Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc » Inne religie -wyznania » Watykan --- katolicyzm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Papieze Antychrystem ....
 Post Napisane: 11 stycznia 2018, o 13:20 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Papieze Antychrystem ....

Poglad ze biskup Rzymu jest antychrystem ( czyli nie uczy tak jak Chrystus bo nie trzyma sie ewangelii nie byla tylko nauka protestantow czy adwentystow , wczesniej to samo mowili prawoslawni a nawet wielu katolikow np. papieze francuscy mowili tak o papiezach z Rzymu a papieze rzymscy mowili to samo o papiezach francuskich z Awinionu, poza tym wielu swietych KRK uwazalo w sredniowieczu ze biskupi Rzymu pobladzili i odeszli od ewangelii np. swiety biskup Malachiasz z Irlandii itd. ( podobnie teraz w KRK przeciwnicy reform II soboru Watykanskiego mowia o papiezach obecnych ) Papieze niby sa swieci i nie myla sie nigdy w sprawa wiary co najlepiej widac chocby po encyklikach dla Leona XIII wolnosci religijna oraz Biblia czy msza w jezykach naradowych to herezja a np dla Jana XXIII nie a bardzo brzydki przyklad tej swietosci Watykanu to skandale seksualne z udzialem dzieci i duchownych w KRK i dlatego Watykan zostal pozwany do sadu w USA za ukrywanie takich spraw , niestety w Polsce katolicy nie mysla i wlasnie zyja tylko mitami i tradycjami i jak tu dyskutowac o Biblii lub historii nie da rady a ja powtarzam swiat trzeba ewangelizowac a nie katolicyzowac a wtedy wszystko bedzie dobrze .

Historia uczy, ze ludzkosc niczego sie z niej nie nauczyla.

Georg Wilhelm Friedrich Hegel


Apokalipsa Jonatan Dunkel - historia polityka religia prawda klamstwo itp. dawniej i dzisiaj poznaj sam fakty i mity kiedy jeszcze mozesz ...

https://youtu.be/b6d4CSsjKKE?list=PLu__ ... llZxibkeIM


30 lat temu opuscilem KRK bo jego nauki miedzy innymi nie zgadzaly misie z Biblia np z biblijnym dekalogiem ( chocby zakaz kultu obrazow i nakaz swiecenia soboty ) przez lata bylem dobrym katolikiem i mialem wielu przyjaciol katolikow zreszta i dzis mam przyjaciol z tego wyznania bo bylem w internacie katolickim w Czestochowie w szkole gdzie dobrze poznalem KRK i jego organizacje np w 1983 r spotkalem sie z JP II ... a to co sie teraz dzieje w KRK te wszystkie rozne skandale napawaja mnie obrzydzeniem i tylko potwierdzaja mi moja decyzje z przed lat ...

Swiadectwo wiary TG
http://www.youtube.com/watch?v=4E9gjzi6 ... tbHOxstrgm

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 11 stycznia 2018, o 13:20 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc » Inne religie -wyznania » Watykan --- katolicyzm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL