Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc » Inne religie -wyznania » Watykan --- katolicyzm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Papież Franciszek ,Jezus nie jest naszą nadzieją- jezuickie
 Post Napisane: 5 lipca 2019, o 09:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Papież Franciszek mówi, że
Jezus nie jest naszą nadzieją, Maryja i Kościół Matka są
22 czerwca 2019 w Sunday Deception

Papież Franciszek mówi, że Jezus nie jest naszą nadzieją, Maryja i Matka Kościół są
Papieżem Franciszkiem, mówiąc z okazji Święta Matki Boskiej Bolesnej w Casa Santa Marta, powiedział:

„I to jest nasza nadzieja.
Nie jesteśmy sierotami, mamy Matki: Matkę Marię.
Ale Kościół jest Matką, a Kościół Matki jest namaszczony, gdy idzie tą samą drogą Jezusa i Maryi: ścieżką posłuszeństwa, ścieżką cierpienia i kiedy ma taką postawę, aby nieustannie uczyć się drogi Pana.
Te dwie kobiety „Maryja i Kościół” podtrzymują nadzieję, którą jest Chrystus, dają nam Chrystusa, rodzą w nas Chrystusa.
Bez Maryi nie byłoby Jezusa Chrystusa; bez Kościoła nie możemy iść naprzód ”.

Vatican.va
Jezus został zdegradowany do trzeciego miejsca za „matką” Maryją i „Świętą Matką Kościołem”, Kościołem rzymskokatolickim.


Biblia mówi jednak, że „błogosławiona nadzieja” chrześcijanina jest „wielkim Bogiem i naszym Zbawicielem Jezusem Chrystusem”. Pismo Święte nigdy nie wspomina o Maryi jako o nadziei kogokolwiek lub czegokolwiek. Ale jeśli jesteś katolikiem, Franciszek mówi, że „dzisiaj możemy iść naprzód z nadzieją: nadzieją, że nasza Matka Maria, niezłomna na Krzyżu i nasza Święta Matka, Kościół hierarchiczny, dają nam”.

Przeczytaj także Watykański Deklaracja Kościół katolicki jest ponad Biblią

Stanowisko i tytuł, który Papież Franciszek obdarzył Maryję…, już skutecznie umieścił jej status na poziomie Boga. Co ciekawe, w Księdze Objawienia i mówiąc o Kościele rzymskokatolickim apostoł Jan pisze o tym „świętym kościele matki”:

„A ta kobieta była obleczona w purpurę i szkarłatny kolor, i przyozdobiona złotem i drogimi kamieniami i perłami, mając złoty kielich w ręku pełen obrzydliwości i nieczystości jej nierządu; WIELKA, MATKA HARLOTÓW I OBJAWIENIA ZIEMI. I widziałem kobietę pijaną krwią świętych i krwią męczenników Jezusa; a gdy ją ujrzałem, z wielkim podziwem zastanawiałem się ”(Obj. 17: 4-6)

I to właśnie Bóg myśli o „świętym rzymskim kościele”.



https://amredeemed.com/sunday-deception ... SsBBKUEqvA

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 5 lipca 2019, o 09:34 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc » Inne religie -wyznania » Watykan --- katolicyzm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL