Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ewa zostaje omamiona "moralnie uwiedziona" przez Diabła.
 Post Napisane: 23 kwietnia 2018, o 09:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
PRAWIDŁOWA DZIESIĘĆ DZIEŁA .


Przypowieść znajduje się w rozdziale 25 rozdziału "Mateusza" Mateusza, gdzie Bóg objawia nam, którzy chrześcijanie dostaną się do nieba, a którzy nie. I jako chrześcijanie żyjący w czasach ostatecznych, jest to bardzo poważna sytuacja, w której się teraz znajdujemy, ponieważ wkrótce nastąpi sąd Boży i rozpocznie się ona od wszystkich tych, którzy są w kościele; a jeśli nie pokutujemy i nie zaczniemy robić tego, co powinniśmy robić, czeka nas przerażający los. Ponieważ w Księdze Objawienia 20: 12 + 15 czytamy: "I ujrzałem umarłych, małych i wielkich, stojących przed Bogiem, a księgi zostały otwarte, które jest księgą życia, a umarli zostali osądzeni z tych rzeczy, które zostały napisane w księgach według ich uczynków ... A ktokolwiek nie został znaleziony w księdze życia, został wrzucony do jeziora ognia ".

"Wtedy królestwo niebieskie porównać się będzie z dziesięcioma dziewicami, które wzięły swoje lampy i wyruszyły na spotkanie z oblubieńcem, a pięciu z nich było mądrych, a pięć głupich, a ci, którzy byli głupcami, wzięli swoje lampy i nie wzięli z sobą oliwy, ale mądrzy wzięli oliwę w naczyniach swymi lampami, a gdy oblubieniec spóźnił się, wszyscy drzemali i spali, ao północy usłyszano wołanie: Oto nadchodzi oblubieniec, idźcie mu na spotkanie! Wtedy wszystkie te dziewice powstały i przycięły lampy, a głupiec powiedział do mądrych: "Daj nam trochę swojej oliwy, bo nasze lampy gasną". Lecz mądrzy odpowiedzieli, mówiąc: Nie, aby nie było dość dla nas i dla ciebie, ale idź raczej do tych, którzy sprzedają i kupujcie sobie.

Gdy oni poszli kupić, przyszedł oblubieniec, a ci, którzy byli gotowi, weszli z nim na wesele; a drzwi były zamknięte. Potem przyszły również inne panie, mówiąc: Panie, Panie, otwórz nam! Lecz on odpowiedział i rzekł: "Zaprawdę, powiadam wam, nie znam was". Czuwajcie więc, bo nie znacie ani dnia, ani godziny, w której Syn Człowieczy przyjdzie.

Biblia często używa kobiety jako symbolu Kościoła Pańskiego. "Mężowie, miłujcie żony swoje, tak jak i Chrystus umiłował kościół, i wydał za niego samego siebie".

Tutaj relacja między mężem a żoną jest porównywana do bliskiego związku Jezusa (oblubieńca) i Jego oblubienicy.
Opóźnienie oblubieńca reprezentuje okres czasu między pierwszym a drugim przyjściem. Jezus powraca, aby poślubić Swą oblubienicę, Kościół i żyć z nią w niebie, na długo i szczęśliwie.

" Photobucket Kiedy Jezus mówi do dziewic, "Nie znam cię", to stwierdzenie ma podwójne znaczenie.
Jezus mówi do dziewic, nigdy tak naprawdę nie kochaliśmy się nawzajem.
Pięć głupich dziewic nie miało wystarczającej ilości oliwy w swoich lampach.
Olej jest symbolem Ducha Świętego.
Im bardziej wykonujemy dzieła miłości i miłości, tym bardziej stajemy się podobni do Jezusa Chrystusa, a lampy naszych serc wypełniają się olejem Ducha Świętego, a nasze światła zaczynają świecić jaśniej i jaśniej w tym zimnym mrocznym świecie!
Jeśli nie jesteście napełnieni Duchem Świętym, nie możecie wejść do bram niebios.

Apostoł Paweł wydał imperatywny rozkaz, gdy powiedział: "Bądźcie napełnieni Duchem" (Ef 5:18). "Jeśli kto nie ma ducha Chrystusowego, ten nie jest jego" (Rz 8: 9)

John 3: 3to7. "Odpowiedział Jezus i rzekł mu: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli nie narodzi się człowiek z góry, nie może ujrzeć królestwa Bożego. Nikodem rzekł do Niego: jak może się narodzić człowiek, gdy jest stary; czy może po raz drugi wejść w łono matki i narodzić się? Jezus odpowiedział: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli nie narodzi się człowiek z wody i Ducha, nie może wejść do królestwa Bożego. To, co narodziło się z ciała, jest ciałem; a to, co narodziło się z Ducha, jest duchem. Nie dziw się, że ci mówię: Musisz narodzić się z góry.

1 Jana 3: 8-10 Kto popełnia grzech, jest z diabła; dla diabła sinne d od początku. W tym celu objawił się Syn Boży, aby zniszczyć dzieła diabła. Każdy, kto narodził się z Boga, nie popełnia grzechu; bo jego nasienie pozostaje w nim; nie może grzeszyć, ponieważ narodził się z Boga. W tym objawiają się dzieci Boże i dzieci diabła; Kto nie ma sprawiedliwości, nie jest z Boga, ani ten, który nie kocha swego brata.

1 Piotra 1:23 Będąc narodzony na nowo, nie z ziarna ulegającego zepsuciu, ale z nieskażonego, przez Słowo Boże, które żyje i trwa na wieki.

Matt. 5:16 "Niech świeci wasze światło przed człowiekiem, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie.

"Wiemy, jak Bóg namaścił Jezusa z Nazaretu Duchem Świętym i mocą: który chodził czyniąc dobrze i uzdrawiając wszystkich ciemiężonych przez diabła; bo Bóg był z nim. " (Dzieje Apostolskie 10:38)

"A ten, który utwierdził nas w Chrystusie i nas namaścił, jest Bogiem; Kto również nas zaplombował i oddał w naszych sercach ducha Ducha ".
(2 Koryntian 1: 21 + 22)

W tej przypowieści mamy 10 kobiet, które reprezentują cały lud Boży.

Dziesięć jest liczbą zupełności i jest często używane w Piśmie w sposób symboliczny, aby reprezentować dużą liczbę osób.
I każda z tych 10 dziewic ma lampę.
Lampa przedstawia Biblię, Słowo Boże.
"Twoje Słowo jest lampą dla moich stóp i światłem dla mojej ścieżki." (Psalm 119: 105)
10 dziewic reprezentuje (wszystkie różne denominacje chrześcijańskie), które mają (Biblię) Słowo Boże.
Wszyscy oni głoszą i nauczają Biblię, aby usprawiedliwić swoje własne wierzenia.
Ale samo posiadanie Biblii jest bezużyteczne bez oleju (Duch Święty).
Posiadanie Ducha Świętego jest kluczem do odblokowania tego, co naprawdę oznaczają przypowieści w Biblii.

Zatem wszystkie różne denominacje mogą mieć Słowo Boże, ale nie mają prawdziwej Ewangelii, nie mogą znaleźć właściwej ścieżki, która prowadzi do nieba; ponieważ nie wiedzą, co mają robić.
Z natury rzeczy nie chce tego robić.

dołu".
(piekło). Matt: 15:14
"A jeśli ślepy zaprowadzi ślepego, obaj wpadną

Bo przywódcy tego ludu sprawiają, że się myli; a ci, którzy są przez nich prowadzeni, są zniszczeni! (połknęła). (Iz 9:16).

Jeśli nadal będziemy pozwalać sobie na wykorzystywanie przez tych skorumpowanych, bankierów, polityków i kaznodziejów, doprowadzą nas do totalnej zagłady, dopóki każdy cent, który mamy, nie został zjedzony, połknięty.

Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, albowiem płacicie dziesięcinę z mięty i anyżu i kminku, i pomijacie ważniejsze sprawy zakonu, sądu, miłosierdzia i wiary. Powinniście to uczynić, a nie zostawić tego drugiego. Ye ślepi przewodnicy, którzy napinają komara i połykają wielbłąda. (Matt: 23: 23 + 24)

Tysiące kaznodziejów będzie głosić o dziesięcinie; i będą okłamywać ludzi, mówiąc im, że powinni przynieść wszystkie swoje wolne pieniądze i dać je Kościołowi. Szatan zajął miejsce w domu Bożym. 90% pieniędzy, które trafiają na tablicę rejestracyjną, zostaje zjedzone przez koszty prowadzenia Kościoła. Tylko 10% idzie na misje, a 10% na misje, 9% idzie na wsparcie misjonarzy, a tylko 1% dociera do ust biednych. Nigdy nie usłyszysz, jak kaznodzieja kościelny mówi chrześcijanom w ich zborze, że powinni wykorzystać cały swój wolny czas i pieniądze bezpośrednio na pomoc biednym i potrzebującym. Ale jeśli tego nie zrobisz, nigdy nie będziesz napełniony Duchem Świętym i nigdy nie pozwolisz ci wejść do bram niebiańskich.

Jako ponownie narodzeni chrześcijanie nie jesteśmy już pod Starym Testamentem w prawach dziesięciny. Jesteśmy wolni! A przez nasze dobre uczynki i pełną miłości dobroć dla tych, którzy cierpią i znajdują się w potrzebie , jesteśmy jedynymi, którzy naprawdę zachowują starotestamentowe prawo dziesięciny, przekazując 10% naszych dochodów bezpośrednio na karmienie pomocy ubogim.

"Wejdź przez wąską bramę, bo szeroka jest brama i szeroka jest droga, która prowadzi do zagłady i jest wielu, którzy tam idą, ponieważ cieśnina jest bramą, a wąska jest droga, która prowadzi do życia, a niewielu istnieje które to znajdują. " Matt: 7: 13 + 14

"Drogie dzieci, to jest ostatnia godzina i jak już słyszeliście, że nadejdzie antychryst, nawet teraz istnieje wielu antychrystów; dzięki temu wiemy, że jest to ostatnia godzina ... Ale macie namaszczenie od Świętego, a wy wszyscy znacie prawdę. Nie napisałem do was, ponieważ nie wy nie jesteście prawdą, ale dlatego, że znacie ją i że żadne kłamstwo nie pochodzi z prawdy. Kto jest kłamcą, ale kto zaprzecza, że ​​Jezus jest Chrystusem. On jest antychrystem, który zaprzecza Synowi, to samo nie ma Ojca ... Ale te rzeczy, które napisałem do was, dotyczące tych, którzy chcą was ZMNIEJSZYĆ. Lecz namaszczenie, które otrzymałeś od Niego, trwa w tobie i nie potrzebujesz, aby ktokolwiek cię nauczał; ale jak to samo namaszczenie uczy was wszystkiego i jest prawdą, i nie jest kłamstwem, a nawet jak was pouczał, pozostaniecie w nim. "

Istnieje kilka różnych religii chrześcijańskich, z różnymi denominacjami w nich , z których wiele jest kultami ; a fałszywi kaznodzieje i nauczyciele Antychrysta są obfici. Ale ci, którzy zostali prawdziwie narodzeni na nowo i mają zamieszkiwanie Ducha Świętego, mogą powiedzieć, kiedy pastor głosił coś, co nie jest prawdą, ponieważ Duch Chrystusa i sumienie, które Bóg im dał , mówią im. Duch Święty uczy nas i nie pozwala nam być zwodzeni przez fałszywych kaznodziejów, którzy często są zawodowymi oszustami. Jeśli więc chcemy wyraźnie widzieć, musimy mieć Ducha Świętego żyjącego w nas, aby nauczyć nas, co naprawdę znaczy Biblia i pokazać nam prawdziwą drogę do nieba.

Bóg pisze w Przypowieściach i bez przypowieści Nie pisze!

Prawda nie pojawiła się na świecie naga, ale była rozkoszowana przez Boga w typach i obrazach. Świat nie może otrzymać prawdy w żaden inny sposób.

Bóg naucza w przypowieściach i bez przypowieści nie naucza.

"Wszystko to mówiło Jezusowi do tłumu w przypowieściach, a bez przypowieści nie mówił do nich, aby się wypełniło, co zostało powiedziane przez proroka, mówiąc: Otworzę usta moje w przypowieściach, wypowiem to, co mają. trzymano w tajemnicy przed założeniem świata. " (Ew. Mateusza 13: 34-35).

Jezus używa rzeczy w naturze, aby nauczać nas prawd duchowych.
Bóg mówi, że wszystko we wszechświecie nas uczy nas czegoś o Bogu.
A sekretna prawda o tym, co stało się z Adamem i Ewą w Ogrodzie, nie jest wyjątkiem.

JAK OTRZYMAĆ WIĘCEJ DUCHA ŚWIĘTEGO .
Jak sprawić, by Duch Święty żył w tobie?
Przede wszystkim Jezus mówi nam w rozdziale trzecim Jana,

" Naprawdę


Zaprawdę, powiadam ci: Jeśli człowiek nie narodzi się na nowo (z góry), nie może ujrzeć królestwa Bożego.
Rzekł mu Nikodem : Jakoż może się człowiek narodzić, gdy on jest ?
Czy może po raz drugi wejść w łono matki i narodzić się?
Jezus odpowiedział: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci: Jeśli człowiek nie narodzi się z wody i Ducha, nie może wejść do królestwa Bożego.
To, co narodziło się z ciała, jest ciałem, a to, co narodziło się z Ducha, jest Duchem.
Nie dziw się, że ci powiedziałem: Musisz narodzić się na nowo (z góry) .

W kura my rodzą się w tym świecie rodzą się z diabłów grzesznej natury działającej w naszej krwi.
Dla nas wszystkich rodzi się sinens rs

a trucizna asp znajduje się pod naszymi ustami.

A karą za grzech jest śmierć, oddzielenie od Boga i nieba na zawsze . Ale wolny dar od Boga jest życiem wiecznym przez Jezusa Chrystusa, Pana naszego. To jest niemożliwe dla każdego jeden na tyle, aby dostać się do nieba dobry bez Jezusa i pomoc Duchów Świętych. Ci, którzy myślą, że mogą dostać się do nieba na własną rękę i nie potrzebują w swoim życiu Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego, mówiąc im, co mają robić ; będzie miał przerażające przebudzenie, gdy umrą. Jezus powiedział: "Oto idę do drzwi i pukam

, jeśli kto usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wejdę do niego, a on ze mną. "" Jeśli kto mnie miłuje, zachowa moje słowa, a mój Ojciec pokocha go, a my przyjdziemy do niego, I uczyńmy z nim nasze mieszkanie . " " A tak wielu, którzy go przyjęli , dał im moc, aby stać się synami Bożymi, nawet tym, którzy wierzą w Jego imię; Która wer e narodzili się nie z krwi, ani z woli ciała, ani z woli męża, ale z Boga „ (Jan 1: 12,13) ” duch sam ponosić s świadectwem naszego ducha, że my są dziećmi Bożymi; A jeśli dzieci, to spadkobiercy; spadkobiercami Boga i współdziedzicami z Chrystusem; jeśli tak, cierpimy razem z Nim, abyśmy razem mogli być uwielbieni ".

(Rz 8: 16,17) Jezus mówi nam w Ewangelii Jana 14:15Jeśli mnie kochacie, będziecie posłuszni temu, co Ja nakazuję, i zapytam Ojca, a On da wam innego Radcę, aby mógł pozostać z wami na zawsze.Jezus nakazał nam sprzedać wszystko, co mamy, i dać je ubogim, a następnie podążać Jego śladami.Pomyślconiby rzeczy Jezusbyłby
dOgdybybył tu teraz z wami na ziemi, izacząćrobić twężyrzeczy. "Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam, kto we mnie wierzy, uczynki, które czynię, czynić będzie, i większe czyny, niż te, które czynią, bo idę do Ojca mego".JANA14: 12


do Niego i czyńcie dobre uczynki, które Bóg nam nakazał, a my otrzymamy więcej Ducha Świętego , a nasze światła zaczną świecić. "Wy jesteście światłością świata, Miasto, które jest położone na wzgórzu, nie może być ukryte, ani ludzie zapalają świecy, i stawiają ją pod korcem, ale na świeczniku, i to daje światło wszystkim, którzy są w hous e. Niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie ". (Mat . 5: 14to16) „Ścieżka sprawiedliwych jest jak świecąca światłem, które świeci coraz bardziej aż do dnia doskonałego Ale droga bezbożnych jest jak ciemność; oni nie wiedzą co się potkną.”. (Przysłów 4: 18,19) Często, gdy Jesus przemawiałby do tłumów ludzi, wielu religijnych ludzi oddzieliło się od Niego, ponieważ to, co mówił, było tak radykalne i trudne do zaakceptowania.

To dlatego, że nie byli prawdziwymi wierzącymi i mieli swój własny rodzaj religii: judaizm, hinduizm, buddyzm, muzułmanie, Grecy, Egipcjanie itd., Którzy czcili innych bogów. Żydzi czcili Boga Ojca i nie mogli zobaczyć, że Jezus Chrystus był Synem Bożym i obiecanym Mesjaszem, o którym prorokowano w Starym Testamencie. Jezus, podobnie jak Jego Ojciec, był "Wszechmogącym Bogiem", wielkim "JESTEM", który stworzył niebiosa i ziemię. I że to Jezus Chrystus, Anioł (posłaniec) Pana, przemówił do Mojżesza w płonącym krzewie! I że Bóg, jak Mojżesz, przybył, aby zbawić Swój lud od życia niewoli u diabła.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 23 kwietnia 2018, o 09:58 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Ewa zostaje omamiona "moralnie uwiedziona" przez Diabła.
 Post Napisane: 23 kwietnia 2018, o 10:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
W Ew. Jana 1: 10 do 13 jest napisane; " On był na świecie, a świat został przez niego stworzony, a świat go nie znał, On przyszedł do swoich, a jego nie przyjęli go, ale wszyscy, którzy go przyjęli, dali mu moc, aby stać się synami. Boga, nawet tym, którzy wierzą w Jego imię, które nie zrodziły się ani z krwi, ani z woli ciała, ani z woli człowieka, lecz z Boga ".

Jezus dał jasno do zrozumienia, że ​​wielu ludzi nie mogło Go przyjąć i namaszczenia Ducha Świętego, ponieważ chcieli żyć własnym życiem i nie chcieli oddać życia, posiadłości i tradycji religijnych, które zostały przekazane do nich przez setki lat. Woleli podążać za swoimi licznymi fałszywymi bogami i innymi religiami, zatapiali uszy i nie chcieli słuchać ani rozumieć Słowa Bożego, ponieważ ujawnia to zepsucie ich organizacji. Wierzą tylko w kłamstwa, które mówią ich charyzmatyczni przywódcy. Wiedzą, co mówi Biblia, i że nie możesz wykupić drogi do nieba z ich dziesięciny i darowizn dla kościoła, ale wolą być "Uwiedzeni" przez swoich wielu kochanków "
Con-manów",i podążanie za szatańskim systemem mocy, który zstępuje z nieba jak błyskawica, z wieloma znakami i cudami, od ich "ojca diabła i jego upadłych kątów".

Ta opowieść o Dziesięciu dziewicach jest ostrzeżeniem dla ateistów i niewierzących, ale dla wszystkich chrześcijan, którzy czekają, aż Jezus powróci, myśląc, że zostaną wzniesieni do Nieba, kiedy nimi nie są. Wszyscy, którzy czekają na powrót Pana naszego Jezusa Chrystusa, powinni dokładniej się przyjrzeć, aby zobaczyć, czy są gotowi, by stanąć przed ostatecznym sądem Bożym. Przeczytajcie pouczenia ostrzegawcze, które Bóg przekazuje siedmiu kościołom z Księgi Objawienia 2 i 3. "Pamiętajcie więc, skąd jesteś upadły, i nawróć się, i czyń pierwsze dzieła.
Albo przyjdę do ciebie prędko i usunę z twego domu świecznik , z wyjątkiem pokuty.

Kiedy oblubieniec powrócił, wszystkie dziewice spały,

Kiedy oblubieniec powrócił, wszystkie dziewice spały, kiedy powinny się obudzić. Budzić ludzi! Jak długo będziecie poświęcać się poświęceniem całego swojego wolnego czasu i pieniędzy tym fałszywym Kaznodziejom, Rabbi i Kapłanowi, którzy marnują całą Bożą sumę pieniędzy i utrzymują te wspaniałe świątynie, kościoły i katedry; aż do chwili, gdy Bóg mówi do ciebie, odejdź ode mnie, nigdy cię nie znałem? Zwróć uwagę na fakt, że kiedy dziewice zaczynają się budzić; wszyscy nagle zaczęli zdawać sobie sprawę z powagi sytuacji, w której się znajdowali. Czy zdajesz sobie sprawę z powagi sytuacji, w której się znajdujesz? Życie jest takie krótkie. Bóg porównuje nasze życie do szwem wychodzącym z czajnika. W jednej chwili jesteśmy tutaj i za chwilę już nas nie ma! Rom 13: 11 + 12




"Najwyższy czas obudzić się ze snu, bo teraz nasze zbawienie jest bliższe niż wtedy, gdy pierwszy raz uwierzyliśmy, noc jest długa, dzień jest bliski, więc odrzućmy uczynki ciemności i postawmy na zbroję światła " .

Kiedy usłyszano krzyk: " Oto nadchodzi oblubieniec; wyjdźcie mu na spotkanie! " Potem wszystkie dziewice powstały i przycięły lampy.
A głupi rzekli do mądrych: Daj nam trochę oliwy, bo lampy nasze gasną.
Lecz mądrzy odpowiedzieli, mówiąc: Nie, aby nie było dość dla nas i dla ciebie; ale idź raczej do tych, którzy sprzedają i kupujcie dla siebie ".
Ci, którzy kupują i sprzedają w kościele, są symbolem tych, którzy mają "Znak Bestii".


Tak jak to było na dziedzińcu Świątyni za czasów Jezusa, Biblia prorokowała, że ​​kościoły Nowego Testamentu staną się tak samo skorumpowane jak synagoga Starego Testamentu. I nikt nie będzie w stanie "kupić ani sprzedać" głosząc ani nauczając Słowa Bożego, chyba że są częścią systemu i mają Znak Bestii. "A jeśli ktoś czci bestię i jego obraz, i otrzyma znak na czole lub w ręce. To samo wypije z wina Bożego gniewu, które wylewa się bez mieszanki do kielicha jego gniewu; i będzie męczony ogniem i siarką w obecności świętych aniołów, w obecności Baranka.

Gdy zaś głupie dziewice poszły kupić oliwę do lamp, przyszedł oblubieniec, a ci, którzy byli gotowi, weszli z nim na wesele; a drzwi były zamknięte. Potem przyszły również inne panie, mówiąc: Panie, Panie, otwórz nam! Lecz on odpowiedział i rzekł: "Zaprawdę, powiadam wam, nie znam was". Mateusza 7: 21-23, mówi: "Nie każdy, kto do Mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do królestwa niebieskiego, ale ten, kto spełnia wolę Mojego Ojca, który jest w niebie, wejdzie. Wielu powie Mi w tym dniu: "Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w Twoim imieniu, aw Twoim imieniu wypędziliśmy demony iw Twoim imieniu wykonuj wiele cudownych dzieł?" A potem oświadczę im: "Nigdy was nie znałem; odejdźcie ode Mnie, wy, którzy popełniacie nieprawość ".

Greckie słowo oznaczało, że oznacza intymną relację. Bóg chce, aby jego narzeczona żyła w bliskim związku z Nim. Jak długo będziesz nadal "głupi" (co w języku greckim oznacza "kretyni"), chrześcijanie, płacąc 10% twojej pensji tygodniowo, zawsze robiąc dokładnie to, co ci złodzieje każą robić, trzymając gębę na kłódkę, i nigdy nie kwestionujcie, dokąd zmierza wszystkie pieniądze, ani jak są wydawane! "Gdyż fałszywi prorocy i Chrystusowi powstanie, i okażą znaki i cuda, aby" ZMNIEJSZYĆ ", gdyby to było możliwe, nawet wybrani." Rom. 7: 4



"Dlatego, bracia moi, wy także umarliście dla zakonu przez ciało Chrystusowe; abyście byli małżeństwem z drugim, nawet temu, który powstał z martwych, abyśmy przynieśli owoc Bogu. "" Albowiem prawo Ducha życia w Chrystusie Jezusie uwolniło mnie od prawa grzechu i śmierć. "

Nie możesz przestrzegać praw Starego Testamentu, dzieląc cały swój wolny czas i pieniądze z szafarzami szatana i być oblubienicą Jezusa Chrystusa.

Jako oblubienica Chrystusa mamy zamiar korzystać z całego naszego czasu i pieniędzy, aby pomóc potrzebującym, nie możesz służyć dwóm panom, takim jak Ewa.

Nie powinniśmy dłużej żyć według praw Starego Testamentu, abyśmy mogli żyć dla Boga.
Jeśli bowiem jesteś prowadzony przez Ducha, nie jesteś już pod Prawem.

KIEDY JEZUS ZWRACA SIĘ

Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swojej chwale i wszyscy święci aniołowie z Nim, zasiądzie na tronie swojej chwały; a przed nim zgromadzą się wszystkie narody; a on s ep ocenić je jedne od drugich, jak pasterz rozdziela owce od kozłów. I postawi owce po prawicy jego, a kozły po lewej stronie. Wtedy król powie im po swojej prawicy: Przyjdźcie błogosławieni Ojca mego, odziedziczcie królestwo przygotowane dla was od założenia świata . Ja jest hungr Y i otrzymano wy mi mięsa; Byłem spragniony, a daliście Mi pić; Byłem obcym i przyjęliście mnie; Naga, a przyodzialiście mnie; Byłem chory i odwiedziliście mnie; Byłem w więzieniu i przyszliście do mnie.



Wtedy odpowiedź sprawiedliwy mu powiedzieć ing : Panie, kiedy zobaczył, że cię głód i doprowadza cię ? Lub spragniony i dałeś ci pić? Kiedy ujrzeliśmy cię obcym i zabraliśmy cię? Albo nago, i przyodział cię? Albo kiedy ujrzeliśmy, że jesteśmy chorzy, albo w więzieniu i przyszliśmy do ciebie? Król odpowie im i powie im: Zaprawdę , powiadam wam: Ponieważ uczyniłeś to jednemu z tych najmniejszych z moich braci, wy mnie to uczyniliście. Tedy rzecze do nich po lewej stronie: Odstąpcie ode mnie przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany dla diabła i jego aniołów; Bo byłem głodny, a r e

nie dali mi mięsa; Byłem spragniony i nie piłeś; Byłem obcym i nie przyjęliście mnie; nago, a nie przyodzialiście Mnie; chorych i w więzieniu, a nie odwiedziliście mnie. Wtedy odpowiedzą mu również: Panie, kiedy widzieliśmy, że jesteśmy głodni, głodni, obcy, nagie, chore, czy też w więzieniu i nie służyliśmy tobie? Wtedy odpowie im, mówiąc : Zaprawdę, powiadam wam: Ponieważ nie uczyniłeś tego jednemu z tych najmniejszych, nie uczyniłeś mi tego. A ci odejdą na karę wieczną; ale sprawiedliwi do życia wiecznego. "A wszyscy, którzy mieszkają na ziemi, będą go czcić (diabła) , którego imiona nie są zapisane w księdze życia Baranka zabitego od założenia świata ".




(Obj. 13: 8)
"I widziałem umarłych, małych i wielkich, stojących przed Bogiem; a księgi zostały otwarte, co jest księgą życia; a zmarłych osądzono z tego, co napisano w księgach według ich uczynków.
A morze wydało zmarłych, którzy w nim byli; a śmierć i piekło wydały zmarłych, które były w nich; i zostali osądzeni każdy według ich uczynków. A śmierć i piekło zostały wrzucone do jeziora ognia. To jest druga śmierć. A ktokolwiek nie został znaleziony w księdze życia, został wrzucony do jeziora ognia " (Obj. 20: 12-15). Jest to bardzo poważna sytuacja, w którejznajduje się terazDziewicowa Oblubienica Chrystusa
(i wszystkieChrześcijańskieKościoły).
Jezus czyni to bardzo jasne w historii 10 V irgins, że ci chrześcijanie , którzy obay Boże przykazania , które mogą być sumowane się w jednym zdaniu, „ miłujcie N eighbor jak kochasz siebie, dba o swego bliźniego jak dbasz o siebie.” Ci, którzy są posłuszni Bożemu przykazaniu i wykonują sprawiedliwe czyny, jakich dokonał Jezus, kiedy był tu na ziemi, przez wiele modlitw i umocnienie Ducha Świętego ;

będą mieli dość oliwy w swojej lampie, aby zobaczyć właściwą drogę, która prowadzi sprawiedliwych do życia wiecznego. Ci, którzy tracić wszystkie swoje talenty, czas i pieniądze grając kościelny e bardzo tydzień w pięknych zdobionych budynków, będąc rozrywkę i oglądając te same usługi rytualne, i modląc się te same powtarzające się modlitwy w kółko ; zostali poddani praniu mózgu i mają umysły przypalone jak za pomocą żelaznego pręta i otrzymali Znak Bestii, i zostali zwiedzeni, by oddawać cześć i służyć diabłu, a nie Bogu, który zajął miejsce w świątyni Boga, i powinien odejść na męki wieczne; sprawiedliwi do życia wiecznego . Mateusza 25: 41to46
"Wtedy też powie im po lewej stronie,

Odejdź ode mnie, przeklęty, na ogień wieczny, przygotowany dla diabła i jego aniołów ; Fo r byłem głodny, a wy g ave mi bez mięsa; Byłem spragniony, a daliście Mi nie pić; byłem przybyszem, a nie przyjęliście Mnie ; nagi, a nie przyodzialiście Mnie; chory i w więzieniu, a wy mnie nie odwiedziliście.
Wtedy odpowiedzą Mu również mówiąc: Panie, kiedy widzieliśmy, że jesteśmy głodni, głodni, obcy, nagi, chorzy, czy też w więzieniu i nie służyliśmy tobie?
Wtedy on jest NSW e r im mówiąc: Zaprawdę powiadam wam, gdyż wy nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, abyście zrobili to nie dla mnie.
A ci odejdą na karę wieczną; ale sprawiedliwi do życia wiecznego .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ewa zostaje omamiona "moralnie uwiedziona" przez Diabła.
 Post Napisane: 23 kwietnia 2018, o 10:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
ZNISZCZENIE KORZEŃ BABILONU I nastąpił inny anioł, mówiąc: Babilon upadł, upadł, to wielkie miasto, ponieważ wszystkie narody piją wino gniewu swego nierządu.



" PhotobucketTak jak wąż oszukał Eve, kusząc ją wszystkimi bogactwami i przyjemnościami, jakie ten świat ma do zaoferowania. Zawstydzając jej myślenie tak źle, że zaczęła czcić i służyć diabłu zamiast Bogu, który ją stworzył, i zaszła w ciążę ze złym dzieckiem Szatana. Tak samo kościół Nowego Testamentu był zagrożony utratą niewinności i usidleniem się w budowaniu wystawnych kościołów i katedr dla siebie, zdobiących się w fantazyjne szaty, kadzidło, perfumy, złoto i Jules. Diabeł podstępem nakłonił Eve do bliskiego związku z nim, obiecując jej, że jeśli zje z zakazanego owocu, stanie się jak bóg. A diabeł dotrzymał obietnicy. Ewa staje się boginią dziewiczej Matki wszystkich wielkich religii starożytnych gołębi przez cały czas,nawet do dnia dzisiejszego posąg Matki Dziewicy jest czczony i modlony do Boga, przez miliardy katolików na całym świecie.

Słowo "kobieta" oznacza "człowiek z łona".
Boginie matki były czczone w całej historii ze względu na ich zdolność do prokreacji. Niektóre religie Gołębi uważały, że Adam i Ewa nabyli zdolność do prokreacji w wyniku grzechu z wężem, starożytnym symbolem płodności.

Czy to tylko zbieg okoliczności, że Aszera , prominentna bogini płodności wśród sąsiednich kultów płodności Kanaanu, nosiła również tytuł "Matka wszystkich żyjących?" Czy to tylko zbieg okoliczności, że Ashera , podobnie jak Ewa, często przedstawiała się nago z wężem?

Czy to tylko zbieg okoliczności, że wąż był między innymi wybitnym fallicznym symbolem, czczonym jako bóg płodności wśród tych samych sąsiednich kultów płodności, nie wspominając o wielu, jeśli nie najbardziej prymitywnych religiach? Przedstawię więcej dowodów i zagłębię się w ten temat w Upadłych Aniołach Szatana, które urodziły Gigantów.
Spadłe anioły szatana rodzą gigantów

https://translate.google.com/translate? ... edit-text=

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ewa zostaje omamiona "moralnie uwiedziona" przez Diabła.
 Post Napisane: 23 kwietnia 2018, o 10:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Podobnie jak większość kobiet, Ewa chciała być piękna i żyć jak księżniczka, i być czczona przez mężczyzn jak egipska lub grecka bogini.

Diabeł zaproponował spełnienie wszystkich swoich marzeń i ziemskich pragnień.
To właśnie zepsuło jej myślenie, które zmusiło ją do pójścia na kompromis z jej moralnością i do podjęcia ryzyka bawienia się z diabłem, zamiast chodzić z Bogiem. Diabeł tkwi w kontroli wszystkiego wokół nas, system edukacyjny, korporacje, banki, telewizor, polityka, rząd, Wojskowy y , rozrywka, moda, muzyka, i tak nawet nasza religia.

"Drzewo poznania dobra i zła pośród ogrodu jest szatanem.
I Ewa bierze udział w zakazanym owocu, tracąc swoje dziewictwo "diabłu, zajściu w ciążę z dzieckiem szatana, zrodzeniu i wyzwoleniu ekstremalnego zła na świat.
Zauważ, że Ewa jest nazywana Matką wszystkich żyjących, ale Adam nie jest nazywany Ojcem wszystkich żyjących, zastanawiam się, dlaczego?

Jest to kolejna wskazówka, która mówi nam, że Ewa musiała mieć dzieci z innego źródła niż Adam i oczywiście źródłem była Diabeł.

Niektórzy wierzą, że kiedy Bóg powiedział szatanowi, że wprowadzi wrogość między "twoim potomstwem", odnosi się to do dziecka szatana (Kaina), które teraz nosi Ewa.
I "jej nasienie" On wskazywał, że było także drugie dziecko, które teraz nosiła, należało do Adama.
A ponadto zostało powiedziane, że w wyniku Ewy sprowadzającej dziecko Szatana na świat, jest ona odpowiedzialna za to, że szatan jest w stanie zniszczyć doskonałe stworzenie Boże, pozwalając mu wstrzyknąć swoje zło DNA w ludzką rasę.

EWA MA TWINY CAIN I ABEL W pierwszych dwóch wersetach z Księgi Rodzaju 4: 1 + 2 mówi: "I Adam poznał Ewę, swoją żonę, a ona poczęła i odsłoniła Kaina, i rzekła: Dostałem męża od Pana. I ona znowu się urodziła (nadal goła)



jego brat Abel. Abel był stróżem owiec, ale Kain był rumowiskiem ziemi. " Genesis 4: 2 2 " I znowu urodziła mu swego brata Abla, a Abel był pasterzem owiec, ale Kain był sterownikiem ziemi.
„ Znowu ” jest Strong słowo 3254 i to znaczy „ kontynuować ”. nadal w pracy, i urodziła Abel . Kain, syn szatana i Abel, syn Adama były bliźnięta dwujajowe, zostali wyprowadzeni z tego samego porodu.

Będziemy udokumentuj to jeszcze bardziej od Słowa Bożego.
Sprawdź u swojego lekarza, czy braterska bliźnięta mogą pochodzić od dwóch różnych ojców w czasie jednej ciąży, nazywa się to " nadpobudliwością ".







Dlaczego Ewa powiedziała, że ​​jej pierworodne dziecko, Kain, pochodziło od Pana ? Czy Ewa zdaniem Ca in został obiecany Mesjasza ziarno , które będzie podane do niej przez L ord , czy została ona stara się ukryć prawdę od Adama, który był prawdziwym ojcem, czy została ona po prostu uznając, że wszystkie dzieci są cudowne prezent stworzony w łonie przez Boga?

Myślę, że inną możliwością jest to, że Ewa została całkowicie oszukana przez Diabła i naprawdę uwierzyła, że ​​jest bogiem, i że dziecko pochodzi od niego, a ona też stałaby się bogiem, gdyby zjadła zakazany owoc i że będzie jego Królowa i ci mężczyźni przemyślani przez wszystkie wieki będą ją czcić jak boginię. Czytając te pierwsze dwa wersety rozdziału 4 większość ludzi naturalnie sądzi, że Adam znał swoją żonę Ewę, a ona poczęła i odsłoniła Kaina, a następnie Adam poznał ponownie swoją żonę Ewę, a ona poczęła, a dziewięć miesięcy później urodziła Abla. Ale Biblia nie wychodzi i mówi to, ale tak większość ludzi naturalnie założyłaby, że coś się wydarzyło. Ale czy istnieją dowody na to, że tak naprawdę nie miało to miejsca?



Sugerowano również, że Kain i Abel byli bliźniakami. Wiemy, patrząc na dokładne słowa użyte w oryginalnym tekście hebrajskim, że Kain i Abel byli bliźniakami. W języku hebrajskim mówi: A ona "dodała do" goła (dodała do narodzin Kaina, jego brata Abla ); słowo "dodane do" oznacza " kontynuowane lub kontynuowane ". Rodzaju 4: 1 " I Adam poznał Ewę swoją żonę, a ona poczęła i odsłoniła Kaina, i rzekła:" Otrzymałem człowieka od Pana ". I znowu ( kontynuowane ) , aby odsłonić jego brata Abla i Abel był pasterzem trzód, a Kain był rolnikiem.” Byli więc bliźniętami ze strony matki.

Słowo "ponownie" w tekście hebrajskim brzmiało "Yacaph" # 3254 w hebrajskim słowniku Strong; "kontynuować, począć ponownie, aby nadal robić to samo." Co się dzieje, gdy kobieta rodzi jedno dziecko, a "kontynuuje robić to samo", co robi? Oczywiście, ona ma bliźnięta. To nie są bliźniaki jednojajowe, które Eve wyznaje, bo mieli dwóch różnych ojców. Adam nazwał pierworodnego syna Ewy "Kainem ". Nazwa Cain oznacza nabyte , bo był nie zrodzony syn Adama; był tylko synem, który nabył

. Imię Abel oznacza "oddech" lub "opary", coś, co widzisz przez krótki czas, jakbyś wdychał zimne powietrze, jedną sekundę, a potem nagle znika. Teraz, jeśli spojrzeć na genealogię Adamsa, zgadnij, kogo nie znajdziesz, (Kain). Więc jeśli go nie ma, a nie jest nim, odtąd nie jest synem Adamsa. Prawo pierworództwa zawsze należy wyłącznie do pierworodnego syna (Rdz. 43: 33; 48: 8-19). Dlaczego Kain, który był pierworodnym (Gen.4: 1), nie wspomniano w księdze pokoleń Adama . Ponieważ Pierwotny Testament Nowego Testamentu wyraźnie stwierdza, że ​​Kain urodził się z (zrodzony, "powstał"), "ten niegodziwy"

(I Jana 3:12). Rozdział 5 Genesis podaje nam linię Adama. a rozdział 4 Księgi Rodzaju podaje nam linię Kaina.
Juda 14 stwierdza, że ​​Henoch był siódmym od Adama.
Gdyby Kain był Adamem, Henoch nie mógł być siódmym; powinien być ósmym, licząc od Adama.

Liczne historie poparte dowodami medycznymi dowodzą bez cienia wątpliwości, że kobieta może mieć bliźnięta w wyniku seksu z dwoma różnymi mężczyznami, w ciągu kilku dni od siebie . Nd jeśli mężczyźni są z dwóch różnych ras, jedno z dzieci może być urodzony z ciemną skórą i innym światłem .

Zostało to udowodnione w wielu sprawach sądowych z testów krwi DNA, że dwoje dzieci spłodził dwóch różnych mężczyzn , a może być pomyślany tak samo jak dwa lub trzy dni od siebie, a być urodzony na ten sam dzien.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ewa zostaje omamiona "moralnie uwiedziona" przez Diabła.
 Post Napisane: 23 kwietnia 2018, o 10:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
MITOCHONDRIAL EVE

Naukowcy wyodrębnili DNA ze 147 łożysk z kobiet wszystkich ras i obszarów geograficznych na pięciu kontynentach świata. Co ciekawe, całe ludzkie mitochondrialne DNA jest dziedziczone i przekazywane wyłącznie przez nasze matki do ich potomstwa. Wyniki tego badania wniosły potężny i ujawniający wniosek: każdy z nas, jako część rasy ludzkiej, może prześledzić naszą linię z powrotem do jednej kobiety, nazywanej "mitochondrialną Ewa". To dochodzenie wywołało ogromne kontrowersje, a później wiele prób zdyskredytować swoje wnioski. Chociaż usiłowano podważyć twierdzenia, że ​​wszystkie różne rasy, przez cały czas, wydają się być związane z tą "pierwszą kobietą", podstawowe założenie, że nasze geny pochodzą od "jej", nadal pozostaje niekwestionowane.

Ta szalona opowieść o pierwszej kobiecie uwiezionej przez węża w trawie nie jest trudniejsza do uwierzenia, niż kobieta pociągająca męski tyłek lub rozmiar jego węża w buszu. Lub mężczyzną uwiedzionym przez kobietę, która oferuje mu możliwość posmakowania soczystych jabłek i wspięcia się na brzoskwiniowe drzewo. Kiedy król Salomon napisał o pięknie swojej "królowej dziewicy" w Pieśni nad Salomonem 7: 3-14. On opisuje ją metaforycznie jako "piękne drzewo owocowe"! "Twoje piersi są jak dwie młode sarny, które są bliźniakami. Twoja szyja jest jak wieża z kości słoniowej. Twoje oczy przypominają baseny rybne w Cheszbonie ... Ich wzrost przypomina palmę, a twoje piersi dwa grona winogron.



Powiedziałem: pójdę do palmy, wezmę twoje gałęzie. Teraz także twoja pierś będzie jak grona winnego krzewu i zapach twego zapachu jak jabłka. A dach twoich ust jak najlepsze wino ... Chodź, mój ukochany, pozwól nam pójść na pole ... Wstańmy wcześnie na winiarze. Zobaczmy, czy winorośl się rozwinęła, czy GRAPE BLOSSOMS otworzyły się, a POMENGRANATY zakwitły. Tam dam ci moją miłość. Dałbym Wino do wypicia, sok z MOICH POMENGRANATÓW. Pod jabłonią PRZEGAPALIŚMY CIEBIE ... Ty, który mieszkasz w ogrodach ... Pośpiesz się, mój umiłowany i bądź jak gazela lub młody jeleń na GÓRACH PRZYPRAW. "



Kobieta jest jak piękny kwiat, który otwiera jej płatki. A potem przychodzi ciężko pracująca, ruchliwa mała pszczoła, która nie może się oprzeć miodowi i słodkim perfumom jej wysłanej. I on wchodzi do niej i kilka razy ociera się o nią, pozostawiając pyłek i obnaża owoce. DRZEWO W ŚRODKU OGRODU EDENA JEST SZATANA To drzewo poznania dobra i zła, które jest pełne zakazanego owocu, jest dziś wszędzie wokół nas i zawsze zawierało ukryte przesłanie seksualne. Oznacza to, że Adam i Ewa otrzymują swoją wiedzę na temat seksu od Lucyfera, a nie od Boga.






Bóg najwyraźniej chciał, aby Adam i Ewa czekali i osiągnęli dojrzałość, zanim będą mieli związek seksualny, a dzieci będą mężem i żoną
.

Bóg celowo nadał temu drzewu ukryte znaczenie, aby ukryć temat, który większość dorosłych uznałaby za niemoralne lub niewłaściwe do dyskusji wokół dzieci w szkole niedzielnej.
Prawdopodobnie nigdy nie usłyszysz, że naucza się go w kościele, w szkółce niedzielnej lub w dogłębnej biblijnej nauce w swoim prywatnym domu.
Jest to nie tylko "zakazany owoc, ale także zabroniony podmiot" i niewielu ludzi kiedykolwiek dowie się, jaki był prawdziwy grzech pierworodny w ogrodzie Eden.
Mówię o „diabeł wiedząc Eve dokładnie przed jej małżeństwo z Adamem zostało skonsumowane .
I Adam«KN o, skrzydło»żonę Ewę po raz pierwszy, kiedy zaproponował mu owoce.

Lucyfer to Drzewo Wiedzy o dobru i złu, i to przez niego przeciętny nastolatek zdobywa większość swojej wiedzy na temat aktów seksualnych, które są zarówno dobre, jak i złe. Ponieważ niektóre rzeczy, które są wykonywane za zamkniętymi drzwiami, są tak złe, że Bóg mówi, że nie można o nich mówić nawet wśród chrześcijan ani publicznie. Bóg opowiada historię z Księgi Ezechiela 31: 3 do 18, która odkrywa prawdziwą tożsamość "drzewa poznania dobra i zła" pośrodku ogrodu, którym jest "Szatan".



W Ogrodzie Eden było drzewo, którego wysokość wyniosła ponad wszystkie inne drzewa polne. A jego wielkość była piękna, a jego gałęzie stały się długie, ponieważ jego korzenie były przy wielkich wodach. I wszystkie ptactwo niebieskie uczyniły gniazda w swoich gałęziach, a pod jego gałęziami wszystkie zwierzęta polne wydały swe młode, a pod jego cieniem zamieszkały wszystkie wielkie narody.

A jego wielkość i gałęzie były tak piękne, że zazdrościły mu wszystkie inne drzewa w Bożym Ogrodzie.

Dlatego tak mówi Pan Bóg; Ponieważ podniosłeś ich na wysokości, a jego serce podnosi się na wysokość; Wydałem go w ręce potężnych pogan; i oni z pewnością sobie z nim poradzą. Wypędziłem go za jego niegodziwość.

A obcy, straszni z narodów odetną go i zostawią na górach, a wszystkie jego gałęzie upadną we wszystkich dolinach. Wszystkie drzewa polne opłakują go i zemdlały. I Bóg sprawił, że narody się trzęsły przy dźwięku jego upadku, kiedy rzuciłem go do piekła z tymi, którzy schodzą do dołu. A ci, którzy byli jego bronią, którzy mieszkali pod jego cieniem pośród pogan, poszli razem z nim do piekła, do tych, którzy zostali zabici mieczem.

Do kogo był podobny w wielkości i chwale pośród drzew Edenu ?
A ty będziesz sprowadzony z drzewami Eden do niższych części ziemi.
To jest Faraon i cała jego rzesza , mówi Pan Bóg.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ewa zostaje omamiona "moralnie uwiedziona" przez Diabła.
 Post Napisane: 23 kwietnia 2018, o 10:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Drzewo poznania dobra i zła pośród ogrodu jest szatanem. I stał się największym najpiękniejszym ze wszystkich drzew w ogrodzie, ponieważ zasadził się na mnóstwie wód. Woda reprezentuje Słowo Boże, a szatan stał się bardzo piękny, bogaty i potężny, ponieważ rozszerzył swoje korzenie na wszystkie religie świata. Ta historia dotyczy nie tylko Adama i Ewy, ale także szatana i jego infiltracji świata polityki i religii. Jego zła linia produkowała wiele antychrystów na przestrzeni wieków, i użyła rządów i kościołów ogromnego bogactwa, aby zniewolić narody, tak jak faraonowie zrobili Egiptowi. Ale myślę, że ta historia jest jednym z najbardziej otrzeźwiających pism świętych w Biblii, ponieważ mówi, że ramiona drzewa szatana,ludzie, którzy wykonali swoją brudną robotę, zostaną zrzuceni razem z nim do piekła . Chrześcijanie, kiedy zamierzacie OBUDZIĆ?

Za każdym razem, gdy dajesz pieniądze tym zamożnym organizacjom religijnym, czynisz diabła bogatszym i potężniejszym. Ale za każdym razem, gdy dajesz swoje pieniądze bezpośrednio ubogim, jak nakazał nam Bóg, kończę na Bogu, a Bóg obiecuje, że zawsze będzie nam płacił. Księga Przysłów 19:17 Kto się lituje nad ubogim, użycza Panu; a to, co dał, zapłaci mu ponownie. Prz 28:27 Kto nie daje ubogim, nie zabraknie; ale kto kryje oczy hilarowe, będzie miał wiele przekleństw. CAIN POWIEDZIAŁ, CZY JESTEM MY SZEFEM BROTHER ?




W wyniku uwiedzenia przez diabła Ewa, Matka całej ludzkości, zaszła w ciążę z synem Lucyfera, Kainem.
Pierworodnym synem Adama był Abel, o którym Bóg mówi, że był człowiekiem sprawiedliwym.
Nasienie Adama stanie się linią, przez którą narodziłby się "Chrystus" (to znaczy Mesjasz).
Czy nasienie Diabła Kaina nienawidziło Abla Bożego nasienia? Powiedziałbym tak, Kain nienawidził Abla tak bardzo, że go zabił. Pamiętaj: prawo Boże mówi, że każde żywe nasienie wyda po swoim rodzaju (Rdz 1: 11-12, 21, 24-25 por. 1:26).
Jeśli morderczy czyn Kaina nie pochodzi od Boga, to od kogo Kain odziedziczył te cechy? 1 Jana 3:12 brzmi "...

Kain był tego złego i zabił jego brata . Kain był jak jego ojciec szatan, który był mordercą od samego początku, a Kain zabił swego przyrodniego brata Abla. Jezus powiedział, że Szatan "był mordercą od samego początku" i że "jest kłamcą, a jego ojcem" (Ew. Jana 8:44). Jego buntownicza natura objawiła się w Kainie, gdy Kain wyzywająco odpowiedział Bogu, mówiąc: "Czyż jestem stróżem brata mego?"
Te same cechy osobowości są wystarczająco dowód, że Kain mógł nie zostały syn Adama i wielki syn Boga. W Ewangelii Jana 8:44 czytamy

Wy jesteście z waszego ojca diabła” The słowo ek w greckim oznacza „z”. To przyimek ek oznacza pochodzenie. Wy jesteście z ojca diabła. "A pożądliwości ojca waszego uczynicie. Był mordercą od samego początku i nie mieszkał w prawdzie, ponieważ nie ma w nim prawdy. Kiedy mówi kłamstwo, mówi o swoim, ponieważ jest kłamcą i OJCEM. " Jezus wychodzi z miejsca i mówi to wyraźnie" Twój ojciec "jest diabłem, a On mówi to dwa razy w jednym zdaniu za absolutne przejrzystość. Twój ojciec tutaj nie oznacza po prostu, że są jak szatan, jak wielu przypuszcza, ale raczej, że szatan jest dosłownie ich przodkiem i ich protoplasta.

I powiedzieli coś Jezusowi w odpowiedzi na jego zarzuty, co jest bardzo interesujące. "Odpowiedzieli i rzekli mu: Abraham jest naszym ojcem. Jezus im rzekł; gdybyście byli dziećmi Abrahama, wykonywaliście dzieła Abrahama. Ale teraz chcecie mnie zabić, człowieka, który powiedział wam prawdę, o której słyszałem o Bogu; to nie Abraham. Wy robicie uczynki swojego ojca. Wtedy rzekli do niego: " Nie rodzimy się z rozpusty ; mamy jednego Ojca, nawet Boga! " O rozpuście, o której mówili ci ludzie, było nierząd między Ewie a Wężem. Rozumieli, że Jezus sugeruje, że Ewa miała nieślubne dziecko i że były one nasieniem diabła, a nie Adamem i Abrahamem. Upadek ludzkości rozpoczął się od stosunku seksualnego między Ewą i "Wężem".

Apostoł Jan także wiedział, co wydarzyło się w ogrodzie Eden. Napisał, Ja Jan 3: 10-12 "W tym objawiają się dzieci Boże i dzieci diabła: ten, kto nie ma sprawiedliwości, nie jest z Boga, ani ten, który nie kocha swego brata. Jest to bowiem przesłanie, które słyszeliście od początku, abyśmy się wzajemnie miłowali. Nie jako Kain, który był niegodziwcem, i zabił jego brata. I dlatego go zabił? Ponieważ jego własne uczynki były złe, a sprawiedliwy jego brat. " Zauważcie w tym kluczowym wersecie listu Jana, że Kain wyszedł " z tego złego ". W tym oświadczeniu Jan nigdy nie mógł powiedzieć, że Kain wyszedł z Adama Adam nie był zły ani nie był nazywany niegodziwcem, którego synem był Kain Według spisanego Słowa Bożego, Adam był sprawiedliwym człowiekiem W poprzednim rozdziale Jan napisał o wierzących . . . ponieważ przezwyciężyłeś niegodziwca " (1 List Jana 2:13, 14)." Ponownie, Jan odnosi się do Diabła jako "niegodziwca", jak to opisano w wielu innych miejscach Pisma, a Kain był dzieckiem Diabeł, nie Adam!


Jezus wyraźnie powiedział przywódcom religijnym: "Nie jesteście z Mojego Ojca, jesteście z waszego ojca, diabła", a wy czynicie pożądliwości waszego ojca. Od samego początku był mordercą i nie mieszkał w prawdzie, ponieważ nie ma w nim prawdy. Kiedy mówi kłamstwo, mówi o swoim, bo jest kłamcą i ojcem tego. Ci ludzie byli potomkami Lucyfera, a Kain był ich Ojcem, a nie Adamem. A zasłona, która została umieszczona nad ich oczami, została nagle zerwana przez prawdę, która była zawsze obecna, ukryta od początku czasu.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ewa zostaje omamiona "moralnie uwiedziona" przez Diabła.
 Post Napisane: 23 kwietnia 2018, o 10:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
vPSZENICA I TARES

W Ew. Mateusza 13: 24-30 i 37-43. Jezus wyjaśnia swoim uczniom przypowieść o "Pszenicy i kąkolu". Mówi: "Wypowiem wszystko, co zostało powiedziane w tajemnicy przed powstaniem świata". Jezus odesłał mnóstwo ludzi i wszedł do domu, a jego uczniowie przyszli do niego, mówiąc: "Wyjaśnij nam przypowieść o kąkolu na polu".

Czy uważasz, że to tylko zbieg okoliczności, że wybrali tę jedną specyficzną przypowieść dla wyjaśnienia? Żadna ta przypowieść nie jest bardzo ważna, aby poznać ukryte znaczenie, aby zrozumieć Biblię i wiedzieć, co się dzieje na świecie!

Inna przypowieść doniosła im, mówiąc: Królestwo niebieskie podobne jest do człowieka, który zasiał dobre nasienie na swoim polu. Lecz gdy ludzie spali, przyszedł jego wróg i zasiał kąkol między pszenicę, i odszedł. Ale gdy ostrze wyskoczyło i wydało owoc, pojawił się też kąkol. Przyszli więc słudzy gospodarza i rzekli do niego: Panie, czy nie posiałeś dobrego ziarna na swoim polu? Skąd to ma kąkol? Powiedział im, że wróg to zrobił. Słudzy rzekli do niego: Czy chcesz, abyśmy poszli i zgromadzili je? Ale on powiedział: Nie; abyś nie zbierał kąkolu, a wraz z nim wykorzeniliście pszenicę. Pozwólcie obydwom rosnąć razem aż do żniwa; a w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw kąkol i zwiążcie go w snopki, aby je spalili, ale zebrajcie pszenicę do mojej stodoły ...

Odpowiedział im i rzekł: O, że SOWAĆ DOBRE NASIONA JEST SYNEM CZŁOWIEKA. POLE TO ŚWIAT; DOBRE ZIARNO SĄ DZIECI KRÓLESTWA; ALE TARES SĄ DZIECIMI "WICKED ONE ;" WROGA, KTÓRA SZYNA JEST DIABŁA; żniwo jest końcem świata; a żniwiarzami są anioły. Jako tedy zebrano chrust i spalono go w ogniu; tak będzie na końcu tego świata. Syn Człowieczy pośle swoich aniołów i zbiorą ze swego królestwa wszystko, co obrazi, i tych, którzy czynią nieprawość; I wrzucą je w piec ognisty; będzie płacz i zgrzytanie zębów. Wtedy sprawiedliwi lśnią jako słońce w królestwie Ojca swego. Kto ma uszy do słuchania, niechaj słucha.

Spójrzmy na wyjaśnienie Chrystusa, które wyjaśnia, co wydarzyło się na początku świata i przeczytaj o ziarnie (spermie), które zostało zasiane.

Jezus objawia, że ​​On (Jahwe) spłodził dobre nasienie (pszeniczne dzieci Boże) i że kąkol (chwasty i ciernie) został spłodzony przez diabła. Kiedy czytasz historię Nowego Testamentu o niewidomym, który nagle otrzymał wzrok, pierwszą rzeczą, którą zobaczył jest "ludzie jak drzewa, chodzenie" ma to znacznie głębsze znaczenie, Bóg próbuje otworzyć nasze oczy na fakt, że są dwa różne nasiona lub (linie krwi) na świecie. Ci, którzy produkują dobry owoc będący dziećmi Boga i ci, którzy wytwarzają złe rzeczy, które są dziećmi diabła. Porównując te dwa, wyglądają bardzo podobnie, na przykład drzewo szalbowe wygląda bardzo podobnie do choinki jodłowej, ale korzenie cykuty są śmiertelną trucizną. Trawa żyta przypomina pszenicę, ale jej nasiona są silną trucizną nasenną, która po zjedzeniu wywołuje drgawki, a nawet śmierć. Ma ono bliskie podobieństwo do pszenicy, dopóki ucho się nie pojawi i dopiero wtedy można odkryć różnicę. Wybrani przez Boga nazywani są "Cedrami Libanu", ponieważ korzenie cedru sięgają tak głęboko, jak wysokie jest drzewo, a zatem drzewa te nie mogą być łatwo wstrząśnięte ani wyrwane z korzeniami. Wewnątrz drewna jest krwawa czerwień i nie gnije jak inne lasy, które są symbolem tych, którzy mają krew Jezusa Chrystusa w ich żyłach, która daje nam życie wieczne.

Czy słyszycie, co Jezus mówi? Czy jesteście jednym z Bożych dzieci z uszami, które są chętne do słuchania? Czy zatwardziłeś swoje serce i zatkałeś uszy mówiąc, że "nie wierzysz, że kochający Bóg może wtrącić złych ludzi do piekła?" To jest coś, co jest sprzeczne z twoimi osobistymi przekonaniami, ponieważ myślisz, że byłbyś o wiele bardziej miłosierny niż Bóg !

Bóg jest święty i obiecał ukarać wszystkich, którzy mają innych ; "ZMARTWYCHWSTANIE JEST MOIMI, BĘDĘ REPAY" - mówi Pan ; oko za oko , za ząb za ząb, życie za życie.
Bóg nie chce odpuszczać grzechów, chyba że prawdziwie żałuje i prosi Jezusa o przebaczenie i pomoc, aby odwrócić całe swoje życie .

Biblia bardzo wyraźnie mówi o tym fakcie.
Żałosne dzieci Szatana (kąkol) zgromadzą się pod koniec czasów i staną przed sądem Jezusa Chrystusa, a gdy zostaną uznani winnymi związanymi i wrzuconymi do jeziora ognia razem ze wszystkimi, którzy wykonują jego brudną robotę, i jego upadłe kąty.

"Syn Człowieczy pośle swoich aniołów, a oni zbiorą ze swego królestwa wszystko, co obrazi, i tych, którzy czynią nieprawość, i wrzucą ich do pieca ognia: będzie płacz i zgrzytanie zębów".

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ewa zostaje omamiona "moralnie uwiedziona" przez Diabła.
 Post Napisane: 23 kwietnia 2018, o 10:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Grzechy niemoralności

Pomyśl o tym przez chwilę. Co skutkowało grzechem niemoralności Eve? Doprowadziło to do powstania linii rodowej szatana, a jej kara za niemoralność spowodowała straszliwy ból i udrękę w czasie porodu oraz morderstwo jej niewinnego dziecka, Abla. Pomyśl o poczuciu winy i udręce psychicznej, którą musiała przejść Ewa, gdy jej najstarszy syn zabił młodszego; a potem została wygnana z jej oczu na zawsze. To musiało przynieść niewiarygodny smutek Ewy; tylko matka mogła zrozumieć, co naprawdę oznacza "smutek". Nie różni się to od wszystkich niemoralności i aborcji zachodzących obecnie w świecie, które powodują co roku morderstwa milionów niewinnych dzieci. Pomyśl o poczuciu winy i umysłowej udręce, jakie musi to przynieść wszystkim mężczyznom i kobietom odpowiedzialnym za zabijanie własnych dzieci.

Wolna miłość lat 60-tych jest dobrym przykładem tego, jak diabeł uwodzi młodsze pokolenie, używając muzyki, tańca, psychodelicznych narkotyków i alkoholu, aby promować eksperymenty i rozwiązłość seksualną, iw rezultacie tempo aborcji gwałtownie wzrosło, zmieniając ten kraj w krwawy ofiarny holokaust. Za każdym razem, kiedy dokonuje się aborcja w tym kraju, jest to tak, jakby rodzice składali swoje dziecko diabłu, by je rozerwać żywcem lub spalić na śmierć w roztworze soli przez diabelskich rzeźników.

Bóg nakazał Adamowi i Ewie, aby byli "płodni i rozmnażali się", więc nie ma sensu, aby Bóg karał kobiety przez cały czas, czyniąc rodzicielstwo tak bolesnym doświadczeniem bez ważnego powodu. Wydaje się to mocno sugerować, że grzech Eve mógł mieć coś wspólnego z seksem przedmałżeńskim i nieślubną ciążą.
Ponownie myślę, że jest całkiem możliwe, że powodem, dla którego kara Boga wobec kobiet jest ból w porodzie, jest ich niemoralność i liczne przedmałżeńskie związki, a także zabójstwa milionów niewinnych dzieci każdego roku.

Bóg mówi do niewiasty: "Bardzo pomnożę twój smutek i twoją koncepcję; w smutku będziesz rodzić dzieci, a twoje pragnienie będzie dla twego męża, a on będzie panował nad tobą. " To dostarcza jeszcze więcej dowodów, że łono kobiety było przedmiotem przekleństwa Boga.

"Straszliwe przekleństwa Boga wobec kobiet" musiały mieć coś wspólnego z jej niemoralnym zachowaniem i nieuprawnioną koncepcją, nie tylko z powodu jedzenia niektórych "zakazanych owoców".
Jednak pomimo bólu, jej "pragnienie" nadal będzie rodzić dzieci jej męża, nawet jeśli będzie musiała znieść wielkie cierpienie, aby to zrobić.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ewa zostaje omamiona "moralnie uwiedziona" przez Diabła.
 Post Napisane: 23 kwietnia 2018, o 10:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
OCZU DO OCZU I ZĘBÓW DLA ZĘBÓW

Większość kaznodziejów wierzy, że upadek ludzkości był jedynie wynikiem nieposłuszeństwa Adama i Ewy do Bożego przykazania, ale grzech pierworodny był czymś znacznie poważniejszym.
Bóg mówi: Zemsta jest moja, spłacę!
Jego Sprawiedliwość wymaga:
"Dasz życie za życie, oko za oko, ząb za ząb, rękę za rękę, stopę za stopę, pieczenie za pieczenie, ranę za ranę, pasek na pasek. " (Wj 21: 23-25 ​​patrz Obj.13: 10).
Ma się rozumieć, że to jedzenie owocu dosłownego drzewa spowodowało upadek całej ludzkości.

Naprawdę, było to coś więcej niż nieposłuszeństwo przykazaniu Bożemu, ale poważny akt został popełniony w taki sposób, że konieczne było, aby przelać krew Jego Syna, Jezusa Chrystusa, jako lekarstwo na ten straszny grzech.
Tak więc krew niewinnej osoby musiała być uwikłana w Upadek ludzkości, inaczej Bóg nie wymagałby KREW INNOCYJNEJ OSOBY - Jego Jednorodzonego Syna - aby przelać grzechy ludzkości. (Przeczytaj Hebrajczyków 9:22 i Ew. Mateusza 26:28 - krew za krew).
Niemoralność Ewy spowodowała zamordowanie jej niewinnego syna, Abla; podobnie jak niemoralność całej ludzkości co roku powoduje aborcje i morderstwa milionów niewinnych dzieci.
Dlatego też sam Bóg musiał umrzeć, aby zadośćuczynić za grzechy wielu.

Grzech pierworodny, który tak bardzo przestraszył Adama i Ewę, nadal dotyka każdego z nas dzisiaj. To drzewo pełne tego zakazanego owocu znajduje się w centrum wszystkiego, co widzimy reklamowane w otaczającym nas świecie.
Młodsze pokolenie jest zachęcane przez system edukacyjny, przemysł filmowy i telewizyjny do nawiązania stosunków przedmałżeńskich.
Tragicznie widzimy filmy w telewizji przez cały czas, które zachęcają mężczyzn i kobiet do uprawiania seksu poza małżeństwem.

Wiele osób zdecyduje się na ukąszenie jednego z owoców na tym zakazanym drzewie, ale później zdecyduje, że już go nie chce, odrzuca na bok, pozostawiając ją w brudzie, by zgnił, podczas gdy on woli skosztować zakazanego owocu. innego.
Jeśli kobieta pozwala mężczyźnie na ugryzienie jej owoców przed ślubem, zawsze ryzykuje odrzucenie i trwale się boi do końca życia.

Nie tylko traci ona swoją niewinność i dziewictwo, ale także ryzykuje, że stanie się duchowo i emocjonalnie tym, co niektórzy mogą uznać za zniszczone dobra.
Działa to w obie strony; Podobnie w Księdze Przysłów 30:20 czytamy:
"taka jest droga kobiety cudzołożnej, ona je i wyciera usta, i mówi: Nie uczyniłem niegodziwości".
To Przysłowie jest dobrym przykładem tego, jak jedzenie zakazanego owocu jest symbolicznym sposobem opisywania seksu poza małżeństwem.
Podobnie jak cudzołożna kobieta je i wyciera usta, mówiąc, że nie zrobiłem nic złego, jest to bardzo podobne do tego, co zrobiła Ewa, co spowodowało katastrofalne konsekwencje.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ewa zostaje omamiona "moralnie uwiedziona" przez Diabła.
 Post Napisane: 23 kwietnia 2018, o 10:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
NIEOMYLNE SŁOWO BOŻE

Większość pastorów kościoła dzisiaj spróbuje obalić tę teorię Ewy uprawiającą seks z diabłem, wskazując na Genesis 4: 1, która mówi:

"I Adam poznał Ewę swoją żonę, a ona poczęła i urodziła Kaina, i powiedziała, że ​​dostałem człowiek od Pana. "

Biblia wydaje się całkiem jasne, mówiąc, że Adam uprawiał seks z żoną Eą, a ona poczęła i wychowała Kaina.
Dzisiaj wielu kaznodziejów przysięgnie swoim zgromadzonym, że Biblia Króla Jakuba jest nieomylnym Słowem Bożym, ale każdy prawdziwy student Biblii powie wam, że tak nie jest!
Wielu pastorów twierdzi, że Biblia Króla Jakuba jest natchniona przez Boga i bezbłędna. Jest to całkowicie prawdziwe w przypadku oryginalnych manuskryptów greckich i hebrajskich, ale nigdy nie można powiedzieć o wielu zanieczyszczonych angielskich przekładach Biblii, które mamy dzisiaj, które zawierają setki błędnie przetłumaczonych słów.
Niektórzy uważają, że używanie synonimów słowa lub parafrazy nie zmienia w znacznym stopniu znaczenia Słowa Bożego, ale tak właśnie jest.

Bóg pisze w kodzie iw przypowieściach, a bez dokładnych słów, których użył Bóg, nigdy nie będziesz w stanie zobaczyć ani odblokować prawdziwego znaczenia i ukrytych historii w opowieści.

W rzeczywistości po porównaniu 12 pierwszych pierwszych angielskich tłumaczeń Biblii z oryginalnym hebrajskim i greckim, stwierdziłem, że Biblia Wycliffe'a z 1380 r.
Jest dokładniejszym angielskim tłumaczeniem Biblii niż król Jakub, który został opublikowany w 1611 r. Każdy, kto twierdzi, że Angielskie tłumaczenia Biblii, których używamy dzisiaj w naszych kościołach, są natchnione przez Boga i bezbłędne, są po prostu niewykształcone lub kłamcą.
W porównaniu z oryginalnym tekstem greckim i hebrajskim, który jest jedynym nieomylnym Słowem Bożym, Biblia Króla Jakuba zawiera kilka pominięć i wiele słów pominiętych, które doprowadziły do ​​tego, że wiele fałszywych doktryn i fałszywych ewangelii zostało wygłoszonych.

Ale nie bój się, że Bóg chroni 100% Czystości Jego Słowa, aby wszystkie pokolenia mogły ją odkryć. Każda historia w Biblii to w rzeczywistości trzy historie ukryte w jednym.
Niewiele osób wie o tym, ale kiedy Bóg pisze jakąś historię, zawsze pisze w trzech wymiarach rozkoszując się tajemnicami przeszłości, teraźniejszości i przyszłości w tym samym czasie. W ten sposób wiemy, że historia została napisana przez Boga, a nie przez ludzi. Żaden człowiek na ziemi nie może tak pisać!

Ale nie można zobaczyć tych ukrytych historii lub odblokować tych ukrytych prawd bez dokładnych słów oryginalnego tekstu. Dzieje się tak dlatego, że Bóg zawsze pisze w przypowieściach, a wiele słów i zwrotów, których Bóg używa w Biblii, ma podwójne znaczenie i tak Bóg ukrywa prawdę przed niektórymi, jednocześnie objawiając swoją prawdę innym, używając Swego Świętego Ducha, aby doprowadzić nas do inne pisma święte w Biblii, które mówią o tym samym przedmiocie. Bóg celowo rozproszył swe tajemnice w całej Biblii, tak że musicie przeszukać Pismo Święte, tutaj trochę, trochę tam, aby móc złożyć wszystkie kawałki układanki razem.

Boże dzieci rozumieją duchową prawdę, że Duch Święty szepcze każde słowo, które napisali Prorocy i Apostołowie, i że oryginalne historie, bez względu na to, jak niewiarygodne mogą się wydawać, są w 100% prawdziwe i bezbłędne! Sześćdziesiąt sześć oddzielnych książek autorstwa około trzydziestu trzech różnych proroków, przez okres około 1584 lat, obejmujących wydarzenia od początku czasu do chwili obecnej, przez ponad 6000 lat historii.
I Bóg cudownie zmanipulował życie milionów ludzi, którzy byli zaangażowani w te historyczne wydarzenia, tak aby każda historia służyła nie tylko jako ostrzeżenie dla tych, którzy praktykują zło, ale jako ukryta historia dla nas o Jezusie Chrystusie i o tym, jak możemy być niewolnik.

To właśnie sprawia, że ​​Biblia jest wyjątkową jedyną w swoim rodzaju książką.
Żadna inna książka na świecie nie powie ci o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości ze 100% dokładnością.
I tak Bóg daje nam wiarę, aby wiedzieć bez cienia wątpliwości, że wszystko w Biblii jest prawdziwe, a nie mitem.
I chociaż Żydzi będą twierdzić, że Jezusa nie można znaleźć nigdzie w Starym Testamencie, twoje oczy zapalą się i wystrzelą szeroko, kiedy zaczniesz widzieć Jezusa ukrytego na każdej stronie.
"Wiara przychodzi przez słuchanie i słuchanie przez słowa Boga".
Ale bez dokładnych słów, których użył Bóg, kiedy pisał opowiadania, nie można odkryć tych ukrytych skarbów, bo Bóg pisze w przypowieściach i bez przypowieści, że nie pisze .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ewa zostaje omamiona "moralnie uwiedziona" przez Diabła.
 Post Napisane: 23 kwietnia 2018, o 10:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
PRZESZKOLONE MORZE PRZEWOZY

Zwoje znad Morza Martwego są jednymi z najstarszych kopii oryginalnych Pism, jakie kiedykolwiek znaleziono. Pochodzą one z czasów Jezusa Chrystusa i zostały znalezione w glinianych słojach w jaskiniach, które znajdują się w odległości krótkiego spaceru od miejsca, gdzie Jan Chrzciciel, ochrzczony Jezus w Jordanie. Wielu uczonych uważało, że wyznawcy Jana Chrzciciela żyli w tych jaskiniach.

Wśród tych starożytnych zwojów znad Morza Martwego było aramejskie tłumaczenie hebrajskiej Biblii zwanej Targum Jonatana. Słowo Targum oznacza po prostu "tłumaczenie", które zostało napisane o tym, że reszta Żydów powróciła z Babilonu do Jerozolimy z plemion Judy, Beniamina i Lewiego. Jest to najstarsza kopia starożytnych pism, jakie kiedykolwiek znaleziono i sugeruje, że tłumaczenie, które mamy dzisiaj w Księdze Rodzaju 4: 1, mogło zostać zmienione. Jezus i jego uczniowie mówili aramejskim dialektem, więc ma sens, aby Aramejskie tłumaczenie pism świętych znalazło się wśród zwojów znad Morza Martwego. Był to popularny język Palestyny ​​w czasach, gdy żył Jezus. Książki Ezdrasza i Daniela powstały częściowo w zachodnim dialekcie aramejskim.

W Księdze Rodzaju 4: 1 czytamy: " A Adam znał swoją żonę Ewę, która była w ciąży od Sam-ma-el. (Co w języku hebrajskim oznacza" trucizna boga "" Szatan "), a ona poczęła i odsłoniła Kaina Był podobny do niebiańskich istot, a nie jak ziemskie istoty, i powiedziała: Dostałem człowieka od anioła Pańskiego ".

Palestyński Targum z Księgi Rodzaju 4: 1 mówi: "A Adam znał swoją żonę Ewę, która pragnęła Anioła, a ona poczęła i odsłoniła Kaina, a ona powiedziała:" Nabyłem "człowieka, anioła Pańskiego, i dodała do gołe od swojego męża Adama, jego bliźniaka, nawet w stanie ".

Aramejskie tłumaczenie hebrajskiej Biblii zwanej Targum Jonatana, a palestyński Targum może być po prostu zanieczyszczoną parafrazą prawdziwego hebrajskiego Starego Testamentu lub może to być dokładniejsze tłumaczenie pierwotnego wersetu, którego nie znam. Ale czy tłumacze chcieliby zmienić zdanie Ewy, że dostała mężczyznę od Pana, zamiast od anioła Pana? Czy to przypadek błędnego tłumaczenia, nie sądzę, bo chciałem tylko ukryć prawdę, że Kain był dosłownie synem Diabła. I że był człowiekiem wieczerzy bardziej jak niebiańskie istoty (upadłe anioły) niż normalna ludzka istota. Dlaczego przywódcy religijni chcą ukryć coś takiego, jaka byłaby ich motywacja do takiego oszukańczego zachowania?

Według Nowego Jerozolimskiego tłumaczenia ten werset jest nieco inaczej przetłumaczony z hebrajskiego .

4: 1 " I Adam poznał Ewę, swoją żonę, a ona poczęła i urodziła Kaina, i rzekła: Dostałem człowieka od anioła Pańskiego 4: 2 I znowu urodziła mu swego brata, Abla."

Otrzymałem człowieka od anioła Pana. "Anioł Pański" może być refansem dla Szatana, jednego z upadłych aniołów. Wiemy, że Szatan i jego upadłe anioły zbuntowały się przeciwko Bogu ; a jaki lepszy sposób na zniszczenie pięknego stworzenia Bożego, niż przez kalanie Ewy?

I to właśnie się dzieje, gdy 200 upadłych aniołów szatana zstępuje z nieba i uprawia seks z ziemskimi kobietami, a ziemia staje się tak zła, że Bóg chce ją zniszczyć powodzią.

Również pierwsze 4 wersety z Księgi Rodzaju, rozdział 5 aramejskiego targu Jonatana, brzmią następująco.

"Oto Księga genealogii Człowieka: W dniu, w którym Pan stworzył człowieka, na podobieństwo Pana, On go stworzył: Męską i żeńską On ich stworzył i pobłogosławił im w imię Jego Słowa, i nazwał ich imię człowiek w dniu, w którym zostali stworzeni, a Adam żył sto trzydzieści lat, i spłodził Sheth, która była podobna do jego wizerunku i jego podobizny: ponieważ wcześniej Ewa urodziła Kaina, który nie był podobny do niego, i Abla został zabity przez jego rękę, a Kain został wyrzucony, a jego nasienie nie zostało zinternalizowane w księdze genealogii Adama, lecz potem urodził się taki jak on, i nazwał go swoim imieniem Sheth, a dni Adama po jego urodzeniu Ona miała osiemset lat, a on spłodził syny i córki ".

Aramejski Targum z Jonatana wyjaśnia doskonale, że Kain nie był synem Adama i nie byli do siebie podobni, ani podobieństwa, ani wizerunku; nie było też K ain z nasion lub genealogii Adamsa . Kain był z krwawej krwi diabła, a nie z Boga. A Kin był jak niebiańskie istoty, a nie jak ziemskie istoty, ponieważ jego ojciec był upadłym aniołem Pana.

W Ewangelii Filipa mówi: "Najpierw powstało cudzołóstwo, a potem morderstwo, a on (Kain) został zrodzony w cudzołóstwie, ponieważ był dzieckiem Węża, więc stał się mordercą, podobnie jak jego ojciec, i zabił swego brata, w rzeczywistości każdy akt współżycia seksualnego, jaki miał miejsce między tymi, którzy nie są tacy jak oni, jest cudzołóstwem ".


W " Protevangelium of James." Jest ciekawa historia o Józefie i Maryi, jego żonie.

I rzekł Józef do Maryi: Oto ja was przyjęłam ze świątyni Pańskiej; a teraz zostawiam was w moim domu i odchodzę, aby budować moje budynki, a ja przyjdę do was. Pan cię ochroni ...

Maryja wzięła dzban i wyszła, by napełnić go wodą. A oto głos mówiący: Bądź pozdrowiony, któryś otrzymał łaskę; Pan jest z tobą; błogosławiony jesteś między kobietami! I rozejrzała się, po prawej i po lewej stronie, aby zobaczyć, skąd ten głos przyszedł. Odeszła więc, drżąca, do swego domu i odłożyła dzban; i biorąc purpurową nitkę usiadła na swoim miejscu i wyciągnęła ją. A oto Anioł Paóski stanął przed nią, mówiąc: Nie bójcie się Marii; albowiem znalazłeś łaskę przed Panem wszystkiego, i poczniesz według Jego słowa. A ona słysząc, rozumując sama siebie, rzekła: Czy mam począć Pana, Boga żywego? I czy mam przynieść, jak każda kobieta rodzi? A anioł Pański powiedział: Nie tak Maryja; bo moc Pana przyćmi cię, dlatego też święta rzecz, która się narodzi z ciebie, będzie nazwana Synem Najwyższego. I nazwiecie Jego imię Jezus, bo On zbawi Swój lud od grzechów. I rzekła Maryja: Oto sługa Pański przed obliczem jego: niech mi się stanie według słowa twego.

Zrobiła purpurę i szkarłatną nić i zabrała je do księdza. Kapłan pobłogosławił ją i powiedział: Maryjo, Pan Bóg powiększył twoje imię, a będziesz błogosławiony we wszystkich pokoleniach ziemi.

A Maryja z wielką radością odszedł do Elżbiety, swojej krewnej, i zapukała do drzwi. A kiedy Elżbieta ją usłyszała, rzuciła szkarłatną nić, podbiegła do drzwi i otworzyła je; widząc Maryję, pobłogosławiła ją i rzekła: Skąd to jest dla mnie, aby przyszła do mnie matka mojego Pana? Albowiem oto, co we mnie skoczyło i pobłogosławiło. Lecz Maria zapomniała tajemnic, o których mówił archanioł Gabriel, i spojrzała w niebo, i powiedziała: Kim ja jestem, Panie, że wszystkie pokolenia ziemi powinny mnie pobłogosławić? I pozostała trzy miesiące z Elizabeth; i z dnia na dzień powiększała się. A Maryja, bojąc się, odszedł do swego domu i ukryła się przed synami Izraela. Miała szesnaście lat, kiedy te tajemnice się wydarzyły.


Teraz był szósty miesiąc z nią i oto Józef wrócił z jego budynku, a on wszedł do jego domu i znalazł ją wielką z dzieckiem. I poraził twarz jego, i rzucił się na ziemię w worze, i płakał gorzko, mówiąc: Jakim spojrzeniem patrzę na Pana, Boga mego? I jaką modlitwę mam uczynić odnośnie tej dziewicy? Otrzymałem bowiem ze świątyni Pana, Boga mojego, dziewicę i nie zachowałem jej bezpieczeństwa. Kim jest ten, kto mnie usidli? Kto dokonał tego zła w moim domu i splugawił dziewicę? Czyż historia (historia) Adama nie powtórzyła się we mnie? Gdyż w godzinę jego dziękczynienia przyszedł wąż i odnalazł Ewę samą i oszukał ją, tak samo i mnie.

I wstał Józef z wory, i zawołał Marię, i rzekł jej: O ty, który Bóg troszczył się, czemuś to uczynił? Zapomniałeś o Panu, swoim Bogu. Dlaczego uświęciłeś swoją duszę, która karmiłaś się w Świętym Świętym, a otrzymałeś pokarm z ręki anioła?

Ale płakała gorzko, mówiąc: Jestem czysty i nie znam człowieka. I rzekł do niej Józef: Skądże więc jest to, co jest w łonie twoim? A ona rzekła: Jak żyje Pan, Bóg mój, nie wiem, skąd do mnie przyszło.

A Józef bardzo się bał i odszedł od niej, i zastanawiał się, co powinien zrobić z nią. A Józef rzekł: "Jeśli ukrywam jej grzech, walczę przeciwko prawu Pana; a gdybym wystawił ją synom Izraela, boję się, aby nie stało się to, co jest w niej od anioła, i zostanę znaleziony, oddając niewinną krew na zgubę śmierci. Co wtedy z nią zrobię? Odłożę ją ode mnie potajemnie. I nadeszła noc; a oto anioł Pański ukazał mu się we śnie, mówiąc: Nie bójcie się tej dziewicy, gdyż to, co w niej jest, jest z Ducha Świętego; i ona wyda Syna, i nazwiecie Jego imię Jezus, bo On zbawi Swój lud od grzechów. I wstał Józef ze snu, i uwielbił Boga Izraela, który dał mu tę łaskę; i on ją zatrzymał. Protevangelium of James.

Ten tekst z pierwszego wieku pokazuje, że Józef twierdzi, że tragiczne wydarzenia, które miały miejsce w życiu Adama i Ewy, powtórzyły się w jego życiu. Czyż historia (historia) Adama nie powtórzyła się we mnie ! I jak Adam znalazł Ewę, Józef odkrył, że jego żona została narażona na szwank. Józef wierzył, że gdy wąż przyszedł i znalazł samą Ewę i ją oszukał, i to samo, co stało się z Adamem, spotkało Józefa, który zostawił Marię w domu sam, a on wyjechał do miasta, aby budować domy.

Ale wiemy, że Maryja została wybrana przez Boga Ojca, aby być błogosławioną Matką Jezusa Chrystusa, naszym Zbawicielem, obiecanym Mesjaszem; podczas gdy Ewa została uwiedziona i zaimpregnowana Kainem, pierworodnym dzieckiem diabła.

Więcej tajemnic zostało odkrytych w części 2. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat upadłych aniołów Szatana, które dają narodziny olbrzymom.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ewa zostaje omamiona "moralnie uwiedziona" przez Diabła.
 Post Napisane: 23 kwietnia 2018, o 10:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
NARODZINY SETH

Gen 4:25 I Adam znowu poznał swoją żonę; i urodziła syna, i nazwała jego imię Seth. (Słowo Seth w języku hebrajskim oznacza "substytut") . Powiedziała bowiem, że Bóg wyznaczył mi inne nasienie zamiast Abla, którego zabił Kain. Bóg daje Adamowi i Ewie Seth, która staje się nasieniem i linią krwi Adama. Nie Kain, który jest linią rodu Lucyfera. Zauważysz, że Ewa mówi, że Bóg dał mi inne nasienie "Seth" jako zamiennik Abla, którego zabił Kain. Pamiętajcie, Bóg powiedział, że będzie nienawidził między nasieniem Ewy, które pochodzi od Boga, a nasieniem szatana. Zauważ także, że Biblia nie śledzi linii Adamsa lub linii krwi przez Kaina, ale przez Setha. Gdyby Kain był synem Adamsa, linia Adamsa lub ród ludzki zostałyby sprowadzone do Boga przez Kaina. Księga Mateusza śledzi rodowód Chrystusa (Mesjasza) przez Dawida do Abrahama; a księga Łukasza dalej śledzi linię od Abrahama z powrotem do Adama przez jego syna Seta.

Gen 5: 3 I żył Adam sto i trzydzieści lat, i spłodził syna na podobieństwo swoje, według obrazu swego; i nazwałem jego imię Seth.

Dlaczego Bóg napisał ten werset w ten sposób? Dlaczego, czy chciałby zwrócić naszą uwagę na fakt, że Set został stworzony na podobieństwo Adama, po jego własnym wizerunku, ale dlaczego ma na to specjalne odniesienie? Jaki inny obraz mogła narodzić Eve w jej łonie, gdyby nie było to na obrazie Adama i na jego podobieństwo! Oczywiście, ten werset mówi nam coś o pierwszych dwóch synach Ewy, bez faktycznego wychodzenia i mówienia tego. Ten Abel, który został zamordowany, był jedynym z dwóch synów, który był na obrazie Adama i na swój podobieństwo. Kain był na obraz i podobieństwo diabła. Oto dlaczego Jezus jest nazywany Synem Człowieczym (Adam).

Kiedy urodził się Set, Ewa powiedziała: "Dla Boga wyznaczył mi drugie nasienie zamiast Abla, którego zabił Kain". Ewa oczywiście wie, że między tymi dwoma nasionami była wielka różnica, która walczyła i zabijała się nawzajem; Nasienie Kaina i nasienie Seta, i że nie pochodzą od tego samego ojca.

1 Jana 3: 10-12 "W tym objawiają się dzieci Boże i dzieci diabła: ten, kto nie ma sprawiedliwości, nie jest z Boga, ani ten, który nie kocha swego brata. Jest to bowiem przesłanie, które słyszeliście od początku, abyśmy się wzajemnie miłowali. Nie jako Kain, który był niegodziwcem, i zabił jego brata. I dlatego go zabił? Ponieważ jego własne uczynki były złe, a sprawiedliwy jego brat. "

W Rozdziale 4 czytamy, że Kain, zazdrosny wściekłość, zabił swego Abla.
Kiedy Pan zapytał Kaina o miejsce pobytu jego brata, bezczelnie odpowiedział:
"Czyż jestem stróżem brata mego?"

Nie tylko Kain był mordercą, ale także kłamcą, ale jego filozofia życiowa polegała na pomaganiu innym.
Dlaczego powinienem się tym przejmować?
"Bóg pomaga tym, którzy pomagają sobie!" Która jest całkowitym kłamstwem z Piekła. "Bóg pomaga tym, którzy pomagają innym".

Zauważ, że Jan mówi, że dzieci Boże są sprawiedliwe i zawsze starają się pomóc innym ludziom. Kain wyszedł "z tego niegodziwca, a on zabił jego brata". Jest to kolejna wskazówka, że ​​Kain był synem szatana i że podążał śladami "Swego ojca", psychopatycznego mordercy. na Kainie, a ten znak jest bardzo ważny, ponieważ jest początkiem znaku bestii. Będę mówił o tych, którzy otrzymali Znak Bestii w innym rozdziale.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ewa zostaje omamiona "moralnie uwiedziona" przez Diabła.
 Post Napisane: 23 kwietnia 2018, o 10:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
W mitologii greckiej historia puszki Pandory jest słynnym przykładem prawdziwej historii Adama i Ewy.

Obie te kobiety są odpowiedzialne za sprowadzenie zła i grzechu na świat.
Pandora była pierwszą kobietą na Ziemi i matką całej ludzkości.

A kiedy osiągnęła pełnoletność, miała wyjść za jednego z bogów.
To było wtedy, gdy Ziemia była pięknym rajem podobnym do nieba, gdzie wszystkie zwierzęta jedli liście i roślinność, owoce i warzywa do jedzenia, i nie było zabijania, zazdrości, gniewu, chciwości ani śladu zła na świecie.
Każde stworzenie, które Bóg stworzył, żyło w całkowitej harmonii i pokoju ze sobą.

A bogowie kochali Pandorę i obdarowywali ją wielką pięknością, szczęściem i wszystkim, czego mogła kiedykolwiek chcieć, wraz z bardzo szczególnym darem, ale ostrzegli ją, aby nie otwierać skrzyni aż do nocy poślubnej.

Nie mogła jednak powstrzymać się od kontroli jej ciekawości i kusiło ją, by otworzyć pudełko przed ślubem, w wyniku czego na świat przyszło wszelkiego rodzaju zło, a straszliwe katastrofy dotknęły całą ludzkość.

Bogiem, którego zamierzała poślubić, był Adam, ponieważ Adam będzie żył wiecznie; był jak bóg.
I umieścili na środku ogrodu drzewo pełne zakazanego owocu, który posiadał wiedzę o dobru i złu na temat seksu, i powiedział jej, aby go nie dotykała, dopóki nie skonsumuje swojego małżeństwa z Adamem.
Nie mogła się oprzeć ani kontrolować swojej ciekawości, a przed otwarciem jej macicy przedwcześnie, straszne zło i nieszczęścia padły na wszystkich, którzy ulegli temu samemu grzechowi.

(Cudzołóstwo, wszeteczeństwo, prostytucja, pornografia, niewolnictwo seksualne, bałwochwalstwo, czary, aborcja, ofiary z dzieci, homoseksualizm, zazdrość, zazdrość, morderstwa, spory, pijaństwo, narkotyki itd.)
O których Bóg wiele razy powiedział, że ci, którzy to czynią, nie wejdą do królestwa Bożego.

"A teraz nie, że niesprawiedliwi nie odziedziczą królestwa Bożego ?

Nie dajcie się zwieść ani rozpustnikom, ani bałwochwalcom, ani cudzołożnikom, ani zniewieściałym, ani prześladowcom z ludzkości , ani złodziejom, ani chciwym, ani pijakom, ani oszczercom ani zdziercy nie odziedziczą Królestwa Bożego ".
(1 Kor 6: 9-10)

"Owocem zaś Ducha jest miłość, radość, pokój, cierpliwość, łagodność, dobroć, wiara, łagodność, wstrzemięźliwość; przeciwko takiemu nie ma prawa.
A ci, którzy są Chrystusowi, ukrzyżowali ciało swoimi namiętnościami i pożądliwościami. Jeśli żyjemy w Duchu, chodźmy też w Duchu ".

Kiedy Adam i Ewa otrzymali możliwość wyboru posłuszeństwa lub nieposłuszeństwa temu, co nakazał im Bóg, w końcu wyzwolili Pandora's Box of horror, a świat nie był już taki sam od tego czasu.

Oczywiście historia Pandory Box jest "typem" lub mitologicznym przedstawieniem prawdziwej historii Ewy i spotkania, jakie miała z wężem w ogrodzie Eden.

Znany psychoanalityk, Carl Jung, rozumiał te historie nie tylko jako przesąd czy mit, ale jako ważne objawienia prawdy daleko wykraczające poza zrozumienie naszego racjonalnego umysłu.
Dla Junga były to symboliczne wyrażenia zbiorowej pamięci rodzaju ludzkiego, skarb tajemnic pochodzących z naszego podświadomego, kolektywnego umysłu, który mówi nam o naszej przeszłości jako o człowieku.

Historyk starożytnej Grecji powiedział kiedyś: "Miejsce piekła było nieznane, dopóki Tertulian nie odkrył jego bram między nogami kobiet".

W części 2 naszej opowieści dowiemy się z Księgi Rodzaju 6: 4 i Księgi Enocha, że ​​200 upadłych aniołów szatana zstąpiło z nieba i uprawiało seks z kobietą na ziemi i zrodziło rasę Gigantów.

Zobacz Upadłe anioły szatana, które urodziły gigantów.

Księga Rodzaju 6: 4 mówi: "W owych czasach istniały olbrzymy na ziemi, a także potem, gdy przyszli synowie Boży do córek ludzkich, i urodziły im dzieci, to samo stało się potężnymi ludźmi, którzy byli starzy, ludzie sławni. " Synowie Boga w języku hebrajskim wymawia się be.nei-ha.'e.lo.him. Septuaginta, która jest greckim tłumaczeniem oryginalnego tekstu hebrajskiego, tłumaczy go jako "Anioły Boga".

Chociaż w kościele istnieje kontrowersja wokół tego, kim byli ci "synowie Boży"
z Księgi Rodzaju 6: 4. Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w księdze Hioba, gdy widzimy, że "synowie Boga" to imię odnoszące się do aniołów Boga, kiedy szatan i jego upadłe anioły przyszli i stanęli przed Bogiem, aby oskarżyć Hioba.

Dlatego nie jest nielogiczne stwierdzenie, że kiedy upadłe anioły zstąpiły z nieba, aby uprawiać seks z pięknymi ziemskimi kobietami, otrzymały ten zły pomysł naśladując przykład szatana z Ewą.
Szatan dał przykład, a jego upadłe anioły właśnie podążały jego śladami, a ich działania były powtórzeniem jego niegodziwych czynów.
Jaki był prawdziwy grzech pierworodny; czy to jadło jabłko?
Po prostu była to Ewa uprawiająca seks z diabłem przed ślubem.

Nie jest bluźnierstwem ani fałszywą doktryną sądzić, że Ewa mogła zostać uwiedziona, by uprawiać seks z Diabłem, zanim skonsumuje swoje małżeństwo z Adamem.
To jest prawdziwa możliwość!


Jak ktoś tak zły jak Kain mógłby wyjść z seksualnej jedności kogoś tak sprawiedliwego jak Adam i Ewa? Bóg powiedział: "Nienawidzę waszego nasienia (nasiona diabła) i jego nasienia". Kain był nasieniem zasadzonym w łonie Ewy przez Diabła. Kain urodził się z (spłodzonego) z tego niegodziwca (1 Jana 3:12). Nasieniem tej kobiety było dziecko Chrystusa, które zostało zasadzone w łonie dziewicy w nadprzyrodzonej formie przez Ducha Świętego, bez współżycia seksualnego. " Wtedy rzekła Maryja do anioła:" Jak to będzie, skoro nie znam człowieka ? " I odpowiedział anioł i rzekł do niej: " Duch Święty zstąpi na ciebie, a moc Najwyższego przyćmi cię, toteż i ta Święta Rzecz, która się narodzi z ciebie, będzie nazwana Synem Bożym".

Co więcej, nietrudno uwierzyć, że Szatan nie mógł w żaden lepszy sposób zniszczyć doskonałego stworzenia Bożego niż przez zbezczeszczenie Ewy i zasadzenie nasion chwastów, cierni i ostów w Bożym ogrodzie raju. Chociaż Bóg daje nam bardzo niewiele opisów tego, co naprawdę się stało, Biblia jest pełna przypowieści, które wydzielają znaczenia i historie ukryte w sobie.

Wielu z pierwszych ojców Kościoła wierzyło, że skoro Biblia doskonale wyjaśnia, że ​​upadłe anioły wzięły na siebie siłę, haremy pięknych kobiet i popełniły z nimi nierządu. To była kolejna wskazówka, że ​​szatan rozpoczął tę niemoralną rebelię przeciwko Bogu, bezczelnie kalając Ewę.

Księga Judy w Nowym Testamencie potwierdza, że ​​upadłe anioły utraciły pozycję w niebie, ponieważ popełniły grzechy seksualne. To wskazuje nam, że archanioł Lucyfer, który był ich przywódcą, również upadł i zdegradował się również z powodu grzechów seksualnych.

Juda 6 + 7. "A aniołowie, którzy nie zachowali pierwszego stanu, ale opuścili swoje mieszkanie, zachował w wiecznych łańcuchach w ciemności aż do sądu wielkiego dnia. Tak jak Sodoma i Gomora , i miasta w podobny sposób, oddające się rozpuście , i idące za obcym ciałem, są przedstawione jako przykład cierpiący zemstę wiecznego ognia ".

Szatan i jego upadłe anioły poświęciły się popełnieniu cudzołóstwa z ziemskimi kobietami, a podążanie za obcym ciałem, jak również lud Sodomy i Gomory oraz otaczające ich miasta, jako przykład cierpienia Bożego kary wieczny ogień.

https://translate.google.com/translate? ... edit-text=

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ewa zostaje omamiona "moralnie uwiedziona" przez Diabła.
 Post Napisane: 23 lipca 2018, o 15:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Genetyczna inwazja

viewtopic.php?f=88&t=3947

Moze chrzescijanie zrozumieja na jakiej ziemi zyjemy kto jest wrogiem
naszej Duszy ,dlaczego Jeszua Pokonał nadziemskie władze
dlaczego mówi o Bykach Baszanu co to za jedni itp.
Fabian Błaszkiewicz tez o Olbrzymach zaczał mówic.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 23 lipca 2018, o 15:38 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL