Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » RODZICE -DZIECI




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: GENDER -- Niemieccy indoktrynacja dzieci
 Post Napisane: 27 lutego 2014, o 15:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Dziecko w otchłani płciowej?

Dziecko w otchłani płciowej?
Obrazek
Trans-dziecko (fot. zrzut ekranu/materiał TVN24)
Katolicka szkoła nie pozwoliła mu korzystać z dziewczęcej toalety, a nauczyciele zwracali się do niego, jak do chłopca. Nic dziwnego, urodził się chłopcem. Przy wsparciu rodziców utrzymuje, że jest inaczej.

TVN24 z troską pochyla się nad siedmioletnim chłopcem z Hiszpanii, który rzekomo padł ofiarą dyskryminacji, gdyż katolicka szkoła nie chciała go traktować jak dziewczynkę. Gabriela (jak nazwał się siedmiolatek) ponoć wygląda i zachowuje się jak inne dziewczynki, ale ma problem, bo urodziła się jako chłopiec i tak właśnie postrzegana i traktowana jest przez otoczenie.

Adwokat rodziców Gabrieli żali się, że w San Patricio dziecko było stale dyskryminowane. „Szkoła chciała zawiesić to dziecko w otchłani płciowej, traktować niejako na szczególnych warunkach jako osobę, która ma problem, której czegoś brak, którą trzeba naprawić” - opowiada. Mimo usilnych próśb rodziców, dyrekcja placówki nie pozwoliła, by dziecko korzystało z dziewczęcej toalety oraz przychodziło do szkoły w sukienkach.

Z pomocą spieszą nasi rodzimi światli psychologowie i działacze na rzecz transseksualności. „Jeśli kilkuletnie dziecko stale sprzeciwia się traktowaniu zgodnie z jego płcią biologiczną, wielokrotnie i uporczywie, to wtedy jest się nad czym zastanawiać i szukać porady doświadczonego seksuologa” - mówi psycholog dziecięca, Aleksandra Piotrowska w rozmowie z TVN24. A fundacja Trans-Fuzja chwali się, że wystawiała opinie sześciolatkowi, w efekcie czego dziecko chodzi do szkoły jako dziewczynka, choć w dokumentach wciąż figuruje jako chłopiec.

„Takie dzieci czują się nieszczęśliwe w tym, że muszą grać rolę dziecka innej płci” - użala się Lalka Podobińska z Trans-Fuzji. „Pozwólmy na to, by dziecko funkcjonowało zgodnie ze swoją płcią psychologiczną. Zobaczmy co się wtedy będzie działo” - zachęca Piotrowska.

A my się zastanawiamy tylko, jak zachowają się postępowi rodzice, kiedy ich kilkuletnie dziecko oznajmi na przykład, że czuje się psychologicznym Supermanem – czy pozwolą mu wyskoczyć z 11. piętra, żeby sprawdził swoje umiejętności? A co zrobią, jeśli trzylatek oznajmi, że czuje się krówką? Urządzą mu w domu obórkę, a na obiad podadzą zieloną trawkę?

Beb/TVN24
27.02.2014, 15:29
http://www.fronda.pl/a/dziecko-w-otchla ... 34925.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 27 lutego 2014, o 15:47 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: GENDER -- Niemieccy indoktrynacja dzieci
 Post Napisane: 19 marca 2014, o 15:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Caritas propaguje ideologię gender w przedszkolach!
Skomentuj 21
Caritas propaguje ideologię gender w przedszkolach!
Niemiecki Caritas chce, by w przedszkolach była propagowana ideologia gender. Na swojej stronie internetowej poleca kontrowersyjną książkę poświęconą gender mainstreaming.

„Ideologia gender jest demoniczna!” – powiedział papież Franciszek podczas wizyty ad limina austriackich biskupów w Rzymie. Także w Niemczech, podobnie jak w Polsce, Kościół często zwraca się przeciwko tej fałszywej wizji człowieczeństwa.

Okazuje się tymczasem, że ideologię gender propaguje nawet niemiecki Caritas. Na swojej stronie internetowej polecił książkę „Gender Mainstreaming w przedszkolu”, uznaną przez niemiecki Kościół za bardzo kontrowersyjną.

Poinformował o tym magazyn „medrum”. Jak twierdzi autorka książki Tanja Dräger, z gender mainstreaming nie można zacząć "zbyt wcześnie". Stąd wynika chęć wprowadzania tego nurtu pedagogiki już do przedszkoli.

Niemiecki Caritas uważa, że jeżeli społeczeństwo pragnie nowej struktury, to musi zacząć prezentowania jej najmłodszym. „Dlatego gender mainstreaming należy już do obszaru wczesnej pedagogiki” – stwierdził Caritas.

pac/kath.net
18.03.2014, 16:53
http://www.fronda.pl/a/caritas-propaguj ... 35563.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GENDER -- Niemieccy indoktrynacja dzieci
 Post Napisane: 7 listopada 2019, o 09:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362

Ekspert gender studies przyznaje, że fałszował badania. „Wierzyli mi bo byłem naukowcem”

fot. YouTube / WritersTrustofCanada


Historyk z Kanady specjalizujący się w zagadnieniu ruchu gender przyznał się do wieloletniego fałszowania wyników swoich badań. „Myliłem się. Albo, mówiąc dokładniej: częściowo miałem rację, a resztę wymyślałem wszystko od A do Z i NIE BYŁEM JEDYNY” – przekonuje Christopher Dummitt.



Swoją „skruchę” wyraził na łamach francuskiego pisma „Le Point”.
Kanadyjski historyk w służbie ideologii gender przyznał się do zafałszowania wyników w kilku pracach naukowych.
„Ciągle powtarzałem: płeć nie istnieje, ja to wiem i tyle" - wspomina.
Podkreśla, że wierzono mu tylko ze względu na autorytet stopnia naukowego.



„Ukończyłem doktorat z historii płci i opublikowałem swoją pierwszą książkę na ten temat w 2007 r. The Manly Modern: o męskości w powojennej Kanadzie”.
Wbrew tytułowi, przyznaje, że oparł się tylko na 5 przypadkach, wszystkich z Vancouver.
Dodaje też, że mocno naciągał swoje tezy, za co się teraz wstydzi.



„Myliłem się. Albo, mówiąc dokładniej: częściowo miałem rację, a resztę wymyślałem wszystko od A do Z” – przyznaje. I zaraz przekonuje, że „nie był jedyny”.
Zdaniem Dummitta, całe środowisko naukowe skupione wokół gender studies naciąga lub fałszuje dane.
„To po prostu sposób działania na tym polu naukowym” – podkreśla.



Podaje przykład Australijki Raewyn Connell, dla której męskość jest przede wszystkim kwestią władzy i umożliwia potwierdzenie dominacji mężczyzn nad kobietami. Tyle że „jej prace tego nie dowodzą” – uważa Dummitt.



„Nie jest to [dla mnie] żadne usprawiedliwienie (…) gdybym miał poddać się psychoanalizie z perspektywy czasu, to wtedy podświadomie czułem, że to co mówię, nie jest całą prawdą. Dlatego byłem tak bardzo agresywny i asertywny w sprawie tego, co wydawało mi się, że wiem” – uważa.



Poprzez agresywną argumentację i denuncjację alternatywnych sposobów myślenia ukrywał fakt, że nie posiadał wystarczających dowodów, by poprzeć swoje tezy. Niektóre prace Dummitta wchodziły w skład podręczników do nauki gender studies.



Źródło: nczas.com / quillette.com

PR
https://www.pch24.pl/ekspert-gender-stu ... srtUJ3aoAg

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 7 listopada 2019, o 09:19 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » RODZICE -DZIECI


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL