Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » ŚWIADECTWA ŻYDÓW » ŚWIADECTWA - Słowem i Video




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ewangelista Tommy Osborn na temat Williama Branhama.
 Post Napisane: 5 lutego 2016, o 19:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
,
Ewangelista Tommy Osborn na temat Williama Branhama.
JEZUS CHRYSTUS TEN SAM!
.


Don Gossett i Sid Roth na temat Williama Branhama. Program Nadnaturalne.

..

..

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 5 lutego 2016, o 19:28 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Ewangelista Tommy Osborn na temat Williama Branhama.
 Post Napisane: 2 sierpnia 2021, o 13:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Don Gossett i Sid Roth na temat Williama Branhama. Program Nadnaturalne.

19 paź 2015
https://www.youtube.com/watch?v=YEPu2XMWotA
Brittanie D.
4 lata temu
Namaszczenie jest nadal tak silne w audio, że czasami wydaje mi się, że jestem na jednym ze spotkań, że br. Branham miał. Niech Bóg nieustannie błogosławi służbę Głosu Boga.
.
GIDEON TETTEH
3 lata temu
To prawda, że możesz odczuć szorstką obecność Ducha Świętego. Polecam puścić taśmy.
Niech cię Bóg błogosławi.
.
mieszkaniec
2 lata temu
Amen, ja również odczułem tę obecność, kiedy Duch Święty zstąpił na niego w jego kazaniach na taśmie. Wierzę, że ten człowiek jest duchem Eliasza, o którym mowa w Malachiasz 4, aby zwrócić serca dzieci z powrotem do Ojca. Kto ma oczy, niech słucha, co duch mówi do kościołów.
.
Mumba Mukendi
5 lat temu
Jezus był postrzegany przez Żydów jako diabeł z powodu mocy, którą otrzymał, i zabili go. Faraon widział w Mojżeszu diabła. Każdy, kto ma dar Boży, będzie nienawidzony i widzimy to z Williamem Branhamem. Ludzie go nienawidzą i nazywają diabłem i fałszem bez powodu. nawet ludzie, którzy go kochali, zwrócili się przeciwko niemu. Ale w naszych czasach był prorokiem i ustami Boga
.
GIDEON TETTEH
2 lata temu
WILLIAM MARRION BRANHAM JEST POSŁANIECEM I ELIAJA NASZYCH DNI. JEŚLI MOŻESZ TO OTRZYMAĆ.

Mądrość REKLAMA
1 rok temu
Prawdziwy sługa Pana Williama Branhama, głos Pana w tym wieku…
.
Syn JHWH
2 lata temu
William Branham był bardzo namaszczony przez Boga. Chrześcijanie muszą przyjąć nadprzyrodzoną moc Boga przez Ducha Świętego. Bóg jest ten sam wczoraj, dziś iw przyszłości. Bóg chce udzielić Swojej mocy Swojemu dziecku. Tym, którzy odrzucają dary Ducha Świętego jako przestarzałe, Jezus Chrystus powiedział do was: „Wasz błąd polega na tym, że nie znacie Pisma Świętego i nie znacie mocy Bożej” (Mt 22: 29)
Jezus chodził z mocą Bożą, jak Duch Święty umożliwił Mu. Bóg chce, abyśmy wszyscy „szukali Królestwa Bożego ponad wszystko i żyli sprawiedliwie, a On da wam wszystko, czego potrzebujecie”. (Mateusza 6:33)
„Kochaj Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem” (Mt 22:37)
„Proś, a będzie ci dane; Szukaj a znajdziesz; kołaczcie, a otworzą wam się drzwi” (Mt 7)

Namaszczenie Boże jest nad każdym, kto pragnie Jego chwały. Tajemnic Królestwa Niebieskiego jest wiele, ale błogosławieni są ci, którzy szukają Boga całym sercem, gdyż Bóg jest hojnym Ojcem, który uwielbia obdarowywać swoje posłuszne dziecko Mocą Ducha Świętego i Ognia.
.
kuda mhaka
2 lata temu
Kocham mojego drogiego brata Branhama. Jest Posłańcem ostatniego dnia wieku kościoła z tą samą ewangelią, którą miał św. Paweł.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ewangelista Tommy Osborn na temat Williama Branhama.
 Post Napisane: 2 sierpnia 2021, o 13:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
I Died & Came Back with an Urgent Message from Jesus

.
1 sie 2021
Sari Hewlett
16 godzin temu
Modlę się i modlę o Pana, aby pomógł mojemu mężowi znaleźć pracę, ponieważ został zwolniony od Covid na rok. Poza tym martwiłem się utratą domu i wielu innych rzeczy. Dziękuję jednak Panu, zdaję sobie sprawę, że nie zrobiłem tego wystarczająco dużo i teraz dzięki temu programowi moja modlitwa została wysłuchana. Zastanawiałem się, co robię źle i dlaczego moje modlitwy nie zostały wysłuchane, więc teraz wiem. Dziękuję Sid i Rabin Felix

Belita Randall
19 godzin temu
Amen i znowu Amen. Chwała Bogu w Najwyższym Dziękuję Sid i Rabbi za podzielenie się tym pięknym zrozumieniem Naszego Ojca Niebieskiego. Dziękuję ci, Jezu
Kapsztad, Republika Południowej Afryki. Proszę, zachowajcie nasz kraj i kontynent w waszych modlitwach. Tu jest ciemno. Amen
m
Aura E Valera A
18 godzin temu
Jestem zdumiony słysząc to świadectwo! Wnosi mądrość do mojego życia. Jak cudownie jest wielbić Boga! Zdecydowanie, poprzez wielbienie Pana jest intymność z Jego Duchem i jest wolność, uzdrowienie, zaopatrzenie!
Jestem bardzo wdzięczny, że widziałem ten program.
Niech Bóg Cię błogosławi...
Pozdrowienia z Wenezulii..

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 2 sierpnia 2021, o 13:42 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » ŚWIADECTWA ŻYDÓW » ŚWIADECTWA - Słowem i Video


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL