Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc » Inne religie -wyznania » Watykan --- katolicyzm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Królowa Nieba- ZWIEDZENIE Okultyzm
 Post Napisane: 12 maja 2016, o 12:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
Ci czarni KAPŁANI ,MUSZĄ wiedzieć jaką moc ma takie zawierzenie
Inaczej nie robili by takiej szopki
W tym zawierzeniu jest coś ZŁOWIESZCZEGO ZGUBNEGO dla całych narodów tu nie jeden człowiek ,ale całe narody jako takie ,maja przestac istniec
To jest otaczanie śmiercią to jest kontrola umysłu by nie byli w stanie wyjść
z tego zapętlenia.
Narody sa w śpiączce DUCHOWEJ sa ubezwłasnowlnieni ,niezdolni do ZAWALCZENIA
o swoje Życie Wieczne .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 12 maja 2016, o 12:10 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Królowa Nieba- ZWIEDZENIE Okultyzm
 Post Napisane: 9 stycznia 2017, o 19:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
Co tak naprawdę wiemy o Czarnej Madonnie?

Czarna Madonna – kościół rzymskokatolicki twierdzi, że namalował ją ewangelista Łukasz. Uważa się, że oryginalny obraz został znaleziony przez mnichów w Nazarecie, a potem został przeniesiony do Konstantynopola.

Oto Pani Częstochowska z jej czarnoskórym Jezusem. Ma dwie rany na twarzy:

https://radtrap.wordpress.com/2015/10/0 ... more-11900

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: 800 tys. zł z kieszeni podatnikow na koncert
 Post Napisane: 27 sierpnia 2017, o 15:46 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3941
800 tys. zł z kieszeni podatnikow na koncert na czesc Matki Boskiej

Dlaczego NCK – publiczna instytucja – finansuje koncert w katolickim

https://koduj24.pl/800-tys-zl-z-kieszen ... i-boskiej/

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Biskup Starokatolicki o NMP ...
 Post Napisane: 28 sierpnia 2017, o 15:29 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3941
Biskup Starokatolicki w wywiadach przypomnial, ze nie uznaje prymatu i nieomylnosci papieza. Odrzuca tez niektore dogmaty Kosciola Rzymskokatolickiego

https://chnnews.pl/europa/item/3991-bis ... maryi.html

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Maryja objawia czego chce
 Post Napisane: 18 kwietnia 2018, o 08:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
Klagenfurt, Austria, rok 1972. Antonia Lamberger urodziła się w roku 1905 w Feldkirchen i już jako dziecko miała mistyczne przeżycia (podczas pierwszej komunii zjawiska świetlne, wizja Jezusa, objawienia maryjne i mistyczne komunie), dzięki którym stała się duszą zadośćuczynienia, mającą działać w ukryciu.
Matka Boska zjawia się Antonii Lamberger i wzywa ją do założenia
„Armii Krwi Przenajświętszej”, która jest siłą działającą w ukryciu, ratującą niezliczone dusze poprzez modlitwy i ofiary.
Odwraca ona też zło grożące ziemi, łagodzi je bądź tak na nie wpływa, że oddziałuje ono w planie Bożym.
Oto urywek, który rzuca światło na sens naszego pobytu w tym wymiarze, w Układzie Słonecznym:

„Jesteście na świecie jedynie po to, by zasłużyć na Królestwo niebieskie, nie zaś po to, by korzystać ze światowego życia, a później rozstać się kiedyś ze światem.
W takim przypadku życie i praca na tym świecie byłaby ogromną niedorzecznością.
Jeśli chcecie nadać sens swojemu życiu, musicie tak działać, abyście kiedyś mogli osiągnąć życie wieczne.
Jakże winniście czuć się szczęśliwi, że możecie kochać tak wielkiego Boga, który was stworzył i że jeszcze potem możecie być wiecznie szczęśliwi.

i dalej:

…Chcę wraz z moją armią uratować świat i ludzi poprzez mój różaniec i poprzez Krew Przenajświętszą.

Jezus przekazał mnie, swojej matce, uratowanie, ponieważ matka może wszystko, a zwłaszcza przy pomocy Jego krwi.

Potrzebuję do tego silnego wojska, które pomoże mi wraz z moją mocą i mocą
Krwi Zbawiciela, i które uczyni wszystko, czego chcę.
Musi tylko robić to, co powiem, w moim imieniu, dla mnie i tak jak chcę.
Inne rzeczy będę czynić sama.

Armia ta musi być mi ślepo posłuszna i ufać mi.

Jestem przy niej zawsze jako potężna i prawdziwa matka i nigdy jej nie opuszczę.
Bez mojej woli nikt nie może jej zaszkodzić.„


http://popotopie.blogspot.com/2015/06/p ... iecza.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Maryja objawia czego chce
 Post Napisane: 18 kwietnia 2018, o 08:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
Poznajcie demona i mówcie Precz :twisted:

jak mozna dac sie złapac na takie powabne słówka ?
trzeba nie znac Jeszua Mesjasza ani Mocy Jego Ofiary ani tego
Kim JEST .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Krolowe Niebios - "Krolowa Polski"
 Post Napisane: 17 lipca 2018, o 15:24 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3941
Krolowe Niebios - "Krolowa Polski" - Sluby krola Jana II Kazimierza ...

Krol polski Jan II Kazimierz (1648-68) oglosil Krolowe Niebios "Krolowa Polski". Historyk katolicki Malachi Martin napisal, i odtad, na Polske spadly rozne plagi ...

Krolowa Niebios ...

Miasta i narody, ktore poswiecaja sie czy poddaja innym istotom niz Pan Jezus, pograzaja sie w duchowej ciemnosci, poniewaz czesc oddawana kazdej innej istocie poza Bogiem jest poklonem wobec Szatana. Rezultatem jest ruina, czesto nie tylko duchowa, ale i ekonomiczna. Polska wydaje sie niefortunna ofiara tej strategii. W XVI pod wzgledem militarnym, ekonomicznym i kulturowym nasz kraj nalezal do najwiekszych poteg Europy. Polska slynela z tolerancji. Ludzie przesladowani w innych czesciach Europy w naszym kraju mogli zyc i czcic Boga zgodnie z wlasnym sumieniem. W zamian wnosili swe talenty i etos pracy.

Trzecia czesc sejmu byla wowczas w Polsce protestancka, nie dlatego, zeby procent protestantow byl az tak wysoki, ale dlatego, ze katolicka wiekszosc nie kierowala sie w wyborach bigoteria, lecz kompetencjami kandydatow. W efekcie, XVI stulecie przeszlo do historii jako okres najwiekszej swietnosci Polsk. Do dzis nazywamy je "zlotym wiekiem" polskiej kultury. Powazny wklad mieli w tym protestanci, jak na przyklad Mikolaj Rej czy Andrzej Frycz Modrzewski.

Sytuacja zmienila sie w XVII wieku. Za sprawa prowadzonej przez jezuitow Kontrreformacji zaczeto z Polski wypedzac innowiercow. Tradycja zajela miejsce Pisma Swietego; kult Krolowej Niebios pozycje Zbawiciela; przesladowania zastapily tolerancje. Palono polskie Biblie, chrzescijanska literature, protestanckie koscioly. Wplyw Slowa Bozego malal, a narod pograzal sie w pijanstwie, korupcji i bigoterii. Kres wolnosci slowa, mysli i wyznania zaowocowal w kolejnym wieku rozbiorami Polski.

Jedna z przyczyn upadku polskiej tolerancji bylo sprowadzenie do naszego kraju jezuitow w 1564 roku. Zakon ten, powolany do zwalczania Reformacji, kierowal sie maksyma: "Cel uswieca srodki". Zakonnicy przebrani w goralskie gunki podjudzali prosty lud w Krakowie, aby zniewazac i burzyc niekatolickie koscioly chrzescijanskie i palic Biblie. Wysylali swe "bojowki" do innych polskich miast, aby tam dokonywac podobnego rozboju.

Jezuici rozwineli w Polsce swoje szkolnictwo. Poczatkowo stalo ono na niezwykle wysokim poziomie. Z czasem jednak, gdy zabraklo konkurencji ze strony szkol protestanckich, ich szkoly staly sie ostoja zacofania. W duzej mierze z nich pochodzila zasciankowa szlachta, ktora swoim liberum veto blokowala niemal kazda korzystna dla naszej ojczyzny reforme.

Wychowanek jezuitow, kontreformacyjnie nastawiony krol Zygmunt III Waza, przeniosl w 1596 roku stolice, a w 1611 dwor z "zarazonej" protestantyzmem Malopolski do Warszawy. Zanikowi tolerancji religijnej towarzyszyl stopniowy upadek gospodarczo-militarny kraju. W 1612 roku skapitulowala polska zaloga na Kremlu, w 1618 stracilismy Smolensk, w 1621 Ryge i Inflanty, w 1648 Zaporoze, w 1667 lewobrzezna Ukraine, a w 1657 roku zwierzchnosc nad Prusami Ksiazecymi.

Zastanawia fakt, ze najwieksza dekadencja przypada na czas, gdy krol polski Jan II Kazimierz (1648-68) oglosil Krolowe Niebios "Krolowa Polski". Historyk katolicki Malachi Martin napisal, ze zawarty z nia pakt "nigdy nie zostal odwolany, ani odrzucony przez narod polski, rzad polski, katolicki czy komunistyczny, od 1655 roku." Odtad, na Polske spadly trzy rozbiory, przetoczyly sie przez nia dwie swiatowe wojny, dotknely ja nazistowskie zbrodnie, stalinowskie czystki i inne plagi.


Czy chce powiedziec, ze kult Krolowej Niebios narzucony polskiemu spoleczenstwu jest jedyna przyczyna nieszczesc, jakie spadly na nasz kraj? Bynajmniej. Zastanawia jednak, ze kraje, ktore mu holduja (Polska, Hiszpania, Portugalia, Ameryka Lacinska) przez wiele wiekow klepaly biede, ktora ominela kraje, ktore odrzucily kult Krolowej Niebios (np. Wielka Brytania, Niemcy, Skandynawia, Szwajcaria, USA). Przy czym nie chodzi tylko o biede w sensie ekonomicznym, lecz przede wszystkim w duchowym, gdy idzie o znajomosc Boga i Jego Slowa.

Prorok Jeremiasz powiedzial ludziom, ktorzy czcili Krolowa Niebios, utrzymujac przy tym, ze nie przeszkadza im to wciaz wierzyc w prawdziwego Boga:

"Pan nie mogl juz zniesc niegodziwosci waszych postepkow ani ohydnych czynow, jakie popelniliscie. Dlatego kraj wasz zostal obrocony w pustkowie, stal sie przedmiotem klatwy." (Jer. 44:22-23).

Przestepowanie przykazan, w tym II przykazania biblijnego Dekalogu, ktore zakazuje oddawania czci stworzeniu (Wj. 20:4-5) otwiera przed krolestwem ciemnosci dodatkowe mozliwosci sciagania nieszczesc i zaslepiania ludzi na Ewangelie.

Odzegnajmy sie od kultu istoty, ktora nie ma nic wspolnego z blogoslawiona matka naszego Pana, Jezusa Chrystusa. Oddawanie czci Krolowej Niebios jest kultem stworzenia a nie Stworcy. Zdaje nas i nasz kraj na laske istot, ktore nie sa przyjazne nam, ani Bogu, choc deklaruja wiare w Niego.

dr Alfred Palla

http://eliasz.dekalog.pl/goscie/palla/krolowa.htm


ps :

Nowa Polska Katolicka - Premier Mateusz Morawiecki podpisuje na Jasnej Gorze akt zawierzenia naszego kraju obrazowi Czarnej Madonny.Stajemy sie kuriozum w skali swiata. Zaczynamy cofac sie w otchlan Sredniowiecza...Co stanie sie ze wszystkimi ateistami i innowiercami czy pojda na banicje, ? Swiat pyta gdzie w Polsce jest rozdzial kosciola od panstwa a moze z czasem bedzie taka nowa Katolicka Europa w przyszlosci ?

https://youtu.be/gAZteIOjWR4

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Krolowe Niebios - "Krolowa Polski"
 Post Napisane: 17 kwietnia 2019, o 14:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
Katolicka Królowa Niebios 1 2 Demon Lucyfer 1

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 17 kwietnia 2019, o 14:51 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc » Inne religie -wyznania » Watykan --- katolicyzm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL