Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czas ostrzec wszystkich .Jonathan
 Post Napisane: 9 lipca 2020, o 11:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
What did you do with this talent ?
.
Czas ostrzec wszystkich !!!!
Zagadka wieków jest rozwiązana !!!
Wychwalać Boga
..
N Louise
4 lata temu
Masz rację JK, objawienie drzewa Szarańczy to nie to samo. lol

Uważam za interesujące w Biblii, że mówi, że Jan Chrzciciel ATE
„Szarańcza” ....... i dziki „miód”. Chłopcze, jeśli nie ma tam duchowej konotacji oprócz tego, czym byłeś ujawniając, nie wiem co to jest?!?!?
7
...
brad gee
4 lata temu
Amen brother! Awsome work, Im praying for your ministry and for help to get your word out. Ive been going to a community clinic in my area for about 15 years, and it always seemed like things just got worse. then 6 years ago they started transferring everything to a computer system, and they gave every ailment a snomed code. Like anxiety would be snomed code 55234545......well after i recieved the Holy Spirit, I once again went to the dr, But this time I seen that something was wrong with the "snomed codes" and i was told to reverse it and when I did it blew my mind, Brother, snomed reversed is "Demons"......I couldnt believe it, and everyone i try n show this too just shrugs it off as a coincedence, they say theres no way, I try to tell people the truth but its like they dont want to hear it, its crazy...If you had fallen and needed help up and someone came to help you would you tell them to get lost, Heck no....but thats exactly what I so many people doing, Even people ive known for decades. I totally see the dead sheep, I didnt untill i asked my father to show me, then i blinked and by the grace of god there it was. Its so insane that people see these things and just brush them off, in more of a hurry to grow imaginary crops on an imaginary field on facebook then they are to learn about the truth and how amazing our destiny really is....I too am like you brother, I was the worst of the worst, and should of been dead many times over, but my Father had me read Job 33 and i was in tears, I read it 3 times over and over because i was so shocked that it was me, word for word, and i saw how i was faced with the pit, and yet I was saved, even tho i cursed his name, He is so amazing, so gracious, so kind, I cant believe how people can spit in his face all day long, I pray for them, for they need to see the truth, But in the end it boils down to their choice, God will not decieve us or force us to love him, that is our choice. But I tell you this, 98.6 pct of the people on earth will never know the father in the way that we do, untill its too late. Lately ive been praying for him to have mercy on their souls, and I pray for his will because i trust him more than I trust myself now. Godbless you Jonathan. Oh and my full name in hebrew means, Broad meadow abundant provider, , Noble rock, and breath of God. "Thankyou Father for your endless love, for without you i would be nothing but a heap of dust! Amen"
..........
Brad Gee
4 lata temu
Amen, bracie! Cudowna praca, modlę się za waszą posługę i pomoc w wydobyciu waszego słowa.
Od około 15 lat chodzę do poradni środowiskowej w mojej okolicy i zawsze wydawało się, że sytuacja się pogarsza. 6 lat temu zaczęli przenosić wszystko do systemu komputerowego i nadawali każdej dolegliwościom snomed code.
Jak niepokój byłby kodem snom 5524545 ...... dobrze po otrzymaniu Ducha Świętego, po raz kolejny poszedłem do dr, ale tym razem zobaczyłem, że coś jest nie tak z „kodami snom” i kazano mi odwrócić i kiedy to zrobiłem, oszalałem, Bracie, Snomed odwrócił się „Demony” ......

Nie mogłem w to uwierzyć, a wszyscy, których próbuję, też to zlekceważyli, to zbieg okoliczności, mówią, że nie ma mowy , Próbuję powiedzieć ludziom prawdę, ale to tak, jakby nie chcieli jej usłyszeć, to szalone ...
Gdybyś upadł i potrzebował pomocy, a ktoś przyszedłby ci z pomocą, powiedziałbyś im, żeby się zgubili, Heck nie ...
Ale to jest dokładnie to, co robię tak wielu ludzi, nawet ludzie znani od dziesięcioleci.
Całkowicie widzę martwe owce, dopóki nie poprosiłem ojca, żeby mi pokazał, a potem mrugnąłem i dzięki Bożej łasce było. To tak szalone, że ludzie widzą te rzeczy i po prostu je strzepują, w pośpiechu, aby uprawiać wyimaginowane uprawy na wyimaginowanym polu na Facebooku, muszą dowiedzieć się o prawdzie i tym, jak niesamowite jest nasze przeznaczenie ...
Ja też jestem jak wasz brat, byłem najgorszy z najgorszych i powinienem był być martwy wiele razy, ale mój Ojciec kazał mi czytać Job 33 i płakać, czytałem to 3 razy w kółko, ponieważ byłem tak zszokowany, że to byłem ja, słowo po słowie, i widziałem, jak miałem do czynienia z jamą, a jednak zostałem zbawiony, nawet jeśli przeklęłem jego imię, jest taki niesamowity, tak łaskawy, tak miły, nie mogę uwierzyć, jak ludzie mogą pluć przez cały dzień modlę się za nich, bo muszą ujrzeć prawdę, ale ostatecznie sprowadza się ona do ich wyboru, Bóg nas nie zwiedzie ani nie zmusi do miłości do Niego, to nasz wybór.
Ale mówię wam: 98,6 proc. Ludzi na ziemi nigdy nie pozna ojca tak, jak my, dopóki nie będzie za późno.
Ostatnio modliłem się o niego, aby miał litość dla ich dusz i modlę się za jego wolę, ponieważ ufam mu bardziej niż sobie.
Bezbożny, Jonathan.
Aha i moje pełne imię w języku hebrajskim, obfity dostawca dużej łąki, szlachetna skała i tchnienie Boga. „Dziękuję Ojcze za twoją niekończącą się miłość, bo bez ciebie byłbym tylko kupą pyłu! Amen”

...
Jennifer Colbert
4 lata temu
WOW, bracie, co za niesamowita rewelacja! Dziwiałem się, kiedy to sprawdziłem, to GLOBALNE, co zrobili z naszymi danymi medycznymi !! Dowód: usystematyzowana nomenklatura medyczna - warunki kliniczne (SNOMED-CT) została stworzona przez College of American Pathologists (CAP) w celu reprezentowania terminologii medycznej w elektronicznej dokumentacji medycznej (EHR). Obecnie jest własnością, jest utrzymywana i dystrybuowana przez International Health Organizacja rozwoju standardów terminologicznych. (Luty 2013)

Dziękuję również za wasze świadectwo i błogosławcie Pana za udzielenie wam serca miłosierdzia do modlitwy i prośby o ludzkość. Księga Henocha wyjaśnia, że ​​w Niebiosach są aniołowie, którzy są przydzieleni do modlitwy i modlitwy w imieniu ludzkości.

Juda 17–25 (KJV)

17 Ale, umiłowani, pamiętajcie o słowach, które wypowiedzieli wcześniej apostołowie Pana naszego Jezusa Chrystusa;

18 Jak ci powiedzieli, że po raz ostatni powinni być szydercy, którzy powinni postępować według własnych bezbożnych pożądliwości.

19 Ci, którzy się rozdzielają, zmysłowi, nie mający Ducha.

20 Ale wy, umiłowani, budując się na swojej najświętszej wierze, modląc się w Duchu Świętym,

21 Trwajcie w miłości Bożej, szukając miłosierdzia Pana naszego Jezusa Chrystusa do życia wiecznego.

22 A niektórzy mają współczucie, czyniąc różnicę:

23 A inni ratują ze strachem, wyciągając ich z ognia; nienawidząc nawet odzieży dostrzeżonej przez ciało.

24 A teraz temu, który was powstrzyma przed upadkiem, i okaże wam nienaganność przed obliczem Jego chwały z niezmierną radością;

25 Jedynemu mądremu Bogu, naszemu Zbawicielowi, chwała i majestat, panowanie i moc, teraz i na wieki. Amen.

Niech pokój Pana, który przewyższa wszelki rozum, niech będzie z nami wszystkimi. Ludzie myślą też, że jestem szalony. Moja rodzina zwróciła się przeciwko mnie, tak jak Biblia mówi, że tak się stanie, wiem bez wątpienia, że ​​Jezus jest Synem Bożym, chodził po ziemi bez skazy grzechu, umarł za nasze grzechy i wstąpił do Nieba po prawicy Boga. Dziękuję Bogu, że pobłogosławił mnie przyjęciem Ducha Świętego i otwarciem oczu na prawdę.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 9 lipca 2020, o 11:38 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Czas ostrzec wszystkich .Jonathan
 Post Napisane: 13 lipca 2020, o 18:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Thisisit ((2))
Jose Sevilla
4 lata temu
I do pest control for a living and I know this year we are suposed to get the 15 year Locust. I hope they are not the Locust of Revelation 9:7

.
Lynn Goodall
4 lata temu
Dziękuję bardzo za posłuszeństwo Duchowi Świętemu. Modliłem się o mądrość na temat Objawienia i czasów ostatecznych i muszę powiedzieć, że go przybiliście. Nie miałem pojęcia, muszę powiedzieć, że byłem zszokowany !!!!! Jeszcze raz dziękuję i niech Bóg cię błogosławi, zostaniesz nagrodzony

..
Steve Vachaviolos
4 lata temu
myślałem, że obraz wygląda jak „moloch”, większość heirarchii w rządzie czci Molocha
a przynajmniej tak mówią ...
czy wszyscy myślicie, że to przypadek…

1deathlives
4 lata temu
jeśli film trwałby 15 godzin, nadal bym go oglądał. dziękuję za waszą ciężką pracę i poświęcenie bracie.

Blu Eyez
4 lata temu
Mój duch boli ze smutku ... To po prostu boli
.
Kings Dominion
4 lata temu
Pozdrawiam Jonathan, uwielbiam waszą pracę i poświęcenie Wszechmocnemu, ale mam pytanie. DOBRZE. skoro szatan jest odpowiedzialny za całe ciało, jakie znamy, odpowiedz mi na to, dlaczego nie jesteśmy gigantami? Czy związek Upadłych i Ludzkości nie stworzył Gigantów? Nie proszę cię, żebyś był cierniem, naprawdę interesuje mnie twoja odpowiedź. Trzeba przyznać, że widzę związek z upadłym / gadzim lub kimkolwiek, kogo ludzie nazywają ich plemnikami w kształcie kijanki lub gada. Koła zdecydowanie się obracają. Niech Najwyższy nadal będzie świecił wam na twarz. Do najwyższego! Chwała Odwiecznemu!
.
https://www.show-notes.info/thisisit432 ... NE-02-2016

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czas ostrzec wszystkich .Jonathan
 Post Napisane: 13 lipca 2020, o 19:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Part 2 ABSOLUTELY PERFECT
ABSOLUTNIE IDEALNA
.
Dzieje 13:41
3 lata temu
To dość mówiące, że tak wielu nie rozumie. Jezus powiedział: „Jesteście bogami”. To wszystko, co muszę zobaczyć, aby to zrozumieć. On jest słowem w ciele i jeśli to powiedział, to tak jest. Sprawa zamknięta. Ci, którzy tego nie rozumieją, nie dostaną tego.

Ludzie, jeśli sprzeciwiacie się temu, to spieracie się z Jezusem. On nie może się mylić, więc musisz.
11
kto wie
3 lata temu
Zawsze miałem pytania o to, kim jesteśmy i dlaczego tu jesteśmy, i to prawda. Przybyliśmy tutaj, aby mieć szansę na pogodzenie się z Panem Bogiem. Jest miłosierny, ponieważ dawanie jest szansą po buncie. Chwała Panu Bogu. Dziękuję Jonathan za wszystkie podane informacje. Odsyłam wielu do twojej witryny, aby ich oczy mogły zostać otwarte.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 13 lipca 2020, o 19:01 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL