Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » ARCHIWUM -
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: matejanka
 Post Napisane: 9 września 2013, o 11:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 13334
cytat

W ST , Duch Mesjasza ,spoczywał/a i mówił/a przez Proroków ,to było nie dla każdego ,to fakt.
Czytamy ,że byli to Wybrańcy ,oni byli Inni ,Pragneli Stwórcy mieli z NIM "kontakt" rozmyslali ?
Dziwne ,ze ludzie , nie potrzebowali kontaktu z Bogiem a wystarczało im ,ze był KTOŚ ,kto im
przekazywał Wole Stwórcy.
Apostołowie otrzymali namaszczenie do posługi /tak uważam /a to nie znaczy ,że juz otrzymali Ducha
No i jeszcze jedno ,Co innego jest ,kiedy Duch na kogos przypadał i ten działam pod wpływem Ducha
np Saul .
A czym innym jest Chrzest/ZANURZENIE W DUCHU - to CZYNI SAM Jahszua - powiedział to Jan
Duch przy człowieku ,a DUCH W człowieku i nasz duch/świadomość W NIM W DUCHU .
jakby tu powiedzieć


Widzę że wciąż powtarza się problem mnożenia Duchów Boga tam gdzie powinna panować jasność.
Bóg jest Duchem i jest jeden. o tym mówią oba Boskie Testamenty
My jako ludzie posiadamy dusze żyjącą , czyli pochodzącą z samego Boskiego Ducha, inaczej mówiąc my nosimy w sobie w naszym duchu obraz i podobieństwo do Boga.
Ten obraz w nas moze być wyraźniejszy, lub słabszy(objawiające się w człowieku cnoty duszy) , ale może też całkiem zanikać i wtedy dusza jest duchowo martwa i wcale do Ojca niepodobna(grzeszna dusza). To zależy od naszej duszy czyli od jej skłonności albo do Duchowego, albo do materialnego.
Tylko Boski Duch wie kiedy moze wyjść naprzeciw zbłądzonej duszy, kiedy jest ona gotowa na pociagnięcie przez Niego do duchowego życia.
Ilość Duchowej Boskiej Łaski jaką dusza jest w stanie przyjąć na podstawie swojego duchowego wzrostu jest jej stopniem w duchowym rozwoju, którym najwyższym jest siódmy stopień i na tym stopniu dusza wchodzi do swojego odpocznienia w Ojcu.
I w zależności od stopnia rozwoju duszy od jej otwarcia na Bożą Łaskę i Dary Ducha Swiętego posiada ona w takim stopniu Ducha Swiętego.
Można to symbolicznie określić spadaniem na każdego człowieka promieni słońca. One są dane wszystkim ale nie każdy wystawia się na ich dzialanie i je przyjmuje jako dobre i dające życie.
Bóg oświeca nas z Nieskończoności swoim Świałem od samego początku naszego stworzenia, ale nasz upadek sprawił że kryjemy się w cieniu i nie pozwalamy się tym Światłem oświecać.(symbol chowającego się Adama)
DLatego Bóg ułatwia nam otwieranie się na swoje Świało Ducha Swiętego poprzez swoje Objawianie Siebie na naszej ziemi co jest zwiększaniem intensywności tego Światła. W centrum stoi oczywicie Boskie Wcielenie w Jezusie ale na tym wcale nie był koniec obdarowywania świata przez Boga jego Świałem, gdyż Jezus powiedzial wyraźnie, że jeszcze wiele ma do powiedzenia ale dopiero gdy odejdzie przyśle światu wychodzącego od Ojca i wysłanego zamiast Niego-Ducha Prawdy. Ten Duch Prawdy który miał przyjść w imieniu Jezusa to nikt inny jak kolejne Boskie Objawienie tylko już nie poprzez ciało Jezusa, ale w sposób duchowy dane światu w czasie największego zagubienbia dusz na ziemi w czasie wojen , chaosu religii, pogladów i filozofii.
I znowu jeżeli ktoś będzie chciał zamknąć i ograniczyć w jakikolwiek ludzki sposób dzialanie Ducha Prawdy i będzie chciał całkowicie sobie Go przywłaszczyć w ramach jakiegoś jednorazowego wydarzenia, wspólnoty lub sekty to znowu będzie chciał ograniczyć Nieskończonego.
Nie mniej jednak Jezus dał uczniom jednoznacznie do zrozumienia że przysłanie Ducha Prawdy do świata będzie wydarzeniem takim samym jak pierwsze dwa Boskie Objawienia spisane w dwóch Boskich Testamentach czyli będzie kolejnym osobistym objawieniem się Boga w historii świata w odróznieniu od nieustającej obecności Chrystusa w każdym człowieku, w każdej współnocie czy kościele!
O tym Trzecim Boskim Objawieniu jako Ducha Swiętego mówią oba pierwsze Testamenty i wiele przepowiedni, a ci którzy usiłują wmówić ludzkości że Boskie Objawienia zostały zakończone na drugim Objawieniu w Jezusie działają przeciwko Bogu i chcą zastąpić Ducha Prawdy swoim!!!!!
Pozdrawiam
Matejanka
///

_________________
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 9 września 2013, o 11:25 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: matejanka
 Post Napisane: 9 września 2013, o 11:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 13334
O tym Trzecim Boskim Objawieniu jako Ducha Swiętego mówią oba pierwsze Testamenty i wiele przepowiedni,

.
To krótkie pytanie wymaga jednak długiej odpowiedzi!
I tak gdyby Tobie ktoś zadał pytanie w jakich słowach Bóg w ST obiecywał pozostawienie ludzkości Drugiego Testamentu po odejściu Jezusa miałbyś zapewne spore problemy, aby to jasno i krótko udokumentować, tak zadanie które postawiłeś przede mną jest równie trudne.
Również zrozumienie cytatów z Pisma Swiętego, które poniżej podaję wymagają medytacji , poznania zdarzeń jakie zaszły na ziemi w roku 1866 i w świetle tych cytatów i zdarzeń zrozumienie o jakim Sądzie, jakim Dniu Pana o jakim Powrocie na ziemię mówił Jezus przed swoim odejściem a przedtem Pismo Starego Testamentu

Zaden natomiast fragment Pisma nie oddaje w całości Prawdy o tych wydarzeniach!
Zakładamy przecież że historia zbawienia świata zawarta w ST i NT jest tą samą historią i te Testamenty oba mówią o tym samym.
Tak więc jeżeli ST mówi o Sądzie, czyli Dniu Pana i Jezus również go zapowiada w związku ze swoim powtórnym przyjściem to wniosek jest prosty że chodzi o to samo wydarzenie Trzeciego Objawienia się Boga swoim dzieciom!
I to Trzecie Objawienie ,aby mogło zaowocować Trzecim Boskim Testamentem musiało być ograniczone w czasie gdyż aby powstał Testament Bóg znowu musi odejśc po krótkim jak Blyskawica pobycie wśród swoich dzieci
Wystarczy tylko przyjrzeć się dotyczącym tego fragmentom z obu Testamentów i Apokalipsy. Ponieważ tych fragmentów jest niezliczona ilość i wszystkie mówią o tym samym, o odnowie Izraela przez samego Boga!
Napiszę w wielkim skrócie zakładajac że znasz Pismo Swięte i podstawowe terminy używane przez Boga.
Zacznijmy od pojęcia Izrael.
Izrael oznacza mocny i to imię otrzymał Jakub po walce z Aniołem wraz z obietnicą że jego potomkowie będą liczni jak piasek morski.
Izrael jest duchowym imieniem ludu Bożego i są to ludzie wszystkich języków i ras!!!!
Izrael oznacza tych, którzy są świadkami Boskich Objawień.
Liczba Trzy!!!! Kluczowa liczba do zrozumienia wielu proroctw Biblii.
Trzy oznacza Boską liczbę i spełnienie historii zbawienia ludzkości. Trzy jest dniem zmartwychwstania na trzeci dzień!
Trzy jest oznaczeniem również Trzech Czasów w których Bóg objawił się człowiekowi w sposób osobisty w ściśle określonych warunkach i każde z tych objawień Boga zostało zapisane przez natchnionych pisarzy w Boskiej Księdze nazywanej przez nas Biblią składającą się z doskonałej liczby Trzy czyli Trzech Testamentów!
Jeżeli mamy odrobinę przenikliwości to z łatwością wyłapiemy zapowiedź ostatniego Boskiego Objawienia, które będzie powrotem Jezusa Chrystusa, Osobistym Przyjściem Ducha Prawdy i zbiegnie się z Sądem nad światem przez Boskie Słowo. a wszystko to jest objawianiem sie Boskiego Słowa, a tym samym Boskiego Ducha czyli jedynego Boga.

Słowo Boga najpierw mówiło przez Mojżesza i Proroków, potem przez Jezusa Chrystusa i na końcu przez Ducha Prawdy!

Zapowiedzi, zarówno Ducha Prawdy, Powrotu Jezusa na ziemię i przyjścia Boga, aby mieszkał pomiędzy nami na końcu Czasow (Apokalipsa, Ozeasz)) mówią o tym samym największym, wydarzeniu po Narodzeniu w Betlejem Jezusa Chrystusa Immanuela mówią o Trzecim Objawieniu Boga slużącemu naszemu zbawieniu!!! Z tym że ostateczne zamieszkanie Boga i Baranka posród ludzi nastąpi dopiero po oczyszczeniu ludzkosci Sądem i zrozumieniu przez wszystkich Boskiej Prawdy !
Tak więc powrót Chrystusa najpierw odbył się do małej liczby Jego uczniów i zaowocował Trzecim Testamentem i teraz odbywa się nieustannie wśród obłoków do tych, którzy wznoszą swoje dusze do Pana, aby być z nim na zawsze, do tych którzy otwierają drzwi serca i pozwalają się Mu w te obłoki porwać!!!

No i na końcu bardzo ważny Symbol obecności Boga, czyli miejsca z którego Bóg przemawia do człowieka jest Góra Synaj!
nawiasem mówiąc góra Synaj jest symbolem naszego Sumienia, gdyż stamtąd Bóg przemawia do każdego.ks Malachiasza3,5
"Wtedy przybędę do was na sąd i wystąpię jako świadek szybki przeciw uprawiającym czary, cudzołożnikom i krzywoprzysiężcom.."

Kim są ci cudzołożnicy,uprawiający czary? To wszyscy ci którzy pod rytuałami i ceremoniami chcą ukryć Prawdę o Żywym Bogu, który nigdy nie owija się w żadne tajemnice i nie chce przed nami niczego ukrywać, ani nie mieszka w żadnych przedmiotach uczynionych ludzką ręką. Oddawanie czci przedmiotom jest cudzołożeniem!
2Mojżeszowej 19,10.11: "I rzekł Pan do Mojżesza: Idź do ludu i nakaż im, by przygotowali się na święto dziś i jutro i wyprali swoje szaty, By byli gotowi na trzeci dzień, gdyż trzeciego dnia zstąpi Pan na oczach całego ludu na górę Synaj."

W Ewangelii św. Jana czytamy: Trzeciego dniaodbywało się wesele w Kanie Galilejskiej i była tam Matka Jezusa. Zaproszono na to wesele także Jezusa i Jego uczniów.........Każdy człowiek stawia najpierw dobre wino, a gdy się napiją, wówczas gorsze. Ty zachowałeś dobre wino aż do tej pory;.

Czym jest Wesele jak nie powrotem( doświadczaną przez człowieka obecnością) Chrystusa Pana Oblubieńca? Przypomnij sobie przypowieśc o Pannach mądrych i łupich i że zamknięto przed głupimi Pannami drzwi wesela
I owo Wesele odbywa się Trzeciego Dnia i wraz z powrotem Pana ludzkośc na koniec otrzymuje esencję Boskiej Prawdy będącej nalepszym winem zachowanym na koniec dla naszego zbawienia.

Otóż uleczę cię, trzeciego dnia wstąpisz do świątyni Pana (2 Krl. 20,5).

Świątynia Pana jest w naszym Duchu i jest odbudowywana w naszych sercach i Trzeciego Dnia wszyscy po kolei do niej będziemy wchodzili, aby każde oko ujrzało Boga w Niej


(Jl 3,1-5)
Wyleję Ducha mego na wszelkie ciało, a synowie wasi i córki wasze prorokować będą, starcy wasi będą śnili, a młodzieńcy wasi będą mieli widzenia. Nawet na niewolników i niewolnice wyleję Ducha mego w owych dniach. I uczynię znaki na niebie i na ziemi: krew i ogień, i słupy dymne. Słońce zmieni się w ciemność, a księżyc w krew, gdy przyjdzie dzień Pański, dzień wielki i straszny. Każdy jednak, który wezwie imienia Pańskiego, będzie zbawiony, bo na górze Syjon [i w Jeruzalem] będzie wybawienie, jak przepowiedział Pan, i wśród ocalałych będą ci, których wezwał Pan.

(J 7,37-39)
W ostatnim zaś, najbardziej uroczystym dniu Święta Namiotów, Jezus stojąc zawołał donośnym głosem: Jeśli ktoś jest spragniony, a wierzy we Mnie - niech przyjdzie do Mnie i pije! Jak rzekło Pismo: Strumienie wody żywej popłyną z jego wnętrza. A powiedział to o Duchu, którego mieli otrzymać wierzący w Niego; Duch bowiem jeszcze nie był dany, ponieważ Jezus nie został jeszcze uwielbiony.

Uwielbienie Jezusa odnosi się do Jego powrotu do Ojca a przecież powiedział ,że aby mógł przyjśc Duch Prawdy On musi najpierw odejść.
SW Paweł zaznacza że Dary Ducha jakie otrzymali w zesłaniu Ducha Świętego są początkiem Darów jakie otrzyma ludzkosc a nie osobistym Powrotem Pana czyli przyjściem Ducha Prawdy


Wracając do cytatu z Jana7,37,39 "W ostatnim zaś, najbardziej uroczystym dniu Święta Namiotów"

Cztery pierwsze święta (wiosenne) tj. Pascha, Święto Przaśników, Święto Pierwocin i Tygodni, czyli Piędziesiątnica dotyczą pierwszego przyjścia Jezusa.

Natomiast trzy jesienne święta tj. Święto Trąb, Dzień Przebłagania i Święto Namiotów dotyczą drugiego przyjścia Mesjasza, oraz wydarzeń, które będą z tym związane
Księga Zachariasza 14

1 Oto nadejdzie dla Pana dzień, kiedy twoje bogactwa rozdzielać będą u ciebie.


2 Wszystkie ludy zgromadzę do walki z Jerozolimą; miasto zostanie zdobyte, domy zrabowane, kobiety zhańbione; połowa miasta pójdzie na wygnanie, jednak Reszta mieszkańców nie ulegnie zagładzie.

3 Wtedy Pan wyruszy do boju i będzie walczył przeciw ludom, jak niegdyś walczył w dniu bitwy.

4 W owym dniu dotknie stopami Góry Oliwnej, która jest naprzeciw Jerozolimy od strony wschodniej , a Góra Oliwna rozstąpi się w połowie od wschodu ku zachodowi i powstanie wielka dolina. Połowa góry przesunie się na północ, a połowa na południe. (góra Oliwna związana jest z Jezusem)

5 I będziecie uciekać na dolinę wśród moich gór, bo dolina gór sięgać będzie aż po Asal [c]; a wy uciekać będziecie, jak uciekaliście w czasie trzęsienia ziemi za dni króla Judy, Ozjasza. Wtenczas nadciągnie Pan, mój Bóg, i z Nim wszyscy święci .
6 W owym dniu nie będzie światła ani zimna, ani mrozu7 Będzie to jeden jedyny dzień - Pan tylko wie o nim - nie będzie to dzień ani noc, wieczorną porą będzie jasno.

8 W owym dniu wypłyną z Jerozolimy strumienie wód, połowa z nich [popłynie] do morza wschodniego, a połowa do morza zachodniego. I w lecie, i w zimie tak będzie [e].

9 A Pan będzie królem nad całą ziemią. Wówczas Pan będzie jeden i jedno będzie Jego imię

10 Cały kraj zmieni się w równinę, od Geba aż po Rimmon na południe od Jerozolimy. Ona jednak będzie wzniesiona i zamieszkana na swoim miejscu: od Bramy Beniamina aż do miejsca dawnej bramy, do Bramy Narożnej, od wieży Chananela aż do tłoczni królewskich.

11 Będą w niej mieszkali, a klątwa już jej nie dosięgnie. Jerozolima żyć będzie bezpiecznie.12 A taką klęską porazi Pan wszystkie narody, które ruszyły do walki z Jerozolimą: rozpadnie się ich ciało, chociaż jeszcze trzymać się będą na nogach; oczy zaćmią się w oczodołach, a język zeschnie w ustach.13 W owym czasie za sprawą Pana ogarnie ich wielkie przerażenie, jeden drugiego uchwyci za bary i pięść podniesie jeden na drugiego.

14 Juda także będzie walczył w Jerozolimie, gdzie zebrane zostaną bogactwa wszystkich okolicznych ludów: złoto, srebro i ubrania ponad wszelką miarę [g].

15 Zagłada, podobna do tamtej plagi, wyniszczy konie, muły, wielbłądy, osły, i wszystkie zwierzęta, znajdujące się w tym obozie.16 Wszyscy ci, którzy ocaleją spośród wszystkich ludów, biorących udział w wyprawie na Jerozolimę, rokrocznie pielgrzymować będą, by oddać pokłon Królowi - Panu Zastępów - i obchodzić Święto Namiotów [.

17 A te z ludów ziemi, które nie pospieszą do Jerozolimy oddać pokłon Królowi - Panu Zastępów - będą pozbawione deszczu.
18 A jeśli lud Egiptu tam się nie wybierze i tam się nie pokaże, spadną na niego nieszczęścia, jakimi Pan doświadczy narody, które nie przyjdą na obchód Święta Namiotów.

19 Taka więc kara spotka Egipt i wszystkie narody, które nie pójdą na obchód Święta Namiotów.

20 Wówczas nawet na dzwoneczkach koni umieszczą napis: "Poświęcone Panu" [i], a kotły [zwyczajne] w domu Pańskim będą jak kropielnice przed ołtarzem.

21 Każdy kocioł w Jerozolimie i w Judzie będzie poświęcony Panu Zastępów. I będą przychodzić wszyscy, którzy mają składać ofiarę, będą brać je i w nich gotować. Nie będzie już w owym dniu przekupnia w domu Pana Zastępów.

Czy zrozumiałeś symbolikę tego fragmentu? Jest w nim mowa właśnie o święce Namiotów o ostatnim Święcie będącym ostatnim Boskim Objawieniem Jego Testamentem pozostawionym po odejściu Słowa w Trzecim Czasie!


ks Ozeasza 6,

Choźcie, powróćmy do Pana!
On nas zranił i On też uleczy,
On to nas pobił, On ranę związe
Po dwóch dniach przywróci nam życie
a dnia trzeciego nas udźwignie
i żyć będziemy w Jego obecności

Po dwóch dniach przywróci nam życie jest Drugim Testamentem-NT Drugim Czasem w którym otrzymaliśmy życie poprzez krew Chrystusa
Natomiast Trzeci przywróci ludziom Prawdę i otworzy oczy tak ,aby ją poznali i podźwignęli się z upadku. Inaczej mówiąc Jezus przyszedł na świat z powodu grzechu, lecz w Trzecim Dniu będącym Sądem ale i duchowym zmartwychwstaniem powróci dla zbawienia wielu.

13 Lecz gdy przyjdzie on Duch Prawdy, wprowadzi was we wszelką prawdę; bo nie sam od siebie mówić będzie, ale cokolwiek usłyszy, mówić będzie,
Tu Jezus zapowida formę w jakiej Duch Święty, Boskie Słowo będzie się objawiał , że będzie to przez ducha człowieka

List do HEbrajczyków
25 Strzeżcie się, abyście nie stawiali oporu Temu, który do was przemawia. Jeśli bowiem tamci nie uniknęli kary, ponieważ odwrócili się od Tego, który na ziemi mówił, o ileż bardziej my, jeśli odwrócimy się od Tego, który z nieba przemawia. 26 Głos Jego wstrząsnął wówczas ziemią, a teraz obiecuje mówiąc: Jeszcze raz wstrząsnę nie tylko ziemią, ale i niebem12. 27 Te zaś słowa jeszcze raz wskazują, że nastąpi zniszczenie tego, co zniszczalne, a więc tego, co zostało stworzone, aby pozostało to, co jest niewzruszone. 28 Dlatego też otrzymując niewzruszone królestwo, trwajmy w łasce, a przez nią służmy Bogu ze czcią i bojaźnią! 29 Bóg nasz bowiem jest ogniem pochłaniającym13.
Sąd Ostateczny będzie zniszczeniem złych wytworów rąk ludzkich wypieleniem chwastów z naszych religii wyznań i poglądów. Wszystko to co domieszaliśmy ludzkiego do wiary zostanie zniszczone w ogniu Sądu i mieczem Boskiego Słowa.


To tylko kilka cytatów ale gdyby poświęcić nieco więcej czasu i zagłębić się Biblię to wszystko nam mówi o Zbawczym Planie Boga i o Dniach Ostatnich które [b]choć będą ciemnością to zakończą się Świałem i obecnością Pana posród ludzi na ziemi,
Pozdrawiam

+
0
////////

Potem ujrzałem niebo otwarte: i oto - biały koń, a Ten, co na nim siedzi, zwany Wiernym i Prawdziwym, oto ze sprawiedliwością sądzi i walczy. Oczy Jego jak płomień ognia, a wiele diademów na Jego głowie. Ma wypisane imię, którego nikt nie zna prócz Niego. Odziany jest w szatę we krwi skąpaną, a imię Jego nazwano: Słowo Boga

Popatrz: Nikt nie znał imienia Jezusa, pod którym powrócił, aby sądzić świat i nie oczekiwał Go jako Ducha Prawdy
Nowym Imieniem Chrystusa Słowa Boga jest Duch Prawdy, a z kolei Duch Prawdy będąc Słowem Boga czyli Chrystusem jest wciąż tym samym Boskim Duchem będącym Ojcem całego Stworzenia. Prorocy zapowiadali przecież że na końcu wszyscy zobaczą że Bóg jest tylko jeden i że ma jedno Imię
//////////

/ślepyוְעִוֵּר-
וְעָרוֹםnadzy
,/-na-maść-לִמְשֹׁחַ
Jahszua / יֵשׁוּעַ
Mesjasz- -הַמָּשִׁיחַ

Orsa!
Czy nie uwazasz że słowa nabądź u Mnie maści, abyś przejrzał, oznaczają nabądź u Mnie namaszczenia w domyśle Duchem Świętym? Przecież nie przypadkowo te słowa mają ten sam rdzeń "maść" i Mesjasz-Namaszczony! A ponieważ owa maść jest do nabycia, więc czy nie jest logiczne, że chodzi o Naukę Ducha Świętego
/////////

List do Kościoła w Laodycei

14 Aniołowi Kościoła w Laodycei napisz: To mówi Amen, Świadek wierny i prawdomówny, Początek stworzenia Bożego:
Ap 1,5+; 2Kor 1,20; J 1,3

15 Znam twoje czyny, że ani zimny, ani gorący nie jesteś. Obyś był zimny albo gorący!

16 A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, chcę cię wyrzucić z mych ust.

17 Ty bowiem mówisz: Jestem bogaty, i wzbogaciłem się, i niczego mi nie potrzeba, a nie wiesz, że to ty jesteś nieszczęsny i godzien litości, i biedny i ślepy, i nagi

I tu jest niejako polecenie - Nabądź
18 Radzę ci kupić u mnie złota w ogniu oczyszczonego, abyś się wzbogacił, i białe szaty, abyś się oblókł, a nie ujawniła się haniebna twa nagość, i balsamu do namaszczenia twych oczu, byś widział.
Iz 55,1

19 Ja wszystkich, których kocham, karcę i ćwiczę. Bądź więc gorliwy i nawróć się!
><.,
Zbór Laodycei jest przekonany ,że JUZ jest bogaty i NICZEGO więcej nie potrzebuje ,wystarcza mu to co ma .Moze to Zbór charyzmatyczny ,ma Dary Ducha ,ale nie ma Ducha nie widzi swojej nag
ści
przypomina to Panne głupia ,która wiele robiła i była w nieustannym działaniu
ale nie miała Oliwy.

Jahszua Mesjasz- Mszch to Namaszczony z tym ze tu jest też TYM który Namaszcza .
Bóg GO NAMAśCIł - ale kiedy ?czym? ,gdzie ?

http://www.forumowisko.pl/topic/68657-k ... -mesjaszu/

_________________
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 9 września 2013, o 11:25 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strona główna forum » ARCHIWUM -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL