Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » RODZICE -DZIECI
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: GENDER -- Niemieccy indoktrynacja dzieci
 Post Napisane: 27 listopada 2013, o 13:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15990
Niemieccy rodzice uciekają przed indoktrynacją dzieci
Obrazek
15 listopada w Niemczech doszło do kolejnego aresztowania rodziców nauczających swoje dzieci w domu. Dlaczego państwu zależy tak bardzo na przymusowej seksualizacji dzieci? – pyta Gabriele Eckermann, adwokat i przewodnicząca niemieckiego związku „Lekcje w domu”.„Jakim prawem państwo wprowadza obowiązek uczestniczenia w lekcjach z edukacji seksualnej wbrew woli wielu rodziców, a nawet uczniów (…) I jakim prawem karze rodziców, którzy ośmielą się zaprotestować przeciwko seksualizacji swoich dzieci?” – pyta Gabriele Eckermann w rozmowie z „katholisches.info”. Przeforsowanie edukacji seksualnej wskazuje, że państwu wcale nie chodzi o dobro dziecka, ale o reedukację, zmianę hierarchii wartości całego społeczeństwa, o pozbawienie młodego pokolenia poczucia intymności, czystości.

Początków tej „swoistej dyktatury seksu”, jak twierdzi Eckermann, należy szukać już pod koniec lat 60-tych. Wprowadzenie obligatoryjnych zajęć z „edukacji” seksualnej to tylko jedno z narzędzi, które służy do kontynuacji idei zapoczątkowanej przez rewolucję seksualną.Już w 1969 roku zwolennikami wprowadzenia obowiązkowej „edukacji” seksualnej w Niemczech byli socjaliści i liberalna FDP. W tym samym roku, jak chcieli tego ideolodzy obyczajowej rewolty, „seks przestał być tematem tabu, a korzystanie z uciech cielesnych miało stać się źródłem szczęścia”. Jakakolwiek krytyka tych prądów kulturowych napotykała na wrogość – podkreślają to Christa Meves i Thomas Schirrmacher, autorzy książki „Wyprzedana godność?” („Ausverkaufte Würde?“).Próba pozbawienia młodego pokolenia wszelkiego poczucia intymności i czystości płciowej przynosi swoje skutki. Jak twierdzi Eckermann, dobitnie pokazują to niemieckie pomysły liberalizacji prawa dot. pedofilii w latach 80-tych. Takie zmiany prawne promowali politycy Zielonych, ale również Niemieccy Młodzi Demokraci (Deutsche Jungdemokraten) – młodzieżówka FDP. W latach 80-tych pod hasłem „przeciwko dyskryminacji seksualnych autsajderów” wielu polityków Zielonych popierało legalizację kontaktów seksualnych z dziećmi.W następstwie „rewolucji seksualnej” z lat 60-tych wprowadzonych zostało w Niemczech także wiele zmian prawnych. Liberalizacja prawa aborcyjnego (1967), częściowe (1969) a następnie całkowite (1994) zniesienie karalności homoseksualizmu, legalizacja pornografii (1973), promocja ideologii gender (od 1994 r.) a wraz z nią „prawa do aborcji”, seksualizacja dzieci i młodzieży, instytucjonalizacja związków homoseksualnych (2001) – to, jak podkreśla Eckermann, najważniejsze ze skutków, które dziś obserwujemy.Do roku 1974 zgodnie z niemiecką konstytucją „opieka nad dziećmi i ich wychowanie były naturalnym prawem rodziców i na nich przede wszystkim spoczywającym obowiązkiem”. Po 1974 roku wprowadzono zmiany w konstytucji, uzupełniając ten zapis stwierdzeniem, iż „nad działaniami rodziców czuwa wspólnota państwowa”. – Społeczeństwo stało się tym samym niejako instytucją wychowawczą, która pozbawia rodziców naturalnego prawa do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami (..) Czego przykładem są kary nakładane na rodziców za uczenie swoich dzieci w domu – tłumaczy Gabriele Eckermann.

Rewolucja seksualna wykształciła sobie odpowiednie zaplecze instytucjonalne.
Federalna Centrala Uświadamiana Zdrowotnego (Bundeszentrale für gesundheitliche Aufklärung – BzgA) jest dziś zasadniczym dostawcą materiałów szkolnych w zakresie edukacji seksualnej. BzgA wydaje w milionowych nakładach bezpłatne broszury przeznaczone dla niemieckich dzieci i młodzieży, współpracując oczywiście z aborcyjną organizacją „Pro Familia”. Tą samą, która w latach 80-tych promowała legalizację kontaktów seksualnych z dziećmi.


Jedną z najbardziej znanych broszur wydanych w roku 2009 jest „ABC małego ciała“ („Das kleine Körper ABC“). To kieszonkowe wydanie książki do edukacji seksualnej ma stanowić „seksualny leksykon dla dziewczynek i chłopców”. „Treść broszury przekracza wszelkie granice przyzwoitości” – zauważają redaktorzy serwisu katholisches.info.To powody dla których wielu niemieckich rodziców szuka alternatywnych rozwiązań – tłumaczy Eckermann. Chcą najzwyczajniej zadbać o rozwój i edukację dziecka zgodną z wyznawanymi zasadami moralnymi i religijnymi. Nie jest to proste, bowiem niemieckie państwa nakłada obowiązek szkolny, tym samym nauczanie dzieci w domu do dziś pozostaje czynem karalnym. Wszelkie próby podejmowane przez rodziców w celu zwolnienia ich dzieci z obowiązkowych zajęć z „edukacji” seksualnej kończą się fiaskiem. Odrzucane są nawet te pozwy, które uzasadniane są wiarą i przekonaniami moralnymi. Jak widać, poszanowanie praw sumienia obywateli nie jest dla niemieckiego państwa ważne.


Z badań prowadzonych przez socjologa Thomasa Spieglera wynika, że jeszcze w roku 2003 około 500 niemieckich dzieci było uczonych przez swoich rodziców.
Obecnie liczba ta sięga od 600 do 1000 osób objętych obowiązkiem szkolnym.
Jak zauważa Eckermann, „niedopuszczalnym jest, aby rodzice, którzy nie posyłają dzieci na lekcje edukacji seksualnej – wedle własnego przekonania – byli karani grzywną, a co gorsza, pozbawiani praw do opieki nad dzieckiem, a już w najgorszym przypadku, wolności”. Przed dwoma miesiącami władze w Hesji za podjęcie edukacji domowej pozbawiły już rodziców praw do opieki nad własnymi dziećmi.


Źródło: katholisches.info

klaud

Read more: http://www.pch24.pl/niemieccy-rodzice-u ... z2lqtJ79ka
http://www.pch24.pl/niemieccy-rodzice-u ... z2lk73XqTJ

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 27 listopada 2013, o 13:27 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Szwecja wrze: Pedofil będzie mógł adoptować 10-latka
 Post Napisane: 1 grudnia 2013, o 19:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15990
Szwecja wrze: Pedofil będzie mógł adoptować 10-latka

Obrazek
Szwedzki sąd dał zielone światło dla adopcji mężczyźnie, który został wcześniej skazany za pedofilię. Jak zaznaczono w uzasadnieniu, według sądu nie ma obawy, że mężczyzna może znów dopuścić się molestowania.

Potencjalny przyszły ojciec chłopca był w latach 60. skazany za blisko 90 przestępstw, głównie oszustw. Jednak lokalna gazeta Helsingborgs Dagblad podała, że Szwed był również skazany w 2004 roku za molestowanie 5-letniej córki swoich sąsiadów. Był też podejrzewany o zgwałcenie nastolatki.

Według szwedzkiego sądu, mężczyzna będzie mógł teraz adoptować dzieci. Decyzję ogłoszono po analizie opinii wydanych przez komitet do spraw socjalnych, który orzekł, że ryzyko recydywy w jego przypadku jest niskie. Za przyznaniem mężczyźnie prawa do adopcji głosowała większość członków komisji; jedna osoba była przeciw.

Gazeta napisała jednak, że cywilni członkowie komisji, którzy wydali taką decyzję, nie mieli dostępu do dokumentów w sprawie zarzutów seksualnych, które ciążą na mężczyźnie.

Helsingborgs Dagblad zwróciła także uwagę, że nie ma oficjalnych dokumentów wyjaśniających, na jakiej podstawie wydano decyzję, że mężczyzna nie popełni drugi raz takiego czynu.
Mężczyzna chce adoptować swojego 10-letniego pasierba.
Matka chłopca zmarła z powodu ciężkiej choroby.
W momencie składania przez mężczyznę podania o adopcję dziecka, wyraziła jednak zgodę na przysposobienie 10-latka.
Zgodę na adopcję wydał również biologiczny ojciec dziecka.
Artykuł pochodzi z kategorii: Świat
Przejdź na początek artykułu

Anna Baranowska-Ślusarek


x
Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-sz ... gn=firefox

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Świat stacza się w piekło.
 Post Napisane: 2 grudnia 2013, o 09:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15990
Świat stacza się w piekło.
W USA pedofilia została uznana za orientację seksualną
.Obrazek
http://external.ak.fbcdn.net/safe_image ... =1&upscale

Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne w opisie diagnostycznym i statystycznym zaburzeń umysłowych (DSMS) opisało pedofilię jako orientację seksualną.
Kierownictwo proponuje standaryzację kryteriów na podstawie, których będą stawiane diagnozy z niezbędnymi wyjaśnieniami do nich.
Oprócz wykorzystywania w praktyce psychiatrycznej, badaniach i przemyśle farmaceutycznym ona wywiera wpływ także na praktykę prawną i sądową.
Amerykańscy psychiatrzy uważają, że pedofile mogą dokonywać aktów seksualnych z dziećmi za ich zgodą.

A teraz przypomnijmy jak na Zachodzie sodomici zostali uprzywilejowaną klasą.
Teraz w USA przeciwko pedofilom nie będzie można powiedzieć ani słowa.
Będą oni chronieni zakazem dyskryminacji ze względu na orientację seksualną.


W Holandii jeden z założycieli partii pedofilów powiedział:
„My udowodnimy społeczeństwu, że seks nie zna wieku.
My LEGALNĄ drogą osiągniemy to, że akty seksualne będą mogły być dokonywane z dziećmi w różnym wieku, nawet z noworodkami.

Obalimy wszystkie tabu i zakazy!
Na początku szok, skandal, wszyscy w przerażeniu.
A za pół roku to już nie będzie skandal.

Przypomnijmy jak zaczynał się ruch gejowski.
50 lat temu gejów wyganiano z pracy za orientację seksualną.
A teraz społeczeństwo karze tych, którzy stają im na drodze.
Małżeństwa seksualne i adopcja dzieci to tylko początek.
Pedofile uratują ten świat, który jest chory na niezaspokojenie seksualne.
Niech za 10 lat, 20 lat, ale zwycięstwo będzie nasze!”.


Jak widzimy zachodnie społeczeństwo siedmiomilowymi krokami zmierza do PIEKŁA

Za: http://3rm.info/41291-mir-katitsya-v-ad ... aciey.html

Data publikacji: 22.11.2013

Przekład: RX
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/swiat ... lo-2013-11

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Niemieccy rodzice uciekają przed indoktrynacją dzieci
 Post Napisane: 2 grudnia 2013, o 17:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15990
Dzieci w traumie po lekcjach z seksu i orgazmu!
Obrazek

W niemieckim mieście Borken, szóstoklasiści wzięli udział w obowiązkowych tzw. lekcjach seksu. Dzieci musiały zostać poddane hospitalizacji.

Podczas lekcji, dzieci wzięły udział w zadaniu schematycznego rozcięcia modelu organu płciowego. Jeden z uczniów wtedy stracił przytomność.
Przerażona nauczycielka wezwała pogotowie.
Ponadto dziesięcioro dzieci musiało zostać poddanych hospitalizacji bezpośrednio po lekcji.
I choć dyrektorka szkoły uznała to wydarzenie za okropne i niedopuszczalne to prowadząca lekcję oświadczyła, że była to naturalna reakcja, którą da się wyjaśnić.

Rodzice dzieci są oburzeni wychowaniem seksualnym i promowaniem na nich pornografii. Dziewięciolatki z innej szkoły w Kolonii również miały mieć nie tylko zadania domowe z seksu, ale również… egzamin z orgazmu.

W Niemczech edukacja seksualna obowiązuje od 1998 roku.
W Polsce partia Ruch Palikota chce również wprowadzić pozostawiający ślad na psychice dziecka, aktualnie nielegalny przedmiot szkolny.

źródło: file-rf.ru, atonom
http://wmeritum.pl/dzieci-w-traumie-po- ... i-orgazmu/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Świat stacza się w piekło.
 Post Napisane: 2 grudnia 2013, o 17:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15990
Sprzeciw wobec gender oznacza wyrzucenie z przedszkola!


Trójka czterolatków została wyrzucona z przedszkola w Rybniku, gdyż ich rodzice nie zgodzili się na zajęcia z „edukacji seksualnej”.
Jak widać za brak zgody na deprawacje seksualną dzieci karą jest wydalenie z przedszkola.

Ojciec jednego z przedszkolaków zaniepokoił się, kiedy jego dziecko namawiało go do chodzenia w sukience: Obrazek
Tatusiu ty też możesz chodzić w sukienkach!


Rodzice natychmiast skontaktowali się z dyrekcją przedszkola, sprzeciwiając się by ich dzieci brały udział w dofinansowywanych przez Unię Europejską zajęciach z „równości kobiet i mężyczn”.
We wniosku poproszono o przepisanie dzieci do innej grupy przedszkolnej.

Dyrekcja zrozumiała to pismo jako wypowiedzenie umowy z przedszkolem. Dzieci straciły miejsce w przedszkolu i wciągu trzech miesięcy muszą przestać do niego uczęszczać. Następnie dyrekcja ogłosiła, że na zajęciach z gender są trzy wolne miejsce.
Wiceprezydent Rybnika Joanna Kryszczyszyn twierdzi, że lewicowa indoktrynacja:
http://popieranie.pl/27112013,sprzeciw- ... zkola.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Świat stacza się w piekło. Powiedzmy „stop” gender!
 Post Napisane: 6 grudnia 2013, o 10:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15990
Powiedzmy „stop” gender!

Obrazek

Nie pozwolimy niszczyć nasze rodziny, nie zgadzamy się na rabowanie naszym dzieciom ich dzieciństwa - mówi portalowi wSumie.pl niemiecka socjolog i pisarka Gabriele Kuby.

wSumie.pl: W naszym kraju zaostrza się dyskusja wokół ideologii gender. Polacy zaczęli dostrzegać, że wdziera się ona do szkół i przedszkoli, że zagraża ich rodzinom. Jest się czego obawiać?

Gabriele Kuby: Większość ludzi nie wie, co tak naprawdę oznacza „gender”, ponieważ genderyzm jest nową ideologią. Początkowo słowo „gender” było wyłącznie gramatycznym pojęciem służącym rozróżnianiu rodzaju poszczególnych wyrazów. Obecne znacznie tego słowa zostało wprowadzone na zorganizowanej przez ONZ Światowej Konferencji Kobiet, która odbyła się w 1995 r. w Pekinie. Podczas tej konferencji słowo „seks” oznaczające płeć zostało zastąpione słowem „gender”. Dla radykalnych feministek, które przewodniczyły konferencji, wprowadzenie tego nowego pojęcia było niesłychanie ważne.

Dlaczego tak bardzo im na tym zależało?


Po pierwsze chciały w ten sposób wprowadzić w życie „gender mainstreaming” - strategię, która ma za zadanie przekonywanie społeczeństw, że potrzebujemy coraz więcej równości między mężczyznami i kobietami.
I nie chodzi tutaj tylko o równouprawnienie, ale o tzw. zasadniczą równość, opierającą się na proporcji 50 proc. mężczyzn i 50 proc. kobiet.
W praktyce oznacza to zniesienie struktury społecznej jaką jest rodzina, w której takie proporcje są niemożliwe, ponieważ kobiety mogą rodzić dzieci a mężczyźni nie, kobiety mogą karmić piersią, a mężczyzni nie.
Istnieją nienaruszalne różnice między mężczyzną i kobietą, między ojcem i matką.
Obecnie mamy do czynienia z atakiem na ten podział ról.
Sugeruje się, że kobieta tylko wtedy jest coś warta, gdy pracuje zawodowo.
Dąży się do jak najszybszego oddzielenia jej od dziecka i zmusza do jak najwcześniejszego przekazania dziecka pod opiekę instytucji państwowych.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Świat stacza się w piekło.
 Post Napisane: 6 grudnia 2013, o 10:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15990
Dlaczego gender mainstreaming tak bardzo promuje zachowania homoseksualne?

Deregulacja norm seksualnych to kolejny ważny cel ideologii gender. Wierność mężczyzny i kobiety stanowi fundament rodziny. Rezygnacja z seksualnej wierności małżonków oznacza rozpad rodziny. Ideolodzy gender twierdzą, że każdy rodzaj aktywności seksualnej powinien być oceniany jednakowo, ponieważ ma taką samą wartość: hetero-, homo-, bi-, trans-, interseksualność oraz queer. Wszystko to jest tak samo dobre, a ten, kto ma coś przeciwko, natychmiast zostaje oskarżony o dyskryminację.

Papież Benedykt XVI nazwał to zjawisko rewolucją antropologiczną. Na czym ona polega?


Jeśli zniesiemy różnice miedzy mężczyzną i kobietą, na których opiera się życie całej ludzkości, jeśli każdą formę seksualności uzna się za dobrą, wtedy przestanie istnieć małżeństwo. Bo małżeństwo polega na tym, że mężczyzna i kobieta różnią się od siebie, że się łączą, uzupełniają i w czasie aktu seksualnego przekazują życie swoim dzieciom. Jeśli zakwestionuje się różnice miedzy mężczyznami i kobietami, jeśli przyjmie się, że w każdej chwili można zmienić swoją płeć i każdy rodzaj aktywności seksualnej jest dobry, to wtedy mamy do czynienia z brutalnym atakiem na fundament rodziny.

Ale przecież nie jest łatwo zmienić ludzkie wyobrażenia na temat płci i rodziny. Jak próbuje się to dziś robić?

Atak prowadzony jest na dwóch płaszczyznach.
Pierwsza to zmiana społeczeństwa za pomocą „miękkich” środków.
Te środki są dziś świetnie wykształcone. Decydującą rolę odgrywają tutaj media, celebryci, znani ludzie, pojedyncze wydarzenia, które dają światu pretekst do oburzenia się np. na brak tolerancji, i całe mnóstwo innych środków pozwalających na zmianę społeczeństwa krok po kroku.
Służą temu również zgodne z prawem narzędzia, jakie daje się do ręki mniejszościom seksualnym.
Mówi się im: dostaniecie pieniądze, know-how, wsparcie prawne i bierzecie się do roboty, niezależnie od tego, w jakim społeczeństwie żyjecie - chrześcijańskim, muzułmańskim, demokratycznym czy socjalistycznym. Tak to właśnie działa.

Swego czasu można było przeczytać o niemieckich rodzicach, którzy za odmowę posłania swoich dzieci na lekcje wychowania seksualnego poszli do więzienia. Na jakim etapie znajduje się obecnie rewolucja seksualna w pani kraju?

W Niemczech zrobiono właśnie kolejny krok.
W Badenii Wirtembergii od niedawna rządzi koalicja SPD i Zielonych.
Politycy tych dwóch partii postanowili rozpocząć w całym landzie kampanię, która ma na celu zmianę nastawienia mieszkańców do homoseksualistów, biseksualistów i transseksualistów.
Kampania ta będzie prowadzona wszędzie - w przedszkolach, szkołach, urzędach po to, aby walczyć z homofobią i transfobią. Jeśli ktoś będzie miał odmienne zdanie, to musi się liczyć z tym, że zostanie ukarany. Pozwoli na to tzw. ustawa antydyskryminacyjna. I to jest właśnie ta druga płaszczyzna - prawna.
To tzw. twarde środki służące zmienianiu społeczeństwa, a więc przepisy służące zwalczaniu homofobii, mowy nienawiści i dyskryminacji. My, którzy reprezentujemy wartości umożliwiające funkcjonowanie rodziny, musimy się liczyć z tym, że przybywa przepisów, które mówią: jeśli twierdzicie, że małżeństwo bazuje na heteroseksualności i dzieci powinny być wychowywane do heteroseksualności, bo tylko wtedy będą normalne, to dyskryminujecie innych i możecie zostać ukarani.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Świat stacza się w piekło.
 Post Napisane: 6 grudnia 2013, o 10:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15990
Czym może skutkować seksualizacja małych dzieci?

Istnieje dokument WHO i niemieckiej Federalnej Centrali Edukacji Zdrowotnej, która jest państwową instytucją odpowiedzialną za edukację seksualną. Te dwie organizacje sformułowały standardy wychowania seksualnego. Treść dokumentu jest szokująca. Zakłada on bowiem, że już niemowlęta powinno się uczyć masturbacji, w wieku od 4 do 6 lat dzieci powinny być edukowane w zakresie homoseksualizmu, przed 9 rokiem życia powinny posiąść wiedzę na temat środków antykoncepcyjnych, aby były przygotowywane na pierwszy raz.
To program, który niszczy u dziecka poczucie wstydu, który niszczy dzieciństwo, ponieważ wiek dziecięcy jest przestrzenią wolną od seksualności. Dzieci są ciekawe, pociąga je to, co jeszcze nieodkryte, ale ich świat ma być światem zabaw, śmiechu, płaczu, poznawania świata, a przede wszystkim nauki.
Poddane seksualizacji dzieci stają się bardziej podatne na przestępstwa seksualne ze strony dorosłych i tracą zdolność do tworzenia stałych związków.
Czy uwierzą w to, że jest możliwy związek z jedną osobą, jeśli wmawia się im, że wszystkie formy aktywności seksualnej są dobre? Jak będą mogli odpowiedzialnie pełnić rolę ojca i matki?
Rozerotyzowany człowiek traci także wiarę w Boga, ponieważ nie potrafi dostrzec tego, co święte.
Ci wszyscy ideolodzy, którzy forsują gender, nie mają nic wspólnego z Bogiem.
Są ateistami, którzy walczą z Kościołem i chrześcijaństwem.
Żyjący w czasach Republiki Weimarskiej Wilhelm Reich, komunista i uczeń Zygmunta Freuda, napisał książkę zatytułowaną „Rewolucja seksualna”.
Na podstawie swoich analiz zawarł w niej całkiem jasny wniosek, że jeśli poddamy dzieci seksualizacji, wtedy nie będzie mowy ani o rodzinie, ani o Bogu.
Miało to doprowadzić do upadku społeczeństwa mieszczańskiego.
I nie mylił się.
Dokładnie to, do czego wtedy dążyli komuniści, teraz chcą osiągnąć elity władzy w UE, ONZ, wiele rządów i wielkie organizacje, takie jak International Planned Parenthood oraz radykalne feministki wraz z całym ruchem LGBT.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Świat stacza się w piekło.
 Post Napisane: 6 grudnia 2013, o 10:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15990
Możemy mówić o kolejnym totalitaryzmie?

Tytuł mojej ostatnie książki brzmi: „Rewolucja seksualna - likwidacja wolności w imię wolności”. Kultura chrześcijańska, na której opiera się społeczeństwo europejskie, za fundament przyjmuje surowe normy seksualne, ponieważ takich norm potrzebuje rodzina. Jeśli te normy znikną i każdy będzie mógł uprawiać seks z każdym, zniknie również rodzina.
Homoseksualiści nie mogą założyć rodziny, choćby tego bardzo chcieli.
Dlatego wymyślili tęczowe rodziny, dlatego chcą adoptować dzieci lub kupować je wynajmując matki-surogatki.

Dlatego też powstają wciąż nowe przepisy, które mają nam zamknąć usta, bo nie chcemy seksualizacji naszych dzieci w szkołach.
A kiedy się sprzeciwiamy, jesteśmy dyskryminowani i zniesławiani.
Mnożą się ataki na chrześcijan, Kościół, biskupów.
W gender mainstreaming nie ma miejsca na chrześcijański punkt widzenia.

Jak bronić się przed tą wrogą ideologią?


Myślę, że musimy być naprawdę aktywni i widoczni, musimy odważnie wychodzić na ulicę, musimy naszym oponentom jasno mówić: to wy niszczycie rodzinę, nie pozwolimy na to, żebyście kradli naszym dzieciom dzieciństwo.
My kobiety chcemy być szanowane jako matki, bo robimy coś najważniejszego dla społeczeństwa - przekazujemy życie.
Najwyższy czas, żebyśmy obnażyli kłamstwa ideologii gender, ponieważ jej zwolennicy posługują się kłamstwem.
Mówią: „sprawiedliwość” a w rzeczywistości dyskryminują większość.
Mówią: „tolerancja”, ale przewidują ją tylko dla mniejszości seksualnych, a nie dla konserwatystów.
Mówią: „prawa człowieka” i kłamią, ponieważ małżeństwa homoseksualne nie są żadnym prawem człowieka.

Polskie feministki straszą, że odrzucając gender Polska cofa się do czasów średniowiecza, że sytuacja kobiet przypomina tę w krajach islamskich…

To śmieszne. Jak widać, propaganda nie zna żadnych granic.
To chrześcijaństwo przyniosło najwięcej wolności.
W żadnej innej religii na świecie kobiety nie mogą czuć się tak wolne jak w chrześcijaństwie.
Oczywiście również w chrześcijaństwie musiała zostać przebyta pewna droga, żeby kobiety miały równe prawa.
Ale ta walka jest już dawno wygrana. Mamy równouprawnienie, możemy robić wszystko. Feministkom chodzi teraz o władzę nad mężczyznami, chcą nad nimi panować.
Jako chrześcijanie chcemy wolności, szanujemy mniejszości - także te seksualne, ale chcemy, aby to nasze wartości dominowały w społeczeństwie.
Statystyki Unii Europejskiej pokazują, że ponad 70 proc. dzieci w Europie żyje ze swoimi biologicznymi rodzicami, pozostającymi w związku małżeńskim.
Demokracja polega na rządach większości, a nie na dominacji mniejszości.
Chcemy polityki dla większości, dla tych, którzy żyją w rodzinach, chcemy polityki, która służy rodzinie, a nie ją niszczy.


Działalność organizacji feministycznych szkodzi kobietom?


Przeciwko kobietom prowadzona jest nieczysta kampania, która ma je zniesławić jako matki. To matki pozbawia się środków do życia, bo ojcowie nie mogą zarobić pieniędzy, które pozwoliłyby na utrzymanie całej rodziny.
Feministki prowadzą walkę o władzę, która jest wymierzona w kobietę, mężczyznę i dziecko. Musimy jasno mówić, że tego nie chcemy.
Sondaże jednoznacznie pokazują, że 80 - 90 proc. młodych ludzi chce założyć rodzinę. Dlatego trzeba powstrzymać ruch gender, który ma im w tym przeszkodzić.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Świat stacza się w piekło.
 Post Napisane: 6 grudnia 2013, o 10:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15990
A jednak ideologia gender odnosi sukcesy.
Jest obecna w szkołach, na uniwersytetach i w urzędach. Kto za tym stoi?


Wielkie pieniądze płyną z Organizacji Narodów Zjednoczonych i Unii Europejskiej. Polskie przedszkola wprowadzają programy równościowe mające uwrażliwić dzieci na gender, ponieważ Unia Europejska daje im na to pieniądze.
Mówi się im: dostaniecie pieniądze na przedszkole, jeśli wprowadzicie nasz program.
To taki zatruty haczyk.
Polska ma kłopoty gospodarcze, ludzie mają coraz mniej pieniędzy.
Wtedy przychodzą urzędnicy z Unii Europejskiej i dają pieniądze, oczywiście w zamian za spełnienie pewnych warunków - tak to funkcjonuje.
Stoi za tym także wielka światowa finansjera.
Można to pokazać na jednym przykładzie: w tym roku ONZ zainicjowała kampanię o nazwie „Free and Equal - prawa LGBT na całym świecie”.
Ta kampania nie może być finansowana ze środków ONZ, ponieważ więcej niż połowa ze 193 krajów członkowskich jest przeciwko „homoseksualizacji” kultury.
Kampania jest więc finansowana ze środków zewnętrznych.
Kto ma tyle pieniędzy?
Warren Buffet, Jeff Bezos, Bill Gates, George Soros - ci ludzie finansują tę kampanię.


Dlaczego to robią?

Sama chciałabym to wiedzieć…

Rozmawiał Bogusław Rąpała
http://wsumie.pl/rodzina/85945-powiedzmy-stop-gender

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Niemieccy rodzice uciekają przed indoktrynacją dzieci
 Post Napisane: 7 grudnia 2013, o 12:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15990
Niemcy: matka trafiła do aresztu, bo syn nie był na edukacji seksualnej

Obrazek

Kolejna matka trafiła w Niemczech do aresztu. Powód? Syn był nieobecny na lekcji edukacji seksualnej. 2 grudnia matka dziewięciorga dzieci ( w wieku od 2 do 15 lat) została odprowadzona przez policję do aresztu.

2 grudnia matka dziewięciorga dzieci ( w wieku od 2 do 15 lat) została odprowadzona przez policję do aresztu, w którym będzie musiała spędzić 8 dni. Jest to kara za odmowę zapłaty grzywny, jaka została wymierzona rodzinie z powodu nieobecności jednego z dzieci na lekcjach edukacji seksualnej.
Wcześniej kilka dni w areszcie spędził już ojciec rodziny.
Jest to już kolejny przypadek w tym roku, w którym rodzice są karani za nieobecność dziecka na lekcjach edukacji seksualnej.
Niedawno w tym roku głośna była sprawa dziewczynki, która obrzydzona charakterem zajęć wyszła z sali lekcyjnej.
Jej ojciec musiał spędzić za karę dobę w areszcie, bo odmówił zapłaty grzywny.
W poprzednich latach kary aresztu sięgały nawet 40 dni.

Niemieckie ustawodawstwo teoretycznie gwarantuje rodzicom prawo
do wychowania dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami relgiijnymi.
W praktyce tak nie jest.
Rodzice nie mają wpływu na edukację szkolną, która jest bezwarunkowo obowiązkowa. Łączy się to z koniecznością uczestniczenia w lekcjach edukacji seksualnej, często skrajnie demoralizujących.
Krytycy wskazują, że łamie to podstawowe prawa człowieka.
Edukacja seksualna promuje konkretną wizję światopoglądową, która może być sprzeczna z poglądami rodziców.

Pac/katholisches.info

http://www.fronda.pl/a/niemcy-matka-tra ... 32509.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GENDER -- Niemieccy indoktrynacja dzieci
 Post Napisane: 10 grudnia 2013, o 09:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15990
Ostry sprzeciw naukowców wobec dominacji genderystów: "pragną wyłączności i próbują cenzurować tych, którzy mają odmienne poglądy"
Poznań, 7 grudnia 2013

LIST OTWARTY
do pracowników nauki – sygnatariuszy „Sprzeciwu wobec wykładu <<Gender – dewastacja człowieka i rodziny>>”

W sprawie sprzeciwu wobec wykładu ks. profesora P. Bortkiewicza

Szanowni Państwo!

Od wielu lat obserwujemy powstawanie i funkcjonowanie gender studies na uczelniach wyższych.
Nikt z nas, pracowników naukowych, nie protestował przeciwko ich obecności pośród dyscyplin humanistycznych.
Bez sprzeciwu z naszej strony były i są podejmowane prace badawcze posługujące się teorią gender, bez przeszkód powstawały też i powstają jednostki naukowe związane z gender studies. Byliśmy bowiem i nadal i jesteśmy przekonani, że uniwersytet to miejsce nieskrępowanej wymiany myśli.

Czyniliśmy tak mimo tego, że wielu z nas do teorii gender odnosi się krytycznie, bowiem jest ona oparta na dyskusyjnych hipotezach. Ze zdumieniem stwierdzamy, że obecność gender studies na uniwersytecie staje się argumentem przekształcającym owe dyskusyjne hipotezy w powszechnie obowiązujące dogmaty.
Jednocześnie niepokojące jest, że w imię teorii gender dokonywane są odgórne zmiany prawne wpływające na kształt edukacji i relacji społecznych. Mimo, wydawałoby się, szlachetnych haseł antydyskryminacyjnych, zmiany te prowadzą, w naszej opinii, do rzeczywistej dyskryminacji osób o innych poglądach.

Niektórzy z Państwa podejmowali z nami dyskusję, ale aż dotąd nikt nie odbierał nam prawa wolnego głosu i nie próbował oskarżać o sianie nienawiści. Okazuje się jednak, że „walka o postęp” nasila się wraz z postępami postępu. Jego rzecznicy nie żądają już wolności słowa dla siebie – której nikt im dotąd nie odmawiał – ale pragną wyłączności i próbują cenzurować tych, którzy mają odmienne poglądy.
Dlatego, w związku z podpisanym przez Państwa oświadczeniem, dziwimy się, że zamiast podjąć otwartą dyskusję, co jest zgodne z duchem uniwersytetu, postanowiliście sprzeciwić się wygłoszeniu wykładu księdza profesora Pawła Bortkiewicza w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w dniu 5.12.2013.
Tym samym przychodzi nam ze smutkiem stwierdzić, że głos Państwa potwierdza nasze obawy co do dyskryminacyjnych konsekwencji teorii gender.

z poważaniem
dr hab. prof. UAM Mariusz Bryl, Instytut Historii Sztuki UAM
dr Piotr Bernatowicz, Instytut Historii Sztuki UAM
dr hab. prof. UAM Stanisław Czekalski, Instytut Historii Sztuki UAM
dr Michał Haake, Instytut Historii Sztuki UAM
dr hab. prof. UAM Jarosław Jarzewicz, Instytut Historii Sztuki UAM
dr Jerzy Kaczmarek, Instytut Socjologii UAM
dr hab. Jacek Kowalski, Instytut Historii Sztuki UAM
http://wpolityce.pl/artykuly/69099-ostr ... ne-poglady


.

ZAŁĄCZNIK:
treść sprzeciwu wobec wykładu ks. Prof. Pawła Bortkiewicza „Gender – dewastacja człowieka i rodziny”


W związku z rozpowszechnianą w ostatnich dniach informacją o wykładzie otwartym ks. prof. dr. hab. Pawła Bortkiewicza pt. Gender – dewastacja człowieka i rodziny, który ma się odbyć 5 grudnia w murach Uniwersytetu Ekonomicznego, pozwalamy sobie wyrazić poważne zaniepokojenie faktem, że tego rodzaju tendencyjne, ideologiczne i propagandowe wystąpienie może zaistnieć w przestrzeni, która z istoty swojej winna służyć wiedzy, prawdzie i równouprawnieniu.

Tytuł zapowiadanej prelekcji zawiera twierdzenia nieprawdziwe, krzywdzące i niebezpieczne. Nieprawdziwe – gdyż kategoria płci kulturowej (gender) należy do podstawowego instrumentarium współczesnej humanistyki i nauk społecznych, nie może więc być traktowana na równi z narzędziami indoktrynacji, a tym bardziej nie można badaczom, którzy się nią posługują, przypisywać sprawstwa patologii rodzinnych. Krzywdzące – gdyż studia genderowe, podobnie jak inne nurty badawcze w obrębie wspomnianych dziedzin, służą poznaniu kulturowych uwarunkowań życia jednostkowego oraz zbiorowego i jeśli uzyskana w ten sposób wiedza wpływa na przemiany w ludzkim uniwersum (jak choćby usuwanie przyczyn i przejawów dyskryminacji), to przecież taki jest właśnie cel naukowych badań nad społeczeństwem. I wreszcie są to twierdzenia niebezpieczne – gdyż formułowane językiem wytwarzającym atmosferę zbiorowej nienawiści. Pod tym względem szerząca się od niedawna w Polsce antygenderowa propaganda nawiązuje do epizodów zorganizowanej nagonki na wyimaginowanego wroga, jakie pamiętamy z przeszłości.

Ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz, jak każdy obywatel demokratycznego państwa, ma prawo publicznie głosić swoje poglądy. Wszelako używanie do tego przestrzeni uczelnianej wraz z przypisanym jej etosem akademickim trzeba uznać za wysoce niewłaściwe i nie licujące z profesorskim autorytetem.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GENDER -- Niemieccy indoktrynacja dzieci
 Post Napisane: 14 grudnia 2013, o 19:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15990
PRZEDSZKOLE GENDER

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GENDER -- Niemieccy indoktrynacja dzieci
 Post Napisane: 31 grudnia 2013, o 16:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15990
Film, który wysadził gender
dodane 2013-11-28 12:10
fk /rebelya.pl/fronda.gliwice.pl/salon24.pl

Film pokazuje, że za ideologią gender stoi ignorancja, idąca w zawody z arogancją.
Portal Rebelya zaprezentował film „Hjernvask” (Pranie mózgów) z polskimi napisami. Autorem filmu jest Harald Eia, znany w Norwegii komik, który w prosty sposób skompromitował w tym kraju ideologię gender.
Pod wpływem tego filmu opinia publiczna w Norwegii, pozostająca wcześniej pod silnym wpływem genderowej propagandy, zaczęła dostrzegać nonsensy i absurdy tej pseudonauki.

Harald Eia, robiąc wrażenie laika, próbującego obalić mity na temat płci, rasy czy homoseksualizmu, pytał o te kwestie norweskich naukowców, filozofów czy dziennikarzy.
Następnie udał się do światowej klasy badaczy z uniwersytetów brytyjskich i amerykańskich, specjalistów z dziedzin psychologii ewolucyjnej, genetyki behawioralnej i biologii i zadał im te same pytania.
Gdy otrzymał od tych naukowców zupełnie odmienne odpowiedzi, zaprezentował im nagrania ich norweskich kolegów.
Zareagowali szokiem i niedowierzaniem.
Ich reakcje pokazał z kolei wcześniejszym rozmówcom z Norwegii, ci zaś odpowiedzieli na nie oskarżeniami o rasizm, propagowanie patriarchatu i uprzedzenia kulturowe.

Jednak Harald Eia, jak się okazało, nie był w tych kwestiach laikiem.
Jest socjologiem, przez kilka lat pracował w tej dziedzinie naukowo, a dopiero później został komikiem.
Nie zarzucił jednak swojej profesji i, niezależnie od pracy, cały czas studiował, kierując zainteresowania ku takim dziedzinom jak biologia, genetyka i psychologia ewolucyjna. Znając z autopsji wartość norweskiej nauki, zaczął zadawać rozmówcom coraz trudniejsze (choć przecież bardzo proste) pytania w rodzaju: Skoro w Norwegii panuje taka równość płci, to czemu tylko co dziesiąty inżynier jest kobietą, a 9 na 10 pielęgniarek to kobiety?
Albo: Z jakiego powodu kobiety mają inny niż mężczyźni stosunek do seksu, bez względu na kulturę?

Przyparci do muru „specjaliści” ostatecznie musieli ujawnić podstawy swoich „rewolucyjnych odkryć”.
Kamera zarejestrowała odpowiedzi w rodzaju: „Moje podstawy są nie tyle naukowe, co teoretyczne”,
albo: „Nauki humanistyczne powinny kwestionować utarte pojmowanie biologiczne”.

Film obnażył brak jakichkolwiek podstaw naukowych dla tej „nauki”, którą już także w Polsce „studiuje się” na ośmiu uniwersytetach.

Film Haralda Eia przyczynił się do zamknięcia finansowanego przez państwo Nordyckiego Instytutu Gender Studies na Uniwersytecie Oslo. Nie do przecenienia są skutki, jakie nastąpiły w świadomości społecznej Norwegów.

Rebelya.pl opatrzyła prezentowany tu pierwszy odcinek filmu polskimi napisami.
Następne odcinki są w przygotowaniu
http://gosc.pl/doc/1794950.Film-ktory-wysadzil-gender

Rebelya.TV: Gender Equality Paradox (polskie napisy) - norweski komik na tropach absurdów gender


_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GENDER -- Niemieccy indoktrynacja dzieci
 Post Napisane: 22 lutego 2014, o 18:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15990

Gender – największy pedofilski wynalazek ostatnich lat


21 lutego 2014


Gender – ten termin od kilku miesięcy wzbudza w Polsce ogromne kontrowersje.
Podobno nawet był najpopularniejszym wyrazem grudnia 2013 roku.
Co to jest?
Kiedy i dlaczego powstało?
Jaki ma związek z pedofilią?
www.stop-seksualizacji.pl


Najprościej to ujmując – gender to ideologia mówiąca o tym, że płeć to suma cech osobowości, zachowań, stereotypów i ról płciowych przyjmowanych przez kobiety i mężczyzn w ramach danej kultury w drodze socjalizacji, nie wynikających bezpośrednio z biologicznych różnic w budowie ciała pomiędzy płciami.
Dlaczego okreslam gender ideologią, a nie nauką?
To wyjaśnię w dalszej części artykułu.

Czy rzeczywiście płeć nie wynika z cech biologicznych, a jedynie z tego,
czego uczymy się w drodze socjalizacji, czego chcą dowieść ludzie zajmujący się gender studies?
Można w to powątpiewać, skoro w Norwegii ideologię gender udało się obalić komikowi jednej z tamtejszych stacji telewizyjnych.
Problem gender wziął jednak całkiem na poważnie.
Po emisji jego filmu „Gender Equality Paradox” (do obejrzenia tutaj http://www.youtube.com/watch?v=5oGL7njQwrg ), na uniwersytecie w Oslo zlikwidowano gender studies.

Można pomysleć – taki niegroźny folklor – skoro zwolennicy gender chcą, to niech się bawią w te swoje bajki, co nam do tego?
Niestety, ale doświadczenie historii pokazuje, że z pozoru niegroźny folklor, często prowadzi do śmierci. Tak stało się i w tym przypadku.
Całkiem niedługo po tym, kiedy pod koniec lat 50. XX wieku seksuolog John Money, wymyślił ten termin i wiążące się z nim znaczenie, gender dopadło pierwszą ofiarę.

Money twierdził,że płci można się nauczyć, że przez 2 lata po urodzeniu dziecko jest neutralne płciowo, więc płeć można nadal zmienić.
Niestety zyskał okazję do sprawdzenia, jak jest w rzeczywistości.
W 1965 roku w Kanadzie bliźniacy Bruce i Brian Reimer urodzili się z problemem z oddawaniem moczu.
W wyniku nieudolnie przeprowadzonej operacji, mającej wyleczyć ich z tego problemu, pierwszemu z nich odcięto penis.

Rodzice zgłosili się do Money’a, który zaproponował, żeby Bruce został wychowany jako dziewczynka – Brenda.
Dziecku podano hormony, poddano operacji i przez kilka lat próbowano tkwić w tej iluzji. Bez skutku.
Dziecko nie chciało się bawić lalkami, nosić sukienek i wolało przebywać w towarzystwie chłopców. Bańka pękła, kiedy chłopiec/dziewczynka miał/miała 13 lat – zagroził/ła popełnieniem samobójstwa, więc rodzice wyjawili jemu/jej prawdę o tym, że urodził się jako chłopiec.
Następnie przeprowadzono terapię przywrócenia pierwotnej płci, a David (bo takie imię przyjął po kolejnej zmianie płci) później nawet się ożenił.

Jednak to, o czym powyżej opisałem, było tylko przykrywką do o wiele gorszej działalności szalonego naukowca.
Money zmuszał 6-letniego Bruce’a i Briana, do odgrywania aktów kopulacji w różnych pozycjach, zadawał im pytania związane z seksem, pokazywał fotografie par uprawiających seks i upierał się, że małe dziecko musi znać dokładnie różnice pomiędzy męskimi i żeńskimi narządami rodnymi.
Zmuszał także chłopców do pozowania do nagich zdjęć, wyraził chęć wymuszenia na Bruce’u chirurgicznego doszycia pochwy.

Nie mogąc sobie poradzić z takimi przeżyciami w 2002 r samobójstwo popełnił Brian, a w 2004 David.
Trzeba sobie więc zadać pytanie – a może ta pseudonaukowa ideologia została wymyślona tylko po to, żeby rozmaici pedofile w środowisku naukowym mogli mieć dobrą przykrywkę dla swoich zboczeń?

Od jakiegoś czasu probuje się przeprowadzić ideologię gender z uniwersytetów do przedszkoli.
Biorąc pod uwagę jej pedofilskie podłoże, jest to zrozumiałe.
Trzyletni program zwalczania pedofilii przeprowadzony przez kanadyjską policję wykazał, że grupą społeczną, z której pochodzi najwięcej pedofili, są nauczyciele.

Także w Polsce ten problem nie jest obcy.
W ubiegłym roku MEN zlecił wszystkim wojewódzkim kuratoriom oświaty sprawdzenie, czy w podległych sobie szkołach odnotowuje przypadki zachowań o charakterze molestowania seksualnego i pedofilii wśród nauczycieli.
To, że problem pedofilii w szkołach jest dużym problemem potwierdza raport Charol Shakeshaftz 2004 roku.

Wprowadzenie ideologii gender do szkół będzie doskonała przykrywką dla aktywnych, albo „uśpionych” pedofilów.
Zgodnie bowiem ze standardami edukacji seksualnej, przygotowanej przez WHO, aby wdrożyć ideologię gender ludziom już od małego.
Zgodnie z tymi standardami – dzieci w wieku 0-4 mają być uczone
”rozpoznawania różnic w budowie ciała” oraz ich nazywania, w czym moga pomagać specjalne lalki z narządami płciowymi.
Nauczyciele mają też wzbudzać „pozytywne nastawienie w stosunku do własnego ciała i jego wszystkich funkcji”.
Mocno się obawiam, że będą oni wzbudzać to „pozytywne nastawienie” jak prekursor gender, John Money.
Na to zresztą wskazują wytyczne dla dzieci z kolejnego przedziału wiekowego: 4-6.
Mają one być zaznajomione z informacjami o ”radości i przyjemności z dotykania własnego ciała, masturbacji” oraz przekonane, że ”fizyczna bliskość stanowi normalną część życia”. Money też to robił.

W kolejnych etapach sprawy idą jeszcze dalej, myślę, że każdy zainteresowany już się zapoznał z tymi wytycznymi, albo po lekturze tego tekstu to zrobi.
Jest jasne, że jeżeli pozwolimy na wdrożenie w Polsce ideologii gender to tragedii takich, jak ta, która dotknęła Bruce’a i Briana, będzie więcej.

Związek gender z pedofilią jest niepodważalny.

Zresztą w Polsce ci sami politycy, którzy tą ideologię popierają, powoli także coraz bardziej pobłażliwie wypowiadają się o pedofilii.
Lewicowy „Twój Ruch” jakiś czas temu zaproponował, żeby obniżyć wiek legalności współżycia seksualnego do 13 lat.

To w dużym stopniu ułatwiłoby życie pedofilom.
Doświadczenie innych państw pokazuje, że postulaty lewicy w miarę ich wypelniania, zaostrzają się („dacie palec, zaraz będą chcieli rękę”), a więc można wnioskować, że po wprowadzeniu gender i obniżeniu wieku legalnego współżycia seksualnego do lat 13, zaczną padać propozycje pełnej legalizacji pedofilii, ktore pojawiają się już w krajach, które wspomniane wyżej rozwiązania już zaakceptowały.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 22 lutego 2014, o 18:02 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » RODZICE -DZIECI


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL