo został wzniesiony i finansowane.
Rzeczywiście, Biblia, odrzucając narody Ameryce przyozdobionym swoje groby!
Obrazek
CFR Logo: łacina White Horse Rider; Antychryst / Człowiek-bestiaLogo CFR: łacina
Jeździec na białym koniu


Muzułmanie będą najpierw należy winić .
Bez tego wspólnego wroga krajowego umyślnie tu przez czarny papież kontroluje Waszyngtonie przez jezuickiego Georgetown University nie może być kozłem ofiarnym, na którym winien nadchodzące detonacje CIA / FBI / DIA / NSA w Waszyngtonie, Dystrykt katolików.


Wreszcie Żydzi będą obwiniać .
Są prawdziwym celem!
Na to będzie papieża "Żydzi Court" w ramach Rady New York Arcybiskupa Stosunków Zagranicznych, że będzie łatwo obwiniany za ich widocznym zmowy w doprowadzeniu muzułmanów w USA.
W związku z tym, wszyscy Żydzi w ogóle będzie kozłem ofiarnym i wysłany do setek obozów koncentracyjnych obecnie obsługiwany przez przedstawicieli
Departamentu zakonu jezuitów z "Romeland" Security.
Wtedy S & M rozpocznie się w śmiertelną powagą! T
Obrazek

Jezuita papiestwo rządzi szatan
Opatrznościowy, krzyk jezuita Franciszek Ksawery będzie dziać, wypowiedziane w 16 wieku.

"Włóż mi jakieś miejsce, gdzie nie ma już Żydów i muzułmanów!"
*

Nie wiedział, że to należy stosować do Apostata protestanckiej / apostata Chrzciciela Ameryki Północnej.
Stróżów, aby doprowadzić ten projekt do przekazania krwawą będzie miał postawę papieża krzyżowców powyżej.
I będą wiedzieli, że bez zamierzył muzułmańskiej agitacji uzasadniającą krucjatę jezuitów faszyzmu, nie byłoby powodu, by prześladować amerykańskich i kanadyjskich Żydów w ogóle.
"Koniec" jest North American Jewish Holocaust (całopalenie na papieża).
W "oznacza" to muzułmanie doprowadzone do kraju przez ostatnie 40 lat, których pompatyczny, przywódcy masońskie są potajemnie pracuje dla
Rzymu Unified Międzynarodowego Intelligence Wspólnoty nadzorowane przez jezuitów Generalnego.


Krucjata jest, jak Skull and Bones prezydent George W. Bush publicznie oświadczył!
I tu są krzyżowcy Blackwater / Xe tym prowadzonej przez Kawalerów Maltańskich .


Niech Zmartwychwstały Syn Boży pomaga nam wierzyć Biblii reformacja protestancka i baptystów mężczyźni-Chrystusa stanąć przeciwko tej działki.

Możemy, jeśli to konieczne, die dobrze, odmawiając oddawać pokłonu złotemu obraz babilońskiej Rzymu pośród nas prowadzi diabła "tajemnicy nieprawości".

Po tym, 12th krucjata Rzymu ,
Ameryka i Kanada zostanie pokonany i rozdzielono, że o zamordowanie ich wszystkich Żydów zamieszkałych.
Ameryka i Kanada będą pod przekleństwa Rodzaju 12:1-3.

Ale Europa będzie zjednoczona i papieża UE będzie obrońcą jego Revived łacińskiego Królestwa Jerozolimy -Izrael.
Tak więc błogosławieństwo Pana Genesis 12:1-3 będzie na papieża UE, że jest najpotężniejszą siła gospodarcza i militarna w historii świata, nadzorując budowę Babilonu-do Rzymu!


* Barrett, E. Boyd, Rzym Stoops Conquer , (Nowy Jork: Julian Messner, Inc, 1935), s.. 180.
http://vaticanassassins.org/2011/12/23/ ... uild-eu-2/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JEZUICI
 Post Napisane: 4 czerwca 2014, o 08:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
W dniu 18 stycznia 2009 r. Inicjatywa Granicznej Kino została oficjalnie zainaugurowana w mszy w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nogales, Arizona. Po mszy, kilka przedstawiciele organizacji partnerskich tył Inicjatywy Granicznej Kino omówiła projekt.

W poniższym wideo, jezuita John McGarry, prowincjalny Prowincji California Towarzystwa Jezusowego , a jezuita Thomas Smolich, prezes Konferencji jezuitów w Stanach Zjednoczonych-Smolich będąc najpotężniejszym jezuitów w Ameryce Północnej- omówić rolę socjalistyczny -komunistyczny, kontrreformacja,
Towarzystwo Jezusowe w Border Initiative Kino i "większe problemy" dotyczące papieża katolickiego meksykańskiej Alien Invasion .
Te "większe problemy" dyskusji musi zaangażowane wielkie i chwalebne bi-setną bramkę Spółki zawieszenie Biały protestancką Konstytucji USA , nałożenie absolutystycznym wojennego , dla których ta cenionych Meksykańska Invasion to absolutnie konieczne.

Obrazek

Zdjęcie powyżej jest najbardziej bezcenny!
Po lewej stronie jest Kalifornia jezuita Wojewódzki John McGarry mówienia przełożonego generalnego jezuitów Adolfo Nicolas -najpotężniejszego jezuitów Generalnego w historii Zakonu według
hrabiego Venetian Vittorio Vivaldi III .
McGarry
jest jednym z Zakonu 85 jezuickich Inspektorów ,
Województwo Kalifornia jest złożony z Kalifornii, na Hawajach, Arizona, Nevada i Utah -Mormon kraju!

Tak, McGarry jest przełożonym Mormon Proroka i 12 Mormoni Apostołów -wszyscy masoni!
McGarry jest również mistrzem gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger , jak i prokurator generalny Jerry Brown -jezuita Brat Profesi Pierwszego ślubu.

Wojewódzki McGarry jest przełożonym wszystkich kardynał, arcybiskup i biskup, jak i władcą swoich najbardziej oddanych żołnierzy, Rycerzy Kolumba , w pięciu stanach.


Teraz, jeśli Wojewódzki John McGarry , niewolnikiem czarny papież Adolfo Nicolas , jest mistrzem gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger , to nie on będzie również mistrzem gubernator Arizony Jan Brewer
Obrazek(po lewej)?
A jeśli tak, to czy to nie uzasadnia wniosku, że Arizona sprawiedliwy przeciw nielegalnej imigracji / prawo anty-obcy najazd, SB1070 , potajemnie ułatwione przez przedstawicieli wojewódzkich w kadencji Arizona?
A jeśli tak, to czy nie powinniśmy stwierdzić, że zarówno obce rzymskokatolicki Meksykańska / Latynoska inwazja (które zaszło w ciągu ostatnich trzydziestu lat), jak również to prawo Arizona jest obliczana przez Zakon do konkretnych końcach?
Musimy się zastanawiać, co te końce są w świetle historii reformacji Biblię odrzucając, Biały odstępczego protestanckich Niemczech w czasie
II wojny trzydziestoletniej (1914-1945)?



http://vimeo.com/2936133
od jezuitów Refugee Service | USA PLUS 5 lat temu
W dniu 18 stycznia 2009 r.
Inicjatywa Granicznej Kino została oficjalnie zainaugurowana w mszy w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nogales w Arizonie Po mszy kilka przedstawiciele organizacji partnerskich za inicjatywy Granicznej w Kinie omawianego projektu.
O. John McGarry, SJ, prowincjał Prowincji California Towarzystwa Jezusowego,
i ks Tom Smolich SJ, przewodniczący Konferencji jezuitów w Stanach Zjednoczonych,
omówienia roli Towarzystwa Jezusowego w Kinie Inicjatywy Granicznej i większe kwestie związane z imigracją.
Śledzić
http://vaticanassassins.org/2010/05/20/ ... n-arizona/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JEZUICI
 Post Napisane: 4 czerwca 2014, o 09:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Maczeta" White Power Rzymu Struktura Promuje Inwazja Meksyku, Pt. 2 z 2
Obrazek

Dwukrotny Medal of Honor Odbiorca, generał major piechoty morskiej Smedley D. Butler, 1930
Zakończyliśmy naszą poprzednią dyskusję z próby Zakonu narzucenia stanu wojennego w 1934 roku za pośrednictwem wojskowego zamachu stanu, aby być prowadzonym przez emerytowany generał piechoty morskiej Smedley D. Butler (po lewej).
Spiskowcy zawarte znanego skoczka z Malta- John J. Raskob , słynnego rycerza Columbus- Al Smith , oraz niesławny 33-ty Stopień masonem-CFR-członek John W. Davis .
(Ponownie widzimy, że Rycerze Malty, Rycerze Kolumba i jezuita-autorem, Scottish Rite masoneria działać razem do Rzymu na szczycie!)
Ze względu na lojalność Butlera do koncepcji z końca Republiki Konstytucyjnego Ameryki (1787/68) , on udaremnił spisek.
Tak więc wojsko Firma Jezusa musiałby czekać ponad 70 lat ,
aby ponownie próbować jej obalenie wolności Konstytucyjnego poprzez absolutysta, Biała faszystowski wojennego .
Obrazek
Knight of Malta / WWII Crusader / Prezydent USA Dwight D. Eisenhowera z Kardynała Francis Spellman, Al Smith Kolacja, Waldorf-Astoria Hotel, NYC, 1954

4. Do końca wojny czarny papież drugim trzydziestoletniej (1914/45),
Rzym zaczną przynosić miliony katolickich Latino pracowników na "heretyka i liberalnej," zielony "ekumeniczny" Ameryki, zdecydowana większość będącego Meksykanie.
Wielu z nich było w rzeczywistości, nielegalne najeźdźcami z kosmosu i były dubbingowane "Wetbacks," dla wielu przeszli do Stanów Zjednoczonych przez pływanie w rzeki Rio Grande .

Te najbardziej oddanymi rzymskokatolickie Meksykanie mieli być stosowany jako piąta kolumna w obrębie Ameryki, przeznaczone do wypełnienia w szeregi nienawistnie-rasistowskie, anty-biały, socjalistyczne, komunistyczne, meksykańskie organizacje-wszystkie z nich na mocy tajnego rozkazu papieża amerykańskiego Roman Hierarchia reżyserii zakonu jezuitów.

Ten teren był nieco opóźniony, gdy kard Spellman Rycerz Malty i II wojny światowej Crusader, prezydent Dwight D. Eisenhower (powyżej), pod naciskiem bezrobotnych weteranów II wojny światowej, nałożone "Operation Wetback," zaokrągleniu około dwóch milionów Meksykanów i deportacji im "na południe granicy " do swojej ojczyzny-na chwilę!

5. tymczasowo cofnięty, jezuita papiestwo będzie kontynuować kreślone rzymskokatolicki Latino Alien Invasion .
Zgodnie z intencją Rzymu socjalistycznej-komunistyczny, rasowo połączyła 14.
Poprawki do Konstytucji Stanów Zjednoczonych , wszystkie dzieci urodzone po urodzonych, karne, nielegalnie przebywających, obcy katolickich Latino najeźdźców stanie się ipso facto obywateli USA: te "dzieci Anchor" może teraz nigdy nie być prawnie deportowany przez ostro scentralizowanego rządu federalnego
(został "znacjonalizowany" przez 14.
Poprawka w 1868 roku), w Waszyngtonie (później "włączone" w 1871 roku)!
Papieża CFR sterowane rząd federalny będzie obrońcą tych "dzieci kotwiczenia", a tym samym opiekuna z rodzicami, Alien rzymskokatolicki Latino Invaders-ze szkodą dla wszystkich Białych Amerykanów , a także wszystkich czarnych Amerykanów , jak również wszystkie meksykańskie / Latino Amerykanie mający prawnie wprowadzone kraj.
Ponadto, rząd federalny był teraz w wrogiej opozycji do każdego rządu państwa w obrębie Rzymu "Holy Roman" Czternasta Poprawka amerykańskiego imperium!
Obrazek

Mason Józef Stalin i Czaszka i Bonesman W. Averill Harriman, Moskwa, Watykan-rządził ZSRR, 1945/46
zakończeniu wojny czarny papież drugim trzydziestoletniej (1914/45), zamówienia a następnie zwrócił uwagę na niszczenie białych anglosaskich protestantów i Chrzciciela-kalwinistów z Czarnego Papieża XIV Poprawka amerykańskiego imperium . Firma Jezusa zniszczył Biały Christian Orthodox rosyjskiego imperium poprzez rewolucję bolszewicką i kolejnych polityk jezuitów Lay brata Józefa Stalina .
Firma zniszczył biały protestant / Lutheran Niemiecki Second Reich do końca I wojny światowej i był unicestwiony Biały Lutheran protestancki / Prusy do końca II wojny światowej, w tym gwałtu ponad osiem milionów kobiet-niemiecki niemiecki ewangelicki protestanckich kobiety -przez diaboliczny , prowadzone przez jezuitów, Radziecki ".
Armia Czerwona" Z Białym Europie "oczyszczone" z większości jego "perfidnych" Żydów, "heretyckich" protestantów, "liberalnych" katolików i patriotycznych nacjonalistów ; z białej Rosji "oczyszczonej" z większości jej "perfidnych" Żydów, "heretyckich" liderów prawosławny chrześcijańskich i miliony ludzi prawosławny chrześcijańskich , jak i jej patriotycznych nacjonalistów , Rzymu cała uwaga może być teraz okazało po stopniowej zagłady z protestantem Konstytucyjny , Ameryka-że ziemia inspiracji dla narodów świata uciskanych przez papiestwa jezuitów dyktatorskich absolutists!
Obrazek

7. że atak będzie na jaw podczas "zimnej wojny", "Nowa Era" , aby obejmować 45 lat oznaczone jezuicki, obliczoną oszustwa jak to było w rzeczywistości, era "The Hoax zimnej wojny " .
Dla agencji wywiadowczych zarówno USA, jak i ZSRR będą potajemnie współpracować podczas całego "impas" pomiędzy mocarstwami atomowymi "
" W tym absorbuje, "New Age of Deception", jeden z kilku jednoczesnych ataków rozpoczętych przez Wojskowego Zakonu Krzyżowców Towarzystwa Jezusowego - Nowych templariusze -byłoby zamówić przepływ ogromnej migracji katolickich Latino / Portorykańczykom do miast północnych,
a zwłaszcza Nowy Jork .
(Amerykanie teraz czerpać to, co ich 14. Poprawka rząd krajowy zasiał w wyniku jezuita-podżegał, 1898 hiszpańsko-amerykańskiej wojny promowanym przez "American papieża" w dniu, James kardynała Gibbonsa .)

The "teatr" jezuitów w Hollywood zacznie produkować filmy sympatyczny do portorykański przyczyny , filmów, takich jak West Side Story (1957). Watykańska "jezuita Teatr" w Hollywood, a także jej CFR / kontrolowane przez CIA, socjalistyczno-pro-komunistyczny Narodowa , by udowodnić sobie, aby być całkowicie po stronie Rzymu Alien rzymskokatolickiej Meksykańska / Latino Inwazja!

Obrazek
Zabójstwo Apostata protestanckiej masona: prezydent USA William McKinley w Pan-amerykańskiej wystawy, Buffalo, New York, 1901

8. Ponieważ Towarzystwo Jezusowe promował ruch pan-słowiańskiego i Pan-niemieckiego ruchu , tak że promowane jego Pan-amerykańskiego ruchu .
Tak Ruch Pan-słowiański spowodowało łączeniu katolickiego na Słowacji z protestanckich czeskich Czechów do "Czechosłowacji", a także z połączenia katolickiego Chorwacji i prawosławnej Serbii w "Jugosławii" następującym wojny światowej, tak i Pan -Niemiecki Ruch spowodowało zjednoczenie protestanckich Niemiec / Prus z katolickiego Austrii przez Hitlera "Anschluss" (inwazyjne i absorpcji Austrii) z 1938 roku.


Pan-słowiański i Pan-niemieckie Ruchy powstałe sojusze polityczne między katolickiego, protestanckiego i prawosławnego ludzie-w całkowitym pogwałceniem Słowa Bożego / Reformacja jest niemiecki i angielski Biblie protestanckie -sojusze, które umożliwiły zakonu jezuitów w socjalistyczno-faszyzmu nazistowskiego (Gestapo / SS), aby wyeliminować większość Żydów tych Pan-Slav/Pan-German narodów .

Po Eurazji Zagłada Żydów została zakończona, te same narody zostały umieszczone pod każdym absolutystycznym Socjalistyczna-komunizmu lub podane bardziej łagodne amerykański / brytyjski Fabian Socjalistyczna-komunizm .

Tak czy inaczej, Pan-Slav/Pan-German ruchy utorował drogę do jezuitów Socjalistycznej-faszyzmu , tak że po jego zamordował populacje głównie żydowskie, został zastąpiony endgame Zakonu z "zimnej wojny", jezuita Socjalistyczna-komunizmu , aby zakończyć- od przetrwania narodów prawosławnych, jak i protestanckich, baptyści i wszystkie patriotyczne nacjonalistów .

Mimo to był sekret Celem Ruchu Pan-Amerykańskiej Czarnego Papieża .

Zaczęło się od dosłownego "wybuchu" w haven jezuitów z Buffalo w stanie Nowy Jork, w Pan-Amerykańskiej Wystawie z zabójstwem odstępczego, protestanckich i masona prezydenta Williama McKinleya, w 1901 roku!

To doprowadzić do wydania watykańskiego Socialist-Fascist/DHS/Blackwater/Xe-policed, North American Unii.
.

9. Aby ułatwić Czarnego Papieża North American Union , jego rzymskokatolicki Meksykańska / Latino Alien Invasion jest to absolutnie konieczne.

Dlatego radykalne, socjalistyczno-komunistyczny, anti-Anglo/White mężczyzna, organizacje Meksykańska / Chicano zostały stworzone.

Organizacje te zostały zorganizowane w 1960 roku w czasie Zakonu Czarnego Ruchu Praw Obywatelskich , z których pierwszym jest La Raza ("Race"), finansowany przez Fundację Forda Czarnego Papieża .
Innym był Mecha ("Chicano Student Ruch Aztlan") wzywający do przejmując na południowym zachodzie do Meksyku.

Ta zorganizowana fundacja polityczna została położona w ramach przygotowań do Watykanu masywnej, rzymskokatolicki Meksykańska / Latino Alien Invasion , które rozpoczną się w śmiertelną powagą w 1980 roku, kiedy administracja Reagana nie uznają suwerenne państwo Watykan po raz pierwszy od 117 lat!

Teraz w 2010 roku, po inwazji trzydzieści lat bez jakiegokolwiek Federalnej przerwy, jezuita-orzekł, amerykański Roman Hierarchia jest całkowicie za 40 milionów meksykańskich katolickich najeźdźców podnoszących swoje meksykańskie flagi na szkołach publicznych i urzędach pocztowych, a popełnienie szalonej Mexican- na białej jak każde przestępstwo Inwazja armii!

Obrazek
10. Obecnie wydaje się, że długo oczekiwany Meksykańska-on-Białej Amerykańska wojna wyścig jest już na horyzoncie.
I bazą wypadową dla tego przewrotu jest stanie Arizona !
Musimy pamiętać, zakonu jezuitów ma długą i ugruntowaną historię w Arizonie, począwszy Eusebio Francisco Kino , jego pomnik jest jedną z dwóch reprezentujących Arizona w budynku Kapitolu w Waszyngtonie!

Kino , profesora Zakonu Ingolstadt College w Bawarii (jako był jezuita Adam Weishaupt koadiutor , założyciel Illuminati Bawarii ) stał się "Ojcem Biznesu bydła."
On też założył Mission San Xavier del Bac w 1692 roku.
Położony siedem mil na południe od Tucson, nie daleko od granicy meksykańskiej,
św Xavier Mission ( nazwany po niesławnej
jezuitów Franciszka Ksawerego , który starał się przejąć kontrolę nad Japonią, z którą się militarnie podporządkować Chiny)
został ukończony w 1783 roku i jest jednym z najpiękniejszych budynków w okolicy.

Misja jest aktywnym uczestnikiem Czarnego Papieża Alien Invasion meksykańskiej katolickiego z "heretyka, liberalnej i przeklętej, odstępczego, Biały"
Protestant Ameryki.


Obrazek
Gubernator Teksasu Rick Perry republikański 2010

11 wzbudzania obcego, bezprawia, meksykańskie ludy nielegalnie przebywający w Ameryce, aby ścigać się wojny i anarchii , dwa krytyczne głownie zostały wrzucone do tygla kipiącym : niedawne przejście prawa Arizonie sprawiedliwie celować najeźdźców i
premiery filmu Machete .
przyczepa może być oglądany na całym obrazowania Internetu, między innymi zamachów, jezuicki ksiądz rzymskokatolicki udział w brutalnym bezprawia!
Ale bardziej niż to, musimy zapytać tylko, którzy uczestniczyli w tworzeniu Machete ?

Odpowiedź można znaleźć z Texas Komisji Filmowej nadzorowany przez gubernatora Teksasu "Nowej Prawicy" Republikańskiej, Rick Perry .
Film Commission, wykonana część Urzędu Gubernatora poprzez rozporządzenia wykonawczego z Texas gubernator Preston Smith w 1971 roku, ma
"Film Przyjazna Texas Program" , którego Maczeta była beneficjentem.

Pytanie jest:

"Dlaczego gubernator Rick Perry, amerykański pro-Biała, Nowy Republikańskiej prawicowych" konserwatywny "powrót movie które nawołują do" lewicowych "Mexican-na-Biała Rasa wojna?"
Obrazek

To oczywiste, że jego porucznik Gubernator David Dewhurst, jest "byłym" agent CIA z ostatnich połączeń wywiadu do
Kawalerów Maltańskich DCI William J. Casey i
George J. Tenet DCI !


Jedyną odpowiedzią może być to, że gubernator Rick Perry Texas -przyjacielem Bush Crime Family- stara się wzniecić wojnę wyścigu popełnianych przez Alien meksykańskich Invaders .
Po rozpoczęciu rozlew krwi miliony atakowani, okradziony i zgwałcone zły Whites każdego paskiem religijnej będzie przesyłać do Right Wing, neo-faszystowska luz!
NORAD / NORTHCOM będzie interweniować; Jezuita reżyserii DHS (wspomagane przez Blackwater / Xe) będzie do akcji
(jak to miało miejsce w Nowym Orleanie z huraganu Katrina ); obozy koncentracyjne będą otwarte, a ostatni prezydent Ameryki zwrócił dyktatora wojskowego
(jak to było w przypadku katolickiego Adolfa Hitlera ) nałożą Zakonu "ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej" w Ameryce Północnej.

Obrazek

12. Wszystkie powyższe będzie uzasadnić amerykańskiej inwazji wojskowej Meksyku .
Twój edytor najpierw powiedział o tym zbliżającym się inwazji emerytowanego pułkownika armii rzymskiej około dwa lata temu podczas lotu do Allentown, Pensylwania.

Tymczasem w zeszłym tygodniu,
jezuita Temporal pomocnicy Barry Davis, Obama i Joe Biden
są wysyłane 1200 amerykańskich żołnierzy na granicy z Meksykiem, aby działać jako "doradcy"
(brzmi znajomo, jak w USA "doradców" w Wietnamie-przed "akcji policyjnej" - Wojna pod diabolicznego LBJ ?).
Następnie Meksyk będą stonowane do Czarnego Papieża Północnoamerykańskiego Związku , Texas Trans Korytarz zostanie zbudowany od Meksyku ,

przez Stany Zjednoczone, a do Kanady przez Kawalera Maltańskiego króla Juana Carlosa Cintry Construction Company (zalecanym przez firmę prawnej brata
Rycerz Rudolph Giuliani Malta ) pod strażą przez amerykańskich żołnierzy post pośpiechu .

W tym czasie Kanada zostaną wchłonięte do USA i Pan-American zjednoczenia zakonu jezuitów w Ameryce Północnej-Unii będzie rzeczywistość.
Wszystko to perfidny, zdradę karnego i krwawe złamane serce będzie "na większą chwałę Boga" -Wikariusz Boga / Wikariusza Horusa , który siedzi w St Piotra Krzesło !

Koniec części 2 2
http://vaticanassassins.org/2010/06/06/ ... pt-2-of-2/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JEZUICI
 Post Napisane: 4 czerwca 2014, o 18:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Satanic jezuita triumwirat: Adolfo Nicolas, Peter-Hans Kolvenbach i papież Franciszek I

Obrazek
Przełożony generalny jezuitów Adolfo Nicolas 2009


W trzech najpotężniejszych ludzi na świecie są księża jezuici.
Kolejność ich moc jest w następujący sposób:
pierwszego "czarny papież" i przełożony generalny jezuitów Adolfo Nicolas ;
po drugie, były Czarny papież i przełożony generalny jezuitów Peter-Hans Kolvenbach ; i wreszcie,
"Biały papież" i Wikariusz Chrystusa / Wikariusza Horus papieża Franciszka I .
Papież Franciszek I jest pierwszym papieżem, który jest otwarcie członkiem
Zakonu wojskowej Towarzystwa Jezusowego.


Co do tożsamości narodowej,
Czarny Papież Nicolas jest Hiszpan;
ex-Black Papież Kolvenbach jest Holender;
Biały i obecny papież Bergoglio jest włoski.
Te trzy arch przestępców pod krwawych przysiąg rządzić światem w imieniu szatana, "boga tego świata" (II List do Koryntian 04:04).

Oznacza to, ci trzej mężowie wyklucza wszystkie rządy narodów przez Czarnego Papieża udoskonalany międzynarodowej społeczności wywiadowczej skierowanej przez jezuitów z Rzymu przez Londyn i Waszyngton,

DC Wszystkie banki centralne są rządzone przez agentów owych mężczyzn.

Wszystkie armie najpotężniejszych państw

(USA, Rosja, Chiny, Niemcy, itd.) są rządzeni przez tych ludzi.
Wszystkie tajne stowarzyszenia są rządzeni przez tych ludzi.

Wszystkie rodziny mafijne prowadzące każdy rodzaj przestępczości zorganizowanej są rządzeni przez tych ludzi.
Wszystkie punkty rozrywki i wiadomości są rządzeni przez tych ludzi.

Nie ma nic poza ich bezpośrednim doczesnej władzy, czyli, władza rządząca rządy wszystkich narodów dziś.

Jedynym, który może ustawić z powrotem swoją szatańską moc jest
Pan Jezus Chrystus siedzi po prawicy swego Ojca na wysokościach, a biorąc pod uwagę całą władzę w niebie i na ziemi (Mateusza 28:18-20; Psalm 110:1).
Ciało Chrystusa, jako prawdziwy Kościół / Montaż zmartwychwstałego Syna Bożego, ma także prawo, aby ustawić z powrotem "tajemnicę nieprawości" Szatana nałożonego przez jezuitów triumwiratu.

Dla tych, którzy w Jezusie Chrystusie, to jest teraz czas, by działać w posłuszeństwie wobec Słowa Bożego.
Jak zostało wykonane przez naszych ojców Puritan-kalwiniści w Holandii,
Wielkiej Brytanii, Francji i Ameryce, więc zrobimy dzisiaj.

http://vaticanassassins.org/2014/02/08/ ... rancis-i/#

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 4 czerwca 2014, o 18:34 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin » ILUMINAti -masoni - OKULTYZM-


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL