Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Partenogeneza T-REX Genesis 1
 Post Napisane: 10 listopada 2020, o 10:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Genesis 1-- Parthenogenesis , "Clever Girl" Miracle Gift of Knowledge
•25 paź 2020
..
heJonathanKleck
148 tys. subskrypcji
Ten film wprowadza Cię w biblijny sposób myślenia, który ma kluczowe znaczenie dla zrozumienia PRAWDY Wszelkiej Prawdy. ZOSTAŁO ZWIĘZIONY W ŚWIECIE, DO KTÓRYM NIE NALEŻYMY ... Oto SŁOWO, aby pokazać zabawce Pułapkę i jak wydostać się z SYSTEM TWIN
,.
Carol Raccio
2 dni temu
Dziękuję Jonathan, po prostu nie wiesz, jak twoje nauczanie pomogło mi w życiu! Niech cię Bóg błogosławi
58
Stephen Flowers
2 dni temu
w rzeczy samej. dziękuję za wszystko, co robisz Jonathan
7
Linda Chastain
2 dni temu (edytowany)
Dzień dobry Bracia i Siostry w Chrystusie. Wiedziałem, że był powód, dla którego nie mogłem spać i chciałem kawy. Kocham was wszystkich w Chrystusie. Wielkie uściski dla wszystkich.
#JesusSaves #FullArmourofBod #Módl się #GodWins
To ma sens, Jonny. Dziękuję za wszystko, co robisz, aby pomóc nam zrozumieć prawdę. Uściski.
.
Charlotte T.
2 dni temu
Też cię kocham. Modlitwy i uściski. Czas na kawę i gotowy do słuchania w ten niedzielny poranek.
6

Mikrofon
2 dni temu
Mój kubek leży tuż obok mnie. Wiadomości Jonathana naprawdę docierają teraz do domu. Oglądałem go od kilku lat, ale te ostatnie kilka filmów NAPRAWDĘ wpływa na mnie jak żadne inne. Zauważyłem też, że twarz Jonathana rozjaśniała się wraz z moimi oczami. Błogosławieństwa i miłość.
7
Robert Bell
2 dni temu
Dzień dobry Lindo, pokój i błogosławieństwo dla wszystkich. Twój brat w Chrystusie - Robert
4
Timothy Laviola
2 dni temu
Dzień dobry Jonathan i chłopaki w komentarzach.
.
Chandler Stovall
2 dni temu
Czułem się zmuszony podzielić się tym, że nasz oficjalny wzór kamuflażu armii amerykańskiej nazywa się „SCORPION W 2” i został przyjęty w 2015 r. (Mocne strony 2015, aby się obrócić, obalić, zmienić, stać się) ... po prostu więcej dowodów ... tak jak potrzebowaliśmy więcej!? Dziękuję EL za PRAWDĘ - Jezu i za wylanie wywrócenia świata do góry nogami przez ciężką pracę tej służby… Niech was wszystkich Bóg błogosławi
.
J Shaffer
1 godzinę temu
-Rob Burns Więc gdzie umieściłbyś chińskie wojsko?

Rob Burns
44 minuty temu
-J Shaffer Nie mam pojęcia. Chyba wszyscy widzieli bieganie tą boczną drogą w Kanadzie. I ten sam koleś lub reporter, który jest w filmach Symonex, zauważyłem, że ten sam kilka lat temu raportował czołg na południowej granicy. Powiedziałbym, że kilka przyjechało tutaj w przyczepach kempingowych. Czas na WYROK. ABBA Yah powiedział, że nie będzie wyśmiewany, cokolwiek człowiek sieje, to będzie żąć. Tak jak ten i inne narody wprawiały Hebrajczyków w niewolę i nie mają żadnych wyrzutów sumienia, nadszedł czas. Minęło 400 lat. Powiedział, że nawiedza grzechy ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia. Koniec czasu.
.
Poszukiwacz prawdy777
2 dni temu (edytowany)
Będę szczery. Po tym, jak sam zdemaskowałem diabła w niektórych filmach dokumentalnych. Nie wiem, skąd czerpiesz siłę, by dalej robić więcej filmów i nadal mieć dobry humor. Odsłanianie ich szatańskich symboli zabiera mi dużo czasu i staje się duchową walką, gdy patrzę na ich rzeźbione obrazy. Jedynym powodem, dla którego udało mi się skończyć, jest to, że prawa strona mojej świadomości nie zostawi mnie samego, dopóki nie zacznę wykonywać jakiejś pracy. Rozumiem, że teraz nie jest czas na letniość. Ale wciąż boję się popełniać błędy od czasu do czasu.

W każdym razie dziękuję za twoje filmy, jonathan. Bardzo mi pomogli w moich własnych badaniach. Tylko ja nie znalazłem Ewy. Znalazłem pisk sowy. Inni znaleźli zarówno Ewę, jak i pisklę
..
Sarah Beth
Świerczewska 966
2 dni temu
Tak, Lilith z pewnością została przed nami ukryta, myślę, że może pochodzić z Genesis, ale naprawdę nie mam pojęcia ...

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 10 listopada 2020, o 10:04 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Partenogeneza T-REX Genesis 1
 Post Napisane: 10 listopada 2020, o 10:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
T-REX -- Believe it or Not-- Parthenogenesis --
•27 paź 2020

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 10 listopada 2020, o 10:05 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL