Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ołtarz Tron Piotra vatykan - Jonathan
 Post Napisane: 9 lipca 2020, o 13:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18380
Prepare your mind. Prepare your heart ... let you do your homework
Przygotuj swój umysł Przygotuj swoje serce ... pozwól odrobić pracę domową




Pracując nad ostatecznym ujawnieniem wszystkich tych informacji zestawilismy to,co wszyscy musisz to zrob
w Watykanie kiedy zblizasz sie do tego ic jesli chcesz to zobaczyc musisz odrobic lekcje jest link
3D VIRTUAL VATICAN TOUR
.
http://www.vatican.va/various/basiliche ... index.html

Zagadka ludzkości jest rozwiązana !!!
WSZYSTKA ((((CHWAŁA))) DO (JAHWEH)) ...
NADCHODZI KRÓL

Chce zebys zobaczył rzeczywistość tego gdy wchodzisz
do

ołtarza ,tutaj jest ta gigantyczna szarancza
powiniene wam to pokazac zanim caly budynek zostanie zbudowany dla chwały
? co jest pod ziemia co wychodzi z dołu słuchaj nie pokazałem ci
wszystkiego co szykuje aby wam wszystko pokazac zrobic moje sadowa dopuszczalna sprawa od poczatku do konca od nocy przez ktora mnie uratowano dowód 100%popiera wszystko czym byłem mówiac od roku ze od 2002 przy okazji jest to dar Pana dla ludzkosci Bóg jest tym jdynym to
odpowiada za ten preznt za podarunek o którym wiesz
albo otrzymujesz ten dar albo nie kocham was w Chrystusie ale to jest miedzy wami a Bogiem nie jestem tu po to aby miec stoisko z opiniami ludzi poniewaz nie maja znaczenia albo przyjmiesz ten dar albo nie
a opinia przeciwnej opinii jest nieistotna to nic nie znaczy absolutnie nic nie znaczy wic pokaze wam bardzo szybko zanim to sie zacznie.
Co powines zrobic aby przygotowac sie na zrozumienie tego wszystkiego tak naprawde jest Musisz przeczytac Izajasza 29 /15-16 badz madry
jesli przeczytasz Izaj 29 powinienes isc z tyłu pokazuje ci tutaj otworz link i u ciebie
Kiedy wchodzisz przez te drzwi patrzysz na GIGANTYCZNA SZARANCZE
gdy zblizasz sie do tego ołtarza na ktory patrztsz
a potem tutaj gdzie ujscie ma chostia tutaj jest to najwieksza religia na świecie którą udaja ludzie Chrzescijanstwo i przejscie do tej alternatywy oznacza troche omm pozwalasz mi poruszac sie po tym co w pewnym sensie jest wzruszajace

tak wiec gdy idziesz do tego ołtarza tam jest ta Olmrzymia martwa OWCA z jezykiem
Pamietajcie ze to dar ktory dal mi Pan Bóg
aby to zrobic
aby to zobaczyc poniwaz ja zostalem wybrany Własnie to ja zostałem wybrany
wszyscy maja swoje funkcje wszyscy mamy swoje cel ciało Chrystusa i to
był moim celem dlatego przez cała moja posługe
Dlatego ludzie którzy narysowali moje obrazy i umiescili na nich
zdjecia martwych owiec raz mnie.
Patrzysz na najwiekszy kosciół na świecie z GIGANTYCZNYM martwa owca z wystajacym jezykiem i powodem oczywiscie ze ty
Zostalismy wybrani do tego co Biblia mówi do zrozumienia tajemnic krolestwa niebieskiego ,które im nie zostało dane
wiec beda ludzie ktorzy to ogladaja i nie zrozumieja nie zamierzaja tego zdobyc ale zeby wszyscy zrozumieli nie chce zadnej rzeczy
Chce abys dziekował Bogu chce abys podziekowal Jezusowi za smierc na krzyzu abyscie mogli to zobaczyc poniewaz bez Jego smierci na krzyzu nie zobaczy tego nikt z nas ale patrzysz na Gigantyczna szarancze tutaj ma natenach ujscie est tutaj Cały Ołtarz zwany Tronem sw Piotra jak obraz
Owca z wystajacym jezykiem chce abyscie wczesniej to rozwazyli

wystarczy spojrzec na zakres tego kiedy patrzysz na oltarz
Wszystko zaczelo sie w pokoju hotelowym kiedy mnie uratowano swiadectwo jest na You Tube musialem to zrobic poniewaz wiedzial ze na koncu przekaze cala tajemnice
Chciałem wiedziec skad sie wzieła kazda istota ludzka co jest celem zycia a celem jest słuzenie Bogu.
A teraz wszystko zostało rozwiazane Biblia została rozwiazana co rozwiazuje wszystko w calosci Przeszedłem przez Pismo świete tydzien dwa tygodnie wszystko rozwiazane wszystko w biblii
Wszyscy którzy moga to otrzymac chwala Boga za tych którzy nie moga
przyjmij to Boze zmiłuj sie nad toba przepraszam.
Patrzac kontempluj kim jestes spójrz na to pomysl .
stworzyłem te prace narysowałem linie kawałków ,abym mógł zrozumiec o czym mysli artysta To mój duchowy dar który dostarczył cała zagadke WIEKÓW MAM NA MYSLI ZE to jst to zagadka wszystkich rzek i rozwiazana teraz co oznacza ze kkoniec jest bardzo niedlugo
Moge absolutnie pokazac zawarantowac co sie stanie
Nie ma dla mnie znaczenia czy wierzysz czy nie ,to jest to czym jest i nic nie zmieni
doceniam miłe komentarze trolli dlatego Biblia mówi wam ze został dane aby zrozumiec tajemnice królestwa niebieskiego a nie zrozumieli
dlatego dam wam wiecej pism potwierdzajac ze nigdy nie mieli go zdobyc abyscie mogli to zrozumiec.
-------
spisałam z tłumacza zdaje sobie sprawe jakie to mizerne ale wielu nie umie otworzyc
tlumacza pod spodem wiec ja sie ciesze i dziekuje Bogu ze chociaz tyle doczytam.
trudno liczyc ze ktos przetłumaczy czy poprawi.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 9 lipca 2020, o 13:44 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Ołtarz Tron Piotra vatykan - Jonathan
 Post Napisane: 4 sierpnia 2020, o 18:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18380
Ołtarz
Darkness From the 6th Hour unto the 9th Hour
Ciemność od szóstej do dziewiątej godziny

.
system ciala gozpodarza jest najwiekszym kłamstwem
cale to meżczyzna kobieta
,
jesli sie nie nawrócisz nie narodzisz na nowo zyjesz wkłamstwie
a wspaniale jest to zobaczyc
Paul Olson
2 lata temu (edytowany)
Codziennie chodzę do pracy i udaję, że to wszystko jest prawdziwe i ważne, a potem wracam do domu, oglądam film JK i pamiętam, tak, to wszystko kłamstwo. Przywykłem do tego teraz. No cóż, nadal musimy tu funkcjonować. Dzisiaj był dobry dzień .. Byłem dzisiaj pomocny mojemu przyjacielowi .. przywiozłem moją ciężarówkę do jego domu i pomogłem przenieść kilka mebli. Z przyjemnością pomogę. Jestem wdzięczny za wszystko, co dał mi Bóg i robię, co w mojej mocy, by być najlepszym, jakim mogę być, kiedy tu jestem. Pomyślałem, że podzielę się ... nocą wszystkim.
.
Jesse L.
2 lata temu
To niesamowite - teraz słowa „silne złudzenie” wydają się mieć teraz dużo więcej sensu. Lol, błogosławcie was i bądźcie silni. Wylej wszystkie swoje obawy / braki u stóp naszego Mistrza. Codziennie. Przychodzi szybko.
.
UKRYTA PRAWDA / B. DAVIDSON
2 lata temu
MÓJ JEZUS WYMIENIŁ MNIE W NOWE Stworzenie !! NOWY UMYSŁ, NOWY SPOSÓB MYŚLENIA, WSZYSTKIE MOJE STARE SPOSOBY I NAWYKI ZNIKNĘŁY !! WADEM NOWY 24 SIERPNIA 2001 O 4:00 !!! WYCHWALAĆ BOGA!!!
.
Suzy Sanders
2 lata temu
czy to nic dziwnego, że nasz Ojciec prosi nas, abyśmy „wyszli z niej”… tak trudno wstać, iść do pracy i zobaczyć wszystkie złe i niepewne drogi świata, ale w tych ostatnich dniach musimy się modlić siłę i wytrzymałość i codziennie się o to modlę. Na Bliskim Wschodzie sprawy toczą się tak szybko, a system bestii Watykanu staje się tak oczywisty. Poszedłem zobaczyć, mogę sobie tylko wyobrazić, w kinie i nawet tam miałem siedzieć przy ogromnym filmie propagandowym o Papieżu. Musiałem zganić każde kłamstwo, które było postawione przed moimi oczami. Kocham cię, Jonathanie i tak wiele dałeś ciału Chrystusa. słowo, codzienne pokutowanie i nieustanna modlitwa, chodźcie z Jezusem w sprawiedliwości i świętości, chwalcie Jezusa, przyjdźcie szybko.
,
Vicki McGregor McGregor
2 lata temu
Wszyscy się potykamy i grzeszymy, nie żebyśmy próbowali. Ale BÓG mówi nam, że wszyscy jesteśmy grzesznikami i brakuje nam Chwały BOGA, a jeśli mówisz, że nie grzeszysz, jesteś kłamcą i nie ma w tobie prawdy.
23

Bóg jest drogą
2 lata temu
Tracy McGrady amen nadal grzeszymy tu i tam, ale nie grzeszymy świadomie, unikamy t za wszelką cenę, ale jeśli się poślizgniemy, wrócimy na prostą i wąską. Niech Pan Bóg błogosławi każdego z was.
Patty McConville
Patty McConville
2 lata temu
Błagam o krew Jezusa za tę służbę, Jonathona, jego rodzinę, przyjaciół i filmy. Modlę się o spotkanie z Duchem Świętym podczas oglądania tych filmów i obyśmy wszyscy otrzymali ducha mądrości i objawienia dzięki tym naukom, w imieniu Jezusa amen! Wierzę, że brat i siostra Jonatana przeżyją głębokie spotkanie z Jezusem i zaproszą go do swoich serc, w imieniu Jezusa amen! Niech Bóg cię błogosławi, Jonathonie i błogosławi wszystkich, którzy cię przeklinają, nienawidzą i złośliwie wykorzystują, w imieniu Jezusa amen!

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 4 sierpnia 2020, o 18:47 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL