Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc » Inne religie -wyznania » Watykan --- katolicyzm » PROTESTANTYZM
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Razem - watykanski trans
 Post Napisane: 11 czerwca 2016, o 14:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15749
POTWIERDZONE: FRANCISZEK DOŁĄCZY HILLSONG UNITED I 39 INNYCH ZA "RAZEM 2016"
"To Jego Świątobliwość zdecyduję się mówić do tego historycznego dnia jest świadectwem pilność i potrzebę naśladowców Jezusa, aby zjednoczyć się w modlitwie do naszego narodu i naszego świata. J
esteśmy upokorzeni i wyróżniony przez jego zaangażowanie i są chętni do dzielenia się komunikat z tłumem, który osiada na Together 2016. " - Nick Hall, założyciel PULSE

.FRANCISZEK NA ADRES CHRISTIAN GROMADZENIE NA NATIONAL MALL EVENT "RAZEM 2016" W SPECJALNYM WIDEO WIADOMOŚĆ

"Nie chodźcie w obcym jarzmie z niewiernymi; bo co ma wspólnego sprawiedliwość z nieprawością? a co ma wspólnego światło z ciemnością?
A co za zgoda Chrystusa z Belijałem?
lub jaka część wiernemu z niewiernym?
A co ma porozumienia świątynię Boga z bożkami?
Myśmy bowiem świątynią Boga żywego; jak powiedział Bóg: Będę mieszkał w nich i chodzić w nich ; a Ja będę ich Bogiem, a oni będą moim ludem.
Dlatego wyjdzie spośród nich i odłączcie się, mówi Pan, a nieczystego się nie dotykajcie rzeczą ; a ja otrzymacie, i będzie wam Ojcem, a wy będziecie moimi synami i córkami, mówi Pan Zastępów. " 2 Koryntian 6: 14-18 (BT)


EDITOR'S UWAGA: sellout z wyznającego Laodycejskim kościoła chrześcijańskiego jest prawie kompletna, o czym świadczy nadchodzącej imprezy gościnnie Franciszek i 39 innych grup, takich jak Hillsong United w dniu 16 lipca w Waszyngtonie.

Założycielem tego "chrześcijańskiego" festiwalu odnosi się do papieża jako "jego świętości", tak, że mówi dokładnie, jakiego rodzaju zdarzenia to będzie.
Jeśli nie wiemy wystarczająco dużo Biblię wiedzieć, że Kościół katolicki jest Nierządnica z Babilonu wspomniano w Objawieniu 17 i 18, to nie wiem wystarczająco dużo Biblię.
A czy można połączyć siły z głowy Nierządnica z Babilonu i nie mają sumienie przeszkadza, to może nie jesteś zapisany w ogóle.
Po prostu coś do myślenia.

"TO JEGO ŚWIĄTOBLIWOŚĆ ZDECYDUJĘ SIĘ MÓWIĆ DO TEGO HISTORYCZNEGO DNIA JEST ŚWIADECTWEM PILNOŚĆ I POTRZEBĘ NAŚLADOWCÓW JEZUSA, ABY ZJEDNOCZYĆ SIĘ W MODLITWIE DO NASZEGO NARODU I NASZEGO ŚWIATA. JESTEŚMY UPOKORZENI I WYRÓŻNIONY PRZEZ JEGO ZAANGAŻOWANIE I SĄ CHĘTNI DO DZIELENIA SIĘ SWOJĄ WIADOMOŚĆ Z TŁUMU, KTÓRY ZBIERA SIĘ RAZEM W 2016 ROKU "- NICK HALL, TWÓRCA PULSE
..
"Jego Świątobliwość", eh? Posłuchaj, co Biblia ma do powiedzenia na temat papieża i Kościoła katolickiego:
"A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat kolorze i ozdobiona złotem i szlachetnymi kamieniami i perłami, mając złoty puchar w ręku pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu: A na czole jej było imię napisane: Tajemnica, Babilon Wielki, MATKA nierządnic i obrzydliwości ziemi.
I widziałem kobietę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją, zastanawiałem się z wielkim podziwem ".
Objawienie 17: 4-6 (BT)


CO: PULSE, ruch ewangelizacja uczeń-led, wezwał 1 mln Amerykanów, aby zebrać na National Mall w dniu 16 lipca th i przyłączyć się do modlitwy za naród na imprezie o nazwie "Razem 2016"

Wolna wydarzenia znajdą 40+ znanych mówców, nagrywanie artystów, twórców i liderów z różnych środowisk na dzień zunifikowanej modlitwy i kultu
Wydarzenie uświetni osobistą wiadomość wideo od Jego Świątobliwości, Franciszek
Ponad 1000 kościołów w całym kraju zobowiązały frekwencję, z większą ilością zastawy przewidywanych w ciągu najbliższych miesięcy.
Możliwości serwisowe Ponad 8000 będzie dostępna w promieniu 100 mil od Waszyngtonu w ciągu tygodnia przed i po Razem 2016.

KIEDY: 16 lipca 2016, 9 rano - godzina dwudziesta pierwsza


GDZIE: National Mall w Waszyngtonie

WHO: Potwierdzone głośniki i artystów należą: Hillsong United Kari Jobe, Francis Chan, Lecrae, Nick Hall, pasja, Crowder Kirk Franklin, Ravi Zacharias, Jeremy Camp, Andy Mineo, Michael W. Smith Lauren Daigle, Christine Caine, Mark Batterson, Matthew West, Jo Saxton, Mike Kelsey, Casting Crowns, John K. Jenkins, Sr., Josh McDowell, Laurel Bunker, Luis Palau, Tedashii, Tasha Cobbs, Lacey Mosley, York Moore, Trip Lee Sammy Rodriguez, Ronnie Floyd Reid Saunders, Bob Lenz, Jose Zayas, Jennie Allen, Nabeel Qureshi, Ann Voskamp, ​​KB, Christine D'Clario, Matt Maher Sammy Wanyonyi, Lindsey Nobles, Amena Brown i Josh Brewer; ze specjalnym przesłaniem od Jego Świątobliwości, Franciszek.

DLACZEGO: " Czasy zadzwonić na tę chwilę ", powiedział Nick Hall, twórca PULSE. "Nadszedł czas, aby zebrać na dużą skalę i zwrócić naszą uwagę z powrotem do miejsca, gdzie jest to najbardziej potrzebne.
Nasza nadzieja i nasza pomoc znajdują się w Jezusie, a nie polityków.
Będziemy się wspólnie szukać Boga, módl się za nasz naród i modlić się o jedność.
Naszym celem jest zebranie jako jednolity front, szukając Jezusa i zmienić dla naszego narodu poprzez modlitwę i uwielbienia ".


Wstęp:
O PULSE
założony przez Nick Hall w 2006 roku, puls jest ruch modlitwa i ewangelizacja na misji upoważniają Kościołowi i obudzić kultury na rzeczywistość Jezusa. Od założenia w impulsie, mamy związane ręce z setkami ministerstw i kościołach na całym świecie, aby napędzać ruchów ewangelizacyjnych. Czy gospodarzem wielkiego wydarzenia o szerokim zasięgu lub dostarczanie ewangelizacyjny głosu w przypadku innej organizacji, czy to szkolenie ewangelistów na amerykańskich uczelniach lub za granicą w Afryce, wspólnym celem wszystkiego, co robimy jest dzielenie nadziei Jezusa. Dowiedz się więcej na PulseMovement.com .

O Nick Hall
jako głos do następnego pokolenia , Nick Hall podzielił Ewangelię w setkach imprez dla milionów uczniów i jest regularnie biorące udział jako prelegent na spotkaniach pastorów, konferencje studenckie, imprezy szkoleniowe i festiwalach na całym świecie.

Nick jest autor nadchodzącej książki Reset: Jezusa zmienia wszystko (Multnomah, June 7, 2016).
Zasiada w zespołach kierowniczych amerykańskiego Lozannie Komitetu, National Association of ewangelików, a zespół doradczy dla studentów Billy Graham ewangelizacyjnych Association (BGEA), a to z partnerem Ewangelista Luis Palau Association.
Wiosną 2011 roku została przyjęta do Narodowego Komitetu Ułatwień dla misji Ameryki Koalicji (MAC). Nick, jego żona, Tiffany, i ich dwoje dzieci mieszka w Minneapolis, MN.


Aby zobaczyć oryginalną wersję na PR Newswire, visit: http://www.prnewswire.com/news-releases ... 80257.html
.
.
https://reset2016.com/
.
Tak mówi IHVH - Nienawidzę waszych świat ,nie nawidzę waszych piesni.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 11 czerwca 2016, o 14:17 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Charyzmatycy w watykańskim transie
 Post Napisane: 14 lipca 2016, o 09:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15749

Charyzmatycy w watykańskim transie

Lipiec 12, 2016
https://antyekumenia.wordpress.com/2016 ... m-transie/
.
W 21 wieku obserwujemy liderów poszczególnych ruchów i typów Charyzmatyków jak zahipnotyzowani ciągną masami do Watykanu i drżą z podziwu dla papiestwa.

Po Copelandzie, Osteenie i innych (w 2015 roku do Watykanu na osobiste spotkanie z papiestwem pojechało 100 pastorów kościoła Zielonoświątkowego) w tym roku dołączają do nich inni!

W papieskie progi właśnie bili tacy liderzy jak Mike Bickle (IHOP), Che Ahn, Kris Valotton, Stacey Campbel właśnie wrócili z osobistego, za zamkniętymi drzwiami spotkania z Franciszkiem.


Mike Bickle
przyznał w wywiadzie dla Charisma Magazine, ze spotkanie „trwało kilka godzin…w atmosferze ciepła…było bardzo osobiste”.

Kris Valotton to pastor w kościele Bethel w Redding, Kaliforni obok Billa Johnsona.
Na swojej stronie umieścił artykuł ze zdjęciem Franciszka i jego fascynacji tym człowiekiem.

Valotton określił go jako „bardzo duchowego”
Naiwny Mike Bickle zapytał się papieża, czy wierzy w „Jezusa”.
O tak, Franciszek i jego poprzednicy wierzą w „innego Jezusa”- krucyfiks,
„Jezus umierający na ołtarzu eucharystycznym każdego dnia”.

No co, nie wierzą?
Ale nie w Biblijnego, Protestanckiego Jezusa.

Potem, zapewnieni, ze ”papiestwo wierzy w jakiegoś Jezusa” i otoczeni „wspaniałym duchem pojednania” wzięli się za raczki.
Modlili się jeden o drugiego.
Papiestwo modliło się o nich.

„Święty Ojciec nawet nie mrugnął okiem” Kris Valotton, 13 Czerwca 2016


Valotton śmieje się z tych Chrześcijan, którzy mówią, ze Franciszek to
„fałszywy prorok”,”Antychryst” i „lider nowego porządku świata”
(pisze Valotton na stronie).
Przyznaje, ze gdy się nawrócił jego liderzy uczyli go, ze katolicyzm to „Matka Nierządu”.

Zagniewany potem pisze, ze „dziś trudno w takie „śmieci” wierzyć” choć niektórzy
„wciąż tak wierzą”.
Śmieje się i drwi z liderów w Protestantyzmie (w tym tych co głosili mu zbawienie!). Przecież, jak pisze Valotton „katolicy otrzymali Ducha jak i Protestanci”
(myśląc o Jezuickiej „Odnowie w Duchu”, która dalej czci Maryję, herezje Eucharystii, ikony itd.

Ich „chrzest” czyni ich lepszymi katolikami, więcej kochają Maryję, papieża…).
Problem w tym, ze Duch Święty to Duch Prawdy.
Co ma on wspólnego z herezja, bałwochwalstwem i czczeniem bogini Maryi?
Odnowa ma fałszywego ducha!
Współcześni liderzy są naiwnie ślepi i nic nie wiedza, charakteryzując się zerowym rozpoznaniem zarówno tam jak i między swoja klika.

Swoja nienawiść do Reformacji kontynuuje dalej.
Z niezwykłym jadem i zaciekłością zwiedzeńca pisze: „500 lat nienawiści i prześladowania” się skończyło.
Zarzuca, ze ci co dążą do „Reformacji= rozłamu” „zapraszają Antychrysta na ziemie”. Przecież bez-biblijna „miłość” i „naiwność” to cechy dzisiejszego „Charyzmatycznego” kretyna- lidera.
Zadaje pytania, niczym Jezuita: „500 lat Reformacji – kiedy


znowu dwóch staje się jednym”?
Infiltracja Jezuitów w Protestantyzmie sięga dziś zenitu i przechodzi ostatnie fazy.
Duch ekumenizmu nienawidzi, kiedy ludzie mówią „katolicyzm nie ma zbawienia ani go nigdzie nie przynosi”.


Sa to najbardziej pełni nienawiści ludzie dzisiaj.
Miłość pozbawiona Prawdy/ Biblii jest złudzeniem, utopia, emocjonalnym szantażem i manipulacja!

Każdy z tych liderów dobrze zna nauki Pisma jak i co naucza katolicyzm.
Zostali jednak oni zwiedzeni na naszych oczach i więcej nie można nazwać ich liderami, poza liderami zwiedzenia!

Od dawna Jezuici pośród Charyzmatyków śpiewają: „zerwij mury”.
Teraz wiesz o czym oni śpiewają: zakończyć Reformacje, wracać do Watykanu.


Bethel Redding znane jest z niebiblijnych manifestacji demonicznych jak piorą lecące z sufitu, złoty pył, ludzie padają bezmyślnie na podłogę i słychać nieludzki rechot.


Demony, które to czynią przemyciły się już w Polsce do Kościoła Wieczernik.

https://antyekumenia.files.wordpress.co ... erniku.pdf
.

Joel Osteen powiedział, ze „Papież chce powiększyć kościół i uczynić go bardziej inkluzywnym i to rezonuje z moimi przekonaniami” i ze podobała mu się „atmosfera Watykanu”.

Jesse Duplantis, teleewangelista z USA, w prawie każdym swoim kazaniu zachwyca się katolicyzmem i nawołuje do ekumenizmu i porzucenia doktryn.

John Arnott jest zachwycony papiestwem, w nagraniu wideo mowi:

https://www.youtube.com/watch?v=BIHfYgRIP4s
.
Kenneth Copeland pisał w magazynie „Believer Voice of Victory/ Głos Zwycięstwa Wierzącego”,ze „każda jedność jest od Boga a podział od diabła”.
Jaka Biblie on czyta?
Gdy spotkał się z Franciszkiem „czul silna obecność Ducha”.
Jakiego?

Bob Larson, Charyzmatyk Protestancki, który jest znanym „egzorcysta” w Stanach udał się do „szefa katolickich egzorcystów” Gabriela Amortha aby ten go „pobłogosławił”. Zadziwiające.

James Robinson nawołuje do jedności z Rzymem. Twierdzi, ze Chrześcijanie(Protestanci) są niewolnikami „podziałów” i stoi za tym „szatan, Lucyfer, Belzebub”(pisze na blogu).
Spotkanie w Watykanie z papiestwem było „ponad naturalne” i Bóg nie każe mu głosić Ewangelii ale „sprowadzić rodzinę do jedności”(zbawienie i Prawda nie potrzebna- zróbmy ich „wierzącymi”?)


Jay Bartlett, Charyzmatyczny, Protestancki „egzorcysta” wygania katolickie demony, jednak jak pan Hilary, jest zaślepiony przez szczególnie „Charyzmatycznych katolików”.

Na jego oczach Bóg wyganiał demony Maryi, starożytnego bałwochwalstwa i nawet demony Inkwizycji. Jednak na Twitterze zamieścił cytat Franciszka.

Lou Engleprowadzi rzekome rocznice Azusa.
W Kwietniu 2016 roku podczas spotkania „Azusa Now” Lou Engle padł do stop księdza katolickiego Matteo Calisiego i pocałował jego buta
.


(zdjęcia)

16 Lipca 2016 Lou Engle będzie jednym obok wielu tysięcy Protestantów, którzy będą słuchać przesłania Franciszka podczas „Together 2016”!
Towarzyszyć mu będą Hillsong United, Kirk Franklin, Casting Crowns, Jeremy Camp,
Chcą „ZRESETOWAC PROTESTANTYZM” i wrócić wierzących do mroków katolicyzmu!

https://reset2016.com/

https://www.youtube.com/watch?v=FWD74MTD5wY

Randy Clark, RH Browne, Blaine Cook
to znane postacie pośród Kościoła Bożego w Chrystusie.
Niedawno była konferencja z dwoma z nich w Kaliszu.
To co dzieje się tam, można posłuchać w kazaniu z Kościoła Górna Izba pt:
„Andżelika, Asia, Sylwia, Łukasz Relacja z podróży do Brazylii z Randym Clarkiem”.

Świadectwa tych młodych ludzi pokazują pustkę duchowa oraz totalny brak rozeznania.

W poszukiwaniu doznań z Bogiem postanowili otworzyć się „na wszystko co jest”.
Opisują, jak ogarniał ich trans, nie mogli się kontrolować.
Kiedy „duch” zstępował padali na podłogę w restauracji i ogarniał ich histeryczny, dudniący śmiech…
„Duch prorocki poddany prorokom” pisze Biblia.


Słychać emocjonalny stres, te doświadczenia ich przerażały…
Nikt tam nie rozsadza, bo „po co”.
Nie ma jak- brak znajomości Pisma i zakaz.1 Jana 4: „Nie wierzcie każdemu duchowi ale badajcie duchy, czy są od Boga…”


Słyszałem, ze pastor z Charisma Krotoszyn tez wybierał się na Randy Clarka- ciekawe co powie?
Na razie cisza…

Współczesne Chrześcijaństwo Protestanckie chce ‚doświadczeń’ ale nie pokrywają się one z Biblia.
Gdzie jest wyganianie demonów, leczenie chorych, znajomość Biblii i doktryn?
Jest tylko zabawa, szukanie doznań i ich nie badanie.


Wielu z tych liderów nie tylko dopuszcza aby demony przejmowały ich kongregacje, ale pozwalają aby wiodły ich do upadku katolickiego.

Młodzi ludzie- nie dajcie się nabrać!
To nie jest Biblijne Chrześcijaństwo, to NIE jest Biblijne Przebudzenie!
Słyszycie na spotkaniach i pielgrzymkach do Watykanu- „reprezentowaliśmy tam tylu i tylu Protestantów”.

Brednia!
Nie w moje imię!

Reprezentowałeś siebie i swoje zwiedzenie, kretynie!
Nie w moje imię, nie w imię Jezusa, odwodziciele!
Wy heretycy, którzy śmiejecie się z Biblii zakrywając wasza głęboko ukryta nienawiść do Niej!
Wy dziecinni idioci, którzy siedzicie w czterech murach i przerechotujecie, ślizgając się po podłodze, wijąc się jak węże, pozwalając aby demony wchodziły w was i tarmosiły!
O opici winem Babilonu, zbudźcie się ze snu!


Gromiąc każda Prawdę, ukrywacie wasz bunt wobec Boga, Jego Pisma, niechęć i nienawiść, szydercze prześmiewanie się z Biblijnego i pełnego Ducha Protestantyzmu, które ma „jaja” by stanąć przeciwko wiatrom świata!

Wasza pokora, to puste słowa.
Wasza „miłość” i „nie osadzanie” to zasłona dymna dla ignorancji i buntu wobec Boga, o odstępcy i wariaci- kiedy pozwolicie aby Jezus spenetrował wasze serca i niebiblijne od lat życie?
O bohaterzy w czterech ścianach, o kontrolerzy i zamykacze ust!
Czy nie widzicie, ze to co robicie coraz bardziej odkrywa wasza herezje, zwiedzenie, totalne błędy, do których nie chcecie się przyznać?
Od rechotania do rechotania, od trzęsawki do trzęsawki, od ‚pasji’ do ‚głodu’ doznań- ale won z rozeznaniem!
RH Browne modlił się: choćby to i diabeł miał się manifestować, to woli to niż nic! I diabeł cie wysłuchał!
Masz co chciałeś!


Wolę być w kościele, gdzie diabeł i ciało objawiają się niż w kościele, gdzie nic się nie dzieje, bo ludzie boja się aby cokolwiek się manifestowało … a jeśli przejawia się diabeł, nie martw się o to, Raduj się, bo przynajmniej coś się dzieje.”
Rodney Howard Browne


Ale Prawdy i Ducha Bożego nie chcą!
Pokutujcie i wierzcie Ewangelii!
Wychodźcie ze zwiedzenia!
Budujcie na Biblii, nie na ludziach, którzy odrzucili rozeznanie.
Oni czekają abyś się wywalił, gdy cie dotykają, nie są jednak zainteresowani abyś był uwolniony od demonów, manifestował dary Ducha i doświadczał Biblijnego przebudzenia!


https://antyekumenia.wordpress.com/2016 ... m-transie/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Charyzmatycy w watykańskim transie
 Post Napisane: 14 lipca 2016, o 09:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15749
Obrazek

Ekumenia:”Razem 2016/Together 2016”? Nie w MOJE imię!Postępująca tragedia odrzucenia podstaw w naszych czasach prowadzi ludzi do studni zwiedzenia.
Zwiedzeni reprezentanci „Protestantyzmu” maja połączyć się z katolicyzmem w imprezie nazwanej Together 2016 z datą 16 Lipca 2016 roku.

Maja spotkać się w parku zwanym National Mall, tuż przed Pomnikiem Waszyngtona.

Park znajduje się między Mauzoleum Abrahama Lincolna a Kapitolem.

Pomnik Waszyngtona ma wymowę okultystyczna i masońską.
Jest to obelisk, podobny do tego, który stoi przed Bazylika św. Piotra.

Ten obelisk jest przeniesiony z Egiptu. Wikipedia podaje:

Najstarsze obeliski pochodzą ze starożytnego Egiptu, gdzie już za czasów
V dynastii były elementem kultu słońca.
Ustawiano je na placach przed świątyniami i pałacami.
Egipcjanie wierzyli, że ich najważniejszy bóg Ra, będący uosobieniem słońca, mieszka właśnie w obeliskach.
Z tego też powodu przed świątyniami Ra nie było często żadnych posągów kultowych poza obeliskami.
Każdy obelisk jest więc niejako wizerunkiem boga Ra”http://www.kubarev.ru/images/upl/15322.jpg

Wydarzenie pt: Together 2016 ma mieć spodziewanych milion uczestników.
Jest to inicjatywa mająca połączyć Protestantów i katolików z ‚natchnienia’ Nicka Halla, który nazywa papieża Franciszka- „Jego Świętobliwością”…(za Christian Post)


Spot reklamowy na to ‚wydarzenie’ zawiera przemowę papieża Franciszka. Sam Hall, założyciel Pulse, organizacji studenckiej podróżował specjalnie do Rzymu…
Jak pisze, chcą połączyć „Chrześcijan i katolików” razem…
Za tym stoi Stowarzyszenie Ewangelizacyjne Billy’ego Grahama.


Na Together 2016 papiestwo ma „przemawiać” w nagraniu wideo.
Na zaproszeniu widać go jak mówi:„Młodzi ludzie, wiem że jest coś w waszych sercach co was porusza.
I to czyni ze nie możecie usiedzieć na miejscu, bo młoda osoba, która może usiedzieć jest stara osoba. Młodość powoduje ruchliwość.
Co was porusza?
Zapraszam was na wielki zgromadzenie młodych w Waszyngtonie DC aby znaleźć Tego, który może dać wam odpowiedz na wasze niepokoje.
Zapraszam abyście założyli te oto koszulkę (czarna z flaga USA i napisem Together) i abyście odpowiedzieli z wielkim niepokojem.
I zapewniam was, ze nie będziecie sfrustrowani.
Bóg nikogo nie rozczaruje.
Jezus tam na was czeka.
On zasadził te nasiona niepokoju.
Spróbujcie.
Nic nie tracicie.”


Pośród głoszących i muzyków znajdują się:

„Hillsong United, Kari Jobe, Francis Chan, Lecrae, Nick Hall, Passion, Crowder, Kirk Franklin, Ravi Zacharias, Jeremy Camp, Andy Mineo, Michael W. Smith, Lauren Daigle, Christine Caine, Mark Batterson, Matthew West,Jo Saxton, Mike Kelsey, Casting Crowns, John K. Jenkins Sr., Josh McDowell, Laurel Bunker, Luis Palau, Tedashii, Tasha Cobbs, Lacey Sturm, York Moore, Trip Lee, Samuel Rodriguez, Ronnie Floyd, Reid Saunders, Bob Lenz, Jose Zayas, Jennie Allen, Nabeel Qureshi, Ann Voskamp, KB, Christine D’Clario, Matt Maher, Sammy Wanyonyi, Lindsey Nobles, Amena Brown, i Josh Brewer.”(Christian Post)


Oto wizja połączenia ludzi niezbawionych i rzekomych Protestantów, którzy są duchowo ociemniali by zobaczyć prawdę Pisma!
Jest to kryzys Protestantyzmu i próba jego przejęcia przez papiestwo.
Znani muzycy i kaznodzieje są duchowo ślepi by przebudzić siebie samych, tym bardziej kogokolwiek.
Jaka ewangelie będą głosić?
Będzie msza?
Na jednej scenie niezbawieni czciciele tradycji i Maryi będą mówić ‚o Bogu’?
Strona WWW nazywa się RESET2016.com.
I chcą ‚zresetować’ Protestantów i zaprezentować światu „inna Ewangelie, innego Jezusa oraz innego Ducha”!
Chcą cie zresetować, abyś poszedł w ekumenizm oraz zwiedzenie- tak samo jak i oni.

„Chcą ZRESETOWAC to pokolenie i zwrócić ich do Rzymu” w wszystko to przy otoczce muzyki i ‚pasji’.

Jak podaje strona, chcą budować na tym co „łączy” Protestantów i katolików.
Chcą odrzucić „co dzieli”.
Co to za matematyka?
Ile ich łączy?
Nic.
Ile ich dzieli- wszystko!
I kiedy odrzucisz co cie dzieli od tego co łączy co masz?
Odrzucasz Protestantyzm i zbawienie!
Poczytaj dokładnie te wersety:


„A gdy siedział na Górze Oliwnej, przystąpili do niego uczniowie na osobności, mówiąc: Powiedz nam, kiedy się to stanie i jaki będzie znak twego przyjścia i końca świata?
(4) A Jezus odpowiadając, rzekł im: Baczcie, żeby was kto nie zwiódł.
(5) Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc:
Jam jest Chrystus, i wielu zwiodą.”

„Bo gdy przychodzi ktoś i zwiastuje innego Jezusa, którego myśmy nie zwiastowali, lub gdy przyjmujecie innego ducha, którego nie otrzymaliście, lub inną ewangelię, której nie przyjęliście, znosicie to z łatwością.”
2 list do Koryntian 11

„ Co się zaś tyczy przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa i spotkania naszego z nim, prosimy was, bracia,
(2) abyście nie tak szybko dali się zbałamucić i nastraszyć, czy to przez jakieś wyrocznie, czy przez mowę, czy przez list, rzekomo przez nas pisany, jakoby już nastał dzień Pański. (3) Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia,
(4) przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga.”


Jest to prezentacja „innego Jezusa” w roku 2016!


Billy Graham i ekumenicy to najbardziej zdradzieccy gracze jacy pojawili się w naszych czasach.

Niczym Izrael w upadku do czci Baala, współcześni staja się wehikułami ustępstwa.
Nie rozumieją Ewangelii, zainteresowani są zabawa i emocjonalnym ładunkiem.
Jedynym wrogiem dzisiejszej ekumenii jest „podział”.
„Młodzi ludzie kojarzą wiarę z dysputami i politykowaniem”.
Przecież, wg nich można wszystkich połączyć w ‚jedna, dużą i światowa rodzinę’…i
JEDNA RELIGIE!

Jest to zmiana paradygmatu z Biblijnego na ten z Apokalipsy 13.

I jak zwykle, Together 2016 nie jest „ani katolickie, ani Protestanckie”.
Jest nijakie, każdy się dopasuje.

Kto by się dziś przejmował żeby znaleźć Prawdę?
Jeśli wszystko nią jest.
Katolicy, którzy nie maja pewności zbawienia, przyjdą to zaprezentować…cóż przecież i „sam papież nie wie czy pójdzie do nieba”.

Ekumenizm skrada dusze i umysły tego pokolenia,
naszych sąsiadów, Protestantów, młodych tej epoki!
Niezbawieni, którzy nie poznali prawdy albo ci co od niej odeszli szykując szeroka drogę do nieba…chcą przejąc każdego i wszystkich…
Jest to silny duch zwiedzenia!

Ludzie byli podzieleni z powodu Jezusa Chrystusa z Biblii.
Jezus przyszedł aby pokazać ROZNICE między Prawda a fałszem:


Tedy niektórzy z ludu, usłyszawszy te słowa, rzekli:
To jest naprawdę prorok.
(41) Inni mówili: To jest Chrystus; a jeszcze inni mówili:
Czy z Galilei przyjdzie Chrystus?
(42) Czy Pismo nie mówi, że Chrystus przyjdzie z rodu Dawida i z Betlejemu, miejscowości, gdzie mieszkał Dawid?
(43) Powstał więc z powodu niego rozłam między ludem.”Ew. Jana 7

„Wszyscy, ilu przede mną przyszło, to złodzieje i zbójcy, lecz owce nie słuchały ich.
(9) Ja jestem drzwiami; jeśli kto przeze mnie wejdzie, zbawiony będzie i wejdzie, i wyjdzie, i pastwisko znajdzie…Tedy znowu powstał rozłam między Żydami z powodu tych słów.
(20) I wielu z nich mówiło: Demona ma i szaleje
. Dlaczego go słuchacie?
(21) Inni mówili: To nie są słowa opętanego przez demona.
Czyż demon może otwierać ślepym oczy?”Ew. Jana 10

„Pytali go więc również faryzeusze, w jaki sposób przejrzał.
A on im rzekł: Nałożył błota na oczy moje, i obmyłem się, i widzę.
(16) Na to niektórzy faryzeusze rzekli: Człowiek ten nie jest z Boga, bo nie przestrzega sabatu; inni natomiast mówili:
Jakże może człowiek grzeszny dokonywać takich cudów?
I nastąpił rozłam wśród nich.”Ew. Jana 9

A Jezus, świadom, że z tego powodu szemrzą uczniowie jego, rzekł im:
To was gorszy?
(62) Cóż dopiero, gdy ujrzycie Syna Człowieczego, wstępującego tam, gdzie był pierwej? (63) Duch ożywia. Ciało nic nie pomaga. Słowa, które powiedziałem do was, są duchem i żywotem,
(64) lecz są pośród was tacy, którzy nie wierzą. Jezus bowiem od początku wiedział, którzy są niewierzący i kto go wyda.
(65) I mówił: Dlatego powiedziałem wam, że nikt nie może przyjść do mnie, jeżeli mu to nie jest dane od Ojca.
(66) Od tej chwili wielu uczniów jego zawróciło i już z nim nie chodziło(podział, rozłam). (67) Wtedy Jezus rzekł do dwunastu: Czy i wy chcecie odejść?
(68) Odpowiedział mu Szymon Piotr: Panie! Do kogo pójdziemy?
Ty masz słowa żywota wiecznego.
(69) A myśmy uwierzyli i poznali, że Ty jesteś Chrystusem, Synem Boga żywego.
(70) Jezus odpowiedział im: Czy nie dwunastu was wybrałem? Ale jeden z was jest diabłem.”Ew. Jana 6Together 2016 to Zbory Boże, Zielonoświątkowe/Charyzmatyczne Kościoły Północnej Ameryki,National Hispanic Christian Leadership Conference
(Samuel Rodriguez jest doradca Obamy!)
itd i każdy z nich będzie siedział i słuchał człowieka grzechu z Watykanu!

Nie czekaj na czasy odstępstwa- kiedyś tam w przyszłości- oto przed twoimi oczami są czasy odstępstwa!
Antychryst kolekcjonuje dziś dusze i robi to masowo!


Dziś upadli Protestanci są wabikiem na prawdziwych Protestantów w Duchu!


Uwaga!

Metodyści, Baptyści, Reformowani, Luteranie to nie ci sami jakich znałeś przez stulecia!
Każdy z nich poszedł do Watykanu i jest jego reprezentantem i tam cie chce poprowadzić!

Ekumenizm chce przejąc każdy ruch religijny na globie.
Chce powrócić do czasów sprzed Reformacji do mroków Średniowiecza!
Ratuj dusze i uciekaj ze zwiedzenia!

Szukaj prawdziwego, Biblijnego Jezusa Chrystusa z Biblii!


http://pulsemovement.com/nick-hall/


https://www.youtube.com/watch?v=BfVvuCNhkF4

.
Together 2016 – The Campaign
https://reset2016.com/

https://reset2016.com/
,
https://antyekumenia.wordpress.com/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Charyzmatycy w watykańskim transie
 Post Napisane: 18 lipca 2016, o 10:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15749
usa-gigantyczne-spotkanie-RAZEM 2016

Załącznik:
USA gigantyczne spotkanie chrześcijan.
Będą ewangeliczni liderzy.
Papież zaprasza (WIDEO) - Mozilla Firefox 2016-07-18 124400.jpg


http://www.chnnews.pl/index.php/pl/amer ... wideo.html

Together 2016 - Invitation from Pope Francis


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Charyzmatycy w watykańskim transie
 Post Napisane: 18 lipca 2016, o 11:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15749
strony zagraniczne podaja sporo wiadomosci a nasze milcza jak zaklete
O co chodzi ?

https://www.youtube.com/watch?v=iqPzJ1a8Ggw
.
Hillsong United "Oceans" @ Together 2016(July 16,2016)
https://www.youtube.com/watch?v=sC52Zfb-6Sw
.
Together 2016 Ecumenismo
- Legenda Português - União entre católicos, evangélicos, pentecostais


moze jednak coś było ?

ten fiolecie przekonywał zjednoczeni jeden hit -jedno ciało jeden duch .....no łasnie ale jakie ciało to z maki ?
czy to z Nieba
jeden duch ale jaki ? ten religijny czy Duch Prawdy-Duch Mesjasza ?
wezani do jednego pana ? czyli ?
troche hałasu dla Jezusa ale jakiego ?

Together 2016 o ecumenismo realizado pela maçonaria gospel

najwięsz oszustwo wszechczasów...? hmm

https://www.youtube.com/watch?v=BKDN6wUqL3o

watykan i USA

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Razem - watykanski trans
 Post Napisane: 18 lipca 2016, o 14:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15749
U nas o tym wiele sie nie mówi ,żeby nie powiedziec nic sie nie mówi .
a gdzie tu jest papcio franek ?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 18 lipca 2016, o 14:54 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc » Inne religie -wyznania » Watykan --- katolicyzm » PROTESTANTYZM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL