Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: BRANHAM i jego POSELSTWO
 Post Napisane: 16 stycznia 2014, o 13:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Tez tak miałam to znaczy czytając nic nie mogłam zrozumiec ,az mnie dziwiło ,ze mam
taki problem z załapaniem tresci.
Ale nie dałam za wygraną a potem juz było łatwiej .
Co do jego proroctw które sie nie wypełniły to nie wiem gdzie o nich czytałąs bo złosliwcy
robia co moga żeby wykrzywiać i zniechęcic do poznawania Prawdy.

A to ze Branham zginał w wypadu samochodowym - no zginał , zderzył sie z drugim samochodem który prowadził pijany kierowca .
Dzisiaj mamy takich morderców az nadto na naszych drogach.
Zamkneło to w jakiejś mierze usta pysznych zielonoświątkowców bo Wilkerson
tez zginął w wypadku samochodowym .
Czy był fałszywym ewangelistą ?

Ja Poselstwa Branhama czytam i odpoczywam - ostatnio przypomniałam sobie
Małżenstwo i rozwód -

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 16 stycznia 2014, o 13:35 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: BRANHAM i jego POSELSTWO
 Post Napisane: 16 stycznia 2014, o 14:00 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
i słusznie
bo to Boży człowiek był
wiele spraw przedstawił w ciekawy sposób
wiele też mu ja przynajmiej zawdzięczam
ale zbawiciela widzę w Tym co go powołał
a nie w nim samym
pozdrawiam

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BRANHAM i jego POSELSTWO
 Post Napisane: 17 stycznia 2014, o 12:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
A kto tu mówi ze W.Branham jest zbawicielem i to przez wielkie 'Z'
Ale ja przyznaje mu miejsce jakiego nie zajął nikt ,których czytałam wszelkie nauki wykłady itp .
Taka odwage moze dac tylko Duch Mesjasza bo więcej bedzie opluwac niz Błogosławić, co
widac po dziś dzien ,ze Nazwisko Branham wywołuje wściekłosc po róznych denominacjach.
Ludzie aż 'kipią' wrogośc sie z nich wylewa i co jeszcze mnie dziwi że oni nawet nie czytali
tych Poselstw
a jedynie bazuja na 'Półgęsku" autorze paszkwili jak to mozliwe ze obdażyli go takim zaufaniem ?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BRANHAM i jego POSELSTWO
 Post Napisane: 17 stycznia 2014, o 16:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 czerwca 2013, o 20:33
Posty: 306
Lokalizacja: Wa-wa
jolka napisał(a):
Poselstwa Branhama znam. Przeczytałam chyba wszystkie jakie kilka lat temu otrzymałam od p. Jacka W. Dość trudno przez nie przebrnąć ale przeczytałam. Nie zdążyłam się jednak w nie wgłębić zbyt mocno bo...ktoś mnie przekonał, ze tonie moze być Bozy prorok skoro jego ostatnie proroctwa nie wypełniły się a on zginał w wypadku no i jeszcze ta piramida jako nagrobek. Teraz wracam do jego poselstw i przeczytałam dużo o nim na tym forum. Wiele rzeczy wyjaśniło mi się dzięki jego nauczaniu

Droga Jolu, jeszcze lepiej poselstwo Boże zrozumiesz, jak przeczytasz to co głosi brat Ewald Frank, który przez 10 lat osobiście znał proroka i z nim współpracował, a gdy Pan zabrał do siebie proroka, bo on zakończył swoją służbę, br.Frank był już przed jego odejściem,wybrany przez Boga do kontynuacji z tym Bożym poselstwem.Warto byś sobie przeczytała książkę br.Franka pod tyt. Wielka tragedia i Boży plan zbawienia w świetle poselstwa czasu końca. Wtedy zrozumiesz lepiej niż dotychczas dlaczego tak musiało się wszystko odbyć. Mam skan tej książki,w formacie pdf. jak napiszesz ze swego adresu na mój adres, to ci nie tylko tę książkę mogę wysłać ale wiele innych,i je sobie przeczytasz ze swego kompa, bo wysłanie pocztą na adres domowy jednak dłużej trwa. Oto mój adres: benkaz73@gmail.com Odezwij się na ten adres a ja ci będę sukcesywnie wysyłać na twój adres pliki pdf.

_________________
benpo-on


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BRANHAM i jego POSELSTWO
 Post Napisane: 17 stycznia 2014, o 16:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 stycznia 2014, o 06:57
Posty: 251
Miły Benpo. Bardzo dziękuję za propozycję. Już napisałam w sprawie broszur. prosząc o przysłanie wszystkiego co mogą przysłać. Wchodząc na Ich stronę spodziewałam się wykazu tytułów które mi podałeś ale ostatecznie zamówiłam w ciemno. Jak otrzymam to wtedy ew. skorzystam z Twojej propozycji gdy nie będzie tych pozycji o których mi piszesz. Pozdrawiam


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BRANHAM i jego POSELSTWO
 Post Napisane: 17 stycznia 2014, o 17:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 czerwca 2013, o 20:33
Posty: 306
Lokalizacja: Wa-wa
jolka napisał(a):
Miły Benpo. Bardzo dziękuję za propozycję. Już napisałam w sprawie broszur. prosząc o przysłanie wszystkiego co mogą przysłać. Wchodząc na Ich stronę spodziewałam się wykazu tytułów które mi podałeś ale ostatecznie zamówiłam w ciemno. Jak otrzymam to wtedy ew. skorzystam z Twojej propozycji gdy nie będzie tych pozycji o których mi piszesz. Pozdrawiam

Lista pozycji którą ci wysłałem, jest z książek które mi wysłano, nawet nie tak dawno.Ja tę listę tych książek zeskanowałem, bo książki mam dla siebie i dla tych którzy tutaj je chcą czytać, a skany mam po to by posłać ludziom w kraju, którzy mają za daleko by do mnie przyjechać i wziąć, a nie mają cierpliwości by czekać na przesyłkę z misji w Krefeld. Jak chcesz czekać, to proszę bardzo. Ale zanim przesyłka dotrze, to Wielką tragedię już byś spokojnie sobie przeczytała ma bowiem tylko 61 stron. Ale jak chcesz to czekaj, ja się nie narzucam.

_________________
benpo-on


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BRANHAM i jego POSELSTWO
 Post Napisane: 26 lutego 2015, o 16:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Branham powtarzał
Poselstwem jest'
Z powrotem do SŁOWA.
Z powrotem do Początku.
Z powrotem do nauki Apostołów.
Z powrotem do Zielonych Świąt

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 26 lutego 2015, o 16:44 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL