Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: BRANHAM- Bozy GŁOS w CZASACH OSTATECZNYCH
 Post Napisane: 7 stycznia 2014, o 17:07 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
chyba raczej przesadzasz
to był skromny człowiek z którego poglądami raczej nie zawsze się zgadzam ale służbę i postawę szanuje
To , że niektórzy jego "uczniowie " są mało sympatyczni to chyba nie jego wina
Wszak każdy za siebie odpowiada
Czy Jeshuah odpowiada za krucjaty ,które w Jego imieniu ludzie czynili w średniowieczu ?
Czy Saul z Tarsu odpowiada za tz " świętą inkwizycję " wszak głosił by się odcinać od zwodzicieli
ale czy propagował stosy ?
proszę jeżeli to mozliwe nie bądz za surowa
Czy znasz życie tego człowieka i jego świadectwo ?
pozdrawiam

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 7 stycznia 2014, o 17:07 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: BRANHAM- Bozy GŁOS w CZASACH OSTATECZNYCH
 Post Napisane: 8 stycznia 2014, o 15:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Powiedzieć ,ze był z piekieł to duża odpowiedzialnosć .
Głosił i nawoływał powrót do Słowa do początku ,widział jak daleko odeszło sie
od Słowa poprzez rózne nauki ludzkie .
Głosił Jeszuah Mesjasza przeciwstawił sie obłudzie ,ale ludzie jak to ludzie
potrafią sobie zrobic bożka z wszystkiego , to moze i tu tak zrobili.

I tak ja mówi RP czy mamy za to sadzic wydawac wyrok na człowieka który nie domagał sie
chwały dla siebie ?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BRANHAM- Bozy GŁOS w CZASACH OSTATECZNYCH
 Post Napisane: 8 stycznia 2014, o 16:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 grudnia 2013, o 12:33
Posty: 103
kinga35 napisał(a):
a czy przypadkiem to nie jest ten Branham,którego
trzymano po smierci w lodówce 4-m-ce -,bo mysleli,że zmartwychwstanie?

Tak to jest ten człowiek,i myśleli że zmartwychwstanie.Tak ślepo wierzyli w jego zmartwychwstanie,oni mieli Go za boga.Kiedyś byłam na kilku zebraniach i zawsze jeden wychodził i mówił że brat Kulman będzie uzdrowiony na druga niedzielę Duch Święty to mu powiedział, i tak następna niedziela i znowu jeden wyszedł i znowu mówi że brat Kalman będzie uzdrowiony w następną niedziele,i tak następnym razem znowu,i znowu ,trwało to dość długo chyba pół roku,aż któregoś dnia dowiaduję się że ten ich brat dawno umarł Kulman nie żyje,
To jaki DUCH panował w tym zgromadzeniu?
Czyż nie było to zwodnicze?
Gdy Duch Święty powie raz to tak się stanie,bo On mówi to co Bóg nakazuje ,a nie jak oni ciągle ,na drugą niedzielę i potem na następną niedziele,aż w końcu ten człowiek zmarł. Znam ta organizację bardzo dobrze.Ci ludzie są zwiedzeni,tam na spotkaniach nie mówi się:
JEZUS POWIEDZIAŁ....
tylko
brat Branham powiedział.... i tak stale ,a potem wracają się wstecz ,lecz pierw po 2 godzi mówienia w kółko jedno i to samo,że aż głowa boli od tego ciągłego powtarzania się,,wracają do czasów nawet i 20 lat wstecz, i mdlą się za kogoś ,kto może dawno już nie żyje,bo wtedy był małą osobą a dziś?
Albo skacze jeden ,dosłownie skacze ,aż kiedyż to się w ścianę walną,aż prasłam śmiechem na tym spotkaniu i woła :
KIM JESTEŚCIE,KIM JESTEŚCIE !!!!
A oni odpowiadają :
ORŁAMI,ORŁAMI!!
ICH SPOTKANIA WYGLĄDAJĄ BARDZO ŚMIESZNIE,ktoś przyglądając się z daleka,i widzi, jak jeden skacze ,a kilkunastu mężczyzną co jakiś czas podskakując z ręką do góry ,pięścią zaciśnięto,to wygląda tak jakby mu się odgrażali że zaraz oberwie.
A gdy powiedziałam bratu mojemu,że więcej w tym cyrku brać udziału nie będziemy ,bo ja chcę się modlić do Jezusa nie do jakiegoś człowieka,który dawno temu zginął, i śmieszą mnie te ich wymachiwania pięścią sobie przed nosem na wzajem i podskoki,To powiedział że to pokarm dla orłów :D dziś jest rozbitkiem wiary i nie tylko On ,ale i bardzo wielu ludzi z tej organizacji,oni są bardzo pyszni,złośliwi,chciwi,zazdrośni,te kobiety to gorzej jak przekupki,jeden ważniejsza od drugiej ,nie ma takiej uległości,miłości Bożej ,tylko wynoszą się jeden nad drugim[" bez kija nie dochodź"- tak ich wieszcz Branham powiedział o nich samych.

_________________
"Odpowiadając Jezus,rzekł mu:Zaprawdę,zaprawdę powiadam ci,jeśli się kto nie narodzi na nowo,nie może ujrzeć Królestwa Bożego." (Jn.3,3 )


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BRANHAM- Bozy GŁOS w CZASACH OSTATECZNYCH
 Post Napisane: 8 stycznia 2014, o 21:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 grudnia 2013, o 12:33
Posty: 103
DLACZEGO USUNIĘTO MOJĄ ODPOWIEDŹ DO kinga35 na temat Branhama ????????????????????????????????

_________________
"Odpowiadając Jezus,rzekł mu:Zaprawdę,zaprawdę powiadam ci,jeśli się kto nie narodzi na nowo,nie może ujrzeć Królestwa Bożego." (Jn.3,3 )


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BRANHAM- Bozy GŁOS w CZASACH OSTATECZNYCH
 Post Napisane: 9 stycznia 2014, o 05:33 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
wiolka
byłem uczestnikiem zebrań w ruchu nazywajacym się poselstwem przez około 5 lat
mam rózne doswiadczenia
bywają społecznosci takie jak opisujesz /chyba tz gromowcy/ ale bywają też i takie w których jest wiele z tgo co i ja bym cciał by było - powaga rzetelność prostota np w zborze w Woli Piotrowej
wiec praktyka to nie wszystko
z pogrzebem czekano nie na zmartwychstanie a na żonę by wyszła ze stanu w jaki wprowadził ja wypadek drogowy.
Ale to są sprawy naprawdę drugorzędne
Nie ma idealnych ludzi nie ma idealnych społeczności
Ja nie jestem w poselstwie z powodu niektórch doktryn
Ocenę W.M.Branhama zostawiam Bogu
sam jestem wdzieczny za niektóre przynajmiej nauki ,które Bóg za jego pośrednictwem mi dał
pozdrawiam

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BRANHAM- Bozy GŁOS w CZASACH OSTATECZNYCH
 Post Napisane: 9 stycznia 2014, o 09:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
wiolka napisał(a):
DLACZEGO USUNIĘTO MOJĄ ODPOWIEDŹ DO kinga35 na temat Branhama ????????????????????????????????


Wiolu jeśli chodzi o mnie to ŻADNEGO postu twojego nie usuwałam ani tu ani gdzie indziej.

Nie wiem o jaki post chodzi ale widze ze jest tu jais twój post do kinga
Czy to nie o tym poście mówisz ?

RP czy jest ci cos wiadome w tej sprawie ?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BRANHAM- Bozy GŁOS w CZASACH OSTATECZNYCH
 Post Napisane: 9 stycznia 2014, o 09:41 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
Ja nie usunąłem postu
zwłaszcza w sprawie W.M.Branhama nie usunął bym by nie być oskarżonym o stronniczość
w sprawach mnie doczyczących /wszak współpracowałem z poselstwem 5 lat / nie usiłuję być sędzią i udawać obiektywizm
pozdrawiam

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BRANHAM- Bozy GŁOS w CZASACH OSTATECZNYCH
 Post Napisane: 9 stycznia 2014, o 09:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
wiolka napisał(a):
kinga35 napisał(a):
a czy przypadkiem to nie jest ten Branham,którego
trzymano po smierci w lodówce 4-m-ce -,bo mysleli,że zmartwychwstanie?


Tak to jest ten człowiek,i myśleli że zmartwychwstanie.
Tak ślepo wierzyli w jego zmartwychwstanie,oni mieli Go za boga.
Kiedyś byłam na kilku zebraniach i zawsze jeden wychodził i mówił że brat Kulman będzie uzdrowiony na druga niedzielę Duch Święty to mu powiedział, i tak następna niedziela i znowu jeden wyszedł i znowu mówi że brat Kalman będzie uzdrowiony w następną niedziele,i tak następnym razem znowu,i znowu ,trwało to dość długo chyba pół roku,aż któregoś dnia dowiaduję się że ten ich brat dawno umarł Kulman nie żyje,
To jaki DUCH panował w tym zgromadzeniu?
Czyż nie było to zwodnicze?
Gdy Duch Święty powie raz to tak się stanie,bo On mówi to co Bóg nakazuje ,a nie jak oni ciągle ,na drugą niedzielę i potem na następną niedziele,aż w końcu ten człowiek zmarł. Znam ta organizację bardzo dobrze.Ci ludzie są zwiedzeni,tam na spotkaniach nie mówi się:
JEZUS POWIEDZIAŁ....
tylko brat Branham powiedział.... i tak stale ,a potem wracają się wstecz ,lecz pierw
po 2 godzi mówienia w kółko jedno i to samo,że aż głowa boli od tego ciągłego powtarzania się,,wracają do czasów nawet i 20 lat wstecz, i mdlą się za kogoś ,kto może dawno już nie żyje,bo wtedy był małą osobą a dziś?
Albo skacze jeden ,dosłownie skacze ,aż kiedyż to się w ścianę walną,aż prasłam śmiechem na tym spotkaniu i woła :
KIM JESTEŚCIE,KIM JESTEŚCIE !!!!
A oni odpowiadają :
ORŁAMI,ORŁAMI!!
ICH SPOTKANIA WYGLĄDAJĄ BARDZO ŚMIESZNIE,ktoś przyglądając się z daleka,i widzi, jak jeden skacze ,a kilkunastu mężczyzną co jakiś czas podskakując z ręką do góry ,pięścią zaciśnięto,to wygląda tak jakby mu się odgrażali że zaraz oberwie.

A gdy powiedziałam bratu mojemu,że więcej w tym cyrku brać udziału nie będziemy ,
bo ja chcę się modlić do Jezusa nie do jakiegoś człowieka,który dawno temu zginął, i śmieszą mnie te ich wymachiwania pięścią sobie przed nosem na wzajem i podskoki,
To powiedział że to pokarm dla orłów :D
dziś jest rozbitkiem wiary i nie tylko On ,ale i bardzo wielu ludzi z tej organizacji,
oni są bardzo pyszni,złośliwi,chciwi,zazdrośni,te kobiety to gorzej jak przekupki,jeden ważniejsza od drugiej ,nie ma takiej uległości,miłości Bożej ,tylko wynoszą się jeden nad drugim[" bez kija nie dochodź"]- tak ich wieszcz Branham powiedział o nich samych.

WIOLU czy nie o ten post ci chodzi ?
Jest do kinga ...
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BRANHAM- Bozy GŁOS w CZASACH OSTATECZNYCH
 Post Napisane: 10 stycznia 2014, o 06:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 grudnia 2013, o 12:33
Posty: 103
noemi napisał(a):
Obrazek
.
Obrazek

Powtorne przyjscie Chrystusa


.

Jak można człowieka tak zwiedzonego,przyrównywać do Syna Bożego,czy nie boisz się Boga?

_________________
"Odpowiadając Jezus,rzekł mu:Zaprawdę,zaprawdę powiadam ci,jeśli się kto nie narodzi na nowo,nie może ujrzeć Królestwa Bożego." (Jn.3,3 )


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BRANHAM- Bozy GŁOS w CZASACH OSTATECZNYCH
 Post Napisane: 10 stycznia 2014, o 07:12 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
wiolu
każdy ma prawo do swojej opinii
osobiście
nie oceniam W.M.Branhama i nie nazywam go ani prorokiem Bożym ani posłańcem
ale nie twierdzę też by był zwodzicielem
Bóg się nim posługiwał to fakt
więc jeżeli nawet część jego poglądów jawi mi się jako mało biblijne
to widzę w tym cząstkowość poznania ludzkiego a nie bycie zwodzicielem
Nazwanie tak kogoś zakłada pewność co do motywu człowieka i inspiracji tego co głosi
A to nie pasuje do tego człowieka.
Był to bowiem / z tego co wiem z róznych zródeł w tym od naocznych świadków jego usługi/ prosty i dość skromny człowiek opanowany chęcią służenia Bogu w Jezusie Chrystusie
Więc proszę nie określaj go tym mianem.
Praktyki ludzi z tz poselstwa ,które Cie zgorszyły nie mogą być podstawa bo wiesz przecież ,ze człowiek który zmarł 26 grudnia 1965 nie ma wpływu na to co czynią niektórzy ludzie na niego się powołujący
Spotykam się z osobami ,które miały styczność z tz poselstwem i wiele czasu poświęcamy na modlitwę
by przebaczyć sobie i innym
To najlepszy sposób na bycie wolnym
pozdrawiam

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BRANHAM- Bozy GŁOS w CZASACH OSTATECZNYCH
 Post Napisane: 14 stycznia 2014, o 07:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 grudnia 2013, o 12:33
Posty: 103
(RP napisał(a):
wiolu
każdy ma prawo do swojej opinii
osobiście
nie oceniam W.M.Branhama i nie nazywam go ani prorokiem Bożym ani posłańcem
ale nie twierdzę też by był zwodzicielem
Bóg się nim posługiwał to fakt
więc jeżeli nawet część jego poglądów jawi mi się jako mało biblijne
to widzę w tym cząstkowość poznania ludzkiego a nie bycie zwodzicielem
Nazwanie tak kogoś zakłada pewność co do motywu człowieka i inspiracji tego co głosi
A to nie pasuje do tego człowieka.
Był to bowiem / z tego co wiem z róznych zródeł w tym od naocznych świadków jego usługi/ prosty i dość skromny człowiek opanowany chęcią służenia Bogu w Jezusie Chrystusie
Więc proszę nie określaj go tym mianem.
Praktyki ludzi z tz poselstwa ,które Cie zgorszyły nie mogą być podstawa bo wiesz przecież ,ze człowiek który zmarł 26 grudnia 1965 nie ma wpływu na to co czynią niektórzy ludzie na niego się powołujący
Spotykam się z osobami ,które miały styczność z tz poselstwem i wiele czasu poświęcamy na modlitwę
by przebaczyć sobie i innym
To najlepszy sposób na bycie wolnym
pozdrawiam



Może i kiedyś był prorokiem,mam książkę pt:"Czyim prorokiem był W.M.Branham"warto ją przeczytać.
Znam też ludzi który byli i są w tej sekcie,możne za ostro powiedziałam,poprawiam religia.To nie jest z Boga,ale ludzka zwodnicza organizacja,która skupia ludzie nie przy Jezusie lecz przy zmarłym człowieku,można to przyrównać jak katolicy maja kult Maryjny,tak Ci ludzie maja kult Branhama,niczym się nie rożni tylko postaciami,tu się modlą do niej ,a tam do niego,owszem gdzieś tam jest też i Jezus,ale to tylko przykrywka,gdyż nie mówi się ani w tej organizacji ,ani w tamtej o Jezusie,tylko o Marii lub Branhamie.
KTO POWINIEN BYĆ WYWYŻSZONY;
człowiek?
czy
BÓG?
Doskonale wiemy że wszędzie ma być uwielbiony i wywyższony tylko Bóg w Swoim Synie Jezusie Chrystusie Panu naszym,i tylko Jemu należy się wszelka cześć i chwała.A tam a ni w jednej ,ani w drugiej organizacji-religii nie jest wywyższony Jezus tylko już dawno nieżyjący człowiek-stworzenie Boże ,a nie sam STWÓRCA.

_________________
"Odpowiadając Jezus,rzekł mu:Zaprawdę,zaprawdę powiadam ci,jeśli się kto nie narodzi na nowo,nie może ujrzeć Królestwa Bożego." (Jn.3,3 )


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BRANHAM- Bozy GŁOS w CZASACH OSTATECZNYCH
 Post Napisane: 14 stycznia 2014, o 08:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 grudnia 2013, o 12:33
Posty: 103
noemi napisał(a):
wiolka napisał(a):
kinga35 napisał(a):
a czy przypadkiem to nie jest ten Branham,którego
trzymano po smierci w lodówce 4-m-ce -,bo mysleli,że zmartwychwstanie?


Tak to jest ten człowiek,i myśleli że zmartwychwstanie.
Tak ślepo wierzyli w jego zmartwychwstanie,oni mieli Go za boga.
Kiedyś byłam na kilku zebraniach i zawsze jeden wychodził i mówił że brat Kulman będzie uzdrowiony na druga niedzielę Duch Święty to mu powiedział, i tak następna niedziela i znowu jeden wyszedł i znowu mówi że brat Kalman będzie uzdrowiony w następną niedziele,i tak następnym razem znowu,i znowu ,trwało to dość długo chyba pół roku,aż któregoś dnia dowiaduję się że ten ich brat dawno umarł Kulman nie żyje,
To jaki DUCH panował w tym zgromadzeniu?
Czyż nie było to zwodnicze?
Gdy Duch Święty powie raz to tak się stanie,bo On mówi to co Bóg nakazuje ,a nie jak oni ciągle ,na drugą niedzielę i potem na następną niedziele,aż w końcu ten człowiek zmarł. Znam ta organizację bardzo dobrze.Ci ludzie są zwiedzeni,tam na spotkaniach nie mówi się:
JEZUS POWIEDZIAŁ....
tylko brat Branham powiedział.... i tak stale ,a potem wracają się wstecz ,lecz pierw
po 2 godzi mówienia w kółko jedno i to samo,że aż głowa boli od tego ciągłego powtarzania się,,wracają do czasów nawet i 20 lat wstecz, i mdlą się za kogoś ,kto może dawno już nie żyje,bo wtedy był małą osobą a dziś?
Albo skacze jeden ,dosłownie skacze ,aż kiedyż to się w ścianę walną,aż prasłam śmiechem na tym spotkaniu i woła :
KIM JESTEŚCIE,KIM JESTEŚCIE !!!!
A oni odpowiadają :
ORŁAMI,ORŁAMI!!
ICH SPOTKANIA WYGLĄDAJĄ BARDZO ŚMIESZNIE,ktoś przyglądając się z daleka,i widzi, jak jeden skacze ,a kilkunastu mężczyzną co jakiś czas podskakując z ręką do góry ,pięścią zaciśnięto,to wygląda tak jakby mu się odgrażali że zaraz oberwie.

A gdy powiedziałam bratu mojemu,że więcej w tym cyrku brać udziału nie będziemy ,
bo ja chcę się modlić do Jezusa nie do jakiegoś człowieka,który dawno temu zginął, i śmieszą mnie te ich wymachiwania pięścią sobie przed nosem na wzajem i podskoki,
To powiedział że to pokarm dla orłów :D
dziś jest rozbitkiem wiary i nie tylko On ,ale i bardzo wielu ludzi z tej organizacji,
oni są bardzo pyszni,złośliwi,chciwi,zazdrośni,te kobiety to gorzej jak przekupki,jeden ważniejsza od drugiej ,nie ma takiej uległości,miłości Bożej ,tylko wynoszą się jeden nad drugim[" bez kija nie dochodź"]- tak ich wieszcz Branham powiedział o nich samych.

WIOLU czy nie o ten post ci chodzi ?
Jest do kinga ...
.



tak o ten,przepraszam za kłopot :) jeszcze się tak nie orientuję na tym forum,za mało jest informacji gdzie dodany jest post

_________________
"Odpowiadając Jezus,rzekł mu:Zaprawdę,zaprawdę powiadam ci,jeśli się kto nie narodzi na nowo,nie może ujrzeć Królestwa Bożego." (Jn.3,3 )


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BRANHAM- Bozy GŁOS w CZASACH OSTATECZNYCH
 Post Napisane: 14 stycznia 2014, o 10:02 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
Wiolu
doskonale wiesz ,że ja nie jestem związany z tz poselstwem W.M.Branhama
mam krytyczny stosunek do niektórych jego poglądów
i do niektórych praktyk w tz poselstwie zwłaszcza u "gromowców " /bo ich opisałaś wszak Twój brat z nimi był czy jest związany/
ale książka na którą powołujesz się też nie powinna być Ci autorytetem
bo jest bardzo tendencyjna
i widać że jej autor / autorzy/ wiedzę o poselstwie mają raczej skromną
i powielają negatywne sterreotypy
to nie jest metoda
Tak tendencyjne przedstawienie poselstwa nie skłoni moim zdaniem nikogo z tamtąd do rezygnacji z działania tam
z uwagi na słabość i nietrafność zarzutów - które wywołują nawet we mnie reakcje negatywne
pozdrawiam

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BRANHAM- Bozy GŁOS w CZASACH OSTATECZNYCH
 Post Napisane: 14 stycznia 2014, o 17:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
W.Branhama czytając trzeba miec to coś bo ot tak czytając nic lub niewiele sie zrozumie.
Ja czytałam i nic a nic nie mogłam zrozumiec az 'zaskoczyłam'
Nie bede powtarzac ,ze - nie ze wszystim sie zgadzam co Branham podaje-
bo czy ten co jest w jakiejś denominacji przed kazdym sie tłumaczy ze nie zewszystkim sie zgadzają ?

Nie ma takiej denominacji gdzie by sie wszyscy zgadzali ze wszystkim.

Nie można tez W.Branhama obciążac za sposób i styl jaki jest w jakiej grupie.
Wystarczy, ze wszyscy czytaja Biblie a kazdy ma własny poglad az do granic absurdu.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BRANHAM- Bozy GŁOS w CZASACH OSTATECZNYCH
 Post Napisane: 18 maja 2014, o 07:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2013, o 17:14
Posty: 94
Powiem tak, będąc kiedyś na pogrzebie katolickim w mojej rodzinie i słuchałam kazania starszego już wiekiem księdza. Mówił o Hiobie jego cierpieniu i rozmowie z Bogiem i przyjaciółmi. Kenzo słowem bardzo ładnego mądre kazanie. Czy na podstawie tego jednego kazania na powiedzieć, że KK to właściwie dobrze naucza a tylko niektóre rzeczy są złe i nie należ sądzić wszystkich jednakowo ba są u nich księża co dobrze interpretują Boże Słowo.
Kochani czy nie lepiej opierać się na Chrystusie i Biblii a nie ma prorokach wykreowanych przez ludzi. Nagrobek mu też postawili stosowny...
W internecie znalazłam zdjęcia z pogrzebu z jakimiś cieniami jakoby cudownymi znakami.
Katolicy też pokazują takie znaki swojej matki boskiej.
Tak Branham może i był sługą Bożym lecz to nie oznacza że mam się trzymać jego nauk a nie Biblii.

_________________
Marta
odeszła do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 18 maja 2014, o 07:30 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL