Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mówczyni zaciera ręce jak FLY
 Post Napisane: 25 marca 2022, o 13:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
The Speaker is Rubbing her Hands together like FLY Inside of The Capital Shaped as a Bug. WTH ??
Mówczyni zaciera ręce jak FLY Inside of the Capital Shaped as a Bug. WTH ??

.
Mówczyni zaciera ręce jak FLY Inside of the Capital Shaped as a Bug. WTH ??
Cory Barbee
Po prostu obserwuj i rozmyślaj
.

joe maxwell
Kocham tego kaznodzieję, który mówi tylko Prawdę i prowadzi owce.”
które są z Chrystusa Pana Jezusa; dziękuję Ojcze, za uratowanie mnie. Amen,
.
Susan
2 dni temu
Mój pasterz płonie! Twoja praca jest doceniana bardziej, niż potrafię to wyrazić. Niech cię Bóg błogosławi, JK
.
Sean Campbell
Ta służba jest jak duchowy tlen. Jeszcze raz dziękuję, jak zawsze.
.
Eli M
Próbowali powstrzymać cię od dzielenia się i przekazywania Prawdy, Johnny!
Ale ten film rzeczywiście wyszedł idealnie! To nie jest zbyt długie, a zawarte w nim informacje obejmowały wszystkie najważniejsze części twoich nauk. Dziękuję, Johnathanie!!!
.
Transformacje
Dziękujemy za przekazanie Kościołowi w Filadelfii Prawdy, wszyscy jesteśmy tak błogosławieni, że mamy takiego pastora i nauczyciela jak ty. Kocham cię Johnny i Cory oraz wszystkich moich braci i siostry.
.
Laura ihde
2 dni temu
WOW! Nie mogę uwierzyć, że nigdy wcześniej tego nie widziałem i wiem, że nigdy bym tego nie zrobił, gdyby nie to, że nam to wszystko dałaś! Dziękuję ci Johnny za wszystko, przez co przeszłaś i zostałeś pobłogosławiony, że możesz nam przekazać tę prawdę! Dziękuję Chryste, dziękuję za drugą zmianę!!!!
.
Marlowe
Dziękuję Jonathanie!! Zachęca mnie każdy film. Potrzebujemy powtórzenia prawdy. Jesteś jedynym z dobrego brata i kocham cię w Chrystusie Jezusie naszym Panu i Zbawicielu! Alleluja
.
Sharon Wellman
Kiedy słuchałem całej tej rozmowy o owadach, po moim ramieniu wpełzł młody żuk palmetto! Trochę wrzasnąłem, otrzepałem to i zaśmiałem się z ironii tego wszystkiego! Nie dzisiaj Szatanie!

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 25 marca 2022, o 13:19 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Mówczyni zaciera ręce jak FLY
 Post Napisane: 25 marca 2022, o 17:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
1/4 of the earth, to kill with sword, and with hunger, and with death, and the beasts of the earth.

.
1/4 ziemi, aby zabić mieczem, głodem, śmiercią i zwierzętami ziemi.
https://www.youtube.com/watch?v=PN_Eo3p ... CoryBarbee
.

.
Pam Mccutcheon
Dziękuję Jonathanowi za pomoc w zrozumieniu Biblii. Słowa tam były, ale nie mogliśmy ich zrozumieć. I zostałeś wybrany, aby pomóc nam zobaczyć. Dziękujemy za cierpliwość z nami. Chwalę się Panu Bogu. ABBA ojcze proszę wybacz mi i modlę się, abym okazał się godny powrotu do domu. Grupa Amen PS przytula się do wszystkich moich braci i sióstr na całym świecie. Amen.

NAPRAWDĘ... TAK NAPRAWDĘ. BRACIE. KLECK JEST WYBRANY DLA NASZEGO POKOLENIA. DZIĘKUJĘ, PANIE BOŻE, ŻE PRZYPROWADZIŁEŚ MNIE Z POWROTEM DO CIEBIE
.
Wesoły hipis na szydełku
Cześć Jonathan, Dziękuję za twoje modlitwy, a także dziękuję Kościołowi w Filadelfii. Button czuje się o wiele lepiej; to naprawdę cud. Nie mogę się doczekać, aż powiesz o tym wszystkim. Wyglądasz na zmęczoną, prześpij się i do zobaczenia jutro.
ML, Pokój i Łaska,
.
KingdomRider4Jesus Kim
Dziękuję za najbardziej bezinteresowne świadectwo i wiarę! Twoje jedno życzenie wywarło ogromny wpływ! Znaki i cuda podążają za tymi, którzy służą Panu
...
Maryhelen
Kiedy słucham i nadal się uczę, jest to nakaz za nakazem. Uczenie warstwowe. Zyskuję głębszą klarowność słysząc, jak wyjaśniasz. Dziękuję Abbie Ojcu Bogu Wszechmogącemu za Jego Miłosierdzie, aby dał Swoim dzieciom dar ZROZUMIENIA
.
Susan muruje
Wychowałem się w dużym kościele rzymsko-katolickim w dużym mieście, mam brata bliźniaka – mogę baaardzo odnieść się do PRAWD, które rozwija ta Misja – Dziękuję Ci Jonathonie za wyprowadzenie mnie i tak wielu innych z ciemności do ŚWIATŁA!
.
Danielle B
Amen! Także tutaj katolik, szukający Chrystusa w wierze
.
Vickie Latter
Ten film jest doskonałym przykładem tego, o czym mówił Jonathan, opisując „Wielkie kłamstwo”
https://youtu.be/hKoG9bOAbqs
.
tx-sweet-p JG
Mój dziadek był zastępcą szeryfa przez ponad dwadzieścia lat, był także księdzem katolickim, piastował te dwa urzędy jednocześnie, numer jego odznaki to 905, co też było numerem jego pokoju w jego zamożnym domu emerytalnym
,,, dzisiaj przypomniałam sobie to, co zawsze mi mówił podczas spowiedzi ,,,, nie bądź dla siebie taka surowa” ,,,, cały czas tak wszystkim mówił ,,,, chyba nie kiedykolwiek miałem sumienie jak inni, bo po tym, jak dał mi tak zwane „rozgrzeszenie”… nadal czułem się winny jak diabli… większość ludzi nie wierzy w moją historię, bo tak jest, ale to prawda…

Mam zamiar poprosić mojego męża, aby pomógł mi przesłać krótki filmik z naszej rodzinnej fabuły na cmentarzu, aby pokazać wszystkie wyróżnienia na nagrobku mojego dziadka… Żyłam w tym świecie oszustwa i iluzji… prawie mnie to dostało… , ALE BÓG !!!
.
Tristan Lilya
Kościół mormonów prawie mnie dopadł. Dziękuję ci, Jezu!
.
Anders Sandberg
G905
βαλάντιον
równowaga
bal-an'-tee-on
Prawdopodobnie zdalnie z G906 (jako depozytariusz); sakiewka (na pieniądze): - worek, torebka.
Całkowita liczba wystąpień KJV: 4
H905

zły
Od H909; prawidłowa separacja; w domyśle część ciała, gałąź drzewa, drążek do noszenia; w przenośni naczelnik miasta; zwłaszcza (z przedrostkiem przyimkowym) jako przysłówek, osobno, tylko, oprócz: - sam, osobno, takt, oprócz, gałąź, przez siebie, każdego jednakowo, z wyjątkiem, tylko, część, kij, siła.
1
.
tx-sweet-p JG
@Tristan Lilya ,,, byliśmy skazani na to ,,, chwalić Boga Wszechmogącego ,,, Właśnie zostałam ekskomunikowana z kościoła za poślubienie mojego męża od 10 lat, ponieważ jest z Meksyku i nie był legalnym obywatelem,
Pobraliśmy się legalnie poza kościołem, to było wielkie nie, zawstydziłam moją rodzinę, a oni zrobili ze mnie przykład, prawie mnie zniszczyło, bo wychowałem się jako katolik, naprawdę myślałem, że mają władzę, aby oddzielić mnie od Boga
,,, musiałem chodzić na mszę, ale odmówiono mi komunii i rozgrzeszenia ,,, stres spowodował, że miałam 3 poronienia ,,, i zaczęłam mieć drgawki, ,, mało czy wiedziałem, że Ojciec ratował od żmij, wtedy Duch Święty zaprowadził mnie na kanał JK, jestem szczęśliwy, że wyszedłeś z kościoła mormońskiego, jesteśmy naprawdę błogosławieni
.
~Tami~
13 dni temu
@tx-sweet-p JG Chwała Bogu, Amen! Miłość i modlitwy siostro
.
~Tami~
@Tristan Lilya Chwała Bogu! Chętnie zobaczę Twój film! Miłość i modlitwy
.
tx-sweet-p JG
@~Tami~ ,,, zamieściłem to ,,, JK’s Posługa jest tym, jak nasz Ojciec uratował mnie z Kościoła Katolickiego ,,, jestem wiecznie wdzięczny
..
joe maxwell
Konkordancja Stronga 905 zła, zła. Wow Amen.
.
Guzik wierzba
HEJ WSZYSC
Nadal się poprawiam i czuję się o wiele lepiej…..Dziękuję za modlitwy, życzenia i bardzo słodkie komentarze od wszystkich
Wy też jesteście w moich modlitwach
Dobranoc wszystkim, śpij dobrze i w pokoju
.
008sango
Moja żona i ja jesteśmy poza sobą. Nie wiem, jak to wytłumaczyć. Ale dziękuję BOGU za odnalezienie cię ponownie, ponieważ mocno wierzę, że w końcu byliśmy gotowi, aby usłyszeć ostateczne słowo BOGA przez ciebie. Wiem, że powiedziałem to wcześniej; ale całkowicie rozsadza nasz umysł…. Chwalić Boga
.
Stephanie
Dziękuję Dziękuję Jonathanowi! Twoja chęć dzielenia się Słowem Bożym zmieniła moje i niezliczone inne życia ! Moja wdzięczność i Miłość do Ciebie jest zbyt głęboka na ziemskie słowa bracie. Dziękuję Namaszczony jeden. Zmieniłeś świat !!!

Vickie Latter
Ten film jest doskonałym przykładem tego, o czym mówił Jonathan, opisując
„Wielkie kłamstwo”
https://youtu.be/hKoG9bOAbqs
.
Iliam Telu
Jesteśmy tak wdzięczni, że Pan Bóg posłał nam proroka dla tego pokolenia...
Dziękuję Nauczycielu!
.
Plazma Doggo
Cześć Johnathan, BARDZO dziękuję za wszystko, co dla nas zrobiłeś! Boże błogosław
.
Tristan Lilya
Dziękuję Ci Jezu za Twój Dar Pokuty! Dziękuję Johnny za znajomość hebrajskiego słowa „ANA”, które oznacza w górę, powtórzenie, intensywność, odwrócenie. Niech Bóg błogosławi Ciebie i wszystkich!
.
Steve Lichtwark
Świetna prezentacja, dziękuję, myślę, że 20-minutowe filmy to świetny pomysł, ponieważ większość ludzi, z którymi próbowałem podzielić się twoją niesamowitą pracą, nie zwróciła na to uwagi, zwłaszcza młodzieży.
Myślę, że stres ma w tym dużą rolę do odegrania. ,Większość ludzi, których znam, ma łagodne objawy PTSD i ma trudności z oglądaniem ekranu nawet przez 20 minut, chyba że jest to surfing, narciarstwo itp. lub bezmyślne bzyczenie, jeszcze raz dziękuję za ciężką pracę i poświęcenie Niech Bóg błogosławi

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mówczyni zaciera ręce jak FLY
 Post Napisane: 5 kwietnia 2022, o 09:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
When does a Theory Become the Truth?? When PROVEN Using Data that supports it.. Truth LIVES HERE !!
https://www.youtube.com/watch?v=4me9B6v ... CoryBarbee
Kiedy teoria staje się prawdą? Kiedy SPRAWDZONE przy użyciu danych, które to wspierają.. Prawda MIESZKA TU !!
.
Jen Psaki, żeby być uczciwym, DID wcześniej pracowała jako zastępca rzecznika prominentnych Demokratów.
Po dwóch latach jako główna rzeczniczka Departamentu Stanu zakończyła drugą kadencję Obamy jako dyrektor ds. komunikacji w Białym Domu.
Psaki przechodzi do administracji Bidena z WestExec Advisors, gdzie pracowała z wieloma byłymi urzędnikami Obamy, doradzając klientom korporacyjnym, jak poruszać się po rządzie federalnym. Psaki pełnił również funkcję sekretarza prasowego dla
(((((Kampania wyborcza prezydenta Baracka Obamy 2012 i jako konsultant dla___ Global Strategy Group))
.

Cory Barbee
NAWET Więcej potępienia? Psaki przechodzi do administracji Bidena z WestExec Advisors, gdzie pracowała z wieloma byłymi urzędnikami Obamy, doradzając klientom korporacyjnym, jak poruszać się po rządzie federalnym.
jako konsultant Global Strategy Group
.
Karem Bserhal
Komentarze są cenzurowane, linki są usuwane.

„Obama po raz pierwszy wróci do Białego Domu, aby promować ustawę o przystępnej cenie” (aktualności dzisiaj)
.
Dee Wilson
3 godziny temu
Nawet nie wiedząc, co zrobiła wcześniej w sprawie Obamy, w moim duchu było bardzo jasne, co miała na myśli. Szalone czasy.
.
NOWOŚĆWOL2013
11 godzin temu
Dobry brat. 100% PRAWDY we wszystkich cudach, które widziałem w tej służbie. Cała chwała dla KRÓLA!! Wielki niedźwiedź przytula bracie.
.
.
Piaszczysty
Doskonałość . Dziękuję bracie za bycie chętnym statkiem.
Pamiętam lata 70-te i 80-te… małe urządzenie do nagrywania/łatwego upuszczania było nazywane „błędem”
Chwała Bogu, że Gołębie zostały uwolnione, gdy Jezus odwrócił stoły. Trochę „głęboko”, że „zmieniacze pieniędzy” brzmią podobnie do naszego „systemu pieniężnego wkrótce się zmieni” (tylko myśl)
.
Dalila Lizarraga
Jonatanie, kiedy siedzę tutaj i słucham Ciebie, jestem bardzo poruszony Twoją ślepą wiernością. Te misje, na które posłał cię Pan Bóg, twoje całkowite posłuszeństwo Jemu. Dziękuję, że jesteś dla nas przykładem. Staram się chodzić wiarą, a nie widzeniem, Bóg kształtuje mnie na takiego, jakim chciałem się stać. Ojcze, dziękuję Ci za danie temu człowiekowi siły do ​​znoszenia prób, z jakimi się zmagał w swoim życiu. Chociaż został przetestowany, wyszedł jako Złoto!
.
Hulajnoga313
Wyjdź z ciemności
Co powiedziała! Lol JK jest naszym pastorem, pasterzem i bratem. Świetny przykład dla nas, tak. Dziękuję JK!
..
Dalila Lizarraga
Hej bracie! „W Tobie, Panie, ufam;

Niech nigdy się nie zawstydzę.
Wybaw mnie w Swojej sprawiedliwości i daj mi uciec; Nakłoń ku mnie swoje ucho i ocal mnie. Bądź moją silną ucieczką, do której mogę się nieustannie uciekać; Dałeś przykazanie, aby mnie zbawić, Bo Ty jesteś moją skałą i moją twierdzą” – Psalm 71:1-3 NKJ
.
Eric Martinez
Amen alleluja, przez 20 lat sprawdzałem, czy ktoś jeszcze nie przychodzi z tą prawdą i absolutnie nikt nawet nie zbliża się do naszego ukochanego brata Jonathana, "nikt"!!! Szalom
.
Garry Hill
Tak, tak, i tak, w pełni podobał mi się ten film, bracie Jonatanie i niech Bóg błogosławi WSZYSTKICH świętych, Jonatanie, dziękuję Bogu za ciebie, On na pewno wybrał właściwego człowieka, wykonujesz niesamowitą pracę nauczając, bez twojego nauczania wielu by tego nie zrozumiało Kocham sposób, w jaki udowadniasz wszystko przez „silnych”. Kochaj Cię w Chrystusie bracie! Błogosławię WSZYSTKICH moich braci i siostry w Chrystusie, „TWÓJ NIESAMOWITY”
.
Mary
To był genialny Jonathan!! Umysł znów zdmuchnięty niesamowitą prawdą od Pana Boga! Słucham was od około 2012 roku. Wszyscy jesteśmy tak błogosławieni, że możemy otrzymać wszystkie te odkrywcze, zmieniające życie informacje. Nie mogę ci wystarczająco podziękować bracie!
.
cholera69
Dziękuję Jonathanowi za nieustanną wierność, wytrwałość i siłę oraz dziękuję Panie Boże za wybranie tak doskonałej gwiazdy do pracy! Modlę się, aby wszyscy przyszli zobaczyć prawdę i wzięli Jezusa do swoich serc i mam nadzieję, że kiedy nadejdzie ten dzień, będę godny, modlę się, aby moja rodzina i wolą ukochanej kiedyś także wysłuchali, zobaczyli i uwierzyli. Kocham Cię, Panie Boże, proszę zabierz wszystkich małych niewinnych z tego złego świata tak szybko, jak to tylko możliwe. Błogosław ci Johnny, cała chwała El
.
Christine Richey
Podczas moich studiów biblijnych kilka dni temu, po prostu natknąłem się na głęboką odwrót! To w Księdze Rodzaju 1:2, której nigdy wcześniej nie widziałem. Słowo „twarz” H6440, (jako część, która się obraca), kiedy zejdziesz na sam dół, jest „do góry nogami” „w + tobie”. (jakie to fajne) To już nie podlega dyskusji. Tak bardzo kocham słowo Boże. Dziękuję Jonathanie

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mówczyni zaciera ręce jak FLY
 Post Napisane: 5 kwietnia 2022, o 09:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
ALERT !! New World Order & CURRENCY ANNOUNCED !!
Locusts from PIT Confirmed! ALL ABOUT 2 HAPPEN !!
https://www.youtube.com/watch?v=U0jpg0G ... CoryBarbee
ALARM !! Zapowiedziano nowy porządek świata i walutę !!
Szarańcza z PIT potwierdzona! WSZYSTKO O 2 SIĘ DZIEJE !!

.
IzajaszRozdział54
Jonatanie,
Nie ma sposobu, aby odpowiednio wyrazić, jak jestem wdzięczny za KAŻDY film, który publikujesz... są manną z nieba... wodą dla spieczonej duszy... odpocznij dla zmęczonych... i nadzieję na to Lepsze Królestwo.
Przesyłam miłość tobie i wszystkim moim braciom i siostrom z pięknych gór Północnej Karoliny.
.
Arnett S/Córka króla
Dziękuję ci umiłowany bracie Jonatanie za tę „Prawdę” naszego Pana Jezusa Chrystusa. Lata temu śniło mi się, że jestem tu prowadzony, widziałem niebo poczerniałe od tych stworzeń i nigdy mnie nie dotykają. Teraz wiem, że miałem w sobie „Prawdę” Ducha Świętego. To było tak, jakbym był niewidzialny, gdy patrzył na mnie, a ja na niego. Chwalcie ABBA Ojcze za to świadectwo, stańcie mocne rodzeństwo w Chrystusie Jezusie, naszym Zbawicielu
.
Jeremiasz Johnson
Przez te wszystkie lata i nadal jest to oszałamiające... dziękuję za nieustanną pracowitość i posłuszeństwo, ponieważ nie mogłem tego zrobić. Wasza posługa jest kołem ratunkowym dla wielu z nas. I dziękuję wszystkim prawdziwym bliskim przyjaciołom, którzy wspierali i kochali Jonathana przez te lata, ponieważ mogę sobie tylko wyobrazić samotność, z jaką by sobie poradził, gdyby nie było was, aby pokazać mu, że jest potrzebny i wierzy. WSZYSTKIE CHWAŁY Najwyższemu i Jehoszui HAMASZIJACH. Kontynuować.
.
Sharon Wellman
Wspaniała informacja od naszego Pana! Ten film był dla mnie absolutnie niesamowitym przeżyciem! 5 marca Pan spontanicznie kazał mi narysować model tego, co nazwał kołem czasu/kołem przeznaczenia. Robiłem, co w mojej mocy, zgodnie z tym, jak czułem się prowadzony. Dosłownie słyszałem tykanie biegów podczas rysowania, podobnie jak dźwięk zegara chronosu, a model, który kazał mi narysować, działa w ten sam sposób!
W tamtym czasie nie wiedziałem, dlaczego kazał mi to narysować z czystego błękitu. Teraz ja robię! Niesamowity!
Kocham go bardzo! Dąb i Baran mają dla mnie bardzo osobiste i głębokie znaczenie. Jeszcze raz dziękuję z głębi serca, Jonatanie, za podzielenie się z nami wszystkim, co Pan ci objawia. Jestem zdumiony doskonałością Jego objawienia tym, którzy Go kochają. Niech Cie Bóg błogosławi, bracie. Kocham ciebie i wszystkie cudowne dusze, które zostały poprowadzone do tej cudownej służby. Prawie jesteśmy na miejscu! Staniemy mocni w naszym Panu i Zbawicielu Jezusie Chrystusie, który jest Prawdą. W Nim jest nasza siła. Moc ciemności nie ma broni przeciwko dzieciom światła. Chwalcie Boga Wszechmogącego na wieki wieków!
.
Uwierzytelnianie Jobe
Kocham Cię bracie. W ciągu ostatnich kilku lat powiedziałeś więcej prawdy o swojej posłudze, niż kiedykolwiek słyszałem w swoim życiu. Skończyły mi się szpatułki. Żyjemy w strefie zmierzchu. Jezus przyszedł szybko.
.
Jaqueline Wildner
Jeden z najważniejszych filmów Klecka! Obserwuję Cię od 2016 roku. Niezbędne potwierdzenie! Dziękuję Ci! Życzenia powodzenia.
.
Magen22
Jonatanie! Tak się cieszę że Cię widzę. Nie mogę się doczekać, aby usłyszeć i zobaczyć nowe rewelacje. Cześć Rodzino w Chrystusie.
Pokój, łaska i MIŁOŚĆ do każdego z was w imieniu Jezusa.
.
AllSaintsArmy 888
Naprawdę mam nadzieję, że to się wkrótce stanie. Nawet jeśli brzmi to samolubnie, po prostu nie mogę już normalnie funkcjonować w życiu. Moją jedyną nadzieją jest powrót Pana, nic innego się nie liczy i trudno nie wpaść w depresję, czekając, jak te wszystkie śmieci się rozwijają.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mówczyni zaciera ręce jak FLY
 Post Napisane: 8 kwietnia 2022, o 13:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Super Bowl INSANITY But TRUE!! The ABSOLUTE TRUTH ( PROVEN ) WE ARE The ANGELS the Bible Proves IT !
https://www.youtube.com/watch?v=TJ3Tf88 ... CoryBarbee
.
.
Cory Barbee
MUSISZ OBEJRZYĆ CAŁE wideo ..... Największą biblijną PRAWDĘ jest TUTAJ

SHRN YNLLY

Tutaj i gotowe! Właśnie skończyłem i Wow!
Czysta doskonałość w Słowie!
Jeszcze raz dziękuję ci słodki bracie Jonatanie za dostarczenie kolejnego przesłania
Pisma Świętego, aby budować kościół i wezwać wszystkich, którzy wciąż mogą usłyszeć Prawdę. Jezus jest Prawdą! Dużo miłości i wdzięczności najpierw Panu Bogu, a potem Jego wiernemu posłannikowi. Wow!
.
d.d. ucheabba
Chwała Panu. Dziękuję Ci Panie Jezu. Mój mąż w końcu obejrzał większość tego objawienia iw końcu przyznał, że mówisz PRAWDĘ.
Tak się cieszę, że płaczę z radości.
Dziękuję Jonathanowi i wszystkim, którzy pomagają w tej służbie The Lords.
Miłość do wszystkich, do wszystkich. Chwal Najwyższego.
.
Mike Peters
wow super, wciąż czekam na moich 2 synów i synową, aby jeszcze oglądać, nasza czwórka mieszka razem, bardzo ciekawe relacje mam z każdym z nich, muszę najbardziej kochać Pana i tak jest ze mną w jakichś ciemnych miejscach, ufam dzięki za komentarz, Philly fam na zawsze w NIEM xoxoxo
.
Tam B
Łzy radości, piękna, złota! ZWYCIĘSTWO! Dziękuję, dziękuję Jezu i Jonatanie! Naprawdę potrzebowałem Pisma Świętego tego wieczoru! Napełnij mój kielich Panie, przejedź go!
.
Elżbieta Biała
Fantastyczny film! Pisma są DOSKONAŁE! Modląc się o to, aby wszyscy zostali zwróceni z powrotem do naszego Ojca, zamiast zasymilować się w dole.
Dziękuję ci, Jezu! Uwielbiam twoje podekscytowanie prawdą Jonathan i naprawdę doceniam wszystko, co dla nas robisz! Dziękuję za wyjaśnienie wszystkiego tak dobrze.
.

1 866 / 5 000
Wyniki tłumaczenia
Księga Przysłów 3:5-6
Te filmy są jedyną rzeczą, która ma sens w środku absolutnego szaleństwa… teraz mamy na to wszystko odpowiedzi
.
Pomywacz
A jednak, jeśli powiesz komuś, co mówi Jonathan, zabrzmi to kompletnie szaleńczo. Jonathan wykonuje świetną robotę pokazując dowód na zdjęciach i filmach. Nie ma absolutnie mowy, żeby mógł to wszystko zmyślić. Jest zbyt daleko i wielowarstwowo.
.
Pani A.R. Browne
AMEN! I OD RĘKI!
OBYŚ NADAL OTRZYMAĆ BŁOGOSŁAWIEŃSTWA W IMIĘ NAJWYŻSZEGO EL SHADDAI ADONAI JEZUSA CHRYSTUSA NASZEGO JESZUAH, NASZEGO ZBAWIENIA. AMEN! HALLELUYAH!
.
Tina A
Dziękuję Jonathanowi za całą pracę, którą w to włożyłeś! Śledzę twoją posługę od 2016 roku... nigdy nie było nudnej chwili w Krazy-ville w Teksasie!! hahahaha Najtrudniejszą częścią tego wszystkiego (dla mnie) jest codzienne obserwowanie, jak mój mąż staje się coraz gorszy. Gdyby nie PRAWDA, która została otwarta dla mnie te wszystkie lata temu, najprawdopodobniej nawet nie zauważyłbym jego pogorszenia. Byłbym taki jak on. NIE ŻYJE. Codziennie dziękuję za ciebie Jezusowi mój bracie. Trzymam ciebie i twoją rodzinę w moich modlitwach. Błogosławieństwa, Pokój i Łaska!!! Panie Jezu proszę przyjdź...
.
Cierpliwie czekam
Ja też jestem w twoim klubie. To staje się bardzo trudne. Po prostu módlmy się za naszych małżonków. Czasami jest bardzo samotny. Wypatrujcie naszego Zbawiciela, bo czasu jest mało. Dużo miłości w Chrystusie. .
Tina A
@Cierpliwe oczekiwanie Z pewnością jest to smutne, ale... przebywanie w tym bardzo małym klubie jest czymś, czym można się radować i trzymać bardzo drogo. MAMY TO mój przyjacielu. Tak jak powiedziałem Simone, TRZYMAJ patrz w GÓRĘ. Jezus nadchodzi!!! Błogosławieństwa, Pokój i Łaska!!!!
.
Alicia DeMoss
Wszelka chwała Bogu Najwyższemu, królowi Jezusowi! Dziękuję Johnathanie!! Przechodziłem od bardzo szczęśliwego do smutnego. Smutne jest to, że chcę, aby inni się obudzili i zobaczyli prawdę, ale jestem bardzo szczęśliwy, że Jezus wkrótce przyjdzie.
.
elsa niebieski
Mam historię, aby pokazać, że Jonathan ma całkowitą rację, tak jak powiedział mu Pan. Kiedy miałem 18 lat poszedłem do medium i miałem poważny wypadek, byłem katolikiem, ale zostałem zbawiony, narodziłem się na nowo i zostałem napełniony Duchem Świętym. Nadal nie miałem słowa i byłem bardzo głupi, więc wróciłem do medium i zgadnij, czego ona nie widziała! Powiedziała, że ​​wszystko, co widzę, to światło, tylko dużo światła, nie mogę odczytać! Moje oczy były podniesione! Alleluja! Oczywiście nie wróciłem i wyszliśmy też z kościoła katolickiego. Po prostu chciałem się tym podzielić, potwierdza to, co Jonathan mówił o tym, że po tym, jak zostaniemy zbawieni, wszyscy jesteśmy światłem! Alleluja! Wiecznie wdzięczny Tobie Jezu. !
.
Chip Parker
To było niesamowite! Kocham to! To sprawiło, że tańczyłem i śmierdziałem tańcem. Jesteśmy WOLNYMI ANIOŁAMI!!! Dziękuję Ci Ojcze Święty, KOCHAM CIĘ ABBA! WOOOOOO! To było niesamowite, jak to wszystko się połączyło. Dzięki, bracie Jonny za podzielenie się tym niesamowitym objawieniem. Ostatniej nocy modliłam się prosząc Pana, aby pokazał mi coś nowego w Swoim Słowie, a On przekazał w sposób, w jaki mógł to zrobić tylko sam Pan. Ale fajnie. Boże błogosław.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mówczyni zaciera ręce jak FLY
 Post Napisane: 11 kwietnia 2022, o 18:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
..
Watch Start of VIDEO !! (Equipment problems)) -- Part 2 COMING TODAY !!
https://www.youtube.com/watch?v=5jmKiLK ... lseyDawson
.
Kelsey Dawson
1,4 tys. subskrybentów
Hosting Jonathan's Videos.
" started a video but equipment went south .... I will pick up the Scripture NEXT Video "

Jonathan Kleck's Platforms :
- https://www.brighteon.com/channels/th...
- https://odysee.com/@CoryBarbee:8
- https://www.bitchute.com/channel/LFx0...
- https://archive.org/search.php?query=...
- http://www.kleckfiles.com/

Jonathan's Websites :
- https://thelightinthedarkplace.wordpr...
- http://www.thisisitbe4thefire.com
- http://www .jonathankleck.com

Show-notes :
- https://www.show-notes.info/thisisthe...

Cory's Channel/Jonathan's Guest Appearances :
- https://www.youtube.com/channel/UCz3m...

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mówczyni zaciera ręce jak FLY
 Post Napisane: 20 kwietnia 2022, o 11:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Been fighting an Infection
https://www.youtube.com/watch?v=DHsLCTs ... nnyColours
.
Cory Barbee
just checking in
.
Susan
Z całą pewnością jesteś w naszych modlitwach! Dbaj o siebie przede wszystkim. Będziemy tu na Ciebie i dziękujemy za zameldowanie się
.
Chip Parker
Przepraszam, że nie czujesz się dobrze. Na pewno pomodlę się za ciebie. Czas PANA jest zawsze doskonały, więc odpocznij mój bracie. Mam nadzieję, że czujesz się lepiej. Boże błogosław.
.
Nika Harris
Błogosławieństwo rodziny
Zmartwiony, że przechodzisz przez taki ciężki ból.
Będzie się za ciebie modlił.
Dużo miłości i przytulenia wielkiego niedźwiedzia
.
Tam B
Wspaniale słyszeć od ciebie Jonathanie i przepraszam, że tak źle się czujesz…. Modlitwy o twoje uzdrowienie i za każdego z nas…… Kochaj wszystkich w Chrystusie!
.
Dee Wilson
Kochamy Cię Jonathanie, nie spiesz się. Modlę się za ciebie bracie. Najlepszy nauczyciel w historii. Pokój i Łaska
.
Jakob Jiannuzzi
Słowa MĄDROŚCI od mojej siostry. CHWAŁA 2JEZUS
.
PODWÓJNE CHOLEWKI
Przepraszam Jonny, będziemy się modlić z tobą o uzdrowienie. Odpocznij, będziemy tu do końca!!
.
Falon Fortin
Jesteś w moich myślach i modlitwach, dziękuję za sprawdzenie, że cię kocham, bracie!
.
PROWADZONE PRZEZ DUCHA
Dziękuję Johnny za zameldowanie się. Modlitwa zostanie wysłana w twoim imieniu. Rozumiem, że wszyscy zmagamy się z tym. Ale na końcu tunelu jest ŚWIATŁO. Dziękuję wszystkim, którzy modlili się za mnie o obejrzenie filmów temu. Czuję się znacznie lepiej po tym, jak dowiedziałem się, że moje ciśnienie krwi było ekstremalnie wysokie. Niech Bóg błogosławi cały twój lud, Panie.
.
Julinelle
Wysyłanie modlitw o szybki powrót do zdrowia Przepraszamy, że byłeś chory. Zadbaj o siebie i odpocznij. Całkowicie kocham Cię w Chrystusie. Czekamy na Twój następny film!

Magen22
Jonatanie! Dzięki za odprawę. Bardzo oczekiwałem wideo. Walczyłem z infekcją, radząc sobie z problemami z plecami i opiekując się nowym dzieckiem. To było co najmniej kilka tygodni. Modlę się za ciebie zawsze. Mam nadzieję, że dostajesz dużo odpoczynku dla nas obojga lol i wkrótce poczujesz się lepiej. Kochajcie was całą Rodzino w Chrystusie. Pokój i łaska.
.
Becky Mewmaw
Ja też byłem chory - modlitwy za Ciebie! Użyj waporyzatora - vicks - sok ananasowy - herbata imbirowa z mucinexem cytrynowym. Jeśli nie możesz zasnąć, kieliszek nyquil- to kręci się świetnie... mój przeszedł od klatki piersiowej do głowy i miksturę klatki piersiowej- modlitwy za ciebie! Kocham Cię
.
Becky Mewmaw
O tak, lokalny miód też!

.
Monica Lucas
Modląc się o szybki powrót do zdrowia! Zawsze trzymam ciebie, twoją rodzinę i posługę w moich modlitwach! Niech cię Bóg błogosławi zawsze mój drogi bracie w Chrystusie! Nie możemy się doczekać spotkania w chmurach!
.
Des R
Jesteś w naszych modlitwach bracie, niech Pan Bóg nasz Wielki Lekarz uzdrowi twoje ciało. Pokój i Łaska tobie bracie, miłość do was wszystkich.
.
tomang24
Cześć, bracie Jonathan, Przykro nam, że nie czujesz się dobrze. Proszę, zaopiekuj się tobą! Zawsze jesteś bezinteresowny i ciągle myślisz o nas i innych, ale czasami dbanie o siebie jest w porządku! Modląc się o szybkie uzdrowienie i powrót do zdrowia!!! Kocham Cię zawsze w Chrystusie Jezusie!!! Tommy i Angie Smith
.
PattyD
Wysyłam uzdrawiające modlitwy za ciebie JK
.
Lindy Kaz
Myślałem o tobie i modliłem się za ciebie, bo martwię się, jak sobie radzisz. Poczułem, że coś jest nie tak, że cię nie widzieliśmy. Cieszę się, że odpoczywasz i nie zmuszasz się do robienia rzeczy. Czuję, że stary szatan mocno atakuje. Nie martw się, po prostu wyzdrowiej, bo będziemy tu z wolą Boga. Wszyscy cię kochamy Jonatanie, BÓG BŁOGOSŁAWIONY.
.
Maria A. Lucas
Modliłem się za ciebie i wiedz, że nasz Ojciec ma cię pod swoją opieką. EL'S PERFECT TIMING mój bracie, odpocznij i wiedz, że wszyscy jesteśmy z tobą, ponieważ jesteśmy jednością w duchu i bardzo cię kochamy. Jesteśmy prawie w domu… Czuję, że już jakoś duchowo odchodzę? ? ? KOCHAM CIĘ OJCIE, UFAM CIĘ OJCIE
.
Robert Lambert
Hej Jonathan, dzięki za zameldowanie!..BUMMER Koleś!..Nienawidzę słyszeć, że nie czujesz się dobrze! OK wszyscy, dodatkowe modlitwy za Jonny'ego dziś wieczorem, potrzebuje naszej pomocy!..

Moja mama zawsze dawała mi rosół z kurczaka, kiedy byłam chora i zawsze wydaje mi się, że czuję się trochę lepiej! Spróbuj, może to zadziała również dla Ciebie!..Odpocznij, nie spiesz się i wyzdrowiej!..kocham Cię w CHRYSTUSIE, KRÓL NADCHODZI!!!!…..
.
Grech F
Pokój i łaska tobie też Johnny!! Będę się modlić, abyś szybko wyzdrowiał! Właśnie się zapaściłem! Kochaj cię w Chrystusie, bracie! Trzymaj się!
.
Shane Schroeder
Jesteś w moich myślach i modlitwach Jonathan, szczególnie modlę się o twoje szybkie wyzdrowienie z infekcji. W imieniu Jezusa, niech cię Bóg błogosławi!
.
Lyn Geary
Awww, cholera! Mam nadzieję, że wkrótce poczujesz się lepiej. Będę się za ciebie modlił Jonathanie. Miło z twojej strony, że się zameldowałeś, dziękuję
.
Debora
Cieszę się, że słyszę od Ciebie Jonathan, mam nadzieję, że wkrótce poczujesz się lepiej, jesteś w moich modlitwach. Dziękuję i Niech nasz Pan i Zbawiciel Jezus Chrystus błogosławi wam i wszystkim braciom i siostrom.
.
Pamela Morrow
Modląc się za Ciebie każdego dnia, Jonatanie, do mojej codziennej modlitwy dodam dobre samopoczucie dla Ciebie. Miłość do ciebie najdroższy bracie w Chrystusie!
.
Eric Por
Kiedy brałeś udział w bitwach przez ostatnie kilkadziesiąt lat, Jonathan, to
Ciekawe, że nadal nie śpisz
I robi.!Nasz Bóg jest wielki
i dzięki Jego łasce zniosłeś, wiedz, że
Bez wątpienia ma ciebie
Pokryte, podczas gdy bracia
Utrzymuj się w modlitwie.
Godspeed w twoim powrocie do zdrowia!!,
.
Wanda Książę
Modlitwy za ciebie Bracie Jonatanie! Kiedy nie czujesz się dobrze, wiedz, że tak bardzo nam na tym zależy i łączymy się z Tobą miłością i modlitwą! Chwała Panu Bogu większy jest ten, który jest w nas, niż ten, który jest na świecie. Chwal imię Jezusa! Emanuelu! Szatan przegrywa! Whoo!
.
Róża
Zawsze wiem, że coś jest nie tak, gdy nie wysyłasz postów dłużej niż 2 lub 3 dni. Modlę się za Ciebie. wszyscy zdecydowanie wydajemy się przechodzić przez różne rzeczy. Tak bardzo staram się pozostać pozytywnym.
.
Jakob Jiannuzzi
Błagam i oświadczam, że żadna broń stworzona przeciwko wam nie prosperuje ani nie zwycięża, a krew Jezusa okrywa i utrzymuje was jako żywopłot ochrony brat huker, 4 Jest napisane, zrobione i tak będzie w potężnym imieniu Jezusa. Nie martw się bracie, to też minie. Masz to, a my jesteśmy podniesieni i chronieni przez Słowo. Wszystko

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mówczyni zaciera ręce jak FLY
 Post Napisane: 20 kwietnia 2022, o 13:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Pokój jest usuwany... Oto ŚWIADECTWO
https://www.youtube.com/watch?v=f9NXd4t ... CoryBarbee
Peace is being Removed ... Here is the TESTIMONY

.
Cory Barbee
Nie pozostało nic do powiedzenia... Pan usuwa swój pokój z
SYSTEMU BLIŹNIACZNYCH KOBIET
.
James Bone
Jesteś niesamowitym człowiekiem BOGA Jonatanie, po prostu nigdy nie wiesz, kiedy wróg Szatan nadejdzie i użyje przeciwko nam ludzi, których kochamy. Dziękuję Ci bardzo Jonatanie za WSZYSTKO, co zrobiłeś dla mnie osobiście przez naszego Pana BOGA, rozwinięty zwój jest bezcenny. Nie mam takich bliskich przyjaciół jak ty, Jonathan, ale gdybym miał, byłoby to jedno z największych błogosławieństw, jakie kiedykolwiek mógłbym mieć. Dziękuję Ci Panie BOŻE za wszystko a szczególnie Jonathan Kleck!
.
Kevin Shull
Johnathan, przepraszam za to, co się stało. Nawet nie wiem, co powiedzieć. Ale kocham cię jak brata i zawsze będę wdzięczny za to, czego się od ciebie nauczyłem. Twój prezent i błogosławieństwo dla tak wielu z nas !!!!
.
Noemi
I ja również wstaję i popieram twój komentarz Kevin. Jesteśmy błogosławieni, że mamy tak prawdomównego brata w Chrystusie. Dziękuję Jonathanie
kochamy cię bracie.
.
Amy Barton
Mądrość to kobieta.
.
Eric Martinez
Amen Rzeczywiście, obserwujemy, jak to wszystko się rozwija: „Jezus Chrystus nadchodzi”!!! Szalom
.
Donna Howard
Panie Ojcze Boże w niebie, obiecałeś nigdy nie porzucić tych, którzy Cię szukają i ufają Tobie. Ojcze Boże, dziękuję Ci, we krwi Jezusa Chrystusa, my, którzy pokutowaliśmy i znamy Cię Ojcze, amenJames Bone
Jesteś niesamowitym człowiekiem BOGA Jonatanie, po prostu nigdy nie wiesz, kiedy wróg Szatan nadejdzie i użyje przeciwko nam ludzi, których kochamy.
Dziękuję Ci bardzo Jonatanie za WSZYSTKO, co zrobiłeś dla mnie osobiście przez naszego Pana BOGA, rozwinięty zwój jest bezcenny. Nie mam takich bliskich przyjaciół jak ty, Jonathan, ale gdybym miał, byłoby to jedno z największych błogosławieństw, jakie kiedykolwiek mógłbym mieć. Dziękuję Ci Panie BOŻE za wszystko a szczególnie Jonathan Kleck!
.
Kevin Shull
Johnathan, przepraszam za to, co się stało. Nawet nie wiem, co powiedzieć. Ale kocham cię jak brata i zawsze będę wdzięczny za to, czego się od ciebie nauczyłem. Twój prezent i błogosławieństwo dla tak wielu z nas !!!!
.
Noemi
I ja również wstaję i popieram twój komentarz Kevin. Jesteśmy błogosławieni, że mamy tak prawdomównego brata w Chrystusie. Dziękuję Jonathanie
kochamy cię bracie.
.
ames Bone
Jesteś niesamowitym człowiekiem BOGA Jonatanie, po prostu nigdy nie wiesz, kiedy wróg Szatan nadejdzie i użyje przeciwko nam ludzi, których kochamy.
Dziękuję Ci bardzo Jonatanie za WSZYSTKO, co zrobiłeś dla mnie osobiście przez naszego Pana BOGA, rozwinięty zwój jest bezcenny. Nie mam takich bliskich przyjaciół jak ty, Jonathan, ale gdybym miał, byłoby to jedno z największych błogosławieństw, jakie kiedykolwiek mógłbym mieć. Dziękuję Ci Panie BOŻE za wszystko a szczególnie Jonathan Kleck!
.
Kevin Shull
Johnathan, przepraszam za to, co się stało. Nawet nie wiem, co powiedzieć.
Ale kocham cię jak brata i zawsze będę wdzięczny za to, czego się od ciebie nauczyłem. Twój prezent i błogosławieństwo dla tak wielu z nas !!!!
58
Eric Martinez
Amen Rzeczywiście, obserwujemy, jak to wszystko się rozwija: „Jezus Chrystus nadchodzi”!!! Szalom
.
Donna Howard
Panie Ojcze Boże w niebie, obiecałeś nigdy nie porzucić tych, którzy Cię szukają i ufają Tobie. Ojcze Boże, dziękuję Ci, we krwi Jezusa Chrystusa, my, którzy pokutowaliśmy i znamy Cię ojcze, amen .
.
Carrie Mayes
Ten cud dokonany przez ciebie Jonathan stoi.
Wzmocnił wiarę tysięcy. Ale jestem pewien, że podniecenie było jak ukłucie w brzuch. I jaki straszny smutek musi odczuwać nasz Ojciec.
Powinien z nami skończyć.
Proszę, Panie Boże, nadal napełniaj nas Swoim pokojem.
Wybacz nam zwymiotowane ja.
.
Krista Król
Och Jonathanie, przepraszam! Zdrada jest tak trudna do pokonania; zwłaszcza z kimś, z kim byłeś blisko i poświęcasz swój czas, pieniądze i energię, aby im pomóc. Modlę się, abyś znalazł pokój w tym działaniu, które podjąłeś na polecenie Pana. Łukasza 21:15-17 „Dam wam bowiem usta i mądrość, której nie będą mogli się sprzeciwić ani się oprzeć wszyscy wasi przeciwnicy.
I będziecie zdradzeni zarówno przez rodziców, jak i przez braci, krewnych i przyjaciół; z was będą skazani na śmierć.
I będziecie w nienawiści u wszystkich ze względu na moje imię.
Koszt kochania Jezusa jest wysoki, ale wart każdej odrobiny cierpienia, przez które przechodzimy na końcu. Niech Cie Bóg błogosławi, bracie.
.
Linda Chastain
Taki wspaniały prezent dzisiejszego wieczoru w moim pierwszym wieczornym domu po operacji kręgosłupa lędźwiowego. Kocham was wszystkich w Chrystusie. Miękki niedźwiedź przytula was wszystkich.
.
Kimba
8 dni temu
BÓG ma cel we wszystkim, czego możemy nie rozumieć, ale wszystko jest zrobione dla Jego Chwały
.
BOGOWIE PREZENTY
Mój duch czuje twoje serce i jakie to było trudne. Po prostu poczułem tonące uczucie, kiedy zacząłeś brać.
Sprawił, że żałowałem za wszystko i za wszystko. Modlę się, aby nigdy nie słyszeć tych słów od Pana Boga.
TRZYMAJ JK W SWOJEJ RODZINIE MODLITWY, PODNIEŚ NASZYCH BRACI.

Modlitwa Pana ujawnia wszystko, co jest w nas ukryte lub nie, co nie jest od Niego. Niech to wszystko zostanie wykorzenione przed jego przyjściem.

BÓG BŁOGOSŁAWI WAS CAŁĄ RODZINĘ!
.
Susan muruje
Zdałem sobie sprawę, że ludzie traktują mnie w sposób odzwierciedlający to, kim są, a nie to, kim jestem.
Nasz Pan Bóg da nam siłę i mądrość do wytrwania.
.
Robin Gerhart
Niech się stanie Jego wola, modląc się za serca i umysły tych w Kościele Filadelfijskim! Jesteśmy wdzięczni i wdzięczni za Twoją wierność naszym bracie.
.
Falon Fortin
Wow, jestem trochę cofnięty… nie mogę uwierzyć, że to się stało, Johnny… tak mi przykro, jak powiedziałeś, prawie niewiarygodne, wierzę, że PAN da ci wszystko, czego potrzebujesz, aby przez to przejść, jeśli tego nie zrobił już

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mówczyni zaciera ręce jak FLY
 Post Napisane: 20 kwietnia 2022, o 17:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Partenogeneza-Twin Female-Rebel Rd.-Choate-Pogarda-Oskarżenie dostarczone-WSZYSTKO WIDZI OKO 4 PRAWDZIWE
https://www.youtube.com/watch?v=FW3PtpY ... CoryBarbee
Parthenogenesis-Twin Female-Rebel Rd.-Choate - Contempt- Indictment Delivered- ALL SEEING EYE 4 REAL

Cory Barbee
To były bardzo trudne 3 tygodnie, ale TERAZ TO WSZYSTKO ma sens.. Proszę obserwuj i módl się za wszystkich zaangażowanych
.
Angie Hancock
W modlitwie za wszystkich zaangażowanych. Gorzko płakałem na tę wiadomość, ale rozumiem, że tak miało być.
Tak, bolało to słyszeć, ale rozumiem, co mówisz, mój brat Jonathan.
Prezentem, który Trinity dostała dla swojej mamy, było PONOWNE POKONANIE, które wkrótce wyjeżdża Panna Młoda.
Płakałam, wiedząc, jak bardzo nasz Pan nas kocha i nadal potwierdza Swoje słowo konformacją za konformacją i cud za cudem.
.
Jacalyn Trautman
Prezent THE GLOBE był piękny! Modlę się za matki dzieci JK, aby w końcu zostały uratowane!
.
Eric Martinez
"Nasz Pan BÓG jest całkowicie niesamowity ukochany, doprawdy ON jest alleluja"!!! Szalom
.
Nora Rangel
Amen siostro Nie mogę się doczekać Nienawidzę zła, które się teraz dzieje Byłam gotowa, aby wrócić do domu kochaj Cię niech Pan nadal nam wszystkim błogosławi !!!! Cała chwała królowi!
.
Robin Gerhart
Modląc się codziennie za wszystkich w Kościele Filadelfijskim, za serca i umysły, niech się stanie Jego Wola! Dziękuję, nasz bracie.
O Twoją miłość i wierność wobec nas .
.
Kevin Karol
Hej Kleck Chcę tylko powiedzieć, że doceniam wszystko, co robisz.
Moje życie było równie wyjątkowe i odkrywcze, ale to, co robisz, daje mi nadzieję, ponieważ jesteś jedyną osobą online, która, jak sądzę, dzieli brzemię Prawdy tego, co ma nadejść. Tak jak ty, czuję to.
Kiedy powiedziałeś, że „prawda zderzy się z kłamstwem”, miało to sens na całym świecie.
Śledzę cię od lat. Każdy oglądany przeze mnie film zaczyna się kończyć.
Potrzebuję cię w moim życiu, aby pomóc mi zachować zdrowy rozsądek, wiedząc, co się zbliża.
Śmieszny fakt. Po raz pierwszy słowo „wojna” jest wymienione (Rdz 14:1-2) to król Sodomy toczący wojnę przeciwko narodowi.
Hebrajskim słowem określającym narody jest szarańcza.

.
Cory Barbee
Boże błogosław ci bracie i tak szaleństwo, z którym trudno sobie poradzić na co dzień, ale nie zapomnij ... Jezus umarł za Nasz Pokój, więc bądź w Pokoju, bracie
.
Falon Fortin
Bardzo interesujące! Odkryłam, że ja też potrzebuję Johnny'ego w moim życiu… Nie lubię być tak potrzebującym lol, ale zaczynam się trochę niepokoić, gdy nie widzimy go przez kilka dni
.
Marion Tjagvad
@Cory Barbee Wow, co za skarb i rzadkość, odpowiedziałeś.
.
Cory Barbee
Cory Zach i Ja chodzą z naszymi szczękami BrokenOpen... WTH ?? Anywhoooo.. Tak, WSZYSTKO było oszałamiające.. Jest o wiele więcej, ale nie mogę zacząć wyszczególniać przejawów... Umysł w pełni rozdmuchany.. --- Uważaj Falon
.
Falon Fortin
@Cory Barbee moje szczęki też pękły!!
kocham was chłopaki !! Nie mogę się doczekać następnego filmu z pism świętych!!
.
Karolina Kelly
AMEN!!! Dziękuję bardzo za opublikowanie tego niesamowitego fragmentu Pisma Świętego... koniecznie musiałem dzisiaj przeczytać te słowa. PAN jest tak całkowicie DOSKONAŁY we WSZYSTKICH Swoich drogach i modlę się za WSZYSTKICH na całym świecie, którzy jeszcze nie ZNAJĄ naszego Pana; aby WSZYSCY pokutowali i wrócili do ABBY Ojcze… bo już czas… ten świat MUSI być osądzony za WIELU wykroczeń przeciwko Najwyższemu. Dużo miłości do wszystkich w CHRYSTUSIE JEZUSIE... BÓG BŁOGOSŁAWIONY!!!
.
Wendy Kennedy
Cześć! Moi bracia!
To BYŁ super ciężki film, ale całkowicie zrozumiałem, że trzeba to zrobić. Niech cię Bóg błogosławi Jonny. Zachowuję wszystkich w moich modlitwach. Niedługo wracamy do domu! Tak!
.
Debora
Dziękuję Jonathanowi za wszystko, co zrobiłeś i podzieliłeś się z nami. Niech nasz Pan i Zbawiciel błogosławi was i wszystkich braci i siostry w Jezusie Chrystusie. Obserwowałem cię i słuchałem od lat, naprawdę wdzięczny, że znalazłem twoją posługę.
.
Julinelle
Modląc się za wszystkich zaangażowanych. Przykro mi, że zostałeś źle potraktowany. Tak szczęśliwy, że masz świetny zespół wsparcia z Corym i Zackiem. Dziękuję za wszystko, co dla nas robisz. Miłość do Ciebie i wszystkich naszych Braci i Sióstr w Chrystusie.
.
Pete Jones
Kocham was ludzie. Miło cię widzieć tak wcześnie. Tak bardzo chcę wrócić do domu. Po prostu zły dzień dla mnie dzisiaj, jak sądzę. Jestem dzisiaj atakowany duchowo, można się tego spodziewać w tych czasach.
Ostatnio w mojej głowie przewija się werset z psalmów. Jeśli wstąpię do niebios, jesteś tam, jeśli ścielę moje łóżko głęboko w głębinach, jesteś tam. Dziękuję Ojcze za przebywanie w naszej obecności przez cały czas, bez względu na to, co się dzieje, i dziękuję za moich braci Zacha, Cory'ego i Johnny'ego.
Amen. Modląc się za wszystkich zaangażowanych w tę posługę.
Kocham was wszystkich, niech Bóg błogosławi
.
motoroddech
@Pete Jones chęć powrotu do domu jest w umysłach wielu ludzi.. mój jest tak zły, że mam paraliżujące problemy psychiczne niepokój nie z tego świata pełnoprawna panika atakuje uczucie strachu przed śmiercią w klaustrofobicznym koszmarze kosmicznym, którego nie możesz obudzić się z tego, ponieważ to życie nie jest koszmarem, jest prawdziwe i musimy nim żyć.. pragnienie opuszczenia tego świata to granica samobójstwa, ale wiem, że to wbrew zasadom.. więc naprzód, musimy iść.. pomyślałem, że podzielę się kawałkiem mojego umysłu… to kalectwo myśleć o raju w niebie, pokrytym doskonałym spokojem Pana Boga, wolnym od zepsutych emocji… nienawiści… i zamieszania i problemów zdrowotnych… i po prostu wszystkiego, co jest ciałem… wiele udręczonych dusz tam... cierpliwość lordów jest poza naszym zrozumieniem... może minąć jeszcze 100 lat przed jego ratunkiem... boję się myśli o tym
.
Pete Jones
z dzięki za zachęcające słowa mój bracie. Modlę się, aby wasze niepokoje zostały związane i usunięte przez krew Baranka w świętym i potężnym imieniu Jezusa Chrystusa. Amen. Odpowiedzi, które otrzymałem do tej pory, już podniosły mnie na duchu. Dziękuję wszystkim tutaj. Niech ci Bóg błogosławi mój bracie.
.
Samantha Strażnik888
Pete Jones modli się za ciebie bracie, ta podróż teraz jest naprawdę jak maraton, krok po kroku, ufając Jezusowi. Tak wielu walczy. Czasami pomaga mi pismo święte
Psalm 119:105 Twoje słowo jest lampą dla moich stóp i światłem na mojej ścieżce.

Panie pobłogosław i zachowaj!
.
Samantha Strażnik888
@motorbreathjz Modląc się za ciebie, nie poddawaj się, Pan ma cię tu nadal w jakimś celu, nawet jeśli jest to modlitwa lub pomoc komuś w poznaniu, że nie jest sam i zaufaniu Jezusowi. Teraz jest zdecydowanie bardziej intensywny, jak bóle porodowe, o których mówił Jezus. Trzymaj się blisko Niego.
.
Maria A. Lucas
Duch Święty zaprowadził mnie dzisiaj do tego fragmentu Pisma i został doprowadzony do pozostawienia go z wami wszystkimi. Kocham was wszystkich tak bardzo. PSALM 92:7 Gdy bezbożni wyrosną jak trawa i gdy wszyscy, którzy popełniają nieprawość, rozkwitną, to będzie to po to, aby zostali zniszczeni NA ZAWSZE. Dziękuję ci mój bracie, więcej niż dobre złoto to prezenty, które przynosisz. Błogosławieństwa, miłość, modlitwy i POKÓJ
.
~Tami~
Wow, bracie Jonathan... bardzo smutny. Tak mi przykro, że poczułeś się tak po wszystkim, co zrobiłeś i tak, Pan działał przez ciebie, ale byłeś lojalny i posłuszny. Wiem, że twoje serce jest takie szczere, wielkie i pełne miłości. Nie musiałeś nawet mówić, co zrobiłeś, a już wiedziałem, że przekroczyłeś swoje obowiązki. Rozumiem, że tak miało być.
Zaangażuję wszystkich w modlitwę. Pozostań silny Bracie, wiem, że to zrobisz, ale wiem, że masz też uczucia i moje serce pęka, gdy widzę cię zranionego. Kocham cię bracie Jonathan, kocham cię Cory i Zach i bracia i siostry
.
Ruth Christensen
Dziękuję ABBA za to. Myślałem w ten sposób podczas moich modlitw i samooceny. Świetny vid modlący się za Karen i jej siostrę. Mam dla nas wiele nadziei. Modliłem się za ciebie Jonathan i mam nadzieję, że ten film sprawi, że poczujesz się lepiej. Kocham cię w Chrystusie i wszystkich moich braci i siostry. Modlę się, abyśmy wszyscy otrzymali to, czego potrzebujemy. Dziękuję ABBA i dziękuję Jezu.
.
Pam Mccutcheon
Jonatanie Nigdy nie płakałam bardziej niż w dniu, w którym powiedziałeś nam, że mamy dobrą, złą i złą stronę. Modlę się za nich, aby znaleźli pokój, szczęście i przebaczenie. Cała CHWAŁA PANU BOGU. Niech JEZUS CHRYSTUS czuwa nad nami wszystkimi i przebacza nam nasze grzechy i obdarzy nas pokojem. Amen Pokój i łaska dla wszystkich moich braci i sióstr na całym świecie.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mówczyni zaciera ręce jak FLY
 Post Napisane: 20 kwietnia 2022, o 17:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
To RESTORE Your Sight From the Beginning. Watch it ALL Prove Out to Absolute Miraculous Perfection!
https://www.youtube.com/watch?v=5TXeDFe ... CoryBarbee
Aby przywrócić wzrok od samego początku. Zobacz, jak WSZYSTKO dowodzi absolutnej cudownej perfekcji!Cory Barbee
.
The Ministry is Self-Evident...
.
DON The Dragon Slayer 888 Wojownik Czasu Końca
Świadczę, że ta posługa jest w 100% Prawdą. Jechałem wczoraj i płakałem za światem, bo wiem, że nadchodzi koniec
Dobrze jest stać na Skale
Nic nie może nas usunąć z bycia na Skale AMEN.
Angie G
Zrobiłem dokładnie to samo wczoraj… siedziałem i obserwowałem ludzi chodzących w całkowitym zapomnieniu i po prostu płakali… po prostu siedziałem i modliłem się za nich wszystkich… to niesamowity czas, ale jest tak bardzo trudny!
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mówczyni zaciera ręce jak FLY
 Post Napisane: 3 lipca 2022, o 16:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362

https://www.youtube.com/watch?v=6aSGcM1eIL8
WHITE HORSE= Bind w/Bow. RED Horse =Take Peace from the Earth. Black Horse= Balances -Yoke together
...
Yahndi dee-nay
My w Australii modlimy się za wasz kraj, aby dał wam siłę Boga Wszechmogącego w tych czasach. Kochamy cię Johnathon i wszystkie piękne dusze, które trzymają się mocno na żniwa.
.
Hulajnoga313
Podnieś nasz miecz Ducha i idź do pracy nad wrogiem! Amen Jonatanie. Chwalcie El Boga Wszechmogącego. Rodzina pokoju i łaski

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mówczyni zaciera ręce jak FLY
 Post Napisane: 3 lipca 2022, o 18:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362

https://www.youtube.com/watch?v=c00N75wkWOc
Dam Ci SKARBY Ciemności I POZNASZ, ŻE JESTEM PANEM, BOGIEM IZRAELA!!

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mówczyni zaciera ręce jak FLY
 Post Napisane: 18 sierpnia 2022, o 09:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362

https://www.youtube.com/watch?v=4sV9YtpCj6k
I AM In POSSESION Of the EARTH ...Abaddon
6310 wyświetleń 5 sie 2022
522 225 huparcho jestem w posiadaniu tego co istnieje
776-ziemia
j-10 abadon zniszeczenie
karol mieszka w zamku drakuli
ZAMEK DRAKULI JEST POTOMKIEM Vlada Drakuli
Vlad tepes
EBY 776J
juz posiadałem to co istnieje zwlaszcza to co istnie
je.
11-ram gwiazdaKlipot -skorupy bez swiatla kalifornia bafomet unoszacy sie nad kalifornia wysysa energie z martwego srodka zrobiony z

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mówczyni zaciera ręce jak FLY
 Post Napisane: 26 września 2022, o 09:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362

Just Watch the BOW
Be Made Naked
and Remember the Vatican is a SERPENT aka SATAN who Inverted
https://www.youtube.com/watch?v=jsGpBYE ... GW54AaABAg
Po prostu obejrzyj BOW
Bądź nagi
i pamiętaj, że Watykan to WĄŻ, czyli SZATAN, który nas odwrócił
.
Cory Barbe

Czas Kłopotów jest na całym świecie... Premier Izraela jest nastawiony na rozwiązanie 2 PAŃSTW...Doskonała manifestacja na końcu...Łuk jest teraz widoczny i ONI SĄ NAdzy
...
Angie Hancock
Oglądam teraz drugi film! Informacje o opadnięciu szczęki i potrzeba chwili szpatułki! Dzięki, bracie Jonathanie za wszystko, co robisz.
Dzięki za posłuszeństwo i pokazanie nam objawień, które pokazał wam nasz Ojciec El. Jesteś tak kochany i bardzo doceniany. Dziękujemy naszemu Ojcu Elowi za Ciebie!
.
Shane Schroeder
Chwalić Boga! Już miałem się położyć, a tu jesteś Johnny! Dziękuję Ci bracie, Bóg zapłać ci bracie! Miłość i uściski wysyłam w duchu. Niech cała nasza rodzina w Chrystusie wszędzie stanie się błogosławiona i bardzo uprzywilejowana, a także ci ludzie, którzy nas nienawidzą i gardzą, w imieniu Jezusa Amen!
.
Kevin Smith
Tak się cieszę, że jestem tutaj w San Antonio przez wiarę, że teraz znikasz…
BEZ WĄTPLIWOŚCI! Kocham cię bracie .. nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo, że MIŁOŚĆ tutaj uczyniła moje życie w agonii czystą RADOŚCIĄ tych, którzy wciąż daleko, proszę Ojcze, proszę ... w imieniu Jezusa ZADZWOŃ jeszcze jeden ... Do zobaczenia wkrótce
.
Mary Murray
Niech Bóg błogosławi brata Jana. Ty Jezu za czuwanie nad nim! Informacje są niesamowite! Wszystko się rozwija! Chwalmy Pana! PODNOSI SIĘ ZASŁONA! CHWAŁA BOGU TI! Niech Bóg zapłać RODZINIE! PEŁNA ZBROJA! TY BRAT DO CAŁEJ TWOJEJ CIĘŻKIEJ PRACY
,
MrRebar15
Jonathan dzień dobry znowu, będzie świetnie. Pokój i łaska wszystkim moim braciom i siostrom w Chrystusie. Boże błogosław bracie, uściski, uściski kochają cię w Jezusie.
.
Szejla
Niesamowity Jonathan! Bardzo dziękuję! Pokój i Łaska w naszym Panu i Zbawicielu !!
.
angela
Cała Chwała Bogu, naszemu Ojcu w Niebie. Modląc się za wszystkich. Dziękuję wszystkim za modlitwę za mojego syna Brandona.
.
Geoff M
To wszystko jest zbyt doskonałe, wszystko jest biblijne. Cała chwała Panu, bo jest doskonały i jest Prawdą.
To staje się przytłaczające, chore, choroby świata. Jest wszędzie i po prostu chcę iść. Zaczynam naprawdę rozumieć, jak czuł się Kleck (przeżywając to wszystko) przez ostatnie 20 lat.
.
houndjog
Wiadomość, którą otrzymałem ... trzymaj się z dala od komercyjnej żywności .... nie tylko fast foodów .... nie możemy ufać temu, co w niej umieszczają!
.
lori
Chcą, żebyśmy byli smutni i przygnębieni, wściekli i podzieleni, że kochają tę atmosferę. Więc bądź szczęśliwy i stój wysoko w obliczu chorych i pokręconych. Po prostu oglądaj bajki dla dzieci Disney jest najlepszym manifestatorem, ale wszystkie mają te same podprogowe przesłania. są chorzy i obłąkani. Lubię codziennie oglądać skywatch i możesz zobaczyć, co naprawdę się tam dzieje, jeśli twoja częstotliwość jest wysoka. Wszyscy mają wysokie wibracje.
.
Licząc na Boga
„Synowie Dawida”
Ostatni w kolejce i pierwszy w swojej dziedzinie
Bycie chłopcem, opieka nad owcami
Goliat zabity wcześnie przez kamień, który dzierżył
Teraz starszy, wróg przeciwstawiony pieśniom, które płakał

Słowo słusznie wypowiedziane jest jak jabłka
Złoto w oprawach ze srebra
Świat szybko przemija, my walczymy
Naszym celem jest zaostrzenie słów

Wróć do zamku, swojego sanktuarium
Wciąż praca królestwa i pole bitwy
Zabij je długopisem w dłoni; twoje słownictwo
Okrzykując, odetnij grzechotkę węża

Wyciągnij swoje ostrze w swojej komnacie
Podziel się ze światem tym, czego się nauczyłeś
Ze łzami w oczach wygraweruj mądrość; zrób to jaśniej
W książkach oszczędź wielu przed spaleniem

Podobnie jak Saul, nieposłuszny Bogu
Lament nad bezczynnymi, nieudanymi
Pisać piosenki; psalmy śpiewać tak, jak należy
Bądź królem, zapisz wszystko, co widziałeś, aby wyegzekwować

Powiedz ciemności i światłości
Daj nam chleb, który otrzymałeś
Wspomnij o lewych drogach i właściwych wyborach
Każdy następnie znajduje drogę do nieba

Przypomnij jutro całe to upadłe miejsce
Rozlew krwi, który powoduje wróg
Smutek i słodko-gorzkie zwycięstwa w wyścigu
Zeznaj o wojnie i stratach

I walki z kobietami i przyjaciółmi
Szatan kontroluje ich zdradzającą duszę
Cały Duch dał, koniecznie ześlij
Więc nikt nie jest sam: może być uzdrowiony

Dużo lepiej, że to ja jestem rozdarty
Negocjuj swoją drogę, wracając do domu
Pokonaj krewnych Goliata ostrzejszym mieczem
Zapewnienie, że twoje potomstwo również uświęca Boga w wierszu

2 Sm 21:16-17 i 2 Sm 22
.

lori
Również kolory są odwrócone na tych tęczach Fioletowy powinien być na górze, a czerwony na dole. Tylko to, że robią taką produkcję w tych reklamach dla jakiegoś cukierka. Po prostu głupie. Nie oglądam skrzynki częstotliwości, czyli telewizji, więc nie widziałem wcześniej tych reklam. z pewnością.
.
Sherry 142
AAAAAAAA ,,,, JAK
„SYMBOLICZNE” TO MOŻE BYĆ !!
Anioł Kościoła Filadelfii (("znika") na ekranie !! LOL, NIE MOGĘ ((FAŁSZYWE))"TO!!" OBLUBIENICA CHRYSTUSA WZNIESI SIĘ „W GÓRĘ” „W GÓRĘ” W GÓRĘ” I DUŻO, ,,, !! WSZELKA CHWAŁA ABBY !!
.
Bonnie
Hej jhonathen Bonnie w Saskatchewan czy mógłbyś pomodlić się o uzdrowienie moich mięśni, abym mógł chodzić i poruszać się, to moje biodra, nogi i stopy.dzięki
.
Nieskończony
Teraz rozluźnij mięśnie. Biodra i nogi są teraz uwolnione. Więzadła i nerwy zostaną teraz rozluźnione, a zakres ruchu zostanie całkowicie uzdrowiony teraz w imieniu Jezusa.


Tim Sweeney
Te reklamy w kręgle są naprawdę niepokojące. Niepokojące. Nie sprawiają, że chcę kupić kilka Skittlesów, tak samo jak mała czarna dziewczynka z reklamy Maseratti sprawia, że chcę kupić Maseratti. Albo reklamy potomków sprawiają, że chcę potomka. Wręcz przeciwnie.
...
Григорий Апокалипсис
KJV+ Ps 53:4 „Czy czyniciele nieprawości nie mają wiedzy? którzy pożerają mój lud, jak jedzą chleb; nie wzywali Boga.
.
Kathleen Macfarland
a kiedy facet jest na lewo od odwróconych krzyżowych drzwi, jest na dole schodów

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mówczyni zaciera ręce jak FLY
 Post Napisane: 14 października 2022, o 18:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362

THEY ARE NOW ((((((((((( NAKED )))))))))))) The Vision awaits an appointed Time.. The TIME is NOW !!
10 paź 2022 This Video Changes the World For EVER...All Glory to the Lord GOD
https://www.youtube.com/watch?v=SrZU1O2QMQs
.

Cory Barbee
.
Maria A. Lucas
CAŁĄ CHWAŁĘ TOBIE OJCIE WSZECHMOCNY EL. Dziękuję Jonathanowi za modlitwy, miłość, błogosławieństwa i POKÓJ całej mojej rodzinie w Filadelfii. AMEN
.
Lyn Geary
Dziękuję Chryste za:
Jonathan
To Ministerstwo
Wszyscy moi bracia i siostry
I cała twoja Prawda!
Jesteś drogą, prawdą i życiem! Dziękuję, że jesteś moim BOGIEM i za dużo więcej... Kocham
...
JackieM
Nie ma granic, aby pojąć niezgłębione, przytłaczające wyrzuty sumienia, jakie uczynił Jezus, aby pojednać moje nędzne ja… Kocham Cię Jezu… dziękuję Ci Jonatanie… Nie ma większej miłości niż Ten, który oddał życie za swoich przyjaciół Jana 15.13
.
Alma Guerra
Wszelka chwała i Chwała Królowi królów Jezusowi! Pewnej nocy leżałem na łóżku około 6 miesięcy temu i usłyszałem słowo nasienie, ale słyszałem je również jako węża, było to bardzo dziwne i zwykle słyszę przypadkowe słowa Ducha Świętego, które w tej chwili nie mają sensu, ale jak czas mija, wszystko po prostu klika. W każdym razie Duch Święty doprowadził mnie do genezy i pokazał tak wiele połączeń, a kiedy zaprowadził mnie na twój kanał, na początku zostałem zabrany z powrotem, ale słyszałem, jak Duch Święty przemawia do mojego serca, a dziś wszystko, co powiedziałeś, ma tyle sensu tak jak Pan prowadził mnie na tę samą drogę. Niech Jezus nadal błogosławi ci bracie, a ja naprawdę nie mogę się doczekać, aż wszyscy zrozumiemy to wszystko z Bogiem wszechmogącym w naszym królestwie, do którego należymy
...
Maryhelen
Słuchałem, przewijałem, słuchałem ponownie. Zatrzymałem się i pomyślałem, czego mnie uczono. Uruchomiony ponownie i uważnie słuchał
Efektem końcowym jest krystalicznie jasna wiadomość o oku/oszustwie/ukrytym planie, obnażona i upubliczniona. Modlę się, aby słuchacz miał hart ducha, by przyjąć to, czego nas uczysz. Krok po kroku; kliknij na miejsce; link połączony i ujawniony
Te rzeczy muszą być potwierdzone przed powrotem
Przyjdź Panie Jezu, proszę przyjdź. Czekamy z niecierpliwością jeszcze z cierpliwością. Amen
Miłosierdzie, Pokój i Łaska
.
Melanie Whyte
Alleluja Chwała El Panu Bogu Zbawicielowi naszemu Jeszua Jezusowi Chrystusowi! Tak się cieszę, że obejrzę ten następny film! Tak wdzięczny za wiedzę, którą Pan obdarzył ciebie w twojej ciężkiej pracy i innych, którzy byli jej świadkami i pomagali w drodze! Dziękuję wam wszystkim! Kocham cię i kocham wszystkich moich braci i siostry w Chrystusie! Pokój, Łaska, Miłość do Ciebie i Twoich Rodzin!
.
Marlowe 1959
Alleluja!! Wszelka chwała należy się Jezusowi Chrystusowi, naszemu Panu i Zbawicielowi. Dziękuję Jonny za kolejną imponującą lekcję. Jesteś takim sługą Boga i tak się cieszę, że dzielisz się z nami swoimi błogosławieństwami. Niech cię Bóg błogosławi

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 14 października 2022, o 18:01 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL