Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » ŚWIADECTWA ŻYDÓW » ŚWIADECTWA - Słowem i Video




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Były satanista ostrzega przed Halloween -oraz Sid Roth
 Post Napisane: 29 października 2019, o 07:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Były satanista ostrzega chrześcijan przed obchodzeniem Halloween
24/10/2019
Czy chrześcijanie mogą świętować Halloween?
Opinie różnią się między chrześcijańskimi liderami, świeckimi i członkami Kościoła.

Zgodnie z facebook’owym sondażem CBN News, 87 procent wierzących uważa, że chrześcijanie nie powinni obchodzić Halloween, podczas gdy 13 procent sądzi, że obchodzenie tego święta jest w porządku.
Obrazek
John Ramirez (Facebook)
Były satanista, John Ramirez, gościł niedawno u Charlene Aaron w programie CBN News’ Prayer Link, by porozmawiać o chrześcijanach i Halloween.
„Byłem generałem czarnej magii w królestwie ciemności” – powiedział Ramirez.


„Siadałem i rozmawiałem z diabłem, tak jak rozmawiam dzisiaj z tobą. W ten sposób się porozumiewaliśmy. Tak wyglądała nasza relacja”.

Ramirez ostrzega, że w Halloween nie chodzi tylko o kostiumy i słodycze, ale o znacznie bardziej mroczną rzeczywistość.

„Czasem ludzie mówią: ‚Obchodziłem Halloween 10 lat temu, robiłem to 15 lat temu, robiłem to 20 lat temu’.
Ale tamte drzwi nadal są otwarte.
Przekląłeś swoją rodzinę na trzy do czterech pokoleń” – powiedział Ramirez w programie CBN News.

„Musisz być świadomy, że to przekleństwo.
Musisz wrócić do miejsca, w którym zacząłeś, do tamtego roku, w którym zacząłeś obchodzić Halloween, do świętowania, podczas którego zacząłeś spotykać się z ciemną stroną.
Musisz wrócić do tego samego punktu i wyrzec się, wyrzec się tego w Imię Jezusa Chrystusa i poprosić Boga, by ci wybaczył i okazał ci miłosierdzie; poprosić, by zamknął te drzwi, aby cała twoja rodzina mogła pójść naprzód” – mówił dalej Ramirez.

Ramirez, obecnie pastor, wie wszystko o ciemnej rzeczywistości Halloween.
Kiedyś, w ramach satanistycznych rytuałów, składał w ofierze zwierzęta, a jego przyjaciele znali go nawet jako „syna Lucyfera”.
Teraz, jako nowo narodzony wierzący, Ramirez mocno ostrzega chrześcijan przed obchodzeniem Halloween i uczestnictwem w świętach żniw.

„Jedyne żniwa, jakie powinniśmy świętować, to żniwa dusz” – dodaje.

Ramirez mówi, że jego zdaniem, zabawy, jakie chrześcijanie organizują w Hallowen, takie jak „cukierek albo psikus”, tak naprawdę znaczą to samo.

„Znasz jakiegoś satanistę, który mówi: ‚Słuchaj, zaczniemy obchodzić Wielki Piątek i przyłączymy się do chrześcijan, tylko że będziemy go świętować pod inną nazwą’?”.

Z drugiej strony, pastor Alan Rudnick uważa, że chrześcijanie powinni przejąć Halloween.

„Halloween jest często wiązane z pogańską koncepcją święta Samhain, podczas którego, jak wierzyli starożytni poganie, światy żywych i zmarłych dzieli jedynie cienka granica” – pisze Rudnick na swoim blogu.
„Jednak na przykładzie innych, starożytnych świąt pogańskich, związanych ze świętem Bożego Narodzenia i Wielkanocą, widzimy, że pogańskie konotacje nie są powodem, dla którego nie moglibyśmy obchodzić świąt chrześcijańskich”.

Zgodnie z informacjami na stronie internetowej Equipping Godly Women, Halloween może być dobrą okazją do wychodzenia do ludzi i uczenia o rzeczach dobrych w przeciwieństwie do złych.

Jednak Anton LaVey, nieżyjący już założyciel Kościoła Szatana, powiedział kiedyś, że cieszy go, gdy wierzący biorą udział w tej tradycji.

„Cieszę się, że chrześcijańscy rodzice pozwalają swoim dzieciom czcić diabła przynajmniej jeden wieczór w roku” – powiedział LaVey – „Witamy w Halloween”.

źródło: www1.cbn.com
Tłum. Chrzescijanin.pl za zgodą CBN



https://chrzescijanin.pl/byly-satanista ... b4AjHqj6ho

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 29 października 2019, o 07:51 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Były satanista ostrzega chrześcijan przed Halloween
 Post Napisane: 29 października 2019, o 08:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
John Ramirez uciekł diabłu z kotła
,
Unmasking Satan | John Ramirez | Sid Roth's It's Supernatural


na dole wlacz tłumacza

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Były satanista ostrzega chrześcijan przed Halloween
 Post Napisane: 29 października 2019, o 15:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 grudnia 2014, o 14:38
Posty: 283
Ostrzega przed Halloween - bardzo dobrze. Ale nadal tkwi w niebiblijnych naukach. Biblia uczy, że człowiek po śmierci przestaje istnieć.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Były satanista ostrzega chrześcijan przed Halloween
 Post Napisane: 2 sierpnia 2021, o 12:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
I Died & Came Back with an Urgent Message from Jesus

.
1 sie 2021
Sari Hewlett
16 godzin temu
Modlę się i modlę o Pana, aby pomógł mojemu mężowi znaleźć pracę, ponieważ został zwolniony od Covid na rok. Poza tym martwiłem się utratą domu i wielu innych rzeczy. Dziękuję jednak Panu, zdaję sobie sprawę, że nie zrobiłem tego wystarczająco dużo i teraz dzięki temu programowi moja modlitwa została wysłuchana. Zastanawiałem się, co robię źle i dlaczego moje modlitwy nie zostały wysłuchane, więc teraz wiem. Dziękuję Sid i Rabin Felix

Belita Randall
19 godzin temu
Amen i znowu Amen. Chwała Bogu w Najwyższym Dziękuję Sid i Rabbi za podzielenie się tym pięknym zrozumieniem Naszego Ojca Niebieskiego. Dziękuję ci, Jezu
Kapsztad, Republika Południowej Afryki. Proszę, zachowajcie nasz kraj i kontynent w waszych modlitwach. Tu jest ciemno. Amen

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 2 sierpnia 2021, o 12:09 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » ŚWIADECTWA ŻYDÓW » ŚWIADECTWA - Słowem i Video


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL