Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Branham - CO SIĘ STAŁO Z WAMI ZIELONOŚWIĄTKOWCY?
 Post Napisane: 3 kwietnia 2013, o 19:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
DLACZEGO TZW. KOŚCIÓŁ ZIELONOŚWIĄTKOWY NIE MOŻE BYĆ OBLUBIENICĄ PANA JEZUSA CHRYSTUSA

Co stało się z wami metodyści?
Kiedyś mieliście Światło. Co się stało? Bóg wziął to z waszej ręki i dał to nazarejczykom. Co się stało z wami nazarejczycy? Kiedyś mieliście Światło. Bóg to wziął z waszej ręki i dał to zielonoświątkowcom. Bez zarzutu. Wy "Zbory Boże" i ta reszta ludzi poświęcenia, ponieważ odrzuciliście to Światło, przyjęliście nazwy i powiedzieliście: "Oprócz tego nie wierzymy w nic więcej". Bóg wyszedł na zewnątrz i pokazał wam, że On ma ludzi, którzy pójdą za Nim.

CO SIĘ STAŁO Z WAMI ZIELONOŚWIĄTKOWCY?
MIELIŚCIE ŚWIATŁO, LECZ BÓG WAM GO ODEBRAŁ.

Słup Ognia posuwa się dalej.
Za każdym razem gdy Słup Ognia posuwał się, za nim posuwał się zbór.

Gdy Luter z kościoła katolickiego zorganizował własny zbór, Słup Ognia posunął się naprzód, i Wesley poszedł z Nim.
Wesley zorganizował się i założył własną organizację, wtedy Słup Ognia posunął się naprzód, i nazarejczycy poszli z Nim.
Nazarejczycy zorganizowali się, Zbory Boże poszły z Nim.
Oni mówili zadowoleni że nie są żadną denominacją, ale byli nią. co stało się potem?
Następnie stało się to, że zielonoświątkowcy zobaczyli Ten Ogień, i odeszli.
I co wtedy zrobiliście?
Z mowy w językach, zrobiliście naukę i zorganizowaliście to, każdy musiał mówić w językach, zanim otrzymali Ducha Świętego, wtedy Bóg posunął się naprzód i zostawił was siedzieć tam, gdzie teraz jesteście.
A co stało się z Jednościowcy?
Wyście ustanowili chrzest w Imię Jezusa.
Zrobiliście z tego naukę, a od reszty odsunęliście się, a Bóg odsunął się od was, i zostawił was siedzieć, tam gdzie siedzicie.
Dokładnie tak jest!
Co się stało z wami Zgromadzenia Boże - stara Rada Kościołów?
Zrobiliście z siebie organizację, a Bóg odsunął się od was i zostaliście siedzieć tam gdzie jesteście, a teraz jesteście tylko zimna formalną grupą, jak wszyscy inni.
A Słup Ognia posunął się naprzód.
Hallelujah!
Wszystkie stoły pełne są zwracania-wymiocin.
Patrzcie na Wieczerzę Pańską.
Nawet jeszcze dziś biorą do tego, z starego bochenka chleba, przy czym, ten chleb powinien być nie kwaszony.

I oni to dzielą między grzeszników, palaczy, prostytutki, nierządnice,
JEŚLI TYLKO ICH IMIONA SĄ W ICH KSIĘDZE.


Co się z wami stanie, skoro organizujecie się?
Och, wy mówicie: "Nie jesteśmy organizacją".
Jednak nią jesteście!
Naturalnie że nią jesteście! Mówicie: "Jesteśmy społecznością".
Z każdym, który przyjdzie przez drzwi i uczy to samo w co wy wierzycie, wtedy z tym zgadzacie się.
Ale jeden przypadek...
Wy go nie wyrzucicie, ale odmówicie mu braterstwa, i to się dokładnie zgadza.
Och, wy macie taki sposób by to czynić.
Bóg też ma sposób by coś czynić.
Jednak Boży Kościół pójdzie dalej, a Słup Ognia nie będzie tego tolerował.
Wszystkie stoły pełne są plugastwa.
Słuchajcie teraz.
Będzie to teraz was przez minutę szokować.
Słuchajcie, gdy czytam Słowo.
Kto to był Izajasz? .... wszystkie stoły pełne są zwracania... tak.... tam nie ma nic czystego.
To jest jak: "Pies pożera psa".
Oni przychodzą do zboru; kobiety z przyciętymi włosami, one przycinają swoje włosy, noszą krótkie spodenki, i tak chodzą po ulicy aby spoglądać za mężczyznami, którzy w swoich ogródkach koszą trawę.
A ty mężczyzno, idziesz ulicą w dół z papierosem w ustach, a jesteś diakonem. Wyglądasz jak jakiś byk z Teksasu pozbawiony rogów.
I wierzysz, że jesteś kimś.
To się zgadza.
Żaden cud, że wszystkie stoły... Wchodzisz do zboru i bierzesz udział w Wieczerzy Pańskiej, i zachowujesz się, jako byłbyś kimś wielkim, a przy tym oszukujesz, kradniesz i kłamiesz przez cały tydzień.
Co dzieje się z tobą?
Wszystkie stoły są pełne wymiocin - brudu.
Och, ja przyjmuję Wieczerzę Pańską.
Pewnie że my to mamy w naszym zborze.
Jezus powiedział, że On nas wzbudzi w ostatecznych dniach, gdy przyjmujemy Wieczerzę Pańską.
Ale ten, kto je i pije niegodnie, sąd sobie je i pije, nie rozróżniając Ciała Pańskiego! Dlatego jest między wami wiele słabych i chorych, i nie mało ich zasnęło - stare, martwe, formalne, zbory.
Duch Boży od was odstąpił, a i Słupa Ognia nie ma między wami.

Zatem, w tej właśnie chwili znajdujemy się w zupełnym wypełnieniu ew. Mat. 24, 24. - "aby, o ile by to było możliwe, zwiedli nawet samych wybranych".
A kto to jest, kto będzie próbował zwieść nawet prawdziwych wybranych? Ależ, to duch antychrysta w fałszywych pomazańcach ostatecznych dni.
Ci fałszywi przyszli już w "Imieniu Jezusa", twierdząc, że zostali namaszczeni przez Boga na ostateczne dni.
Oni są fałszywymi Mesjaszami (pomazańcami). oni twierdzą, że są prorokami.
Lecz czy oni są jedno ze Słowem? Nigdy.
Oni do niego dodali, albo z niego ujęli.
Nikt nie zaprzecza, że Duch Boży, manifestujący się w darach, spoczywa na nich. Lecz PODOBNIE JAK BAALAM, oni wszyscy mają swoje programy, zabiegają o pieniądze, posługują się darami, lecz ZAPRZECZAJĄ SŁOWU, ALBO OMIJAJĄ GO ZE STRACHU, że kontrowersja może uszczuplić ich szansę większego zysku.
POMIMO TEGO ONI GŁOSZĄ zbawienie i wyzwolenie przez moc Bożą, podobnie jak Judasz, dzięki usłudze udzielonej mu przez Chrystusa.
Lecz dlatego, że są złym nasieniem, mają w wyniku tego przewrotnego ducha, który ich inspiruje. Religijni? O moi drodzy,.
Oni zaćmią wybranych w wysiłkach i gorliwości, lecz to jest laodycejskie, a nie z Chrystusa, bowiem oni spodziewają się wielkich tłumów, wielkich programów i wstrząsających znamion wpośród siebie.
Oni głoszą drugie przyjście Chrystusa, lecz zaprzeczają przybyciu proroka-posłańca, chociaż pod względem mocy, znaków i prawdziwego objawienia on zaćmi ich wszystkich. Ach tak, tego fałszywego ducha, który w ostatecznych dniach jest tak blisko tego prawdziwego, można dostrzec tylko dzięki jego odstępstwu od Słowa, a ilekroć jest przyłapany na tym, że jest anty-Słowem, opiera się na jednym argumencie, który pokazaliśmy, że jest fałszywy. "My mamy wyniki, nieprawdaż? My musimy być od Boga."

***

Współczujcie tym, którzy nie wiedzą o przekleństwie organizacji.
Okażcie współczucie tym, którzy posiadają tak wiele przepięknych kościołów, takich miłych członków plebanii, tak znakomicie wyćwiczone chóry, taki pokaz bogactw i tak spokojną, pełną dostojeństwa formę nabożeństw.
Okażcie im współczucie, nie bądźcie wobec nich zazdrośni. z powrotem do tych starych magazynów, z powrotem do tych przyćmionych pomieszczeń, z powrotem do piwnic, z powrotem do tego "mniej ze świata a więcej z Boga."
Okażcie współczucie tym, którzy przypisują sobie wielkie zasługi i mówią o darach. Współczujcie im, jako pożałowania godnym, ponieważ wkrótce staną się przedmiotem gniewu.
"Oni są ubodzy."
Oczywiście, to znaczy Duchowo ubodzy.
Znakiem tego wieku, kiedy on się kończy, są większe i okazalsze kościoły, z coraz większą ilością ludzi, z coraz większymi przejawami, o których utrzymują, że są demonstracją Ducha Świętego.
Lecz te zapełnione ołtarze, działające dary Ducha i znakomite uczęszczanie na zebrania nie jest odpowiedzią od Boga, bowiem ci, którzy przychodzą do ołtarzy, bardzo rzadko pozostają, aby iść dalej z Bogiem;
A kiedy zakończą się te wielkie kampanie, gdzie są wszyscy ci, którzy przychodzili pomiędzy rzędami'?
Oni słuchali człowieka, usłuchali wezwania; oni weszli do sieci, lecz oni nie byli rybami, i na sposób żółwia morskiego odpełzli z powrotem do swych własnych wód.
Następnie mówi się tak wiele o mówieniu w nieznanych językach, co uważa się za dowód chrztu Duchem Świętym, a ludzie myślą, że mamy wielkie przebudzenie.

Przebudzenie przeminęło.

Ameryka miała swoją ostatnią okazję w 1957 r.
Obecnie języki są Bożym znakiem zbliżającej się katastrofy, podobnie jak te, które pojawiły się na ścianie podczas uczty Baltazara.
Czy nie wiecie, że wielu przyjdzie w ostatecznych dniach i powiedzą: "Panie, Panie, czy nie czyniliśmy wiele cudownych spraw w Twoim Imieniu, czy nie wypędzaliśmy nawet diabły?"

A ON powie : "Odstąpcie ode Mnie, którzy czynicie nieprawość, nigdy was nie znałem." Ew. Mat. 7, 22 - 23.
Jezus powiedział, że oni byli czynicielami nieprawości.
Pomimo tego sprowadzicie człowieka, który może przyjść i modlić się za chorych, możecie mieć olej i krew, pojawiające się w zgromadzeniu, proroctwa i wszelkiego rodzaju nadnaturalne sprawy, a ludzie będą się garnąć do tego męża i przysięgać, że on jest od Pana, chociaż on w rzeczywistości czyni z religii aferę pieniężną, i żyje w grzechu.

Jedyna odpowiedź, którą oni mają, jest odpowiedź absolutnie niebiblijna, mianowicie
"kto ma rezultaty, ten musi być od Boga. "
Jakie to okropne,.
Jak naprawdę ubogi w Ducha Bożego jest ten wiek, a ci biedni zubożalcy nawet nie wiedzą o tym.

***

Pozwólcie mi bracia coś powiedzieć; Bóg według Biblii, nigdy nie miał zorganizowanego kościoła.
To jest ludzki pomysł.
Kościół Rzymsko-Katolicki mówi że jest Kościołem macierzystym.
Jest to prawda, oni są pierwszym zorganizowanym kościołem, matką organizacji.
W Księdze Objawienia jest napisane to samo!
Oni są pierwszym zorganizowanym kościołem, a wszystkie inne te protestanckie kościoły, są córkami które wyszły z tego dużego kościoła Rzymsko-Katolickiego. Przeczytajcie sobie Objawienie 17 rozdział.
W następnym tygodniu będziemy mówić na ten temat.
Dlatego nie mogli poruszyć się bo byli już zorganizowanym kościołem.
Ale John Wesley zobaczył ten Słup Ognia i ruszył w Jego kierunku.
Wesley wykonał wielkie dzieło, on uratował trzy lub cztery narody które były zupełnie moralnie upadły.
Wesley zobaczył ten Słup Ognia i rozpoczął wielkie przebudzenie, które swoim zasięgiem ogarnęło cały świat.
Asbury i inni przyłączyli się do niego i wypełnili drogi czas.
Wiecie co dalej uczynił Wesley?
Założył on rygorystyczną organizację.


A Słup Ognia poruszył się znowu z miejsca i ruszył naprzód.
A Wesleya zostawił siedzieć w cieniu.
Bóg odłożył Lutra i Wesleya do archiwum.
Wiemy że ten Słup Ognia poruszył się naprzód.
Ale bracia którzy byli w zielonoświątkowcach byli już tak zorganizowani że nie mogli poruszyć się naprzód.
Był też okres kiedy byli jeszcze świeżymi, lecz oni zorganizowali się i skostnieli że nie można było nimi ruszyć.
A Słup Ognia ruszył naprzód, i znaleźli się bracia i ludzie którzy poszli za tym Słupem Ognia. Hallelujah!

***

http://www.goszen.pl/?action=b20
Obrazek
http://www.goszen.pl/album/alb1-1.jpg
Miejsce narodzenia Williama Branhama ( 6 kwietnia 1909 roku).
Górska chatka w pobliżu Berksville, Kentucky, USA.
.
http://www.jezus.zapraszamy.pl/
.
Branham
Obrazek
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 0908_n.jpg
.
Obrazek
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 4390_n.jpg
.
Bozy Głos w Czasach Otatecznych
http://radio.zapraszamy.pl/
.
Jezus Jezus Jezus
http://www.goszen.pl/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 3 kwietnia 2013, o 19:01 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Branham - CO SIĘ STAŁO Z WAMI ZIELONOŚWIĄTKOWCY?
 Post Napisane: 4 kwietnia 2013, o 10:30 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
Znam to kazanie jest bardzo aktualne
Szkoda , że nie zostało wykonane nawet w poselstwie
Obecne zbory poselstwa są nie mniej zorganizowane i wtłoczone w dogmaty jak te o których W.M.Branham pisze w ruchu pentacostalnym
to dowodzi,że wszystkie panny jednak zasną
pozdrawiam

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Branham - CO SIĘ STAŁO Z WAMI ZIELONOŚWIĄTKOWCY?
 Post Napisane: 4 kwietnia 2013, o 16:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Ano widzisz nie zostało , poniewaz jak moge mniemać ludzie poszli za kims i chyba nie wiedza dlaczego .

Poselstwo spełnia co ma spełniac ludzie jak wszędzie ,dopóki będa religijni czy to pod figura czy bez figury ,sa zawsze na jednym poziomie.
Dla mnie te POSELSTWA sa czymś czego nie znalazłam w niczym innym w zadnej książce
Ale tez musiałam przebrnąć jakąś barierę by wejsć w zrozumienie Poselstwa.
Jestem niezmiernie zadowolona ze moje całe Nawrócenie Narodzenie , Poznanie tajemnic
dokonało sie zanim wiedziałam o istnieniu kogos kto nazywał sie W.Branham .
Nikt mi nie moze zarzucić ,ze przyjełam od Branhama nauczanie Nie ,to sie dokonało sam na sam z Jezusem Chrystusem .
Dopiero moje wołanie o kogos kto by miał takie Poznanie jak ja otrzymałąm od Ducha Świętego , i na to wołanie otrzymałam potwierdzenie właśnie z Poselstw Branhama.

Naprawde warto czytac i moze nie zewszystkim podzielam zdanie Branhama ,to w tych
niejako najwazniejszych naukach jakie nam wpajano w krk , Bóg daje przez Branhama
odpowiedz.
To nic ze i u nich sa podziały Branham o tym mówił i jest to zapowiedziane w NT.
Tak musi sie stac ,ale my dzielmy sie tym co nam dano . :)
Chciała bym umieścic te najcenniesze jak np
Nasienie nie bedzie dziedziczyc z łuska
sa w nim wyjasnione włąsnie sprawy o CIELE Jeszuah Mesjasza - bardzo prosto to wyjaśnia.
Sa tez jego wykłądy z hebr gdzies tu podałam ale moze powinnam wszystko razem w jednym miejscu umiesćić .
Mówi tez o byciu DOSKONAŁYM o tym co az dziwne ze tak bulwersuje wierzących .
Wiele innych wartościowych tematów.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Branham - CO SIĘ STAŁO Z WAMI ZIELONOŚWIĄTKOWCY?
 Post Napisane: 4 kwietnia 2013, o 16:29 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
No co ja mogę powiedzieć
Na mnie Branam miał wielki wpływ
jego kazania okazały się dużo bardziej pożyteczne niż nauki odebrane w Seminarium Teologicznym w Ustroniu w KZ które ukończyłem w 1992 roku.
Ochrzciłem się w imię Jezusa po przeczytaniu i analizie kazania pt Poselstwo Wielkanocne
Chrzcił mnie wprawdzie brat Dymitr Szkirpan nie będący w poselstwie/brat Norweski chyba/
ale było wtedy nad rzeką kikunastu innych wtym z poselstwa.
To było dawno - wiele spraw inaczej widzę ,ale nie neguję tego ,że Bóg używał W.M Branhama ,bo i wobec mnie jego kazań użył.
pozdrawiam

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Branham - CO SIĘ STAŁO Z WAMI ZIELONOŚWIĄTKOWCY?
 Post Napisane: 16 kwietnia 2013, o 08:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Zastanawiająca jest ta nagonaka na Branhama , to osmieszenie jego poselstwa nazywanie go
zwodzicielem itp.
Dziwne jest takie zachowanie niemal wszystkich nauczających i to o tyle ,ze przeciez sami
nauczają nie tak jak powinni ,nie jest to zgodne z Biblia.
Byc może poczuli sie zagrożeni ,ale ze sami nie wiele wiedza to KTO poczuł sie zagrozony.
Kto czuje sie zagrożony Prawdą?

Z moich obserwacji moge powiedziec , nie jest dobre to ,ze poselstwo nie jest ani rozprzestrzeniane ani rozważane.
Czyzby czuli sie albo słabi ,albo tak ważni ze nie uważają za konieczne rozgłosic poselstw
Branhama .

Mówi on i o grzechu i o byciu doskonałym i o Ciele Jeszuah Mesjasza ,tłumaczy hebrajchyków
i wiele wiele innych spraw ,których darmo szukac w zborach przesiakniętych nowoczesnością .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Branham - CO SIĘ STAŁO Z WAMI ZIELONOŚWIĄTKOWCY?
 Post Napisane: 16 czerwca 2013, o 12:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Bardzo budujące jest poselstwo 'Nasienie nie będzie dziedziczyc z łuską "

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Branham - CO SIĘ STAŁO Z WAMI ZIELONOŚWIĄTKOWCY?
 Post Napisane: 16 czerwca 2013, o 15:23 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
Tak jedno z lepszych znam

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Branham - CO SIĘ STAŁO Z WAMI ZIELONOŚWIĄTKOWCY?
 Post Napisane: 16 czerwca 2013, o 17:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Może wiesz gdzie znalesć tekst a może bys wstawił ?
Naprawde warto dla mnie był to niejako przełom w Poznawaniu Prawdy.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Branham - CO SIĘ STAŁO Z WAMI ZIELONOŚWIĄTKOWCY?
 Post Napisane: 17 czerwca 2013, o 04:02 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
tekst powinien być na stronie Goszem
redagowanej prze braci z Cieszyna
można też napisać do E Franka do Krefeldu
jak mają to doszlą

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Branham - CO SIĘ STAŁO Z WAMI ZIELONOŚWIĄTKOWCY?
 Post Napisane: 18 czerwca 2013, o 18:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Tak , znalazłam i już umieściłam .
Zastanawiam sie jak wszystko zebrac w jedno miejsce ,gdzie to umieścić ?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 18 czerwca 2013, o 18:42 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » BIBLIA a DOGMATY » BIBLIA a W. Branham -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL