Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Aula Audiencji SMOK - Jonathan
 Post Napisane: 9 lipca 2020, o 18:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Audience Hall // Fiery Flying Serpent
.

MimiDeLucia10
2 lata temu
Cześć, wy też mnie !! Niedługo wrócimy do domu !! Kocham was wszystkich. Dziękuję Jonathan za doprowadzenie tego wszystkiego do światła !! Niech Bóg błogosławi i zmiłuje się nad nami wszystkimi
.

Elsa Blue
2 lata temu
ŁAŁ! Ta głowa węża na ludzkim ciele jest najgorszą rzeczą, o której wiesz, że patrzysz na samego szatana. Dziękuję Jonathanowi za posłuszeństwo Bogu i mówienie! Boże błogosław!
33
Susan Swain
2 lata temu
Jeszcze raz dziękuję Jonathan. Bóg pobłogosławił cię takim darem, abyś mógł podzielić się z tymi, którzy będą słuchać. Nie wiem, co zrobię z tą wiedzą, ale mój duch mówi, że to prawda. Wiem, że Pan postanowił mnie znaleźć twoją stronę i filmy. Podnosząc cię do Pana, abyś był w Jego opiece i miłości.
.

Mary
2 lata temu
Wow, dół jest gotowy do otwarcia! Nie ma kłótni z danymi i pismami świętymi. Dzięki Jonathan za pokazanie nam wszystkich informacji i tego, jak to wszystko łączy się ze sobą. To jest ta sama narracja od początku do końca czasu ... wszystko zostało szeroko otwarte ... tak chory, że nie mogę się doczekać powrotu do domu.
6

Supernovagirl500
2 lata temu
Mary zgadzam się. Proroctwo, Izajasza 17: 1 - „Brzemię Damaszku. Oto. Damaszek zostaje zabrany z miasta i stanie się zgubną kupą”. Zniszczenie to nastąpi tuż przed wojną, która zabije 2 miliardy, a następnie bitwą Armageddon, w której Chrystus powróci, aby założyć swoje królestwo. Jest tak wiele wydarzeń politycznych idących w parze ... np. Prezydent Trump czyni Jerozolimę stolicą Izraela. Wszystko w linii ..... przerażające

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 9 lipca 2020, o 18:32 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Aula Audiencji SMOK - Jonathan
 Post Napisane: 15 sierpnia 2020, o 16:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Vatican Audience Hall - The Truth May Shock You!

.
WŁACZ TŁUMACZ pod filmikiem !!!!!!
________________________________
/
Objawienie 12: 9
I zrzucony został wielki smok, wąż starodawny, zwany Diabłem i Szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, a wraz z nim zrzuceni zostali jego aniołowie.
.
.....
Sheryl Cunnimgham
1 rok temu
Uszkodzona strona głowy Jezusa wygląda jak widok z boku węża. Postać przekształca się w węża? Całkowicie demoniczne!

28
R bergs
15 godzin temu
To nie jest Jezus. W rzeczywistości Antychryst będzie miał zagojoną ranę głowy ... Pamiętajcie, że Nimrod kiedyś umarł z powodu śmiertelnej rany głowy, niektórzy spekulują, czy Nimrod / Appolyon może być zmartwychwstałym Antychrystem. Fakt, że ta „rzeźba” przedstawia kogoś wskrzeszonego od dołu z wielką raną na głowie, pozwala zastanowić się nad tym, że być może oni też tak myślą.
..

Dee Bee
1 rok temu
Wydaje mi się, że Watykan gloryfikuje wizerunek gada… Wszystko o Papieżu WAT. Uważam za przerażające… Zbyt wielu kochanków w kościele katolickim. A to, co robią za zamkniętymi drzwiami, jest szokujące.
'
Odbicia JG
2 lata temu
Komu nie spodoba się ten film? Wystarczy zobaczyć demoniczny posąg w środku. Zewnętrzna pasuje do wewnętrznej ... Dosłownie
,
Pat Last
2 lata temu
„On [Szatan] założy przeciw-kościół, który będzie małpą Kościoła, ponieważ on, diabeł, jest małpą Boga. Będzie miał wszystkie notatki i cechy Kościoła, ale w odwrotnej kolejności i opróżniony z Jego boska treść. Będzie mistycznym ciałem Antychrysta, które pod każdym względem będzie przypominało mistyczne Ciało Chrystusa ... Ale dwudziesty wiek dołączy do przeciw-kościoła, ponieważ twierdzi, że jest nieomylny, kiedy jego widzialna głowa mówi ex cathedra . ”
(Fulton J. Sheen, Communism and the Conscience of the West, Indianapolis: Bobbs-Merrill, 1948, s. 24-25)
************************************************ ********
„Proroctwa Apokalipsy [Księga Objawienia] pokazują, że Szatan będzie naśladował Kościół Chrystusowy, aby zwieść ludzkość; założy kościół szatana w opozycji do Kościoła Chrystusowego. Antychryst przyjmie rolę Mesjasza; jego prorok będzie odgrywał rolę papieża; i będą imitacje sakramentów Kościoła. Będą też kłamliwe cuda naśladujące cuda dokonane w Kościele ”.
(Rev. E. Sylvester Berry, The Church of Christ: An Apologetic and Dogmatic Treatise [St. Louis, MO: B. Herder Book Co., 1927], s. 119; podano kursywa).

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aula Audiencji SMOK - Jonathan
 Post Napisane: 15 sierpnia 2020, o 17:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Let`s Mirror The Pope´s Throne Shall We?
.
Tyzon 666
20 subskrybentów
paul vi sala audiencyjna w wertykanie, odzwierciedlająca obie strony rzeźby Jezusa, którą nazywają „Jezus powstający z bomby atomowej”, a zobaczysz ich prawdziwy projekt „jak na górze tak i na dole”
.
George Emmerich
Zawsze myślałem, że w kościele katolickim jest coś dziwnego, po prostu nie mogłem tego dotknąć ani pozwolić sobie na lot do Włoch, żeby niespodziewanie zatrzymać się przy kościele
.
Mydejavooo
1 rok temu
Zło jest tutaj, ludzie. Od wieków.
.
George Emmerich
Zawsze myślałem, że w kościele katolickim jest coś dziwnego, po prostu nie mogłem tego dotknąć ani pozwolić sobie na lot do Włoch, żeby niespodziewanie zatrzymać się przy kościele
.
Mydejavooo
Zło jest tutaj, ludzie. Od wieków.
.
Tyzon 666
Tak, czy po prostu natura, jeśli spojrzysz na naturę, to dla mnie wygląda to bardzo źle? Myślę, że trzymają i wykorzystują znany im sekret, a złe jest to, że zrobili z niego okultystyczną „tajemnicę”, więc ludzie nie zaglądają do niego, ponieważ się go boją, jeśli wszyscy wiedzą, jaka jest prawdziwa prawda, to nie mamy niewolników lewo
.
JM
Cześć Dzięki wykorzystaniu tego w vidie w pracy jest to świetna praca
.
Tyzon 666
Haha super może powinienem potraktować to trochę poważniej i poprawić je niż zrobiłem ty dla twojego wsparcia bracie
.
max palmgren
Ziemia jest właściwie płaska
.
Tyzon 666
Haha skąd wiesz ? jesteś tylko niewolnikiem xD
.
Hermann Koovshinoff
obraz maluje tysiąc słów ... fakt z dowodem maluje milion słów ... zauważ symbol iluminatów w lewym górnym rogu ... ( One World Order )

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Bazylika The King Serpent -Jonathan
 Post Napisane: 12 października 2020, o 17:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Part I - Basilica: The King Serpent
•20 sie 2013

włacz napisy i tłumacz pod filmem
...

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aula Audiencji SMOK - Jonathan
 Post Napisane: 4 października 2021, o 13:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
PROPHECY UPDATE: THE VATICAN CONFERENCE HALL OF SATAN THE SERPENT
78 940 wyświetleń
20 maj 2017
.
MINISTERSTWA SZOFARU
WATYKAŃSKA SALA KONFERENCYJNA SZATANA WĘŻA
SALA WATYKAN PAPIEŻA PAWŁA VI ZAPROJEKTOWANA JEST W KSZTAŁCIE GŁOWY WĘŻA Z ŁUSKAMI I KŁAMI.
UE PLANUJE Z WATYKANEM WPROWADZIĆ RELIGIĘ WĘŻA DIABŁA...
BABILON WIELKI
.........
Sheryl Keeler-Sweeney
Potrzebuję modlitw o uwolnienie mojego syna od uzależnienia i depresji i złamanego serca, proszę, zgódź się ze mną, że Bóg uzdrowi go Jace'a i przywróci mu zdrowy umysł i przywróci mu rodzinę i szacunek. Że będzie szedł sprawiedliwie. Niech cię Bóg błogosławi.
.
Enigma
10 miesięcy temu
Około 1969 Duch Święty powiedział mi, że Papież jest anty-Chrystusem. Wierzę BOGU.
.
Roann Sullen
4 lata temu
Ojcze, jako dziecko odkupione krwią od najwyższego BOGA, przyjmuję autorytet, który dała mi KREW Chrystusa, aby pozbawić mnie wszelkiej mocy wroga działającego w każdym miejscu osoby lub rzeczy W JACE.
I oświadczam, że nie będą mieli prawa używać ich w jakikolwiek sposób do kontrolowania, manipulowania, sprowadzania zniszczenia, śmierci, nienawiści lub tragedii do JACE'a i Ojca, którego gubię i rozkazuję zastępom Nieba do ich zadania, aby zniszczyć silnych chwyty, platformy, praca w dowolnym miejscu lub rzeczy wroga, która nie jest od BOGA.
LUDZIE ZROBIĆ TO, ZNISZCZ JE, ROZBIJ, ROZBIJ, BĄDŹ WSPANIAŁY CZAS ROBIĆ TO W IMIENIU JEZUSA! Oświadczam, że BŁOGOSŁAWIEŃSTWA PRZYJDĄ DO AMERYKI, BŁOGOSŁAWIEŃSTWA PRZYJDĄ DLA JACEGO I JEGO RODZINY Amen i Amen
.
Sawpit Records
Sheryl Keeler-Sweeney Byłem jednym z tych dzieciaków, które borykały się z uzależnieniem i depresją ze złamanego serca. Mam nadzieję, że twój syn znajdzie boga. Bóg już go znalazł, bogowie tylko czekają, aż twój syn go znajdzie. Kiedy to się stanie, zostanie przywrócony
.
Mia Kyriacou
@SHOFAR MINISTIES kaplica to Szatan. Zobacz zdjęcie
.
MINISTERSTWA SZOFARU
5 miesięcy temu
@Mia Kyriacou To jest szatańskie...tak...czy to nie jest to, co powiedzieliśmy???
.
Liger zły
dlaczego ludzie wciąż tam jeżdżą i dlaczego ludzie wciąż wierzą w tę fałszywą doktrynę?....dlaczego!!....dlaczego!!! Dobry Boże pomóż nam i zrób to szybko!
.
David Lambert
.do kult
.
elsa niebieski
Kult z ekstremalnym praniem mózgu, którym mówi się, że jest jedynym prawdziwym kościołem
.
Marcus Maddox
Potem zaprowadził mnie do wejścia do bramy domu Pańskiego, która była na północy, a oto kobiety siedziały tam, płacząc za Tammuzem. 15 Rzekł do mnie: Widzisz to, synu człowieczy? A ujrzysz jeszcze większe obrzydliwości niż te. 16 Potem zaprowadził mnie do wewnętrznego dziedzińca domu Pańskiego. A oto u wejścia do świątyni Pańskiej, między przedsionkiem a ołtarzem, było około dwudziestu pięciu mężczyzn. plecami do świątyni Pana, a twarzami ku wschodowi, i padali na wschód ku słońcu… Ezechiel 8:15
Nowa amerykańska Biblia Standardowa

„Albowiem nadszedł czas, aby sąd zaczął się od domu Bożego; a jeśli najpierw zacznie się od nas, jaki będzie koniec tych, którzy nie są posłuszni ewangelii Bożej?
1 Piotra 4:17

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 4 października 2021, o 13:34 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL