Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc » Inne religie -wyznania » Watykan --- katolicyzm » PROTESTANTYZM




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Chrzescijanski patriotyzm ....
 Post Napisane: 9 marca 2017, o 11:31 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Chrzescijanski patriotyzm ....

Jezus jak i apostol Pawel a przedtem i potem prorocy i reformatorzy kosciola oraz prawdziwi chrzescijanie byli zwolennikami wolnosci i sprawiedliwosci , zawsze tez przestrzegali prawa i korzystali z jego ochrony ( jesli to bylo tylko mozliwe ) wiec uwazam ze jesli mozna glosowac i popierac dobre wartosci to powinno sie to robic ( mysle ze Jezus i Pawel itp. by tak zrobili ) podobnie np. mysleli Ci chrzescijanie ktorzy np. w USA albo w RPA itp. krajach walczyli o zniesienie niewolnictwa i segregacji rasowej np. pastor Martin Luther King czy biskup Oskar Romero lub biskup Desmont Tutu itd. pamietajcie co pisal apostol Jakub ( Jak. 4:17 17. Kto wiec umie dobrze czynic, a nie czyni, dopuszcza sie grzechu . )

Polityka jak i wiara sa czescia naszego zycia kazdego z nas a poza tym wplywaja wzajemnie na siebie czy nam sie podoba czy nie ..... swiadomy chrzescijanin wypelnia nie tylko prawo Boze ale prawo cesarza ( o ile ono nie przeczy prawu Bozemu ) np ustawy rasistowskie itp ale dobry chrzescijan np glosuje w wyborach jesli moze i ma na kogo .....

Biblie tak dawniej jak i dzis trzeba glosic wszedzie i wszystkim .... i moze to robic kazdy ... nawet wierzacy polityk pamietajmy i o takich waznych postaciach na swoich dworach jak Jozef z Egiptu czy Daniel z Babilonu oraz Estera i Mordechaj albo Nechemiasz z Persji lub eunuchu dworzaninie krolowej Etiopii z NT to tez byli wierzacy politycy -:) ...


Mat. 22:21
21. Powiadaja: Cesarza. Wtedy mowi do nich: Oddawajcie wiec, co jest cesarskiego, cesarzowi, a co Bozego, Bogu.
(BW)


Ps :


Chrzescijanski patriotyzm - Andrzej Sicinski


https://youtu.be/cGlzyThuYjE

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 9 marca 2017, o 11:31 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Chrzescijanski patriotyzm ....
 Post Napisane: 11 marca 2017, o 07:17 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
moja ojczyzna jest tam oczekuję z niej Zbawiciela
wierzę ,że kiedyś do niej wrócę
Ten świat nie jest moim domem - jestem tu przechodniem - modlę się o rządzących państwami - również o pana Dudę czy pana Tuska -ale nie oni są królami w mojej ojczyznie -a doraznie rządzącymi w tym świecie -który nie jest mym domem na zawsze

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Chrzescijanski patriotyzm ....
 Post Napisane: 11 marca 2017, o 15:57 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Masz prawo do własnych opinii w każdej kwestii tak ja my wszyscy ja myślę tak jak już napisałem w tekście ....

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 11 marca 2017, o 15:57 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc » Inne religie -wyznania » Watykan --- katolicyzm » PROTESTANTYZM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL