Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: W imię Jezusa proszę posłuchaj
 Post Napisane: 25 czerwca 2021, o 17:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18388
W imię Jezusa proszę posłuchaj:

Nie mam wszystkich odpowiedzi na wszystkie pytania, które mają ludzie.
Jednak będę świadczyć o tym, co Pan mi osobiście pokazał, jak w sądzie przysiągł mówić
całą prawdę i tylko prawdę.

Uważam się za odpowiedzialny przed Bogiem i żyję w wielkim strachu, aby zuchwale mówić w imieniu Pana
lub pokazywać komukolwiek informacje, o których wiem, że mogą być błędne.

Będę świadczył o wszystkim, co zamieściłem jako dar od Boga i mój dar duchowy.

Proszę, zabierz wszystko, co widziałeś lub cokolwiek, co widzisz na tej stronie przed Panem.

Biblia mówi:

„Ale gdy przyjdzie Pocieszyciel, którego wam poślę od Ojca, Duch Prawdy,
który od Ojca pochodzi, On zaświadczy o Mnie.
I wy też będziecie świadczyć, bo jesteście ze Mną od początku” (
J 15, 26-27).

Biblia mówi również w Ewangelii Jana 16:13:

„Gdy jednak przyjdzie On, Duch Prawdy, wprowadzi was we wszelką prawdę, bo nie będzie mówił
od siebie, ale cokolwiek usłyszy, przemówi; i powie wam, co ma nadejść.

Biblia mówi również w 1 Jana 2:27:

„Ale pomazanie, które otrzymaliście od Niego, trwa w was
i nie potrzebujecie, aby was ktoś uczył, ale jak to samo namaszczenie poucza was o wszystkim i jest prawdziwe,
i nie jest kłamstwem, i tak jak was nauczyło, będziecie w Nim trwać. Słowo mówi, że ty sam
z pomocą Ducha Świętego powinieneś wszystko rozeznać”.

Proszę, weź WSZYSTKO PRZED PANEM.

Jestem tylko posłańcem.

~Jonathan Kleck

"TO JEST TO"



MY LUDZIE
JESTEŚMY ŚWIĘTĄ ŚWIĄTYNI

Co? Czy nie wiecie, że wasze ciało jest świątynią Ducha Świętego,
który jest w was, który macie od Boga, a nie jesteście sobą?
-1 Koryntian 6:19






Duchowe dary Jonathana Klecka zostały mu dane przez Boga po tym, jak został zbawiony w 2002 roku.

Jonathan otrzymał swoje duchowe dary i proroczą wypowiedź od Boga, która skłoniła
go do dzielenia się informacjami ze światem.

Był tak przytłoczony informacją, którą dał mu
Bóg i o co Bóg go poprosił, że płakał i płakał z powodu powagi informacji.

Jonatan był bardzo zły, że Bóg pokazał mu informacje, ponieważ nie rozumiał:

„Siedziałem w swoim pokoju płacząc, krzycząc i błagając Pana, aby powiedział mi, kim jestem. Zmagałem się mentalnie z moją nowo odkrytą zdolnością i wydawało mi się to tak rozpaczliwie niemożliwe. aby otworzyć Biblię na moim stoliku do kawy.Przeczytałem słowa z Hebrajczyków 1:5 ~ „Ty jesteś moim synem, dziś zostałem twoim Ojcem”.Chociaż ten fragment to Pan przemawiający do Jezusa, wiedziałam w pełni i całkowicie, że w tym momencie Bóg mi odpowiedział i powołał mnie, abym była Jego własnością. Naprawdę, to wszystko było takie niemożliwe, ale dar, który mi dał, świadczył, że to wszystko było tak absolutnie prawdziwe. Płakałem łzami smutku i łez radości. Oboje spłynęli po mojej twarzy i połączyli się w rzekę przebaczenia, która otworzyła się na nieograniczone morze łaski. Pan umył mnie do czysta. Nie żyłbym już dłużej w ciemności. Zostałem powołany do życia w świetle. To niesamowite światło odsłoniło kłamstwa ukryte w ciemności i doprowadziło mnie do prawdy. Wiedziałem, że w przeszłości odwróciłem się od Boga, ale teraz uratował mnie. Pokazał mi dobitnie poprzez ducha Jezusa Chrystusa, że ​​jest moim Stwórcą. Dar, który mi dał, był absolutnym dowodem! Skontaktował się ze mną poprzez nadprzyrodzoną moc, ze źródła daleko poza mną, które sięgało daleko poza mnie i jakoś wydawało się być we mnie w tym samym czasie. Nie było żadnej wątpliwości, że Święty Izraela powołał mnie przez Ducha Jezusa Chrystusa i obdarzył mnie absolutnie niesamowitym darem. Darem było światło tak jasne, że ciemność i kłamstwa nie mogły się przed nim ukryć!” Dar, który mi dał, był absolutnym dowodem! Skontaktował się ze mną poprzez nadprzyrodzoną moc, ze źródła daleko poza mną, które sięgało daleko poza mnie i jakoś wydawało się być we mnie w tym samym czasie. Nie było żadnej wątpliwości, że Święty Izraela powołał mnie przez Ducha Jezusa Chrystusa i obdarzył mnie absolutnie niesamowitym darem. Darem było światło tak jasne, że ciemność i kłamstwa nie mogły się przed nim ukryć!” Dar, który mi dał, był absolutnym dowodem! Skontaktował się ze mną poprzez nadprzyrodzoną moc, ze źródła daleko poza mną, które sięgało daleko poza mnie i jakoś wydawało się być we mnie w tym samym czasie. Nie było żadnej wątpliwości, że Święty Izraela powołał mnie przez Ducha Jezusa Chrystusa i obdarzył mnie absolutnie niesamowitym darem. Darem było światło tak jasne, że ciemność i kłamstwa nie mogły się przed nim ukryć!” Nie było żadnej wątpliwości, że Święty Izraela powołał mnie przez Ducha Jezusa Chrystusa i obdarzył mnie absolutnie niesamowitym darem. Darem było światło tak jasne, że ciemność i kłamstwa nie mogły się przed nim ukryć!” Nie było żadnej wątpliwości, że Święty Izraela powołał mnie przez Ducha Jezusa Chrystusa i obdarzył mnie absolutnie niesamowitym darem. Darem było światło tak jasne, że ciemność i kłamstwa nie mogły się przed nim ukryć!”

Jednak w tym czasie nie rozumiał, więc prosił Boga...

"Kim jestem dla ciebie, że ujawnisz mi
te informacje?"

Wtedy Bóg objawił znaczenie swego imienia,

Jonatan miał na myśli - „Jahwe dał”

i

Kleck miał na myśli - „Miejscowy płacz”

W całkowitym i całkowitym oszołomieniu Jonathan został ściągnięty ze
zdolnością rozróżniania obrazów i nadprzyrodzonego rozeznania.

Najpierw musiał pokonać przeszkody strachu i niepokoju,
że Pan wybrał go do takiej misji.

Ale to była misja i była to podróż!

W 2004 roku Jonathan nakręcił film o słowach, które Pan włożył mu do głowy.
Później spotkał się z przyjacielem, który pomógł mu zdobyć swój pierwszy film na YouTube.
Doprowadziło go do odszyfrowania obrazów na banknotach 5, 10, 20 i 50 dolarów (zarówno starych, jak i nowych)
i, co najbardziej zdumiewające, odszyfrował również starożytny egipski hieroglif Echnatona z 1350 pne!!

Kiedy zobaczysz jego odszyfrowanie tej starożytnej egipskiej tabliczki,
będziesz zdumiony, jak pokazuje, jak dowodzi, stan wszystkich ludzi.

Pokazuje również rozwiązanie tego problemu i sposób, w jaki możesz ocalić swojego ducha.
Nie możesz ocalić swojego ciała przed tym, co przychodzi na tę ziemię!!

Nakręcił wiele filmów od czasu tych pierwszych klipów, a Pan pokazał mu wiele nadprzyrodzonych
rzeczy w odniesieniu do wydarzeń końca czasu. Czuje się zmuszony dzielić się tymi rzeczami ze światem!|

Bóg skłonił go, by przyniósł ci przesłanie!

Niestety oczy wielu ludzi są zamknięte na prawdę!

Dary Jonatana zostały mu przekazane, aby mógł „odszyfrować” obrazy, które w przeciwnym razie nie miały znaczenia zawartych w nich symboli, i dać całej ludzkości nie tylko powód naszej grzesznej natury, ale także powód, dla którego
Jezus Chrystus umożliwił każdemu nas do zbawienia przez Jego przelanie Jego świętej krwi na krzyżu.

Jonathan „pokaże ci”, jaka jest natura człowieka, ale Jonatan mówi:


„Przeczytaj odpowiedni werset, a
Bóg nauczy rzeczy, które objawia przeze mnie”.

"Nie wierz mi!" On mówi;

„Uwierz w nieomylną i absolutną prawdę od Boga w Piśmie Świętym!”





Jezus powiedział:

Bo serce tego ludu stwardniało, uszy jego zatęchły, a oczy zamknęli; aby nigdy nie widzieli oczami i słyszeli uszami, nie rozumieli sercem, nie nawracali się, a ja bym ich nie uzdrowił. ~Mateusz 13:14-16



„Musimy umrzeć dla siebie i zaakceptować Jezusa jako naszego odkupiciela i zapłatę
za grzech… musicie także wierzyć, że został wzbudzony z
martwych i zwyciężył śmierć… wtedy… dzięki
Wiary przez Łaskę jesteście zbawieni. ”

~Jonathn Kleck. Odpowiedź udzielona komentatorowi pierwszego segmentu
serii DVD i wideo „Kingdom Divided, Out of the Darkness and into the Light” . Darmowe do oglądania.



„ Albo dobrze wiecie, że
dzień Pański
przyjdzie jak złodziej w nocy ”
-1 Tesaloniczan 5:2

„Bądźcie ubrani gotowi do służby i utrzymujcie
płonące lampy” (
Łk 12:35)

„Poświęćcie się modlitwie, bądźcie czujni
i wdzięczni”.
-Kolosan 4:2

„Z pewnością Pan Bóg nic nie uczyni, ale objawia swoją
tajemnicę swoim sługom prorokom.
~Amos 3:7

http://www.jonathankleck.com/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 25 czerwca 2021, o 17:17 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL