Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: kościół przez ucisk
 Post Napisane: 9 października 2013, o 12:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Macie racje nie jest Sługa nad Mistrza a tu i Sługa i Mistrz to jeden.

Waszym zdaniem Oblubieniec wypchnie Oblubienice zeby przeszła przez
Wielki Ucisk bo Oblubienica musi przejsc to co służąca -głupia Panna ?
Powołujecie sie ze tak trzeba , a ja przeciez nie zaprzeczałam ze Oblubienica juz tu cierpi
Ap Paweł powiedział ja wiele cierpiał .
Zatem nie zaprzeczam ze cierpienie jest ,ale chodzi o Wielki ucisk...

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 9 października 2013, o 12:14 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: kościół przez ucisk
 Post Napisane: 9 października 2013, o 12:38 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
a przez co przejdzie głupia panna ?
zanim przyjdzie oblubieniec ?.
Cz z tej przypowieści to wynika ?
zaśnie z pustą lampą - tak pisze
o braku oliwy dowie się gdy Pan już przyjdzie
Czy poniesie konsekwencje w postaci wydania jej na prześladowanie przez antychrysta ?
Chyba nie o tym jest ta przypowieść
Jak Oblubieniec przyjdzie to skończą się prześladowania a nie zaczną
On otrze każdą łzę z każdego oka
Więc konsekwencja braku oliwy będzie w czym innym
Nie zapomnij że panna głupia to też panna
która czeka na oblubieńca - czy zasługuje na potępienie ?
moze konsekwencją braku oliwy bedzie to ze co jest opisane w przypowieści o róznorakiej budowli
moze głupia panna to ci co budują ze słomy ?
Ja w przypowieści o pannach nie widzę opisu ani prześladowań ani sądu a jedynie wskazanie na wartość oliwy dla właściwego przyjęcia oblubieńca
pozdrawiam

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kościół przez ucisk
 Post Napisane: 9 października 2013, o 13:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Mat 25
1 Wtedy podobne będzie królestwo niebieskie do dziesięciu panien, które wzięły swoje lampy i wyszły na spotkanie pana młodego.

2 Pięć z nich było nierozsądnych, a pięć roztropnych.
3 Nierozsądne wzięły lampy, ale nie wzięły z sobą oliwy.
4 Roztropne zaś razem z lampami zabrały również oliwę w naczyniach.

5 Gdy się pan młody opóźniał, zmorzone snem wszystkie zasnęły.

6 Lecz o północy rozległo się wołanie: "Pan młody idzie, wyjdźcie mu na spotkanie!"
7 Wtedy powstały wszystkie owe panny i opatrzyły swe lampy.
8 A nierozsądne rzekły do roztropnych: "Użyczcie nam swej oliwy, bo nasze lampy gasną".
9 Odpowiedziały roztropne: "Mogłoby i nam, i wam nie wystarczyć.
Idźcie raczej do sprzedających i kupcie sobie!"
10 Gdy one szły kupić, nadszedł pan młody.
Te, które były gotowe, weszły z nim na ucztę weselną, i drzwi zamknięto.

11 W końcu nadchodzą i pozostałe panny, prosząc: "Panie, Panie, otwórz nam!"

12 Lecz on odpowiedział: "Zaprawdę, powiadam wam, nie znam was".
13 Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny.

...

Jesli Mądre weszły na Uczte Weselną i Drzwi zostały zamkniete Podobnie jak Nowe wszedł
i Drzwi Arki zostały zamknięte , to co sie stanie z Pannami ,które zostały nie wpuszczone?

Pan przyjdzie i otrze każdą łze ale to będzie dla kogo kiedy ?
Wesele bedzie Tu czy Tam ?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kościół przez ucisk
 Post Napisane: 9 października 2013, o 13:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwietnia 2013, o 15:53
Posty: 548
(RP napisał(a):
a przez co przejdzie głupia panna ?
zanim przyjdzie oblubieniec ?.
Cz z tej przypowieści to wynika ?
zaśnie z pustą lampą - tak pisze
o braku oliwy dowie się gdy Pan już przyjdzie
Czy poniesie konsekwencje w postaci wydania jej na prześladowanie przez antychrysta ?
Chyba nie o tym jest ta przypowieść
Jak Oblubieniec przyjdzie to skończą się prześladowania a nie zaczną
On otrze każdą łzę z każdego oka
Więc konsekwencja braku oliwy będzie w czym innym
Nie zapomnij że panna głupia to też panna
która czeka na oblubieńca - czy zasługuje na potępienie ?
moze konsekwencją braku oliwy bedzie to ze co jest opisane w przypowieści o róznorakiej budowli
moze głupia panna to ci co budują ze słomy ?
Ja w przypowieści o pannach nie widzę opisu ani prześladowań ani sądu a jedynie wskazanie na wartość oliwy dla właściwego przyjęcia oblubieńca
pozdrawiam


Dokładnie . Głupiej pannie wydaje się że ma Ducha , że wystarczy wylać na głowę kubeł
wody i powiedzieć formułkę i już się ma Ducha i jest sie Oblubienicą Pana .
Nic z tego . Tak jak ten jest IsraElem który ma obrzezane serce tak i ten jest Oblubienicą
Który ma czyste serce .
Woda i formułka nie oczyszczają serca tak jak obrzezanie
napletka nie obrzezuje serca .

_________________
Skoro nie można skasować konta , biorę "urlop"


Rozmawiam/ałem z Wami jak uczeń w szkole podczas przerwy ,
który tak zrozumiał wykład nauczyciela .


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kościół przez ucisk
 Post Napisane: 9 października 2013, o 13:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwietnia 2013, o 15:53
Posty: 548
Grzesznik staje się Oblubienicą gdy uzmysławia sobie swój
prawdziwy stan , oddalenie od Boga , wtedy cierpi , roni łzy a odpowiedzią jest
Miłosierdzie i Łaska Przedwiecznego i Jego Meszijacha .

Nie można być Oblubienicą nie przechodząc przez cierpienie

Bez cierpienia nie ma żalu .

Mądra panna przeszła już przez swoje cierpienie a głupia przejdzie .

_________________
Skoro nie można skasować konta , biorę "urlop"


Rozmawiam/ałem z Wami jak uczeń w szkole podczas przerwy ,
który tak zrozumiał wykład nauczyciela .


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kościół przez ucisk
 Post Napisane: 12 października 2013, o 18:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 czerwca 2013, o 20:33
Posty: 306
Lokalizacja: Wa-wa
noemi napisał(a):
benpo napisał(a):

Ty siostro naprawdę nie znasz wypowiedzi proroka i br. Franka co obaj włącznie z apostołami mówili opochwyceniu oblubienicy przed uciskiem i to tym wielkim. Zacznij więcej poświęcać czasu na czytaniu poselstw, a nie przesiadywać na forum, wygłoszonych przez br.Branhama i tego co do dziś pisze i glosi br.Frank.
Wtedy byś wiedziała że oblubienica przed uciskiem będzie zabrana w górę.
Ty tych rzeczy zwyczajnie nie czytałaś, może kilka ale nie pozostałych.

Może i nie znam co mówi Frank ,może i nie wszystko czytałam co ty czytałeś ,ale
każde czytanie sprawdzam ze Słowem i nasłuchuję co ma do powiedzenia Duch Prawdy.
Oni pisali ze Oblubienica bedzie zabrana w Górę przed Wielkim uciskiem , to bardzo dobrze,
teraz wstaw wersety ,które oni zapewne podali na poparcie swoich słów.

Skoro już tu jesteś to możesz przecież ctowac to czego ja nie znam , niech to i innym
służy.

:)

Wiem ze to co głosi osobiście powolany sługa Boży jest godne zaufania, tym bardziej jeśli sprawdzasz to ze Słowem, a to się zgadza, to powinnaś wiedziec na tej podstawie, że to jest od Boga. A jak się uporam z systemem, bo zainstalowałem nowy, to nie omieszkam coś wkleić, a ty siostro wgłębiaj się w to co do dziś głosi br.Frank.

_________________
benpo-on


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kościół przez ucisk
 Post Napisane: 27 października 2013, o 13:51 
Offline

Dołączył(a): 25 października 2013, o 06:20
Posty: 19
zastanawiam gdzie ja jestem co to za zgromadzenia Branhana i Franka i dlaczego Noemi uzywasz Jeszuah a nie Jezus,zaczynam sie gubic,zauważyłam tez,że mało sie pisze o Matce Boskiej


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kościół przez ucisk
 Post Napisane: 27 października 2013, o 17:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 czerwca 2013, o 20:33
Posty: 306
Lokalizacja: Wa-wa
kinga35 napisał(a):
zastanawiam gdzie ja jestem co to za zgromadzenia Branhana i Franka i dlaczego Noemi uzywasz Jeszuah a nie Jezus,zaczynam sie gubic,zauważyłam tez,że mało sie pisze o Matce Boskiej

Widać od razu że jesteś wyznawczynią k.katolickiego, dlatego pytasz się o żydowską niewiastę imieniem Miriam (Maria), co miała łaskę urodzić nam Zbawiciela Jezusa Chrystusa, Syna Bożego. Miriam nie urodziła Boga bo Bóg nie ma matki, ona urodziła Syna Bożego, a to jest różnica. Bóg nie ma początku i końca. Więc ona nie jest żadną matką Boską. A imię Jezus w języku hebrajskim brzmi tak: Jahschua co się wykłada Jahwe - Zbawiciel. Więc czy mówisz Jezus czy Jahschua to bez różnicy, mowa jest o Jednej znanej nam Osobie. Czy zrozumiałaś?. Pytanie, czy czytasz w swoim domu Biblię?.

_________________
benpo-on


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kościół przez ucisk
 Post Napisane: 27 października 2013, o 17:41 
Offline

Dołączył(a): 25 października 2013, o 06:20
Posty: 19
widocznie pomyliłam stronkę,droczyłam,droczyłam a jednak mój niepokój potwierdzil sie,moja intuicja mnie nie zawiodła,wiec długo tu nie zabawie,otóz wszystko zalezy od punktu widzenia,NIE ZGADZAM SIE Z TOBA Z TYM CO PISZESZ.

Jezus Chrystus jest Bogiem,wiec Maria jest matką Boga,szkoda,że nie miałas okazji poznac Jej.
A ty zapewne jesteś z Zielonoświatków,albo z odłamów protestanckich.zastanawiam się czy od początku Twego istnienia byłaś na tej obecnej drodze,czy moze bylas katoliczka,byłas ochrzczona,ale porzuciłaś i przeszlas na obecną wiare.
W chodzac na ta strone myslałam,że jest poswiecona różnym wyznań.
nawet zdziwiłam sie bo to trudno pogodzic różne poglądy,a ile można rozmawiac o Abrahamie i Mojzeszu,choć i tez od Abrahama mozna sie posprzeczac,bo jedni sa za Izaakiem,drudzy za Izmaelem,jedni za Jakubem inni za Ezawem itd..
Droga kolezanko mam kilka Biblii,w tym jedna Jerozolimską z przypisami,ponadto prenumeruje juz kilka lat Biblie krok po kroku.
Kilka dobrych lat bylam wspólnocie.
Poza tym wiedziałam,że chodzi Ci o Jezusa,jednakze wolałam sie upewnic.
Dlatego mysle,że moja obecność jest zbedna i teraz juz wiem dlaczego jestescie przeciw przeszczepom,przeciw świecie wszystkim swietym-macie prawo,a ja domyslałam sie i nie ukrywam chciałam podejsc,wyczuc sytuacje co jest zgodne z moja wiara.

.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kościół przez ucisk
 Post Napisane: 27 października 2013, o 17:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
kinga35 napisał(a):
widocznie pomyliłam stronkę,droczyłam,droczyłam a jednak mój niepokój potwierdzil sie,moja intuicja mnie nie zawiodła,wiec długo tu nie zabawie,otóz wszystko zalezy od punktu widzenia,
NIE ZGADZAM SIE Z TOBA Z TYM CO PISZESZ.

Jezus Chrystus jest Bogiem,wiec Maria jest matką Boga,szkoda,że nie miałas okazji poznac Jej.
A ty zapewne jesteś z Zielonoświatków,albo z odłamów protestanckich.zastanawiam się czy od początku Twego istnienia byłaś na tej obecnej drodze,czy moze bylas katoliczka,byłas ochrzczona,ale porzuciłaś i przeszlas na obecną wiare.
W chodzac na ta strone myslałam,że jest poswiecona różnym wyznań.nawet zdziwiłam sie bo to trudno pogodzic różne poglądy,a ile można rozmawiac o Abrahamie i Mojzeszu,choć i tez od Abrahama mozna sie posprzeczac, bo jedni sa za Izaakiem,drudzy za Izmaelem,jedni za Jakubem inni za Ezawem itd..
Droga kolezanko mam kilka Biblii,w tym jedna Jerozolimską z przypisami,ponadto prenumeruje juz kilka lat Biblie krok po kroku.
Kilka dobrych lat bylam wspólnocie.Poza tym wiedziałam,że chodzi Ci o Jezusa,jednakze wolałam sie upewnic.
Dlatego mysle,że moja obecność jest zbedna i teraz juz wiem dlaczego jestescie przeciw przeszczepom,przeciw świecie wszystkim swietym-macie prawo,a ja domyslałam sie i nie ukrywam chciałam podejsc,wyczuc sytuacje co jest zgodne z moja wiara.

Jesli piszesz do benpo to jest to mężczyzna .
kinga
jest tu wiele tematów i mozna na wiele dyskutowac nikt nikogo do niczego nie zmusza ani nie narzuca.
Niestety benpo jest NADGORLIWY i to tak bardzo ze robi krecią robotę .
Nie ma w tym nic budującego albo prawie nic.

Poruszasz kwestie przeszczepów - jeszcze raz wyjasniam ze sa art i mozesz sie odnieść do
art czy zgadzasz sie z autorem czy nie .
To juz twój wybór jestes przeciez wolna zrozbisz jak uwazasz - ja moge uwazac inaczej
to tez mój wybór.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kościół przez ucisk
 Post Napisane: 27 października 2013, o 18:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Tematem jest czy Kościół przjdzie przez ucisk i tego wypada sie trzymac.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kościół przez ucisk
 Post Napisane: 27 października 2013, o 20:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 czerwca 2013, o 20:33
Posty: 306
Lokalizacja: Wa-wa
kinga35 napisał(a):
widocznie pomyliłam stronkę,droczyłam,droczyłam a jednak mój niepokój potwierdzil sie,moja intuicja mnie nie zawiodła,wiec długo tu nie zabawie,otóz wszystko zalezy od punktu widzenia,NIE ZGADZAM SIE Z TOBA Z TYM CO PISZESZ.Jezus Chrystus jest Bogiem,wiec Maria jest matką Boga,szkoda,że nie miałas okazji poznac Jej.A ty zapewne jesteś z Zielonoświatków,albo z odłamów protestanckich.zastanawiam się czy od początku Twego istnienia byłaś na tej obecnej drodze,czy moze bylas katoliczka,byłas ochrzczona,ale porzuciłaś i przeszlas na obecną wiare.W chodzac na ta strone myslałam,że jest poswiecona różnym wyznań.nawet zdziwiłam sie bo to trudno pogodzic różne poglądy,a ile można rozmawiac o Abrahamie i Mojzeszu,choć i tez od Abrahama mozna sie posprzeczac,bo jedni sa za Izaakiem,drudzy za Izmaelem,jedni za Jakubem inni za Ezawem itd..Droga kolezanko mam kilka Biblii,w tym jedna Jerozolimską z przypisami,ponadto prenumeruje juz kilka lat Biblie krok po kroku.Kilka dobrych lat bylam wspólnocie.Poza tym wiedziałam,że chodzi Ci o Jezusa,jednakze wolałam sie upewnic.Dlatego mysle,że moja obecność jest zbedna i teraz juz wiem dlaczego jestescie przeciw przeszczepom,przeciw świecie wszystkim swietym-macie prawo,a ja domyslałam sie i nie ukrywam chciałam podejsc,wyczuc sytuacje co jest zgodne z moja wiara.

Zapewne myślisz że to jest strona świadków J. niestety nie,więc intuicja cię oszukała, a jeżeli już sprawdzasz prawdziwość wypowiedzi, to nie rób tego na podstawie swego poglądu, ale na podstawie Słowa Bożego,czy nie wiesz co archanioł Gabriel powiedział do Marii? to przeczytaj sobie Ew.Łukasza 1:26-35. a także to co jest napisane w Ew.Łukasza 3: 21 i 22. Co powiedział Bóg po opuszczeniu rzeki Jordan po odbytym chrzcie przez Pana Jezusa.Mógłbym ci takich miejsc podać więcej ale te dwa miejsca powinny wystarczyć.Bóg był w Chrystusie, ale zamieszkał w Synu dopiero po dokonanym chrzcie,co ci to miejsce z Jordanem w tle podałem.Nie wystarczy kolekcjonować Biblie ale je uważnie czytać. Maria urodziła Syna który jak dorósł poszedł nad rzekę i przyjął chrzest wodny przez zanurzenie, i jak wyszedł to Duch Święty w kształcie gołębicy zstąpił na Jezusa i w Nim zamieszkał. Czy archanioł Gabriel się pomylił gdy powiedział o Synu?, a może Bogu zarzut postawisz że się pomylił, mówiąc do Jezusa : Tyś jest Syn mój umiłowany,którego sobie upodobałem. Przeczytaj to sobie i wierz Słowu a nie swoim poglądom.

_________________
benpo-on


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kościół przez ucisk
 Post Napisane: 28 października 2013, o 07:00 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
Jezus od początku jest Bogiem - Słowo przyoblekło się w ciało już w łonie Marii Jezus przyszedł w Ciele
adopcjonizm pan tu głosisz panie benpo z tym wejściem Ducha Sw w Chrystusa przy chrzcie
to pana zdaniem Jezus nie przyszedł w ciele ??? a dopiero przy chrzcie wstąpił w ciało ?
dziwny poglad
w czase chrztu mamy manifestację pełni Boga i potwierdzenie Słowem I Duchem Przez Boga że Jezus przeszedł próbę i zademąstrował posłuszeństwo
Świadkowie na niebie -Ojciec, Słowo - i Duch świadczą tu kim Jest Jezus i że przeszedł próbę
nie musiał przyjmować chrztu od Jana bo nie miał się z czego opamiętywać /Jan chrzcił ku opamiętaniu/ ale przyjął - uniżył się by wykonać wszelką sprawiedliwość
Więc Bóg wywyższył Go tak by na imię Jezus zgięło się każde kolano i każdy język wyznał , że Jezus jest Panem
Bóg w Jordanie namaszcza Jezusa do służby - ogłasza Go Mesjaszem - Synem umiłowanym ,którego mamy słuchać
Ducha SW Jezus ma od poczęcia bo Słowo z którego się począł jest Duchem i życiem wiecznym
tyle

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kościół przez ucisk
 Post Napisane: 29 października 2013, o 18:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
:) A to pokazuje ze mozna miec jakieś braki i ich nie widziec .

.

...
kingo35 - nie zrażaj sie tak szybko bądź męzna sama dobrze wiesz jak mało kobiet
ma odwage sie wypowiadać .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kościół przez ucisk
 Post Napisane: 29 października 2013, o 23:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 czerwca 2013, o 20:33
Posty: 306
Lokalizacja: Wa-wa
noemi napisał(a):
kinga35 napisał(a):
widocznie pomyliłam stronkę,droczyłam,droczyłam a jednak mój niepokój potwierdzil sie,moja intuicja mnie nie zawiodła,wiec długo tu nie zabawie,otóz wszystko zalezy od punktu widzenia,
NIE ZGADZAM SIE Z TOBA Z TYM CO PISZESZ.

Jezus Chrystus jest Bogiem,wiec Maria jest matką Boga,szkoda,że nie miałas okazji poznac Jej.
A ty zapewne jesteś z Zielonoświatków,albo z odłamów protestanckich.zastanawiam się czy od początku Twego istnienia byłaś na tej obecnej drodze,czy moze bylas katoliczka,byłas ochrzczona,ale porzuciłaś i przeszlas na obecną wiare.
W chodzac na ta strone myslałam,że jest poswiecona różnym wyznań.nawet zdziwiłam sie bo to trudno pogodzic różne poglądy,a ile można rozmawiac o Abrahamie i Mojzeszu,choć i tez od Abrahama mozna sie posprzeczac, bo jedni sa za Izaakiem,drudzy za Izmaelem,jedni za Jakubem inni za Ezawem itd..
Droga kolezanko mam kilka Biblii,w tym jedna Jerozolimską z przypisami,ponadto prenumeruje juz kilka lat Biblie krok po kroku.
Kilka dobrych lat bylam wspólnocie.Poza tym wiedziałam,że chodzi Ci o Jezusa,jednakze wolałam sie upewnic.
Dlatego mysle,że moja obecność jest zbedna i teraz juz wiem dlaczego jestescie przeciw przeszczepom,przeciw świecie wszystkim swietym-macie prawo,a ja domyslałam sie i nie ukrywam chciałam podejsc,wyczuc sytuacje co jest zgodne z moja wiara.

Jesli piszesz do benpo to jest to mężczyzna .
kinga
jest tu wiele tematów i mozna na wiele dyskutowac nikt nikogo do niczego nie zmusza ani nie narzuca.
Niestety benpo jest NADGORLIWY i to tak bardzo ze robi krecią robotę .
Nie ma w tym nic budującego albo prawie nic.

Poruszasz kwestie przeszczepów - jeszcze raz wyjasniam ze sa art i mozesz sie odnieść do
art czy zgadzasz sie z autorem czy nie .
To juz twój wybór jestes przeciez wolna zrozbisz jak uwazasz - ja moge uwazac inaczej
to tez mój wybór.

,, Niestety benpo jest NADGORLIWY i to tak bardzo ze robi krecią robotę ". Witam, mówiąc wyrażnie i otwarcie wykonuję ,,krecią robotę", to ciekawe określenie wypłynęło z twojej głowy.A co zrobi twoja nowa rozmówczyni, gdy powiem że koścół rzymsko-katolicki nie ma nic wspólnego z apostołami ani z moim zbawicielem Jezusem Chrystusem?. A Bóg powiedział w 1 Tymoteusza 2:5 Albowiem jeden jest Bóg, jeden tez pośrednik miedzy Bogiem a ludżmi, człowiek,
Chrystus Jezus. Czy tu jest napisane że Maria jest pośredniczką? wiem jako były katolik,że we mszach tak się do niej zwracają, bezprawnie, bo ona tym nie jest tylko Pan Jezus.A teraz następne miejsce z tego 1 listu do Tymoteusza 4:1-5.cytuję: Rozdział 4
1 Tm 4,01 Duch zas otwarcie mówi, ze w czasach ostatnich niektórzy odpadna od wiary,
skłaniajac sie ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów.
1 Tm 4,02 [Stanie sie to] przez takich, którzy obłudnie kłamia, maja własne sumienie
napietnowane.
1 Tm 4,03 Zabraniaja oni wchodzic w zwiazki małzenskie, [nakazuja] powstrzymywac
sie od pokarmów, które Bóg stworzył, aby je przyjmowali z dziekczynieniem
wierzacy i ci, którzy poznali prawde.
1 Tm 4,04 Poniewaz wszystko, co Bóg stworzył, jest dobre, i niczego, co jest spozywane
z dziekczynieniem, nie nalezy odrzucac.
1 Tm 4,05 Staje sie bowiem poswiecone przez słowo Boze i przez modlitwę. Bóg w tym miejscu powiedział wyrażnie, że powstaną ludzie i będą stosować demoniczny celibat i to co w k.kat. nazywa się postem, jest zakaz jedzenia mięsa w piątek.Je się rybę,ryba też przecież składa się z mięsa i ości. Pamiętam to gdy gościłem u mojej babci gorliwej katoliczki, należącej do kółka różańcowego, (różaniec został przejęty z pogaństwa). Prawda jest często na temat tego kościoła dla jego wyznawców bardzo niepopularna i bolesna. czy taką mowę uważasz za krecią robotę, kret to bardzo pożyteczne stworzenie, bo wyżera wszystkie szkodniki.Możesz przekazać twojej rozmówczyni co nie ja myślę i mówię o jej kościele(wierze) ale co mówi sam Bóg w Swoim Słowie w tych 2 cytatach, co podałem z katolickiej Biblii tysiąclecia. Coś kolekcjonerka słabo ją zna, i czyta. A szkoda.

_________________
benpo-on


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 29 października 2013, o 23:11 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL