Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Stojąc na piramidy
 Post Napisane: 23 marca 2015, o 18:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
...
http://www.philippekacou.org/midnight-Cry/kacou118.htm
..

Stojąc na piramidy

( głosiliśmy w niedzielę rano, 18 sierpnia 2013 w Sikensi, region Abidżan-Wybrzeże Kości Słoniowej / Ref.06-14 )

1 Przed rozpoczęciem, powtarzam, że jeśli natkniesz się na niektóre osoby posiadające kazania o Midnight Cry, a nawet kościół głosił jakieś punkty Midnight Cry, nie mówię, że są twoi bracia w Chrystusie, ale pozostawić je w spokoju. Pan powiedział: kto nie jest przeciwko nam, za nami.

2 Teraz jesteśmy na tym świecie, jak baranki. Nigdy nie zaatakował nikogo, nigdy nie zaangażował się w politykę, a jednak każdy jest przeciwko nam. Wolę pomijając wiele rzeczy w milczeniu, wiedząc, że Bóg w niebie, widzi wszystko. Nawet gdy jestem Ci pisanie tego, Apostoł Crepin Kambale i duszpasterze i kaznodzieje Dęba, Ugene, pragnienie i Neville są w więzieniu w Kongo z powodu słowa Bożego i zostały już przeniesione z przestępców i wielkich bandytów do prokuratury z Bunia. Są w więzieniu, a ich żony i ich dzieci są głodne. Widzisz? Ich zbrodnią: głosili coś, że inni nie chcą, i że w kraju, który jest i który powiedział Christian ratyfikowanej wszystkie porozumienia o wolności słowa. Widzisz? Jesteśmy jak baranki na ziemi, ale dzień przychodzi, gdy nie będziemy już widzieć tych rzeczy.

3 A biorąc pod uwagę, że wszystko, wiesz, że jest jedna nazwa, która wciąż wraca: Kacou Philippe, Kacou Philippe ... I te kraje mogą zwrócić się do Wybrzeże Kości Słoniowej zrobić im usługi. Myślę, że mnie rozumiesz. Wszystko, co nie wychodzi, co skryte. Wiesz, że brat Crepin pracuje dla misji ONZ w Kongo. Oraz w odniesieniu do wszystkich tych rzeczy, dałem jakieś instrukcje do brata Marcina, czy chciałbym zostawić. Nie chcę nikomu przeszkadzać we wszystkim, co nastąpi za wyjątkiem braci. Nigdy nie zapomnę mojego pochodzenia, jako syn ubogich [rodziców]. Mój ojciec był słaby, a szkoła miała być zbudowana w mojej wsi, to był jego dom, który został wybrany, a obecny teren klasach CP2 i CE1 [ Ed: odpowiednio drugie i trzecie forma szkoły podstawowej w Republice Wybrzeża Kości Słoniowej systemu szkolnego ] jest dom mojego ojca i nikt nigdy nie wspomniał, że. A gdy umarł w 1998 roku, wszystkie stare kobiety, które opiekują się ciał ludzi biednych, którzy nie mają środków do kostnicy nie chciał przyjść i były starszy brat i siostra moja, zarówno dzieci z ojcem, który zabrał Opieka jego ciała do pochówku. I byłem z ojcem, kiedy wszyscy chcieli pożyczyć mu pieniądze, bo nie będzie w stanie spłacić. Nie zapomniałem o te rzeczy, dlatego nigdy nie szukali ludzkiej wielkości. Dla tych, którzy mówią o domu, samochodu i innych, chciałbym powiedzieć, że pierwszy samochód, który miałem był tylko stary samochód. A ten drugi, który widzisz, jest również stary importowane używany samochód roku 1995 i który uderzył drogi Europy i Wybrzeża Kości Słoniowej. Jeśli jestem oferowane nowy samochód, będę go mieć, ale nie chcesz wydawać dużo pieniędzy, aby kupić sobie jedną.

4 Cóż, dziś rano chciałbym mówić o Temat: Stojąc na piramidy i za to chciałbym, aby przeczytać dwa fragmenty w Lev 8. Piramida Siedmiu Wieków Kościoła ma siedem okresów to puste miejsce, a następnie zwieńczeniem. A w Vision z dnia 24 kwietnia 1993 roku, byłem tam, stojąc na tej piramidy, tak wysokie jak wieża. I każdy z siedmiu etapów jest dobrze ograniczony i przechowywane. Ministerstwo Capstone jest Ministerstwo Proroka, który będzie na ziemi, na Cock-Crow, kiedy Rapture odbędzie. A kiedy Capstone przychodzi, nie będzie grzmoty, błyskawice i głosy, i siedem dni nie przejdzie, że Rapture ma miejsce. To jest tak mówi Pan. Ale zanim ten dzień nadejdzie, ludzie będą głosić swobodnie na ulicach Egiptu, Libii, Tunezji, Algierii i Maroka, w imię Boga chrześcijan. Zauważyłeś coś? Kiedy powiedziałem, że nie będzie wiatr w Maghrebie, aby przygotować drogę Marka 13:35, nie było wyborów w Egipcie. I kiedy usłyszałem, że Muhammad Mursi, wyznawcą szariatu i kandydat Bractwa Muzułmańskiego, oddział Hamasu, został prezydentem Egiptu w dniu 30 czerwca 2012 roku, powiedziałem: To nie jest jego, to jest błąd! A w dniu 3 lipca 2013 roku, zanim miał czasu, aby usiąść, upadł. Amen! Jeśli mówi, że Philippe Kacou Achab spadnie i że po wyborach, przewodniczący Rady konstytucyjnej przychodzi i ogłasza zwycięstwo Achaba w telewizji, zachować spokojny!

5 Bardzo dobrze, teraz przeczytajmy Lev 8: "A Mojżesz Aarona w pobliżu, i jego synów, i kąpała się je wodą i włożył na niego kamizelki i przepasane mu pas i okryli Go płaszczem, i. umieścić naramiennik na niego, a on przepasał go pasem naramiennika, i mocuje naramiennik na niego I Mojżesz synom Aarona blisko i przyodział ich z kamizelki i przepasane je pasami, i związał wysokie czapki na nich , jak nakazał Pan Mojżeszowi. " Mojżesz był zatem ustanowienie kapłaństwa. Widzisz? Nie ma prawdy i zbawienia, ale tylko w Bogu i Proroka jest usta Boga na ziemi. I to jest prorok, który jest uprawniony do ustanowienia kapłaństwa. A kapłani Starego Testamentu są ministerstwa Ef. 04:11. Masz zalecane i wysłał siebie mówiąc: Otrzymałem wezwanie apostoła czy lekarza ewangelisty. Twój bezwzględna jest Biblia, ale powiem ci, że wezwanie apostoła i ewangelisty istnieje lekarza lub nigdzie w Biblii. Jeśli pewnego dnia ktoś wstał i poszedł powiedzieć Mojżeszowi, że czuje wezwanie kapłana na jego życie, nie trzeba Urim Tummim aby powiedzieć mu, że jego objawienie jest diabła.

6 Jeśli masz Call of Apostoła w swoim życiu, że należy do proroka-Messenger, aby powiedzieć wam. Ewangelia oznacza dobrą nowinę. A jeśli jesteś ewangelistą, co Ewangelia jesteś zmierzające do ogłoszenia i które nie jest znane ludzkości? Mówisz: I uzdrowił, niewidomi wzrok, paralityka spacer ... W porządku, ale kiedy te cuda zgromadził tłumy wokół siebie, co było celem? Eliasz miał wiadomość która składała się mówi Izraelowi, że oprócz niego, wszyscy słudzy Jehowy, swego czasu były tylko sługami Baala i Duch Święty, przez którego są otwarte oczy niewidomych i wykonane paralityka spacer był tylko demony wróżbiarstwa. Tak proszę pana! Oni byli prorokami, twierdząc się Jehowy i kiedy Eliasz zabił ich, te same demony wzbudził setki innych, którzy sprzeciwiali Micah w 1 Królów 22 i Biblia nazywa je: . "Prorocy Jehowy" Ale Bóg będzie błogosławiony, zawsze jest prawda Jeden gdzieś na świętych żyjących w generacji.

7 Rok po roku, wigilia po Wigilii, serwis po służbie, prorocy Baala wykonywane wielkie cuda, niektóre sparaliżowanych od urodzenia chodził, niektórzy niewidomi od urodzenia piły i ich nauczanie było: "Nasz ojciec Abraham zrobił, Mojżesz, że Izrael zrobił to, Pan zrobił, Jehowa, Jahwe ... ". Wszystko było prawdziwe, biblijne, ale to był diabeł, który był z tyłu. Izrael nie rozumiem, gdy Eliasz powiedział, że to był diabeł. Widzisz? Jeżeli w roku 2013, po cudzie, Twój Ewangelia składa mówiąc całemu światu, że Jezus jest reanimowany to jesteś prorokiem Baala i jeśli Bóg jest Bogiem, On jest obowiązany wzbudzić Mężczyzna, mając Ducha Eliasza, nazwać ten grzech. Widzisz? Jeśli cud kapłana voodoo jest diabła, dlaczego cud katolickiej, protestanckiej, ewangelickiej i branhamist Ksiądz lub proboszcz z Boga? Dlaczego jeden z Boga, a drugi z diabłem, gdy oba spełniają tę samą misję? Jeżeli, po przeprowadzeniu kilku cudów, tylko przychodzisz ogłosić, co jest już napisane w Biblii, jest to dowód, że jesteś sługą Szatana.

8 To jest ta sama wojna, która rozpoczęła się w Niebie. Prorocy te były w judaizmie. Jak Eliasz, wszyscy głosili Mojżesz i wszyscy twierdzili się od Abrahama. Jak Eliasz, wszyscy twierdzili się Jehowy. Oni wstępnie wielkie cuda. I tylko Prorok mógł ich ujawnić. I zostały odsłonięte i pokonany. Zauważ, że za każdym razem armia demonów zostaje pokonany przez Boga Żydów, jak w Egipcie, pozostawia Izraela i udaje się do podboju ludzkości w wielkiej religii z monoteistycznych wygląd jak judaizm, ze świętej księgi, obrzędów i Prorok jak Mojżesz.

9 Gdy armia demonów został pokonany, to wyszedł i udał się podbój i że może zwyciężyć, i to był hinduizm. Gdy inna armia demonów został pokonany, to wyszedł i udał się podbój i że może zwyciężyć, i to buddyzm. Gdy inna armia demonów został pokonany, to wyszedł na czerwonym koniu i poszedł zwycięzca, że może zwyciężyć, i to był islam. A gdy podeszli bliżej, zobaczyłem, że, podobnie jak judaizm, islam nie jest tak, katolicyzm nie jest chrześcijaństwo. Po raz pierwszy zobaczyłem koń trupio blady, który jest w Rzymie, a następnie czarny koń, a następnie Red Horse, które jest islam i wreszcie biały koń. Rev.6 był pierwszy dla pogańskiego ludzkości, zanim się wewnątrz chrześcijaństwa, jak Uszczelki ujawniają, że. Jeśli wszystko mówię, to rano jest gdzieś napisane, nie wiem, ale przez objawienie Jezusa Chrystusa-, Anioł i Baranek 24 kwietnia 1993 roku, że to mówię, a my w to uwierzyć, ponieważ Słowo Boże przychodzi do Proroka.

10 Prorok Messenger jest mu, że godzi swojego pokolenia z Bogiem. I jak powiedziałem, tylko Prorok produkuje exodus. Ministerstwo Ef 4:11, bez względu na to, jak wielkie jest to, czy to prawda, bez względu na to, jak potężny może być, nie może produkować exodus. Czterdzieści lat po śmierci Proroka, szukać tego, co Bóg czyni w swoim czasie. Dlatego ci, którzy żyją w tym roku 2013, to nie jest konieczne, aby szukać i przeczytać lub zrozumieć wszystko, William Branham nauczał. To odroczona Manna. To nie jest dla Ciebie ważne. Co William Branham nauczał tylko dobra, aby zwiększyć swoją wiedzę, ale to nie może prowadzić do zbawienia lub Chrystusa, ponieważ Chrystus, spacery pośród siedmiu złotych Lampy, przeniósł się stamtąd. Wiadomość Williama Branhama nie jest to, co pozwoli Ci zaoszczędzić dziś. Widzisz? Co John Wesley głosił tylko dobra, aby zwiększyć swoją wiedzę, ale to nie to, co pozwoli Ci zaoszczędzić dziś. Co Marcin Luter, Colomban, Saint-Martin i Ireneusz głosił, że jest po prostu dobry, aby zwiększyć swoją wiedzę, ale to nie jest to, co pozwoli Ci zaoszczędzić dziś. Co apostoł Paweł, Jezus z Nazaretu, Jan Chrzciciel, Jeremiasz, Izajasz i Mojżesz głosił, że jest po prostu dobry, aby zwiększyć swoją wiedzę, ale to nie to, co pozwoli Ci zaoszczędzić dziś.

11 z pokolenia na pokolenie, nie zawsze był tylko jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi i jest prorokiem, że spodobało się Bogu, aby wysłać Cię w Jego Miłości, aby każdy, kto w Niego wierzy, przez tego proroka, nie zginął, ale miał życie wieczne. Och, wiem, że te słowa są trudne, ale są to słowa życia wiecznego. Gdy obietnica już przyszedł wypełnić więcej niż 40 lat temu, to, czego potrzebujesz, aby porozmawiać o to obietnica wymyślanie i to jest wiara Żydów wysyłanych do świętych.

12 Tak jak słońce daje światło na całej powierzchni ziemi, więc każdy nie głoszenie przejściem od Boga poprzez żyjącego proroka przynosi niezgodę i ciemności na ziemi. To chrześcijaństwo, które przyniósł ciemności na ziemi. W roku 2013, w oparciu o jakiekolwiek nauczanie Biblii czy orędzia Williama Branhama jest źródłem ciemności na ziemi. Słowo Boże i życie wieczne są tylko żyjącego proroka na ziemi. A Cztery ministerstwa Słowa tylko echo to Słowo, aby dać życie wieczne, do wybranych w ich pokolenia.

13 Gdy ludzkość radości, ponieważ głoszenie Ewangelii Jezusa Chrystusa dotarła-każdego zakątka ziemi, Prorok Noe mógł zobaczyć, że nie było już zapisaną jedną poza jego Lot. I to jest to, co widzimy dzisiaj. Widzisz? Każdy naród pod niebem był drugą ojczyzną Boga po Izraelu i haseł, takich jak Bóg błogosławi taki a taki kraj, jak "God bless America", widać było, bo jeśli ten naród amerykański poznawszy Boga, nie chciała zabić Ben Ladena i zostawić Tommy Osborn, Joel Osteen, T D. Jakes, Doug Batchelor i wszystkie te amerykańskich biskupów i proroków żywcem. I Azji wie, Boże, dlaczego nie jest to że pan Paweł Yonggi Cho uwięziony na okręt wojenny na Oceanie Indyjskim?

14 Jeśli Ziemia wie Bóg, dlaczego Chris Oyakhilome David Owuor Emmanuel Makandiwa, Uebert Anioł, TB Joshua i David Oyedepo w pokoju? Jeśli ziemia wie Bóg, dlaczego Joel Osteen, TD Jakes, Doug Batchelor, Billy Graham, Edir Macedo Valdemiro Santiago, Silas Malafaia, Paula White, Joyce Meyer, Alberto Mottesi Claudio Freidzon Dante Gebel w pokoju? Jeśli ziemia wie Bóg, dlaczego Benny Hinn, Manassesa Jordania, Jesse Jackson, John Hagee, Pat Robertson, Joaquim Gonçalves, Donald Parnell, Alejandro Bullon i Guillermo Maldonado w pokoju?

15 Dlaczego chrześcijaństwo staje się krainą inwazji na wszystkich bogów hinduizmu, buddyzmu, islamu i Rzymu, jak Izrael był w czasach Eliasza? To dlatego, że Duch Eliasza jest na ziemi ponownie. Wszystkie religie są w pokoju, podczas gdy chrześcijaństwo jest najechał na każdą stronę przez bogów tych narodów, staje się najbardziej ogromne politeizm, które świat kiedykolwiek widział. Wszystkie egipskie, babilońskie i rzymskich bogów tutaj, głoszenie czystego Słowa Bożego zawartego w Biblii i wykonywania autentycznych cudów w imię Jezusa-Christ.

16 Każdy kościół jest ołtarzem bóstwa narodów i jej przywódcy są reprezentacją kapłanów Egiptu. To jest dokładnie to, co odbywa się na miejscu, że jest to niewłaściwe dla mnie do nich proroków, apostołów i ewangelistów, lekarze nazywają. Widzisz? Bandyta w mundurze policjanta, którego zabił i kto wyznacza się jako policjant, powinienem zadzwonić do niego policjant, jeśli wiem, to teraz? Nie, proszę pana! Ale jeśli mogę to zrobić, niech Bóg wybaczy mi to, ja i moja. Czy pan Franciszek I i wszyscy katoliccy przywódcy całego świata i wszystkich tych, którzy pracują w tym samym duchu, jak on Sług Bożych? Czy pan, panie Tommy Osborn, panie Benny hinn ... Billy Graham i wszystkich dostojników każdego kościoła ewangelickiego na ziemi i wszystkich tych, którzy pracują w tym samym duchu, jak ich sług Bożych? Czy pan Collins z Branhamów Tabernakulum, pan Ewald Frank, pan Billy Paul i Pan Joseph Branham i wszyscy dostojnicy każdego kościoła z orędzia Williama Branhama na ziemi i wszystkich tych, którzy pracują w tym samym duchu, jak ich pracowników Bóg? Dlaczego Apollos musiał nadal utrwala Dzieło Jana Chrzciciela, gdy Paweł jest tam? Czy wszyscy synowie Mojżesza, którzy nie wlewać wody na rękach Joshua Sług Bożych? Człowiek, który nigdy nie został ustanowiony przez proroka według Lev.8, powinienem zadzwonić mu prorok, ewangelista, apostoła, lekarza, księdza, pastora lub biskupa? Nie proszę pana! Ale jeśli to zrobię, może Pan wybaczy mi to, ja i moja. Jeśli zdarzy się, że mogę dać tytuł Sługi Bożego do bandyty, który dokonał się za Sługę Bożego, może Pan, Bóg Izraela, wybacz mi to, ja i moja. Widzisz? I mówisz: "Jestem prorokiem narodów" , w porządku, ale hebrajskie słowo Proroka jest Nabi i to słowo oznacza dosłownie Rzecznika. I tak, jako rzecznik Boga, co to jest wiadomość, że doprowadzenie i które ludzkość nie wiedział? Jaki jest Twój Zadzwoń i Komisji, a co jest jego książka jak u Jeremiasza, Izajasza, Daniela i proroków w Biblii? Widzisz? Czy są kaznodzieje, którzy głoszą dobrobytu, tych, które akceptują homoseksualistów, tych, które głoszą uświęcenia i świętości, płacząc przy mównicy dla tych, którzy giną, według nich, jest to samo, są demony.

17 Wszystkie one służą diabłu, ale dlaczego jest to, że katolickie, protestanckie, ewangeliczne i branhamist księża lub pastorzy i wielcy mistrzowie darmowe i Rosicrucian-mason są zamożni natomiast nganga, szarlatanem i marabuci Afryki są biedni? Dlaczego są tak bogaci, podczas gdy kapłani voodoo z Beninu i Haiti są tak słabe? Dlaczego są tak bogaci, podczas gdy tradycyjne fetysz kapłan mojej wiosce jest tak słaba? Widzisz? Dlaczego ta niesprawiedliwość, gdy służą one do tego samego mistrza? Widzisz? Diabeł jest zobowiązany do niesprawiedliwe oszukać ludzkość.

18 Teraz rozważmy Izraela i Żydów, którzy chodzili z Egiptu według Num.33. Poszli z Ramses i rozbili obóz tam i nie było źródeł wody i palm, bo nie było prorok imieniem Mojżesz. Wyszli stamtąd i rozbili obóz w innym miejscu i nie było źródeł wody i palm, bo nie było Jozue, Prorok. Wyszli stamtąd i rozbili obóz ponownie w innym miejscu i nie było źródeł wody i palm, ponieważ nie był Jeremiasz, prorok. Wyszli stamtąd i rozbili obóz ponownie i nie było źródeł wody i palm, bo nie było Izajasz, prorok. I rozbili obóz i znowu rozbili obóz. Wyszli stamtąd i rozbili obóz w Elim a było dwanaście źródeł wody i siedemdziesiąt palm, które są dwunastu apostołów i siedemdziesięciu uczniów, ponieważ nie był prorok, Jezus z Nazaretu.

19 Spójrzmy teraz z werset 10 w dół do końca rozdziału i zobacz ile obozowiska nie było od Jezusa-Chrystusa do Rapture. Około czterdziestu. I nie będzie tak wielu proroków dla narodów według Mat.23: 34. I mówisz: "Istnieje siedem Posłańcy lądowe, ponieważ istnieje Siedem Wieków". Kościół , który jest prorokiem, który powiedział, że? Nie można ustawić limity Bogu. Esth.1 mówi, że istnieje kilka książęta i kilku komorników, ale siedem z nich było najbliżej króla Aswerusa i po siódmym Watch, z branhamist odmowa Vashti wyjdzie, Hegai, ósmy podkomorzy pierwszego zamówienia pojawia się z Esther. Określać limity do Boga i powiedzieć: "Czwarty Eliasz, piąty Eliasz ..." Co Henocha, który został pochwycony przed potopem? Co z jednym z dwóch aniołów, którzy chodzili po obu stronach Boga w Gen.18 i którzy nazywali ogień w dół na Sodomę i Gomorę? To, co mówię jest prawdą Jezusa-Chrystusa, który nie może zawieść, ani w tym wieku, ani w przyszłym wieku, aż do wieczności. A ja go wymówić według Boskiego mandatu z dnia 24 kwietnia 1993 roku Wiem jednak, że to nie postawił mnie nad wami, bo gdyby nie było jednego 24 kwietnia 1993, chciałbym być jednym z was.

20 Gdybym został wybrany i wysłany, to nie bez powodu. Twój Wykup jak moja pochodzi z Ofiarą Jezusa-Chrystusa na krzyżu. Każdy Prorocze Ministerstwo pierwszych wpływów rzędu samego Jezusa-Christ, pojawiające się w każdym pokoleniu, jak zawsze. I Zbawienie jest podobne do Arcykapłana Kapłaństwa, który bierze chleb, zjada go, a potem daje niektóre z nich do ludzi. Tak więc jest to Zbawienia, Proroka i jego generacji. A prorok przychodzi w Imię Jezusa-Chrystusa jako Zbawienia i Królestwa Bożego dla swojego pokolenia, tak aby każdy, kto odrzuca to Prorok odrzucił zbawienie. Rev.19: 10 mówi, że Duch Proroctwa jest świadectwo Jezusa-Chrystusa. Act.13: 48 mówi, że wszystkich tych, którzy zostali wyświęceni do Wiecznego Życia wierzyli w Pawła i dziś, jeśli ktoś jest święcenia Życia Wiecznego, że uwierzą w żyjącego proroka Messenger tylko w swoim pokoleniu.

21 Gdy Jan Chrzciciel powiedział w Joh.1: 21, że nie był Eliasz, gdy Pan Jezus Chrystus nie-nic i że przyszedł i powiedział, John był Eliasz, którego ród nie wierzysz mi powiedział? A jednak trzeba wierzyć, bo jestem prorokiem. I słuchać tych teologów i tzw Sług Bożych z ich pokazów Biblii, Dla mnie one są tylko zwierzętami, bo gdyby były od Boga, to oni mówią : "Niech każdy człowiek jest fałszywe i tylko Bóg prawdziwy. I nie jestem prorokiem, ani synem proroka. W związku z tym, nie mam nic do powiedzenia ". Widzicie? Bez względu na to, jak biblijna prawda, czy pokaz tzw Sługi Bożego jest to, że nigdy nie będzie mnie interesuje, ponieważ prawda demona jest kłamstwem. A jeśli jesteś Synem Bożym, nie musi przestrzegać kogoś dlatego, że mówi prawdę, ale będzie szukać Proroka czasu. Słowo Boże przychodzi tylko do Proroka i kapłanów, którzy są ministerstwa Eph.4: 11 Nowego Przymierza mają Misję powtarzając to, co Prorok Wysłannik powiedział ich czas.

22 Bóg nie może rozpoznać inny sposób oprócz tego, co On sam odnaleźć. Dla Pastor, Apostoł lub inny Ministerstwo Eph.4 istnieć, musi być prorokiem dla wszystkich narodów ziemi. Jeśli ktoś mówi, że jest Ewangelisty i Apostoła lub pastor, zadać mu imię Proroka, który ma siedzibę go. A jeśli nie mówi nazwę Proroka, nazywają go "Mister" i jeśli jest kobietą, nazywają ją "Pani" . I powiedz mu, że nie jest lekarzem, członkiem parlamentu, minister albo prezes tylko dlatego, że chce, ale jest sposobem naśladowania dla niego i był Mojżesz, który ustalone kapłaństwa. Tak więc, są prorocy, którzy ustanawiają Kapłaństwo w ​​ich pokolenia. Jeśli nie, to w kraju, mielibyśmy co najmniej pięćdziesięciu ministrów o informacje, ministrów obrony i osiemdziesięciu rzeźnik lub stolarz będzie nagle zamienić się w lekarza. Wyobraź sobie, co się stanie. Widzisz? To jest prorok Messenger, który musi dać ci mandat według Lev.8.

________

staram sie zrozumiec chociaz google tłumacza a jak to sami wiecie .. :D:

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 23 marca 2015, o 18:06 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL