Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Emanuel Jeszua Jedyne Imie
 Post Napisane: 3 sierpnia 2020, o 17:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Recording #17
.
Kevin Smith
7 godzin temu
"Jeśli to oszałamiające, daj mi znać" kacheetttt! TERAZ SŁUCHAJ TO ... WYCIĄGNIĘTY UMYSŁ!
O biedny Randy!
Johnny zostałem dzisiaj wyprowadzony i zobaczę tego Maserati z wszystkimi tablicami dealera i tobą, zanim zobaczę ten film.

Tablica, która oczywiście może jechać z samochodu do samochodu, ma to tylko 96181 ... wtedy widzę ten film? Nie ma teraz dnia, w którym coś, co ujawniasz przez Ducha, nie objawia się. ACAB dotarło do Santa Monica wraz z innymi oczywistymi wiadomościami, że wszystko to łączy się w sposób, który jest jeszcze tak jasny…

UMYSŁ WCIĄGNIĘTY!

Modlitwa o wszystkie techniczne rzeczy toczy się gładko i TAK!
Z pokorą jesteś najbardziej wyzywająco NAZWANY Wiem, że znam proroka, ale to też i właśnie dzisiaj powiedziałem o tobie innemu wierzącemu, który jeszcze wierzy w to, co znamy, i użył hydraulika, którego położyłeś, aby pokazać, czy Jezus jest dla ciebie?

A teraz to?
Amen!
Miał wczoraj ulicznego ewangelistę na rogu Hollywood i Highland, w 91 stopniowym upale, trzymającego duży słup z najbardziej niesamowitym mówcą z najsłodszym przesłaniem zbawienia, a imię Jezusa rozbrzmiewało echem po ulicach i stał z nią z Koszulka od Big Daddy Weav Jesus ... jedyne imię!

A kiedy odszedłem, powiedziała najbardziej namiętnym głosem i głośno "Kocham cię!" Jak od siostry, którą widzisz tylko w Boże Narodzenie, która mieszka 3000 mil stąd! I zupełnie obcy z Duchem Boga Żywego w niej tak samo jak ja! Uściskałem ją w środowisku otoczonym maskami, w których ludzie byli po prostu oszołomieni! Kim jest ten mężczyzna, który nie wiadomo skąd przychodzi na azjatycką kobietę, wszystko, co mogłem zobaczyć, gdzie tutaj oczy i stoją obok siebie, jakbym znał ją przez całe życie! Po to przyszedł Jezus ... Pokój!
Dziękuję bardzo za przekazanie nam tego przesłania POKOJU od Króla.
Kocham was chłopaki!
.
In the Sip ”
11 godzin temu
Hej Jonathan !! Sprawy stają się intensywne, co?
Jezus nadchodzi !!!
Chwała Bogu, alleluja, alleluja, alleluja !!!
Niech cię Bóg błogosławi, bracie
.
Rozbudzony i zły
10 godzin temu
Chcę tańczyć, śpiewając, że JEZUS nadchodzi! Jezus nadchodzi !! lol Po prostu chcę skończyć z tym światem… czekamy na Pana.
7
Scott Tyler
8 godzin temu (edytowany)
Powiedziałem kilka tygodni temu, że Fauci wygląda jak „raptor” ”, a teraz powiedziałeś nam, co oznacza fauci ........ błogosław ci bracie i całą moją rodzinę, która ogląda i kocha jego kanał ... ............ dzięki bracie ............. również Barry Manilow wydał płytę zatytułowaną Copacabana (At The Copa) ......... Miała na imię Lola, była tancerką ............... ten najnowszy film naprawdę zaskoczył mnie ..... zawsze masz coś nowego do wniesienia - - CAŁA CHWAŁA DO PANA DUCHÓW !!!.

.
Crankster61 / Francis C.
3 godziny temu
Dziękuję Wszechmogącemu Panie Boże, że pobłogosławił nas naszym Bratem w Chrystusie Jezusie Jeszui Jonathanie Klecku.
Prawdopodobnie nie byłoby mnie tutaj dzisiaj, gdybym nie prowadził mnie na jego kanał na YouTube przez Waszą Łaskawość 3 lata temu, kiedy byłem kompletnie zagubiony.
Wołałem do Ciebie o pomoc, a Ty pokazałeś mi swoją Miłość i Prawdę o swoim istnieniu, prowadząc mnie z powrotem do swojej trzody.
Chętnie oddaję całkowicie moje życie Tobie, mój Panie Boże Wszechmogący, przez Chrystusa Jezusa Jeszuę, Twojego Jednorodzonego Syna i mojego Zbawiciela i Odkupiciela
.
TAC
7 godzin temu (edytowany)
Duch smutku ściska dziś moją duszę jak nikt inny! Myśl o pewnych ludziach w moim życiu, których bardzo kocham, o których wiem, że nie są zbawieni i co będą musieli znieść, MNIEJSZA MNIE!

Powiedziałem Bogu, że po prostu chcę się poddać, ponieważ nie mam serca znieść ich straty!
Wtedy twoje wideo trafiło do mojego telefonu.
Kiedy powiedziałeś „musimy wytrwać do końca”, mówiłeś do mojego serca!

Wytrzymam do końca!
Dziękuję za tego brata, nie masz pojęcia, jak bardzo tego potrzebowałem!

Dziękuję Ci, Panie Boże, dziękuję Ci Panie Jezu!

Tina A.
1 godzinę temu
Karm się Chlebem Życia, SŁOWEM tak często, jak tylko możesz, mój przyjacielu. Chrystus Jezus zawsze w jakiś sposób ułoży Twój harmonogram dla Niego - wtedy zamieni Twój smutek w Radość.
Wiedz w swoim sercu, że Nasz Pan jest niesamowitym BOGIEM, a ci ludzie w naszym życiu, którzy nie słuchają (ani nawet nie obserwują naszego dobrego postępowania), otrzymają przypomnienie naszych słów, gdy w mgnieniu oka zostaniemy usunięci z ich życia .

W końcu wielu nadal będzie uratowanych.
Będą musieli najpierw pójść do własnego ognia i zostać oczyszczeni.

Nasz Ojciec okaże miłosierdzie wielu i wykorzysta ich doświadczenia, jakiekolwiek by one nie były, dla Jego Chwały.
Módlcie się za nich, ale przestańcie się o nich martwić.
To nie jest dobre dla Ciebie. Zaufaj Panu Bogu, że nie da im więcej, niż mogą znieść
(jeśli ich ostatecznym przeznaczeniem jest odkupienie).
MY jesteśmy Ciałem Chrystusa.
Razem TO TO!
Nasz KRÓL nadchodzi !! Boże błogosław
.
Brian Taylor
6 godzin temu
Zgadzam się z tobą, wszystko ma teraz więcej sensu. To gówno było na naszej twarzy przez cały ten czas. Jezus miał rację, mówiąc, że od urodzenia byłam okłamywana we WSZYSTKIM. DZIĘKUJĘ CI, JEZU!
7

Truth Lies

Prawda kłamie
3 godziny temu
Ten film trwa tylko 1,35 minut.
I w mojej skromnej opinii, jest to tak oczywiste, że jest to WOJNA DUCHOWA, w której jesteśmy !!
Jeśli prowadziliście tę posługę przez 2 tygodnie lub 2 lata, zostaliście TUTAJ!
NASZ WSZECHMOCNY ZBAWICIEL dał nam NOWE JERU-SALEM „OCZU DO WIDZENIA” „Co jest tuż przed nami.
Są ludzie zajmujący się numerologią i tak dalej!
TO JEST CAŁY PAKIET !!
DZIĘKUJĘ, JONATHAN KOCHAM CIĘ W NASZYM ZBAWICIELU.
BŁOGOSŁAWIĆ WAS WSZYSTKICH !!

MÓDL SIĘ MÓDL SIĘ POKUTA = ODWRÓĆ
.
Janeen Trujillo
7 godzin temu (edytowany)
Tam, gdzie nie pobierasz opłat, wiemy również, że ta służba jest prawdziwa
Oprócz wszystkich dowodów.
Ta Alice w łańcuchu twojej decyzji. przyprawiła mnie o gęsią skórkę.
Można było poczuć demoniczną obecność, oglądając ten obrzydliwy film.
I w twojej głowie, po prostu nie możesz sobie wyobrazić, nawet za te wszystkie pieniądze, seks, majick. demoniczna moc oferowana przez świat, czy kiedykolwiek chciałbyś

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 3 sierpnia 2020, o 17:56 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL