Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: No Kidding Bez zartów -Jonathan
 Post Napisane: 20 września 2020, o 17:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18388
Ace in the Hole...No Kidding.. See it to Believe it..
As in the Hole ... Bez żartów ... Zobacz, żeby w to uwierzyć
17 wrze

.
19 rzeż OWIEC
KATA - KLATWA ,ANATEMA
16min-Office Depotalo Office Max ito sa oni maja na sprzedaz KATA
w Biblii kata oznacza w dół jest jak as w otwór który jest
obj 22/ nie bedzie wiecej przeklenstwa kat-ah
dosł ozn ze KATA ANATHEMA WHITNEMA jest czyms obrzydliwe okropne przeklenstwo
w dół jest klatwa to jest klatwa
zobacz 20 dolar anknot masz 2 lizniacze wierze i
faceta co nosi maske
na samochodzie policji nr
91 89
91crobic zle postepowac niegodziwie niesprawiedliwie krzywdzac czyniac zło w celu niezasłuzonej krzywdy
ignorujac Boza sprawiedliwosc działajac w brew temu co boskie
2443 zgony w tym roku
2443 haczyk na ryby
sklep symbol nike ale to obrecz do koszykówki porwana siatka i haczyki
nike zwyciestwa
nadszedl czas wiedza ze wygrali
facet wprzyczepie z kawa zrobilem mu zdjecie
ma haczyk na ryby . to jest penis
jak sie uwaznie przyjzysz siatce naiki to tworzy sie X
haczyków jest 8 a w bilii znaczy destrukcja zniszczenie
to ma zwiazek z rozmnazaniem
mówicie ze mam obsesje na punkcie penisów i vagin
nie ja widze co robia kiedys byłem fanem kobiecej formy ale teraz jest
to takze najbardziej smiercionosna rzecz poniewaz rozpusta jest duchowa rozpusta od twojego Stwórcy poniewaz za kazdym razem gdy uprawiasz sex z kims z kim jestes duchowo zwiazany innym żródłem i jestes takze jesli
nie jestes nawrócony jestes tylko czescia całej brudnej,brudnej rzeczy
cudzołóstwo dlatego popełnilismy duchowe cudzołostwo przeciwko Panu Bogu ,teraz ma to sens prawda ?
jesli stane przed nike bogini matka bogini zwyciestwa
uywajac ciała samicy gospodarza i aniołow i chcac uzyc swoich penisow
Biblia mówi ze ty nie powiniens wpedzac ich w kłopoty
genesis 3 powiedział Wąz
........
.
theJonathanKleck
146 tys. subskrypcje
Termin Oświetlenie gazowe nie jest istotne dla tego, co będzie ci pokazywane i = w kilku następnych filmach ... To nic innego jak zewnętrzna manifestacja szatana przejmującego system ciała gospodarza
.
Anioł Niedźwiedź
2 dni temu
Przestałem spotykać się 2 lata temu i zostałem w celibacie. Chciałbym się ożenić (byłem żonaty, ale rozwiodłem się w 2012 roku). Czułem, że Bóg pobudza mnie do bycia czystą seksualnie. Teraz, gdy opieram się tej pokusie, to niesamowite, jak wiele osób próbuje przyjść do mnie przez komunikator FB, chcąc się ze mną umówić lub wysłać mi memy, które są jawnie seksualne.
Tak obrzydliwe. Musimy się oczyścić i uważam, że niemoralność seksualna jest jedną z najgorszych (wiele wersetów biblijnych to potwierdza).
Chodzi mi o to, że kiedy oczyszczamy naszą niesprawiedliwość, zaczynamy widzieć więcej prawdy i łatwiej odczuwamy „ciężar” grzechu. Więc chociaż facet może pomyśleć, że zabawny mem o zabarwieniu seksualnym nic nie znaczy, wiele dla mnie znaczy - dużo braku szacunku. Poza tym zostałem nazwany szalonym i głupim z powodu wiary w Boga i Jezusa. Współczuję ludziom, którzy tego nie robią. Nie mają pojęcia, co nadchodzi.
.C K L
2 dni temu
Bóg uśmiecha się do ciebie za to, że powstrzymujesz się od uczestniczenia w kulturowych „normach” i trwanie w Jego Świętej łasce czystości seksualnej ... Chciałbym, abym mógł nauczyć się moralności seksualnej zamiast zostać asymilowanym z obrzydliwością kultury SoCal ... twoje prawo , jest to obrzydliwe i bardzo zasmuca ducha Bożego, gdy widzimy, jak trwonimy cenny dar, który wymyślił dla prawdziwego „jednego ciała” zjednoczenia w świętym małżeństwie! Niech cię Bóg błogosławi!
.
VictimOfDeception
1 dzień temu
Twoja nagroda wkrótce nadejdzie siostro. Boże błogosław
2
Córka ابنة Of Al Masih المسيح
2 dni temu
Byłem urodzonym muzułmaninem, widziałem samego Jezusa po przesłuchaniu Boga Abrahama, ukazał mi się na białym koniu, jadąc na zderzeniu z armią w czerni ... i to tak, jakby Bóg ściągnął informacje do mojej głowy i zrozumiałem, że On był Jezusem i był przeciw temu światu i jest obecnym panem.
Potem odnalazłem Jonathana, w jakiś sposób bez względu na to, jak dzikie jest jego przesłanie, całkowicie go rozumiem ... a Duch Święty nigdy nie powstrzymał mnie przed obserwowaniem go ... i wiele razy mój duch po prostu odmawiał wielu szanowanym, dobrze znanym kaznodziejom .. Bój się Boga i nie opieraj się na własnym zrozumieniu.

Bracie -Jonathan Kleck, dziękuję ... do zobaczenia w DOMU, wkrótce odlecimy .
.

mu
„Nadchodzi godzina i teraz jest, kiedy prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w duchu i prawdzie, gdyż Ojciec szuka takich, którzy Go czczą”.
Bóg jest duchem, a 1 Koryntian 6: 19-20 mówi nam, że jesteśmy napełnieni Jego duchem: „Czy nie wiecie, że wasze ciała są świątyniami Ducha Świętego, który jest w was, którego otrzymaliście od Boga? Nie jesteś swoim; zostałeś kupiony za odpowiednią cenę. Dlatego czcijcie Boga swoimi ciałami ”.
Mamy również przykazanie, aby Go wielbić, która jest oparta na prawdzie. Bóg widzi nasze serce, a szacunek, którego szuka, pochodzi z serca czystego, uświęconego przez przebaczenie, z właściwym motywem i jednym celem - oddać Mu cześć.
.

Boski Renegade {Ren}
2 dni temu
Mój Duch jest o wiele za duży, by mógł się zmieścić w tym zwykłym rozkładającym się ziemnym naczyniu cielesnym. Postrzegam to, ponieważ naczynie to spoczywa w ogromie mojego ducha i podlega tylko autorytetowi mojego ducha. Niezależnie od tego, jak inni postrzegają wygląd i konserwację narzędzia, służy ono zamierzonemu celowi ducha, który ma nad nim władzę. Jest to narzędzie do gromadzenia danych do przechowywania doświadczeń cielesnej egzystencji w boskim duchowym zbiorowości jako dowód dojrzałości i przebywania w planach wyższego umysłu. Jak nauczał i czego przykładem jest Chrystus w chrześcijańskiej armacie.
.
Phil Venes
2 dni temu
Tak, prawda Mia.
Po zaktualizowaniu (T) ruth, wiedza i zrozumienie przychodzą do nas, nasz Pan ekscytująco oczekuje, że przekierujemy nasze motywy na nowość, którą otrzymaliśmy.
Wcześniej motyw znajdował się w miejscu dawnej stymulacji półprawdy, zmuszającej nas do działania zgodnie z tym, co było; innymi słowy; mój lud ginie z powodu braku wiedzy.

Nowa wiedza jest tutaj i przychodzi cały czas ze zrozumienia, że ​​byliśmy w pozycji do góry nogami zgodnie z Izajaszem 29: 14-16.
Ale teraz my, owce, jesteśmy w stanie zrozumieć, co Jezus próbował powiedzieć Nikodemowi w 3 rozdziale Ewangelii Jana.

I to jest to, zaakceptuj, że człowiek narodzi się ponownie, nie może ((zobacz)) Królestwa Niebieskiego.
Jednak, podobnie jak wielu na tym świecie, znajdują się w tej samej pozycji na miejscu, w jakiej znajdował się Nikodem. Pewnie, że szukał, przyszedł do Jezusa, ale jego oczy po prostu nie były otwarte, ponieważ system, w którym on i my byliśmy i jesteśmy, został celowo, świadomie wywrócony do góry nogami, aby go zmylić.

Chwała niech będzie Yehoshua za odkupienie nas, ponieważ On z pewnością nas zbawił. Mamy zaszczyt być tutaj, słuchając sługi Najwyższego, błogosławiącego nas swoim posłuszeństwem. Ten facet, nasz brat, przeszedł do tej pory przez piekło. Słyszę to i widzę, to jest autentyczne.
Błogosławię cię Mia, trzymaj się blisko naszego Ojca On tak bardzo nas kocha .
.
Użytkownik CR
3 dni temu (edytowany)
To był licealista, który pokazał mi złożony 20-dolarowy banknot (żeby pokazać bliźniacze wieże). Zapytałem, gdzie to znalazł? Powiedział „jakiś facet o imieniu Johnathan w internecie” - to był rok 2011! Wtedy zacząłem oglądać twoje transmisje na YouTube! To naprawdę wpłynęło na tego młodego człowieka - kto wie? Nigdy o tym nie zapomniał - (mógł tu oglądać razem z resztą z nas).
.
Dennis Manary
3 dni temu
Pokazałem to jeszcze w latach 80-tych !!!!! Dzieje się więcej niż na pierwszy rzut oka !!!!
.
Duchowy Królik
2 dni temu
Pokazano mi około 8 lat temu ... na szczęście to mnie tu doprowadziło.
-
Susan Harless
19 godzin temu
Użytkownik CR: Prowadził cię do PRAWDY i nawet o tym nie wiedział ... !!!!! Izajasz 40: 3.3 Głos tego, który woła na pustyni: Przygotujcie drogę Pańską, prostujcie na pustyni autostradę dla naszego BOGA. \ O / JEZUS PRZYCHODZI ... JEST U DRZWI ... MIŁOŚĆ I Błogosławieństwo
;
Maryanne WeBeSheep
3 dni temu
W porządku JONNY, TEŻ CIĘ KOCHAMY! Ci z nas, którzy cię kochają, otrzymali twoje wsparcie. Możesz nam dać upust, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Masz wielu przyjaciół i jesteśmy tu dla Ciebie! Jesteś naszym Prorokiem i naszym Bratem w Chrystusie! Wiesz, Jonathanie, możesz być zaskoczony, ilu z nas ma do czynienia z podobnymi sprawami, a to pomaga nam wiedzieć, że nie jesteśmy jedynymi, którzy walczą w tej Nadprzyrodzonej Wojnie! Nie mogę mówić w imieniu wszystkich, ale ty i ja jesteśmy w tym samym wieku i często myślę, że równie dobrze nie uwierzyłbyś w niektóre złe rzeczy, które widziałem i walczyłem, zarówno fizycznie, jak i duchowo! Mam zdjęcia! Jednak, jak dobrze wiesz, nasza osobista więź z naszym Panem i Zbawicielem sprawia, że ​​każda bitwa jest tego warta! Ty i ja mamy bardzo podobne doświadczenia! NIE JESTEŚ SAM, Wróg TEŻ NAS NIENAWIDZI! Jestem pewien, że WSZYSCY mamy do opowiedzenia Wielkie Świadectwa i Historie Bitewne! WSZYSCY JESTEŚMY CIAŁEM CHRYSTUSA NA ZIEMI! Wydaje mi się, że wiele miesięcy temu, zeszłej zimy, moje lewe oko zaczęło bardzo boleć! Po prostu BARDZO NAGŁY, BAM, BÓL! Był bolesny dzień lub dwa, ale stopniowo ustępował. Potem obejrzałem wideo, kiedy masz żużel w lewym oku. Dokładnie tego samego dnia bolało mnie lewe oko i powtarzałem wszystkim: „Boli mnie lewe oko”!
NIGDY NIE ZAPOMNIJ, ŻE WSZYSCY JESTEŚMY Z WAS! NIE JESTEŚ SAM I JESTEŚ KOCHANY!
IDZIEMY DO DOMU!
Dziękuję, że jesteś sobą, Jonathanie. Naprawdę dziękuję. Jesteś błogosławieństwem, taki jaki jesteś!
Pokój, łaska i wiara!
.
Mikey LaPine
3 dni temu
Będę szczery… Czuję, że Pan doprowadził mnie do tych chwil, w których ujawniasz te tajemnice wszystkiego.
20
Vincent me
Vincent me
3 dni temu (edytowany)
hej JonathanKleck, nagrałem każdy film, który zrobiłeś i nie chciałbym tego ciężaru i chcę ci podziękować. nie, ty r prawda. tak jak powiedziałeś, że po prostu nie możesz tego wymyślić, módl się za mnie i dziękuję i dziękuję, że się nie poddałeś. potrzebujemy cię zawsze
42
Kevin Smith

3 dni temu
Jestem z twoim bratem, modlę się i podążałem tą samą ścieżką, którą zrobiłeś, co dziwnego, wiedząc, że chociaż zapomnieliśmy być tam, gdzie jest Jezus przez Jego krew i Ducha, możemy zobaczyć przez Słowo, że zawsze byliśmy Jego i teraz, gdy ty Wiedz, że to wszystko, co robimy, to czytanie Słowa i nigdy nie będziemy musieli mieć pustki ani codziennego przypominania, że ​​teraz jest to nasza rzeczywistość przez Ducha, tak dobrze zrobiona i trzymaj się mocno i zachowaj wiarę, naciskaj na nagrodę, ponieważ celem jest zakończenie linia i widzę to!
5
Ruthann22
3 dni temu
To jest NIESAMOWITE!: # 2443 to nie tylko haczyk wędkarski, ale # 44 to RÓWNIEŻ haczyk wędkarski, co oznacza, że ​​2443, haczyk wędkarski, to także 44 Wewnątrz 23, czyli haczyk wędkarski w naszym DNA, czyli 23 chromosomy !! Niesamowity!
43

Sarahlady
3 dni temu
Co za duży ciężar. Samo wyobrażenie sobie, przez co przechodzisz, mnie przytłacza. Dziękuję, że nadal jesteś wiernym sługą. Bez ciebie nigdy byśmy tego nie wiedzieli.
.
elle Christian
5 dni temu (edytowany)
SHALOM J.K rodzina, Przez cały czas nie możemy sobie nawet wyobrazić ataków, jakie otrzymujesz od wroga. Ci z nas, którzy zdają sobie sprawę, że mówisz PRAWDĘ, KOCHAJĄ cię i rozumieją, że może to być dla ciebie przytłaczające. Osobiście jestem naprawdę wdzięczny Panu Bogu, że zaprowadził mnie do twojego kanału, aby być poza tą rodziną (twoją służbą) Dziękuję wszystkim, którzy pomogli finansowo lub duchowo (wojownicy) Jesteśmy naprawdę błogosławieni w imieniu Jezusa (Jehoshua)
36
Patricia King
5 dni temu (edytowany)
Tutaj pierwszy !!!
DZIĘKUJĘ JONATHAN !!!
WSZYSTKIE POCHWAŁY NAJWYŻSZEJ !!!

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 20 września 2020, o 17:57 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL