Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -

Autor Wiadomość
 Tytuł: Tha Serpent and the of Days- Wąż i koniec dni
 Post Napisane: 14 listopada 2020, o 16:59 

..The SERPENT and the End of Days.. To SEE COMPLETELY
WĄŻ i koniec dni… ZOBACZ CAŁKOWICIE
•12 lis 2020
Teraz wszystko jest ŁATWE DO WYRAŹNEGO WIDZENIA
Poszukiwacz prawdy
2 dni temu
Moi rodzice mówią, że Jonathan Kleck zrobił mi pranie mózgu, a ja odpowiadam:
„Tak, mój mózg został wyprany do czysta”.
Wszelka chwała Panu Bogu
.
theJonathanKleck
2 dni temu
Po prostu pokaż im zdjęcie Watykanu z notatek z wystawy ...
Zapytaj ich „Czy to wąż w koronie? Tak lub nie”
.
Elizabeth Montufar
2 dni temu
707 !!! Moja cielesna matka myśli to samo !!!
I Chwała, EL nasz MÓZG I SERCE zostały podniesione i umyte ORAZ mamy Oczy, aby zobaczyć Prawdę !!!
.Dr Tamara Worley
2 dni temu
AMEN ........ nie zostaniemy przejęci przez nasienie, budynki, które są wężami, zepsucie i szatańskie zamachy stanu ......... lucyferiański satanistyczny reżim okultystyczny z dziewiątego kręgu, który okaże się bezowocny i ostatecznie śmieszne.
14
Veritas Liberat
2 dni temu
- bracie Jonathanie Klecku, nie mogłem do końca zrozumieć wiadomości, którą mówisz, mając niewiele informacji na wideo, czy mógłbyś mi to wyjaśnić?
Czy chcesz powiedzieć, że wszystkie kobiety są sługami szatana, aby uwieść człowieka, aby spłodzić ludzkie ciało-gospodarza węża?
To nasze ciało nie jest stworzone przez Boga, ale szatan stworzył je, aby uwięzić aniołów Boga poprzez seks?
Czy powinniśmy więc trzymać się z dala od wszystkich kobiet? Jestem żonaty, ale po obejrzeniu twojego filmu pomyliłem się ...

.
SZEROKI JEDEN
2 dni temu
Veritas Liberat… zacznij od filmu „jesteś wygnańcem” Jonathana
..start with "you are exiles" Jonathan video
.

SZEROKI JEDEN
2 dni temu
Veritas Liberat ... jeśli kogoś kochasz ... dlaczego uprawianie seksu jest takie ważne? Możecie się kochać i nie cudzołożyć. Nasz Ojciec Pan BÓG powiedział, że musimy go bardziej kochać… to imo jest powodem, dla którego wielu nie zaakceptuje PRAWDY… oni wybierają (wolną wolę), by kochać rzeczy tego świata bardziej niż jego. Panie Boże, błogosław wszystkich moich braci i siostry.
7
Praca newman
-Veritas Liberat Nie, nie mówi, że wszystkie kobiety są sługami szatana, to głupie. Mówi, że wąż użył ciała żeńskiego gospodarza Ewy, które było reprezentacją Pana Bogów przez Adama i przeniknął jej płeć, dlatego ta linia krwi została zmieszana.
Kobiety są rodzicielkami, więc Szatan użył tego ciała gospodarza. Teraz: Zauważ, że rasa węży miała również swoją reprezentację żeńską w Genesis 1, a ich samice z ich linii krwi polowały na mężczyzn, którzy pochodzą z Genesis 2 z prokreacji Ewy.
Tak więc każdy samiec, którego urodziła Ewa, był ścigany przez samice rasy Serpent
1. Otóż: od ciebie i twojej żony oboje możecie być liniami krwi z Genesis 2, która pochodzi od Ewy, ale większość z nas krzyżowała się z ich rasą bez wiedzy.

Najlepszym sposobem, aby się dowiedzieć, jest to, czy ty i twoja żona jesteście na tej samej stronie, jeśli ona również akceptuje Chrystusa i otrzymuje wszystkie informacje oraz ma oczy, by zobaczyć to samo, co ty, czy też jest w całkowitym zaprzeczeniu, kpi i wyśmiewa się z ciebie i wierzysz, że Jezus jest naszą jedyną nadzieją.
Wtedy będziesz wiedział, z jakich rodów pochodzi.
Ale jeśli oboje jesteście na tej samej stronie i kochacie Chrystusa i nie ma między wami sprzeciwu, Pan nie zabrania relacji z waszym współmałżonkiem, o ile jest to zrobione z szacunkiem. Przeczytaj Księgę Powtórzonego Prawa 23-24. mówi o tym, jak i kogo się ożenić, a czego nie robić w związku małżeńskim. Przeczytaj całą Księgę Powtórzonego Prawa w materii.

.
Stacey Calder
To, co najbardziej podoba mi się w tym, jak Johnathon ujawnia rzeczy, to to, że nigdy, rrrr, nie widziałem kaznodziei, pastora, mówcy, pokazującego słowo Boże w ten sposób ... nigdy tak naprawdę nie opowiadają tego w ten sposób, większość nawet nie mówi o szatanie w ten sposób lub zło ... naprawdę jest posłańcem od Boga. Prawdopodobnie pomaga, jeśli masz dar dezercji i jesteś też wizualnie nastawiony. Mniej boję się zła i jestem potężniejszy, znając prawdę.
19
Robert Bell
2 dni temu
Błogosławieństwa dla wszystkich, którzy pilnie szukają Prawdy. Miłość do wszystkich braci i sióstr w Chrystusie.
Twój brat w Chrystusie - Robert
.
SZEROKI JEDEN
2 dni temu
-Job newman ... nie mamy tworzyć niczego ... co wnosi więcej do ciała ... dlatego jesteśmy w tym bałaganie
2
Vixinaful
Veritas Liberat Nie, w ogóle nie o tym mówi.
To nie jest wojna płci, ale wojna między dobrem a złem, czyli Cabal / Illuminati i światową populacją, a oni mają nas zabić. I ma absolutną rację
.

USAisJerimiah5133 Mene Tekel Peres
2 dni temu
-theJonathanKleck

PILNE

Drogi Bracie w Chrystusie, Johnathon Kleck:

Niech Pan, Bóg nasz, Bóg Abrahama, Bóg Izaaka, Bóg Jakuba, nadal was błogosławi.

Wiele się nauczyłem z Twojego kanału. Dowiedziałem się również, z tej wiosny Covid, prawdy o innym budynku Watykanu ... Watykańskiej Sali Audiencyjnej (Serpent Buolding):

Obejrzyj „Watykańska sala widowiskowa - prawda może cię zaszokować!”
w YouTube
https://youtu.be/SQKfJeikTic

Przeszukaj ten drugi budynek i obejrzyj film w przyszłości. Dbać.
-Leo, z Denver

Koniec jest blisko. Noc minęła. Jedź prosto autostradą ...

PRZYGOTUJCIE DROGĘ PANA
.
Praca newman
1 dzień temu
-WIDEAWAKE ONE Zgadzam się w 100 procentach, że nie powinniśmy być tutaj w cielesnym ciele gospodarza w pierwszej kolejności, dlatego nigdy z nikim się nie rozmnażałem, nigdy nie miało to dla mnie sensu, nawet gdy nie znałem słowa Bożego. zawsze wydawało mi się żałosne i poniżające, ale nie mogłem tego określić, ale dzięki błogosławieństwu Lordów, które teraz wiem.

Mówiłem tylko, że brat zapytał, czy mógłby być z żoną, był zdezorientowany, że jest już żonaty i prawdopodobnie ma dzieci, więc w Biblii jest napisane, że nie powinieneś dotykać kobiety ani łuski, umierasz, ale jeśli chcesz i pragniesz kobiety, ponieważ nie możesz się powstrzymać, musisz się ożenić i być w związku małżeńskim i przestrzegać zasad dotyczących małżeństwa, które daje ci Biblia.
Więc tak, ideałem jest, aby nie odbywać stosunków seksualnych i czynności seksualnych w jakiejkolwiek formie i kształcie, ponieważ demony żywią się energią seksualną, ich pożywieniem, dlatego promują perwersje seksualne i wszelkiego rodzaju obrzydliwości seksualne, w ten sposób budują całe swoje nad ziemią i podziemny świat.
Jestem tego w pełni świadomy.
Dzięki.
.
Judy Lawton
Vixinaful Zgadzam się, ale kiedy po raz pierwszy zacząłem oglądać filmy Jona, strasznie walczyłem i mam na myśli okropne myśli przez tak długi czas. To, że przyprowadziłem dzieci na ten świat, było bolesne. Nie znają prawdy, ale nie stracę nadziei, że Bóg uratuje. Teraz jest czworo pięknych wnuków, najstarszy ma 9 lat.
Czułem się jak najbardziej nikczemna rzecz, której BÓG pozwolił się narodzić. Poczułem żal z powodu mężczyzny, który mnie poślubił. (Odszedł ponad 15 lat temu i modlę się, aby BÓG związał i leczył każdą ranę w jego sercu i objawił mu prawdę).

Bóg doprowadził mnie do wielu pism świętych, które mówiły o Jego miłości i współczuciu dla kobiet.
Malachiasza 2:14 A wy mówicie: Dlaczego? Ponieważ Pan był świadkiem między tobą a żoną twojej młodości, przeciw której zdradziłeś, a ona jest twoją towarzyszką i żoną twojego przymierza.
15 A czyż go nie stworzył? A jednak miał pozostałość ducha. A dlaczego jeden? Żeby mógł szukać pobożnego nasienia. Dlatego uważajcie na ducha swego i niech nikt nie postępuje zdradziecko wobec żony swej młodości.
1 Koryntian 11:11 Jednak ani mężczyzna nie jest bez kobiety, ani kobieta bez mężczyzny w Panu.
Hebrajczyków 13: 4 Małżeństwo jest we wszystkich godne szacunku, a łoże nieskalane; ale złoczyńców i cudzołożników osądzi Bóg.
1 Tymoteusza 4: 3 Zakaz zawarcia małżeństwa i nakaz powstrzymania się od pokarmów, które Bóg stworzył, aby być przyjmowanymi z dziękczynieniem tym, którzy wierzą i znają prawdę.
Kapłańska 18:20 Ponadto nie będziesz leżeć cieleśnie z żoną swego bliźniego, aby się z nią skalać.
Przysłów 6:29 Tak więc ten, który wchodzi do żony bliźniego swego; każdy, kto jej dotknie, nie będzie niewinny.
Efezjan 5:28
Tak więc mężczyźni powinni kochać swoje żony jak własne ciała. Kto miłuje swoją żonę, kocha samego siebie.

Być może jestem jedyną kobietą, która walczyła z paraliżującymi umysł myślami o obrzydzeniu do samego siebie po obejrzeniu niektórych z tych filmów i wiem, że czas jest krótki, ale nie chcę, aby kobiety miały poczucie daremności.
.
Ingrid Lawrence
18 godzin temu
Jeśli jesteś żonaty i zostałeś ujawniony, jak powiedział Jonathan, jesteś nawrócony. Nie chodzi o to, czy uprawiasz seks, czy nie, z drugą połówką. Wiedza o tym, dlaczego, jak i do czego służą te ciała, jest dla nas zrozumieniem i że ostatecznie chcemy powrócić do Boga Ojca.
.
M & W
2 dni temu
Tak, też nie powiadomiono ....
Ale bracie pastorze Jonathan KLECK, to było spektakularne ..... Odtwarzałem wszystkie filmy z Antychrystem Husajnem, które stworzyłeś i nie mam dość ...... ale do tej pory nigdy nie widziałem logo słońca na jo fajne.
Zgadzam się, że wszyscy musimy przyspieszyć i pomóc waszej służbie w tych ostatnich dniach.
Abba tak bardzo nas kocha ......
Drogi Shepardzie, przyszedłeś do nas.
Amen.

Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!

.

Tytuł:
 Post Napisane: 14 listopada 2020, o 16:59 

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -