Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » Z BOGIEM NA CODZIEŃ




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: TRUDNE CZASY-Gina
 Post Napisane: 2 lipca 2020, o 08:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
We need to prepare for hard times.
Musimy przygotować się na trudne czasy.

.
Zamkniete sklepy ,zamkniete drogi,odciety prad skazona woda,
swiece ,baterie, srodki odkazajace wode
wrazie opuszczenia domu zapas przygotowany plecak lub plastikowy pojemnik
zapas zywnosci, konserwy ,puszki zupy,ziemniaki w puszkach,
mleko w proszku itp


.
Jefferson Bettini
18 godzin temu
Gina, to badanie tego, o czym mówisz: Simon Parkes, który pracuje w MI6, brytyjska służba wywiadu wojskowego i Benjamin Fulford. Mówią o tajnej kabale, która przynosi te trudności i problemy na Ziemię. A także swego rodzaju nowy porządek świata, którego chcą, ale inni nie akceptują. Dzięki.
.
Amanda Spencer
16 godzin temu
Dziadek matki Simona Parkesa pracował dla MI6. Matka Simonsa pisała transkrypcje o UFO, gdy Simon był dzieckiem. Przez pewien czas był posłem, a następnie radnym w okręgu Whitby w północno-wschodniej Wielkiej Brytanii. Prowadzi łączenie świadomości z żoną Becky. Wkrótce chce zlokalizować US.
4
Jefferson Bettini
14 godzin temu
Dziękuję, Amanda.
2)
Teresa Chase
9 godzin temu
Dziękuję, tak. Wiem, że są mocą wyższą niż w WH. Słyszę, że nazywają się bractwem węża. Nie jestem pewien, czy to prawda, ale jestem podporządkowany Simonowi, ale nie przeszkadzało mu to przez jakiś czas. dziękuję, sprawdzę ich obu
,
Wanda Foxx
18 godzin temu (edytowany)
Właściwie przygotowuję się od miesięcy. Idź do drzewa dolara. Zdobądź także przedmioty do wymiany. Zapalniczki, aspiryny, dezodoranty, konserwy mięsne, kawa, baterie, a także tabletki do oczyszczania wody

..
Amanda Spencer
16 godzin temu
Co mówi Biblia? Upewnij się, że w lampie jest olej, a knoty są przycięte?
Myślę, że duchowe i fizyczne warunki.
11
Gina Maria Colvin Hill
13 godzin temu
Tak, zdecydowanie. Nie chcieliby być tacy, jak ci, którzy nie zostali naprawieni, i chcieli tych, którzy mieli zdobyć trochę oleju.
Ale nie dali im żadnego innego oleju.
Kazali im kupować od tych, którzy sprzedają.
A kiedy ich nie było, przyszedł pan młody
..
Karen Field
16 godzin temu
Ludzie muszą również przechowywać i oszczędzać wodę.
7

ELFi
18 godzin temu
robię to samo w Niemczech. Niech Bóg błogosławi wszystkim osobom na świecie
,,,,

jentig
17 godzin temu
Całe ziemniaki w puszce są naprawdę świetne na zupy. A kapusta kiszona jest niezbędna. Naprawdę dobrze jest mieć pod ręką w trudnych czasach, trzymać z dala od problemów Gi i innych dolegliwości.
,
Technohippie 4 Ever
18 godzin temu
uwielbiam jak mówisz o tym, co MOŻESZ ZROBIĆ, a nie więcej o tym, czego nie możemy zrobić ..... jesteś piękna
.
FancyTruth
17 godzin temu
Pan dał nam mądrość bez powodu. Wychwalać Boga!!!
5
Koń bez imienia
12 godzin temu
Każdy musi URODZIĆ PONOWNIE TERAZ !!!
6
Ernesto Pierrottet
18 godzin temu
Mam takie samo jedzenie. Pomidorowe płatki kukurydziane ot
duch transmutacji 7
15 godzin temu
Cześć Gina, oglądałem już trochę twoich filmów. Wierzę, że Pan wybrał was, abyście ujawnili UFO i znaki końca tego królestwa.
Chciałem poinformować cię, co to jest, i możesz być zaskoczony, że UFO jest w Biblii. W rzeczywistości są to Rydwany Najwyższego (pojazdy Aniołów) i istnieje wiele pism, które je opisują.
Poniżej zamieściłem niektóre z nich:
Ezechiel1: 16-20 - „Wygląd kół”
Zachariasz5: 1-4 - „Flying Roll”
Jeremiasz4: 13 - „Chmury” (kamuflaż jak chmury) i „Rydwany”
2 Królowie 2:11 - Rydwany ognia
Wyjścia 13:21 - „kolumna chmury / ognia”
Akty 1: 6-9 - „Chmura go przyjęła”
Objawienie 1: 7-8 - Zaczyna z chmurami
Psalmy68: 17 - „Bożymi rydwanami jest 20 000, a nawet tysiące Aniołów


..Carol Hartley
11 godzin temu
Wiedziałem o tym, przestańcie mówić o takich rzeczach / wszyscy nie są wykształceni w Piśmie Świętym. Chociaż jestem, ale nie obwiniajcie Boga za zniszczenia wywołane przez człowieka lub inne inteligentne formy życia! To nie jest „kanał religijny”, ale wszyscy moglibyśmy użyć Boga po naszej stronie, to znaczy wcale nie lekceważyć

Universal035
11 godzin temu
. transfigurspirit7 Wierzę ci. Coś w moim duchu (może od Pana Jezusa Chrystusa) prowadzi mnie do filmów tej kobiety i za każdym razem, gdy wyjaśniała znaki, Jezus cały czas myślał.
..
Markus Bonten
15 godzin temu
Mam takie samo przeczucie, że nadchodzi coś wielkiego ... nie wiem, czy to asteroida, nowa fala korony czy coś innego ...? Niektórzy myślą, że B nastąpi przesunięcie ciała… i to jest powód, dlaczego tak wiele statków wychodzi ze słońca…?
3)
Tina Parris
17 godzin temu
Niech Bóg cię błogosławi Gina Widzę troskę w twoich oczach ... obchodzi cię i chcesz, aby ludzie byli przygotowani ... jak za dni Noego ... tak też będzie z drugim przyjściem Chrystusa
.

Rodrigo Garcia Javier
18 godzin temu
ES EL AÑO DEL JUBILEO LA GUERRA ESPEREMOS QUE ESTEMOS BIEN ANYMAY
2)

C S.
16 godzin temu
Wystarczy obejrzeć Close Encounters of the Thirdknd! Obudź się! Nie obawiaj się, że Bóg jest blisko, po prostu bądź przygotowany na awaryjne zamknięcie, druga fala. Zwłaszcza osoby z dziećmi i osobami starszymi.
3)
Starchildwarrior
16 godzin temu
Gady rządzą ziemią Gina! Nawet Biblia! Podobnie jak w filmie „Oni żyją”. Wielu z nas otwiera się, aby zobaczyć. W moim stanie na Florydzie mieszka król węża. Zli kosmici. DEMONY, nienawidzę ludzi. To oni niszczą Biblię. Jestem uprowadzony, a szarości sprawiają, że moje życie będzie wystarczało, ale dałem im to. Dają choroby, kontrolę umysłu i działają na nas, aby dać dr. Pracę. Gina, uważaj na to, co pokazują ci, kiedy śpisz. Są przywiązani do praktycznie każdego człowieka, ale wielu zostaje przejętych, szczególnie tych Pasterzy, Nowych Ludzi i Waszyngtonu.
Widziałem samoloty spadające z nieba, a tymczasem zachwycenie widziałem, jak Obcy oszukują ludzi. JAHUSZUA to Jego imię, a nie Jezus.
Szara prawda d, aby zmusić mnie do powiedzenia Jezusa, wybawcie jak chrześcijanie. Zostałem poprowadzony do męża, a chłopiec dodo nienawidzi.
Połączenie jest hebrajskie.
Wielu podąża za Grekiem!
Imię Gawd, Bóg jest grecki.
Wąż gryzie twoje ręce.
Też chcę wiedzieć, czy masz się dobrze.
Grays oszukują umysły.
Wysyłanie szczytu Kodesh.
Ubrałam się, więc liczę na moją prawdziwą rodzinę.
Wstrząsy, o których wiemy, że nadejdą, ale widzę, jak spadają samoloty, a to wszystko, że źli przywódcy są częścią programu. Węże wszędzie w królestwie. Naszym przywódcą jest Baal, a biali kosmici, gady, szarości i tak wiele rani ziemię i ludzi. Widziałem zombie, ale widziałem zło wewnątrz ludzi, którzy mogą przejąć kontrolę. NIENAWIDZĄ CZŁOWIEKA, PAMIĘTAJ KAŻDY!
..
Gina Maria Colvin Hill
14 godzin temu
Wiemy, że istnieją gatunki, które nie lubią ludzkości.
Wiemy, że ich koniec nadejdzie.
Oni też to wiedzą.
Będziemy trwać nawet do śmierci.
Duch bowiem włożył to w nasze serca.
6

1
Wendy Sanchez
19 godzin temu
Dziękuję Gina!
Wiem, że czuję, że ludzie w pracy, którzy są również przyjaciółmi w mediach społecznościowych, mogą myśleć, że jestem kukułką, jeśli publikuję, że ludzie muszą się przygotować, ale ja też czuję się prowadzony w moim Duchu, aby się przygotować. Chcę, aby moi przyjaciele i rodzina oraz ludzie, których znam, byli gotowi.
Nie może polegać na rządzie.
Hubby i ja wciąż czekamy na pierwszy bodziec ...
dowód, że nie można oczekiwać, że rząd się tobą zaopiekuje.
Dzięki jeszcze raz!
..
Mary Gotto
18 godzin temu
W tym niespokojnym słowie jesteś powiewem świeżego powietrza
3)
jentig
17 godzin temu
Zdecydowanie nadal szukajcie wewnętrznego spokoju i cieszcie się życiem.
Zawsze działaj z miłości, nigdy nie reaguj ze strachu.
Strach jest tam, gdzie nas chcą. Pamiętaj, że nie jesteśmy bezradni, nie musimy być ofiarami.
3)
Zarelda Hazel
19 godzin temu (edytowany)
Przygotowuję się od początku tej pandemii, dziękuję, że kazałeś ludziom to zrobić, kupić trochę wody, mamy studnię, ale woda jest bardzo ważna.
Latarki i świece
..
Gina Maria Colvin Hill
14 godzin temu
Niczego nie zapomniałem.
Jest za dużo do wspomnienia.
To wszystko, co każdy chce mieć pod ręką w swoim dwutygodniowym zapasie.
.
Troy Jones Sr
18 godzin temu
Dziękuję za dzielenie się wspaniałymi informacjami, oszczędzanie wody do picia, zaopatrzenie się w chusteczki dla niemowląt, aby zachować świeżość zamiast tego. Świetnie działały na pustyni i dżunglach, które „odwiedziłem”
5
Kevin Cook
18 godzin temu
Dziękuję, jednak słuchałem ludzi z tym poglądem od dawna, ponieważ w dniu, w którym 1% zamknie świat, wiele osób będzie cierpieć bardzo i umrze 1929 r.
Nadchodzi !!!!!!!
,.

Michael El
19 godzin temu
Pokój, miłość i światło Cesarzowa Gina
Przygotowanie = PREP, które jest rdzeniem, a ktoś, kto nie wie, że to zombie?
Przygotowanie jest niezbędne do przetrwania, a jeśli ludzie myślą, że nie potrzebują, to są konik polny, a my jesteśmy inteligentnymi mrówkami, które się przygotowały.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 2 lipca 2020, o 08:58 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Musimy przygotowac sie na TRUDNE CZASY
 Post Napisane: 29 września 2020, o 11:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Markety racjonują żywność oraz gromadzą jej zapasy wiedząc o nadchodzących ponownych ograniczeniach.


Juz sie zaczeło nie przegap czasu nie mów ze to w Wielkiej Brytanii .
oni sa dobrze przygotowani opracowali wszystko .
C ovid 19 pokazali na olimpiadzie ,potrzeba czujnosci Madrosci i Bina.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Musimy przygotowac sie na TRUDNE CZASY-Gina
 Post Napisane: 27 maja 2021, o 10:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Better Get Your Vaccine!

•Transmisja na żywo 10 godzin temu
.
Gina Maria Colvin Hill
To jest w celach edukacyjnych i informacyjnych.
To nie jest gra.
Dozwolonego użytku.
Zrzeczenie się praw autorskich zgodnie z sekcją 107 ustawy o prawach autorskich z 1976 r., Dopuszcza się „dozwolony użytek” do celów takich jak krytyka sarkazmu, komentarze, reportaże, nauczanie, stypendia, edukacja i badania.
Dozwolony użytek jest dozwolony przez prawo autorskie które w przeciwnym razie mogłyby naruszać.

Dobrowolne wyszczepienia ?
Nic bardziej mylnego .to wyglada jak szantaz
Widział kto cos takiego ?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Musimy przygotowac sie na TRUDNE CZASY-Gina
 Post Napisane: 2 czerwca 2021, o 11:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
thebloomer.com
;
Shortages of Meat

•1 cze 2021
Gina Maria Colvin Hill

Zastrzeżenie dotyczące praw autorskich zgodnie z sekcją 107 ustawy o prawie autorskim z 1976 r., dopuszcza się „dozwolony użytek” w celach takich jak krytyka, komentowanie, przekazywanie wiadomości, nauczanie, stypendium, edukacja i badania. Dozwolony użytek to sposób dozwolony przez prawo autorskie, które w innym przypadku mogłoby naruszać.
https://www.bloomberg.com/news/articl...


https://www.nasdaq.com/articles/brazi...


https://www.youtube.com/watch?v=nWjRl...
..
Darlene Wright
14 godzin temu
Powiedzieli nam już, jakie mają plany pozbycia się gazu i mięsa. Nic dziwnego, że mówią, że zostały zamknięte.
.
PCJ3 40
11 godzin temu
Zgoda. Zawsze mówią, co zamierzają zrobić, ale ludzie głosują na nich w jakikolwiek sposób! Nie do wiary!
.
Tammy Smith
13 godzin temu
Wszyscy potrzebujemy małego domku na prerii... Uczę się...
.
Bezwrakowy
14 godzin temu
„Zaraza i „głód”. Z pewnością nie spaliście przez cały ten czas… a potem znowu. Jeśli nie jesteś czytelnikiem Słowa Bożego, jesteś zdecydowanie zagubiony i potępiony na zagładę.
.
Lois Verhaeghe
14 godzin temu
GŁÓD JEST DLA SŁOWA BOŻEGO, A NIE POŻYWIENIA.
.
nofd1977
14 godzin temu
Rodzina na tym kanale wierzy, że kosmici są naszymi przyjaciółmi. Oczywiście nie czytają Słowa, bo inaczej wiedzieliby, kim naprawdę są ci międzywymiarowi „kosmici”.
.
Pokora Syjon Judy
13 godzin temu
Musimy pokutować, bo królestwo TMH jest na wyciągnięcie ręki
.
Rebecca Rhind
13 godzin temu
Toresays próbuje powiedzieć ludziom, że od kilku lat, spójrzcie na to, co dzieje się w Kansas, pamiętajcie, jak mówili ludziom, żeby przyzwyczaili się do jedzenia robaków, zabiją przemysł mięsny
.

.
MsMoe
14 godzin temu
Przerażają mnie owoce i warzywa bez pestek. Muszę zobaczyć, jak moje jedzenie nie jest wykastrowane.
.
RST Sport
5 godzin temu
Jedzenie nasion równa się życiu, właśnie dlatego wiele jest uprawianych bez pestek..
Bezwrakowy
14 godzin temu
..nie ma już również produkcji półprzewodników. Ford zaprzestał produkcji wraz z innymi. WSZYSCY będą musieli się zamknąć. Budowa zostaje wstrzymana z powodu nieistniejącego „niedoboru drewna” i nie tylko.
.
Pokora Syjon Judy
13 godzin temu
Musimy pokutować, bo królestwo TMH jest na wyciągnięcie ręki
. Diana9544
12 godzin temu
Wszystkie są wyposażane w retro samochody elektryczne... produkcja samochodów benzynowych zostaje wstrzymana.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Musimy przygotowac sie na TRUDNE CZASY-Gina
 Post Napisane: 18 października 2021, o 14:18 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1495
Why did the water change colors with the quince juice?

18 paź 2021
.Gina Maria Colvin Hill
Woda z kranu zmieniała kolor w kontakcie z sokiem z owoców pigwy, a także z soku pozostałego w słoikach po jabłkach.
.

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TRUDNE CZASY-Gina
 Post Napisane: 19 listopada 2021, o 11:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Czy doświadczasz wyczerpywania się energii?
Are you experiencing a draining of energy?

włacz tłumacza
.
Moce Melindy
Tak, myślałem nawet o skontaktowaniu się z endokrynologiem, ale odmawiam pójścia do lekarza, dopóki ten bałagan się nie skończy. Mam nadzieję, że wkrótce poczujesz się bardziej energiczny. Dziękuję za prowokujące do myślenia filmy.
.
J.R.B.
Jednym słowem TAK: czuję się, jakbym walczył sam ze sobą!!, coraz trudniej jest utrzymać równowagę z tymi wszystkimi „złymi ludźmi”, którzy tylko czekają, by rzucić się do walki. Może to tylko moje myśli jrb
ps nie są źli ludzie, którzy nie wiedzą, w jakim jesteśmy wieku/czasie. Manifestacja nabiera tempa
.
Teresa Amuso
Zdecydowanie i energia rani moją skórę. Czuję się jak rozładowana bateria.
Masz rację Gina-!!
.
Kristy KaiserSmith
W środku nocy (zazwyczaj) pieczenie jest na moich kolanach i goleniach.. muszę je pocierać, ponieważ to trochę bolesne!
iskry
moja skóra też...reaguje. Nigdy się tak nie czułem ani nie widziałem.
W uszach też ciągle dzwoni. Ciężka praca
.
Sharon Kerra
Mam wrażenie, jakbym codziennie biegał w maratonie i dzwonienie w uszach, och moje słowo. Jestem wykończony martwieniem się o świat io ludzi.
.
Barbara Schmaucks
Tak, zgadzam się co do wysysania energii, mdłości i ciemności wnikających do głowy. Myślałem, że zachoruję. Myślenie, czy to są moje myśli lub uczucia. Najlepsze jest do medytacji i bycia w centrum. Spacery na łonie natury to najlepsze ożywienie. Dobra refleksja Gina.
.
Julia Hall
Właściwie dla mnie odwrotnie. Przez ostatni tydzień odczuwałem ogromną energię i pozytywne nastawienie. Pozbyłem się frajerów energii. Gdybym wiedział, że to wystarczy, zrobiłbym to dawno temu.
.
Tracie Clarkson
Ponad rok temu zauważyłem, że moja energia wyczerpuje się w towarzystwie pewnych ludzi. Moja nowo przebudzona córka zbyt ostatnio tego doświadcza.
Chętniej spędzamy czas razem z jej dziećmi.
Wielkie serce dla Ciebie Gina i wszystkich wojowników światła na całym świecie
,
Mistyczna Róża
Tak, jesteśmy wyzywająco atakowani...
Każdego ranka, kiedy się budzę, wzywam
Całkowitą Zbroję Bożą.
Żadna broń stworzona przeciwko mnie nie będzie prosperować


Clarice syn
Absolutnie czuję, że coś wysysa motywację energii życiowej do robienia rzeczy prosto ze mnie. Zaczynam coś robić i jest tak, jakby
Nie mam energii. Dziękuję Gina, że podzieliłaś się z nami racją, jeśli chodzi o wysysanie z nas energii.
.
Rob Mar
To wpływa na mnie od kilku lat. Właśnie kiedy zaczynam czuć się lepiej, to znowu mnie uderza.
.
Margery Franko
Dziękuję za podzielenie się tą wspaniałą wiadomością. Jestem wdzięczny, że to we mnie rezonuje. Sprawdzę link. Naprawdę doceniam wszystko, czym Gina się z nami dzieli. Jest wyjątkową damą. Kochaj i oświetlaj wszystkich
.
Sandra Dale
Cześć Gina, czułem, że po prostu nie mogę się cieszyć z niczego, co robię. Czuję się bardzo wyczerpany, przepychając się przez to, ale wiem, że to tylko zastała energia i to minie. Świetna rada ma tyle sensu
.
Rachel Travis
Mogłabym spać cały dzień, robi się to przygnębiające i walczę z tym w sobie. Czuję, że kiedy tak się dzieje, potrzebuję uzdrowienia i słuchania mojego ciała, ale to zostało przedłużone. Nawet zajęło tydzień przerwy w mediach społecznościowych, ale wciąż to samo.
.
Karen Messinger
Tak. Może to być z ciągłych duchowych ataków.
To tak, jakby ostatnio nigdy się nie kończy i wszystko w życiu jest bitwą, nawet to, co powinno być proste, stało się bitwą. Bardzo szybko się starzeje.
.
Snuffytc1
Tak, ostatnio całkowicie wyczerpany! Nudności i kręcenie głową również!
.
Susan L. Armstrong
Snuffytc, też odczuwałem te symptomy!!
.
Anreeta Benedykt
Śpię też w dziwnych godzinach... i mam mdłości i zawroty głowy...
.
Ena Hoskins
Wow mam te same objawy, to przerażające
.
błogosławieństwo
Zabawne, jak się sprawy układają. Zaledwie 30 minut temu zobaczyłem coś, co rzuciło mnie na kolana, płacząc, bolało mnie tak bardzo, więc odbieram telefon i tutaj mówisz o tym, co mnie trzyma i trudno się trząść. Dziękuję , coś z czym będę miał do czynienia do końca dnia, ale teraz jest mi trochę lepiej. Jestem wolnym duchem i ludzie to wysysają
.
Justo Calderon
Tak, spałem w dziwnych godzinach, zmęczony w pracy, teraz to szalone?
.
Tania Robichau
Tak, rzeczywiście doświadczam tego ostatnio od zeszłego czwartku. Cieszę się, że o tym wspomniałeś. Tak wdzięczny za twoje wiadomości. Dużo miłości piękna siostra
.
Pat Waites
Tak Gina, czuję się naprawdę zmęczona, wyczerpana i też nie śpię. Czuję się naprawdę rozbita, byłam zajęta, ale odpoczywałam, ale nadal jestem bardzo wyczerpana, Miłość i uściski
.
Breanne D
Tak! Ostatnio było to tak zauważalne. Kompresowanie i wysysanie mojej energii. Coś się dzieje - jestem bardzo świadomy tego, jak normalnie chronić swoją energię.
.
Stacie Adams
Całkowicie usunięto mi tarczycę (rak) i nie biorę żadnych leków od kilku lat (drs. powiedział, że nie mógłbym bez nich żyć, ale tu wciąż wierzę, że też nie przytyłem? Powiedzieli, że powinienem się spodziewać aby zyskać co najmniej 30.tylko skarga, którą mam, to bardzo dziwny harmonogram snu,niewiele problemów z łazienką, a czasami moja energia zostaje wyczerpana w ciągu kilku minut.Żałuję, że nie mam więcej energii, aby robić więcej rzeczy,ale fajnie jest oglądać twoje filmy i wszystko, co robisz, naprawdę jest niesamowite, wiesz.
.
Barry Mcguinness
Teraz, kiedy o tym mówisz, Gina, mogę właściwie powiedzieć, że ostatnio czuję się wykończona i normalnie jestem pełna energii, ale ostatnio robię się tak zmęczona i wykończona z jakiegoś powodu. x
.
BłyszczącySrebrnyKrólik
Absolutnie. Zaciekawiło mnie to i obejrzałem kilka filmów z koncertu, o których mówili ludzie, i poczułem, że te filmy niosą ze sobą tę energię. Potrzebowałem tego przypomnienia. Dziękuję Gina
.
BłyszczącySrebrnyKrólik
Absolutnie. Zaciekawiło mnie to i obejrzałem kilka filmów z koncertu, o których mówili ludzie, i poczułem, że te filmy niosą ze sobą tę energię. Potrzebowałem tego przypomnienia. Dziękuję Gina
.
Evelyn Wade
Witam Gina błogosławieństwo dla ciebie, czuję się wyczerpany przez kilka dni, idź spać wstań zmęczony. Myślę, że używają częstotliwości.

Sagol Ori
Cały czas dosłownie walczę o to każdego dnia. Ale wiem, że też jestem atakowany.
.
Świat retro rozgrywki
Tak! Zazwyczaj jestem szczęśliwa i pełna twórczej energii!
Ostatnio czułam się wyczerpana i bardzo zmęczona.
Ja też kładłem się spać dużo wcześniej niż zwykle.
.
Ash Lytton
Jestem bardzo szczęśliwy i błogosławiony, że znalazłem wczoraj wieczorem tour Channel. Zamieszkujący Duch Święty przyciąga mnie do ciebie .....to dziwne, ale czuję więź z tobą!
W każdym razie mam nadzieję, że to nie jest przerażające, ale czułem,
że muszę ci to powiedzieć, a Ojciec chce, abyś wiedział, że jesteś na właściwej ścieżce, idąc w kierunku swojego dziedzictwa w Nim!
Chwała Bogu Wszechmogącemu
.
Cynthia Rogers
Tak Gino. Ledwo mogę funkcjonować przez ostatnie kilka dni.
Jestem taka słaba i wyczerpana.
Spałem dziesięć godzin i wciąż jestem zmęczony.
.
•lori•
Tak robię sobie przerwę od wszelkiej elektroniki i wchodzę w siebie z Panem Jezusem Chrystusem.
.
Róża Fernandes
O mój Boże!!!! Tak, tak, tak, dokładnie tak, jak wyjaśniasz. To takie stałe zjawisko. Dziękujemy za poświęcenie czasu na wyjaśnienie nam tego. Dziękuję, moja droga, jesteś taka słodka. A tak przy okazji, twoje włosy wyglądają cudownie, ale ty też jesteś TAK WSPANIAŁA. Twoja dobra dusza wychodzi przez ciebie. Niech Bóg was zawsze kocha i błogosławi. Jestem twoim kanadyjskim zwolennikiem w połowie lat 70-tych. Chwalmy Pana.
.
Becca R
Poczułem, że przód mojego pola energetycznego jest rozrywany, to straszne. Codziennie rano i wieczorem módl się o swoje pole energetyczne i ciało. Z pracownikami światła odbywa się wspaniałe energetyczne żniwa. Próbują nas zabić. Saging pomaga. Modlitwa. Praca z energią. Post. Zdrowe odżywianie. Dowiedz się, jak dbać o swoje naczynia i chronić swoją energię.
.
Joanie
Nie mam energii i zaczynałem się martwić. Jestem sam i całkowicie wyczerpany. Modlę się, żeby przestało. Nawet moja twórczość artystyczna jest zablokowana i jest to takie frustrujące, ponieważ to było moje ujście.
.
RAjinG
Tak Gina, naprawdę okropne bóle głowy. Kocham cię, dziękuję
.
stef Nomore
Z Glasgow w Szkocji czułem się w ten sposób już od jakiegoś czasu.
.
Lilian Gunn
Jestem też z Glasgow i tak, czuję to samo. Dobrą rzeczą jest to, że to rozpoznajemy. I pokona te zagrożenia.
.
Roy Macgregor
Wysoko w Highlands, ale zdecydowanie miałem dziwne uczucie, które przyszło do mnie wczoraj około 8 zeszłej nocy i byłem bardzo zmęczony w tym samym czasie, gdy miałem to w zeszłym roku, ale włączałem się i wyłączałem przez tygodnie
.st czuję się tak dziwnie, teraz to tak, jakby miało się wydarzyć coś złego.
.
Scott Drake
Szalom dużo miłości Gina
głupie demony
Dziękuję Ci Jezu za dary rozeznania, mądrości, wiedzy i cierpliwości
.
Edna Samarian
Przysięgam, że możesz czytać w moich myślach, Gina..czuję się tak od jakiegoś czasu..także przechodząc przez moje duchowe przebudzenie. twoje włosy Gina..ma'am

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TRUDNE CZASY-Gina
 Post Napisane: 6 września 2022, o 08:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389

.
Mgła jest w powietrzu
Transmisja na żywo 20 godzin temu Opowiedziałem trochę więcej o mojej przeszłości io tym, co przeżyłem, dla tych, którzy pytali.
.

The Mist is in the air
5448 wyświetleń Transmisja na żywo 20 godzin temu I have spoken a little more about my past and what I have experienced, for those who have inquired.
.
Lola Chlih
Dokładnie tak to wyglądało po mojej myśli, gdy obudziłem się w gęstej mgle i zamglonej, ale patrzenie na to z twojego ganku jest jak piękna scena z filmu, po prostu zapierającego dech w piersiach Gina. !!
.
Terisse P
Jakie ciekawe historie z życia. Powiedz im Gina, znasz swoje ciało! Niektórym osobom trudno jest przyznać się do czegoś nieznanego i bardzo starają się dopasować do czegoś znanego. Odbywa się to, aby czuli się bardziej komfortowo w danej sytuacji. Wow!
Czasami, gdy ludzie są uprowadzani, w ich ciała umieszczane są obce rzeczy. Niektóre są używane jako urządzenia śledzące. Niektóre technologie są z korzyścią dla człowieka, a inne nie!
...
Tancerz cieni
Och, Gina kochanie, tak bardzo bym chciał, żebyśmy mogli porozmawiać i porozmawiać. Żyłem życiem pełnym tylko dziwnych doświadczeń. Jestem empatą i muszę bardzo uważać, z kim dzielę się swoimi doświadczeniami. Bardzo trudno było mi znaleźć ludzi, którzy po prostu będą słuchać. Dzięki Bogu miałem ze sobą przyjaciół, którzy byli świadkami tych rzeczy lub wydarzeń. Jesteś bardzo odważny, by mówić i używać swojego głosu. Podziwiam twoją odwagę. Cisza nie jest schronieniem dla ludzi, którzy doświadczają rzeczy tego świata, których nie doświadczają inni.
.
LindaSue Bradley
DZIEWCZYNA! Zatańczyłem z tobą i miałem bal. Jestem sparaliżowany, ale mnie tam zabrałeś i było mi tak dobrze. Czasami po prostu musisz zatańczyć. Twoje filmy zawsze sprawiają, że czuję się dobrze i zwykle sprawia, że ​​mam ochotę wskoczyć do jakiejś króliczej nory. Dziękuję
.
Moni M
Piękny! Uwielbiam tamtejszą atmosferę! Wspaniały!
.
Cassidy
Och, przepraszam, że znowu za tobą tęsknię, Gina. To z pewnością jest naprawdę mgłą. Kocham to. Przegapiłem tak wiele streamów i tak nadrobiłem zaległości. Błogosławionego dnia Gina
.
Lesley Micuda
Jak absolutnie eterycznie piękny.. Jestem wielką fanką mgły… więc bardzo, bardzo rzadko widuję ją w moim pustynnym mieszkaniu.. Myślę, że jest taka urocza
.

Evelyn Wade
Witaj Gina, błogosławieństwo dla ciebie, jaki mglisty poranek, wciąż jest tam pięknie, tyle się dzieje, po prostu modlę się, abyśmy wszyscy pokonali zło. Z mojego serca do twojego. .
.
Tancerz cieni
Och, Gina kochanie, tak bardzo bym chciał, żebyśmy mogli porozmawiać i porozmawiać. Żyłem życiem pełnym tylko dziwnych doświadczeń. Jestem empatą i muszę bardzo uważać, z kim dzielę się swoimi doświadczeniami. Bardzo trudno było mi znaleźć ludzi, którzy po prostu będą słuchać. Dzięki Bogu miałem ze sobą przyjaciół, którzy byli świadkami tych rzeczy lub wydarzeń. Jesteś bardzo odważny, by mówić i używać swojego głosu. Podziwiam twoją odwagę. Cisza nie jest schronieniem dla ludzi, którzy doświadczają rzeczy tego świata, których nie doświadczają inni.
...
LindaSue Bradley
DZIEWCZYNA! Zatańczyłem z tobą i miałem bal. Jestem sparaliżowany, ale mnie tam zabrałeś i było mi tak dobrze. Czasami po prostu musisz zatańczyć. Twoje filmy zawsze sprawiają, że czuję się dobrze i zwykle sprawia, że ​​mam ochotę wskoczyć do jakiejś króliczej nory. Dziękuję
mała fasolka
.
15 godzin temu
Tak Gino. Zauważyłem, że również ~ Ton czyjegoś głosu może często do nas przemawiać, ale nie w sposób, który wydaje się właściwy... To prawda
.
.Kryształowa Krucza Róża
Dzień dobry! Uwielbiam oglądać kilka przesłanych filmów, gdy sprawdzam Twój kanał. Ta mgła jest dokładnie taką samą pogodą, jaką mam tutaj w Ohio. Deszcz i pochmurno przez cały weekend. Czekam na wasze filmy dzisiaj. Dzień pracy i odpoczynek dzisiaj. Błogosławić!
.
Maddy światło
Zachowaj dzieci, dlatego tu jesteśmy.
.
Yvette Rosenberger
Dziękuję za udostępnienie tego filmu Pani Colvin. Błogosławieństwa dla ciebie i Shalom.
.
mała fasolka
Nie jestem pewien, czym konkretnie jest ta mgła... W końcu mieliśmy mega chmury i deszcz, gdzie mieszkam w p.n.e. ~ Jednak Gina... Twoje miejsce jest tak niesamowicie piękne... Absolutnie je uwielbiam?
.

Maddy światło
Zgadzam się z tonem głosu ludu. Jestem całkowicie odpychany przez głos niektórych ludzi. Uwielbiam twój taniec, to wysoki klimat i bardzo podnosząca na duchu nieskończona wdzięczność Siostrze, twoje krótkie włosy są niesamowite.
.
Ekoksotyczny Wieczny
Kiedy mieszkałam z rodziną w lesie, poranki były mgliste. Uwielbiam widzieć, jak zamglona jest miła do spania.
.
Ekoksotyczny Wieczny
Doceniamy twoją uczciwość jako niezwykle rzadką jakość w dzisiejszych czasach. Kochamy cię jeszcze bardziej
...
Giuliana Angelina
13 godzin temu
Byłem używany jako hodowca i to było bardzo traumatyczne. Nigdy nie miałam nawet własnych dzieci. Nie miałabym okresów przez lata lub miesiące i zawsze zmagałam się z tym, co myślałam, że jest wzdęciem, dopóki nie dorosnę, moje ciało się normalizuje i przypuszczam, że to dlatego, że moje jaja są przeterminowane. Czuję, że wciąż wracają, bo budzę się z krzykiem, ale mogą wydobywać DNA na inne sposoby.
.
one2beeluved
Tak jak czułem, że mam córkę, ale mam 2 synów. Mój najstarszy miał sen, że miał kiedyś siostrę. Oboje tracimy czas. Zawsze będą ludzie, którzy nie uwierzą. Uważaj na panią Ginę.
.
Mandy Stewart
Uwielbiam Twoje filmy
Poza tym robisz je z miłości i nie prosisz ludzi o pieniądze
Zdecydowanie jesteś uroczą, prawdziwą kobietą
....
Tancerz cieni
Pozbądź się tego pająka i wyślij go z powrotem na pustynię. Mają mnóstwo dzieci na raz i mogą zaatakować Twój dom. Ugryzienie tych rzeczy podczas snu jest okrutne. Pająki nie należą do twojego domu, muszą stworzyć własny dom z dala od ciebie!
...
Laystill wyrzucony ThsBED NOMORgdD4U
Myślę, że Karen Mize miała na myśli to, że zapytała cię, czy jest coś, co cię czasem przeraża lub zaskakuje podczas twoich filmów? Teraz mogę się całkowicie mylić, ale pomyślałem, że Karen mogła zobaczyć wyraz twarzy lub spojrzenie na twojej twarzy, jakbyś się bała, czy coś..możliwe? Lol Ponieważ czasami wydawało się, że coś (poza kamerą) przyciągnęło twoją uwagę i może cię zaskoczyło. Ale zawsze było to ulotne spojrzenie na twoją twarz, gdy tylko zauważyłem.. Więc tak jak powiedziałem, mogę się całkowicie mylić, ale chciałem pomóc wyjaśnić, jeśli to możliwe.. Plz daj mi znać, co myślisz
.
Lynnette Landry
Gina Mieszkam w Sevierville Tennessee. Czytam Biblię i nabożeństwa na mojej werandzie. Jest tu też ogromna dziwna mgła. Słyszę silniki samolotów, kiedy próbują wylądować na małym lotnisku w mieście. Zdecydowanie dziwne.
.

Tam tam
Pustelnika brunatnego można rozpoznać po kształcie skrzypiec na grzbiecie pająka... Moi dziadkowie nazywali je skrzypcami... Pochodzę z południowo-wschodniego Ohio, więc uważaj, że patelnie nie są zabawne..
.
.Yapah Yasharaal Prawdziwa Prawda Miłość
Houston nowy Waverly wyglądał bardzo dziwnie dziś rano o 5 rano z mgłą.. Obudziłem męża i powiedziałem mu
.
Jessica
To dość przerażające… wygląda jak film Stephena Kinga „Mgła”
.
4thLineManiac
Rdzenni Indianie na szczycie Wielkich Równin mówią, że czyjś Duch Natury lub Duch Zwierząt jest nazywany Chowańcem./Familiar.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TRUDNE CZASY-Gina
 Post Napisane: 15 marca 2024, o 17:40 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1495
Przygotuj się na burze, które nadchodzą

.
@vickicox2040
1 godzinę temu
Słyszałem o spaleniu bydła w Teksasie. Takie przerażające! Te biedne zwierzęta nie zasługiwały na to. Smutno mi.
.
@protectedbyyah3902
1 godzinę temu
Tak! Przechodzę teraz przez burzę i chłopcze, jestem wyczerpany! ale wciąż stoję i wzywam Boga, aby mnie wybawił!
.
@Kavin-Mason
2 godziny temu
Miłość, dobroć i brak osądu pokazują, jak łatwo jest postępować zgodnie z wymaganiami Boga, mieć serce lżejsze niż piórko!

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 15 marca 2024, o 17:40 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » Z BOGIEM NA CODZIEŃ


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL