Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: It is COMING on LINE The EVENTUALITY to the Info..gadzi mozg
 Post Napisane: 12 grudnia 2020, o 16:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
It is COMING on LINE _ The EVENTUALITY to the Info...It IS HERE !!! (( THEY )) are HERE

•12 gru 2020
.
theJonathanKleck
149 tys. subskrypcji
Everything is coming to light , The Unveiling is in Full swing.. The SERPENT RACE is AWAKENING,, They ARE HERE and Here comes the Eventuality...The END
,theJonathanKleck


149 tys. subskrypcji
Wszystko wychodzi na światło dzienne, Odsłonięcie jest w pełnym rozkwicie .. WYŚCIG WĘŻY PRZEBUDZA SIĘ ,,
Oni są TUTAJ i oto nadchodzi Ostateczność ..
. KONIEC
.

lisa grant
8 godzin temu
Brzmi jak ludzie, zwł. dzieci są przygotowywane do ujawnienia. Modlitwy za nasze dzieci.
Poszukiwacz prawdy
9 godzin temu
Znowu pranie mózgu.
Przeczytaj pisma KJV.
Chrystus jest drogą, prawdą i życiem. Amen
.
Pam Mccutcheon
8 godzin temu
Kocham was wszystkich, po prostu trwajcie w modlitwie. Cała CHWAŁA dla PANA BOGA JEZUSA CHRYSTUSA. P.S. Szczęśliwego święta Chanuka. I grupowy uścisk. Amen
20

Nancy ur
9 godzin temu
Jak godzinę temu przypomniałem sobie, że kiedy byłem młodszy, katolicki ksiądz powiedział mojej mamie, że nie rozumiemy Biblii, ponieważ nie wiedzieliśmy, jak ją czytać i wtedy nie miało to sensu. Teraz dzięki Johnny'emu i naszemu Panu mogę powiedzieć, że rozumiem, co mieli na myśli. Zastanawiam się, jak przez cały ten czas utrzymywali to w tajemnicy
55

De Cuevas
9 godzin temu
Niech nas bóg błogosławi. To szalone, ale nie. Muszą nam powiedzieć, co robią. Nazywa się mniejszą magią. W dawnych czasach błagali rodziców, aby byli częścią szkoły dziecka. Jezu, proszę, przyjdź wkrótce. Modlę się za wszystkich. Niech Bóg błogosławi Ciebie i nas wszystkich
.
To jest wszędzie na naszej twarzy. Demony przejęły władzę. Dziękuję Jonathan za przygotowanie nas.
. =
myśli są rzeczami
7 godzin temu
Wygląda na to, że chcą, abyśmy byli w porządku z rasą gadów, która będzie musiała się pokazać lol
13
peter nyarige
9 godzin temu
Tak, film nie może się doczekać ... Właśnie o tobie myślałem
25
Mikey LaPine
9 godzin temu (edytowany)
Pomyśleć, że nadchodzi chwila, w której Jezus rzeczywiście zstąpi z nieba z okrzykiem, głosem archanioła i trąbą Boga
.
Michelle Hall
1 godzinę temu
Wkrótce zobaczymy go braćmi i siostrami. Panie Boże, zmiłuj się nad nami, całym Twoim prawdziwym Kościołem i dodatkową łaską dla zagubionych dusz, które nadejdą. Przez ostatnie dwa tygodnie miałem nerwowe, ale spokojne uczucie facetów. Kiedy piszę ten post, mam tyle dobrej nerwowości i smutnej nerwowości w tym samym czasie. Chłopaki, już prawie czas. Nie wiemy i lepiej, żebyśmy codziennie zapalali nasze lampy i patrzyli w chmury, ponieważ nadchodzi nasza Błogosławiona Nadzieja. Każdemu, kto to czyta,
Niech Bóg obdarzy cię pokojem i łaską oraz trzeźwym zamysłem na to, co się wydarzy.
Poniedziałek 14 grudnia zaćmienie słońca my my my.
Kocham was wszystkich i lecimy wkrótce i nie możemy się doczekać spotkania z wami wszystkimi. Przygotuj się Przygotuj się Przygotuj. Wielka zmiana w tym świecie, o której wiemy, będzie bardziej niż kiedykolwiek chaosem, z którym żaden człowiek nigdy nie spotkał.
IJS NAZWA MNIE SZALONYM NIE DOTYCZY, WCIĄŻ KOCHAM WSZYSTKICH OSÓB I SCOFFERS. Wkrótce wszyscy zobaczycie.
Modląc się za nas, wszystkich wierzących i niewierzących.
Zapnijcie pasy, bo Gods Wrath wkrótce nadejdzie.
Niech Bóg was wszystkich błogosławi, ponieważ Pan Jezus Chrystus ma przyjść i wziąć swój kościół. Każde kolano ugnie się, a każdy język PRZYZNA, ŻE JEZUS CHRYSTUS JEST PANEM WSZYSTKICH PANÓW
.
biblesupports flatearth
1 godzinę temu
To może być jeszcze za dziesięciolecia, nikt nie powiedział, jak długo potrwa ten czas, aby się rozegrać, ale z powodu pośpiechu rzeczy, które zdecydowanie chcą szybko tego, co jest w tym wosku w naszych ciałach, radzę nie brać tego, jeśli można. Widzę, że ten vaxx już tu był, b4 ta fałszywa pandemia.
Musi być utrzymywany 90 poniżej zera.
Jeszcze jedna rzecz, o której wiem, że musi być taka zimna, to Dwave, co ci to mówi.
.
Timothy Laviola
1 godzinę temu
-biblesupports flatearth To jest to. B4 21 12.
powstałe objawienia
powstałe objawienia
36 minut temu
-Michelle Hall TEŻ TO CZUJĘ. JEZUS PRZYCHODZI ... WKRÓTCE ...... PRZYGOTUJ SIĘ.
2
Lisa Pierantozzi
9 godzin temu
Jestem nauczycielem… nigdy nie uczyłem niczego, nawet na odległość blisko gadziej części naszego mózgu… co do cholery się dzieje ??? Absolutne szaleństwo
.
Brandy Burkhart
9 godzin temu
Demony i szatan pracują ciężej niż kiedykolwiek, aby zabijać, kraść i niszczyć dusze ludzi !!!!! Miejcie się na baczności, każdy chrońcie swoje serca i codziennie miejcie pełną zbroję Bożą !! Hełm zbawienia, napierśnik sprawiedliwości, pas prawdy, dopasuj swoje stopy do ewangelii pokoju, aktywuj miecz obosieczny i tarczę wiary. Aktywujcie na sobie pełną zbroję Bożą, robi się całkiem ciemno.
20

stripe64
7 godzin temu
Mózg gadzi = Mózg prymitywny = Czakra korzenia. Nie David Icke Reptilians.
,
t. l. duncan
8 godzin temu
Ciało Chrystusa jest po prostu wyczerpane… zużyte… zużyte… zmęczone. Czuję się, jakbym to robił jako dziecko… „Czy prawie jesteśmy na miejscu?” Boże błogosław
.
Po prostu Jess
9 godzin temu
W klasie zdalnego uczenia się mojego dziecka jego lekcja ortografii nazywa się tak naprawdę Rzuć zaklęcie!
44
peter nyarige
10 godzin temu
Jestem również ciekawy, jakie wiadomości o efektach gemantrii na YouTube są powiązane z Watykanem.
.
Kim Sanders
10 godzin temu
-peter nyarige Pan Zackary jest prawdziwym mistrzem wszystkich systemów alfabetyczno-numerycznych… w ten sposób Książę tego Świata komunikuje się za pomocą telegraficznych liczb… również liczby w odbiciu

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 12 grudnia 2020, o 16:42 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL