Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Recording #22 -- Look UP Strongs 22
 Post Napisane: 18 lipca 2021, o 19:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
..
Recording 22 -- Look UP Strongs 22 -

(( Abiel - : "El is my father" )) -- Rainbow ELOPE ?????

10 lip 2021
.
To jest Nagranie nr 22, ponieważ Znowu niezwykły zestaw okoliczności!!
Prawie zbyt trudno śledzić WSZYSTKIE Niemożliwości !!!
Poza opisem
.
Mae Mae22
1 tydzień temu
Jestem tak gotowy, aby być Rodziną Domową. Pokój i łaska. Kochajcie was wszystkich w Chrystusie Jezusie. Patrz w górę z radosnym, pełnym nadziei oczekiwaniem. Dziękuję Jonathanie. Dziękuję Cory. Dziękuję całej mojej Rodzinie w Chrystusie za miłość i pracę dla naszego Pana Jezusa Chrystusa. Co za zaszczyt służyć Królowi z wami wszystkimi. Jak wspaniale jest myśleć o ponownym zjednoczeniu się z wami wszystkimi w Nim. Alleluja!
.
JTCali
5 dni temu
Bardzo ci dziękuję za twoją posługę Jonathan! Kiedyś trochę się bałam oglądając wasze filmy, ale ostatnio, po ponownym poświęceniu życia Panu, czuję w duszy głęboki, kochający spokój. Teraz czuję się podekscytowany, że pójdę z wami wszystkimi, gdy król powróci! Pokój i łaska moi przyjaciele.
.
Tina A
1 tydzień temu
Nie jestem osobą, która często tu komentuje...
Chcę tylko powiedzieć, że ilekroć czuję, że mój spacer z naszym Panem jest ciężki, po prostu wyobrażam sobie WASZEGO Jonny'ego!
Mój nagle wydaje się znacznie lżejszy. hahahaha
Dziękuję za WSZYSTKO, co zrobiłeś i nadal robisz dla swoich braci i sióstr!! Błogosławieństwa w Chrystusie Jezusie!
.
acvjmv
1 tydzień temu
Ktoś zauważy ostatnią burzę na wschodnim wybrzeżu o imieniu Elsa .... imię dziewczynki wymawia się EL-sah. Jest pochodzenia hebrajskiego, a znaczenie Elsy to „Bóg jest moją przysięgą”.
.
Paula Balch
1 tydzień temu
człowiek. Byłem na złej ścieżce, kiedy znalazłem twój film trzy lata temu, byłem tutaj i obudziłem się odkąd, jak niesamowicie niesamowitym ojcem jest taki fajny, naprawdę niesamowity
.
Samantha Strażnik888
6 dni temu
Co za niesamowite świadectwo, jak Noe. Cieszę się, że się powtarzasz, ponieważ mam problemy z pamięcią Nuero. Dziękuję, bracie. Pokój i łaska Tobie i rodzinie
.
Robin Gerhart
1 tydzień temu
Absolutnie wesołe pełne nadziei oczekiwanie! Dziękuję Jonathanie, pełen modlitwy i wdzięczności!
.
Terence H
6 dni temu
Cała chwała Bogu, to była szalona podróż przez kilka lat, kocham was wszystkich.
.
Shirlee Graham
1 tydzień temu
Dziękuję Jonathanie, siedzę tutaj płacząc, jestem taka szczęśliwa i gotowa do powrotu do domu. Nie mogę ci wystarczająco podziękować za wszystko, co dla mnie zrobiłeś, budząc mnie. Dziękuję przede wszystkim Panie Boże za ponowne odnalezienie mnie, gdy się zgubiłam. Największe najcieplejsze uściski grupowe dla całej mojej rodziny w Chrystusie na całym świecie. Uwielbiam was ludziska.
.
Uwierzytelnianie Jobe
1 tydzień temu
Tak, podziękujmy Jonathanowi. Obudził mnie mocą Ducha Świętego również w mojej własnej ślepocie.
Byłem całkowicie ślepy w swoim własnym grzechu i jakoś natknąłem się na jeden z jego filmów i wiedziałem, że Bóg używa go, by do mnie przemawiać. Wielka jest twoja nagroda, Jonatanie.
Czuję, że twój cel został osiągnięty. Pan powie dobrze, mój dobry i wierny sługo. W swoich filmach ujawniłeś mi więcej niż wiele lat samokształcenia i zagubienia we współczesnym chrześcijaństwie. Niech cię Bóg błogosławi.
.
vax plus 5G równa się śmierć
1 tydzień temu
Oglądam od kwietnia 2017. Wtedy dostałem powołanie.
.
Gary Barnard
1 tydzień temu
Dzięki Jonathanowi. Nie mogę się doczekać powrotu do domu!
To oczywiste, że coś musi ustąpić, atakują nas we wszystkich kierunkach.
.
Chris kocha Chrystusa
6 dni temu
Dziękuję bardzo, sir Jonathanie, biedactwo, które właśnie zostałeś ubiczowany Nie mogę się doczekać, kiedy nasz Pan okaże ci miłość i pokój za wszystko, co zrobiłeś w służbie dla nas.
Wiele się wydarzyło a także mówi mi, że czas już iść Nie wiem, czy jestem jedyna, ale dużo płakałam głównie dlatego, że nie mogę się doczekać powrotu do domu i ucieczki od ducha powietrza ale także dlatego, że martwię się, że niektórzy z moich najdroższych ukochanych nie wrócą ze mną do domu, ale to nie będzie miało znaczenia, kiedy tam pójdziemy, tylko czysty pokój i miłość i bez bólu, bez zła, będziemy w czystej błogości, którą kocham Wy wszyscy w Chrystusie Ojcze nasz Królu Królów Modlę się, abyście przybyli wkrótce, robi się tu bardzo ciężko, ale codziennie buduję moją wiarę więcej, cała chwała dla EL.
.
Diana Mazza
6 dni temu
Wciąż stoję za Jezusem Chrystusem... wciąż najlepszym starszym bratem w historii! Dziękuję Jonny za oświecenie nas wszystkich Światłami Chrystusa!
Boże błogosław!.
.
Międzynarodowa służba Królestwa Łaski
1 tydzień temu
Dzięki za udostępnienie tego i Amen.
Chwała Bogu Wszechmogącemu za Jego odkupienie i zaangażowanie w doprowadzenie nas do lepszego życia. .
Miłej soboty!!!
.
Lyn Geary
1 tydzień temu
Jezus posyła jasne znaki
Tak, wesoły i szczęśliwy! I podekscytowany
...
Beverly Stegall
1 tydzień temu
IZAJASZA 55: 8-9!! Chcę tylko powiedzieć, że TA podróż z JK i tą grupą była WYCIECZKĄ SAMOCHODOWĄ typu NADNATURALNEGO! Jestem pobłogosławiony ponad wszystko, o co mógłbym prosić, po prostu dosłownie POTknąłem się na teledysku JK w 2010 roku, a potem otrzymałem OCZY do ZOBACZENIA!!
Wciąż tu czekam i patrzę z wami wszystkimi i poza ekstazą, aby w końcu spotkać wszystkich u stóp naszego KRÓLA JEZUSA!
Wielkie uściski Dużo miłości
.
Margaret Williams
1 tydzień temu
Dzień dobry Jonathanie dzień dobry bracia i siostry na całym świecie nasz król nasz ojciec zebrał nas wszystkich razem byliśmy rozproszeni po całym świecie i niedługo spotkamy się po raz ostatni w ciele, gdy wyjeżdżamy, aby wrócić do domu do naszego ojca w duchu dziękuję Jonathanowi za wszystko.
.
Michael Petschlag
1 tydzień temu
Zawsze czułem się tu nie na miejscu. Teraz wiem dlaczego. Mój OJCIEC, PAN BÓG wzywa mnie z powrotem. Chwała Bogu, tobie WSZECHMOCNE Błogosławieństwa dla ciebie Jonatanie za pomoc mi w zrozumieniu tego. Jesteś błogosławieństwem i posłańcem.
.
Michael Petschlag
5 dni temu
WOW!!!
Całkowite potwierdzenie, Pan WSZECHMOCNY wykorzystuje Jonathana jako Zwiastun Czasów Ostatecznych! Błogosławiony niech będzie Pan!
Dziękuję Ci, Jonatanie i Dziękuj Panu za zebranie wszystkich, którzy idą do domu.

Ojcze nasz, który jesteś w Niebie,
święć się Twoje imię, przyjdź Królestwo Twoje, bądź wola Twoja tak na ziemi,
jak jest w Niebie.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i przebacz nam nasze przewinienia, tak jak przebaczamy tym, którzy grzeszą przeciwko nam.
Nie prowadź nas na pokuszenie, ale wybaw nas od Zła.
Albowiem Twoje jest Królestwo, Moc i Chwała na wieki wieków.
W imię Jezusa. AMEN
.
Sophia Yoakum-Olguin
1 tydzień temu
Dziękuję Johnny za dostarczenie tego nam wszystkim, to było wspaniałe błogosławieństwo i nie mogę ci wystarczająco podziękować, niż mogę wyrazić dużo miłości pokój i łaskę wielki wielki uścisk
.
Curtis Myers
1 tydzień temu
Dzięki Jonathanowi! Dobra robota, wierna.
.
Córka króla
1 tydzień temu
Chwała Bogu Wszechmogącemu EL obudzonemu bursztynowym alarmem o 3:07 nad numerem 421-713, gdy znalazłem ten film, jestem tak zachwycony.
W moim Duchu śpiewałem doskonałą miłość, odrzucając strach przed tym, że jestem taki...
ABBA OJCIEC.
.
Tam B
1 tydzień temu
Dziękuję Ci Jonatanie i dzięki Jezu Chrystusowi naszemu Panu! Godny wszelkiego honoru i chwały!
.
Tam B
1 tydzień temu
Dziękuję Ci Jonatanie i dzięki Jezu Chrystusowi naszemu Panu! Godny wszelkiego honoru i chwały!
.
Senas9
1 tydzień temu
Hiszpania proponuje „prawo bezpieczeństwa narodowego”, aby umożliwić rządowi przejęcie własności prywatnej podczas każdego ogłoszonego „kryzysu” zdrowotnego
.
Joanna Moran
1 tydzień temu
Ci ludzie są tacy źli. Są częścią systemu bestii. Módlcie się dalej i patrzcie na Chrystusa.
.
Rachael
1 tydzień temu
Powtarzasz wydarzenia, które tylko pogłębiają to, co się wydarzyło.
Byłem zdumiony, kiedy pierwszy raz usłyszałem. Ale łącząc to wszystko w krótkie podsumowanie…….Zaniemówiłem.
Po prostu powtarzam i przetwarzam to wszystko jeszcze raz.
Nasz Ojciec jest tak kochający i niesamowity, że pozwala nam widzieć poprzez Ciebie, gdzie jesteśmy w tym czasie, dostarczając objawienia za objawieniem.
Jestem tak wdzięczny, że mogę to wszystko widzieć.
Dziękuję Jonathanie. Dużo miłości.
.
Tam B
1 tydzień temu
Dziękuję Ci Jonatanie i dzięki Jezu Chrystusowi naszemu Panu! Godny wszelkiego honoru i chwały!
.
Senas9
1 tydzień temu
Hiszpania proponuje „prawo bezpieczeństwa narodowego”, aby umożliwić rządowi przejęcie własności prywatnej podczas każdego ogłoszonego „kryzysu” zdrowotnego
.
Joanna Moran
1 tydzień temu
Ci ludzie są tacy źli. Są częścią systemu bestii. Módlcie się dalej i patrzcie na Chrystusa.
.
Rachael
1 tydzień temu
Powtarzasz wydarzenia, które tylko pogłębiają to, co się wydarzyło.
Byłem zdumiony, kiedy pierwszy raz usłyszałem.
Ale łącząc to wszystko w krótkie podsumowanie…….Zaniemówiłem.
Po prostu powtarzam i przetwarzam to wszystko jeszcze raz.
Nasz Ojciec jest tak kochający i niesamowity, że pozwala nam widzieć poprzez Ciebie, gdzie jesteśmy w tym czasie, dostarczając objawienia za objawieniem. Jestem tak wdzięczny, że mogę to wszystko widzieć. Dziękuję Jonathanie. Dużo miłości.
.
Rachael
5 dni temu
Czytałem dziś rano Biblię i H69 oznacza kamień.
A kiedy podwoisz to 6969 oznacza lament: uderzyć w nutę, to jest śpiewać lub zawodzić na pogrzebie; kobieta w żałobie. Po prostu robi się coraz bardziej szalony.
.
Toviya MiłośćŚwiatłoŻycie
1 tydzień temu
Dzięki Jonathanowi, dużo miłości też.
Cała chwała Panu Bogu!
.
Lois Verhaeghe
6 dni temu
Wow, po prostu wow, te wydarzenia są przesadzone z prawdą, tak szalone, że jeśli nie obudzisz się w Chrystusie, byłoby to niewiarygodne, nawet gdy to zobaczysz. Chwal Jezusa. Koniec jest naprawdę tutaj.
.
będzie się zastanawiać
1 tydzień temu
Czuję się zaszczycony, że mogę być świadkiem przesłania Johnny i TAK SZCZĘŚLIWY. Dziękuję mój przyjacielu w CHRYSTUSIE. rachunek na Florydzie
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 18 lipca 2021, o 19:02 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL