Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » KAWIARENKA - » LEKI z BOŻEJ APTEKI » ZDROWIE -tako smakuje aż się zepsuje




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: KRZYZ - JAKIEGO NIE ZNAMY
 Post Napisane: 30 października 2018, o 13:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Obrazek

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 30 października 2018, o 13:25 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: KRZYZ - JAKIEGO NIE ZNAMY
 Post Napisane: 30 października 2018, o 13:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Czwartek, 2 lipca 2009 r
Załącznik:
laminin.jpg


Laminina Chwała Jezusa w naszym Ciele

Albowiem w nim powstały wszystkie rzeczy, te w niebiosach i na ziemi, widoczne i niewidzialne; bądźcie tronami, bądźcie domenami, bądźcie zwierzchnościami, bądźcie mocami; wszystko zostało stworzone przez niego i dla niego.
On jest przed wszystkim i wszystko w nim trwa ;
Kolosan 1: 16-17


Niedawno otrzymałem e-mail od mojej szwagierki, gdzie po raz pierwszy w życiu mogłem uczyć się lekcji Laminina .
Od samego początku przyznaję, że nazwa wcale nie jest atrakcyjna, nie mówiąc już o tym, że Laminin jest dużym, elastycznym kompleksem białkowym utworzonym z trzech długich łańcuchów polipeptydowych (α, β, γ) .

Myślę, że wystarczyłoby nam, abyśmy podnieśli oczy w geście rozdrażnienia i od razu szukali czegoś, na co warto zwrócić naszą uwagę.

Ale kiedy ćwiczymy trochę cierpliwości i dostajemy kogoś, kto wytłumaczy nam w prostym języku implikację, którą ma w naszym życiu, wtedy rzecz zaczyna zmieniać jej ton.

Laminina jest jednym z tysięcy białek, które mamy w ludzkim ciele i które są odpowiedzialne za naszą funkcję.
W przypadku Lamininy jego funkcja jest podstawowa, żywotna, bez niej nie moglibyśmy przetrwać, ponieważ jest to cząsteczka białka, która utrzymuje świat komórek razem. Innymi słowy, jest jak klej, który utrzymuje ludzkie ciało na poziomie molekularnym.
To coś w rodzaju prętów w betonie.

Ok!
To dobra teoria, myślę, że najlepszym sposobem zrozumienia wielkiego znaczenia Lamininy w naszym ciele jest jej dostrzeżenie.
Co myślisz?
Jestem pewien, że kiedy to zobaczysz, zrozumiesz wersety, które umieściłem na początku tego tekstu.

Oto schemat naukowy Laminin. (Jeśli mi nie wierzysz, zbadaj).

Co myślisz?
Laminina ma kształt krzyża .
Co jeszcze mogę dodać?
Chwała Bogu.

A przez Jezusa wszystko jest utrzymywane w porządku. (Kolosan 1:17)
http://elblogdelahorafeliz.blogspot.com ... estro.html
.
komentarz pod



Dr Ramiro Marrero25 maja 2016 r., Godzina 15:08
Cześć Dzień dobry, oczywiście zgadzam się, że fizyczne i chemiczne Prezesów U. Universe, przepisy te nie były wynikiem przypadku, gdyby inteligentnego projektanta i szczególnie mądry, kto poddał wszystko na swoim miejscu, to zawiera równowagę wszechświat i równowaga ciała ludzkiego o nazwie homeostazy, wszystko jest prawdziwe, wszystko jest idealne, istnieją także prawa duchowe, są nadużywane przez ludzi prowadzą do zniszczenia całego stworzenia, ale nie jest to rozwiązanie: Wielki Stwórca chce przywrócić w sercu człowieka ten obraz, który zaginął wiele lat temu, i przypomina nam poprzez LAMININĘ, że Jezus chce przywrócić utracony obraz.

...


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 30 października 2018, o 13:35 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strona główna forum » KAWIARENKA - » LEKI z BOŻEJ APTEKI » ZDROWIE -tako smakuje aż się zepsuje


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL