Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » ARCHIWUM -




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: z for kubika - co sie dzieje na świecie
 Post Napisane: 26 sierpnia 2015, o 10:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
by thewordwatcher Today at 12:25
Wydaje mnie się, że wreszcie zrozumiałem, co się dzieje na świecie i jak mogą się potoczyć wydarzenia światowe.

Wszystko pasuje do proroctw biblijnych i... to chyba jest to najbardziej możliwy scenariusz wydarzeń.

Kluczem do zrozumienia jest postać Donalda Trumpa.

Zawsze mnie dziwił ten człowiek i zastanawiałem się, do czego on dąży i kto za nim stoi.

A jest ewidentne, że jest on zagorzałym przeciwnikiem NWO, przynajmniej na pokaz.

Okazuje się, że Donald Trump współpracuje z syjonistami, a ostatnio powiedział że jego dwie córki stały się Żydówkami wychodząc za mąż za Żydów.

Także publicznie oświadcza, ze kocha Izrael i Żydów, współczuje im Holokaustu i anty semityzmu.

Czyli teraz już wiemy, kto stoi za Donaldem - Żydzi wszelkich maści.

To wygląda na ostrą konkurencję pomiędzy pachołkami Watykanu jak Obama czy inni zaprzedani papiestwo politycy czy bankierzy.

Skoro Żydzi to potężna część Bestii, która jest ujeżdżana przez Watykan, w takim układzie cała sytuacja wygląda bardzo, bardzo ciekawie.

Szatan, opiekun Watykanu wie doskonale, ze na Watykanie drzemie wykonanie wyroku. Wie także, że władzę przejmie 10-ciu króli na 1 godzinę i nie jest on w stanie temu zapobiec.

W tej sytuacji pozostaje mu wspierać Bestię i po wykonaniu wyroku na Watykanie, a wykonawcą będzie Bestia, ta Bestia będzie wspierała nadal kłamstwa szatana i jego oskarżenia przeciwko Bogu.

Bestia ma się zwrócić przeciwko Nierządnicy, która ją ujeżdża.

Pisałem kilkakrotnie o tym, że wielu Żydów nienawidzi owej kontroli Watykanu i w wielu przypadkach jest to widoczne.

W osobie Trumpa widać, że Bestia najwyraźniej podnosi głowę i jest za nią niemal całe Żydostwo i syjoniści.

Obama i papież najwyraźniej rozpoczęli działania przeciwko Izraelowi, o czym także juz wiemy.

Dlatego Trump działa z taką swobodą i... być może także Bóg wspiera jego działania, aby miał udział w wykonaniu wyroku na Nierządnicy.

Okres Września jest wyjątkowo niebezpieczny i wizyta papieża może spowodować jakieś zamieszki czy nawet może dojść do zamachu.

Może także dojść do zamachu na Obamę a ma powstać według Daniela jeden ważny król, który albo odsunie od władzy 3 króli albo ich nawet zamorduje.

Z Obamą jest następujący problem.

Pachołek Watykanu sugeruje kilkakrotnie, ze do wyborów może nie dojść i zostanie wprowadzony w USA stan wojenny. W tym celu są prowokowane zamieszki i dąży się do wywołania ekstremalnej nienawiści pomiędzy białymi a innymi kolorami skóry.

Takich sygnałów o możliwości III kadencji Obamy jest sporo, co rozjusza amerykańskich syjonistów.

Donald Trump, jeżeli wybrany na prezydenta, rozbije w puch całą misterną intrygę Watykanu prowadzącą do III Wojny Światowej i takie działania, jakie on zapowiada mogą skutecznie powstrzymać NWO na kilkadziesiąt lat.

W tym świetle widzimy jak niebezpieczna jest obecna sytuacja. Oliwy do ognia dodaje brak pokrycia w złocie, brak jakichkolwiek pieniędzy i... najprawdopodobniej M1 czy Mr Sino jest emisariuszem Watykanu, czy też planem B.

Jaka jest w tej sytuacji rzeczywistość, tego nie wiemy. Karen Hudes także jest najwyraźniej po stronie Watykanu jako kontrolowana opozycja.

Nie wiemy, co się dzieje dokładnie w innych państwach, ale wiem dobrze, że znany anty islamski działacz z Danii, Gert Wilders jest także Żydem.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Geert_Wilders

Czyli kolejny członek Bestii może być jednym z 10-ciu króli, którzy obejmą władzę na jedną godzinę w celu zniszczenia Nierządnicy.

Znany polityk z Anglii, Nigel Farage jest także znany z tego, ze jest przeciwko Islamowi oraz za Izraelem. Tymczasem masowe oskarżenia rządu brytyjskiego o tuszowanie rządowej masowej pedofilii nastawiają jakiekolwiek wybory na jedyny kierunek - pro Izrael i anty Islam.

Co jest ciekawe, najwyraźniej plan NWO nie zostanie wprowadzony w życie - Bóg na to nigdy nie zezwoli i III WŚ nie musi przebiegać dokładnie z planem Masonów.

Ma nastać wielki ucisk i proroctwo z Księgi Rodzaju, że nasienie węża będzie narzędziem Wielkiego Ucisku dla wszystkich Chrześcijan na ziemi. Żydzi do takiej roboty są najlepsi i nikt im nie jest w stanie dorównać. Znamy to z ukrywanej przed nami historii.

Mamy więc kilka sygnałów i sytuacja pod każdym względem jest napięta i praktycznie wszystko może się już od Września wydarzyć. Jeszcze takich możliwości wypełnienia się proroctw biblijnych nigdy w życiu nie widziałem a nawet nie czytałem o takich.

Jak to się rzeczywiście potoczy, niedługo zobaczymy

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 26 sierpnia 2015, o 10:56 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: z for kubika - co sie dzieje na świecie
 Post Napisane: 26 sierpnia 2015, o 11:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Przyznam ,ze nie rozumiem tego problemu z żydami wszelkiej maści jak ich kubik określa.

Z tego wynika ze vatykan Roma to kobieta ,która jedzie na bestii a bestią tą jest kto?
Zydzi jako tacy czy konkretnie 'namacalnie' bo zydzi to tez tacy co sie za nich podaja
a nimi nie sa a sa synagoga szatana czyli Nachasz nasienie jego .
Przeciez nie mozna o kazdym zydowskim człowieku powiedziec ze to bestia ?!

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: z for kubika - co sie dzieje na świecie
 Post Napisane: 26 sierpnia 2015, o 11:27 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
Mi też się wydaje ,ze antychrystem będzie przedstawiciel tej nacji i bedzie się posługiwał we władzy nad swiatem iluminatami ,niby Żydami i hierarchia krk
w objawieniu pisze wprost by uważać na tych to mienią się być Żydami a nimi nie są
bo na pierwszym miejscu maja interes swoich a nie Boga
pozdrawiam

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: z for kubika - co sie dzieje na świecie
 Post Napisane: 30 września 2015, o 09:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Cudowne wybawienie ludu Bożego

Pisanie by thewordwatcher Yesterday at 15:50
Niezła próba, ale wydaje mi się, ze Niewiasta, to małżonka Boga - Izrael, czyli Słowianie. Ona porodziła chłopczyka, który będzie pasł narody laską żelazną, czyli 144.000 wybranych ze wszystkich pokoleń Izraela.

Czyli mamy 2 kolosalne punkty przeciwko Niewieście jako chrześcijanom będących częścią Wielkiej Rzeszy.

Dla mnie istotnym punktem jest bezpośredni atak, jak na razie na papierze, ale jest to otwarta deklaracja ataku na Słowian i na wszelkie Chrześcijaństwo - mam na myśli tę NIEZRÓWNOWAŻONĄ rezolucję ONZ!

Jest to bezpośredni i zmasowany atak na Niewiastę.

To jest praktycznie deklaracja skierowana przeciwko Bogu i Jego ludowi czyli niemal dotknięcie Jego źrenicy oka!

Jak sami wiecie, nie przekazywałem masy nonsensów publikowanych przez wielu Chrześcijan, nie pisałem o komecie czy czerwonych księżycach - wczoraj w Australii nie był czerwony!

Wiedziałem, ze coś kombinują, ale nie byłem pewien co.

Teraz już wiem.

Jest to otwarty atak na Niewiastę i na Boga. Papież zaatakował Syna Bożego publicznie także.

Nie wiemy, jak na to Bóg odpowie, ale wiedzmy jedno.



Nadszedł czas na Jego reakcję i podejrzewam, ze będzie to reakcja bardzo MOCNA!

Ale musimy czuwać ponieważ Pan przyjdzie o godzinie, której się nie spodziewamy.

Spodziewałem się akcji świata szatana i już wiem, że ona nastąpiła.


Teraz czas na reakcję Boga i... nie mamy pojęcia jak ta odpowiedź zostanie nam ukazana a zwłaszcza co oni zobaczą.

Nie było jeszcze w dziejach świata takiego otwartego i tak kłamliwego ataku na Lud Boży, połączonego z ubliżaniem Synowi Bożemu przez największego hipokrytę świata, zbrodniarza papieża Franciszka.

Czekamy, aż Bóg powie światu: wystarczy!

W jaki sposób? Zobaczymy na własne oczy i nikt nie będzie miał żadnych wątpliwości o co Bogu chodzi!

Papież i świat przegięli na całego.

Plan wyniszczania nas jest w trakcie realizacji długi czas. Ale teraz nastąpi akceleracja i Bóg NA PEWNO zareaguje.

Patrzmy na duży obraz, nie na ten malutki.

Powiem Wam wprost.

Ostatnio coraz rzadziej się mylę i uważam za olbrzymi przywilej danie mi przywileju zrozumienia proroctw wyzwolenia Narodu Wybranego jako najprawdopodobniej jedynemu człowiekowi na ziemi. Mogę się z tym mylić ale drugiego nie znam.

Jedno jest pewne. Proroctwa te są na 100% prawidłowo rozpoznane i nie jest to rezultat mojej inteligencji i wiedzy!

To jest Boży plan a ja jestem niezwykle uprzywilejowany być tego częścią.

Nie piszę Wam wszystkiego ponieważ nie wszystko powinno być opublikowane.

Ale przysięgam Wam na moje zbawienie, że nie kieruje mną duch, o którym pisał Paweł.


Jestem ostatnio zaciekle atakowany przez demony często spać nie mogę. Pan czasami pomaga ale czasami nie.

Nie byłem zawiedziony tym, co wyszło w poprzednim tygodniu. Byłem zbulwersowany nie rozumiejąc pewnych posunięć świata szatana, ale jedne artykuł wyjaśniający rezolucję ONZ postawił mnie na właściwej ścieżce.

http://theeconomiccollapseblog.com/arch ... ited-world

Ja to sporo poprawiłem.

Jeszcze raz powtórzę - spodziewajmy się rzeczy niespodziewanych.

Nasz Bóg jest Bogiem niezwykłym i nie ma szansy, aby jego stworzenia wyprowadziły Go w pole.

Także jest Bogiem honoru, miłosierdzia i... zemsty na tych, którzy kwestionują Jego autorytet

Zaufajmy Mu ponieważ jest on coraz bliżej nas.

komentarze
Bushi Yesterday at 16:11
Henryk jeśli jesteś jedynym człowiekiem któremu dane zostało zrozumienie wybawienia ludu bożego, jak sam napisałeś. To powiedz mi w jakim celu Bóg tobie dał tą wiedzę. Wiem że jeśli to prawda i rzeczywiście ty się nie mylisz to jest w tym jakiś cel "nieba".
Inne pytanie.

Co oznacza ? :

Nie piszę Wam wszystkiego ponieważ nie wszystko powinno być opublikowane
.


..
koment2
Kasia Yesterday at 22:23
Powyższy post Henryka brzmi bardzo wyniośle ale myśle ,że bardzo szczerze.

Zauważamy ,że dzięki temu człowiekowi najprostsze rzeczy
(nie pisze o tych skomplikowanych)biblijne szybko w prosty sposób wyszły na jaw i zaczął się sznureczek , który pociągnął za sobą fakty,ktore szybko wyszły na jaw.

Zobaczcie ,sam problem kościoła katolickiego dla wielu bałwochwalców jest nie do pojęcia i całkowitego zrozumienia .
Wielu z nich mimo ze widzą ,że coś nie tak tam wszystko funkcjonuje wciąż chodzą na mszę i swoje watpliwości zostawiają gdzieś daleko w tyle.

Wystarczy jednak dobra znajomość Bibli i taki brat ,ktory mówi :
-hallo ,masz rację zgadzam się z tobą i rozumię twoje objawy .
Myślę,źe nie zrobisz zle jak porzucisz msze bo ...

Większość ludzi ulega ogółowi i robi jak reszta .
Skoro inni tak postepują to ja na pewno nie robię źle.

Brakuje im motywacji ,odwagi i boją się zostać odrzuceni.

Jesteśmy jak jedno wielkie stado ,ktore potrzebuje przewodnika ,który poprowadzi resztę.


Oczywiście naszym jedynym przewodnikiem jest tylko jedynie nasz Isus Chrystus a brat Henryk
stał się taką motywacją ,która została mu dana przez Boga dzięki modlitwom.

W ten sposób Henryk pociągnął za sobą wielu braci ukazując i popierając prawdę zawartą w Bibli.

Potrzebny jest ten pierwszy ,który ma odwagę,wiedzę i pomoc ,wielką pomoc od Boga.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: z for kubika - co sie dzieje na świecie
 Post Napisane: 30 września 2015, o 09:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Tak jak napisał .

Cytuj:

Ale przysięgam Wam na moje zbawienie, że nie kieruje mną duch, o którym pisał Paweł.


Na pewno nie kieruje nim Duch o którym pisał Paweł .
Na pewno NIE !

viewtopic.php?f=88&t=23&start=60

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: z for kubika - co sie dzieje na świecie
 Post Napisane: 29 października 2015, o 11:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Re: Czy Jezus jest Bogiem?

Pisanie by thewordwatcher Yesterday at 23:54

Prostota zagadnienia wyjaśni nam wszystko.
Zbawienie jest darem i to niezasłużonym przez nas.
Nie za nasze dobre uczynki będziemy wyzwoleni.

Czyli nie grozi nam zbytnio kara za dogmat o Chrystusie jako Bogu czy jako Synu Bożym.
Uczynki złe to grzech.
Grzech to złamanie Prawa.

Najważniejsze i pierwsze przykazanie.
Nie będziesz miał innych bogów obok mnie.


Tego nie da się obejść.

Nie ma nigdzie przykazania - będziesz czcił Mesjasza tak, jak czcisz Boga.

Chrystus modlił się do Boga wiec nie mógł być Bogiem.


Jeżeli Prawo nie obowiązuje to nie ma Izraela, nie ma uprowadzenia i nie ma Królestwa Bożego.

Obietnice Boże są niczego nie warte i Biblię można wyrzucić do kosza.

Oczywiście Prawo i Boże obietnice nas obowiązują i Objawienie potwierdza ważność przykazania i świadectwa o Isusie.

Mamy także precyzyjne trzy proroctwa w Objawieniu - uprowadzenie Niewiasty Bożej oraz potwierdzenie wypełnienia Bożych obietnic zjednoczenia Izraela.

Mamy także detaliczne proroctwo o 144.000 ze wszystkich szczepów Izraela.

Anulowanie Prawa w takim przypadku jest anulowaniem wszystkiego i tak to widział Isus Chrystus, zapowiadając że żadna kreska z Prawa nie przeminie aż się to wszystko stanie.

Anulowanie Prawa to także anulowanie Chrystusa.
Anulowaniem Przykazań zajmuje się cały świat szatana.
Nie będziesz miał innych bogów obok mnie.
Wypisane osobiście przez Boga Jego własnym palcem i to dwukrotnie.

Na Bożym Sądzie każdy obrońca by mnie wybronił z oskarżenia, że nie uznałem Chrystusa za Boga.


Przykazania są nawet ponad... Chrystusem, który po to przyszedł, aby je jeszcze bardziej umocnić i ich przestrzegać. Sam to powiedział.


thewordwatcher
Admin

Powrót do góry
.......

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: z for kubika - co sie dzieje na świecie
 Post Napisane: 4 kwietnia 2017, o 11:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pisanie by thewordwatcher on 30th Marzec 2017, 15:55
Ponowie dzieją się rzeczy niezwykłe.

W Piątek 24 Marca zebrało się w.... WATYKANIE grono sługusów UE.

Jak ktoś nie wierzy, niech przeczyta to z 5 x!

Nagłówki wielu gazet w tym linku.

https://www.google.com.au/search?q=eu+m ... 8wefs6_ICA



Proszę to obejrzeć.
Po angielsku ale naszego byłego i z radością wybranego Tuska także tam widać.

Pope has a SHOCKING plan for 2017 (R$E)


Dlaczego napisałem, ze przeczytać to 5 x!?

Ponieważ ten film i to spotkanie dosadnie pokazuje nam oblicze największej zbrodniczej organizacji na świecie, watykańskich Jezuitów i masonów, którzy rządzą nadal światem dążąc do jego anihilacji.


Mówiąc bardziej dosadnie, szef zadzwonił czy raczej jego lokaj a banda zbrodniczych sługusów natychmiast poleciała na skrzydłach smoka to siedziby tej zbrodniczej watykańskiej organizacji i z wywieszonymi ozorami czeka na następne zbrodnicze rozkazy.

Mamy więc zebranie całej elity nasienia węża, które... dostaje spore lanie i gwałtownie traci szacunek, pozycje oraz... władzę!

To oni są bezpośrednio odpowiedzialnymi ludźmi za masowe mordy w Syrii, Libii i innych krajach Afryki i Bliskiego wschodu oraz potopu Islamu na Europę.

Celem ich działania jest watykańsko-szatański NWO ale przygrywką ma być III Wojna Światowa.

Nasienie węża traci wiele ale szkoda im naszej krwi, do której aż się palą, aby ją nadal bezkarnie przelewać.

Z nagłówków artykułów.

Głowy stanów i rządów EU spotykają się w Watykanie.

Papież Franciszek ostrzega bosów UE że ów blok ma szansę na wymarcie.

Papież ponagla liderów UE aby zwalczano populizm (czyli czego chcą ludzie) w solidarności wewnętrznej Unii.

Papież do liderów Unii. Populizm powstaje z samolubstwa i nas dusi!



Jest to bezprecedensowe specjalne zebranie w Watykanie, jakiego jeszcze chyba nigdy w dziejach Rzymu nie było.

Jest to niezwykle ważne z powodu... uwierzenia wielu wątpiących we władzę papieską nad całym światem.

To także ukazuje nam, że Watykanowi pali się grunt pod nogami i sam ujawnia się jako sprawca niemal wszystkich ludzkich nieszczęść - nie tylko w rasie białej ale nieszczęść Muzułmanów, którzy są także ofiarami papiestwa oraz jego głównego narzędzia zbrodni, czyli... USA - Wielkiego Babilonu.

Jak pisałem w wielu miejscach, CIA, FBI, NSA i inne służby wywiadowcze to aparatura nacisku na rząd USA i na prezydentów.

Nieposłuszni jak JFK otrzymują ołów do czaszki.

Ekonomia USA jest ukryta w Banku Federalnym, nad którym cały rząd nie ma żadnej kontroli ani prawa wglądu we własne finanse i długi. Z Polską jest podobnie!

To zebranie przy ekstremalnej ochronie wojska włoskiego, watykańskiego i policji pokazuje nam wreszcie, kto jest dotychczasowym królem świata.
PAPIEŻ!!!

I jemu usuwa się grunt spod nóg i został zmuszony do ujawnienia sekretu swej władzy.
W ten sposób wypełnia się proroctwo Objawienia o Nierządnicy, która zanim zostanie zniszczona przez 10-ciu króli, zostanie wpierw całkowicie obnażona.

Zdaję sobie całkowicie sprawę z tego, że wielu traktowało owe wyjaśnienia z pewnym przymrużeniem oka, ale to są fakty i są na to dosadne dowody władzy Watykanu nad całym światem.

A celem jest zniszczenie białej rasy, Chrześcijaństwa a zwłaszcza Słowian.

Takich ujawnień Watykanu będzie na pewno więcej i ukrywana pedofilia i mordy niewinnych dzieci także zostaną ujawnione na cały świat.

Trump walczy jak wściekły przeciwko CIA. FBI, NSA,
przeciwko Bankowi Federalnemu i nie jest to łatwa walka, zwłaszcza, że wszystkie linie telefoniczne są nagrywane przez CIA/FBI i papież wszystko wie, co Trump planuje.

Alex Jones został poważnie postraszony przez elity podziemnego rządu USA i zmuszono go, aby odwołał publicznie swoje akcje przeciwko pedofilii.
I... odwołał!

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: z for kubika - co sie dzieje na świecie
 Post Napisane: 27 maja 2017, o 09:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by Bushi on 25th Maj 2017, 21:31
Muszę się z wami podzielić pewnymi moimi spostrzeżeniami odnośnie katolików. Nadmieniam że jestem delikatnie mówiąc rozwalony od kilku dni i zarazem przerażony, wiadomo że "samuraja" nie łatwo jest przerazić ale jednak stało się!

Robiłem nie raz dyskusję z katolikami miałem tego przez 5 lat bardzo wiele, ale nigdy nie widziałem tak szybko odradzającego się i rosnącego w siłę katolickiego ekstremizmu.

Od kilku tygodni jestem na pewnej grupie "facezbokowej" pod nazwą : "KATOLICY/CHRZEŚCIJANIE>Cała Polska".

Oczywiście większość to katolicy, obecnie praktycznie tylko katolicy ponieważ doszło tam do masakry i "pospolitego ruszenia" wojujących katolików, którzy stanęli w obronie
"kultu maryjnego" i regularnie wyławiali jechowców, ewangelików i nowonarodzonych, sprawdzając kolejno wpisy i komenty by wyławiać "heretyków".

Jak się zaczęła masakra na grupie?
Do pewnego czasu duch ekumeny funkcjonował na grupie, protestanci połączeni ekumenicznie z pouczonymi katolikami nawzajem wciskali jakieś żenujące wykłady swoich mentorów dosłownie o niczym.
,Jednak rzeźnia zaczęła się po tej chorej "majówce maryjnej" katolicy dostali kociego tańca z ich "maryją", dawali wpisy ,adoracje, powiem tak :

Tak ogromnego wysypu bałwochwalstwa nie widziałem nigdy licząc dosłownie na minutę, same memy z królowa nieba, dziwnymi modlitwami, dziwnymi tajemniczkami i komenty typu :

"amen , amen , amen"
"Przenajświędsza Maryjo obroń Ojca świętego "


To było tak obrzydliwe że duch ekumeny nagle prysł i ewangelicy zaczęli delikatnie podsuwać filmiki objaśniające niebiblijność tego kultu.

Muszę nadmienić ważną sprawę i zarazem ciekawą.
Kiedy to obrzydlistwo zaczęło być masowo wystawiane na grupie regularnie robiłem odpowiednie komenty i zauważyłem że praktycznie nikt nie reagował.
Wydawali się być w jakimś amoku czy transie, nawet jeśli ktoś coś odpowiedział dziwiąc się przeważnie to nie ciągną tematu.
Ale kiedy te chore majowe adoracje i świętowania przeminęły nagle katolicy się jakby ocknęli i zaczęła się im dosłownie wścieklizna!.

Zauważyłem jak katolicy przez pewną dziewczynę moderator i jeszcze inną zaczęły nagle robić dziwne wpisy przydługawe, nawołujące katolików do działania przeciwko heretykom i zaczęło się masowe wywalanie z forum niekatolików.
Oczywiście doczepili się i do mnie ale udało mi się wybronić pisząc że nie jestem katolikiem ale że jest w nazwie też "chrześcijanie" i zarzuciłem im niesprawiedliwość, ich moderatorka zainteresowała się mną i zaprosiła na priva.

Tam dostałem wykład jak to nie jest w duchu ekumeny i dialogu ale niewolno nam atakować katolików. Powiedziała mi że ktoś jej zlecił adminowanie tej grupy choć nie bardzo się o to prosiła.
Teraz zaczynam ciągnąć ją za język i staram się by mi powiedziała coś to jej mentorze : ks. Piotr Pawlukiewicz, którego wykłady ciągle wrzuca na tej grupie.

Zobaczcie kawałek jego wykładu a zaręczam że będziecie w głębokim szoku czego on naucza, zobaczcie też jego wzrok zobaczycie coś dziwnego.

https://www.youtube.com/watch?v=Hej9KhkALTY


Otóż moje podejrzenia są następujące:

- niestety okoliczności 100 rocznicy wydarzeń w Fatimie, oraz ogromne bałwochwalstwo jakie temu towarzyszyło spowodowało jeszcze większe utrwalenie niebezpiecznego bytu na terenie Polski
- uważam , że w Polsce działa jakaś tajemna grupa mistyków pochodzenia gnostycznego która chodzi w katolickich habitach, mają nieograniczone fundusze i stanowiska w hierarchii KRK. Oni działają potajemnie przemycając nowe nauki które będą prawdopodobnie podstawą rodzącej się nowej religii w Watykanie.
- kieruje tym zwierzchność która podszywa się pod "maryję", lub tylko wspomaga.
- ruch ten zrzeszony w KRK, to ekipa wyszukująca młodych gniewnych wojujących katolików
z wszelkich grup społecznościowych, werbująca ich by zakładali grupy na FB i tym podobne.
- były ksiądz Międlar to moim zdaniem jeden z nich
- Franciszek to planowany "zły Papa" który ma posłużyć jako kozioł ofiarny w przyszłym pokazowym jego usunięciu. Moim zdaniem typowy antypapierz po którym przyjdzie super Papierz usuwający rzekomy pokłady masonerii z Watykanu.
- młodzi zwerbowani aktywiści katoliccy mają spotkania na których są wręcz szkoleni i poddawani praniu mózgów, dostają modlitwy oraz materiały do rozprzestrzeniania, filmy z wykładami które zamieszczją. Mają wtłaczane że w Watykanie jest gniazdo masonerii, które trzeba koniecznie wyplenić!
- oni promują odrodzenie Polski pod etykietą fałszywego Jezusa, skłaniając ruchy patriotyczne do ukłonu w kierunku Kościoła Katolickiego.

Wygląda to jak awaryjny plan Watykanu, ciekawe jest też to nachalne upraszanie biskupów do przyjmowania uchodźców, jest to cięcie gałęzi na której się siedzi?...
Chyba że jest to właśnie plan Watykanu by powstrzymać uciekanie wiernych z KRK, coś w rodzaju "RESETU".
Wszelkie złe rzeczy zrzucamy na kozły ofiarne w postaci jakiejś wyimaginowanej grupy masonów w KRK, odpowiedzialnych za wszelką nieczystość. Wpraszanie uchodźców, pedofilię i inne obecnie promowane przez Franka fantazję. Do tego oczywiście bez kierującym tym wszystkim żydem by się nie obeszło, bo to też dobry kozioł ofiarny jest!.

To coś jak opisywany przez Cyryla : teza - antyteza dokonywana tym razem bezpośrednio na "ciele" KRK, syntezą może być odrodzenie i fundamentowanie władzy Watykanu przed zagrożeniem wynikającym z nadejścia Chrystusa.
___________

WARTO przeczytac zeby wiedziec co ten szał maryjny przyniesie.
Fabian Blaszkiewicz o tym mówi.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: z for kubika - co sie dzieje na świecie
 Post Napisane: 15 czerwca 2017, o 07:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
by thewordwatcher on 13th Czerwiec 2017, 15:55
Cyrylu... naśladowcy szatana to... INTELIGENTNI GŁUPCY!

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

Poważne informacje o którym mas media raczej nie mówią. USA.

Jest już (w ciągu kilku dni) kilku szeryfów, którzy nawołują Amerykanów do masowego użycia broni w przypadki Islamistów, którzy odważą się atakować kogokolwiek z Amerykanów.

W Texasie opracowano prawo zabraniające sharii.
To jest niezwykle mocny akord i szeryf z Texasu oświadcza, że wszelkie próby przemocy powinny spotkać się z przemocą i w sumie jego przemówienie podsumowano tak.

This is a war. Kill them all! To jest wojna.
Zabij ich wszystkich.

https://www.youtube.com/watch?v=fLslrO1DFbI

https://www.youtube.com/watch?v=clFrD-G1Io4 (Muzułmanie w USA przerażeni)

https://www.youtube.com/watch?v=RcWbL602gQw

A tym linku jest szczególnie zapalny punkt.

https://www.youtube.com/watch?v=KNLG6RKxVKY

Dziennikarz relacjonuje sprawę sądową odnośnie 3 nastolatków muzułmańskich, którzy zaatakowali 5 letnią upośledzoną dziewczynkę, zgwałcili ją zbiorowo, filmowali to kamerami i sikali na nią.

Ale to nie jest najgorsze, Sędzia zamknął salę sądową, aby nie było świadków, skazał na coś w rodzaju upomnienia tych bandytów a prokuratorowi oskarżającemu tych wyrostków nie pozwolił ani razu na mowę.

Sędzia powiedział, że wystąpienie w sądzie tych trzech zboczeńców jest dla nich wystarczającą karą i bezprawnie zabronił nagłaśniania w mediach tego sędziowskiego cyrku.

Dziennikarz na końcu tego sprawozdania się wręcz rozpłakał.

Co spowodowało taki nagły zwrot z protekcji Islamu na prześladowanie?

Zamachy w Londynie.

Najwyraźniej ktoś z Deep State zadecydował że teraz jest czas na rzeź.
A Amerykanie uwielbiają taki ton ich szeryfów.

Czy do tego dojdzie?
Najprawdopodobniej tak i już Islamiści są przerażeni taką nagłą zmianą ich pozycji.

Jest to perfidia syjonistyczna, która spowodowała wojny i rzezie amerykańskie w krajach Islamu. Potem wpuszczono ich do USA dając im częściowo władzę i masowe wsparcie rządu.

I nagle drastyczny odwrót... przeciwko Islamowi.

To wygląda na początek III Wojny Światowej i najwyraźniej się to rozpocznie w USA i rozpali się w Europie, jeżeli Bóg na to pozwoli.

A Bóg ma w planie zniszczenie największego zła na ziemi, czyli Babilonu Wielkiego i najwyraźniej kara na najbardziej zdeprawowane mocarstwo na ziemi, skąd płynie wszelki brud, seksu, porno, zboczeń i wszelkich innych szaleństw na cały świat.

USA w pełni zasługują na karę za swoje masywne zbrodnie.

Jest po angielsku taki obrazek ukazujący część zbrodni amerykańskich.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: z for kubika - co sie dzieje na świecie
 Post Napisane: 20 września 2017, o 12:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher Today at 13:33
Niezwykły artykuł w znanym nam już źródle. [EN]

http://www.whatdoesitmean.com/index2388.htm

Rosja nagle widzi wielkie niebezpieczeństwo dla USA ze strony... gigantów czyli Nefilimów.

Według tego artykułu źródłem informacji jest rosyjskie Ministerstwo Obrony Narodowej. Podaje się, że wykryto poważne niebezpieczeństwo w USA w samym środku USA, gdzie według artykułu istnieje starożytna struktura uczyniona/stworzona przez przez rasę gigantów, którzy żyli na wyspie Atlantis, i obecnie próbują powstać ponownie na powierzchnię Ziemi.

3 Września Kosmos2499 (rzekomy satelita) wykrył masowe wyładowanie piezo elektryczne widzialne na dużej sekcji Północnej Ameryki, graniczące ze Wschodem poprzez geologiczną formacją na Wyoming Craton, Cheyenne Belt, High Plains i Colorado Płytą - o na Zachodzie Snake Riber Plane oraz Basin and Range Province - oraz Północne i Południowe wymiary zawierające Północną Alaskę oraz Południowy Meksyk.

Tłumacząc w wielkim skrócie - były masowe wyładowania piezo elektryczne w Stanie Idaho 2 Września a także 5.3 trzęsienie ziemi o mocy oraz seria trzęsień .

Podano listę:

5 Września wypadek USA myśliwca w Nevadzie. Był artykuł o tym w kilku źródłach!

6 Września wypadek dwóch myśliwców w Nevadzie

7 Września tajemnicze światła widziane w Meksyku po masywnym 8.1 trzęsieniu ziemi.

9 Września tajemnicze błyski świateł nad Los Angeles

11 Września dziwne sztormy wiatrów w Sam Francisco

12 Września masywny elektryczny sztorm w San Francisco

16 Września tajemnicze światła na niebie ponad Salt Lake Utah

Przy okazji odkryto niezwykłe głębiny wody na naszej Ziemi dochodzące do głębokości 410-660 KM głębi.

(Jednak płaska ziemia i jej głębia!?) bounce bounce bounce

Owe głębiny nigdy nie zostały ujawnione jako rdzeń ziemi ani nigdy nie zostały wcześniej udowodnione czy nawet wspominane.

Dalej artykuł wskazuje na Potop i źródła głębin, wspomina o potopie i Arce Noego i badaniach naukowych, które w pełni potwierdzają potop.

Pomijam wiele szczegółów ale artykuł podaje śmiertelne niebezpieczeństwo dla USA, ponieważ Atlantyda nigdy nie istniała na Oceanie Atlantyckim ale właśnie w samym środku USA w Morzu Środkowego Zachodu.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Morze_%C5 ... go_Zachodu

Wielu gigantów żyło na Atlantis po potopie zanim ląd den nie zaniknął in ie pojawił się nowy ląd, Ameryka Północna.

Podawane są opisy szczepów Indian amerykańskich o tych ludożerczych olbrzymach i cytowana jest Rodzaju 6:4.

Podane są także wersety z Objawienia o wypuszczeniu z Otchłani szarańczy.

Tyle w dużym skrócie artykuł ze źródła raczej solidnego, w którym od 2 lat nie znalazłem otwartego kłamstwa i wielokrotnie pewne nigdzie nie raportowane wydarzenia z czasem ukazywały się w innych niezależnych źródłach.

Nie mówię, że w to wierzę ale także tego nie ignoruję i podałem ową informację tutaj.

A zanosi się na wielki atak - najprawdopodobniej Nefilimów na USA według proroctw biblijnych!!!

Zwłaszcza, że dzisiaj rano przeczytałem także szokujący artykuł o otwarciu pierwszej basy USA we Izraelu dnia 18/09/2017!!!


http://thehill.com/policy/defense/35127 ... -in-israel

Otwarto ją w Beersheba!

Aby wzmocnić siły obronne Izraela.

Pytanko: przed kim? Przed... Bogiem?

Przygotowania do bitwy pod Har Meggido (w Dolinie Hinnoma)?

Jak na kilka ostatnich tygodni zaczyna być coraz ciekawiej.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: z for kubika - co sie dzieje na świecie
 Post Napisane: 20 września 2017, o 13:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher Today at 13:33
Niezwykły artykuł w znanym nam już źródle. [EN]

http://www.whatdoesitmean.com/index2388.htm

Rosja nagle widzi wielkie niebezpieczeństwo dla USA ze strony... gigantów czyli Nefilimów.

Według tego artykułu źródłem informacji jest rosyjskie Ministerstwo Obrony Narodowej. Podaje się, że wykryto poważne niebezpieczeństwo w USA w samym środku USA, gdzie według artykułu istnieje starożytna struktura uczyniona/stworzona przez przez rasę gigantów, którzy żyli na wyspie Atlantis, i obecnie próbują powstać ponownie na powierzchnię Ziemi.

3 Września Kosmos2499 (rzekomy satelita) wykrył masowe wyładowanie piezo elektryczne widzialne na dużej sekcji Północnej Ameryki, graniczące ze Wschodem poprzez geologiczną formacją na Wyoming Craton, Cheyenne Belt, High Plains i Colorado Płytą - o na Zachodzie Snake Riber Plane oraz Basin and Range Province - oraz Północne i Południowe wymiary zawierające Północną Alaskę oraz Południowy Meksyk.

Tłumacząc w wielkim skrócie - były masowe wyładowania piezo elektryczne w Stanie Idaho 2 Września a także 5.3 trzęsienie ziemi o mocy oraz seria trzęsień .

Podano listę:

5 Września wypadek USA myśliwca w Nevadzie. Był artykuł o tym w kilku źródłach!

6 Września wypadek dwóch myśliwców w Nevadzie

7 Września tajemnicze światła widziane w Meksyku po masywnym 8.1 trzęsieniu ziemi.

9 Września tajemnicze błyski świateł nad Los Angeles

11 Września dziwne sztormy wiatrów w Sam Francisco

12 Września masywny elektryczny sztorm w San Francisco

16 Września tajemnicze światła na niebie ponad Salt Lake Utah

Przy okazji odkryto niezwykłe głębiny wody na naszej Ziemi dochodzące do głębokości 410-660 KM głębi.

(Jednak płaska ziemia i jej głębia!?) bounce bounce bounce

Owe głębiny nigdy nie zostały ujawnione jako rdzeń ziemi ani nigdy nie zostały wcześniej udowodnione czy nawet wspominane.

Dalej artykuł wskazuje na Potop i źródła głębin, wspomina o potopie i Arce Noego i badaniach naukowych, które w pełni potwierdzają potop.

Pomijam wiele szczegółów ale artykuł podaje śmiertelne niebezpieczeństwo dla USA, ponieważ Atlantyda nigdy nie istniała na Oceanie Atlantyckim ale właśnie w samym środku USA w Morzu Środkowego Zachodu.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Morze_%C5 ... go_Zachodu

Wielu gigantów żyło na Atlantis po potopie zanim ląd den nie zaniknął in ie pojawił się nowy ląd, Ameryka Północna.

Podawane są opisy szczepów Indian amerykańskich o tych ludożerczych olbrzymach i cytowana jest Rodzaju 6:4.

Podane są także wersety z Objawienia o wypuszczeniu z Otchłani szarańczy.

Tyle w dużym skrócie artykuł ze źródła raczej solidnego, w którym od 2 lat nie znalazłem otwartego kłamstwa i wielokrotnie pewne nigdzie nie raportowane wydarzenia z czasem ukazywały się w innych niezależnych źródłach.

Nie mówię, że w to wierzę ale także tego nie ignoruję i podałem ową informację tutaj.

A zanosi się na wielki atak - najprawdopodobniej Nefilimów na USA według proroctw biblijnych!!!

Zwłaszcza, że dzisiaj rano przeczytałem także szokujący artykuł o otwarciu pierwszej basy USA we Izraelu dnia 18/09/2017!!!


http://thehill.com/policy/defense/35127 ... -in-israel

Otwarto ją w Beersheba!

Aby wzmocnić siły obronne Izraela.

Pytanko: przed kim? Przed... Bogiem?

Przygotowania do bitwy pod Har Meggido (w Dolinie Hinnoma)?

Jak na kilka ostatnich tygodni zaczyna być coraz ciekawiej.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: z for kubika - co sie dzieje na świecie
 Post Napisane: 10 kwietnia 2019, o 12:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
.


Jej syn był dostawcą nasienia, a siostra jego partnera, Lea, posłużyła jako dawca jajeczka.
..


by Bushi Yesterday at 09:14
Ta cywilizacja jest ustawiona na rychły koniec, ale w sumie na to zasługuje. Czas nauki ludzi dobiega końca, mielismy wystarczająco pokoleń i czasu by poznać dobro i zło, mamy możliwość wyboru, nikt nikomu nie może zabronić wierzyć w Boga, może mu zabronić Jego czcić, nic więcej. Nasi oprawcy wybrali, i nikt mi nie powie że oni nie są świadomi czy coś w tym rodzaju. Trochę się naobserwowałem i narozmawiałem, jakaś część niewielka tych oprawców jest ogłupiona i się nawraca. Cała reszta nienawidzi z jakiegoś powodu Stwórcę i wszystko co z nim się kojarzy i to na poziome podświadomości. Być może nie wiemy o wielu jeszcze rzeczach związanych z naszymi duszami. Możliwe że są jakieś funkcjonalności dodatkowe mikrobiologii i ducha. Możliwe że niektórzy ludzie mają przenoszony bunt i nienawiść drogą jeszcze inną niż samo DNA. W takim świetle wiele dziwnych faktów z działań Stwórcy zaczyna mieć głęboki sens. Natrafiłem ostatnio na memy, które cytują fragment z Księgi Wyjścia, gdzie Bóg nakazuje eksterminację jakiegoś plemienia Kannanu.
Gdzie karze wybić do nogi starców dzieci i mężczyzn, a zostawić kobiety nietknięte!
Te fragmenty bulwersują 90% ludzi nie znających reali i kontekstu.

Ale skoro Stwórca widział w tym bardzo ważny powód to trzeba brać pod uwagę fakt, że mogło mieć to związek z oczyszczaniem terenu z nie porządanego czynnika w ludzkich ciałach/duszach, które było nie do przyjęcia dla dalszej egzystencji Wybranego Ludu Izraela.
Czyli jest coś przenoszone z pokolenia na pokolenie i grzechy przodków odbijają się echem po pokoleniach do 5, jak napisane jest w rozdziale 20-tym Księgi Wyjścia.
Co to jest nie wiem.
Ale widzę to w dzisiejszych czasach, że jest to podobne do choroby umysłu, szaleństwa duszy, nienawiść i lubieżność.
To infekuje ludzi nawet bez tego ciężaru zła pokoleniowego.
Nasienie węża nosi to w sobie i zaraża innych. W takim rozumieniu sprawy, wycinanie całej osady do cna nakazem Stwórcy przestaje być takie "haniebne" a raczej czynem bez wyjścia, koniecznością, by zrobić choć mały fragment terenu wolnego od zła i tej cholernej zarazy, by zakiełkowało choć na chwilę pokolenie czyste i prawe oddane Bogu.
Widzieliśmy jak się to skończyło potem.
Zaraza zwyciężyła!
My jesteśmy utopieni w tej zarazie i cieszmy się , że Syn Boży nas z tego wyciągną, zaszczepił!
CO dalej nie wiem.
Ręka mi się pali do miecza i chętnie poszedł bym w tango jak takie dziadostwo widzę, ale to nie mój sąd, ale Najwyższego, Jego i imię zostało splugawione i Jego ręka zrobi sąd.
...

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 10 kwietnia 2019, o 12:23 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Strona główna forum » ARCHIWUM -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL