Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » RODZICE -DZIECI
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zabawki- DISNEY - Hel o Kitty-deformują UMYSŁY dzieci
 Post Napisane: 22 sierpnia 2012, o 14:09 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1020
CHROŃĆIE SWOJE DZIECI PRZED ZASADZKAMI ZŁA.
__________________________________________________

Zabawki, które deformują Obrazek
Draculaura – sypiająca w trumnie córka wampira Drakuli, Frankie Stein – córka Frankensteina pozszywana przez ojca z różnych fragmentów ciał, której co jakiś czas odpadają ręce i Gholia Yelps – wyjąca nieludzkim głosem córka zombie, to tylko niektóre z upiornych postaci, które w formie laleczek całkiem niedawno trafiły do sklepów z zabawkami w całej Polsce jako najnowszy hit dla dziewczynek od szóstego roku życia. Wiele ma wad upiorny ten skład, to tak samo jak każdy z nas.
Chcesz potworem być, najwyższy czas.
Czas upiorów trwa – śpiewa jedna z gwiazdek polskiego showbiznesu w piosence z wyzywającym teledyskiem promującym nową linię upiornych zabawek i związanych z nimi nekro-gadżetów dla małych dziewczynek.


Czytaj więcej: http://www.pch24.pl/zabawki--ktore-defo ... z24Halb0s5

Kilka lat temu wielu normalnych ludzi o przeciętnym poziomie kultury doznało szoku estetycznego, kiedy w telewizji po raz pierwszy wyemitowano reklamę zabawek pod nazwą Śmierdziele.
Największym atutem tych małych laleczek‑chłopców o odrażających, zniekształconych twarzach miało być to, że… cuchną (sic!).
Żyją w koszach i pomyjach, oczywiście się nie myją.
Ważne żeby wszystko gniło, bo śmierdzielom wtedy miło
– na takiej piosence wraz z kreskówką o pokrakach wyłażących ze śmietników opierała się kampania reklamowa skierowana do kilkuletnich chłopców.
Dotychczas nikomu nie przyszłoby do głowy, że producenci zabawek, a za nimi rodzice mogą dać dzieciom do rąk tak prymitywne „zabawki”, które nie tylko nie mają nic wspólnego z pozytywnym wpływem na rozwój i wychowanie dziecka do życia w cywilizowanym społeczeństwie, ale wręcz przystosowują do barbarzyństwa.Robale, mózgożercy i czarownice

Obrazek

Po Śmierdzielach przyszła kolej na Madbalss, czyli kule‑głowy potworów o wyłupiastych oczach, z których pod wpływem zgniatania wypływały odrażające robale, pająki czy mózg i oczy.
Z innych paskudztw warto wymienić zabawkowe stwory, które zgniatane czy ciągnięte za kończyny wyją i ryczą oraz mechaniczne robale z planety Nara, które – zgodnie ze słowami reklamy – wyglądają jak żywe. W internecie znaleźć też można anglojęzyczną reklamę zabawki Doctor Dreadful Zombie Lab – ludzkiej czaszki, z której po dosypaniu odpowiedniego proszku i dolaniu wody można jeść substancję przypominającą z wyglądu mózg…
Obrazek


Wszystko to rzekomo dla nieposkromionego temperamentu chłopców, których jednocześnie – pod pretekstem walki z agresją i przemocą – skutecznie odseparowano od tradycyjnych i estetycznie wykonanych zabawek w postaci żołnierzy i rycerzy.
W ogóle świat chłopięcych zabawek został pozbawiony elementu rycerskiego etosu i podziwu dla męstwa w służbie prawdy, dobra i piękna, po to, by wkrótce jego miejsce zajęła pogarda dla czystości i schludności, fascynacja brzydotą oraz ciągła ucieczka od odpowiedzialności za własne czyny.
A stąd już tylko krok do zniewieściałości i ulegania własnym żądzom.Jednocześnie w świecie zabaw dziewczęcych pojawiły się – w zupełnie nowej roli – czarownice, wiedźmy i jędze.
Za sprawą propagowanej na całym świecie serii gadżetów i zabawek Witch postaci z klasycznych bajek, dotychczas kojarzone ze złem, mrokiem i szkodzeniem innym, dzięki promocji i marketingowi na globalną skalę stały się barwnymi czarodziejkami, dostarczając – odważne, wyzwolone i romantycznie zakochane, a zarazem nader skąpo odziane – punktu odniesienia milionom dziewczynek na całym świecie.
Towarzyszyły temu i nadal towarzyszą z pozoru niewinne spotkania małych fanek Witch, które podczas owych imprez mogą na przykład – jak to miało miejsce w Krakowie – zasięgać porady u prawdziwej wróżki…Upiorna szkoła

Kiedy nowe skojarzenia czarnoksiężników, wiedźm i upiorów, a nawet demonów zostały już zaadaptowane do świata dzieci i zaakceptowane przez ich naiwnych rodziców, przyszedł wreszcie czas na zdjęcie kolorowej maski i baśniowej otoczki ze wszystkich tych zjawisk i wprowadzenie dzieci w świat estetyki ciemności i zepsucia.Przyszedł czas na Monster High – szkołę upiorów, zombie, wilkołaków i wampirów.

.
Obrazek
.Obrazek
Wiele ma wad upiorny ten skład, to tak samo jak każdy z nas.
Chcesz potworem być, najwyższy czas.
Ten look, ten styl, przyznaj, że cię kręci.
On kusi i nęci.
I zostaje w pamięci.
Gdy upiorny czujesz zew, niech ten klimat wejdzie w krew.
Padną trupem –
śpiewa Ewa Farna, nastoletnia gwiazdka polskiej piosenki rozrywkowej wielbiona przez rzesze małych fanek, w piosence promującej w Polsce nową linię demonicznych zabawek.Monster High nawiedzi was wkrótce – głosi jedno z haseł reklamowych,
i faktycznie producenci tych demonicznych lalek zadbali, aby ich świat nawiedzał dzieci na różne sposoby i w różnej formie.

W ofercie obok lalek wilkołaków, zombie i wampirów znalazły się ich upiorne zwierzaki, „pluszaki‑potworzaki”, upiorne pamiętniki, upiorne zawieszki do komórek, zestawy Stwórz własnego potwora, upiorne ubrania, torby, buty, tatuaże.
Wszystko reklamowane jako upiorne, wszystko w mrocznej i dekadenckiej stylistyce mieszaniny młodzieżowych subkultur Gothic i Emo.
ObrazekIObrazekIObrazekW dostępnym także w Polsce zestawie zawierającym wampirzycę Draculaurę nie zabrakło nawet trumny, w której lalka ma spać.

Co więcej, producent tych „precjozów” dla dzieci od szóstego roku życia zadbał też o odpowiednią otoczkę i stworzenie tzw. ssania na rynku poprzez realizację serii filmów animowanych z udziałem postaci uczęszczających do Straszyceum, jak głosi polska nazwa owej szkoły dla demonów.

Lalki – podobnie jak ich odpowiedniki w animowanych filmach – są mroczne, trupie a jednocześnie wyzywające w swych skąpych strojach.
Uczniowie Straszyceum mają szafki w kształcie trumien ozdobionych trupimi czaszkami oraz utrzymane w takiej stylistyce telefony komórkowe.Pokaż kły, dziecino


Jeden z odcinków animowanej historii nosi znamienny tytuł Upadły duch.
Złudzeń co do istoty przekazu nie pozostawiają też polskie słowa piosenki promującej świat Monster High.
Potencjalne nastoletnie odbiorczynie, które zaczynają się buntować przeciwko otaczającej rzeczywistości i czują się wyobcowane, zyskują w świecie Monster High dowartościowanie i wsparcie upiorów.
Zabójczo śliczna, fantastyczna.
Wszystkiego masz dość, życie daje ci w kość, lecz jesteś sobą.
Czas upiorów trwa
– śpiewa im Ewa Farna.Zamiast wsparcia wysiłków w pracy nad sobą, koniecznych dla właściwego rozwoju dziecka, zamiast wzmacniania siły woli i kształtowania charakteru, zamiast pomocy w pokonywaniu własnych wad i egoizmu nasze dzieci otrzymują przekaz zatruwający ich dusze szatańską pokusą: nie musisz już się starać, nie musisz panować nad swymi emocjami, nie musisz zmagać się z wadami, nie musisz nad sobą pracować, nie musisz być grzeczna, powściągliwa, czysta i schludna, nie musisz dążyć
do doskonałości – do świętości.
To nie dla ciebie.
Zaakceptuj siebie ze swymi wadami i ciemnymi stronami swych grzechów.
Są duchy i demony, które akceptują ciebie taką/takim, jaka/jaki jesteś.
One też są mroczne, pogrążone w chaosie i apatii, ale pozwolą ci zostać sobą w tym mrocznym świecie.
Ten upiorny urok nasz, przyznaj, że go w sobie masz.
Ten upiorny urok nasz, pokaż, że go znasz
– wtórują tej pokusie słowa piosenki.

Taki przekaz Monster High potwierdza jedna z filmowych reklam anglojęzycznych,
w której przy akompaniamencie spokojnej muzyki przed fotografem stają kolejno do zdjęcia grzeczne dzieci: schludny i elegancki chłopiec w okularach, dziewczynka przeglądająca się w lusterku, czarny chłopiec w muszce poprawiający marynarkę.

Wszystkie na komendę uśmiechają się sztucznie.
Atmosferę łamię dziewczynka z podstępnym uśmieszkiem, w krzykliwej, krótkiej czarno‑różowej spódniczce, czarnej kurtce i czarno‑różowych rajstopach, z ufarbowanymi włosami, która na komendę fotografa w diabolicznym uśmiechu pokazuje kły wampira.Zarysowany powyżej proces wymaga o wiele bardziej szczegółowej analizy,
na którą nie ma miejsca w niniejszym artykule.
Jednak już tylko na bazie przedstawionych zjawisk jak na dłoni widać,
iż działania niektórych producentów zabawek to nic innego jak walka o dziecięce dusze dzieci, oswajanie najmłodszych z antyestetyką piekła i przygotowywanie do otwartego satanizmu.

Sławomir Skiba

Tekst opublikowano w nr. 25 dwumiesięcznika "Polonia Christiana"

Czytaj więcej: http://www.pch24.pl/zabawki--ktore-defo ... z24Hb4r2al
.

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 22 sierpnia 2012, o 14:09 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Co znaczy kolor ? sznurki nitki na przegubach rak
 Post Napisane: 19 października 2012, o 10:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
Obrazek
..
Czy i jakie znaczenie mają tzw bransoletki ,nastolatki maja obwieszone nadgarstki
sznurkami ,tasiemkami, koraliki ,jakieś plastikowe bransoletki z wymownymi znaczeniami.
Dzieciaki nosza i bywa że nie wiedzą co o sobie mówią jaki dają przekaz innym.

A co na to rodzice ,wiedzą czy nie chcą wiedzieć .
Skoro jej sie podoba - niech nosi ... ale czy na pewno powinna nosić ?
Kolory sa dla oka przyciągające ,ale co jeszcze moga przyciągać ?
.....


Bransoleta wyrazi Twój pogląd
Biała, żółta,
niebieska zwykłe kolory mają niezwykłe znaczenie.

Choć to tylko kawałek silikonowej gumki, coraz częściej je zakładamy i eksponujemy. Moda na bransolety wyrażające nasze poglądy ciągle rośnie...
Kolor ma znaczenie

Opaski na rękę to od roku bardzo modny gadżet.
Noszą je aktorzy, sportowcy, a w ślad za nimi zwykli ludzie. Ich posiadacze w taki właśnie sposób demonstrują swe poglądy.
Z kolorowymi bransoletami często pokazują się na ekranach znane osoby, co imponuje szczególnie nastolatkom.
Zakładając silikonowe opaski, chcą się z nimi utożsamić.

Wśród najpopularniejszych kolorów znajdują się m.in. zółty – który symbolizuje wspieranie ludzi chorych na raka,

czerowny – solidarność z osobami chorymi na serce, AIDS, bądź zarażonymi wirusem HIV,

biały - że opowiadamy się za pokojem na świecie oraz prawem do życia nienarodzonych dzieci.
Ciekawym i dość popularnym modelem są połączone ze sobą dwie opaski - biała i czarna, które oznaczają sprzeciw wobec rasizmowi.
Zdarza się również, że bransolety zastępują bilet wstępu na rozmaite zamknięte imprezy. Nosisz – wchodzisz.


http://www.wiadomosci24.pl/artykul/bran ... _3575.html
...

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Co znaczy kolor ? sznurki nitki na przegubach rak
 Post Napisane: 19 października 2012, o 10:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981

Kolorystyka: barwy i kolory - znaczenie i symbolika kolorów.


Kolorki

Popularna Encyklopedia Powszechna definiuje kolorystykę jako dobór, zespół barw dla danej kompozycji twórczej artysty.
My jednak zagadnienie kolorystyki traktujemy znacznie szerzej.
Fascynacja barwami i kolorami od wielu lat jest przedmiotem wielkiego zainteresowania. Obecnie naukowcy badają jak kolory wpływają na nasze samopoczucie fizyczne jak i psychiczne.
Wiadomo już, że czerwień podwyższa ciśnienie krwi, przyspiesza akcję serca i oddychania, błękit natomiast stymuluje akcję mózgu ale obniża aktywność ciała.

Te i inne fakty naukowe o barwach i kolorach są powszechnie wykorzystywane
w wielu dziedzinach życia, zarówno przez specjalistów od reklamy, projektantów ubrań, architektów, uzdrowicieli i wszelkiej maści biznesmenów.

Nie przypadkowe jest wykorzystywanie przez bary szybkiej obsługi koloru pomarańczowego, ponieważ nie tylko zwiększa on apetyt,
ale czyni człowieka niecierpliwym i niestrudzonym t
ak, że po zjedzeniu czegokolwiek konsument wychodzi z lokalu pełen energii i chęci do działania.

Kobiety ubrane w [color=#BF0000]czerwień[/color] zawsze zwracają uwagę mężczyzn, ponieważ właśnie ten kolor jest najmocniejszy i najdłuższy w spektrum barw widzialnych oraz wywiera on największy wpływ na siatkówkę, a poza tym wzbudza sporo emocji.

Blady odcień zielonego, uspokaja i wycisza oraz zmniejsza wysiłek wzroku i z pewnością dla tego często stosowany jest w przychodniach lub szpitalach, gdzie łagodzący wpływ zielonego na pacjentów jest jak najbardziej pożądany.

Z żółtym kolorem natomiast bardzo łatwo nawiązać kontakt wzrokowy, dlatego też bardzo często wykorzystywany jest przez specjalistów od reklamy we wszelkiego rodzaju przesyłkach reklamowych dostarczanych wraz z listami do skrzynek pocztowych.

Z każdym dniem rośnie wykorzystanie psychologii koloru, nas to powinno skłonić do nabrania lepszego wyobrażenie o roli barw jakie odgrywają w naszym życiu, dlatego też mamy nadzieję, że opublikowane w niniejszym serwisie artykuły na temat barw i kolorów okażą się dla Państwa interesujące, a co ważniejsze, również pouczające.

Ciekawe artykuły o kolorystyce, zastosowaniu wszystkich barw i kolorów, ich znaczeniu oraz symbolice.

► Co to właściwie jest kolor? http://www.kolorystyka.pl/abstrakcja.jpg
Wkład naukowy Einsteina i Newtona.

► Historia świata - historią koloru.... http://www.kolorystyka.pl/historia-koloru.htm

► Psychologia koloru... http://www.kolorystyka.pl/psychologia-koloru.htm

► Kolor a charakter człowieka - Co oznaczają kolory?:
Wybierz kolor który określa twoja "ja", wybierz barwę która wyraża ciebie, a dowiesz się kilku prawd o swoim charakterze:

czerwień . żółty błękitny . czerń
róż . blada zieleń granat . biel
burgund .zieleń jasna wrzos . szary
pomarańcz. zieleń ciemna fiolet .srebrny
brzoskwiniowy . błękitny morski brąz . złoty

►Zastosowanie kolorów - a twój wizerunek.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Co znaczy kolor ? sznurki nitki na przegubach rak
 Post Napisane: 19 października 2012, o 13:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
Czym właściwie jest kolor? . Obrazek

Kolor Kolor to odbite światło, widzimy je i czujemy poprzez oczy, zmysły i mózg. Człowiek dostrzega zaledwie 40% spektrum światła (tęczy kolorów), jednak od typowo naukowego podejścia do barw i kolorów odcina się wielu ludzi, wierząc i twierdząc, że nasza wrażliwość na barwy pozostaje w ścisłym związku z wrażliwością uczuciową i że wraz z rozwojem duchowym będziemy mogli dostrzegać odcienie, których dziś nasze oko nie jest w stanie odróżnić.
Wracając jednak do nauk ścisłych, wiemy że światło, jako elektromagnetyczna fala przybywa do nas ze słońca, penetruje nasze ciała za pośrednictwem oczu i skóry i przesyła natychmiast sygnały do mózgu.

Kiedy się opalamy, ciała pobierają energię światła - kolor to ta sama energia, tylko w mniejszej dawce; każdy wywołuje emocjonalną lub umysłową reakcję na to, co przypominają sobie oczy i ciało.

Podsumowując, ciepłe kolory posiadają wysoka energię, mają również najdłuższe fale ze wszystkich barw widzialnych.
Zupełnie inaczej jest z chłodnymi błękitami i fioletami, które maja znacznie mniejszą energię, a ich fale należą do znacznie krótszych.
Nasz mózg reaguje na każde drgnienie elektronów, akceptując lub odrzucając wywoływane przezeń wrażenia.
A więc kolor to wrażenie światła, źródło pasywnej energii słonecznej.Na przestrzeni wieków wielu wielkich naukowców starało się wyjaśnić zasady rządzące światłem i kolorem, jednak największe laury należą się Sir Izaak'owi Neton'owi - to on w siedemnastym wieku odkrył spektrum widzialnych kolorów i opisał rozkład barw i kolorów w fali świetlnej.
kiedy jako pierwszy dokonał rozszczepienia promienia świetlnego za pomocą pryzmatu, dał nauce jeden z najważniejszych kluczy do zrozumienia tajemnic wszechświata.
Żadna inna rzecz nie oddała tak wielkich usług w określeniu kształtu naszej galaktyki.
W swoim sławnym dziele "Optyka barw" Newton ułożył wszystkie odcienie w charakterystyczny krąg barw, wyjaśniając zjawisko rozszczepienia, interferencji i zakrzywienia światła.
Jak się okazało, jego odkrycie stało się kamieniem węgielnym pod fizykę światła.
Tak jak dawniej kolory symbolizowały tajemnicę wszechświata, tak od tej pory mogły stać się środkami ich poznania.

Albert Einstein - najsłynniejszy z fizyków, natomiast powiększył nasza wiedzę o przestrzeni o znajomości sposobu, w jaki energia elektromagnetyczna tj. światło przemieszcza się w kosmosie.
Bez geniuszu Einstaina nie mogł by mieć miejsca pomiar prędkości światła i zrozumienie jego fal.

Dzięki odkryciom tych dwóch uczonych, możemy teraz z dużą dokładnością badać i poznawać wszechświat.
http://www.kolorystyka.pl/co-to-jest-kolor.htm

.Psychologia koloru

Wybory koloru stanowią o naszym osobistym języku uczuć, potrzebach, motywacjach, witalności oraz poczuciu bezpieczeństwa i spełnienia.
http://www.kolorystyka.pl/psychologia-koloru.htm

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Co znaczy kolor ? sznurki nitki na przegubach rak
 Post Napisane: 19 października 2012, o 13:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
Zastosowanie kolorów a twój wizerunek

kolory i barwy
W niniejszym artykule podamy kilka przykładów jakimi kolorami należy się
otaczać tak aby osiągnąć wymarzony wizerunek bądź to własnej osoby czy firmy.
Podane kolory odnoszą w głównej mierze do ubrania i równych dodatków,
la e mogą być także wykorzystywane jako kolor samochodu, koloru ścian itp.

Dramatyczny wizerunek - wykorzystuj kolory śmiałe, żywe i czyste.
Pożądane są mocne kontrasty, najlepiej łączyć ze sobą zdecydowane barwy.

Romantyczny wizerunek - Róż i wszelkie pastelowe odcienie czerwieni i fioletu.
Najlepiej połączyć delikatne pastelowe odcienie róży. nie stosuj żadnych ostrych kontrastów.

Kompetentny wizerunek - Ciemnoniebieski, szary, brązowy, burgund i fiolet.
Czerń z jasnymi dodatkami (bluzki lub koszule).
Akcenty żywych kolorów tylko w postaci chustek lub krawatów.
Najlepiej połączyć ciemny strój z najjaśniejszymi z możliwych dodatkami, ledwie dotkniętych kolorem.

Bezpieczny wizerunek - Barwy ziemi i ciemne odcienie wszystkich kolorów.
Najlepiej połączyć je z jasnymi akcentami złota, kości słoniowej lub bieli.Intelektualny wizerunek - Błękity, ich zgaszone odcienie, niebieskoszary i błękit morski.

Najlepiej połączyć któryś z odcieni niebieskiego lub niebieskoszarego z neutralnym kolorem podstawowym, np. z jasno szarym, beżem lub bielą kremową.
Pożądane paski lub wzory linearne na chustce lub krawacie.

Zmysłowy wizerunek - Wszelkie ciepłe kolory (poza żółtym).
Dopuszczalne wszystkie odcienie, szczególnie w wypadku czerwieni.
Najlepiej połączyć kolory z dominantą czerwieni lub różowoczerwonego z lśniącą biżuterią.

Pasywny wizerunek - Szary i neutralne odcienie szarobrązowego i niebieskoszarego. Najlepiej połączyć neutralny kolor podstawowy, np. szary lub beżowy z innymi zgaszonymi kolorami.

Niewskazane jest stosowanie ostrych kontrastów.

Wizerunek ochronny - Granat, ciemny brąz i czerń.
Najlepiej dołączyć do nich nieco czystych kolorów w charakterze akcentu.

Wizerunek całościowy - zielenie, fiolety, żółcie i kolory ziemi tudzież siedem barw tęczy.

Najlepiej połączyć jakąkolwiek zieleń z kolorami ziemi lub fioletem z dodatkiem złotego, żółci lub innych kolorów wyjściowych i tęczowym akcentem.

http://www.kolorystyka.pl/zastosowanie-kolorow.htm

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Co znaczy kolor ? sznurki nitki na przegubach rak
 Post Napisane: 19 października 2012, o 15:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
Rodzicu czy wiesz ...
Co oznaczają owe kolory ? Obrazek Kolorowy kod nie dla dorosłych
10.12.2009 Carol Midgley
Kolorowy kod nie dla dorosłych

Wśród brytyjskich dzieci zapanowała ostatnio moda na kolorowe bransoletki, których barwy – jak się okazuje - odpowiadają różnym czynnościom seksualnym.

Czy mają rację ci, którzy chcą ich zakazać?

Sarah Williams właśnie prowadziła swoje weekendowe zajęcia teatralne z ośmio- i dziewięciolatkami, kiedy zauważyła na nadgarstku pewnej wyjątkowo miłej i grzecznej dziewczynki kolorowe, żelowe bransoletki. – Jeżeli chłopak złapie za żółtą, trzeba go objąć – wyznała dziewczynka. – A jeśli złapie za niebieską? – zapytała nauczycielka. – To znaczy, że trzeba z nim uprawiać seks oralny – wyszeptała do jej ucha uczennica.

Nazwisko nauczycielki nie jest prawdziwe, ale historia jak najbardziej. To jedna z wielu podobnych opowieści, jakie słyszałam zbierając materiały do artykułu o „seksualnych bransoletkach” [oryg. shag bands – przyp. Onet]. Ich różne kolory oznaczają coraz odważniejsze rodzaje czynności seksualnych, aż do pełnej penetracji (czarna bransoletka).

Wielu rodziców obawia się, że chociaż dzieci nie wiedzą, co oznacza większość z tych nazw, to nawet ośmiolatki mają okazję zapoznać się z nimi dzięki nowej modzie. Niektóre szkoły już zakazały ich noszenia, przerażone takimi nagłówkami jak „Bransoletka oznacza, że dziecko uprawiało SEKS” („The Sun”). Posłanka Mary Creagh zażądała wycofania bransoletek ze sprzedaży w sieci sklepów Poundland i zgłosiła sprawę do ministra ds. dzieci Eda Ballsa. – Takie praktyki wulgaryzują dzieciństwo – mówi Creagh. – Nasze ukochane dzieci nie powinny stykać się z tego rodzaju głupotą, na której ktoś zarabia.

To z pewnością okropny zwyczaj.
Ale czy nie powinniśmy zachować wobec niego pewnego dystansu?
Związane z seksem dziecięce mody nie są niczym nowym.
Całowanie zamiast zaklepywania złapanej osoby podczas zabawy w ganianego z pewnością powinno budzić podobny niepokój co wykrzykiwane przez dzieci hasła w rodzaju: „Pokaż cycki!” (różowa bransoletka) lub inne, znacznie gorsze.
Istnieje jednak ryzyko, że z powodu zakazu bransoletki staną się jeszcze bardziej modne. W edukacyjnej zakładce strony internetowej „The Times” pewna nauczycielka pisze:
„To tylko bransoletki – nic więcej.
Jeżeli zakładając je dzieci chcą stać się obiektami głupich odzywek, pozwólmy im na to. Bardzo wątpię, czy faktycznie robią to, co sugerują bransoletki”.

Wiele dzieci uważa, że dorośli bez powodu wpadają w histerię. – Dzieci nie są takie głupie – mówi mi pewna dwunastolatka. –
Nikt nie jest taki głupi, żeby to robić.
To taka moda, żart.
Jednak każdemu, kto zechce sprawdzić znaczenie kolorów bransoletek w sieci, odechce się żartów. Niektóre z opisanych tam praktyk mogą zaszokować nawet najbardziej otwarte osoby. Niewiele dziecięcych zabaw posuwa się do szczegółowych opisów seksualnych fetyszów. Mary Creagh, która dowiedziała się o tej modzie od zaniepokojonej matki, uważa, że jest ona niebezpieczna i przyczyni się do upowszechnienia seksualnych praktyk wśród dzieci, a także do wywierania presji na dziewczęta, aby zgadzały się na seks przed pełnoletnością.

– W samych plastikowych bransoletkach nie ma nic złego, ale jest coś obraźliwego w sprzedaży ich pod hasłem „shag bands”. Seks jest nielegalny poniżej szesnastego roku życia, dlaczego więc są w sprzedaży w sieci sklepów Poundland? – pyta Creagh. Posłanka uważa, że rodzice i nauczyciele mają obowiązek chronienia swoich dzieci przed wszelkimi modami związanymi z seksem, które mają swoje odzwierciedlenia na stronach i forach internetowych. – Internet jest miejscem, w którym grasują pedofile – ostrzega.

Creagh wie o szkole w Manchesterze, w której każdy uczeń w klasie dwunastolatków nosił taką bransoletkę na nadgarstku. Wszystkie bransoletki skonfiskowano, a do rodziców wysłano listy.

Lokalna gazeta z Sheffield przytacza wypowiedź Shannel Johnson, której ośmioletnia córka wyznała jej, że „jeżeli jakiś chłopiec złapie bransoletkę, będę musiała mieć z nim dziecko”. – W Google znalazłam stronę, na której sprzedaje się bransoletki wraz ze szczegółowymi opisami znaczenia każdego z kolorów – mówi gazecie Johnson. – Także na Facebooku istnieje grupa, której członkowie opowiadają sobie, który kolor lubią najbardziej i dlaczego. Większość komentarzy pochodzi od osób poniżej osiemnastego roku życia, co bardzo mnie martwi.

Jednak z wielu komentarzy wynika również, że dzieci nie biorą załączonych do bransoletek informacji na poważnie.
Jedna z dziewcząt pisze: „W wielu miejscach są zakazane.
Moja szkoła wysłała do rodziców listy, a jeśli dyrektorka zobaczy kogoś z bransoletką, konfiskuje ją.
Nie robiliśmy tego, co one sugerują, podobały nam się kolory i wygłupialiśmy się, ale rodzice są przewrażliwieni, więc zakazali noszenia ich :( Rozmawiałam z jedenastoletnią koleżanką, która wyśmiała pomysł, że którakolwiek dziewczyna miałaby robić to, co sugerują kolory bransoletek.
Powiedziała mi, że być może objęłaby chłopaka lub pocałowała go, ale na cokolwiek więcej reaguje jednym słowem: Spadaj.”
,
Podobne bransoletki z nieco innymi informacjami pojawiały się w latach 70. i 80. i nie wynikało z tego nic złego. Czy nie powinniśmy po prostu zaczekać, aż obecny trend także przeminie? Emma Citron, psycholożka kliniczna specjalizująca się w problematyce dziecięcej i rozwojowej, uważa, że bransoletki powinny zostać zakazane. Choć zgadza się, że dzieci często noszą je z przekory, to dodaje, że takie bransoletki dają dzieciom „fałszywe wrażenie” o życiu seksualnym ich rówieśników i sprawiają, że zaczną one „posuwać się poza granice własnego komfortu.”

– Młodzi ludzie nie podejrzewają, że ich kolega lub koleżanka może kłamać, więc myślą: O rany, może powinienem jednak zrobić to co sugeruje kolor zielony, czy jakiś inny – mówi Citron. – Te bransoletki ukazują w fałszywym świetle rozwój życia seksualnego oraz sugerują, że seks jest nierozłącznym elementem każdego związku, niezależnie od wieku.

– One naprawdę powinny zostać zakazane – dodaje Citron. – Wyobraźmy sobie przez chwilę, że podobne bransoletki dotyczyłyby narkotyków: „Czy próbowałeś już marihuany? Teraz spróbuj kokainy”. Te bransoletki to nic innego jak komercyjne wykorzystywanie dzieci.

Citron nie zgadza się porównaniem bransoletek do zabawy w ganianego z pocałunkami. – W tej zabawie wiadomo, co dostajesz – mówi. – Całusa w policzek, a jeśli masz szczęście, to w usta. To słodki i niewinny element dorastania. „Shag bands” są czymś zupełnie innym.

Noszenia bransoletek, które sprzedaje się po 75 pensów za paczuszkę sześciu sztuk, zakazała rada hrabstwa Carmarthenshire w Walii. – Noszenie tych plastikowych bransoletek może wyglądać na niewinną modę, ale w rzeczywistości są one szokujące – mówi członek rady, Gwynne Wooldridge. – Jestem pewien, że większość rodziców wpadłaby w przerażenie, gdyby dowiedzieli się, w jaki sposób bransoletki prowokują ich dzieci do niestosownych zachowań. Zalecamy wszystkim szkołom, aby pod żadnym pozorem nie pozwalały swoim uczniom nosić tych bransoletek. Niektóre szkoły już podjęły kroki w celu ukrócenia tych praktyk i mamy nadzieję, że kolejne pójdą ich śladem.

Mary Creagh nie otrzymała jeszcze odpowiedzi od Eda Ballsa, ale wierzy, że zechce on uświadomić szkołom zagrożenie związane z bransoletkami.

– Angielskie matki powinny sprzeciwić się temu – mówi Creagh. – Niewłaściwa seksualna wiedza w zbyt wczesnym wieku wulgaryzuje i brutalizuje dzieci.

Wspomniana nauczycielka zajęć teatralnych powiedziała dziecku, aby nigdy więcej nie powtarzało tych słów i poinformowała o zajściu rodziców.
Obrazek
linka do strony NIE podam

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawki, które deformują Umysły
 Post Napisane: 14 lutego 2013, o 15:20 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1020
Obrazek

Obrazek

Ojciec, by ratować życie dziecka zawarł pakt z demonem, ofiarowawszy za ocalenie życia swej córki, stworzenie symbolu, który będzie czczony w świecie, oczywiście – ku chwale piekieł.

Kitty White przyszła na świat dnia 1 listopada 1974 roku, na londyńskich przedmieściach. Czy to przypadkowa data, zwłaszcza dla wyznawców Chrystusa?
Japońska firma Sanrio jest producent HK.
A jakie są korzenie kotka, którego zna cały świat?
Czy ludzie mają wiedzę na ten temat?
Chyba nie wszyscy.

Według hiszpańskich źródeł, postać kociaka została stworzona przez zrozpaczonego ojca, którego chora na nowotwór córka umierała.
Ojciec, by ratować życie dziecka zawarł pakt z demonem, ofiarowawszy za ocalenie życia swej córki, stworzenie symbolu, który będzie czczony w świecie, oczywiście – ku chwale piekieł.
Nazwa jest następująca: Hell o Kitty.
Jak widać kotek nie ma... Ust!
Dlaczego?
Dlatego, że dziecku jest je łatwo zamknąć i wtłoczyć wszelką treść.
Dziecko jest nieświadome.

Tak,że kto kupuje przedmioty z wizerunkiem tego kociaka, naraża dziecko na poważne niebezpieczeństwo sfery duchowej.
Oddaje malucha w ręce demonów!!

Sama Lady Gaga – tuba iluminatów, przebiera się w odzież zdobną w wizerunek tego kota. Kłania się demonom na swych teledyskach i koncertach, cytuje zaklęcia, narażając na niebezpieczeństwo słuchaczy, poddając ich diabelskiej manipulacji i hipnozie, poprzez znaki, słowa i zaklęcia, rytualne formuły, ruch ciała i symbolikę okultystyczną!

Obrazek
.
Na zdjęciu Gaga siedzi na masońskim tronie, zakończonym dwoma filarami z każdej jej strony.
Nad jej głową znajduje się kompas masonerii.
Nosi sukienkę Hello Kitty i pozuje w stylu manekina.
Jej ręce są umieszczone w sposób przypominający ikony sztuki, które wyświetla hermetyczna maksyma (ang. hermetic maxim) - “jak na górze, tak na dole”.

Hello Kittyto wprowadzanie i rozbudzanie w dzieciach sfery seksualnej, a to taka niewinna miła kotka!
Kolor różowy – to nie tylko kolor związany z seksualnością, ale przede wszystkim kolor mocno związany z ideologią New Age, podobnie jak symbol motyla i "klucz nilu" – pogarda dla dziewictwa!

Ten piekielny japoński kotek omamił umysł niejednego dziecka na świecie i opróżnia portfele nieświadomych rodziców.

- Mamo, mamo! Kupisz mi nowy piórnik?
- Przecież kupiłam ci na początku roku.
- Ale ja chcę taki w Hello Kitty!

Poza tym, stanowi obrazę dla chrześcijan:
Obrazek

.Obrazek
"ZBAWKA dla dorosłych "
.


Przykład „zabawki” dla dziecka:
Obrazek
.

Na życzenie można wykonać trumnę:
Obrazek
,


Powstają szpitale, żłobki i przedszkola, sale kinowe wystrojone w diabelską symbolikę:

Obrazek
.

Impreza dla dorosłych:
Obrazek
.
Oto adres kiciego piekła...

http://www.kittyhell.com/

Pamiętajcie: strategia szatana jest właśnie taka – niszczyć pod pozorem niewinności, działać w ukryciu, tak, by jak najtrudniej można byłoby go rozpoznać i tępić. Dodatkowo najkorzystniej mu uderzyć w dzieci, gdyż są niewinne!! Są małe, czyste i nieskalane, a ich dusze mają dla niego wartość najwyższą. Już nie atakuje wyłącznie dorosłych poprzez ezoterykę i okultyzm, narkotyki i alkohol, rozpustę, teraz w na przełomie wieku XX i XXI przypuścił szalony atak na dzieci!

Niegdyś zagrożenie przyszło także z „kraju kwitnącej wiśni”, przez „niewinną” bajkę „Pokemon” - pocket demon – kieszonkowy demon.
W Japonii po czasie rozpętała się seria samobójstw pośród dzieci.
Powodem była... Finalna walka w przeciwnikiem, którego należało pokonać poprzez... Ofiarę z siebie, ze swojego życia!!

Inne formy zagrożenia:

1. Monster High – wampiryzm wśród dzieci (satanizm, okultyzm, New Age)
2. Barbie
3. Pokemony
4. Halloween
5. Harry Potter
6. Dragon Ball
7. Trupie czaszki na ubrankach i zabawkach – promowanie kultury śmierci i satanizmu
8. Konik Pony
9. Batman

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawki, które deformują UMYSŁY dzieci
 Post Napisane: 14 lutego 2013, o 15:33 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1020
Kolejny demono pornograficzny Disney- czy widzicie do czego dotykają jej usta ?!
i tym programują podświadomie umysły dzieci..
Rodzice też nie widzą !!!?

Obrazek

kto ma oczy ten widzi


Bajki i Disney
Disney's Ducktales Says "Ask About Illuminati"

http://www.youtube.com/watch?v=E0NAheMX ... _embedded#!

Simsons - w 1:05 sek na ścianie jest napis " Ask About Illuminati ..."
Na początku ten napis jest inny i zmienia się.
.

Kolejny dowód na to, że Illuminati wrzucają swoją symbolikę do Simpsonów
http://www.youtube.com/watch?v=1V-N92EBy9A
.
Illuminati Pyramid Symbolism in "Arthur" Cartoon TV Show
http://www.youtube.com/watch?v=OsdhCWKX ... r_embedded
.
http://www.poznajprawde.net/aktualnosci ... wkowy.html

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:Filmy Disney - deformują UMYSŁY dzieci
 Post Napisane: 14 lutego 2013, o 19:36 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1020
Wpływ filmów rysunkowych na dzieci (Disney, Metro Goldwyn Mayer, etc.)

.
Kobieta jest reprezentowana poprzez wartości duchowe
poprzez sposób zachowania.
Za fizyczne wychowanie naszych dzieci odpowiadają często
pedofile a za morlane zachodnie kreskówki.

.

.

Walt Disney Satanic Illuminati Co.

SUBLIMINAL MESSAGES
.______________
chron umysł swego dziecka przed kodowaniem podświadomości.

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawki- filmy DISNEY - deformują UMYSŁY dzieci
 Post Napisane: 27 lutego 2013, o 17:57 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1020
Obrazek


Cukierki ukształtowane na wzór prezerwatyw są oferowane dzieciom w japońskich supermarketach.
"Delicious" marka jest wydrukowana czcionką identyczną jak u prezerwatyw Durex.
Napis poniżej ust brzmi: "Sexualne miejsce dla słodkich serduszek."
Cukierek prezerwatywa jest narysowana obok słowa "ekstra".

przez Aspen
(henrymakow.com)

Każdy, kto wątpi , że jest wspólny wysiłek, aby sexualize dzieci trzeba patrzeć nie dalej niż azjatyckich sklepów cukierki dowodu. Sophisca cukierni Corporation Japan oparte producent i sprzedawca cukierków i słodyczy.
Towarowym Sophisca został złożony w 2003 roku. Logo towarowym jest uroczy baranek. Jak można było oczekiwać od każdej firmy Candy Shop, Sophisca produktów i merchandising przede wszystkim do dzieci.
Wśród zwykły asortyment cukierki i czekoladki to linia seksu i produkty medyczne słodycze imitacja, wyraźnie na celu przyciągnięcie uwagę młodych ludzi.
Wiele z tych produktów są ułożone na półkach tyle niska, dla dzieci w wieku od 10 do osiągnięcia. opiszę niektóre z produktów, do Ciebie.

BIAGRA - To są "Viagra' kształcie cukierków, ze słowem" Biagra "wybite na każdej indywidualny kawałek.
Pochodzą one 25 w butelce. "Bi-" może być odniesienie do "bi-seksualne".

- See more at: http://www.henrymakow.com/japanese_mark ... pnniP.dpuf

Obrazek

MOLTOSE - Te elementy nie są tak naprawdę "candy", ale słodkie galaretki. Galaretki pakowane w plastikowej strzykawki, w sposób medycznych strzykawek. Do połknięcia galaretki, dzieci wcisnąć tłok i tryskać galaretki do ust. Oczywiście, te elementy mają za zadanie przyzwyczaić młodych ludzi do życia narkotyków podjęte. UPUP - "w górę" jest tutaj wsparcie piersi zapewnia biustonoszy. Dowodem na to jest na zdjęciu na okładce pudełka: Piersi wspierane przez koronkowy biustonosz różowy. Oczywiście, faux marka może służyć jako podwójne entender do erekcji, a może jako potrójnie entender dla aktu płciowego sama. Cukierek sam jest zestaw indywidualnie owiniętych nagich ale bezręki popiersia kobiet, wraz z piersi i sutki. OK - box dla tego produktu został zaprojektowany, aby wyglądać jak pudełko bandaże. Mały obraz animowany także łask twarz z pudełka: to cute little girl blond w strój pielęgniarki i trzymając strzykawkę. Pod marką faux drukowany jest "Queer POMOC". Cukierek sam jest stosunkowo nieszkodliwe, są kolorowe bandaż w kształcie karty. Nie jestem pewien, jak ilość bandaży do pomocy dla "odmieńców". PLAYCHOCO - opakowanie jest cienkie pudełko z "Playboya", w stylu okładki. "Magazyn" nazwa jest drukowana w "Playboy" czcionki. Choć chińskie pismo na okładce nie jest zorientowana na dziecko, przedstawiany obraz jest wyraźnie siarczyście ubrany niemowląt. Candy czekoladki, z których niektóre zostały ukształtowane na wzór fallusów i piersi. Chociaż jestem pewien Sophisca Confectionery Corp byłoby twierdzić, że te elementy zdobnicze zostały przeznaczone dla młodzieży i dorosłych, umieszczając te elementy w samym środku z cukierków wyświetlić przeznaczone dla dzieci jest chyba równe umieszczenie miękkich magazyny porno obok książek z obrazkami w bibliotece, lub ustanowienie prezerwatywy obok zabawek, w supermarkecie. Czy dzieci rozpoznanie tych produktów? Oni ich zakupie? Tak. Wiem, bo już tego świadkiem. Niektórzy w wieku 10 lat. Oczywiście, przyznaję, są bardziej "poważnych" sposoby i metody seksualizacji dzieci w pracy w świecie. Jednak, jak to mówią, diabeł tkwi w szczegółach. . W tym przypadku dosłownie coraz to nowe sposoby, aby nasycić umysły dzieci z seksem zostały uchwalone z tempem wzrostu. efekt netto będzie naturalna konsekwencja: jak dzieci są rysowane dalej i dalej w świat seksu, coraz wcześniej seksualne aktywacja będzie nieuniknione. Ostatecznie prawa seksualne dzieci powstaną, a potężne siły pojawią krok do wspierania i obrony tych praw.
Ostatecznie seks dziecko będzie znormalizowana i zwyczajowe, a po, to będzie zachęcać bezpośrednio przez nauczycieli i rodziców.
Ostatnim etapem będzie włączenie seksualnego szkolenia zarówno w szkole jak iw domu. To jest plan na przyszłość. -
"Aspen" mówi, że jest to, co nazywamy "Illuminati Signal i tester kontekście".
oni wybrać osobniki wyższej inteligencji i poddawania ich natrętne sygnały, za pośrednictwem różnych środków.
Zostało to dzieje się z nim, ponieważ był dzieckiem.
On ma prawo napisać do Makowa bo musi mówić i postów Maków cokolwiek będą nieszkodliwe w mocy.
Wszystko, co napisałem zostało zatwierdzone. - Pokrewne -
- See more at: http://www.henrymakow.com/japanese_mark ... pnniP.dpuf
zródło: http://www.henrymakow.com/japanese_mark ... andie.html

Święta Penisa na którym sprzedają takie rzeczy.
Obrazek
http://www.weirdasianews.com/wp-content ... 00x489.jpg
.
Obrazek
.
Obrazek

.

Obrazek
.

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Dzieci na ..ZATRACENIE
 Post Napisane: 27 lutego 2013, o 18:59 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1020
Japonia co za slepota co za bezwstyd co za hanba , ludzie bez śladu etyki i morlaności.

To musi i bedzie zniszczone tak jak dzieci w Sodomie i Gomorze ,a ja mówiłam
Boze co Ci były winne te małe dzieci .

Nie mówicie ze dzieci sa niewinne .

Pedofile biora to ,co sami rodzice podają im na talerzu.

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dzieci na ..ZATRACENIE ?-MODA
 Post Napisane: 28 lutego 2013, o 08:41 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1204
Lokalizacja: In Christ Alone
Po co wiec ten bezwstyd i hanbe tutaj przenosic i napawac sie tym widokiem ? Troszke zakrawa mi na ....

a pozatym ludzie na calym swiecie sa tacy sami;

List do Rzymian 3.23, „Gdyż wszyscy zgrzeszyli i brak im chwały Bożej.”

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawki- filmy DISNEY - deformują UMYSŁY dzieci
 Post Napisane: 28 lutego 2013, o 10:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 września 2012, o 11:05
Posty: 132
Jestem w szoku. Samam ubieram mala w bluzeczki Hello Kitty, wszystko zaraz laduje w smieciach....dawno tu nie zagladalam. Musze powiedziec, ze podswiadomie cos mnie niepokoilo, szukalam potwierdzenia. Dziekuje! O jeny....


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawki- filmy DISNEY - deformują UMYSŁY dzieci
 Post Napisane: 28 lutego 2013, o 10:33 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1204
Lokalizacja: In Christ Alone
ja tez nie wiedzialam, ale nie podobala mi sie ta helloKitty i jakos nie kupowalam, a dzieci tez nie ciagnelo do tego. Nie lubie tych japonskich rzeczy jakos nawet nie wglebiajac sie w to czy to ma jakies znaczenie i sens czy nie.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zabawki- filmy DISNEY - deformują UMYSŁY dzieci
 Post Napisane: 28 lutego 2013, o 17:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 października 2012, o 19:39
Posty: 48
Ja Drogie Babeczki zupełnie nie mam pojęcia co to Hello Kitty. Mam samych synków - może dlatego.
Japońskich bajek też nie oglądali nigdy tzn. najstarszy syn oglądał chyba "Dragon Ball", ale b.krótko.

Co kraj, to obyczaj. Nas razi takie święto -wywołuje zgorszenie, a tam pewnie to normalka.

_________________
(19) My wiemy, że z Boga jesteśmy, a cały świat tkwi w złem. (20) Wiemy też, że Syn Boży przyszedł i dał nam rozum, abyśmy poznali tego, który jest prawdziwy.
(1 Jana 5)


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 28 lutego 2013, o 17:29 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » RODZICE -DZIECI


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL