Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pelna prezentacja
 Post Napisane: 30 września 2020, o 09:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Be4TheFire.com FULL Presentation
PEŁNA prezentacja

.

theJonathanKleck
7 lat temu
Niczego nie zaprzeczam ... Być może jest to przypadek
(1 Koryntian 2) „Ale cielesny człowiek nie przyjmuje rzeczy z Ducha Bożego, gdyż są one dla niego głupstwem: i nie może ich poznać, ponieważ one są duchowo rozeznani. "
Czy uważałeś, że nie możesz tego dostrzec?
(pszenica i chwasty) (owce i kozy) (nasienie kobiety i nasienie węża)
Jest to oczywiste dla tych, w których mieszka Duch prawdy, ale walka o innych ... (Przeczytaj Judę) (Daniel 2) : 43) i tak dalej

.
Tracer Hand
6 lat temu
Jezu, żyłem tak okropnie, że ciągle grzeszyłem przeciwko Tobie. Proszę, zamieszkaj we mnie, pracuj przeze mnie, wyznaję ci, o Panie, moje serce jest brudne. Ty Chryste, mój Królu
.

theJonathanKleck
7 lat temu
Jak myślisz, dlaczego Bóg powiedział Izraelitom, aby ZABIŁY KAŻDEGO mężczyznę, kobietę i dziecko oraz DZIECKO? THet weernephilim ... „Synowie Anaka”
11

theJonathanKleck
7 lat temu
„I został zrzucony wielki smok, wąż starodawny, zwany Diabłem i Szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, a wraz z nim zrzuceni zostali jego aniołowie”. Objawienie 12: 9
11

theJonathanKleck
8 lat temu
Nazywa się „Ewangelią” Erica Ludy

.
Evelyn Leilou Colon Morales
6 lat temu
Niech cię Bóg błogosławi, Jonathanie, ten film poruszył moje serce i duszę. Psalm 118: 26 Błogosławiony, który przychodzi w imieniu Pana. Błogosławimy wam z domu Pańskiego. Tyle się z tobą nauczyłem i wołam z radości, że dotknęła mnie mądrość. Dziękuję bracie, dzięki niech będą Bogu.
15
David Halloran
6 lat temu
Niech cię Bóg błogosławi, Jonathan i Clay, pięć lat zajęło mi znalezienie prawdy. Jesteś naprawdę błogosławiony, a twoje wysiłki są błogosławieństwem dla nas wszystkich. Miłość od przebudzonej owcy.
11
thehumbleheart21
6 lat temu
To jest absolutnie niesamowite. Chwalcie naszego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa, który kocha nas bardziej, niż moglibyśmy sobie wyobrazić. Kocham was wszystkich! Xo
.
Robert Knight
6 lat temu
myślą, że Bóg nie widzi ich obrzydliwości, ale widzi je wszystkie!
.
Sheree Pfeiffer
7 lat temu
tak, kiedyś modliłem się w kółko modlitwą Pańską i światło weszło do mojego pokoju i uformowało się w ludzki kształt i położyło we mnie, a następnie powstało ... mam najpiękniejszy pokój ... nigdy nie zapomnę to.
2
armand c.
7 lat temu
Uwielbiam przemówienie końcowe. Tego właśnie chcę w swoim sercu.
.
ANNA O
8 lat temu
DZIĘKUJĘ BOGU ZA CIEBIE JONATHAN <3
DZIĘKUJEMY ZA OTWARCIE OCZY NA PRAWDĘ
UDOSTĘPNIĘ TO NA FANPIE NA FACEBOOKU, GDZIE MAM PONAD 1000 ZNAJOMYCH
Oby Bóg pobłogosławił cię, mojego brata w Chrystusie Jezusie <3
KOCHAM CIĘ
WASZA SIOSTRA W CHRYSTUSIE JEZUSIE
.
Miss Judah
7 lat temu
To jest tak potężne. Sprawia, że ​​chcę założyć zbroję Bożą i walczyć w dobrej walce. Jesteśmy wojownikami w Chrystusie Yehushua
.
esq8
7 lat temu
ŁAŁ. Dzięki Jonathan! Teraz mam miejsce, do którego mogę wysłać ludzi, co wyjaśnia to bardzo prosto i dogłębnie! Niech cię Bóg błogosławi!

WiernyBerean
7 lat temu
„Widzieliśmy tam Nephilim (potomkowie Anaka pochodzą od Nephilim). W naszych oczach wyglądaliśmy jak koniki polne i wyglądaliśmy dla nich tak samo”. Liczby 13:33
-
Z reszty olbrzymów pozostał tylko Og, król Baszanu. Oto łoże jego było łożem żelaznym; czyż nie w Rabbath synów Ammonowych? Dziewięć łokci to długość jego, a cztery łokcie szerokość, na łokieć mężczyzny. " Deut. 3:11
-
Szwajcarski rycerz
7 lat temu
Dziękuję Ci! Błogosławieństwa ze Szwajcarii!

Joey Fitzwilliams
8 lat temu
Niech cię Bóg błogosławi człowieku. Dziękuję za ciężką pracę i miłość
.
Carlin
7 lat temu
dziękuję za wyjaśnienie dla mnie tak wiele, czuję, że dopiero co stanąłem na pierwszym kroku, aby stać się lepszą osobą. Tylko że nie mogłem zobaczyć owiec na zdjęciu, kiedy Maryja była odwrócona do góry nogami? Długo się nad tym koncentrowałem, ale nadal tego nie widziałem, może patrzyłem na to inaczej
.
Jaden _X1
7 lat temu
Publikuję Twoje wideo zarówno na Twitterze, jak i na Facebooku. Niech cię Bóg błogosławi bracie.
1
Jason H.
7 lat temu
To świetna prezentacja - próbowałem podzielić się nią z przyjaciółmi i rodziną, po 3 udostępnieniach nie pozwoliłoby mi już udostępnić tego filmu - powiedział: „BŁĄD ZA DUŻO UDOSTĘPNIENIA - SPRÓBUJ PONOWNIE PÓŹNIEJ”
.

Paul Sison
6 lat temu
„CZŁOWIEKU DANO żywą duszę? ...”
UWAŻAJ na trychotomiczną doktrynę.
Tchnienie życia zostało tchnięte w nozdrza Adama i Adam STAŁ SIĘ żywą duszą.
Ciało (kurz) + Duch (tchnienie życia) = Żywa dusza (człowiek)
.
Niezwykła Mary
7 lat temu
Dziękuję Ci. Mam zamiar użyć tego filmu do konwersji innych. Dziękujemy za przekazanie światu prawdy o naszej misji Dzieci Bożych w ciele w tak mocno uderzający, ale zachęcający i ciepły sposób; jak Jezus stał się dla nas, więc szatan nie mógł żądać naszych dusz w jego imieniu, jeśli po prostu zgłosiliśmy nasze dusze do Jezusa w Jego imieniu. Błogosławcie was i wasze szlachetne uczynki w imieniu Jezusa.
.
Rob Dawson
8 lat temu
Dziękuję mojemu przyjacielowi Robertowi Blakely za udostępnienie mi tego filmu. Każda minuta była nie tylko interesująca. To było pouczające! Inspirujące i modlę się, aby moi przyjaciele i rodzina to obejrzeli i doszli do wiedzy, kim naprawdę jest Jezus Chrystus, a ich oczy zostaną otwarte. Nie z powodu wideo. Ale ze względu na słowo Boże. Jeszcze raz dziękuję bracie.
.
enfo76
6 lat temu
Czy myślisz, że diabeł został wyrzucony z nieba przed Adamem i Ewą? Dziękuję za poświęcony czas !! niech Bóg błogosławi brocie !!
.
SilverBear
7 lat temu
Właśnie skończyłem oglądać. Dziękuję ci mój bracie w Jezusie Chrystusie. Do zobaczenia wkrótce.
.
Joline Mcneely
8 lat temu
to było idealne !!!!! kocham cię Jonathana i Claya oraz każdego, kto ich wspierał i zachęcał, dziękuję bardzo !!!!
.
WiernyBerean
8 lat temu
To Eric Ludy z Ellerslie Ministries, uwielbiam jego przesłanie!
.
Tricia Farr
7 lat temu
niesamowite, że prorocza wiadomość, którą otrzymałeś 5+ lat temu, mówi o zniszczeniach, które mają miejsce teraz w Nowym Jorku.
.
Todd Honaker
7 lat temu
piękna praca bracie, naprawdę świetna presintacja !!!! Natrafiłem na inny film, który towarzyszy temu filmowi, opowiadając o naszym DNA io tym, jak w dół do samych adamów, które trzymają nasze ciało razem, kleju, jeśli chcesz, to LAMININ, a jeśli chcesz, jak wygląda laminin, jest niesamowity, serwujemy tak piękny i chwalebnego Boga, który panował od samego początku. Jest on sprawiedliwym, kochającym i miłosiernym Bogiem, który kocha swoje dzieciństwo i posłał swojego syna Jezusa Chrystusa, aby się z nim zrekompensował. przyjmij jego prezent
.
Paul Woodward
7 lat temu
Jakiś czas temu oglądałem filmy Jonathana KLecka, kiedy wszystko, co miał, to symbole; nie mogąc wtedy mówić „otwarcie”… jak Jezus powiedział do swego ucznia: „Mówiłem do was w przypowieści, ale od tego momentu będę mówił do was„ otwarcie ”… teraz Bóg wziął wszystkie symbole, przypowieści iw „prosty” sposób łączy w całość wszystko, co Jonathan otrzymał wtedy. Faryzeusze skarżyli się Jezusowi, mówiąc: „Mów otwarcie”. Cóż, Jonathan, kiedyś mówił symbolami, TERAZ JEST ZWYKLE!
.
Michelle Last
7 lat temu
To potwierdza to, co już wiedziałem i chcę tylko podziękować Ci JEZUSIE CHRYSTUSIE za uratowanie każdego mężczyzny, kobiety i dziecka z czystego piekła, otwierając ich oczy, uszy i serce na Twoje słowo, Twoją miłość i Twoją ofiarę. Kochamy cię owieczku Bożym !! Przyjdź szybko Panie !! Amen!! Dziękuję za dzielenie się bratem i niech Bóg was zawsze błogosławi!
.
Angelita DeJesus
7 lat temu
Dziękuję bracie w Chrystusie za szerzenie słowa i prawdy. To, co straciłeś, zostanie odzyskane w Niebie! Pokój z tobą.
2.
Nicole Richard
8 lat temu
29:57 Nauczono mnie, że to były rzeczywiste demony przekształcające się w te budynki, to jest obraz u c jet blk.
.
schememusic
7 lat temu
Cześć, właśnie przeczytałem twój komentarz i pomyślałem, że mógłbym podzielić się z tobą kilkoma wersetami o Jezusie przyjmującym uwielbienie ... są uspokajające! Boże błogosław
Jezus = głowa Boga w ciele (Kolosan 2: 9)
Jezus otrzymuje uwielbienie (Matthew 28:17, Matthew 2: 2 i 2:11, John 9:35)
Jest ich o wiele więcej, ale te mogą teraz pomóc
Daniela 2:43 „zmieszają się z nasieniem ludzkim”

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 30 września 2020, o 09:41 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Pelna prezentacja
 Post Napisane: 30 września 2020, o 11:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Ewangelia - Eric Ludy
13 sty 2012

.
z filmu Jonathana
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 30 września 2020, o 11:51 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL