Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » ARCHIWUM -
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Początek światowej religii? wwwproroctwa
 Post Napisane: 2 września 2016, o 09:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 13334
Początek światowej religii?
Czy coś znacznie gorszego?


We wrześniu - 4-23, 2016 odbędzie się spotkanie ekumeniczne trzech największych monoteistycznych religii na świecie, Chrześcijaństwa, Judaizmu i Islamu.

Najdziwniejsze jest to, że w tym samym czasie w Nowym Jorku zostanie wzniesiony Łuk Triumfalny - około września 11-26, 2016. Dla mniej wtajemniczonych - jest to znany nam z angielskiego łuk Baala, o którym więcej informacji można znaleźć w starszym artykule - Łuk Baala. Łuk Baala został umieszczony w Londynie zgodnie z planem, 19 Kwietnia 2016.

Dla niewtajemniczonych - na początku roku 2016 roznosiła się wieść o masowej akcji instalowania łuków Baala w większości największych miast na świecie. Najwyraźniej poważnie zaniepokojone kręgi Chrześcijan spowodowały zmiany tych szatańskich planów i do tej pory zainstalowano taki łuk w Londynie a w chwili obecnej jest poważny plan zainstalowania takiego łuku w Nowym Jorku 11 Września, czyli 9/11.


Przypadek?
Oczywiście nie nazywa się go łukiem Baala ale łukiem tryumfalnym.

Tryumfem... czego?
Cóż wydarzyło się w Palmyrze tysiące lat temu, że władze... szatańskie wydają spore pieniądze na wstawienie bezwartościowego łuku w Nowym Jorku?
Czyż Ameryka nie potrzebuje funduszy na naprawę gospodarki?


We wrześniu 4-23, 2016 odbędzie się wielkie wydarzenie w Starym Mieście w Jerozolimie. (Syjon!?)


Wezmą w nim udział aktorzy, artyści, muzycy i osobistości mas mediów z całego świata. Oznacza to zjazd i wydarzenie z udziałem czołowych i znanych satanistów na całym świecie.

W związku z tym nasuwa się wielce niepokojące pytanie.

Cóż okropnego ci sataniści z papieżem włącznie dla nas planują!?

Znając charakter tych ludzi nie mam najmniejszych wątpliwości co do drastycznie złych zamiarów. Nie wiemy jednak co jest ich celem tym razem!
Samo określenie - konsekracja - oznacza jakieś niezwykłe oraz święte oświadczenie, jak oświadczenie nowej ery, ogłoszenie czegoś lub... kogoś... świętym, czy coś w tym stylu. Oznacza to, że trzy główne religie wraz z satanistami ogłoszą owo wydarzenie świętym!

Przywódcy katolicyzmu, muzułmanów i społeczności żydowskich zbiorą się w największym i najdłuższym wydarzeniu ekumenicznym w historii świata, w samym starym mieście w Jerozolimie.

Pierwsza część połączy trzy monoteistyczne religie pod jednym dachem w domu modlitwy dla wszystkich wierzących.
Jedna część wydarzenia nastąpi w okresie od września 5-11 i zgromadzi Żydów, Muzułmanów, i Chrześcijan ramach "pasji" do Jerozolimy, w której będą one współistnieć tymczasowo pod skrzydłami Wszechmocnego".

Druga część odbędzie się od 12 do 23 września.

Przewodnicy tego wydarzenia, zwanego Mekudeshet, wykona 11-dniowe poświęcenie. Mekudeshet oznacza dokonanie konsekracji małżeństwa w języku judeo-aramejskim.

To nie jest dobry plan i może sygnalizować początek religii NWO, nad którą papież Franciszek został pracuje tak ciężko, aby to w końcu osiągnąć w 2016 roku.
Watykan jest jednym z głównych propagatorów ruchu ekumenicznego na całym świecie oraz w Izraelu.


W ciągu ostatnich trzech lat, Franciszek pracował niestrudzenie ku nowej religii świata, w którym wszystkie nominały są złączone w jedno.

Papież Franciszek jest osobą, która otwarcie otwarcie potępiła ewangeliczne chrześcijaństwo oraz wiarę, że ​​trzeba mieć osobistą relację z Jezusem. Francis utożsamia rozprzestrzenianie Ewangelii przez ewangeliczne chrześcijaństwo z dżihadyzmem i określił on osobiste kontakty z Jezusem jako niebezpieczne.

Zakres zasięgu pracy Franciszka budzi zawroty głowy.

W lutym Francis odbył nadzwyczajne posiedzenie z patriarchą Cyrylem Rosji po raz pierwszy od schizmy z roku 1054. Francis dotarł także do patriarchy Batholomewa Turcji, i w spotkaniu tym obaj przywódcy wyrazili poparcie dla migrantów i wezwał on do większej liczby imigrantów do Europy.

W maju, Franciszek spotkał się z Al-Azhar w Egipcie, który jest szefem sunnickiego islamu.

W styczniu 2016 roku papież odwiedził główną synagogę w Rzymie, a w czerwcu tego roku dotarł do Ormian.

W lipcu, Francis był siłą napędową ceremonii w USA Together (Razem), gdzie zorganizowano chrześcijan przed obeliskiem 6.660 fallusa Ozyrysa w Waszyngtonie z nabożeństwem włącznie.

Proszę zobaczyć ową ceremonię, poważnie zwiedzionych Chrześcijan oraz... zakończenie tego szatańskiego rytuału przez samego Boga (moje przypuszczenie!) za pomocą burzy z piorunami.
[EN]
Warto to obejrzeć na własne oczy - język tutaj wiele nie znaczy jeżeli już wiemy o co w tym wszystkim chodzi!

Jednym z głównych symboli jest Uroboros - wąż jedzący swój własny ogon. Najwcześniejszym legenda Uroborosa jest związana z Ozyrysem i jego synem Ra.
Uroboros
Obrazek jest to szczególny okultystyczny symbol oznaczający koniec pewnej ery lub koniec czasów.
https://www.google.com.au/search?q=ouro ... 87&bih=830

Owo amerykańskie Together posiadało takie logo.
Litera - O.

Najciekawsze jest to, że nie widać ani jednej nowoczesnej formy tego znaku, który występuje raczej często a my nic na ten temat nie wiemy!

Oto dwie formy tego znaku, dziwnym trafem pomijane przez Google.
Obrazek.Obrazek

Uroboros reprezentuje powrót Ozyrysa, aby zamieszkał w swej ziemskiej świątyni!

Mamy więc niezbite dowody na satanizm większości uczestników tej i wielu z nas z wielkim niepokojem może zapytać - co oni dla nas przygotowują? Oczywiście nic dobrego.

Czy chodzi o ujawnienie doktryny Lucyfera według planu III wojen światowych?

Kod:
Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.


Jest to do pewnego stopnia możliwe.
Jest także możliwe ujawnienie UFO jako naszych zbawicieli albo ujawnienie szatana i zrzuconych z nieba upadłych aniołów.

Moim zdaniem ujawnienie UFO czy potwierdzenie kontaktu z UFO czy cokolwiek w tym rodzaju jest najbardziej możliwą opcją.
Na ujawnienie doktryny Lucyfera jest raczej za wcześnie i najpierw powinni pojawić się goście z 'kosmosu' lub upadłe anioły, a dopiero po ich ujawnieniu byłoby możliwe ujawnienie owej doktryny Lucyfera.

Oczywiście są to spekulacje.
Czas pokaże, co nam ów wyjątkowo nieprzyjemny papież, odpowiedzialny za wiele zbrodni szykuje.
A obiecał nam w zeszłym roku, ze to były ostatnie święta Bożego Narodzenia i najprawdopodobniej ani papież, ani królowa Elżbieta w tej kwestii nie żartowali.

_________________
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 2 września 2016, o 09:26 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Początek światowej religii? wwwproroctwa
 Post Napisane: 2 września 2016, o 09:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 13334
wstawiłam ten art bo mamy juz wrzesien i dobrze wiedziec co wróg Jeszua Mesjasza
knuje w swoich
namiotach .

powyzsze na podstawie tego
Dom dla wszystkich wierzących", aby otworzyć w Jerozolimie
Read more at http://www.breakingisraelnews.com/73887 ... TO8QEoW.99

“Through wisdom is a house builded; and by understanding it is established.” Proverbs 24:3 (The Israel Bible™)
Dzięki mądrości jest dom zbudowany; i zrozumienia zostanie ustalone ". Przysłów 24: 3 (Izrael Bible ™)
Read more at http://www.breakingisraelnews.com/73887 ... BvzEjXS.99

Obrazek
Amen – A House of Prayer For All Believers” will open in September in Jerusalem. (Screenshot: Mekudeshet)
Read more at http://www.breakingisraelnews.com/73887 ... BvzEjXS.99
http://www.breakingisraelnews.com/73887 ... gWfARSw.97

...
Nowa międzywyznaniowy i duchowe zgromadzenie chrześcijan, żydów i muzułmanów odbędzie się w Jerozolimie we wrześniu tego roku.

"Amen-domem modlitwy dla wszystkich wierzących", część 2016 Mekudeshet Festival od września 4-23, to inicjatywa stworzona przez Jerozolimie Sezonu Kultury corocznego festiwalu w Jerozolimie, aby zgromadzić na świecie trzy główne religie " którzy podzielają wiarę w jednego Boga i bezgraniczną miłość do Jerozolimy, do dialogu, studia, śpiewać i modlić się razem w jednym domu tymczasowym czczenia ", powiedział w komunikacie prasowym.

Oczekuje się, że artyści, aktorzy, muzycy i liczby mediów z całego świata do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

"Będziemy uczyć, twierdzą - tak, to jest również mile widziane - i modlić się - razem i spokoju. Przekonamy się, czy jest możliwe, mimo wszelkich trudności i cielesnych ziemskich przeszkód, aby stworzyć nową rzeczywistość ", powiedział dyrektor artystyczny Mekudeshet Itay Mautner.

Przez miesiąc, przedstawiciele wszystkich trzech religii będzie oferować szereg dyskusji na Jerusalem Music Center, z opcjami do modlitwy trzy razy dziennie w języku arabskim, hebrajskim i koptyjski.

"To jest niczym cud, że między czterema ścianami, będziemy zainaugurować tymczasowy dom dla trzech religii , które dzielą Jeruzalem oraz dla wszystkich tych, którzy chcą mieszkać pod skrzydłami Wszechmocnego", powiedział Mautner.

Łamanie Izrael Aktualności oferuje wiadomości z Izraela z żydowskiej perspektywy prawosławnej zarówno czytelników żydowskich i chrześcijańskich. Zachęcamy otwartego dialogu i zapraszamy szacunku pytania. Jednakże, ponieważ jesteśmy strona żydowska prawosławny, nasza treść ma na celu skupić się na nasze wspólne dziedzictwo Biblii hebrajskiej, a nie Pismo chrześcijaninem. Prosimy naszych czytelników do następujących wskazówek, gdy komentując na naszej stronie:
• Komentarze muszą być taktowny i nie obraźliwe.
• Komentarze nie nawracać w jakikolwiek sposób.
• Komentarze powinny skupić się na Biblii hebrajskiej i nie odnoszą się do Biblii chrześcijańskiej.
Wszelkie komentarze, które nie są zgodne z tymi wytycznymi mogą zostać usunięte z serwisu. Powtarzające się naruszenia wytycznych może skutkować użytkowników jest zakazane od komentowania.
Read more at http://www.breakingisraelnews.com/73887 ... TO8QEoW.99


Read more at http://www.breakingisraelnews.com/73887 ... TO8QEoW.99

_________________
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 2 września 2016, o 09:29 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strona główna forum » ARCHIWUM -


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL