Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mówczyni zaciera ręce jak FLY
 Post Napisane: 14 listopada 2022, o 12:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Part 1.... WE are being Gathered Out of THEIR SNARE...This is Beyond Priceless.
https://www.youtube.com/watch?v=VHeftyHZq5Q
Część 1... Jesteśmy zbierani z ICH SIDŁA...To jest bezcenne.

.

Mary A. Lucas
Ta zapowiedź tego zwiastuna na początku była DOKŁADNIE tym, co widziałem, kiedy PAN mnie obudził. Ukazał mi się również anioł, a woda i światło zstąpiły na mnie w mojej sypialni. Kocham was moi bracia i siostry. Kocham Cię i dziękuję Ci, mój bracie, za OBJAWIENIE NAS i ZBUDOWANIE SŁOWEM naszego OJCA. AMEN
...
Shauna Beck
Zostałeś namaszczony do nauczania prawdy!! Proszę, nigdy nie martwcie się o „niemówiących”. Podoba mi się wasza praca i dzielę się nią, modląc się, aby obudziło się więcej ludzi! Błogosławieństwo rodziny!
.
Anny Tary
Dziękuję bracie, kocham ciebie i moją niebiańską rodzinę. CHWAŁA I CHWAŁA NASZEMU PANU JEZUSOWI.
.
Daniel Lee Clingan SR
3 dni temu (edytowany)
Jak zawsze wspaniale cię widzieć i słyszeć, Jonathanie! Widziałem to samo, co twój pierwszy film, w którym ludzie zmieniają się na naszych oczach! Kiedyś myślałem, że zwariowałem! Serce mi się raduje, gdy wiem, że widziałam prawdę i teraz jestem tego pewna na 1000 procent! Dziękuję Jonathanowi za pokazanie prawdy o tym świecie! Myślałem, że jestem sam! Jak dobrze wiedzieć, że to dzieje się naprawdę, a nie tylko w mojej głowie! WSZELKA CHWAŁA NASZEMU PANU I ZBAWICIELU JEZUSOWI!
.
Kim Sky Walker
Tak się cieszę, że znowu cię znalazłem! Jestem tak technologicznie wyzywający. Dołączyłem do „rumble” i znalazłem cię w ten sposób. TAK! Posłaniec Ojca, dzwonniku!
.
Jamesa Farleya
Wielki uścisk!!!! Kocham cię Jonathanie i moją rodzinę w Chrystusie! Dziękuję Jonathanie. Wszelka chwała naszemu Królowi i Zbawicielowi, świętemu Panu Jezusowi Chrystusowi. kocham was wszystkich
.
Elaine Wood
Jak wpadliśmy w tę pułapkę? wszelka chwała Panu za objawienie prawdy w całej jej okropności. Nie mogę się doczekać twojego filmu, wielkie dzięki Jonathan x love dla wszystkich
.
.
Elaine Wood
Jak wpadliśmy w tę pułapkę? wszelka chwała Panu za objawienie prawdy w całej jej okropności. Nie mogę się doczekać twojego filmu, wielkie dzięki Jonathan x love dla wszystkich

Daniel Lee Clingan SR
Popełniliśmy duchowe cudzołóstwo w niebie! Posłuchaliśmy Lucyfera. Powiedział, że możemy mieć ciało, wziąć ślub, mieć dzieci i żyć wiecznie! Skłamał! PAN BÓG NIE POWIEDZIAŁ ŻADNYCH Wcieleń! Lucyfer nie posłuchał, a my posłuchaliśmy jego! Ps 82:6 JEZUS POWIEDZIAŁ, ŻE JESTEŚMY BOGIAMI, ALE UMRZEMY JAK CZŁOWIEK! JEZUS POTWIERDZŁ TO W JANA 10:34-35 JEZUS ZAPYTAŁ, CZY WASZE PRAWO MÓWI, ŻE JA POWIEDZIAŁEM, ŻE JESTEŚCIE BOGIAMI I PISMO ŚWIĘTE NIE MOŻE BYĆ ZŁAMANE!
.
gwiaździsty heid
Wszelka chwała Panu Boże Wszechmogący, niech cię Bóg błogosławi Jonathan, niech cię Bóg błogosławi Cory, dziękuję. Boże, pobłogosław wszystkich moich braci i siostry, przesyłam miłość i uściski
.
Samanta Watchman888
Dziękuję Abba za prawdę. Niech Pan Bóg błogosławi Jonathana i rodzinę w Chrystusie. To jest teraz bardzo potrzebne i doceniane
.
Falon Fortin
Tak jak Jezus powiedział do 12…
„Lecz idźcie raczej do owiec, które poginęły z domu Izraela. A idąc, głoście, mówiąc: Przybliżyło się królestwo niebieskie”.
Mateusza 10:6-7
.
VRoberta Lamberta
Dzień dobry Jonathanie, dzięki za zameldowanie i pomoc w przejrzeniu kamuflażu! Czekam na twój następny film!..KRÓL IDZIE!!!!..!…….
.
Żaneta Clark
CHWAŁA NASZEMU OJCU OKAZUJE TO OD LAT BŁOGOSŁAWIEŃSTWA DLA WSZYSTKICH
.
Nikola Piskor
Cześć Johnny, zawsze czekam na twoje filmy. Nadal próbuję sprawić, by moja rodzina zobaczyła jakąkolwiek prawdę, nie mówiąc już o PRAWDZIE. Ciągle mam kłopoty w pracy za mówienie Prawdy.
Bardzo się denerwuję, że mam wszystkie te informacje, ale nie mogę nawet z nikim o tym rozmawiać. Nikt w moim życiu nie chce tego słuchać. mam na myśli nikogo. Straciłem mojego byłego męża, mojego 17-letniego syna, 2 domy, byłem 302'd dwa razy w ciągu ostatnich 2 lat, drugi raz miesiąc temu.
Moja matka i siostrzenica okłamały mnie, żeby mnie tam wciągnąć.
Modlę się do Jezusa, aby zabrał nas do domu, przez cały dzień, każdego dnia.
Moje oczy są pojedyncze i jestem pełen światła! WSZELKA CHWAŁA EL WSZECHMOGĄCEMU.
JEZUS PRZYCHODZI. KOCHAM CIĘ JANNY. BARDZO DZIĘKUJĘ. MYŚLĘ O CIEBIE JAKO MOIM ANIELE, KTÓRY PROWADZI MNIE DO PRAWDY I ŚWIATŁA
.
VGarry'ego Hilla
Dzień dobry Jonathanie i Cory oraz wszyscy moi bracia i siostry w Chrystusie, nasz czas jest coraz bliższy, kiedy nastąpi Pochwycenie i to jest bardzo ekscytujące. Chcę zejść z tej ziemi i wy też, módlcie się, abyście zostali uznani za godnych ucieczki od wszystkich okropnych rzeczy, które nadchodzą w imieniu Jezusa Amen!>>>> CZĘŚĆ 2 nadchodzi!
...
Mike'a Petersa
KRZYCZ PHILLY FAM WSTAWAJ NASZ MINISTER MÓWI DOŚĆ, MÓWIĘ, ŻE JESTEM CHORY I ZMĘCZONY CHOROBĄ I ZMĘCZENIEM, NIGDY WIĘCEJ KŁAMSTW, NIGDY WIĘCEJ KŁAMSTW, NIGDY WIĘCEJ KŁAMSTW, PROSZĘ PANA STWÓRCĘ WSZYSTKIEGO, KTÓRY ZNA NASZE SERCA I MYŚLI, NASZ ZBAWICIEL PROSZĘ PRZYJDŹ SZYBKO KOCHANY TATO xoxoxo
.
Mike
Bingo!! Mam JEDNO POJEDYNCZE słowo, aby opisać to, co tu widzimy, od Pisma Świętego po zdjęcia, reklamy, zasłony w moim domu, zagłówki w sypialni i tak dalej, i tym słowem jest „DOSKONAŁOŚĆ”.
Ten facet jest w 100% przekonany, że to, co właśnie Widziałem to wizualnie, a to, co moje uszy właśnie usłyszały, opisane za pomocą Biblii i jej definicji, jest dokładnie tym, co pokazuje mi nasz Ojciec i wszyscy, którzy wierzą!!

Dlaczego, u licha, miałbym iść na jakąkolwiek inną platformę lub jakikolwiek inny kanał i próbować przeciwstawić się temu, co właśnie zobaczyłem i usłyszałem na własne oczy, jest najbardziej szaloną rzeczą, jaką człowiek może zrobić.
Kiedy znasz „DOSKONAŁOŚĆ”, nie ma dla mnie ZEROWEGO zainteresowania zrobieniem czegoś takiego!!
Wierzę, że wiem, że wiem, że wiem i nie potrzebuję niczego więcej, aby zobaczyć, że Jonathan spędził 20 lat swojego życia, zastanawiając się nad tym!!

Doprowadził mnie do poznania Boga bez cienia wątpliwości.
Modlę się tylko, aby jego informacje i czytanie Słowa Bożego doprowadziły cię do tej wiedzy!
Niech Bóg błogosławi każdego z was, którzy szukacie prawdy!!
Pokój i Łaska!!


.

Patrzysz i Co widzisz ?
ZAISTE EĘZOWY SPRYT

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 14 listopada 2022, o 12:32 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Mówczyni zaciera ręce jak FLY
 Post Napisane: 28 listopada 2022, o 10:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
NOW Can You See ?? It is a Double ( U )Twin System. Right in front of your Face. Twin Towers and ALL

TERAZ Czy widzisz ?? Jest to system Double (U) Twin. Tuż przed Twoją twarzą. Bliźniacze wieże i WSZYSTKO
https://www.youtube.com/watch?v=9LUnU2ROQ48
[b]Jozue C.
Dużo miłości dla ciebie, pastorze Johnathan, jak również dla moich braci i sióstr w Chrystusie
.
Kroniki Parry'ego
Dzień dobry Jonathanie, co mogę powiedzieć, jak tylko oddać całą chwałę Bogu!!! Błogosławiony słuchaniem prawd tu wypowiedzianych!! Pokój i łaska dla wszystkich!!
.
Małgorzata Williams
Dzień dobry Jonathanie, w Liverpoolu w Anglii jest prawie 6 45. Jest tu bardzo ciemno. Naprawdę nie lubię ciemnych nocy, ale znajduję pocieszenie w twojej służbie. Jonathan. Patrzę w górę każdego dnia, czekając na przybycie naszego króla Jezusa Chrystusa, aby wziąć anioły do ​​domu i taki smutek dla świata w moim sercu oglądałem wideo i większość z nas zawsze zapomina to zrobić i było mi wstyd, że to mały afrykański chłopiec, był piękny, brał obiad od tego, kto go karmił i nigdy nie zapomniał podziękować Panu Bogu za jedzenie i za miejsce, ten mały chłopiec powalił mnie na kolana około szóstej czy siódmej, to wszystko, czym był. siedzenie, gdzie mógłby zjeść obiad, to mnie zaniepokoiło Pomyślałem, że dam ci znać, bo nigdy go nie zapomnę aż do dnia, w którym umrę ten mały chłopiec, ale on nigdy nie zapomniał podziękować Panu Bogu za jedzenie i miejsce. i tak wielu innych zapomina dziękować Panu Bogu za to co mamy w życiu ten mały chłopiec miał tak mało a my mamy tak dużo Za co być wdzięczni zapominamy czasem
.
ARJ
Dużo miłości dla wszystkich moich braci i sióstr, módlcie się za świat, niech Pan napełni was wszystkich pokojem i obfitością miłości, dziękuję Jezu
.
CLOUDWALKER2021
Amen bracie i bardzo Ci dziękuję za to, że nadal pomagasz nam poznać prawdę. Wasze świadectwa pomagają mi zrozumieć, że nie jestem sam. Mamy wiele wspólnego, jeśli chodzi o sytuacje, które wydarzyły się w naszym życiu. I nie mogę się doczekać, kiedy będziemy mogli podzielić się tym, czym one są. Kiedyś lecimy do domu i rozmawiamy o tym, co Pan zrobił dla nas i przez nas, kiedy tu byliśmy. GBY! UŚCISKI!/b]

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mówczyni zaciera ręce jak FLY
 Post Napisane: 3 grudnia 2022, o 19:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Czy NOWY JORK upada? Czy wydarzenia opisane tutaj są w ogóle
Czy JEDNA osoba może być świadkiem? NIE!
https://www.youtube.com/watch?v=xFBYWf05rtw

Is NEW YORK Going UNDER? Are the Events Described Here even
Possible for ONE Person to Witness? NO!

.
2 gru 2022
To jest opis wydarzeń, których MUSZĘ być świadkiem. Inne wydarzenia (takie jak Chinati i Grand Junction) MÓWIĄ ZA SIEBIE. To również będzie mówić samo za siebie. Muszę złożyć świadectwo lub złamać wiarę... ZŁOŻĘ ŚWIADECTWO... NADCHODZI KRÓL!! Początek KOŃCA jest tutaj. Przygotuj DROGĘ PANA..
..
Tima Ryana
Docierasz do tych, którzy mają być dotarci! Kocham cię Johnathan i wszystkich moich braci i siostry w Chrystusie
.
ßrian
Odwaliłeś kawał dobrej roboty Johnnie! Przez całą swoją służbę posługujesz się Biblią, aby udowodnić to, co mówisz. Moja szczęka wciąż opadła do podłogi i uwielbiam ponownie oglądać filmy. Kocham cię bracie i do zobaczenia wkrótce!
.
ur
O mój Panie, proszę, przebacz nam i chroń nas przed wszystkim, co nadchodzi. Oglądanie tych filmów z tymi ludźmi łamie mi serce. Nie potrafię wyjaśnić, co teraz czuję. Proszę Panie zmiłuj się nad nami wszystkimi
.
AINAT NOSNHOJ
Jak zwykle trafiłeś Johnny!!!! I to mnie zmotywowało, że wyszedłem i skontaktowałem się dzisiaj z dwiema osobami, dziękuję mój bracie !!!! Nie mogę się doczekać spotkania z wami i wszystkimi związanymi z waszą służbą. Alleluja, wszelka chwała naszemu Panu i Zbawicielowi!!!!
.
Sarahlady
Jesteś jedyną znaną mi osobą, która mogłaby wyjaśnić i pokazać ten dziwny świat, w którym żyjemy. Dziękuję Jonathanie za wszystko, co zrobiłeś. Cieszę się, że żyję wystarczająco długo, aby to zobaczyć!!
.
Rita P
Patrzenie, jak ci ludzie „umierają”, łamie serce! Wielu nie miało pojęcia! Wzięło to całe moje rodzeństwo i ich dzieci, a ja poza sobą wiedziałem, że to było złe, błagałem ich, żeby tego nie robili, ale byłem całkowicie bezradny, przekonując ich!

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 3 grudnia 2022, o 19:03 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL