Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » Z BOGIEM NA CODZIEŃ




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nie ma jak prawdziwy Tata i Mama ....
 Post Napisane: 27 maja 2017, o 09:44 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Nie ma jak prawdziwy Tata i Mama ....

Historia ta jest prawdziwa i miala miejsce w Moldawii.Pewien ojciec,ktory z zawodu byl budowniczym domow,mial synka w wieku 7 lat.Gdy rozpoczal sie rok szkolny,zaprowadzil go na pierwsza lekcje do szkoly,a nastepnie pod drzwi jego klasy.Odprowadzajac go powiedzial mu,ze jak skoncza sie lekcje,to ma na niego poczekac pod tymi drzwiami,a on jak skonczy prace to przyjdzie po niego i zabierze go do domu.Gdy jego ojciec byl w pracy,a jego synek w szkole,nastapilo bardzo silne trzesienie ziemi,i zawalila sie cala szkola do ktorej on uczeszczal,grzebiac w jej ruinach wszystkich jej uczniow.

Gdy ojciec sie o tym dowiedzial to szybko przybiegl na miejsce tragedii,skad odchodzili juz inni mieszkancy tej miejscowosci,ktorzy wczesniej dokladnie przeszukali gruzy tej szkoly w poszukiwaniu zywych,zasypanych ludzi,ktora sie zawalila,dodatkowo zapadajac.Ojciec ten nie patrzac na nic,zaczal sam odkopywac pozostale gruzy tej szkoly,ktore jeszcze pozostaly,probujac znalezc zniszczona doszczetnie klase swojego synka.Ludzie,ktorzy widzieli to przekonywali go,ze to co robi nie ma sensu,bo nic nie zostalo przeciez z tej szkoly.Widzac jego determinacje mowili mu i innym ludziom,ze on z bolu chyba oszalal,podwazajac sens jego dzialan.Ojciec ten nie zwazajac na ludzkie slowa i ich logiczne argumenty,nadal przez wiele godzin dokopywal sie do zawalonej klasy swojego syna ze lzami w oczach,bardzo sie przy tym spieszac.

W pewnym momencie zauwazyl on zawalone drzwi klasy swojego syna,ktorego zaczal wolac po imieniu.Gdy to uczynil,nagle uslyszal odpowiedz na wolanie swojego synka,ktory lezal pod tymi drzwiami,ktore zawalajac sie,stworzyly dla niego wraz z gruzami sciany bariere ochronna.Gdy usunal juz gruz i wszelkie przeszkody ktore staly na jego drodze w dotarciu do synka,wyciagnal go,biorac na swoje rece,bardzo mocno przy tym tulac go do siebie.Jego synek ocierajac swoja mala raczka lzy ze swoich oczow powiedzial do niego:"Tatusiu,ja wiedzialem ze po mnie przyjdziesz i dlatego czekalem na ciebie po tymi drzwiami,tak jak mi kazales"...

Text:Leslaw Baran" F ADS

Aniol Mama

Historia z internetu

Dawno temu bylo pewne dziecko przygotowane, by juz sie narodzic. Dziecko zapytalo Boga: -Powiedziano mi, ze wysylasz mnie jutro na ziemie, ale jak tam bede zyc, bedac tak male i bezbronne? Bog odpowiedzial:- Sposrod wielu aniolow wybralem jednego dla ciebie. Bedzie na ciebie czekac i zaopiekuje sie toba. -Ale tutaj w niebie nic nie robie poza spiewaniem i usmiechaniem sie, to mi wystarcza, by byc szczesliwym.
-Twoj aniol bedzie spiewal dla ciebie i bedzie usmiechal sie do ciebie codziennie, bedziesz odczuwac milosc swojego aniola i czuc sie szczesliwym.
-A w jaki sposob zrozumiem, co ludzie beda do mnie mowic, skoro nie znam ludzkiej mowy?
-Twoj aniol bedzie do ciebie mowil najpiekniejsze i najslodsze slowa, jakie kiedykolwiek uslyszysz i z wielka cierpliwoscia i troska nauczy cie mowic.
-A co mam zrobic, kiedy bede chcial z Toba porozmawiac?
-Twoj aniol nauczy cie, jak sie modlic.
-Slyszalem, ze na ziemi sa zli ludzie. Kto mnie ochroni przed nimi?
-Twoj aniol bedzie cie bronil, nawet jezeli bedzie to oznaczalo ryzyko utraty zycia.
-Ale zawsze bede smutne, poniewaz juz Cie nie zobacze.
-Twoj aniol bedzie ci mowil o mnie i nauczy cie, w jaki sposob mozesz odczuwac moja bliskosc.
W tym momencie w niebie zapanowala cisza, a glosy z ziemi mogly byc juz slyszalne i dziecko w pospiechu delikatnie zapytalo: O Boze, skoro mam juz teraz odejsc, prosze powiedz mi, jakie jest imie mojego aniola?
-Imie twojego aniola nie jest takie wazne, ale ty bedziesz nazywac go MAMA -:)

Niech kazdej Mamie zycie jest tak piekne i plynie tak koncertowo i radosnie jak ta muzyka.

ps :

Damian Holecki Mamo dla Ciebie jestem

https://youtu.be/eYjkkFxbNdE

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 27 maja 2017, o 09:44 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » Z BOGIEM NA CODZIEŃ


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL