Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Proroctwo NA IZRAEL I NARODÓW
 Post Napisane: 23 marca 2015, o 18:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Księga Proroka Kacou Philippe

KACOU 123:
Proroctwo NA IZRAEL I NARODÓW

( głosiliśmy w niedzielę rano, 20 lipca 2014 w Adjamé, Abidjan- Wybrzeże Kości Słoniowej / Ref.10-14 )

1 Dzięki łasce Boga, właśnie zakończyć wszystkie prace na kazania.
Ponadto, oprócz liter i dodatków, ja zharmonizowane niektóre fragmenty, jak w Biblii.
Tak więc, można znaleźć ten sam werset w dwóch lub trzech kazań.
Kiedy to było wydobywane z ziemi, było już złota, ale teraz, to jest wyrafinowany złoto!

2 Lubię cuda, które produkują wydarzenia jak w Joh.9. Apostoł Crispin powiedział mi o Siostrze Naomie który cierpiał na padaczkę i powiedział mu, aby modlić się za nią. A w ostatnim 26 czerwca napisał do mnie ponownie i wyjaśnił mi, jak, że padaczka rzucił się w ogień naszą siostrę, a teraz ona spaść dwa razy dziennie. Miał dodano kilka innych szczegółów i byłem smutny i powiedziałem mu: "Bracie, ten wbiegł prosto do mojego serca". I modliłem. I bezpośrednio na miejscu, demon padaczki ją opuściła.

3 A Apostoł Crispin dał mi świadectwo o jej uzdrowienie. Oraz w dniu 14 lipca, Pastor Gideon zgłaszane do mnie, jak to uzdrowienie było przedmiotem radości. Siostra Naomie, kiedy zauważyła, że nie jest już spadł, krzyknęła z radości, mówiąc: " ! Chwała Bogu, jestem uzdrowiony Chwała Bogu, jestem uzdrowiony To jest prorok, który zrobił, że jest prorokiem Arabów! i Żydzi, i wszystkie narody ziemi, On jest! prorokiem wszystkich kościołów i wszystkich religii na ziemi! On jest prorokiem wszystkich ras ziemi ". I Siostra Joyce, matka płakała, wielbiąc Boga. I hałasu, które miały miejsce, mieszkańcy dzielnicy wyszła i zaczęła wyrzucać zapasy leków i sąsiadów, którzy tam byli, a którzy znali jej poszedł i wziął leków była wyrzucać myśląc, że będzie spadek Kolejne godziny. A ona uszkodzona wszystkie leki, które sąsiedzi sprowadzony. I rozprzestrzenianie zeznania i Imię Pana Jezusa-Chrystusa został uwielbiony.

4 Teraz posłuchaj tego: Uważałem życie bardzo uważnie. Widziałem domy szlacheckie stać się ubogim, próbując ukryć ich ubóstwo i ich wstyd. I zrozumiałem, że jest lepiej urodzić w domu biednej osoby, a nie rodzi się w domu bogatej osoby, których nie ma świętości, a nie strach przed Bogiem. Przekleństwo jest pójść z dziewczyną, że nie ożenił. A jednak piękne dziewczyny nie powie do syna biednego człowieka: "Oto jestem!" W całym moim dzieciństwie, znałem tylko latarnie burzowe i był tylko jeden na cały nasz dom! I chwalić Boga umieścili mnie tam.

5 Ale jeśli dom nie boją się Boga, bez względu na jego chwałę, będzie spadać. Mam zamiar wziąć dwa przykłady: po pierwsze, na przykładzie Baltazara, króla Babilonu. Jego ojciec, Nabuchodonozor był dobrym królem, a Bóg podniósł go ale co jego syn, król Baltazar zrobić po nim? Jest napisane, że król Baltazar wyprawił wielką ucztę i kazał przynieść naczynia srebrne i złote, które Nabuchodonozor ojciec zabrał ze świątyni Jehowy w Jerozolimie. I on, i jego szlachta Baltazar i jego żony i jego konkubiny pili w naczyniach poświęconych Bogu. I od razu pojawiły się ręka mężczyzny i napisał jego zdanie na ścianie pałacu. I Bóg usuwa dominację z Babilonu i dał Imperium Meda-o-Perse.

6 Następnie przykładem rodziny Kennedy w Ameryce: Kiedy Kennedys przyszedł do czołówki w Ameryce, to było dzieło ojca. John Kennedy był prezydentem Stanów Zjednoczonych, jego brat Robert Kennedy był Minister Sprawiedliwości, a inny amerykański Ted Kennedy był senatorem w Kongresie amerykańskim. To było w porządku, ale John Kennedy nawet nie wiem dlaczego on przysięgał na Biblię Abrahama Lincolna. John Kennedy nie wiedziałem, że przodkowie Amerykanów byli chrześcijanie, którzy przybyli z Europy, ze względu na Słowo Boże. Ameryka była Kanaan, Ziemia obiecana, ale to wszystko, dom Kennedych nie wiedział o tym. A mówiło się, że prezydent John Kennedy był tak przewrotne, że będzie zbierać najpiękniejsze dziewczyny z Ameryki do jego basen i on zobowiązany do usunięcia ich kostiumy kąpielowe swoje, a on je zebrać i byli zobowiązani do wyjścia z wody naga, a on da je z powrotem do nich, mówiąc: ". To jest dla Ciebie ... To dla ciebie ... To dla ciebie" A gdzie są Kennedys dzisiaj?

7 To dlatego zawsze mówiłem ci: pracować siebie gwałtownie, dominują nad grzechem. W całym moim życiu, znam tylko jeden sposób zbliża się do kobiety. A jeśli podeszła kobieta z tyłu jak zwierzę, wiem, że jesteś dla zwierząt oraz w Gen.1: 26-28, to nie należy do zwierzęcia lub dzieci zwierzęcia dominować nad mężczyznami.

8 Cóż, chcę mówić na ten temat: Izrael i narody . Kocham Izrael. Miłość do Izraela na zawsze wyryte na sercu i wrogowie Izraela zawsze będą moimi wrogami. To jest wybrany naród, jest błogosławionym narodem. Izrael jest narodem wybranym przez Boga, ale jest przewrotna i głupi naród. Izrael jest królową z moralności prostytutki.

9 Kiedy Izrael wyszedł z Egiptu, to nie było z ręki człowieka, ale z ręki samego Boga. A sam Bóg wypędził i pojechaliśmy narody się przed Izraelem. Izrael przyszedł i ustalone na tej ziemi, którą widzimy dzisiaj. I Bóg rzekł do nich: "Rozejrzyj się wokół siebie są tylko Arabowie, są dzikie zwierzęta, ale wiem, że nie jesteś sam dla mam być z tobą nie ma żadnego sojuszu z narodami powinny być narodem wśród!.! narody ".

10 Ale po założona w Izraelu w 1947 roku, pierwszą rzeczą, Żydzi nie było ustalenie grzechy i obrzydliwości narodów! Od wzdłuż Morza Śródziemnego do Cezarei, założyli plaże i hotele i kluby nocne! Jak mogę stać się chrześcijaninem i nie poddawać się do tych samych gett i samych prostytutek, że poszedłem do kiedy byłem poganinem? Jeśli chcę zachowywać się jak poganin i zachować te same złe stosunki, dlaczego mam iść do kościoła? Dlaczego mam jechać do Izraela? Do tego stopnia, że nawet plaże Cezarei stały się miejscami grzechów i hoteli na świeżym powietrzu! Jezioro Tyberiada, Jezioro Galilejskie i Jordan są pełne plaż, hoteli i klubów nocnych. Widzisz? Bóg pośród Izraela z państwami arabskimi, tak że może ona pozostać sama bo jest częścią Boga, ale dziś, Izrael, który jest w Azji bierze udział w mistrzostwach Europy, a Izrael jest członkiem Eurowizji. A polityka i wszystkie narody mają, Żydów wywieźli do Izraela. Widzisz? Bóg postawił bariery wokół Izraela, ale jak zdeprawowanego dziewczyny, Izrael ma środków jej prostytucji.

11 A Bóg rzekł do nich: "Wy się nie przymierze z narodami i będziecie narodem wśród narodów". Będziecie naród nie jak inne narody, ale naród wśród narodów, bo jesteś moją część. Widzisz? Izrael był żonaty z Bogiem. I wśród wszystkich narodów ziemi, Izrael był częścią Boga, a zatem nie powinna kojarzyć się z innym narodem. Ale mimo tej łaski, Izrael zawsze był niewierny i to było za niewierność, że znalazła się wśród narodów od 2000 lat, wędrując tu i tam, w trakcie przestępstwa. A w 1947 roku, wspomniał Bóg na Abrahama i jego obietnice i przyniósł Izrael ponownie w jej ojczyźnie. Ale Izrael nie opuścił jej do prostytucji i jej niemoralność. Zaraz po jej przybyciu, Izrael ma wielu miłośników. Izrael nie może znieść być tylko swego Oblubieńca! Izrael nie może znieść tylko komunii z Bogiem sam.

12 W 1993 roku, kiedy otrzymaniu wizji, ja nigdy nie uczęszczał do kościoła, a ja nie znam żadnego przywódcy kościoła. I po 24 kwietnia 1993, dlatego pójdę i bratać się z kościoła lub lidera kościoła? To jest to, co Izrael nigdy nie zaakceptował. Izrael nigdy nie mówił o Bogu lub o proroka, ale o stosunki dyplomatyczne z takim i takim kraju, pozbawiając w ten sposób swoją przeszłość!

13 Ale gdzie jest wtedy Mojżesz Izrael i świętych proroków porozmawiać? Gdzie są synami Abrahama? Czy nie być ludzie z narodów, ustawienie się się za Żydów, a którzy przybyli do Izraela? Czy nie być tylko potomkowie Dana i Efraima który powrócił do Izraela od 1947 roku? Czy nie być ludzie z narodów, które zdały się za Żydów, którzy są w Izraelu? Czy Ariel Szaron, Menachem Begin i Szymon Peres naprawdę Żydów? Icchak Rabin i są Beniamin Netanyahou naprawdę Żydzi? Czy rabini, którzy są w Izraelu również Żydzi? Czy Ovedia Yossef naprawdę Żydem? Czy sefardyjskich i główny rabin naczelny rabin aszkenazyjskich naprawdę Żydzi?

14 Czy Hilonim Żydzi? A ty, charedim i chasydzi, są ci Żydzi? Czy jeden Żyd odzieży lub języka? Czy jeden Żyd religii lub dlatego, że chce go? Czy wilk stał się barankiem, jeśli chce? Izraelu, świnia w chlewie nie wzrosła wełny!

15 O Boże, ja chcę zobaczyć Izrael Biblia mówi o! Czy Tora mówi, że Izrael może mieć stosunki dyplomatyczne z narodów? Czy prorok powiedział kiedyś, że?

16 Boże, do kiedy będą Ty poraził Izraela, że moje oczy widzą? Kiedy się Bóg przynieść karę większą niż rakiet palestyńskich? Skąd pochodzą rękę, która powinna spowodować idolem Narodów "spadać? Gdzie jest ręka, która dokonuje lament mury Jerozolimy spaść? A gdy Bóg zerwać sojusz między Izraelem a Stanami Zjednoczonymi Ameryki? Skąd się to bierze, że Izrael nie jest zmartwiony? Izraelu, Adonai już osądzony i Twoim zdanie już widoczne. Izraelu, nie mają pierwszeństwo! Tym razem, twoi wrogowie będą cię zaskoczyć. I będzie bezsilna. Tak lew jest bezsilne, podczas gdy w 1967 roku, lwiątko pokonali samych wrogów w zaledwie jeden dzień. Izrael będzie spustoszona i wojny sześciodniowej będzie zwykła pamiątka. Stałeś się potężnym narodem, ale będziesz spadać jak słaby drapieżne. Twoi wrogowie będą cię już nie boją!

17 Izrael nie ma uszy do słuchania głosu proroka, w przeciwnym razie będzie ona mnie słuchać, bo jestem jej Prorok. Jeśli my, ludzie z narodów, Mojżesza i proroków mówił do nas, kiedy Bóg do czynienia z Żydami, to Żydzi, wiesz, że ja, Prorok Kacou Philippe, może mówić do ciebie, gdy Bóg zajmuje narodami, ponieważ On jest również Bóg narodów.

18 Judaizm opiera się na proroków i wpływów chrześcijaństwa od judaizmu. Na początku, to był Paul, prorok żydowski z judaizmu, który dał pochodnię światła dla narodów, ponieważ był z ogniem z ołtarza, że pierwsza lampa złotego świecznika powinna się świecić I od pierwszej lampy tego świecznika, druga lampa świeci I ogniem drugiej lampy, Trzecie światło zapalono ... Tak się do siódmego lampy. Tak więc pewnego dnia, że jest prorokiem narodów, które dadzą pochodnię do Żydów.

19 Boże, wzmocnienie Palestyńczyków, że Ty wzbudził znikąd zakłóca spokój Izraela i spokój miłośników Izraela. Wzmocnienie Ramallah! Wzmocnienie w Gazie i na Zachodnim Brzegu, więc mogą dać spokoju do zdeprawowanych Izraela! O Boże, gdzie jest armia, która będzie sądził Izraela? Gdzie jest armia Syrii? Gdzie są swift konie Libanu? Gdzie jest armia Jordanii? Gdzie jest armia Egiptu? Gdzie jest Iran? Gdzie są silnych mężczyzn Izmaela? Tak, Bóg kłopoty Izrael!

20 jestem prorokiem Boga i kto jest kapłan, prorok, ewangelista i pastor kościoła, który jest moim przyjacielem? Której przywódcą Kościoła katolickiego, protestanckiego, ewangelicka lub Branhamist jest moim przyjacielem? Jak mogę je dla przyjaciół, a ja jestem Nabi, a ja jestem w Adonai część?

21 miałem przyjaciół z dzieciństwa, ale teraz nie mam żadnych więcej, bo jestem prorokiem. Z mojego nawrócenia w 1993 roku do teraz, papież i wielcy pasterze i prorocy ziemi przyszedł do Wybrzeża Kości Słoniowej. Ale nigdy nie splugawić się z nimi i moje oczy nigdy nie widziałem ich, bo jestem Nabi! Jak będę zmęczony, aby być sam, a ja jestem Nabi Boga Poleć na ziemi? Mój kraj miał pięciu prezydentów. Moje oczy widziałem tylko jeden, Houphouët Boigny, kiedy miałem jedenaście lat. Nigdy nie byłem do rezydencji prezydenta i nigdy nie wrócę tam, jeśli nie jest to ogłosić mu zbawienie. Bo ja jestem prorokiem, jestem częścią Boga na ziemi. Na święto Niepodległości mojego kraju, nigdy nie uczęszczał do zgromadzeń. A jednak, prefekt zaprosił mnie dwa razy, nie poszedłem i nigdy tam nie istnieje. Moje miejsce jest tam, pośród nich, bo jestem prorokiem, jestem częścią Boga na ziemi.

22 Ale spójrz na Izrael! Zaraz po powrocie do ojczyzny w 1947 roku, Izrael jest już członkiem Rady Europejskiej! Izrael chce integracji z Unią Europejską! Izrael chce integrować Unię Afrykańską! Co prostytucja! Izraelu, jeśli jesteś zmęczony pozostać sam, dlaczego nie można wejść do Ligi Arabskiej? Izraelu, jeśli nie ma prostytucji w organizmie, meczet Al-Aksa nie dominować nad tobą. Izraelu, to z powodu swoich buntów, że zamiast cock-kruk, to muezina, który Ci się budzi!

23 Izraelu, to nie było dla skojarzenie z narodem, że Bóg umieścił chcesz jeden jednorodzonego syna w środku narodów arabskich, które cię nienawidzą i uczynił przymierze z tobą mówiąc o świętych proroków: "Kiedy jesteś siedzibę w państwie, które Ja wam daję, nie będziesz się przymierze z narodami, musi zniszczyć ich ołtarze i będziecie narodem wśród narodów " . I od Mojżesza, każdy powtarza, że prorok! I Bóg poszedł dalej i powiedział: Izraelu, nawet jeśli kobieta zapomni jej ssania dziecko, ja, Jehowa, nie zapomnę o tobie! Izraelu, jeśli zapomnę o tobie, niech myRight rąk zapomnieć o swoich umiejętności! Bóg dotrzymuje obietnic. Ale to ty Izrael, który zawsze dawał się to przymierze! Masz zawsze kochał zła i prostytucja zawsze dołączony do Ciebie! A jednak jesteś częścią tego Boga wśród narodów ziemi!

24 Na jej kochanków, a ze względu na jej prostytucji, Izrael poświęcił wszystko, co było dla niej święte. Izrael i narody, to jest jedna rzecz, a jego cień. I judaizm stał jak chrześcijaństwo pogan. Ale wy, Żydzi, wiem, że nie będzie prawdziwy kult wyjątkiem proroka. To jest tylko prorokiem jak Mojżesz, który stworzy prawdziwe kapłaństwo, a następnie, Lewici będą kapłani. Jeśli naprawdę jesteś Żydem, Tory czy Talmudu, lub rabina nie może być Twoim przewodnikiem, ale tylko prorokiem będzie twoim przewodnikiem i twój absolutna! Tylko tyle, że Biblia nie może być moim absolutnym, Tora nie może być absolutna prawdziwego Żyda. Tora jest księgą historii, a jego prawdziwe miejsce jest w muzeum. A Talmud jest Ewangelia Szatana.

25 Izrael, jesteś tak niemoralne i przewrotny, że dzisiaj można sprzedali Arkę Przymierza na aukcji lub oferowane do papieża Rzymu jeśli miał. Ale przyjdą kolejne Izraela, to Izrael, który nie mógł powiedzieć w dniu 25 maja 2014 roku papieża Rzymu, następcy Poncjusza Piłata: "Wasza Świątobliwość, zapraszamy do bram Jerozolimy, w imię Adonai!" Izraela, Świętość, wiedza i Zbawienie Boże nie są na ścianach, w jaskiniach i grobowców, ale z żywym Proroka. I tylko Bóg jest Święty i miejsce jest tylko wtedy, gdy Święty Bóg jest na to miejsce.

26 I dlaczego, pomimo siebie, są kapłani protestanckich, katolickich, ewangelickich i Branhamist wyżynach witamy na ziemi Eliaszem? Dlaczego pamięć o Eliaszu i Góry Karmel w zapomnienie?

27 Czy nie te okrutne macochy, które zwane kościoły w 2000 roku, obraz Arabów i Palestyńczyków, którzy są wokół was dzisiaj? Tak Izrael! Wszystkie te katolickie, protestanckie, księża ewangeliccy i Branhamist, pasterze, które widzisz, to obraz narodów arabskich wokół ciebie, są demony. Ci katolicy, protestanci, ewangelicy i Branhamists które widzisz są Jordańczycy, Irakijczycy, Saudyjczycy, Libanu, Syryjczycy i Pakistańczyków. I John Hagee i Pat Robertson są Jaser Arafats i Mahmud Abbas. I aż do swojej śmierci, Emiraty lub człowiek z narodów nigdy nie będzie twój facet, a ty się nie przymierze z innym narodem, bo jesteś częścią Adonai, Boga waszego.

28 Widziałem kapłanów, proroków, apostołów, ewangelistów i pasterzy ziemi w wizji. Ich ciała były ludzkie ciała, ale ich głowy były szefowie różnych zwierząt. Robili procesję, a każdy z nich miał duży krzyż w jego dwie ręce, zaciągniętych przed nim i poruszały się z nim jak w liturgii katolickiej i dymu z kadzideł montowane od ołtarza. I przenieśli się bardzo powoli, a ich głowy były szefowie różnych zwierząt. Przed nimi, było napisane: " Jezus-Chrystus jest Panem panów i Królem królów ". To dlatego katolicka, protestancka, ewangeliczna i Branhamist kapłanem, prorokiem, Apostoł lub pastor nigdy nie będzie mój kolega. Są to demony.

29 I z Tory i Talmudu w ręku, Izrael chce integrować Unię Afrykańską. Ô głupie Izrael, w dniu 14 maja 1948 roku David Ben Gurion powiedział: "... Izrael będzie opiera się na zasadach wolności, sprawiedliwości i pokoju, które zostały stworzone przez proroków Izraela". Ale spójrz na swoje zachowanie! Czy to, co Mojżesz i prorocy Izraela cię nauczył? A ty, głupi, Izrael, twoi synowie jeszcze nie zakończył zbieranie pod swoje skrzydła i szukacie braterstwo narodów? Izrael, kurwa, wiem, że jesteś prostytutka, ale dlaczego nie czekać, aż przyszedł do siebie kochanków, ale jesteś tym, który idzie do skojarzyć z królami ziemi dla nich uprawiali nierząd z tobą?

30 Czy, że rozmowy na temat Tory Izraela? Jest to, że Jerozolima, miasto Dawida? Po 2000 lat rozproszenia wśród narodów, jest to, że to, czego nie pamiętać? I-sra-el! I-sra-el! I-sra-el! Jak wielu proroków powinien pojawić, zanim będzie można się nauczyć? A ile razy należy udać się deportacji przed pokutować? Izraelu, grzechy Niniwy i Babilonu zostały znalezione w Ciebie. Grzechy Egipcie i Sodomy zostały znalezione w Ciebie. Izraelu, jeśli Bóg jest tylko, Izrael będzie zmartwiony i narody, jej kochankowie będzie lament i kapłani wyżyn i tych, którzy nienawidzą Słowo Boże będzie opłakiwać Izrael prostytutka. I będzie można powiedzieć: "Ale gdzie był potężny izraelskie tajne służby Gdzie byli agenci bezpieczeństwa, którzy uczyli bezpieczeństwa dla narodów?".

31 A dym wyroku zamontowany nad Izraelem. O Izraelu, dolinę proroków, jesteś majestatyczny lwica waszego Boga. A jeśli służą Jehowie Bogu swoją świętością, wiemy, że Bóg stworzył narody ziemi służyć. Ale jeśli nie chcą służyć Mu w strachu i świętości, wiemy, że Bóg stworzył narody ziemi za wyrok.

32 Tak, Bóg Izraela, a nie upokorzyć ramię będzie można znaleźć, aby go pomścić! Izrael otrzyma pomoc i wsparcie z jej kochanków i królów ziemi, z którym prostytuujących się. A wrogowie Izraela będzie radosny. Nie będzie uściski i gratulacje wiadomości. A ci, którzy obawiali Izraela nie będzie już jej strach i duma Izraela zostaną podzielone na zawsze. Tak, ten naród będzie zbity z spustoszenia, z którego nie będzie mógł ponownie rosnąć.

33 Stałeś latające bestia, ale oto, twoja siła będzie potrącona z tobą, skrzydła będą przerywane, dominacja będzie wam zabrane, a twoi przeciwnicy nie będą się ciebie boją. Ale po tym, kolejne osoby wzrośnie z Resztki Izraela.

34 Nie będzie dwóch Israels i Żyd będzie protestować przeciwko Żydom, bo Jahwe! Tak! Wszystko ci Żydzi, którzy zebrali się w Izraelu od 1897 i synowie i córki, którzy urodzili się do nich tylko dzieci diabła. Tak, niech przyjdzie szybko! Niech przyjdą ze wszystkich zakątków świata, przed wydaniem wyroku, tak aby mogły być uderzony, jak dobrze! Bóg jest gromadzenie ich w celu ich zniszczenia. A z ich ruiny, wśród tych, którzy przeżyją, Bóg wzbudzi kolejny wyścig, różny od tego. A w czasie tej nowej rasy, homoseksualiści i lesbijki ziemi nie będzie już parada w Jerozolimie. To Izrael grzechu minie i kolejny wyścig Żydów powstanie w jej miejscu! Izrael, który będzie wiedział, Adonai. Izrael, który nie będzie się palić kadzidło bogów katolicka, protestancka, ewangelickich i Branhamist. Izrael, który mógł się już różnice pomiędzy Bogiem a diabłem, proroka Kacou Philippe i papieża w Rzymie! Tak, kolejny wyścig Żydów przyjdzie! Nowy Izrael, który powróci do Adonai i do wiary Abrahama, Mojżesza i świętych proroków.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 23 marca 2015, o 18:09 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Proroctwo NA IZRAEL I NARODÓW
 Post Napisane: 23 marca 2015, o 18:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Nie wiem kto to jest ale jakis prorok no to wkleje .zeby mi nie zagineło a potem bede
rozszyfrowywac.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Proroctwo NA IZRAEL I NARODÓW
 Post Napisane: 23 marca 2015, o 18:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Księga Proroka Kacou Philippe

KACOU 124:
KACOU PHILIPPE, prorok żydowski
( głosiliśmy w niedzielę rano, 28 września 2014 w Sikensi, region Abidżan - Wybrzeże Kości Słoniowej / Ref.12-14 )

1 W kilku czasu, otrzymamy pasterzy Domingo Ernesto Guillen, Felix María Galvez i Luis Alberto Vargas Lantigua do chrztu i konsekracji. Pastor Domingo był przedstawiciel głos Boga Recordings i synów Branhama w Republice Dominikańskiej. Dzięki nim, Cry północy osiągnął Meksyk, Kolumbia, Haiti, Wenezueli i Nikaragui.

2 Siostra Virginie przychodzi i daje nam piosenkę ... No! Niektórzy bracia są tutaj. Pastor Akobé zespołu z Adjamé i Pastor Armel zespołu z Anyama są tu dziś rano i to jest pierwszy raz, tu w Sikensi.

3 W przypadku publikacji książki mojego proroctwa, jak Lutra, Kalwina, Wiklifa, John Knox i Wesley, Ja też iść w kierunku świeckich wydawnictwach. A może Bóg otworzy mi drzwi. Widzieliśmy rzeczy tak samo jak i wszystkie kościoły i wszystkie religijne wydawnictwa zawsze odrzucone nas. Niech to nie będzie dzisiaj.

4 z Księgi Malachiasza dół do książki Mateusza, nie było proroków i książki, ale te książki nie są w Starym Testamencie, ponieważ kanon Starego Testamentu został już ustalony. W ten sam sposób, w Nowym Przymierzu, nie zostanie dodany moja książka i tych wszystkich proroków, Jezusa-Chrystusa po do Nowego Testamentu, ponieważ istniała już kanon od pierwszych wieków. Ale wszystkie książki z proroków i kopalni są sklasyfikowane w bibliotece Boga, który jest w niebie.

5 Cóż, Bóg Wszechmogący właśnie otrzymał wielki znak, że ludzkość nie zapomnisz. Dwa tygodnie temu, w dniu 12 września 2014 roku budynek kościoła T. B Jozuego upadł na jego wierny. Prawie 120 martwy, nie licząc tych, którzy zostali ranni. Dokładnie tak, jak wtedy, gdy wieża Syloe padł na tych pobożnych Żydów w czasach Jezusa. A jednak od 2002 roku, ile razy nie wspominam ten satanista TB Joshua jako demon i jak wiele osób zwrócić uwagę na to? Było 120 żyje! A w trakcie jego posługi, jak wielu ludzi nie wskrzesi z martwych? Prawdą jest, że wszyscy ci ludzie idą do piekła, ale, katolicy, protestanci, ewangelicy i Branhamists, wszyscy jesteście odpowiedzialni za krew tych ludzi. To jest wynagrodzenie i koniec tylu latach satanistycznych praktyk w Imieniu Jezusa-Christ.

6 Kto jest T. B Joshua? Kim są ci wróżbitów i magów, recytatorów z wersetów, które nazywają sług Bożych? Żebracy na drzwiach ministrów i prezydentów. Gdyby Jezus-Chrystus i apostołowie duchowych doradców do Piłata i Heroda? Nie słuchać mojego słowa, ale pewnego dnia, będzie odpowiadać przed Bogiem z tego.

7 I ogłosił wam słowo Boże, jak mi rozkazano w dniu 24 kwietnia 1993 roku I wypełnili wolę Bożą. Tak, nie byłem przeciwko komukolwiek. Sędzia nie jest przeciwko oskarżonemu, że potępia. Działałem zgodnie z komisji 1993 roku ja byłem sam na sam z tobą i ja zwyciężył, bo zachował wizję nigdy nie czyni żadnych kompromisów.

8 Jesteś najgorsze demony świat kiedykolwiek otrzymał.
Nie ma bardziej Lenin.
Nie ma bardziej Benito Mussolini, nie więcej Himmler, nie więcej Adolf Hitler i Józef Stalin, ale gorsze wrogami Boga, jak je są na ziemi, w Imieniu Jezusa Chrystusa z Biblii-w dłoniach. Nie ma bardziej komunizm, faszyzm, nazizm i gestapo, ale wasze kościoły są gorsze i świat podziwia, że. Boże, kiedy kościół TB Joshua upadł, dlaczego tam przeżyli?
A kościoły po uszkodzeniu jakikolwiek sposób zbawienia na ziemi według Gen.6: 12, dlaczego budynki nie zapada na kapłanów i proroków i pasterzy i ich zwolenników w niedzielę rano?
I dlaczego nie autobusy transportu ich za wielkich zgromadzeń katastrofy z nimi?

9 Prawdziwe chrześcijaństwo zostało zniszczone, a na jego podstaw wzrósł kolejny chrześcijaństwo z jego Mahomet w osobie papieża w Rzymie.
Fałszywe chrześcijaństwo w ​​miejsce prawdziwej jeden jak meczetu Al-Aksa w miejscu świątyni Salomona. To jest fałszywe chrześcijaństwo. A oni praktykować zła i mają kulturę zła.


10 Dlaczego nie zaprosić mnie do ich spotkania?
Istnieją tylko katolicy na synody katolickich.
Istnieją tylko ewangelicy w kampanii ewangelickich.
Istnieją tylko Branhamists na konwentach Branhamist.
Dlaczego nie zaprosić mnie też? Pierwszy Wielkie zgromadzenie w historii chrześcijaństwa był Sobór Nicejski w 325.
I w tej radzie, nie byli ludźmi Bożymi wszystkich kierunków.
Nie było Euzebiusz z Nikomedii, Ariusza. Nie był Jan Chryzostom, Atanazy Wielki ...
Niektóre z nich były z Konstantynopola, Jerozolimy, Antiochii, Rzym ...
Było wielkie kaznodzieje jak Euzebiusz z Cezarei, Aleksandra Konstantynopola, Makary z Jerozolimy.
Było więcej niż trzysta ludzi z wielu różnych doktryn.
Oraz tygodni, jeden za drugim, każdy z nich narażona co uważane za prawdziwe.

11 A na koniec, prawda pochodzącej od Boga triumfował.
Widzisz?
Przed Sobór Nicejski, nie było wiele doktryn, ale po Soborze, kilka żałował.
Przed Rady, było ponad sto Ewangelie, ale po Soborze, pozostało tylko czterech, które mamy.
Jeśli masz tego samego Boga i tego samego Ducha Świętego, dlaczego nie można porównać swoje tak zwane prawdy?
I dlaczego nie jestem pierwszym, który zostanie zaproszony do konwencji, jeśli wyznajemy sam Jezus-Chrystus i sama Biblia?

12 Cóż, teraz, słuchaj: Mam nowy odczyt wizji 1993.
I mam rozumieć, że, podobnie jak Paweł, otrzymałem posługę prorocką adresowanie zarówno narody i Żydów.
Tyle tylko, że Paweł idzie od Żydów wobec narodów i I, od narodów wobec Żydów.
Od Pawła w dół do mnie, ze Wschodu na Zachód po Europie zgodnie z trajektorii słońca, dzielni prorocy mówili w imieniu Boga, ale żaden z nich nie odezwał się do Izraela na czas jeszcze nie nadszedł.
Ale teraz, jak Izajasza i Ezechiela, bez wysiadania z jego narodu, prorok mówi do innych narodów, wśród których Izrael do tego proroka Kacou Philippe jest także prorokiem Żydów. To piąty Cherubin z Ez.10 który miał świecącą węgla do oczyszczania narodów i który, patrząc w kierunku Wschodu według Kc.36: 20-23. A w Rev.8: 2-3, po siedmiu aniołów siedmiu wieków kościoła przychodzi sam anioł, który posiada złotą kadzielnicę przed tronem Boga.
A jego głos nie jest to, że anioł, jak podczas otwarcia uszczelek, ale z samego Baranka, zgodnie z wizją 1993. Ta posługa jest większa.

Gdzie jest złoty żar?
Gdzie jest ubłagalnią Dana. 12:10? Gdzie są święci dziś? Zasłona pomiędzy sądem i sanktuarium już nie istnieje od Mat.27: 51, a świat ma dostęp do sanktuarium ponad siedmiu wieków (świecznik) bez konieczności chrztu według Hbr. 9: 2.
Ale oczyszczanie, że wszyscy święci życia i oczekują od spania Adam jest za drugą zasłoną tej Mat. 27:51 nie może oderwać.
Tak, jest druga welon i to za tą drugą zasłoną, że złoty żar i ubłagalnią i manna, że ​​nigdy nie zginie są według Heb.9: 3-5.

13 z Europy, Marcina Lutra, Kalwina, Ulrich Zwingli, John Knox i John Wesley nie mógł dać pochodnię do Izraela, bo Ameryki i Afryki.
A z Ameryki, William Branham nie mógł dać pochodnię do Izraela, jak on zamierzał, bo
Polska otrzyma swoją wizytację też.
Jeśli Adonai, Bóg Żydów, jest również Bogiem narodów, dlaczego Żyd był prorokiem narodów, a nie człowiek z narodów prorokiem Żydów?
Ci Żydzi nie są na tyle pokorni, by uwierzyć we mnie, ale to prawda.
Mogą odrzucić mnie, bo ich czas jeszcze nie nadszedł.
Ale skąd te dwa gołębie z wizją 1993 pochodzą i dokąd jadą?
Co mogę powiedzieć dzisiaj, niektórzy Żydzi będą powtarzać, że się do nich pewnego dnia.

14 Ale przed tym, pierwszym prorokiem narodów będzie zwracał się do Izraela w imię Adonai.
To był Żyd, że latarka chrześcijaństwa została podana do narodów i jeden dzień, to człowiek z narodów, którzy dadzą tę pochodnię do Izraela.
I od czasów Mojżesza do tej pory widzieliśmy dwa rodzaje proroków: z jednej strony są ci, których wiadomości są skierowane tylko do Izraela, jak Mojżesz i Pana Jezusa-Chrystusa, z drugiej strony, ci, których skierowane są komunikaty zarówno Izraela i narodów, jak Izajasza, Jeremiasza i Daniela.

15 Nie jest prawo Boże: Mojżesz musiał iść do palnika, gdzie Józef opuścił go w domu faraona, 400 lat wcześniej. I Bóg stworzył sytuację tak, że Mojżesz, dziecko żydowskie, znalazł się w domu faraona, jak Józefa.
To jest boskie objawienie.
Mojżesz musiał być obywatelem domu egipskiego faraona, jak Józefa w boski porządek, których należy przestrzegać.
Ewangelia musiał przyjść do narodów przez Żyda.
Nawet w Izraelu, prawdą jest, że wszyscy oni są dziećmi Abrahama, ale trzeba się urodzić z pokolenia Lewiego mieć część w kapłaństwie.
To jest to, co nie działa z islamem.
Słychać, że islam jest z judaizmu, a jednak w formie, Mahomet absolutnie musiał być Żydem z urodzenia do tego, aby być prawdziwe. Tak, islam nie pochodzą z judaizmu, ale to jest kopia judaizmu. Islam jest podrobiony judaizmu.

16 Teraz mówi o tym widzeniu, czuję się przekonany, że ten nieznany język usłyszałem w dniu 24 kwietnia 1993 roku skierowane do Żydów.
I Kacou Philippe jest prorokiem Żydów.

17 jeden dzień, Adonai wyleje ducha błagania na Żydów, a oni uznają i wyznają Jezusa Chrystusa,-Boga chrześcijan, Mu, że ukrzyżowali zaś synów diabła spośród nich jest bardziej oddany do judaizmu.
Jezus został poczęty w świętości i podniósł z martwych.
Co innego Mesjasz przyjdzie i po co?
I mitzvoth wszystko powagi komedii religijnej.
Ale przed Adonai, te mitzvoth są jak do makijażu z prostytutką.

18 Dnia 24 kwietnia 1993 roku, Anioł zstąpił i Baranek Anioł miał miecz.
Baranek jest symbolem poświęcenia.
I ta ofiara wzięła już miejsce 2000 lat temu i że jest ofiarą Żydzi muszą zaakceptować. Widzisz?
Ten głos, który mówił w Izraelu 2000 lat temu i poszedł po świecie i który teraz mówi do ciebie z Afryki jest jednym z Adonai, Bóg Żydów.
I to jest ten głos, który mówi w Izraelu i wielu prostych ludzi, nie będąc pobożnym w judaizmie, nie uwierzy.
Ale niegodziwcy, ci, którzy są pobożni w judaizmie, nie zrozumie.
Oni zachowują się trzy razy gorzej niż to miało miejsce 2000 lat temu.


19 widać, że judaizm w Izraelu jest religią szatana i Talmudu i Miszny są ewangelii według Szatana.
Są satanistyczne książki.
A ci pobożni Żydzi można zobaczyć w judaizmie nie powinny przekroczyły Auschwitz i nazistowskie obozy zagłady i koncentracyjnych.
Wszyscy ci pobożni chasydzi i mitnagdim i pobożni Żydzi w judaizmie nie powinny przekroczenia komory gazowe i dostawczych o Auschwitz i Warszawie w 1941 roku Oni są tymi, którzy powinni być w krematoriach hitlerowskich.
Wszystkie te rabini, to jest błąd Amerykanów, Sowietów i Aliantów, którzy ratowali je w 1945 roku.

20 Dlatego przyjdzie dzień, kiedy Izrael będzie jak Masada i okoliczne narody będzie jak twierdz oblężenia.
Przyjdzie dzień, kiedy wyrok spadnie na Izrael.
Tak, Izrael będzie jak Gazie i Gazy będzie leżeć jak lion cub.
Żydzi będą jak Palestyńczyków i Arabów będzie jak Izrael.
A mieszkanie Żyda będzie jak szczurów mieszkania i zabezpieczenia Żyda będzie szczurów otworów jak nor hitlerowskich.
Nie będzie innego stylu życia, życie nie-stay-out-długo.
Noce będzie długo, śpi zostanie przerwane; niekończący się strach.

21 W tym czasie Bóg, który sądzi można złamać skrzydła i wszystkich wrogów będzie spadać na ciebie i cię pokonać. Będziesz szukają spokoju i będziesz miał wojnę wewnątrz i na zewnątrz. A Żyd powstanie przeciwko Żydom z powodu Adonai.

22 Tak, wojska Jehowy są gotowe. Syria, Irak, Iran, Jordania, Arabia Saudyjska, Liban i Egipt są gotowe do wyroku, ale Bóg jest cierpliwy powodu zbawienia narodów.
Ale kiedy twoi wrogowie zaczynają być coraz bardziej grozi do siebie, to będzie znak, że czas narodów jest skończona.


23 Izraelu! Obecnie nie masz lęku i mną gardzą, bo Ameryka, Corrupter świata, jest twój kochanek. O głupi, Izrael, proszę mi powiedzieć jak jest Ameryka, wielki smok, stać się obrońcą? Jak się Herod i Poncjusz Piłat się swoich protektorów bez Ciebie poświęcenia rzymskich bogów i całując pierścień papieża w Rzymie?

24 Masz objął pogaństwo narodów. Bóg nie wysiedli wam wasze ziemie i nie pójdzie w deportacji, ale będzie słaby, twój płacz będzie słychać w ziemi i krwi synów waszych będzie rzucić obficie powodu swojej dumy, swoją prostytucji i twardość Twoje serce. Narody będą błagać o Twoim przypadku, jak Arabowie błagając o Gazie dziś.

25 I widziałem w widzeniach Bożych, aż obiekt latający uderzył złotą kopułę i nie było więcej i cały świat był przerażony.
A na jego miejscu wznosiła się świątynia.
A ja powiedziałem: to będzie świątynia należy do sefardyjskich, do aszkenazyjskich lub chrześcijańskich turystów?
A kiedy przyjdzie Mesjasz, co trend będzie się należy?
A jednak, tylko w sposób dla niego, aby być akceptowane jest, że przychodzi jako papieża w Rzymie.

26 Biada ziemi dla szatana będzie działać wielkich cudów.
A z szatanem, Izrael będzie uwodzić narody ze starymi judaistycznych praktyk, ponieważ narody nie mieli miłości prawdy.
Czerwone ocieplane krowy urodzą się w Izraelu.
I wiele występów i nadprzyrodzone znaki będą widoczne w Izraelu.
A niektórzy Żydzi będą kalać Izrael ponownie i kadzidła i dymu z satanistycznych ofiar rabinów pójdą w górę do nieba i Bóg uderzy Izraela ponownie z powodu tych ofiar i inwokacji.


27 Te rzeczy powinny się stać dla Izraela jest największym Bal maskowy i największy karnawał w historii.
I cały świat musi się podziw dla niego.
Poganie w przebraniu świętych.
Widzisz?
Poganie, którzy mogło być buddystami pochodzą z Europy, Ameryki, Afryki i Azji z maskami świętych.
Tak, przez 2000 lat, nie ma już Jerozolima, nie ma już złoty świecznik, nie ma już złoty ołtarz, nie ma więcej świątynia Salomona, nie ma więcej Urim Tumim i piersiowy Aarona, nie ma więcej Arka Przymierza ... tak, przez 2000 lat nie ma więcej Izrael i judaizm.
I mówię do Żydów jako do świń zebranych w owczarni.
Izrael jest ogromna owczarnia otrzymaniu świnie zamiast jagniąt; owczarnia zbudowana jak cyrk, gdzie świnie z Europy, Ameryki, Afryki i Azji muszą rozwijać trochę wełny jak baranki.
Czy oni naprawdę Żydzi?

Dlaczego, pomimo Hitlera i Shoah, to samo zło, tam z tego samego Szabat, samego judaizmu i tym samym starym Tory w ich ręce, chwiejąc głowami tam i z powrotem?


28 Tak, judaizm jest karnawał i bal maskowy.
Jest duża scena komedii ... czyste Europejczycy są rabini w Izraelu.
Widzisz? Całun Turyński i wszystkie katolickie relikwie są bardziej święte niż tych rabinów, które widzisz.
Jest to komedia, a aktorzy tej komedii jest wiele, jak w chrześcijaństwie.
Nie marzyć. Są to pogańskie, jak tych katolików, które widzisz.
Mają także synagogi na każdym rogu ulicy i synagogi, które różnią się od siebie, jak kościoły, które można zobaczyć, a nawet więcej.

29 Nie jest zreformowany judaizm, z którego pochodzi Judaizm liberalny i postępowy judaizm.
Jest nowoczesny judaizm konserwatywny, który zezwala na wyświęcenie homoseksualnych i lesbijek rabinów.
Są tacy, którzy tylko korzystać z Tory; są tacy, którzy używają Tora, z Miszny i Talmudu i są pewne inne, jak Karaimów, którzy tylko korzystać z Miszny i Talmudu i którzy zdejmują buty przed wejściem do ich synagogi.
Istnieje wszystkich kolorów, rodzajów i smaków.
I wszyscy czekają na Mesjasza.

Aszkenazyjskich są przekonani, że Mesjasz będzie pochodził z pośród nich.
Sefardyjskich są przekonani, że Mesjasz będzie pochodził z pośród nich.
Midrasze są przekonani, że Mesjasz będzie pochodził z pośród nich.
Falasha są przekonani, że Mesjasz będzie pochodził z pośród nich.
Oni walczą o świętych miejsc i zabytków, a ostatnio, walczyli w synagodze na krzyżu miał być krzyż, na którym Pan Jezus został ukrzyżowany.
Czyste poganie!

30 Izrael jest Egipt i Świątynia Salomona jest meczet Al-Aksa.
A Jerozolima jest świętym miejscem trzeciego islamu.
Izraelu, co jest dla ciebie najdroższy jest trzecim święte miejsce islamu.
Twoja żona jest trzecia żona wroga.
Dlaczego miałby Khadija, twoja matka i wdowa Adonai, stały się trzecia żona wroga po Aisha i Medyny przed całym światem?
Dlaczego Jerozolima, twoja żona, trzecia żona wroga po Aisha i Medyny wobec całego świata, jeśli nie jest to sąd Boży będzie?

Izraelu, to jest przysłowie, że nie będzie w stanie wyjaśnić sobie.

31 To jest wynagrodzenie swojej dumy, Twój prostytucja i twardość serca. I mimo, że jesteś jeszcze mówił o nadchodzącym Mesjaszu? Jak można go rozpoznać, jeśli nie dostaniesz rozpoznać jego głos we mnie swój proroka? Czy Mesjasz przyjdzie do was jako papieża w Rzymie? Nie! Pewnego dnia, Mesjasz przyjdzie, ale wyrok musi przyjść na was pierwszy.

32 Siedzisz ze swoimi miłośników jak królowa.
Ale pewnego dnia, niektóre informacje wstrząśnie światem.
Nagle jakiś deflagracja wstrząśnie całą górą świątyni i wieczną złotą kopułę meczetu Al-Aksa zniknie.
Meczet Al-Aksa zniknie na zawsze.

I odwet będzie wielki w narodach i Żydów, którzy nie słuchają mojego głosu, aby spokojnie wrócić do Izraela powróci do Izraela w łez jak to się stało po Zagładzie.
Cały świat będzie obrażony, a jednak jest to środek sam Bóg znalazł przynieść żydowskich osły i kozy z powrotem do domu.
A świątyni Salomona wzrośnie po tym.
Bóg uczyni to ze względu na Dawida, który kochał.
Ale to nie jest Bóg Dawida, którzy będą tam czczony.
A Żydzi będą utrwalać ich winy do tego stopnia, że papież i prezydenci będą odbierane jak mesjasze w świątyni.

33 A potem, po mnie, czas prawdziwego Izraela przyjdzie.
W tym czasie, w czasie swojej oblężenia, pójdę do Izraela, a Ja rozpoznać naród mojego Zbawiciela i będę rozpoznać Żyda na swojej ziemi.
Tak, dzisiaj, nie ma strachu, ale jeden dzień strach mieszka w was i moje słowo będzie sensu do Ciebie i będzie można rozpoznać głos.

34 A Bóg będzie pamiętał swoje obietnice i będzie odwiedzić Izrael.
Świątynia Pańska, która została zniszczona w roku 70 zostanie odbudowany.
Świątyni Jehowy, będzie odbudowany i jej wspaniałości, wspaniałość będzie dotrzeć do krańców ziemi, ponieważ Abrahama i Dawida, sługi Jahwe.
Ale to będzie tylko ludzka wspaniałość.
I nie będzie ani chmury, ani chwała Shekinah ale jego pamięci znacznie powodować łzy.
A ta świątynia, Żydzi będzie nieczysty się z niego, jak ołtarz bogów Egiptu.
To będzie największe wysokie miejsce prostytucji religijnej w świecie.
To będzie nieczyste miejsce jak klub nocny.
Powrót Żydów w Izraelu jest duchowym rekonstrukcja zanieczyszczonego świątyni.
I odbudowy tej świątyni będzie również ostatnim elementem odbudowy Żydów na ziemi Izraela.

Te rzeczy będą dziać na ziemi, bo, ja, Prorok Kacou Philippe, twoim prorokiem, w mocy wizji, że dostałam w dniu 24 kwietnia 1993 roku,

I ogłosił, wszystkie te rzeczy w imię Adonai, Amen Bóg Żydów.
I z góry, widziałem Salvation i Ziemia obiecana za Maghrebu stoi jak Samarii.
A co do ciebie, którzy dostrzegli mój dzień, na zawsze szczęśliwy dla uznające dzień twojego nawiedzenia.
Dałem wam, jak również dla ludzkości, dziedzictwo, które nigdy nie zginie.

35 Bardzo dawno temu, w starożytności, Bóg niebios wzbudziła proroka. I ten prorok był bardzo wielki, bardzo stary i był w nim duch świętych bogów, których miejsce mieszkanie nie jest z ludźmi.
I od dawnych czasów, to prorok jest ojcem Afryce!
Widział, zarówno w dzień jak iw nocy.
A ci, którzy mogli czytać czasy i okoliczności, szanowali go.
A prorok starożytności był szczęśliwy dla osiągnąwszy swoją misję we wszystkim był to zrobić w czasie jego pielgrzymki, a jego czyny i słowa jego i synów jego ludzi nie podobało mu serce. I udał się na odpoczynek, a każda z gwiazd, które odzwierciedlały chwałę Boga Wszechmogącego przyszedł i obrócił się wokół niego raz.
A po tym, że nie było więcej.
Jego lampa widać z daleka, mimo afrykańskiej dżungli, ponieważ światło w nocy widać z daleka.

36 Podobnie jak drzewo, ostatnia róża na ziemi iw wysokości, stanął nad wszystkie drzewa w swoim czasie.
Jej owoce i liście były bardzo dobre dla ludzi, zwierząt, pola i ptaków na niebie.
I wielki drwal wyciąć go, ponieważ jego drewno było bardzo dobre do budowy świątyni Jahwe, który jest w Jerozolimie. A nawet jest w dół, jej oddziały przekroczyły

wysokość wszystkie drzewa swoim czasie.

http://www.philippekacou.org/midnight-Cry/kacou124.htm

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Proroctwo NA IZRAEL I NARODÓW
 Post Napisane: 23 marca 2015, o 18:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Księga Proroka Kacou Philippe

KACOU 116:
Tak mówi Pan!

( głosiliśmy w niedzielę rano, 30 czerwca 2013 w Adjamé, Abidżan, Wybrzeże Kości Słoniowej / Ref.10-14 )

1 Siostra Virginie przychodzi za bezcen ... Dziś rano, chcę dać tytuł, "Tak mówi Pan" , aby porozmawiać o moich Uwagi tutaj. Amen! Jezus-Chrystus jest Anioł Pański. On jest Jahwe, Bóg Starego Testamentu! W Starym Testamencie, na przykład prorok mówi: "Tak mówi Pan" i takie inne Prorok mówi: "Tak mówi Pan" . Tak jest w Nowym Testamencie! Mateusz mówi: "Królestwo Niebios wydała blisko ..." Marek, Łukasz i Jan mówi: "Królestwo Boże jest blisko ... rysowane" . Mateusz mówi: "Królestwo Niebios jest to" , Marka, Łukasza i Jana, mówią: "Królestwo Boże jest to" . Paweł mówi: Anioł Pański. Kacou Philippe mówi: Anioł Pański. I to jest prawidłowa! Niech demony teologii zamknij się!

2 Cóż, prorok raz pokazując, jak dobra szkoła duszpasterskiej było. Mówił na przykład, że Jan Chrzciciel dał Herod ten sam komunikat, że Nathan dał Dawidowi, ale Jana Chrzciciela nie dać się komunikat, jak powinien, ale jego głowa odcięta i że on się udało, gdyby był do Szkoła duszpasterska! A ostatnio, ja słuchałem innego proroka i głosił, mówił: .!.! "Wielki prorok do przygotowania sukcesji Mojżesz zapewnić jego spadku przez Joshua Eliasza zapewnić jego spadku Ale Elizeusz nie udało Mógł przeklinać bez powodu ! Zaklął małe dzieci, a nawet sługą jego Gechazi który był mu powodzenia, przeklął go do niektórych kawałków srebra! Gdyby był do szkoły duszpasterskiej, że nie będzie działać w ten sposób ". Ale powiem ci, że Jan Chrzciciel i Elizeusz spełnione doskonałą wolę Boga! Oni nigdy nie powiodło się podczas ich służby.

3 I w związku z tym, że powiedział, że jeśli prorok lub człowiek Boży przewiduje 100 rzeczy i 99 tych rzeczy doskonale się prawdą i tylko jeden nie, to on jest fałszywym prorokiem. Prorok musi być nieomylna, a jego słowa muszą mieć takie same wartości jak Ci z proroków Biblii dla których nie ma nieomylności, nie ma zbawienia.

4 Wszystko, co ich interesuje: Izrael, Izrael, Izrael! A jednak Biblia mówi, że obecne Izraelita naród jest Sodoma i Gomorrha i Bóg widzi dlatego żydowskie ministrów, ambasadorów i władz, jak sodomitów! I każdy chrześcijanin musi powiedzieć, Amen! Biblia mówi, że wszystkie narody ziemi są zwierzęta. A kierowca bestii jest demonem. Jeśli ludzkość od Boga, a Bóg był inspiratorem jego wodzów, Niemiec, z jego nazistowskiej przeszłości, nie siedzieć z królami ziemi. Czy wiesz, że Izrael właśnie zezwolenie kobietom iść i modlić się przy ścianie płaczu, nawet jeśli są one miesiączki? I będą [kobiety] wkrótce cios w szofar, róg żydowską i już nosić kippah i szal, w tałes i filakterie z głównych rabinów. A kilka spośród tych kobiet, to byli lesbijki. Społeczność międzynarodowa gratulacje Izraela na tej decyzji.

5 Jest to zbawienie! Nawet jeśli się Biblię w całości, to na próżno! Pan Jezus powiedział: szukać Pisma, bo myślę, że będzie miał życie wieczne w nich. Jak może mi dać przestarzałych opowieści wieczne życie? Jeśli kolonizacji i niezależność narodów afrykańskich nauczono mnie jako historia, to Biblia jest stara historia, to prehistoria i księgi Biblii są tylko święte lusterka wsteczne Kościoła; " święte " , ponieważ postąpią Boga, jeśli nie, wartości, są tylko ślady prehistorii chrześcijańskiego i życia proroka jest szyba. To jest prorok, który pozwala na całą załogę iść do przodu.

6 Cóż, nie było też pani spośród Branhamists którzy poprosili mnie, czy mormoni po Biblię. Powiedziałem: Szanowna Pani, świadkowie Jehowy i Mormoni podążać Biblię lepiej niż Branhamists. Gdy Józef Smith zmarł w 1844 roku, mormoni wybrał inny prorok drodze głosowania. Gdy ten prorok zginął również, że wybrany inny prorok i są teraz ukończeniu 16 lub 17-gie proroka. Świadkowie Jehowy zrobił to samo po śmierci Karola Russella. Widzisz? Oni rozumieją, Ozeasz 12:14 i 2 Ch.20: 20 lepiej i wiem, że to jest życia Proroka, które powinny być przestrzegane.

7 Jeśli Bóg jest żywy, to dlaczego nie może on mieć żyjącego proroka, który jest jego usta na ziemi? Co się ludzie, którzy są przy życiu w 21 wieku zrobić z proroków, którzy zginęli ponad czterdzieści lat temu? I powiedziałem do pani, to pani, pytania i wyjaśnienia, że pytasz mnie, możesz iść i poprosić ich, aby Williama Branhama na cmentarzu w Jeffersonville? A to pani powiedziała: Wierzę w Wiadomość Branhama, ale mój absolutny jest Jezus z Nazaretu. Widzisz? Jeśli są dziećmi Boga, dlaczego nie chcesz ponownie wzbudzi Bóg prorok z tobą rozmawiać? Po wymachiwać Jer.17: 5, można wziąć Biblię i pokazać, że prorocy zwierzęta? Jeremiasz, który mówi, że on nie jest człowiekiem? I podczas otwartych kazania powietrza, tłum krzyczał Sikensi, "Jezusa Jezu! Jezu! ..." . A jednak Jezus-Chrystus powiedział w Mat.23: 34-35, że pośle niektórych proroków ponownie. I powiedziałem do tej Branhamist, wiesz, Jezusa z Nazaretu? Czy wiesz, Piotra, Jakuba i Jana i Marii Magdaleny? Czy jesteś Żydem i nie można mówić po hebrajsku? I nie wiedziała, co powiedzieć.

8 Wiem, że te same demony Osiris, Buto, Zeus, Amon-Re w Egipcie są takie same, Dagon, Adramelechowi, Sukkot-Benoth, Nergal, Ashima, Nebahaz, Tharthak Kananejczyków i są to te same demony, które były w proroków Baal i są to te same demony, które były w faryzeuszów, saduceuszów, fanatyków, esseńczyków, Heroda ... A są to te same demony, które były w potoki, fetysze, świętych lasów i lasów w Afryce, a dziś są to te same demony są w tych, katolickich, protestanckich kościołów ewangelicznych i Branhamist, włącznie z tzw ujawnionych lub odrestaurowanych kościołów. I te same upadli aniołowie i demony Egiptu i Kanaanu jesteśmy wezwani Ducha Świętego i Jezusa Chrystusa dzisiaj-.

9 W czasie trzęsienia ziemi na Haiti, na 12 stycznia 2010 roku, kiedy widziałem zwłoki ks. Józef Miot, arcybiskup Haiti i jego wikariusz generalny we wraku obok ciał prostytutek w minispódniczki, kiedy widziałem tam ciała wszystkich tych wielkich i uświęconych kaznodzieje, wielebni, napełnieni Duchem Świętym, we wraku, obok organów pijaków i prostytutek, Port-au-Prince, krzyknąłem: "Chwała Bogu! alleluja!" bo przypominał mi o czasach Noego, w której papież, księża i pastorzy potoczyłaby się w razem w tych samych rynien jako prostytutki w Hollywood. I że Świętych Aniołów dał chwałę Bogu! Tak, 300000 żyje! Sly Haiti jest oceniana. Wszystko było ruiny i wrak. Tak, chytry Haiti płacze z powodu mojego dnia, gdy zobaczył mój dzień Angoli i cieszyli się, że zanim się karze grzech nawet przed jej dopuścił.

10 A do kościołów, chcę powiedzieć: Bóg uczynił sezony w roku, a te pory nie może nikomu krzywdy. Tworzą doskonałą harmonię i mroźnej zimy i upalne lato nie może nikomu krzywdy. A jeśli coś się przenieść, powodując śmierć setek ludzi, ci mają powiedzieć całemu światu, co działo się! A kościoły były w pośpiechu z WHO, UNICEF, FAO, organizacji pozarządowych i Czerwonego Krzyża. To nie jest zespół medyczny, że Bóg oczekuje od Ciebie! To nie jest zespół pracowników pierwszej pomocy i środków spożywczych, że Bóg oczekuje od Ciebie! Haitańczycy nie spał i miał sen, ale niestety, nie było Prorok zinterpretować sen.

11 Dlatego Bóg zawsze będzie sądzić ziemię. A ty, Wybrzeże Kości Słoniowej, który ma miłość do fałszywych proroków, kiedy twoje gumowe drzewa zamieniają się w opał, będziesz o mnie pamiętał. Ale niestety! Cóż ty zdobyte w tak wielkiej łaski?

12 I Cezar mówi, wy kościoły, gdzie są twoje prace? Widzisz? Referaty! A co to jest? Spójrz na całym świecie, a zobaczysz, że wszystkie kościoły isekt, które przeszły niektórych zaspy, powodując śmierć setek ludzi, były w dobrych warunkach i aby z ich narodów. Dzień, w którym naród zaczyna mówić do was o dokumenty i pewnym identyfikacji, zalać go Kc.12: "Kościół i państwo" przez radia, gazet, telewizji i innych! Jest napisane: "Pay to, co jest cesarskie cesarzowi, a co boskie Bogu ". Mam dwa podmioty: obywatela i chrześcijanina. Jako obywatel, mam dowód osobisty. Mam wszystkie moje dokumenty administracyjne, ponieważ Rzymian 13 mówi mi, aby to zrobić. Ale jeśli jako obywatel zrobić wszystko, Cezar nie może zakładać, że daje mu prawo do podjęcia Stead Boga. Nawet do tego stopnia, prosząc Boga, aby mu zapłacić podatek od dziesięcin i ofiar! Kościół płacenia podatku na rzecz państwa, to jest Bóg płacenia dziesięciny dziesięciny do Cezara. To nie jest możliwe! To jest: Tak mówi Pan! Lepiej zniknąć lub zostać w domu i być prawdziwe, a nie istnieć i być fałszywe; z powodu fałszywego kościoła upoważnioną przez świat, Bóg nie potrzebuje tego! Pozostanę w domu, a nie złożenia Bogu Cezarowi. Duchowa moc i władza polityczna dwa różne uprawnienia. Czy prezydent republiki dać mi wers mojej następnej przepowiadania? Jego strach przed Bogiem jest z dala od tego, co robię.

13 problemem ludzkości jest to, że ludzie spędzają czas pokazując wszystkim, że jest fałszywe tu i tam, i tam są kanały radiowe i telewizyjne specjalizujące się w tym. Dziś, to będzie takie fałszywy prorok; jutro, to będzie taki inny fałszywy prorok, tak dalej i tak dalej. Weź gazetę, kanał telewizyjny, stronę internetową, film lub stację radiową, zaczynają odsłonięcie takiego fałszywego proroka, a w następnym rozdziale, kolejny fałszywy prorok, a w następnym programie, innym fałszywym prorokiem, to kolejny fałszywy prorok i prorokini tak dalej, i tak dalej. Chcesz napisać Biblię fałszywych proroków? Jaki cel to jest? Twoja intencja może być dobre, ale jeśli były prowadzone przez dobrego ducha, nie zrobiłby tego. Zapoznaj się z Biblii, a zobaczysz, Mojżesza, obrócić stronę i trzeba będzie Izajasza, obrócić stronę, a zobaczysz, Jeremiasz, obrócić stronę, a zobaczysz, Ezechiela, Daniela, Amos ... Widzisz? Przestań! Ponieważ, robiąc to, że nie tylko przyniesie nic do ludzkości, ale staramy się odgrywać rolę, którą Bóg zachował do proroków z pokolenia na pokolenie! Bóg nigdy nie zleciła kolejne środki, aby sądzić ziemię. Jeśli chcesz zrobić serwis do Boga, echo, co Noe mówi! A gdy odejdę, to światło powróci do Boga, który daje jej do innego Proroka, który może pochodzić z wszędzie, ale nigdy z kościoła? jest to jeden z Cry północy.

14 Jeśli lek ma choroby, to dlatego, że ma lekarstwo. Widzisz? Głosisz diabła i Jego wolę bez ciebie wiedząc o tym. Jeśli spędzasz czas pokazując, jak to czy tamto jest fałszywy banknot, nigdy nie skończyć, bo diabeł zawsze przynosi pewne! Ziemia nie jest poszukiwanie fałszywych banknotów. Zostaw całą resztę i pokazać mi prawdziwy banknot i gdy widzę fałszywe jeden, będę wiedział. I to jest Duch Boży!

15 W ciągu tygodnia, rozmawiałem z siostrą. I powiedział: siostra, chcę modlić się za wszystkich w tę niedzielę. I z tego powodu, że wybrano siedem świadectwa pierwszej kolejności, a twoje jest wśród nich, nie chcesz mi o tym mówić? Ona powiedziała: . "Bracie, to zależy od Ciebie" Rozmawiałem z nią i uważam, że to dobry, aby zostawić to wszystko, ponieważ myślę, że wstydził się zeznawać. Ale, jeśli cierpi na trąd i AIDS i Bóg już uzdrowił mnie, dlaczego mam się wstydzić tego, od kiedy nie więcej cierpieć z tego powodu? Widzisz?

16 Cóż, na ostatnią niedzielę, rozmawiałem z panią. , Jest siostrą, który dał świadectwo tej rano do uzdrowienia z bólu stóp, podczas gdy medycyna nie może nic zrobić. To nie jest jej, że mówię, ale mówię o pani, która była tu w ostatnią niedzielę. Pani, która nigdy wcześniej nie widział. Powiedziała mi o bólu w jej podnóża, że została o lata. Pierwsze słowo, które wyszło z ust moich było: jesteś żonaty? Powiedziała: "Nie, mój mąż nie żyje". I powiedział: Dobrze, ale kiedy był jeszcze przy życiu, byłeś niewierny niego, prawda? Powiedziała: nie. Powiedziałem: gdy był jeszcze przy życiu, nie będziesz oszukiwać na niego z innym mężczyzną? Poruszała się trochę i powiedziała: "tak" . Powiedziałem: nie poprosić go o przebaczenie za to? Powiedziała: "Nie". Powiedziałem, że tam ból stopy pochodzi i ludzie zawsze mówiłem, że wszedł na lek, nie mają? Ona powiedziała: "Tak! To prawda ". Powiedziałem, że nie jest prawdą, wychodziło na nic! I nie módl się za nią, bo nie lubię grzech cudzołóstwa, ale jeśli ona jest tu dziś rano i chce, żebym się za nią modlić, może ona wzbudzić jej rękę ... [Ed: Pani podnosi rękę.] . Dziękuję Pani! Czy możesz przyjść do przodu Szanowna Pani! Podczas gdy ona idzie do przodu, zapraszam wszystkich tych, którzy mają problem, że medycyna i prorocy nie może rozwiązać, aby wstać. Stand up ... Pan Jezus-Christ, pod mocy łaski, jakimi mnie obdarzyłeś, modlę pokażesz dziś rano, że jesteś tego samego Boga z pokolenia do pokolenia! Uzdrawiać chorych! Uwolnić jeńców! Może da się to możliwe to rano tak, że może być postrzegane, że ciebie, Anioł i Baranek 24 kwietnia 1993 roku, to sam Bóg Mojżesza, Eliasza i Branhama! [Red .: Brat Philippe modli ...]

17 Amen! Błogosławione niech będą ludzie, którzy rozpoznają proroka swojego czasu. Jest napisany w Act.3: 25: " Wy * są synami proroków " i Dan.12: 13 mówi: "Ale ty idź do końca, a resztę będziesz, i stanąć na los twój koniec czasów. " Każdy prorok ma swoją grupę, która jest cała wybrańców w jego pokolenia! Jestem prorokiem, że Jezus-Chrystus wysłał do Azji, Europy, Ameryki i Afryki, ale odrzucili mnie i woleli przestrzegać przykazań mężczyzn!

18 I na koniec pytanie, które zawsze były pomijając. Czytałem, że ... Brat Philippe, co to jest dokładnie z noszenia biżuterii? Oto moje osobiste myśli na jej temat. Po pierwsze, jest jedna rzecz, której nigdy nie można przyjąć, że jest noszenie spodni przez kobiety. Ale co do noszenia biżuterii, nie mam na to objawienie. Ale jako człowiek, myślę, że siostra może je nosić, ale w skromności. Tak więc ten, który nosi je nie grzeszyć, ale taki, który nie je nosić nie lepiej.

http://www.philippekacou.org/midnight-Cry/kacou116.htm

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Proroctwo NA IZRAEL I NARODÓW
 Post Napisane: 23 marca 2015, o 19:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Księga Proroka Kacou Philippe

KACOU 121:
Kogo powiedzieć, że jestem?

( głosiliśmy w niedzielę rano, 16 marca 2014 w Adjamé, Abidżan, Wybrzeże Kości Słoniowej / Ref.10-14 )

1 Cóż, mam pytanie tutaj: Proroka, można Christian pić wina lub alkoholu?
Ja i mój nie pić alkoholu, ponieważ jesteśmy w wieku Eliasza, ale niektórzy ludzie pili, a jednak zostali napełnieni Duchem Świętym, jak Noe.
Wszystko zależy od czasu, w którym zostały one żywym i daru Ducha Świętego, który został posługi.
Pan Jezus-Chrystus powiedział: John nie przyszedł do picia i Syn człowieczy, jedzenia i picia.
Takie prorok czyni cuda i cuda, gdy taki inny prorok nie działa żadnego cudu, a przecież oba są napełnieni Duchem Świętym i prawdziwej pierwsze nie zawsze jest większa od drugiej.
Dlatego, gdy pojawi się pytanie pytanie i zaczniesz poszukiwania przez Biblię, jesteś jak szaleniec przeszukując śmietnik.
Widzisz? Chrześcijanie mogą pić wina w taki pokolenia, ale nie można pić w drugim pokoleniu według daru Ducha Bożego, który jest posługi.

2 To jest dokładnie to, co Eze.1: 17 mówi o: "Gdy szli, szli na swoich czterech stron;
Nie odwrócił się, gdy szli."
Widzisz?
Istota życia z twarzy mężczyzny nie posiada te same atrybuty, cechy, aspekty myśli i objawy jak żywego stworzenia z twarzą lwa.
A mówi się, że gdy koło okazało, cztery koła okazał się w tym samym czasie, a każda z czterech istot żyjących spojrzał prosto do przodu, co oznacza, że każdy z nich miał własną wizję, interpretacji i rozumienia rzeczy, a jednak jest to ten sam Bóg i sam Duch Święty.

3. Ponadto, do tłumaczenia na język hiszpański, mamy wspaniałe Brat nazywa Allan Alfaro. On jest Żydem i mieszka w Kostaryce.
I wyjaśnia wiadomość do wszystkich tych, którzy chcą w języku hiszpańskim.


4 Ponadto, nie jest pasterzem, który opublikował obszerny dokument przeciwko mnie.
A mówimy o Darby, powiedział, że kiedy mówię, że Darby nie jest to, co oryginalne teksty na myśli, ale to, co mówią, że to kłamstwo.
Powiedział, że "wersja Biblii nie jest wiarygodna, ponieważ są tłumaczenia, ponieważ każdy tłumaczenie, nie jest w języku źródłowym, nieuchronnie ma pewne nieprawidłowości i niedoskonałości.
Jest to reguła językowa.
Więc Kacou Philippe skłamał".
To, co powiedział jest bardzo dobry i gdybym miał wykształcenie wyższe szkoły, chciałbym to wiedzieć.
Ale to, co powiedziałem, uważam, że to dlatego, że jest Objawienie!
I nie trzeba Boga, aby oświecił mnie, że ponieważ jestem Wise Virgin i wierzę w to, ponieważ zaproszenia i Komisji z dnia 24 kwietnia 1993 roku i mogę powiedzieć, że Bóg jest nieomylny to raczej reguła językowej, która jest źle ,

5 Cóż, w sprawie budowy w Katadji, tu jest podział, który zrobiłem na zawsze: pierwsze drzwi przednie i tylne drzwi pierwszy, dałem je do mojej córki Rachel.
A także, od tego czasu, nie więcej dziesięcinę z dziesięciny jest mieć do nikogo po mnie. Drugie drzwi z powrotem, dałem go do siostry Charlene i jej dzieci.
Drugie drzwi przednie i dwa tylne drzwi ostatnie dałem je do dzieci Zipporah.
To część mojego domu.
Nie zapomnę nikogo.
Głupie, że kroczy gdzie Świętych Aniołów obawiać ustawić nogi nie jest niewinny, a mój syn nie będzie przytulić mojego wroga po mnie.

6 Cóż, ostatnie dwa przednie drzwi, dałem im Ahou Prisca i Ange Cécile; dwie młode dziewczęta, którzy pracowali jako słudzy i które przyjdzie mi pomóc z ich zarobków na początku mojej posługi, w momencie, gdy zjadłem ryżowa zaprawiona solą z braku cukru i że szczotkowane zęby mydłem dla braku pasty do zębów. Na pierwszym piętrze, z klatki schodowej, pierwsze drzwi na lewo, dałem go do brata Jean-Marc i drugie drzwi, dałem go do brata N'guessan Marius Zgromadzenia Sikensi. I dwa ostatnie drzwi na lewo, a trzeci po prawej stronie, dałem im pasterzy na utrzymanie budynku. Z prawej strony, pierwsze drzwi, dałem go do Apostoła Anatole, drugie drzwi do Apostoła Kadjo i czwartym drzwi do Apostoła Martin. Drugie piętro, na czas i siedem miesięcy mam również podane do pasterzy złożyć braci i siostry, w przypadku nie ma wystarczającej liczby pokoje w białym domu. Nie zapomniałem nikogo. I wszystko, co dałem, dałem go na zawsze, nawet po mnie i każdy będzie mógł robić to, co chce z nim.

7 A co do ciebie, kiedy jestem już tam nie ma, są raczej do mojego Mistrza, Jezusa-Chrystusa. Nie ma wielki i święty, ale On sam. Kiedy odejdę, nie szukać i nie zwracają uwagi na mnie, grzesznika zapisany na słabą przez łaskę.
Sposób doszedłem, więc zostawię bez pogrzebu.
Tak, pewnego dnia wrócę do tej pozycji ducha, tej boskiej pozycji, to stanowisko, że została nam dana, aby zobaczyć w tym chwalebnym doświadczenia z 1993 r.

8 To było rano i byłem daleko od mojego ciała, nad ziemią. Nie miałem oczy, ale widziałem, nie miałem ucho, ale słyszałem, że nie miał ciało, ale był obecny.
Wyraźnie widziałem ludzi, mężczyzn i kobiet i dzieci w ich ciała fizycznego jak ty i ja to rano i nikt nie widział mnie, bo jak wiatr wieje. Poznałem miejsca i ludzi, i byłem świadomy wszystkiego, tak jak dziś rano tutaj.
Co to ​​było? Nie wiem, ale pewnego dnia, gdy opuszczę to ciało, wrócę do tego Boskiego wymiaru.

9 Mówi się, że prorocy są bogowie i to właśnie one są.
Ale każda forma adoracji, wezwaniem i kultu należą do Jezusa-Chrystusa sam i na wieki wieków i na wieki!
Widzisz?
Niebo nie jest pewne fizyczne miejsce, w pewnej odległości od ziemi, ale po prostu wymiar, który może być wszędzie, a nawet tutaj.
Widzisz?
Nie jestem ojcem, ale wrócę do tej pozycji, w ​​atrybuty boskości.
Widzisz? Przed byłem w tym ciele, to jest to, co było, to dlaczego opuszcza to ciało, z którym zostałem wysłany jako pośrednik między Bogiem a ludźmi, w tym pokoleniu, wrócę do tej pozycji.

10 Kiedy Bóg wysyła mediatora do mężczyzn, w tym mediatorem będzie zawsze żywy człowiek jak ty i ja. Noe był pośrednikiem między Bogiem a ludźmi w swoim czasie.
Po tym wszystkim, co wydarzyło się w Exo.19, Żydzi prosili w Deu.5: 27, że Mojżesz jest pośrednikiem między nimi a Bogiem.
Widzisz?
Jeremiasz był pośrednikiem między Bogiem a ludźmi w swoim czasie.
Każdy prorok był pośrednikiem między Bogiem a ludźmi w swoim czasie.
A Jezus-Chrystus był pośrednikiem między Bogiem a ludźmi, gdy był na ziemi.
1 Tim.2: 5-6 mówi tak: "Bóg jest jeden i pośrednik między Bogiem a ludźmi jeden, człowiek, Chrystus Jezus, który wydał siebie samego na okup za wszystkich, zeznania mają być świadczone w swoich czasach". Widzisz?
To świadectwo mówiąc, że to jest Jezus-Chrystusa, który jest pośrednikiem między Bogiem a ludźmi nie powinno być świadczone, ale tylko w swoim czasie, czyli tylko w czasie Jezusa Chrystusa. Widzisz?
Nie powiedział: Jezus-Chrystus, Syn Boga, Jezusa-Chrystusa, ale jako człowiek.
Pośrednik między Bogiem a ludźmi musi być żywym człowiekiem na ziemi.
A w wersecie 7, Paweł mówi, że jest do tego zeznania, że został wysłany na ziemi. Paweł mówi w wersecie 7: świadectwo, które ja, Paweł, został mianowany herolda i apostołem. Mówię prawdę, nie kłamię.
Widzisz? Paweł nigdy nie powiedział, że Jezus z Nazaretu jest pośrednikiem między Bogiem a ludźmi aż do dzisiaj.
On nie może powiedzieć, bo to jest kłamstwo, a Duch Boży nie kłamie. Tak więc, w chwili Pawła, zarówno Paweł, jak człowiek był Twój mediatora albo Szatan był twoim pośrednikiem. A dzisiaj, albo człowiek Kacou wśród was Philippe dzienny jest twój pośrednik lub Szatan jest twoim pośrednikiem. Amen!

11 Kocham Joh.17: 3. A jednak, to jest wieczne życie, które powinny wiedzieć, Ty, jedynego prawdziwego Boga i Jezusa Chrystusa, którego posłałeś. Amen! Widzisz? Wieczne życie polega na dwóch rzeczach: po pierwsze, że powinni wiedzieć, ciebie, jedynego prawdziwego Boga, a po drugie, mu, że Wysłano, człowiek Jezus - Chrystus. Amen! Jezus-Chrystus nie, syna Bożego, Jezusa-Chrystusa, ale jako człowiek.
Kiedy Noe głosił, było to wieczne życie, które powinny znali Ciebie, jedynego prawdziwego Boga i tego, że Ty wysłał: mieszka niejaki Noah.
Gdy Marcin Luter głosił, było to wieczne życie, które powinny Cię poznać, jedynego prawdziwego Boga i tego, że Ty wysłał: mieszka niejaki Marcin Luter.
Kiedy William Branham głosił do ostatniego pokolenia, było wieczne życie, że cała ziemia w tym Tommy Osborn i Billy Graham i Oral Roberts i Ewald Frank powinien poznać Jezusa-Chrystusa, jedynego prawdziwego Boga i mu, że wysłał: namaszczony człowiek William Branham żyjących na ziemi.
A dzisiaj, to jest wieczne życie, że wszyscy mieszkańcy ziemi powinny poznać Jezusa-Chrystusa jako jedynego prawdziwego Boga i mu, że znalazł dobry w swojej suwerenności, aby wysłać: namaszczony człowiek Kacou Philippe.
To jest to, co ja!
I powiem ci: Spójrz do Afryki!
Duch Boży mówi: "Amen!"
duch diabła powie: "To bluźnierstwo!"

12 A dzisiaj nie można zrobić dzieło Boże, chyba że jesteś echem proroka, że Bóg wysłał w swoim czasie. Widzisz? Chris Oyakhilome David Owuor Emmanuel Makandiwa, Uebert Anioł, TB Joshua David Oyedepo nie można zrobić dzieło Boga, chyba że echo proroka Kacou Philippe! Joel Osteen, TD Jakes, Doug Batchelor, Billy Graham, Edir Macedo Valdemiro Santiago, Silas Malafaia Paula White, Joyce Meyer, Alberto Mottesi Claudio Freidzon i Dante Gebel nie można zrobić dzieło Boga, chyba że echo proroka Kacou Philippe! Benny Hinn, Manassesa Jordania, Jesse Jackson, John Hagee, Pat Robertson, Joaquim Gonçalves, Donald Parnell, Alejandro Bullon i Guillermo Maldonado nie można zrobić dzieło Boga, chyba że echo proroka Kacou Philippe!

13 Co ludzie mówią, że jestem? A ty, kim mówisz, że jestem?
Jestem prorokiem wysłany do muzułmanów; Odrzucili mnie, ale nie wziąłem miecz przeciwko nim. Jestem prorokiem katolików i papież jest mój niewierny sługa.
Jestem prorokiem wysłane do kościołów i do wszystkich mieszkańców ziemi, ale ziemia nie potrzebuje proroka.
Jestem potężny orzeł, wielki wódz powstania, ale tylko piór mimo wszystkich dobrych ciała zwierząt, bo żadne zwierzę z ziemi podnosi dobrą modlitwę za mnie.

14 Oni są ze mną walczyć!
Ale mówię: "Amen!", Ponieważ jesteśmy w momencie wykupu.
I to jest dobry i dojrzałych owoców, które każdy rzuca kamieniami.
Widzisz? Paweł w wersecie 7: Powiem ci prawdę, nie kłamię.
Paweł mówi, że z powodu tych, którzy słuchając go nic nie rozumiem, oni patrzą na siebie w zdumieniu. Paweł głosił im Ewangelię, która była inna niż były one używane do słuchania w ich kościołach.

15 Spójrz na tych katolików, protestantów, ewangelików i Branhamists, to jest w Biblii, że wszystko, co istnieje, jest Biblia, że nazywają Słowo Boże.
Gdyby nie Biblię, nie istnieją kościoły.
Gdyby nie Biblia, nie istniałby ich szkoły i instytuty teologiczne.
Gdyby nie Biblia, nie istniałby ich księża i pastorzy i prorocy.
A gdy Paweł powiedział im, że Kościół nigdy nie została oparta na Biblii, ale na Objawieniu i że wszelkie biblijny chrześcijanin jest demonem, byli zdumieni i patrzyli na siebie!
A przecież Biblia jest zwykłym dokumentem historii.
I szukasz on nadzieję znaleźć się w nim, ale zbawienie Ocalenia i Królestwa Bożego, to jest prorok mieszka pośród was.
To jest prorokiem, który mieszka jest pośrednikiem między Bogiem a ludźmi i nikt nie może być zbawiony, chyba przez niego. Widzisz? Oni coś słuchu nowe i słowa Pawła brzmiało źle im.

16 I dlatego powiedziałem, że jestem tym, który przyniósł chrześcijaństwo z powrotem na ziemię. Mówię to z całą pokorą, bez napięcia wstępnego i to jest prawda.
Spójrz na grzbiecie broszur Williama Branhama na siedmiu wieków Kościoła i zobaczyć, że kula prezentacji światło Słowa z pokolenia na pokolenie.
Spójrz, jak, który rozpoczyna się w Efezie z Pawłem, z dużym białym przestrzeni to ta przestrzeń zmniejsza się przez wieki w dół do Laodycei, w czasie wieczoru, w którym nie było tylko bardzo małe światło i jest oczywiste, że ta mała lampka zniknie całkowicie po śmierci Williama Branhama.


Tak więc, w dniu 24 kwietnia 1993 roku, kula z siedmiu wieków kościół był całkowicie czarny.
Jest północ.
Stała się ciemność po całej ziemi.

A co kościoły zwane
"Słowo Boże" , nie było nic, ale Ewangelii według Ewald Frank, Ewangelia Billy Paul i Joseph Branhama, Ewangelii według Billy Graham, Tommy Osborn, Benny Hinn ...
są ewangelie ciemności.
Są ci synowie ciemności i ich ewangelie, które spowodowały całą ludzkość do spania w Mat.25. A dzisiaj, królestwo ciemności Jezus mówił o to kościoły katolickie, protestanckie, ewangeliczne i Branhamist.

17 I walczymy mrok i ciemność jest z nami walczyć.
Dzięki łasce Boga, jak mówię do ciebie, żaden z naszych braci w więzieniu dla Słowa Bożego, ale po Konga, w ostatniej lutego nasi bracia Edson Kalunga Jezusa Domingos, Jobelson Bandeira i José da Silva Angoli został wysłany do więzienia.
Na ostatniej 5 marca prokurator poprosił o zwolnienie za kaucją 12.000 dolarów, aby je uwolnić. Są oskarżeni o kilka rzeczy. Są one także oskarżony od października 2013 r zerwawszy posągi kościoła katolickiego, a my nie możemy tego zrobić.
I 5 marca, Apostoł Hugo poprosił mnie o zgodę, aby bracia Angoli poparłby kilka długów wpłacić kaucję, bo mówi się, że pismo przeciwko braciom został wysłany przez księży katolickich z ogólnymi policji i innym liście do gubernatora.
Ale powiedziałem im, aby nie płacić, ale ufać Bogu.
A w nocy z 7 marca otrzymałem informację, że osoba, śledztwo w ​​sprawie braci został zastrzelony, a nowe badanie miał je wydała.

18 I rzekł: Jezu, Chryste, Zbawicielu mój i Bóg mój, który sprawia, że mój pobyt na ziemi jest błogosławiony na wieki sukces. Po raz kolejny Babilon, matka grzechu i kościołów ziemi jest zdezorientowany. Ponieważ, aż do wyznaczonego czasu, zostało nam dane walczyć ją i pokonać ją z powodu słowa Bożego i dzięki krwi Baranka.

19 W tej rano, Babilon, królowa królowych, miała bóle porodowe i tam urodziła syna, którzy mieszkają w klasztorach i którą nazwałem homoseksualizmu. A stamtąd wróciła do domu, ale inne dziecko porusza się w jej łonie. A w swoim klasztorze, w sanktuarium jej świętości, w czasie wieczoru urodziła dziewczynkę którego nazwie lesbianism. I Babilon zwyciężą pod nową nazwą i jej bliźniaki doprowadzi świat czas zakończenia pod nowymi nazwami, ale ludzie i jego lider musi się im oprzeć i pokonać ich powodu słowa Bożego i dzięki Krwi Baranka.

20 W czasach Noego, to było pierwsze, ze względu na ludzi, że Bóg boga zniszczonych ziemię. Spójrz na świat! Istnieją już prawa, sądy i więzienia dla morderców i złodziei, ale co to jest kapłanów i pasterzy i wszystkich tych proroków, cud czyniących? To właśnie z powodu katolickich, protestanckich kościołów ewangelicznych i branhamist że Bóg zniszczy ziemię. Widzisz? Bóg zniszczy ziemię, ponieważ słowo człowieka nazywany jest Słowo Boże i uwodzenie nazywa się cud i rządy dotują, że. Widzisz? Rządy dofinansowanie grzech, Bóg byłby niesprawiedliwy, gdyby nie było Ostatni wyrok i piekło po śmierci. Spójrz na papieży rzymskich, którzy umierają w ciszy i którzy są pochowani w pokoju. Spójrz na Tommy Osborn i Josepha Coleman i zły ziemi, który zmarł w spokoju i którzy zostali pochowani w pokoju. Spójrz na Ewald Frank i Billy Graham, który umrze w spokoju, a kto będzie pochowany w pokoju. TD Jakes Spójrz na Joel Osteen,, Doug Batchelor, Benny Hinn i wszystkich proroków, magowi z wersetów, recytatorów, którzy umierają w ciszy i zostanie pochowany w pokoju. I TB Joshua i David Owor i Manassesa Jordania i wszystkie te Azji, Europy, Ameryki i Afryki proroków, którzy będą umierać w spokoju, a kto będzie pochowany w pokoju. Tak, Bóg byłby niesprawiedliwy, gdyby nie wielki sąd i piekło po śmierci. Ja mogę zaświadczyć, że są naprawdę szczere i ich cuda w imię Jezusa są bardzo autentyczne, ale wszyscy są sługami szatana.

21 Oni są wrogami i zły ziemi, dlatego, że nie rozumieją mój język. Widzisz? Nie byli muzułmanie, którzy zabili Jezusa w Arabii Saudyjskiej. Nie były to prostytutki, którzy zabili Jezusa w Hollywood. Ale były żydowskich rabinów, którzy zabili Jezusa w Jerozolimie. A jeśli Jezus-Chrystus przyszedł ponownie na ziemi, są ci księża, pastorzy kościoła i proroków, którzy go ukrzyżowali. Jest ich diabeł.

22 nadchodzi czas, kiedy wszystkie te pasterzami i prorocy będą sobie sprawę, że zostawili niezbędne, które jest Słowem, na bok. Zobaczą, że na początku, że nie były wiatry namaszczenie, ale Słowo. Zobaczą, że to przez Słowo, że prorocy Biblii wyróżnia się. Zobaczą, że jest jedna rzecz, o której będą w stanie utrzymać swoich zwolenników na wieki i to jest przez Słowo i to będzie ostateczna uwodzenia. I zobaczysz Simbas rozdział 42, Koffis 27: 3 ... A moc ciemności zamieszka znów na całym świecie i nie będzie jedynym prorokiem, który nie będzie próbował wykuć wiadomość. A w tym zaburzeniem, pasterze Kościoła i apostołowie i prorocy będą miały wiadomości w ich imieniu, z rozdziały i wersety, ale nigdy nie osiągnie idealną rzeczą pieczęcią nieomylności, bo Word nie może być naśladowany.

23 A jednak idealne rzeczą na ziemi, pośród synów Królestwa. A Malawi otrzymał jego odwiedzin w tym pokoleniu. A z Malawi, Mozambik Ewangelia dotrze. Mamy trzy sługi Boga w Malawi: Apostoł Lemison Chembe, Apostoł Jan Carlos i Apostoł Francisco Gent. Apostoł Francisco Gent jest z Mozambiku i ma zespołów w Malawi i Mozambiku! Byli Apostołów Bernard Chigova i patson Sibanda z Zimbabwe, który udał się do Malawi, aby wypełnić tę misję! I Bóg zawsze daje rezerwę na realizacji wizji, to był brat Filemon Nhundu, syn siostry Rachel Nhundu Zimbabwe, który wydał wszystkie pieniądze niezbędne do tej misji do Malawi. Bardzo podobało mi się, że i że zawsze będą pamiętać przed Bogiem. A z pokolenia na pokolenie, które nigdy nie zostaną zapomniane.

24 Niech Bóg błogosławi wszystkim, którzy działają w ten sposób, w tej wiadomości. Jeśli jestem prawdziwym prorokiem, który zostanie im przypisana na ziemi i na niebie i na ich dzieci zawsze. Osoby, które może zaakceptować stać się ubogim w dziele Boga. To jest jak nasz ukochany brat Jonas. Podczas budowy białego domu, brat Jonas da coś do tego stopnia, że nawet subskrybowanego do innego banku, aby mieć większy dług za proroka. A co on przyniósł mi to najwyższa suma otrzymałem w ciągu jednego dnia. I powiedziałem: jeśli jestem prawdziwy prorok, będzie przeważać i wszyscy będą go zobaczyć. A dziś, to proroctwo jest spełniony i wszyscy zobaczyli, że z Maroka. A cztery lata temu, jego żona urodziła trzeciego syna, a ona nie była zadowolona, ​​bo miała jeszcze żadnej dziewczyny i powiedziałem do brata: jeszcze jednego syna, który zostanie nazwany po mnie, a potem mieć dziewczynę. I zaszła w ciążę i urodziła syna, który jest nazwany po mnie i jak do ciebie mówię teraz, że jest w ciąży, a ona będzie urodzić dziewczynki i ona będzie nazwany Marie Madeleine. Amen! Widzicie to wszystko? To Bóg w prostocie, a nie wiedzą.

25 Słowo robi jego drogę, podczas gdy ci, którym nie nadano jeszcze przed założeniem świata walczą mnie. Ostatnio był proboszczem branhamist. I wszystko, co powiedział, na bieżąco, tylko jeden punkt, który mógłby przeszkadzać jak głupie panny wśród nas. W przypadku, mądrych panien wierzyli we mnie w umyśle Boga przed stworzeniem świata i objawia się doskonałą wiarę w wizji z dnia 24 kwietnia 1993 r Oni nigdy nie będą rozpraszać każdym świetle, czy to anioł pochodzących z nieba na chmury.

26 Mówiąc o Darby, ten pastor mówi, że kiedy mówię, że Darby nie jest to, co oryginalne, ale co oznaczało oryginalne powiedział, że to kłamstwo.
Powiedział: "Nie wersja Biblii jest wiarygodne, ponieważ są tłumaczenia, ponieważ każdy tłumaczenie, nie jest w języku źródłowym, nieuchronnie ma pewne nieprawidłowości i niedoskonałości To reguła językowa Więc Kacou Philippe skłamał..".
A ja na to: "To prawda, że jest ludzka logika językowa i że nikt nie może zaprzeczyć, Wszelkie tłumaczenia trud dokładnego spisania tego, co powiedział inny język!". Ale boska odpowiedź, która przychodzi do mnie jest bardzo prosta i nowe: Jeśli "Mówienie językami " i jego interpretacja, pochodzących z dwóch różnych językach i dwóch różnych ludzi, są identyczne, a następnie hebrajskiego i greckiego oryginały i Darby Wersja powiedzieć to samo o północy, ponieważ sam Duch, który napisał oryginały w języku hebrajskim i greckim to ten sam Duch, który tłumaczy je na język francuski! Widzisz? Kiedy powiedziałem, że Darby nie jest to, co oryginalne, ale co oznaczało oryginalne powiedział, że nie ma to wyjaśnienie, ale zgodnie z wezwaniem i Komisji z dnia 24 kwietnia 1993 roku, to jest nieomylny. Przeciwnik nie jest, a ja żyję, bo On, który Mnie posłał jest nazywany Słowem Bożym.

http://www.philippekacou.org/midnight-Cry/kacou121.htm

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 23 marca 2015, o 19:08 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL