Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ewa urodziła bliznieta Kaina z Węża i Abla z Adama///kasacja
 Post Napisane: 21 czerwca 2020, o 18:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Ewa urodziła bliznieta Kaina z Węża i Abla z Adama.18 cze 2020
Recording #1
.

.

komentarze
Robin Gerhart
3 dni temu
Codziennie modlimy się za was, nasz bracie, za wszystkich poddanych i ufających Mu, podczas gdy my czekamy i wychodzimy! Jesteśmy tak pobłogosławieni Prawdą i Łaską ❤️
25
Krista King
1 dzień temu (edytowany)
Zdaję sobie sprawę, jak bardzo narażony jest ten post i nie jest łatwo powiedzieć, ale wiem, że nie mogę być sam w tym, przez co przechodzę.
W ostatnią niedzielę musiałem dokonać wyboru między moimi córkami a Jezusem.
Wybieram Jezusa zgodnie z decyzjami, które podejmują moje córki; sposób, w jaki moja najmłodsza postanowiła zamieszkać i rozpuścić się ze swoim chłopakiem przed ślubem, a moja najstarsza powiedziała, że ​​się wyprowadza zamiast mi pomagać (ponieważ jestem federalnie niepełnosprawna, bardzo chora i potrzebuję pomocy), ponieważ nie będę się wahać dom bez jej małżeństwa.

Powiedziała, że ​​nie wierzy, że Biblia jest prawdziwą ochroną.
Powiedziała, że ​​nie wierzy we wszystko, co mówi Jonathan, jest prawdą, nie chce słyszeć ani słowa o tym, co mówi Jonathan, i myśli, że jestem fanatykiem religijnym (nie chodzę do kościoła) Studiuję tylko słowo Boże W The King James Bible with E-Sword i posłuchaj Jonathan's Sermons.

ZARÓWNO incydenty całkowicie złamały mi serce. Duch Święty prowadzi mnie do Mateusza 10: 35-37 i Mateusza 24 na temat rzeczy, które dzieją się w moim domu i na świecie. Nadchodzi koniec, wiem, że to prawda, wiem, że Jonathan głosi prawdę, a jedną z najtrudniejszych rzeczy w ciele, jaką musiałem zrobić, jest wybranie Jezusa zamiast moich córek. Urodziłem ich, kocham ich, ale kocham Go bardziej. Modlę się, aby ponownie poznali Jezusa, pamiętali, czego nauczyli się w Biblii i tego, czego ich nauczyłem, i przekroczyli swoje cielesne pragnienia. Wszelkie modlitwy są najbardziej doceniane, ponieważ czuję, że straciłem rodzinę. Wiem, że nie mogę być sam, wybierając Jezusa zamiast rodziny, muszą być inni, szczególnie teraz.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 21 czerwca 2020, o 18:54 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Ewa urodziła bliznieta Kaina z Węża i Abla z Adama
 Post Napisane: 24 czerwca 2020, o 19:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Mission Impossible & Fashion show... The Helmet designer ??


...
Błogosławiony przez Boga
2 tygodnie temu
Jonathon, kiedy powiedziałeś „wycieczka w jedną stronę” i „chodzenie po desce”, poczułem dreszcze na całym ciele. Dziękuję wam bardzo za dzielenie się waszymi naukami i zrozumieniami, które Bóg wam objawił !! KOCHAM CIEBIE TAK DUŻEJ BRATY i mam nadzieję, że spotkamy się WKRÓTCE, aby ŻYĆ W KRÓLESTWIE NASZEGO PANA I ZBAWICIELA NA WIECZNOŚĆ !! HALLELUJAH I AMEN

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ewa urodziła bliznieta Kaina z Węża i Abla z Adama
 Post Napisane: 26 czerwca 2020, o 10:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Dani-El - Judge of El - Time of the Female Rival- NOW ARRIVING at GATE #4930

.
theJathanathanKleck
143 tys. subskrypcji
Teraz nawet imię proroka Daniela przemawia przez stulecia do nadchodzącego sądu KOBIETY RYWALNEJ. Żadna osoba nie będąca urojeniem ... Fakty są FAKTY
.
Rachael
4 miesiące temu
To niesamowite, jak wiele symboli i numerologii jest w naszych twarzach, aby cały świat mógł je zobaczyć, a jednak tak wielu ludzi w to nie wierzy. Dla mnie to tylko dowodzi, że Pan Bóg istnieje. „Z tego powodu Bóg ześle im silne złudzenie, aby uwierzyli w kłamstwo”
31
Robin Gerhart
4 miesiące temu
Amen, nie jesteśmy stąd, wracamy do domu! Chwalcie Jego Święte Imię!
.
s
4 miesiące temu
Jeszcze nie obejrzałem tego filmu, ale czuję się bardzo błogosławiony, że wszyscy dostajemy filmy co kilka dni.

Dziękuję Jonathan.
31
Esteban Ramirez
4 miesiące temu
Nie mogę się doczekać, aby iść do mojego prawdziwego domu !!! Niech cię Bóg błogosławi Jonathan, życzę miłego dnia, niech Bóg błogosławi was wszystkich!
24
Mj Sensab
4 miesiące temu
Amen czuję, że nie pasuję do tego świata, jakbym należał gdzie indziej
.
4 miesiące temu
Dzień dobry Jonathan. Jestem taki podekscytowany!!!! Dzięki wielkie. I. Kocham was, PANA BOŻEGO JEZUSA CHRYSTUSA i wszystkich moich braci w CHRYSTUSIE.
Timothy LaViola
..
Denise Clepper
4 miesiące temu
I cały czas był przeciążeniem WOLNEMONIA .. Czarno-białe stroje, Wiążąca lina ... Trójkąty i płomienie dochodzące z ziemi ... JLo z rękami na słupie jak Chrystus Ukrzyżowany. Pierwsza jej część była na szczycie iglicy Empire State bldg w kolorze różowym, która reprezentowała Różową Igłę na ESB w ubiegłym miesiącu. Róż oznaczał, że kobiety mają prawo wybierać poronienia, które właśnie zostały zatwierdzone w Nowym Jorku. Ofiary dziecięce są żywe i mają rację w twarzach ludzi, ale nikt ich nie widzi. Pamiętajcie, że Baphomet jest zarówno mężczyzną, jak i kobietą i jest diabłem ...
3)
Lindy Kaz
4 miesiące temu
r, mam nadzieję, że Jonathan nakręci film o tym, co zobaczył w przerwie Superbowl. Widzi o wiele więcej niż my.
/
Helix Moore
4 miesiące temu
Jim Bo Jest to również 6. podła szósta pieczęć 6. trąbka.
..
Joe Maxwell
4 miesiące temu
Nie lękajcie się braci i sióstr w Chrystusie Panu Jezusie, jakiś czas temu Immannu - El; popatrzyłem też na rok 2020. Biblia popiera zgodność 2020 = „Wybawienie, uratowane” !? Coś zbyt rozważnego.! Niech Bóg cię błogosławi Jonathan, posłaniec Najwyższego Pana, obejmuje i błogosławi, wszystko jedno, wszystko w Chrystusie Jezusie, Amen.
16
W łyku
4 miesiące temu
Joe Maxwell Sprawdź 2027 = ubój !! Czy to nie szalone? Również rok 2017 oznacza wywrócenie się do góry nogami. Jakby wszystko wywrócono do góry nogami w roku, w którym zainaugurowano Trumpa. To po prostu fascynuje mnie - Boże błogosław

Scratz
4 miesiące temu
BÓG BŁOGOSŁAWIA CI JONANTHAN, DZIĘKUJEMY ZA FILMY, CHWAŁA JEZUSA CHRYSTUSA! SHALOM
..

Cyn Pear
4 miesiące temu
Zabawne - właśnie powiedziałem kiedyś mojemu mężowi, że na pewno wydaje się, że przytłaczająca liczba mężczyzn chce być kobietą w porównaniu z kobietami, które chcą być mężczyzną w tym obecnym ruchu. Niech żyje Bóg i Bóg, Jon.
31
Jimmy White
4 miesiące temu
Zauważam, że teraz też nie wiesz, kto jest kim !! Kiedy byłem dzieckiem (dawno temu), nie było całego tego szaleństwa !!
Wierzę, że próbują powiedzieć, że Nasz Wszechmogący Bóg Ojciec Wszystkich popełnił błąd i to jest dzieło diabła, ale Bóg nie popełnił błędów !!
Cała chwała El
8
Tina A.
4 miesiące temu
diane mottram W dzisiejszych czasach prawie bezpiecznie jest powiedzieć, że są znaną / sławną „kobietą” - ich kolesiem. hahaha A ich kombinezon nie starzeje się dobrze. Stąd cała chirurgia plastyczna. Czy ostatnio widziałeś Suzanne Summers lub Meg Ryan? Przerażający!!!
..
Drewno wypełnione duchem Kelli
4 miesiące temu (edytowany)
JAH Pobłogosław was, bracie Jonny, za cały wasz ciężki trening i JAH-MAZING Objawienia i Wgląd od Ducha Świętego !!!!!!

Wiedziałem, że reklamy Super Bowl będą wyglądać tak, jakby występował Kanye, który jest tylko marionetką szatana, który wysyła częstotliwości DEMONICZNE ze swojej muzyki !!!

H WYSOCE POLECAM, ABY NIE OBEJMOWAĆ PÓŁ CZASU !!!!!!

Jonathan Zauważyłem, że bliźniaki 2, które wypiły trującą rosę, były bliźniakami transpłciowymi
Jednak ich program jest krystalicznie czysty, istota stworzona NIE MOŻE i NIE Zniesie STWORZENIA JAHWEH, STWORZA, ZBAWICIELA Wszechmocnego BOGA EL WSZECHŚWIATA,
EL-SHADDAI EL-ELYON Podejmij Jego PEŁNĄ CHWAŁĘ (2020) KAŻDE kolano się kłania, a KAŻDY język wyznaje, że JEST PANEM !!!! ” Modlę się, aby okazało się, że to najlepszy sposób w imię JAHUSZUA !!!!!

SPROWADŹ DO DOMU ABBA Tatuś !!!!

Bądźcie gotowi, bo JAHUSZUA przyjął naszą prośbę, aby nas przyjechać!
DOWOLNA CHWILA
BĄDŹ ZBROJONY BĄDŹ OBEJRZYJ OBEJRZYJ I ZATRZYMUJ SIĘ SZUKAMY JESTEŚMY TUTAJ !!!

CAŁA Chwała Honor i Pochwała Naszego KRÓLU !!!!!

AMEIN I AMEIN
..
17
Duchowe przebudzenie
4 miesiące temu (edytowany)
oto kilka interesujących samorodków, które pasują do tego filmu ... szczególnie RZECZ KOBIET

dzisiejsza data 02.02.2020 (palindrom ... zestaw liczb TWIN lub MIRRORED) ... jest to bardzo rzadkie wydarzenie, ponieważ po raz ostatni mieliśmy 8-cyfrową datę w obu formatach światowych (MM DD RR lub DD MM RR ) było 909 lat temu ... 11.11.1111 ... jest to również 33 (masoński) dzień roku ... z 333 dniami pozostałymi, co jest niezwykłe, ponieważ jest to rok przestępny ... jest mielony dzień świni, a także dzień Super Bowl LIV (54) dzień ... tydzień Super Bowl pociąga za sobą tydzień rozpusty przez elity, które gromadzą się na tym wydarzeniu ...
Co więcej, warto zauważyć ... RYNEK KOBIET do SB LIV, gdy reuters opublikował wczoraj artykuł, który nosił nagłówek NFL-Super Bowl, w którym po raz pierwszy zaprezentowano kobiety po obu stronach. W artykule tym powiedziano ..
.
„Kiedy szefowie Kansas City i San Francisco 49ers wchodzą na boisko w niedzielę nowy teren zostanie przełamany, a tegoroczna Super Bowl będzie pierwszą z dwóch drużyn z właścicielami kobiet.
Denise YORK pomaga prowadzić Niners jako współwłaścicielka i współprzewodnicząca oraz Norma HUN Dla matriarchy Chiefs, Super Bowl LIV będzie reprezentować małe pęknięcie w szklanym suficie w przeważającej mierze zdominowanym przez mężczyzn świecie pro futbolu ”

Link do artykułu poniżej (JK Wiem, że nie znosisz linków, ale ponieważ miał on odnosić się do powyższego artykułu, pomyślałem, że opublikuję go i pozwolę ci ustalić, czy chcesz go usunąć ..

Super Bowl, w którym po raz pierwszy właściciele kobiet z każdej strony ...
http://news.trust.org/item/20200131220606-e9t2g

Nazwisko pana YORK ma entomologię, która nawiązuje do DRZEWA CISKIEGO - cis jest symbolem nieśmiertelności i życia wiecznego, odrodzenia, zmian i regeneracji po trudnych czasach oraz ochrony - cis jest przecież dość masywny. Cis jest również bardzo silny, co czyni go bardzo przydatnym do robienia łuków, włóczni i innych przedmiotów

Nazwa pana HUNT ma entomologię, która odnosi się do „gry pościgowej” - staroangielskiego łowcy „gry pościgowej” (przechodnie i nieprzechodnie), być może rozwiniętej od hunta „łowcy” i powiązanej z hentanem „przechwycić” z proto-germańskiego huntojana (źródło również gotyckiego hinþan) do chwytania, chwytania, „staro-niemiecka hunda„ łup
.
Nora Rangel
4 miesiące temu
Brat Amen Jonathan !!!!!
Jeszcze raz dziękuję, nie mogę ci wystarczająco podziękować za wszystko, co dla nas robisz
Cała chwała „El” Panu Bogu, jestem bardzo gotowy do domu !!!!!
Obyś miał błogosławiony dzień, ciesz się i pielęgnuj każdą chwilę, którą zostawiliśmy z naszymi bliskimi Pokojowi i Łasce braciom w imieniu Jeszua Modlę się, abyśmy byli godni uciec od wszystkich okropności, które wkrótce uderzą w tę ziemię, kocham cię juanito duży przytulić !!!!
..

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ewa urodziła bliznieta Kaina z Węża i Abla z Adama
 Post Napisane: 16 września 2020, o 11:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
MUTATED From Abaddon Sheep Slaughter to -
Fruit From the Secret Harvest to PERISH


.
Elizabeth Montufar
4 miesiące temu
Nawet nie będę kłamać.
Jestem TAKI winny, że nie robię wystarczająco dużo, aby powiedzieć innym o
PRAWDZIE !!!
ABBA, proszę wybacz mi !!!
Amen!!!
Ty, Johnny za niewygodne przypomnienie Steve Haines
4 miesiące temu
Nieważne, większość ludzi nie rozumie lub nie chce wiedzieć
1
kamień z Rosetty
4 miesiące temu
Steve Haines musiał dalej próbować - wiem, co masz na myśli, a ten ukryty nonsens pogorszył sprawę, a ludzie nawet nie chcą stać obok ciebie, nie mając nic przeciwko mówieniu - nie słyszę, co mówią przez swoje maski dnia ...i miłość wielu stała się naprawdę zimna .... błogosławię was siostry i bracia .....

Steff Ferra
3 miesiące temu (zmiany)
Próbowałem na Facebooku, ale stary, nie próbowali tego usłyszeć. Kiedy kilka osób powiedziało, że mam paranoję, czułem się, jakbym się stąd wydostał.
Lol, pomyślałem, że znajdę swoje plemię w inny sposób.

Kathy Caballero
1 miesiąc temu
Wszyscy jesteśmy dzieckiem.
Po prostu rób lepiej, to wszystko, co możemy zrobić, wiesz.
1

Kathy Caballero
1 miesiąc temu
Bethanys Wings przychodzą na różne sposoby.

Mari N John Malloy
4 miesiące temu
Słowa zachęty. Jestem bardzo nieśmiałą osobą.
Nie jestem tak otwarty, jak wielu ludzi.
Chciałbym najpierw podziękować Kat za wizytówki, które mi przysłała.
To otworzyło mi drzwi do dzielenia się służbą Jonathana.
Byłbyś zaskoczony, jak podnosząca na duchu i radość, jaką z tego otrzymasz.
Wyszedłem dziś na przejażdżkę rowerową po szlaku.
Na szlakach jest dużo ludzi.
Wychodząc, mogłem porozmawiać z facetem z UPS o Watykanie i wręczyłem mu kartkę ze stroną internetową Jonathana.
Spotkałem tego gościa, którego widziałem na szlaku przez ostatni tydzień.
Wyglądał jak ANIOŁ.
Kiedy go mijałem, machał do mnie i uśmiechał się.
Podszedłem do niego dzisiaj i powiedział, że jest wierzący.
Dałem mu też wizytówkę.
Radość z rozdania 2 kart i znalezienia ewentualnego ANIOŁA sprawiła, że ​​mój dzień.
Nawet kiedy idę do sklepu.
Wydaje się, że Pan wprowadza kogoś do mojego życia.
Módlcie się, zanim wyjdziecie i proście Pana, aby wykonał JEGO wolę.
Mam nadzieję, że to pomoże komuś poczuć się zachęconym do zrobienia tego samego.ie.
Moje pióra są potargane !!!
Zrobię lepiej !!!!
.

Grace Salata
4 miesiące temu
Google Earth jest całkiem fajne.
W ten sposób mój zmarły mąż i ja po raz pierwszy trafiliśmy na ten kanał.
Pierwszą rzeczą, o której powiedziałem, zanim powiedziałeś, co to jest, jest to, że była to ciąża. wąż.

I od tamtej pory jesteśmy tutaj.
Złapało nas to, że wszystko to jest w BIBLII.
A ponieważ tak jest, to dla nas to rozstrzygnęło.
Niech Bóg błogosławi wszystkich, którzy podejmą to wyzwanie, aby dzielić się wszystkim, co otrzymaliśmy, aby zobaczyć i czego się nauczyliśmy dzięki tej służbie.
DZIĘKUJEMY JONATHANOWI ZA ROZPALANIE POŻARU POD WSZYSTKIMI NAM.
BOŻE BŁOGOSŁAW
.
Awna Dzz
4 miesiące temu
Muszę powiedzieć, że Grace Salata, odkąd ta platforma zaczęła szukać prawdy i nie było nikogo, kto mógłby odpowiedzieć, Abel. Pamiętam, że ktoś nauczył mnie składać pieniądze, aby zobaczyć wydarzenia rozłożone na naszych oczach, jak w tym plagiatowanym świecie.

Kain (Cabal) złych wyznawców Molocha są zdemaskowani.
Chwalcie Pana za JK, ponieważ Ojciec wykorzystał tę platformę, budząc swój lud (narody).
Za każdym razem mam wiele osobistych potwierdzeń.
Ponieważ tak jak on modlitwa jest skuteczna i zawsze wyrównana.
Potrzebujemy bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, aby podnieść ludzi prawdy za pomocą MIECZA
Rdz 4 i 6. Następnie przeczytaj 2Król 2:22 Niech Pan błogosławi cię zrozumieniem - tak jak JK powiedział, że pracujemy razem duchowo uściski
1

Georgia Wilton slye
4 miesiące temu
Johnathanie, Bóg chciał, żebym przyszedł i powiedział wszystkim, którzy to widzą, jest tutaj, proszę powiedz ludziom, aby pokutowali dzisiaj, dziękuję, niech Bóg was wszystkich błogosławi

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 16 września 2020, o 11:00 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL